IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

19 עמודים V  « < 8 9 10 11 12 > »   
Reply to this topicStart new topic
> נארוטו- האטאקה טאנקאה,ילדו של קאקאשי וסיפורו, לסיפור זה אין כל קשר לעלילת הסידרה.
SkyWolf
הודעה 05.04.2009, 21:31
הודעה #181

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 59,926

ציטוט(sakura shan and avril @ 05.04.2009, 22:08) *
ציטוט(adiiiiiii @ 05.04.2009, 14:56) *
ותנסה לחשוב למה יש לה קוראים קבועים...
כנראה שכולנו לא מבינים בדבר הזה והסיפור הזה כל כך גרוע עד שזה כואב בעיניים לקרוא אותו...
עכשיו אני מבין את זה בזכותך ופתאום כואבות לי העיניים...תודה רבה שהארת את עיניי עכשיו אני מבין שכל הסיפורים בעולם גרועים.
אני באמת מצטער שלא שמתי לב לזה...

אתה יודע שיש לי רגשות, נכון? הגועל שיש לאנשים בפורום הזה פשוט לא יאמן... on4.gif

אל תקחי ללב או משהו עדיין יש אנשים בעולם חסרי אהבה שמוציאים את כל התסכול על מישהו פגוע וקל לפגיעה

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
adiiiiiii
הודעה 05.04.2009, 21:32
הודעה #182

ספאמר במסווה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 65,068

ציטוט(sakura shan and avril @ 05.04.2009, 22:08) *
ציטוט(adiiiiiii @ 05.04.2009, 14:56) *
ותנסה לחשוב למה יש לה קוראים קבועים...
כנראה שכולנו לא מבינים בדבר הזה והסיפור הזה כל כך גרוע עד שזה כואב בעיניים לקרוא אותו...
עכשיו אני מבין את זה בזכותך ופתאום כואבות לי העיניים...תודה רבה שהארת את עיניי עכשיו אני מבין שכל הסיפורים בעולם גרועים.
אני באמת מצטער שלא שמתי לב לזה...

אתה יודע שיש לי רגשות, נכון? הגועל שיש לאנשים בפורום הזה פשוט לא יאמן... on4.gif

אהמ הייתי ציני אהמ
כנראה שהגזמתי הא?סורי sh8.gif sh14.gif on1.gif on10.gif on14.gif on13.gif on17.gif on28.gif on29.gif on32.gif
אני ממש אוהב את הסיפור שלך on11.gif

הודעה זו נערכה על ידי adiiiiiii: 05.04.2009, 21:56

+Quote Post
yoyoel
הודעה 05.04.2009, 22:12
הודעה #183

just Funk it!
סמל קבוצה

משתמש מספר: 59,288

ציטוט(camel @ 05.04.2009, 10:37) *
ציטוט(sakura shan and avril @ 03.04.2009, 22:06) *
ציטוט(camel @ 03.04.2009, 20:35) *
יש לא מעט טעויות כתיב או הקלדה.
חוץ מזה כדי שתבדקי את עצמ לגבי הקטע עם המספרים (זכר ונקבה).
לדוגמא : רשמת בסוף ארבע שירים, שיר=זכר=ארבעה.
ממש לא נעים וכיף לקרוא את זה, התיאורים והזרימה ממש גרועות, חוץ מזה את בקושי משתמשת באנטרים ואין בכלל פסקאות, זה הופך את הסיפור לגוש מילים שקשה וממש לא כיף לקרוא.

הבאנץ' והקיצ'יטיות עדיין נמצאים פה ברמות מטורפות, בנתיים זה נראה יותר כמו טלנובלה זולה, מאשר סיפור בסגנון נארוטו/אווטר.
חוץ מזה, העלילה לא מתקדמת לשום מקום, את תקועה יותר מידי זמן על אותם נושאים מעצבנים ונדושים.

מצפה לשיפור, ואגב הבטא שלך לא מתקן כלום on6.gif , חוץ מקצת טעויות כתיב, עדיין יש המון טעויות בקטע של זכר/נקבה במספרים בעיקר.

נ.ב. איפה האקשן שהבטחת לי, הכי אקשן שראיתי בפרק זה הקרב האימתני במים...

1.עכשיו יש לי חבר טוב שעוזר לי עם השגיאות, נכוןquoincy heart?
2. בפעם ה247647264 הסיפור בתחילת דרכו, אין לי נסיון כתיבה רחב ואין לי כל כך זמן לסיפור אז יש קצת מריחות(במילים רכות)
3. הסיפור בתחילת דרכו למען השם! רק עכשיו הוא הפך לשינובי אז הייתי צריכה לתקוע את העלילה קצת כדי שיבינו איך הוא הפך לשינובי ואת המהפך בחיו...
4. גדלתי בבית שדיברו רומנית ולא עברית תקינה + מורה ללשון דפוקה= מה לעשות? יש בעיה עם זה ובגלל זה יש לי עוזר נחמד.
נ.ב. עוד פעם להגיד לך שאין לי איפה לשים האקשן? הסיפור בתחילת דרכו אז ס-ב-ל-נ-ו-ת...
נ.ב.ב. בפרק הראשון אמרתי שהסיפור לא מומלץ לאנשים ללא דמיון. אל תעלב אבל אתה נראה כזה שאין לו דמיון.
נ.ב.ב.ב. מוזר שרוב הדגובות חמות ובעיה אחת שהיא שגיאות הכתיב ורק אתה לא אוהב את הסיפור, נכון?

1.בינתיים לא נראה שהוא מתקן לך שגיאות (לפחות לא את כולם).
2.בפעם ה-247647264, חוסר ניסיון זה סתם תירוץ עלוב, תנסי לקרוא מדריכים או לשאול אנשים שמבינים בכתיבה על הסיפור (אני לא מבין למה כולם הפסיקו לקרוא מדריכים, לעזאזל!). חוץ מזה הסיפור כבר בפאקינג פרק 21 או משהו כזה, את סתם מורחת את הקטע המטומטם הזה אם האווטר והריבים וכול שאר השטויות, על עשרות פרקים, יש מלא באנץ', קיצ'טיות וחוסר מקוריות.
3.עוד פעם התירוץ הזה עם "הסיפור בתחילת דרכו, לפי הסיפור שלך הוא הפך לשינובי כבר בפרק 4 או משהו באזור (אם אני לא טועה). את ממש לא תקעת את העלילה קצת, כבר מרחת את זה יותר מידי, זה נכון שלא כדי לספר סיפור בקצב רצחני, אבל גם אסור לתקוע אותו. ראיתי מספר סיפורים בהם הגיבור עבר טראומה או משהו דומה, אבל שם לא מרחו את זה על גבי עשרות פרקים, המשיכו בסיפור, וסיפרו איך הטראומה הזאת משפיעה עליו במהלך חייו, זה יותר הגיוני לספר כך וגם מרגיש ונשמע יותר טוב!. אם בחיים היית מקבלת טראומה (חס וחלילה...), לא היית יושבת ובוכה שעות גבי שעות, על כמה החיים שלך אומללים, וכמה את מסכנה, נכון או שאני טועה?
4.תשובה ב-1.
נ.ב. לא אמרת לי שאין איפה לשים אקשן, את אמרת ש"לדעתך יהיה אקשן בפרק הבא", עוד פעם התירוץ המטומטם הזה.
נ.ב.ב. דבר ראשון-לא נעלבתי. דבר שני-יש לי הרבה יותר דמיון ממה שאת חושבת, אם את רוצה, אני יכול לתת קצת...
חוץ מזה, אני לא מבין איפה צריך פה דמיון, בשביל לדמיין על איך הם בוכים על החיים, תאימי לי שאם הייתי רוצה לראות מישהו בוכה על החיים, הייתי פותח ערוץ ויוה.
נ.ב.ב.ב. דבר ראשון-רושמים תגובות ולא "דגובות". דבר שני-זה ממש לא מוזר, אם את כותבת סיפור, את צריכה סיפור שיתאים לכולם. בטח לא שמת לב שכול מי שמגיב פה, הם כאלה שכנראה, אף פעם כתבו סיפור או לפחות אחד נורמלי (סליחה אם אני טועה). חוץ מזה כול התגובות הגיעו מאותם אנשים, במילים אחרות, יש לך קוראים קבועים, ולפני שאת מחמיאה לעצמך, המספר שלהם מסתכם בארבעה פחות או יותר.

עוד פעם כמו שהיא אמרה אתה לא חייב לקרוא את הסיפור שלה אבל אם אתה קורא תן תגובות נעימות לקריאה לא רק ירידות ותענות אם אתה רוצה תפתח סיפור מקביל לשלה ונראה כמה קוראים יהיו לך (ניחוש שלי לא הרבה אבל יכול להיות שאני טועה) אף אחד פה לא רוצה סיפור גרוע אבל אני דיי בטוח שאף אחד פה לא מצפה לשלמות ואם קוראים את הסיפור הזה סימן שהוא לא גרוע ואני אישית חושב שהוא דיי טוב עובדה אני מחכה לכל פרק
בקשר לאקשן שאתה כל כך רוצה, אתה לא כותב את הסיפור אז תן לי לצטט משפט שחבר שלי אומר "רצון זה טוב" ואני בטוח שאף אחד לא רוצה לכתוב משהו שאומרים עליו שהוא גרוע אני לא ממש יודע את זה הסיפור היחיד ש"כתבתי" כתוב באודותיי אם אפשר לקרוא לזה סיפור יש כאלה שאומרים שהוא טוב ויש כאלה (tomboy00) שאומר שהוא לא משהו אני מסכים איתו כי את הסיפור הזה לקח י לכתוב חצי שעה לכל היותר אם אני רוצה לכתוב משהו אני בטח אכתוב אותו יותר טוב ממה שכתבתי באודותיי אבל אני ממש גולש. ת-ח-כ-ה אני בטוח שלתכנן משימה (זה נראה לי אקשן) מצריך הרבה זמן וחשיבה אז אם "מר יודע הכל בנוגע לכתיבה" ידע את זה למה הוא כתב את הקטע הזה אם לא ידעת את זה סימן שגם אתה לא כותב (או כותב טוב).
היא משקיעה בנו הדבר הקטן ביותר שאתה צריך לעשות הוא להגיד תודה שהיא משקיע מזמנה לכתוב לנו סיפורים לא נראה לי שהיא כותבת כדי שתרד עליה
בשורה התחתונה
ת-פ-ס-י-ק ל-ר-ד-ת ע-ל א-נ-ש-י-ם

הודעה זו נערכה על ידי yoyoel: 05.04.2009, 22:14

--------------------
ספוילר:
כי אין על רד הוט

לפעמים אנשים יכולים להיות ממש מטומטמים כמו התקנת דרייבר של אינטרנט שלי זה הלך ככה
"המערכת לא הצליחה להתקין את הדרייבר אתה יכול להוריד את הדרייבר פה(קישור)" אין לי אינטרנט איך אני יכול להוריד את הדרייבר!!!!!!!!!!
או כמו ה"שחכתי את הסיסמא" של הוטמייל הנחיות נוספות ישלחו אלייך לתיבת הדואר האלקטרוני בוא נחזור רגע להתחלת השורה הזאת "שחכתי את הסיסמא"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miles and miles of nether worlds I roam
Settle for love I'm never far from home

+Quote Post
GoneWind
הודעה 05.04.2009, 23:47
הודעה #184

Don't worry, Be happy
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 49,930

נראה שהפעם אני צריך להגיב כאן כדי למנוע את המריבה שעומדת לפרוץ -__-

חברה, לא לקחת דברים מעבר לפרופורציות הנכונות, אף אחד לא רוצה להעליב אף אחד פה או לרדת עליו.
אני בטוח שאם camel לא היה קורא את הסיפור ומוצא בו משהו ששווה לקרוא אותו ושווה להגיב עליו, הוא פשוט לא היה קורא את הסיפור ומגיב.
תגובות לשיפור ועצות לשינויים הם חלק בלתי נפרד מהפורום הזה, בין אם תרצו זאת או לא, אפשר להתעלם מהם ואפשר להקשיב, זה החלטה של הכותב.
אני מצפה מכולכם למידה מסויימת של בגרות (והכוונה כאן היא לכולכם), לא כל דבר דורש תגובה חריפה. ושוב, אני פונה לכולם בנושא, אם אתם לא רוצים שהנושא הזה יגיע לנקודת אל-חזור- במידה ואתם לא מעוניינים בדעתו של מישהו, תידעו מתי להתעלם ולהמשיך הלאה.

תודה.

--------------------

חלפה לה הרוח
חלפו המילים
חלפו הצלילים
שקט

RAKRAKRAKRAK... קרדיט ל-Ambibot

לכתוב, מלשון כ.ת.ב - http://www.anime-il.com/index.php?showforum=8 - כנסו~

לנצח הבחור עם השיער האפור והמשקפיים... פורום כתיבה לנצח!

(השם הוא- איליה) ^^

+Quote Post
adiiiiiii
הודעה 06.04.2009, 16:03
הודעה #185

ספאמר במסווה
סמל קבוצה

כמו שהמשגיח מעלי כותב ביקורת(גם רעה)זה טוב אבל נסו לתת אותה בצורה ביקורתית ולא להעליב אלא לנסות לעזור לכותב לשפר.ונסו לא לתקוף כי זה לא עוזר אחרי הכל.

+Quote Post
JetHollowKurama
הודעה 07.04.2009, 11:41
הודעה #186

The Flaming Fox
סמל קבוצה

משתמש מספר: 46,816

אני חייב להגיד לך אחלה סיפור
בדרך כלל אני מפסיק לקרוא אחרי השתי פרקים הראשונים אבל בסיפור שלך קראתי את כל הפרקים וזה היה מאוד מעניין
אז אני מקווה שתמשיכי להביא עוד פרקים

--------------------

שמות קודמים:ninetaildragon

ספוילר:
קרדיט ל-Dark-Shadow ולמפעל שלו על ה-full Hollow ichigo
קרדיט ל-One Two ולמפעל שלו על ה-nightmare luffy
קרדיט ל-TickleMeAnal ולמפעל שלו על ה-nightmare begin

+Quote Post
camel
הודעה 07.04.2009, 21:26
הודעה #187

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 23,898

ציטוט(yoyoel @ 05.04.2009, 20:12) *
ממש לא נעים וכיף לקרוא את זה, התיאורים והזרימה ממש גרועות, חוץ מזה את בקושי משתמשת באנטרים ואין בכלל פסקאות, זה הופך את הסיפור לגוש מילים שקשה וממש לא כיף לקרוא.

הבאנץ' והקיצ'יטיות עדיין נמצאים פה ברמות מטורפות, בנתיים זה נראה יותר כמו טלנובלה זולה, מאשר סיפור בסגנון נארוטו/אווטר.
חוץ מזה, העלילה לא מתקדמת לשום מקום, את תקועה יותר מידי זמן על אותם נושאים מעצבנים ונדושים.

מצפה לשיפור, ואגב הבטא שלך לא מתקן כלום on6.gif , חוץ מקצת טעויות כתיב, עדיין יש המון טעויות בקטע של זכר/נקבה במספרים בעיקר.

2. בפעם ה247647264 הסיפור בתחילת דרכו, אין לי נסיון כתיבה רחב ואין לי כל כך זמן לסיפור אז יש קצת מריחות(במילים רכות)
3. הסיפור בתחילת דרכו למען השם! רק עכשיו הוא הפך לשינובי אז הייתי צריכה לתקוע את העלילה קצת כדי שיבינו איך הוא הפך לשינובי ואת המהפך בחיו...
4. גדלתי בבית שדיברו רומנית ולא עברית תקינה + מורה ללשון דפוקה= מה לעשות? יש בעיה עם זה ובגלל זה יש לי עוזר נחמד.
נ.ב. עוד פעם להגיד לך שאין לי איפה לשים האקשן? הסיפור בתחילת דרכו אז ס-ב-ל-נ-ו-ת...
נ.ב.ב. בפרק הראשון אמרתי שהסיפור לא מומלץ לאנשים ללא דמיון. אל תעלב אבל אתה נראה כזה שאין לו דמיון.
נ.ב.ב.ב. מוזר שרוב הדגובות חמות ובעיה אחת שהיא שגיאות הכתיב ורק אתה לא אוהב את הסיפור, נכון?

2.בפעם ה-247647264, חוסר ניסיון זה סתם תירוץ עלוב, תנסי לקרוא מדריכים או לשאול אנשים שמבינים בכתיבה על הסיפור (אני לא מבין למה כולם הפסיקו לקרוא מדריכים, לעזאזל!). חוץ מזה הסיפור כבר בפאקינג פרק 21 או משהו כזה, את סתם מורחת את הקטע המטומטם הזה אם האווטר והריבים וכול שאר השטויות, על עשרות פרקים, יש מלא באנץ', קיצ'טיות וחוסר מקוריות.
3.עוד פעם התירוץ הזה עם "הסיפור בתחילת דרכו, לפי הסיפור שלך הוא הפך לשינובי כבר בפרק 4 או משהו באזור (אם אני לא טועה). את ממש לא תקעת את העלילה קצת, כבר מרחת את זה יותר מידי, זה נכון שלא כדי לספר סיפור בקצב רצחני, אבל גם אסור לתקוע אותו. ראיתי מספר סיפורים בהם הגיבור עבר טראומה או משהו דומה, אבל שם לא מרחו את זה על גבי עשרות פרקים, המשיכו בסיפור, וסיפרו איך הטראומה הזאת משפיעה עליו במהלך חייו, זה יותר הגיוני לספר כך וגם מרגיש ונשמע יותר טוב!. אם בחיים היית מקבלת טראומה (חס וחלילה...), לא היית יושבת ובוכה שעות גבי שעות, על כמה החיים שלך אומללים, וכמה את מסכנה, נכון או שאני טועה?
4.תשובה ב-1.
נ.ב. לא אמרת לי שאין איפה לשים אקשן, את אמרת ש"לדעתך יהיה אקשן בפרק הבא", עוד פעם התירוץ המטומטם הזה.
נ.ב.ב. דבר ראשון-לא נעלבתי. דבר שני-יש לי הרבה יותר דמיון ממה שאת חושבת, אם את רוצה, אני יכול לתת קצת...
חוץ מזה, אני לא מבין איפה צריך פה דמיון, בשביל לדמיין על איך הם בוכים על החיים, תאימי לי שאם הייתי רוצה לראות מישהו בוכה על החיים, הייתי פותח ערוץ ויוה.
נ.ב.ב.ב. דבר ראשון-רושמים תגובות ולא "דגובות". דבר שני-זה ממש לא מוזר, אם את כותבת סיפור, את צריכה סיפור שיתאים לכולם. בטח לא שמת לב שכול מי שמגיב פה, הם כאלה שכנראה, אף פעם כתבו סיפור או לפחות אחד נורמלי (סליחה אם אני טועה). חוץ מזה כול התגובות הגיעו מאותם אנשים, במילים אחרות, יש לך קוראים קבועים, ולפני שאת מחמיאה לעצמך, המספר שלהם מסתכם בארבעה פחות או יותר.

עוד פעם כמו שהיא אמרה אתה לא חייב לקרוא את הסיפור שלה אבל אם אתה קורא תן תגובות נעימות לקריאה לא רק ירידות ותענות אם אתה רוצה תפתח סיפור מקביל לשלה ונראה כמה קוראים יהיו לך (ניחוש שלי לא הרבה אבל יכול להיות שאני טועה) אף אחד פה לא רוצה סיפור גרוע אבל אני דיי בטוח שאף אחד פה לא מצפה לשלמות ואם קוראים את הסיפור הזה סימן שהוא לא גרוע ואני אישית חושב שהוא דיי טוב עובדה אני מחכה לכל פרק
בקשר לאקשן שאתה כל כך רוצה, אתה לא כותב את הסיפור אז תן לי לצטט משפט שחבר שלי אומר "רצון זה טוב" ואני בטוח שאף אחד לא רוצה לכתוב משהו שאומרים עליו שהוא גרוע אני לא ממש יודע את זה הסיפור היחיד ש"כתבתי" כתוב באודותיי אם אפשר לקרוא לזה סיפור יש כאלה שאומרים שהוא טוב ויש כאלה (tomboy00) שאומר שהוא לא משהו אני מסכים איתו כי את הסיפור הזה לקח י לכתוב חצי שעה לכל היותר אם אני רוצה לכתוב משהו אני בטח אכתוב אותו יותר טוב ממה שכתבתי באודותיי אבל אני ממש גולש. ת-ח-כ-ה אני בטוח שלתכנן משימה (זה נראה לי אקשן) מצריך הרבה זמן וחשיבה אז אם "מר יודע הכל בנוגע לכתיבה" ידע את זה למה הוא כתב את הקטע הזה אם לא ידעת את זה סימן שגם אתה לא כותב (או כותב טוב).
היא משקיעה בנו הדבר הקטן ביותר שאתה צריך לעשות הוא להגיד תודה שהיא משקיע מזמנה לכתוב לנו סיפורים לא נראה לי שהיא כותבת כדי שתרד עליה
בשורה התחתונה

עכשיו אתה מאשים אותי גם בזה, שאתה קורא רק מה שאתה רוצה או מבין רק את מה שאתה רוצה להבין!

אם אתם לא יכולים להבין תגובות, ואתם לא יכולים להבין הצעות והערות, ואתם הופכים כול דבר לירידה, אז עדיף שפשוט לא תקראו את התגובה.

וחוץ מזה אני לא ציפיתי לשלמות, ציפיתי לקצת היגיון, במקום לסווג את הסיפור כסיפור נארוטו, שאמור להיות גדוש באקשן, לסווג אותו בטלנובלה או משהו קיצ'טי אחר.

adi:
חשבתי יותר מפעם אחת, למה יש לה קוראים קבועים, ורשמתי בתגובה הקודמת שלי למה בדיוק...
חוץ מזה, יש לסיפור הזה בערך 4 או 5 קוראים/מגיבים קבועים (שזה ממש לא הרבה).
סיפור לא נמדד לפי כמה קוראים/מגיבים קבועים יש לו (לפחות לפי דעתי), סיפור נמדד לפי האם הוא יכול להביא קוראים קבועים/לא קבועים חדשים בכול פעם מחדש. דבר שהסיפור הזה לא עושה, והתגובות המכוערות שלכם, לא עוזרות להביא עוד קוראים. כי אחרים שחושבים כמוני או כמעט כמוני, לא מגיבים, בגלל התגובות המכוערות והחסרות מחשבה שלכם. זה שאתם כועסים על כול אחד שכותב תגובה שלילית, כי אתם מקובעים על שלכם, לא עוזר להביא עוד תגובות, קוראים ולא עוזר להרים את הסיפור או לפחות לשפר אותו.

אז פעם הבאה שאתם מגיבים על תגובה שלי או של כול אחד אחר, תחשבו קצת, תחשבו אולי אני/מישהו אחר לא יורד על הכותבת או על הבטא או על הקוראים, אולי אני/מישהו אחר מנסה לעזור לשפר את הסיפור, וזה שאתם כועסים על כול תגובה כזאת, ושהכותבת לא מקשיבה לעצות והערות שיכולות לעזור לה, או לסיפור שלה, זה ממש לא אשמתי, או אשמתו של מישהו אחר שיגיב או הגיב תגובה דומה.

ואגב התגובות של חלקכם ממש מטומטמות וחסרי חשיבות והיגיון ונחשבות ספאם.

--------------------
אני מכריז על עצמי כהתקליטן (DJ בעברית) היחיד בפורום!
מי שחושב אחרת שיגיד.

כול אוהדי באר שבע- לחצו כאן
לא כולם ביחד בבקשה... (המבין יבין)

יש שלושה סוגים של אנשים בעולם : הטיפש, החכם והנבון.
כשהטיפש רואה שלולית בוצית הוא נכנס אליה ואז נתקע שם.
כשחכם רואה שלולית בוצית הוא פשוט הולך מסביבה.
וכשנבון רואה שלולית בוצית הוא נכנס לשלולית אך גם יוצא ממנה.
ומה מוסר ההשכל בסיפור ?
מוסר ההשכל :
1.תמיד תעצור ותחשוב.
2.תהנה ככל האפשר מחיים אך על תתקע בהנאות הללו מכיוון שהחיים ממשיכים האלה.
3.עקיפות בחיים רק מאריכות את הדרך.
אם למדתם משהו מהסיפור סימן שתנסו ככל האפשר להיות הנבון.
אם לא למדתם מהסיפור סימן שאתם טיפשים.

כול הזכויות שמורות לי (camel) על סיפור זה ©

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 07.04.2009, 22:06
הודעה #188

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: צוות נארוטו
משתמש מספר: 44,361

ציטוט(camel @ 07.04.2009, 20:26) *
ציטוט(yoyoel @ 05.04.2009, 20:12) *

4.תשובה ב-1.

בשורה התחתונה

עכשיו אתה מאשים אותי גם בזה, שאתה קורא רק מה שאתה רוצה או מבין רק את מה שאתה רוצה להבין!

אם אתם לא יכולים להבין תגובות, ואתם לא יכולים להבין הצעות והערות, ואתם הופכים כול דבר לירידה, אז עדיף שפשוט לא תקראו את התגובה.

וחוץ מזה אני לא ציפיתי לשלמות, ציפיתי לקצת היגיון, במקום לסווג את הסיפור כסיפור נארוטו, שאמור להיות גדוש באקשן, לסווג אותו בטלנובלה או משהו קיצ'טי אחר.

adi:
חשבתי יותר מפעם אחת, למה יש לה קוראים קבועים, ורשמתי בתגובה הקודמת שלי למה בדיוק...
חוץ מזה, יש לסיפור הזה בערך 4 או 5 קוראים/מגיבים קבועים (שזה ממש לא הרבה).
סיפור לא נמדד לפי כמה קוראים/מגיבים קבועים יש לו (לפחות לפי דעתי), סיפור נמדד לפי האם הוא יכול להביא קוראים קבועים/לא קבועים חדשים בכול פעם מחדש. דבר שהסיפור הזה לא עושה, והתגובות המכוערות שלכם, לא עוזרות להביא עוד קוראים. כי אחרים שחושבים כמוני או כמעט כמוני, לא מגיבים, בגלל התגובות המכוערות והחסרות מחשבה שלכם. זה שאתם כועסים על כול אחד שכותב תגובה שלילית, כי אתם מקובעים על שלכם, לא עוזר להביא עוד תגובות, קוראים ולא עוזר להרים את הסיפור או לפחות לשפר אותו.

אז פעם הבאה שאתם מגיבים על תגובה שלי או של כול אחד אחר, תחשבו קצת, תחשבו אולי אני/מישהו אחר לא יורד על הכותבת או על הבטא או על הקוראים, אולי אני/מישהו אחר מנסה לעזור לשפר את הסיפור, וזה שאתם כועסים על כול תגובה כזאת, ושהכותבת לא מקשיבה לעצות והערות שיכולות לעזור לה, או לסיפור שלה, זה ממש לא אשמתי, או אשמתו של מישהו אחר שיגיב או הגיב תגובה דומה.

ואגב התגובות של חלקכם ממש מטומטמות וחסרי חשיבות והיגיון ונחשבות ספאם.

אגב, מה שכתבת במשפט האחרון הוא ירידה....
סיפור לא נמדד על זה שהוא מביא קוראים חדשים אלה על איך העלילה....
עוד פעם... אם אתה לא אוהב את הסיפור, את זה שעדיין אין אקשן כי אין איפה ואת צורת הכתיבה, אל תקרא.... אף אחד לא מכריח אותך או מענה אותך כדי שתקרא...
אני לא כועסת על התגובה הראשונה שאמרת(שוב) שאין אקשן, ושהתיאורים(שוב) לא טובים והסיפור(שוב) לא דומה לנארוטו...
אתה קראת את מה שכתבתי על זה שהסיפור לא דומה לעלילת הסדרה? אני לא חייבת ללכת לפי העלילה, וסליחה באמת שאין עדין אקשן כי לא היה איפה לשים...
4-5 קוראים קבועים יותר טוב מאף אחד, ויש אנשים שקוראים(כמה חברים שלי קוראים את הסיפור בפורום) ופשוט לא מגיבים, אז אם יש לך בעיה עם הסיפור פשוט אל תקרא אבל אל תרד על הסיפור...
אין לי כבר כוח להסביר לך כל פעם מחדש למה אין אקשן ושאל תקרא, אז עשה טובה, לא אוהב אל תקרא....

חג שמח ומבדח לכל עם ישראל ואוהביו...

--------------------

קטע הפרודיה הכי אהוב עליי:
ספוילר:
naruto: shut up sakura! we all have irrational hatred for you!
sakura: but i didn't even do anything yet
naruto: we still hate you! god!
sakura: does sasuke hate me too?
naruto: sasuke's an emo. he has no emotions other than the emotion that is emo. but if he did have them, he would hate you so much!! god, why do you exist?!
sakura: seriously, what the hell? i haven't done anything to earn this kind of treatment-
naruto: stop existing!!!

לחלק הראשון של הסיפור אנא ללחוץ על הספוילר.
לחלק השני של הסיפור אנא ללחוץ עליי ^_^

ספוילר:

מצב פרויקט: בכתיבה... אינו מפורסם... בקיצור מת חלקית
קרדיט ענק ל___naruto___ הסוס שעשה את התמונה הלחיצה לסיפור ואת ההורדות!!!!!!

פרק 38- האם הגורל קיים? כבר כאן חם וטרי מהתנור! קישור למטה! נו, למה אתם מחכים?!
הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:
קרדיט ענק ל__naruto__ הסוס שעלה את הפרקים להורדות!!!!

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 11-20!!!!!!!!!!!!!!!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
adiiiiiii
הודעה 07.04.2009, 22:44
הודעה #189

ספאמר במסווה
סמל קבוצה

אני צריך להבהיר את זה עוד פעם?!?!?!?! מה שכתבתי שם היה סרקזם טהור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
או בקיצור הייתי ציני
עכשיו מובן?
אני אחד מהקוראים הקבועים שלך ואני אוהב את הסיפור.

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 07.04.2009, 22:49
הודעה #190

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(adiiiiiii @ 07.04.2009, 21:44) *
אני צריך להבהיר את זה עוד פעם?!?!?!?! מה שכתבתי שם היה סרקזם טהור!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
או בקיצור הייתי ציני
עכשיו מובן?
אני אחד מהקוראים הקבועים שלך ואני אוהב את הסיפור.

לא דברתי\התכוותי אליך אלה ל camel...
ואני יודעת שהייתה ציני ו...תודה שאתה אוהב את הסיפור שלי? =)

--------------------

ספוילר:
naruto: sasuke's an emo. he has no emotions other than the emotion that is emo. but if he did have them, he would hate you so much!! god, why do you exist?!
sakura: seriously, what the hell? i haven't done anything to earn this kind of treatment-

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
adiiiiiii
הודעה 07.04.2009, 22:53
הודעה #191

ספאמר במסווה
סמל קבוצה

אמרתי את זה לזה שציטטת
משום מה נראלי שאני ADI
אין בעד מה על זה שאני אוהב את הסיפור?

+Quote Post
GoneWind
הודעה 08.04.2009, 12:12
הודעה #192

Don't worry, Be happy
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 49,930

אני רואה שלא הבנתם אותי. אין לי בעיה עם ביקורות, יש לי בעיה עם הוויכוח החסר טעם שלכם.

CAMEL: אתה מגזים. תכתוב איזה ביקורת שבא לך על הפרק החדש, כשהוא יצא. אם אתה ממשיך את הוויכוח הזה, אתה תקבל אזהרה.
סאקורה: אם את תמשיכי את הוויכוח, אני נועל את הסיפור הזה לשבוע. חד וחלק.
ADI: אתה באמת לא חייב להגיב על כל דבר שמתרחש. אתה לא הסנגור של אף אחד, אז אל תתנהג כמו אחד כזה.

אני לא אוהב ולא רוצה לעשות פה רע לאף אחד, אז אל תכריחו אותי לעשות משהו שאני אעדיף להימנע ממנו.

--------------------

חלפה לה הרוח
חלפו המילים
חלפו הצלילים
שקט

RAKRAKRAKRAK... קרדיט ל-Ambibot

לכתוב, מלשון כ.ת.ב - http://www.anime-il.com/index.php?showforum=8 - כנסו~

לנצח הבחור עם השיער האפור והמשקפיים... פורום כתיבה לנצח!

(השם הוא- איליה) ^^

+Quote Post
Wiedzmin
הודעה 08.04.2009, 12:47
הודעה #193

Oogachaka oogachaka
סמל קבוצה

משתמש מספר: 27,131

כותבת הסיפור, הוא לא התכוון שהסיפור יעסוק בעלילה של נארוטו, הוא אמר שהסיפור אפילו לא דומה לנארוטו, לסגנון של נארוטו. למרות שאני לא אוהב את כל השילוב הזה בין נארוטו לאוואטאר... אני אשתדל לקרוא מההתחלה ולהגיב עליהם תגובה בונה.

--------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 12.04.2009, 15:14
הודעה #194

צ'ונין
סמל קבוצה

קרדיט ענק לquoincy heart!!! תודה רבה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אתה ממש עוזר!!!! שירבו כמוך!!!!!

תראו אותי! אני רק בן חמש וחצי, וכל הכפר שונא אתי! מה עשיתי שלא בסדר?! רצחתי מישהו? לא... קיללתי מישהו? טוב את אבא שלי אבל זה לא אומר שכל הכפר ישנא אותי! הרבצתי למישהו? לא... אז למה? על השאלות האלו טאנקאה אצטרך לענות לבד...

פרק עשרים וארבע- אני חיי בפחד! אני פוחד שקרה מה שקרה ל....

שש זוגות עניים סקרניות הסתכלו אליו... התחלתי לדבר:"טוב... יש לי כמה דברים שמפריעים לי.... הראשון הוא: שכל הכפר שונא אותי ואני לא יודע למה. השני הוא: שאבא מתייחס אלי כמו כלב, וכששאלתי אותו למה, הוא אמר שזה לא בגללי והפנה לי את הגב. הדבר השלישי הוא: שאני חיי בפחד.... זאת אומרת, אני פוחד שיקרה לי מה שקרה לאבא..." הרמתי את ראשי על חברי הקבוצתי ואמרתי בקול מפוחד:"אני מפחד לאבד את החברים שלי... ועוד יותר מפחד שהם ימותו למעני... אני גם מפחד להיות האוואטר... מה יקרה אם אאבד שליטה ואגרום למוות של אחד האנשים היקרים לי? אני לא רוצה לחשוב על זה..." השלושה הסתכלו אליי באימה ובפחד... חיבקתי את הגיטרה הישנה... אסומי הסתכלה אלי ואמרה בקול אימי:"למה אתה מפחד כל כך במשהו שהוא לא בטוח? למה אתה חושב שתאבד שליטה? אתה לא תאבד אם תשלוט במצב אוואטר הזה..." הסתכלתי אלי ואמרתי בקול חסר סבלנות:"כנראה שכחת שאנו שינובים! אנחנו נמות במשימות מתי שהוא, אני פשוט פוחד שמישהו יקר לי ימות למעני! ואיך את מצפה שאשלוט במשהו שאני לא יודע! אני חי בפחד אסומי! ואת גם יודעת שאני פצצת זמן מהלכת... לא רחוק היום שבוא אאבד שליטה ואפגע במישהו שאני אוהב!" השפלתי את מבטי. את האווירה היה אפשר לחתוך בסכין... הקגומה הפרה את השתיקה הארוכה ואמרה:"טאנקאה... אני ואתה מכירים כבר חצי שנה... אני מכירה את האופי שלך, אבל אני רוצה לדעת משהו..." הסתכלתי אליה ושאלתי:"מה את רוצה לדעת?" הקגומה שאלה:"האם אתה באמת חושב שאקריב את חיי למענך? למה לי להקריב את חיי למען מישהו מטומטם כל כך?" וחייכה... חייכתי חיוך עצוב... אסומי לחשה:"אתם משוגעים!" אימימרו שאל :"אתה באמת חושב שאנחנו מטומטמים או מה? אנחנו יודעים שאתה פצצה מהלכת אבל לא אכפת לנו... אני והקגומה, החלטנו שלא נשפוט אותך בגלל מה שאתה... אנחנו לא כמו כל הכפר המעפן הזה ששפוט אנשים בגלל מה שהם... אני לפחות, שופט לפי האופי." ואימימרו עשה סימן של V באצבעות וחייך... הרגשתי הרגשה חמימה בלב... הקגומה אמרה:" טוב, אחרי סצנה שטאנקאה עשה פה, הרי זה לעולם לא יקרה נעבור להבא..... אימימרו." אני הגבתי בקול נעלב:"היי! מותר גם לי לפחד ממשהו לא?!" השלושה צחקו ואמרו:" מותר, אבל למה ממשהו כל כך לא הגיוני?" הנחתי את הגיטרה על הדשא, התרוממתי ואז התנפלתי על אסומי... לא באגרופים אלה בדבר שהיא הכי שונאת, נשיקות... לא באמת ניסיתי לנשק אותה, רציתי להחזיר לה על זה שהיא צחקה... עם השניים האחרים אסגור חשבון אחר כך אבל עכשיו, אחותי... התחלנו להתגלגל על הדשא ואסומי התחילה לצעוק:"איכס! עזוב אותי כבר, חתיכת פריק! אתה האח הכי גרוע בעולם!!!"אימימרו משך את אסומי והקגומה משכה אותי והפרידו בינינו... הקגומה אמרה:"טאנקאה תירגע! מה יש לך?" עמדנו על הדשא כשהקגומה ואימימרו מפרידים בני לבין אחותי. עניתי להקגומה:"אמם... סתם רציתי לעצבן את אחותי... יש בעיה עם זה?" הקגומה ואימימרו זזו הצידה כדי לאפשר לנו להתקרב ואמרו:"לא." אסומי עוותה את פרצופה לפרצוף כועס ואמרה בקול נעלב:"מה זה אומרת 'לא'?!"... אני מעדיף לא לספר לכם מה קרה אחר כך, רק שאחרי חמש דקות ישבנו בחזרה למדורה ואימימרו התחיל לדבר על מה שמפחיד אותו... הוא מפחד מחתולים?! יופי, אני עם פחדן חתולים בקבוצה... ממש נהדר! מה יקרה אם הוא יראה חתול שחור בזמן המשימה, יברח?! איזה שיט... אחר כך הקגומה אמרה שהיא מפחדת מעכבישים... יותר נורמאלי לפחד מזה מאשר מחתולים... ואז אסומי התחילה לדבר:"טוב... אמם... אין לי משהו לפחד מימנו חוץ מזה ש... אני מפחדת לאבד את אבי כמו שאיבדתי את אמי... וזהו, נראה לי..." מה שבטוח, היא עשתה את זה מהר... אסומי הסתכלה אלי, אני חייכתי ואמרתי:"אל תחשבי על זה..." אסומי רק החזירה חיוך בזמן שהקגומה ואימימרו מחליפים מבטים... נשכבתי על הדשא והסתכלתי על הכוכבים הראשונים שיצאו... הקגומה, אימימרו ואסומי עשו כמוני ומעגל של ארבע ראשים נוצר... הקגומה לחשה כך שכולנו נשמע בקול רגוע:"אני חושבת שאנחנו קבוצה של רביעייה... אני מתכוונת אני, אסומי, אימימרו וילד..." אסומי שאלה:"ילד?" הקגומה ענת:"אה, כן... אני וטאנקאה יש שמות חיבה שאימצנו. אני קוראת לו ילד והוא קורא לי ילדה...". במשך כל הלילה דיברנו, צחקנו, כעסנו, אני ואימימרו רבנו עד שלאסומי ולהקגומה נמאס ונתנו לנו לריב בשקט, נהנו והכי חשוב הרגשנו שאוהבים אותנו... עצמתי את עניי... פתאום הרגשתי מים נשפכים עלי, פתחתי את עניי וראיתי את אסומי והקגומה זורקות בלוני מים עלי. קרני השמש הראשונות הופיעו... ישנתי? כנראה נרדמתי בזמן שאימימרו סיפר את אחת בדיחות הקרש שלו... הקגומה צעקה:"הילד התעורר סוף כל סוף, עכשיו אימימרו!" התחמקתי מכדורי המים ורצתי לכיוונן, לקחתי כמה בלונים והתחלתי לזרוק על אימימרו... עשרה בלוני מים התפוצצו על אימימרו בבת אחת, הוא התעורר והתחיל לצעוק:"מה לעזאזל?! עכשיו כל הבגדים שלי רטובים!!!" אסומי והקגומה צחקו ואני צעקתי:"אז מה? גם שלי אבל זה כיף!" וצחקתי. הפסקתי לצחוק בפתאומיות והסתכלתי על הגשר שמעל נהר. דמות עם שער לבן התקרבה אלינו בקפיצה מהירה, זה היה אבא במדי האנבו! האחרים לא שמו לב עד שאבא כבר היה לידנו. אבא אמר בקול כועס:"איפה לעזאזל הייתם?! הדאגתם אותי!" אני ואסומי החלפנו מבטים... אסומי ענתה לאבא:"אמרתי לך שאנחנו הולכים לעשות פיקניק ליד הנהר." אבא הסתכל על הבגדים הרטובים שלי, החזיר מבט לאסומי ואמר:"לא אמרת לכל הלילה ולמה טאנקאה רטוב?" אבא דאג לי? אסומי ענתה:"אני והקגומה זרקנו על טאנקאה ואימימרו בלוני מים כדי שיתעוררו. סליחה..." אבא הרים את שתי ידיו, שם אותם על ראשי וראשה של אסומי ואמר:"אתם כבר שינובים.. איך הזמן טס... טוב אני הולך למשימה למשך כמה ימים. בהצלחה במשימת שלכם היום.. ביי." אבא הרים את ידיו, עשה את סימן היד של הנמר, עשן הופיע והוא נעלם... למה הוא תמיד כזה? הקגומה צעקה:"הא!!!" נבהלתי ושאלתי:"מה קרה?" הקגומה שאלה:"מה השעה?!" שיט! האימון המטרו סנסיי! שכחתי! אסומי שאלה:"בשביל מה את צריכה את השעה?" הקגומה ענתה בקול לחוץ בזמן שהיא ואני התחלנו לרוץ לכיוון אימימרו ואסומי מאחורינו:"המטרו סנסיי אמר לנו להיפגש איתו באזור האימונים ב5:00.." אסומי רק הנהנה. הגענו לאימימרו, התחלנו לארוז את הדברים, הרמתי את הסלסילה והתחלנו לרוץ לכיוון הבית שלי... כל הדרך היינו בשקט ולחוצים. אחרי חצי שעה של הליכה הגענו לבית בריצה. התפרצנו פנימה, אני עליתי להביא את הקונאים והשוריקנים וליתר ביטחון כמה מגילות זימון. אסומי הלכה למטבח כדי להביא משהו ואימימרו והקגומה נשארו בפתח הדלת. הגעתי לחדר, פתחתי אותו בטריקה עדירה לקיר, רצתי לשדה, פתחתי אותה. שלושים, ארבעים, ארבעים וחמש, זהו זה מספיק כלי נשק גם בשבילי וגם בשביל השאר. הכנסתי את כל הארבעים וחמישה הסכינים הקטנים לכיס הנשקים האחורי שלי... זה כבד מאוד... ירדתי למטה. ראיתי את אסומי נותנת להקגומה משהו, עברתי ליד השעון, הוא הראה 4:32 ... שיט נאחר! אמרתי לאסומי בזמן שחלפתי על פני בריצה וכבר הייתי על סף הבית:"ביי! נתראה בערב!" אסומי הנהנה לחיוב ויצאתי עם שני חבריי לקבוצה מספר 20... רצנו הכי מהר שיכולנו לאזור האימונים... אחרי חצי שעה ראינו את מצבת הגיבורים ושלושת העצים... המטרו סנסיי הגיע בזמן ששיחק עם אחד הקונאים שלו, כששם לב אלינו הוא זרק אלינו את הקונאי במהירות. אני הקגומה ואימימרו התחמקנו ושאלתי:"למה עשית את זה?!" הסנסיי ענה:"בגלל שלושה דברים: האחד: איחרתם. השני: לראות את הרפלקסים שלכם(רפלקסים זה מהירות התגובה). השלישי: כי בא לי." איזה סנסיי מוזר... הסנסיי אמר בקול רגיל וקצת קר:"אני מקווה שלא אכלת ארוחת בוקר..." הנהנו בשלילה. הסנסיי הוציא שעון זמן, שתי פעמונים ושתי מנות אוכל. את השעון הזמן ושתי מנות האוכל הניח על מצבת הגיבורים. הסנסיי התחיל להסביר:"יש לכם עד הצהריים לקחת מימני את הפעמונים. מי שייקח פעמון אחד יקבל מנת אוכל אחת, מובן?" והראה לנו את הפעמונים. הקגומה אמרה:"אבל יש שתי פעמונים ואנחנו שלושה. זאת אומרת שיש אחד שלא יאוכל..." הסנסיי אמר:"נכון מאוד. מי שלא יצליח לקחת פעמון אחד לא יקבל אוכל ויקשר לעץ." והסנסיי הצביע על עמוד העץ. אני שאלתי:"רגע אחד, זה לא פוגע בעבודת הצוות בזה שאנחנו מנסים להתחרות אחד בשני בשביל הפעמונים?" הסנסיי נראה מופתע ואמר:"לא. מספיק עם הדיבורים. התחילו!"

בפרק הבא:"מבחן הפעמונים... תכשלו תוחזרו לאקדמיה, תצליחו אתם שינובים של קונוהא." תהנה, ותודה שוב על העזרה... חג שמח מבדח לכל עם ישראל ואוהביו =)..

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
SkyWolf
הודעה 12.04.2009, 19:33
הודעה #195

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 59,926

ועכשיו................ ביקורת
אני יודע מה אתם תחשבו אבל!
גם היא וגם אני עובדים קשה רק כדי שאתם תהנו מהסיפור
אני חושב שיצא פרק נהדר היה רגעים שגרמו לי לחייך והיו כאלה שלא

--------------------

+Quote Post
yoyoel
הודעה 12.04.2009, 22:26
הודעה #196

just Funk it!
סמל קבוצה

נראה שquoincy heart הוא בן אדם בלי הרבה שגיאות כתיב
טוב נו אני ממש נודניק בנוגע לזה אני יודע אבל זו השגיאה היחידה שמצאתי המטרו אמר "אני מקווה שלא אכלת ארוחת בוקר..." אבל כולם ענו אז זה אכלתם
כן אני ממש קטנוני אבל לא משנה
רק משהו אחד הבן של גאי פוחד מחתולים??????????? נו אני מבין שזאת גם קומדיה
אחלה פרק אהבתי 10 בלוני מים בבת אחת אבל מאיפה הם השיגו אותם
פרק הבא סוף סוף קרב!!!!!!!!!! (כן גם אני מחכה לאקשן אבל אין לי בעיה גם אם אין)
רק הערה קטנה (לא בטוח אם זה במכוון או לא) הייתה זריחה בבערך 5 בבוקר אם הם חזרו ב 5:30 משהו כזה גם בסביבת השעות האלה זה קיץ והנה משהו שלמדנו בשיעור ספרות את לא ממש יכולה לתת להם משימה שבהם מישהו ימות (לא משנה אם הוא מהקבוצה או לא) אלה אם הוא בן אדם רשע ביותר, או שתקפצי בזמן כי החורף והגשם הם סימנים למוות (למדנו את זה מכמעט כל הסיפורים שלנו בספרות כולם עצובים חוץ מאחד שהיה לא ממש עצוב באמת מה הם רוצים שניהיה יותר אומללים בבית הספר? יש לי מספיק את המורה שלי באנגלית (תקראו את החתימה שלי למטה)) ולבסוף נרדמתי מאחת מבדיחות הקרש שלו אהבתי אהבתי תמשיכי עם הבדיחות on2.gif on2.gif on2.gif

--------------------
ספוילר:
כי אין על רד הוט

לפעמים אנשים יכולים להיות ממש מטומטמים כמו התקנת דרייבר של אינטרנט שלי זה הלך ככה
"המערכת לא הצליחה להתקין את הדרייבר אתה יכול להוריד את הדרייבר פה(קישור)" אין לי אינטרנט איך אני יכול להוריד את הדרייבר!!!!!!!!!!
או כמו ה"שחכתי את הסיסמא" של הוטמייל הנחיות נוספות ישלחו אלייך לתיבת הדואר האלקטרוני בוא נחזור רגע להתחלת השורה הזאת "שחכתי את הסיסמא"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+Quote Post
Wiedzmin
הודעה 12.04.2009, 23:14
הודעה #197

Oogachaka oogachaka
סמל קבוצה

משתמש מספר: 27,131

לא קראתי את פרק 24, אבל ממה שאני כן רואה, את לא פועלת על פי הביקורות שנותנים לך. את לא משתפרת. כל הפרק נראה כמו גוש אחד ענק של מילים, לא מחולק לפסקאות. בנוסף, את ממשיכה לכתוב את הפרקים במבנה של תסריט (אמרתי: "היי, בלה בלה בלה." במקום "היי, בלה בלה בלה." אמרתי לו. מבינה?). בכל אופן, שגיאות הכתיב הוא לא הדבר היחיד שעלייך לטפל בו, מבינה?

ציטוט
שש זוגות עניים סקרניות הסתכלו אליו...

*שישה. זוג זה זכר, לכן זה שישה זוגות.

ציטוט
זאת אומרת שיש אחד שלא יאוכל.

יאכל.

יש עוד כמה טעויות פה ושם עם מספרים, שאת לא כותבת אותם נכון, אבל לא התעמקתי בקריאה כל כך אז לא הבחנתי לקראת האמצע בטעויות.

--------------------

+Quote Post
Rise
הודעה 13.04.2009, 15:38
הודעה #198

ג'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 7,788

אממ... הסתקרנתי לראות מה משך כל כך הרבה תגובות בפורום, והאמת- התאכזבתי.
קראתי כמה פרקים, ואת הפרק האחרון כדי לראות אם יש שיפור בשפת הכתיבה...
אוקי..
קודם כל, שפת הכתיבה של הסיפור הזה היא דיי נמוכה. זה אומר שהססיפור נראה באמת כמו גוש של מילים, חסר תיאורים כמעט לחלוטין, ומבולגן. באמת אין פסקאות, הדיאלוג פשוט כתוב ככה "טקנטקי אמר "אני לבלהל לבהל בהלה" וראשי אמר "אני לא חושב שבלהבלהבלה" וקאנקטקי אמר "נעגדמ עדעיד נעד" וכו'...
אני חושב שכדי לשפר את זה יש לך שתי דרכים - אחת, יש פה הרבה אנשים שמעירים לצורת כתיבה שלך. במקום להתעלם ולחשוב שהם מגיעילים ושהם מנסים לרדת עלייך, תביני שרמת הסיפור באמת נמוכה. אני מצטער להגיד את זה בצורה קשה, אבל זאת האמת. נסי להקשיב לתגובות, ללמוד ולהשתפר.
דבר שני- אני חושב שכדאי לך לנסות לפתוח פעם ספר. לפי איך שזה נראה, או שאת צעירה מאוד, או שאת פשוט לא קוראת ספרים בכלל, או לחילופין קוראת ספרים שגם הם ברמה ירודה. נסי לקרוא קצת, להבין איך בנוי סיפור, איך בנויים התיאורים, הדיאלוג, העלילה... הפיסוק.

בקשר לעלילה- את יודעת, לפני המון זמן גם אני כתבתי סיפורים כאלה... אני לא יכול להשוות בין השפה שלהם, אבל בעלילה אני דיי מבין. אני צודק כשאני אומר שאת ממציאה את העלילה על המקום, ורק מדי פעם חושבת טיפה על העתיד? או לפחות, אני דיי בטוח.. כתוצאה מכך, העלילה דיי שטחית, לא מאוד מעניינת, לא מוחתחת ומתגלגלגת... זאת אומרת שנניח הגיבור מצא איזה נשק אגדי, ואז הוא מחפש של מי הנשק ובדרך הוא מוצא עלה מיוחד, אז הוא שוכח מהחרב והולך למצוא את העץ וכו' וכו'... נסי לחשוב על קו עלילה- מה את רוצה שיהיה לסיפר שלך, איפה, אחרי מה העלילה צריכה לעקוב, מי הטובים, מי הרעים וכל זה.

אני באמת מציע שתפסיקי להתעלם מהעערות שנותנים לך, אפילו אם הן מעליבות אותך. אין לך מה להגיב על ההערה שלי, אני לא הולך להכנס לבדוק איך הגבתם עליה- פשוט תקראי ונסי להבין ולהפנים.
ההמלצה הכי גדולה שלי היא שתתחילי לקרוא, ונסי להתמיד בספרים עם רמה גבוהה... אם את אוהבת פנטזייה, נסי ספרים שתורגמו מאנגלית, או ספרים של "אופוס". אם את אוהבת ספרים "רגילים" (ד"א קוראים להם רומנים- ולא, זה לא אומר שהם קשורים לרומנטיקה) נסי הוצאת "מרגנית". אממ... האמת, כל ספר שתורגם מאנגלית או משפה אחרת הוא ספר שצריך להיות טוב יחסית- אחרת לא היו מתרגמים אותו.

חג שמח!

+Quote Post
YipiBell
הודעה 13.04.2009, 17:03
הודעה #199

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 22,932

האמת הפעם באמת התאכזבתי מאת, היו חסרים תאורים ורגש.
ביזמן שמישהו כמו טנאקה מביע רגש צריכה להיות אבירה שפשות לא היתה פו...
ובכללי זה פרק חלש שלך תנשי ליכתוב בדחיפות גדולה יתר זה יעזור כי אחשב שבוע אחרי הרמה ירדה באופן משמאותי.

--------------------
אני דיסלקת אז סליחה על שגיאות הכתיב

--------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------

+Quote Post
yoyoel
הודעה 19.04.2009, 14:39
הודעה #200

just Funk it!
סמל קבוצה

~הקפצה~ (סתם ראיתי מישהו כותב את זה ככה)
יש לי אישור מgonewind (נשמע אחלה בן אדם למרות שהוא לא רואה נארוטו או לא כתב את זה)
מה קרה אין פרק? רציתי אקשן ואין לי ממש מה לכתוב אני רק רוצה לקרוא את הפרקים אני במתח

--------------------
ספוילר:
כי אין על רד הוט

+Quote Post

19 עמודים V  « < 8 9 10 11 12 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 16.07.2018 , 00:33