IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

19 עמודים V  « < 7 8 9 10 11 > »   
Reply to this topicStart new topic
> נארוטו- האטאקה טאנקאה,ילדו של קאקאשי וסיפורו, לסיפור זה אין כל קשר לעלילת הסידרה.
adiiiiiii
הודעה 02.04.2009, 00:14
הודעה #161

ספאמר במסווה
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 65,068

ציטוט(tomboy00 @ 01.04.2009, 23:14) *
תקשיבי למה את פשוט לא עושה בדיקת איות לפני שאת שולחת את הפרק

עדיף שמישהו מבחוץ יעשה בדיקה.אם תעשה בדיקה בעצמך זה לא יעזור הרבה וגם הוורד לא תמיד ימצא את כל המילים.
תמיד עדיף מישהו מבחוץ שגם יוכל אולי לראות שאיגה שחוזרת על עצמה ולהראות לכותב שילמד וכו'
Go to the top of the page

+Quote Post
SkyWolf
הודעה 02.04.2009, 12:39
הודעה #162

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 59,926

"אם תחייך לעולם העולם יחייך אליך בחזרה." כך אמרה לי אמי לפני שיצא למשימה שמימנה לעולם לא חזרה. עכשיו, חצי שנה אחרי שאמי אמרה לי את המשפט אני מיישם אותו אבל.. משהו השתבש, העולם לא חייך חזרה... יותר נכון, רק כמות קטנה של אנשים מחייכים אלי בחזרה... אבל המוזר הוא שלא אכפת לי מהאחרים אלה רק מהקומץ הקטן. הקומץ הקטן שאוהב אותי ומחייך.
פרק עשרים ולשלושה- האוואטר מתוודה על פחדיו.

אחרי שהקגומה אמרה לי שהיא ואימימרו נשארים לישון אצלי, הקגומה יצאה מהחדר לפני שהפסקתי לשאול אותה כמה דברים. אחרי עשר דקות הצצתי בחלון שמשקיף על הרחוב וראיתי אותם הולכים לכיוון הבתים שלהם. כנראה שהם רוצים להביא את הדברים למחר בבוקר.
אחרי חמש דקות גם המטרו סנסיי הלך אבל לפני שעזב, הסנסיי נכנס לחדרי ואמר בקול מרגיע:"אתה לא צריך להסתיר את הסודות שלך מפני החברי הקבוצה שלך... במיוחד לא מפני המשפחה שלך, טוב נתראה מחר ב5:00 באזור האימונים. ואל תשכח, בלי ארוחת בוקר." הסנסיי חייך ויצא מהחדר. בחיי, מה יש לו מארוחות הבוקר? אבל הוא צודק, עדיף שאדבר עם מישהו על מה שמעיק על ליבי.
אסומי נכנסה לחדר והתיישבה על מיטתי. היא הסתכלה על התמונה הקטנה שהייתה על השידה.
אחרי חמש דקות אסומי אמרה בקול רגיל:"אתה מזכיר לי את אבא. אותה דרך התנהגות לדברים שתמיד אמרת:'אני לא אהיה כמו אבא', מה קרה לך פתאום?" הסתכלתי אליה, ענייה השחורות היו כל כך יפות והסתכלו אליו... כבר היו מקרים שחשבו שאני ואסומי הם בני דודים רחוקים בגלל כל השינוי בתפוס ההתנהגות ובמראה, וכששמעו שאני ואסומי תאומים היה קשה להוציא אותם מזה שאנחנו בני דודים ולא תאומים אבל בסוף הם השתכנעו.
עניתי לה:"אממ... אולי בגלל כל מה שקרה במשך השנה , אולי בגלל מה שקרה בשבוע האחרון. אני לא יודע למה הפכתי להיות כמו אבא אבל אני לא רוצה להיות כמוהו." דמעות הופיע בעיניה של אסומי. אמרתי לה בקול רך:"את כל הזמן בוכה, מה קרה לך? פעם לא היית בוכה על כל דבר קטן שצץ." אסומי אמרה בקול חסר חיים:"אתה בר מזל." אני הבר מזל פה? שאלתי אותה בקול סקרן מאוד:"במה אני בר מזל שאת לא? את יפה, חכמה, מקובלת, מוצלחת, הילדה שאבא אוהב יותר." אסומי חיבקה אותי ואמרה:"נכון אבל מה זה שווה אם גם אתה כזה? אתה יכול לפחות לראות את אמא מתי שבא לך." על זה היא מדברת... אמרתי בקול רך:"זה לא ככה. אני יכול לעבור לעולם המתים לזמן קצר, עם הרבה כאבים ו... אני יכול לדבר אם אמא אבל זאת תהיה רק אשליה... הרי היא לא באמת תדבר איתי כמו בעולם החיים... הייתי מעדיף שלא היה לי את הכוח הזה. אם אצור קשרים בעולם המתים, ארצה להיות עם המתים, אבל אני אהיה בעולם החיים ואז אכנס לדיכאון מהם את יודעת מה קורה. זה יותר קשה לדעת שיש לך את הכוח הזה מאשר שלא יהיה לך את הכוח ולא תתייסר." אסומי הרפתה ואמרה:"אתה מטומטם." חייכתי ואמרתי בקול שמח:"תודה."
אחרי שדיברנו אסומי יצאה מהחדר ונשארתי לבד. על השדה היה שעון קטן. השעון הצביע על השעה 16:42... כמה זמן הייתי מעולף? הקול ענה:שעה וחצי... אני:טוב שנזכרת לענות... אני צריך לעבור לעולם המתים. הקול:אני לא אעזור לך... אני:למה? הקול:תגלה בעצמך איך לעבור.אני:איך אני אגלה משהו כשאין לי קצה חוט? הקול לא ענה. תגיד, פעם אחת אתה יכול לעזור לי ולא לבלבל אותי?! ידעתי שהקול לא יענה.
ירדתי מהמיטה והתקרבתי לשידה. התמונה הקטנה נצצה באור היום... תמונה שבה יש ארבע אנשים: אישה, איש ועוד שתי ילדים קטנים וכולם מחייכים ומאושרים. לקחתי את התמונה, התיישבתי על המיטה, הצמדתי את התמונה לליבי ועצמתי את עניי. פלשבק:באותו היום מלאו לי ולאסומי חמש שנים מאז שנולדנו. אני ואסומי רצנו בפרק של קונוהא ומאחורינו שתי הורינו מחובקים. אני עצרתי, הסתובבתי ונופפתי לשלום לאבא ואמא. אבא חייך ואמא שלחה נשיקה באוויר לי. חייכתי, הסמקתי והרגשתי מאושר. אסומי צעקה בקול הצייצני שלה:"מה אתה עושה?! בוא כבר!" הסתובבתי חזרה והמשכתי לרוץ אליה. שמעתי את אמא אומרת לאבא בקול מאוהב:"עדיף שנדביק אותם, אחרת הם יאבדו." אבא עיוות את הפרצוף ללא רצון ואמא התחיל לרוץ אלינו ואבא אחריה. ההורים רצו מהר יותר מאיתנו ותפסו אותנו והרימו אותנו באוויר, אבא אותי ואמא את אסומי. אמא ואבא הורידו אותנו על האדמה. אמא אמרה בקול אוהב:"אל תרוצו מהר, אחרת אני לא אמצא אתכם ולאבא לא ממש אכפת אם תלכו לאיבוד." וחייכה לאבא, אבא אמר בתגובה בקול נעלב:"היי, לא נכון!", אמא התחילה לצחקק. אבא הסתכל ישר ואמר:"הם לא הקשיבו לך." אמא הסתכלה ישר וראתה אותנו רצים באותה המהירות ולא מקשיבים. עוד פעם אמא ואבא תפסו אותנו אבל הפעם לא הוריד אותנו לאדמה אלה החזיקו אותנו. אמרתי בקול כועס לאבא:"תוריד אותי!" אסומי אמרה:"גם אותי!" אמא ואבא החליפו מבטים ואמרו בקול תוקפני עלינו:"לא!". אמא ואבא התחילו לרוץ במהירות מדהימה... התיישבתי על הכתפיים של אבא והתחלתי לצחוק בזמן שאסומי צעקה שאמא תוריד אותה, ההורים הפסיקו לרוץ. מולנו היה צלם. אמא נתנה את אסומי לאבא כדי שיחזיק אותה, התקרבה לצלם, הוציאה 10 ין ונתנה לצלם. אמא רצה חזרה אלינו, אבא הוריד אותי ואת אסומי, אמא ואבא חיבקו חיבוק פתוח, אבא הניח את ידו על כתפי ואמא על אסומי וחייכנו לכיוון המצלמה.
על מסגרת הזכוכית של התמונה ירדו טיפות. בכיתי אבל לא בקול רם. רק הדמעות זלגו. פתחתי את העניים וקיוויתי לראות את אמא.. אולי מה שקרה לפני חצי שנה היה סתם הצגה? אולי היא חייה? אבל החדר היה ריק.. המציאות הכתה בי שוב. למה אני תמים כל כך? למה הכול צריך להיות אפור? למה החיים שלי חרא?
אחרי עשר דקות הנחתי את התצלום על השידה, קשרתי את מגן המצח על המצח, התחבושות הסתירו את הסימנים בידיים וברגליים אז לא היה לי לדאוג שיראו את הסימנים.
יצאתי מהחדר וירדתי לכיוון הסלון. שמעתי את אבא מדבר אל אסומי:"תראי אני רוצה שתתרחקי מטאנקאה. הוא מסוכן מאוד עכשיו. ועכשיו שאת יודעת מה הכוח זה יכול לעשות, אני מצפה שתלמדי לקח." כעסתי... כל כך כעסתי עד שקמצתי את היד לאגרוף, הדם התחיל לזלוג מכף היד הקמוצה והשערות זזו קצת והפסיקו. הכעס והשנאה בערו בעניי, הרגשתי איך הדם עולה לראש. מה לעזאזל?! מה עשיתי לך שבגלל זה אתה שונא אותי?! אתה שונא אותי בגלל שאני חיי?! בגלל שאני משהו שאני לא רוצה להיות?! מה?! מה לא בסדר בי?! למה אתה וכל הכפר פוסלים אותי?! למה אבא?! כולם תמיד אמרו שאני העתק שלך, שאני כמוך... שאני כמוך במראה, בזה שאני מוצלח ועכשיו באופי ללא רצון. אז למה אתה שונא אותי?! אסומי אמרה בקול כועס ומלא בהלם:"לא! אני לא התרחק מאחי התאום! אתה יודע משהו אבא, אני מאוד מכבדת אותך ואוהבת אותך אבל... אתה מתייחס לטאנקאה כאילו הוא זבל! למה? בגלל שהוא האוואטר? הוא אפילו לא רוצה להיות הדבר הזה! אחר כך אתה מתפלא למה הוא כועס עליך." אבא ענה בקול עצבני וכועס:" לעזאזל, אני אבא שלך ואת תעשי כל מה שאני אומר לך! אל תתערבי בין היחסים ביני לבין טאנקאה! עכשיו הוא מסוכן אז תתרחקי מימנו!" הלכתי בשקט לכיוון דלת הכניסה. אני חושב שאסומי ענתה לאבא. הכעס הציף אותי עד שלא שמעתי מה אסומי אמרה ואת התגובה של אבא. ירדתי מהפרקט(פרקט זה רצפת עץ.) לבשתי את הנעליים ויצאתי בטריקת דלת מהבית.. לאט, לאט הורדתי את היד מהידית של הדלת והתחלתי לרוץ... רצתי הכי מהר שיכולתי. לאן אני רץ?! לאן שהרגליים שלי ייקחו אותי אלך רק רחוק יותר מהבית הזה! הדמעות התחילו לזלוג ועפו אחורנית בגלל המהירות. למה?! למה רק אני?! למה אני היחידי בכפר הזה שסובל ככה?! אחרי חמש דקות הייתי בשוק. אני גר במרחק של חצי שעה הליכה רבע שעה של ריצה רגילה מהשוק! אני רץ כל כך מהר?
השינובים שהיו בשוק ,קלטו אותי. אנשי הכפר הרגילים לא קלטו אותי בגלל המהירות. המבט שלהם! למה המבט הקר הזה צריך להיות?! למה הם לא הסתכלו אלי לפני שהפכתי להיות האוואטר?! די כבר! אני רק בן חמש וחצי! עזבו אותי!
ניגבתי את הדמעות, רגלי הימנית נתקלה באבן קטנה ונפלתי. כל הגוף שלי כאב ורעד... התיישבתי על הרצפה. על הפנים, הידיים ורגל שמאל היו שריטות לא רציניות. כמות גולה של דם זרם מרגל ימן ונצבעה בצבע אדום חזק. כל האנשים שהיו סביב הסתכלו בלעג. שמעתי חלק מהאנשים אומרים:"היי, זה לא הבן של קאקאשי?","כן זה באמת בנו...", "הוא האוואטר המפלצתי!", "אני הולך מכאן. אני לא רוצה שהוא יתנפל עלי!", "רק שלא יתחיל להרוג פה אנשים.","איזה ילד מגושם. מסכן קאקאשי." השפלתי את המבט, הוצאתי מהנרתיק האחורי שלי תחבושת והתחלתי לחבוש את הברך. כשסיימתי, יד הושטה לפני. הסתכלתי למעלה. ילדה שנראתה בגילי, שער וורוד, עניים ירוקות שאלה אותי:"אתה בסדר?" תפסתי את היד והילדה משכה אותי בחזרה על הרגלים. עניתי:"תודה." והסטתי את מבטי. הילדה שאלה:"איך קוראים לך?", הסתכלתי אליה ועניתי:" זה לא מנומס לשאול לפני שאת אומרת את שמך...טאנקאה, את?" הפנים של הילדה התחילו להיצבע בוורוד כמו שערה ואמרה:"לי קוראים סאקורה. טוב נתראה שוב טאנקאה. ותיזהר לא ליפול!" סאקורה נופפה לשלום והתחילה ללכת בין העוברים והשבים. השער הוורוד הבולט כל כך נעלם בין כל האנשים. התחלתי לרוץ חזרה לבית. הברך כאבה מאוד אבל זה לא הפריע לי. הדבר שהפריע לי הוא שילדה בגילי עזרה לי ולא בוגר. למה הם לא עזרו לי? למה הם קרוא לי מפלצת? למה הם חושבים שאני אהרוג משהוא? כשהגעתי לאזור הבית ראיתי את הקגומה ואימימרו מדברים. אמרתי:"היי." השניים הסתובבו. אימימרו החוויר קצת והקגומה שאלה בקול מפוחד:"מה קרה לרגל שלך?" עניתי לה בקול מלאה ביטחון:"תאונה קטנה... רצתי, מעדתי בגלל אבן וזה מה שקרה."
אבא פתח את הדלת ואמר:"הקגומה, אימימרו, הגעתם! תכנסו." אימימרו והקגומה נכנסו. הסתכלתי בעניים של אבא ושאלתי:"מה עשיתי לך?" אבא שאל בקול לא מבין וחסר סבלנות:"מה?" שאלתי בקול חסר חיים ומדוכא:" מה עשיתי לך שבגללו אתה שונא אותי?" אבא הסתכל אלי ואמר:"זה לא בגללך.", אני:"אז בגלל מי?! בגלל מה שאני?! בגלל שאני האוואטר?! בגלל מה?!" אבא הניד בראשו, הסתובב ועלה לקומה השנייה. נכנסתי הביתה, חלצתי את הנעליים ונכנסתי לסלון. אבא... אתה חתיכת חרא טהור! אתה שונא אותי, כועס עלי, מתנהג כאילו אני הזבל שלך ובסוף מצאתי את האומץ לשאול אותך ואתה מפנה לי את הגב?! הקגומה, אסומי ואימימרו התיישבו ליד השולחן הקטן.
הסתכלתי לכיוון ניר האורז. הדבר היחיד שמפריד בין הגינה מהסלון הוא נייר אורז דק מעל מסילה שתוכל להזיז את הדלת(ניר האורז). הגיטרה של אמא עמדת באלכסון ונשענה על ניר האורז וקיר הגבס הקטן. אסומי הסתכלה אלי בחוסר אונים בזמן שהתקדמתי לגיטרה. לקחתי את הגיטרה, התיישבתי בצד והתחלתי לנגן שיר עצוב שאמא למדה אותי. הקגומה התיישבה מולי ואימימרו התיישב לידה. הקגומה התחילה לשיר את השיר:" לילות עצובים הופיע בחיי, לילות קשים הגיחו בחיי. מה עשיתי שזה מגיע לי?... "אסומי התקרבה, התיישבה ליד הקגומה והשפילה את מבטה. כשהשיר הסתיים, אסומי לקחה את הגיטרה מידי, הניחה אותה בצד, והתנפלה אלי בחיבוק מוחץ ואמרה בקול בוכה:"לא אכפת לי מה אבא אמר לי! אתה עדיין אחי! אני לא יודעת מה שמעת אבל כל השיחה רק הגנתי עליך! אל תכעס עלי, אני לא רוצה להיפרד ממך!" חיבקתי אותה בחזרה ואמרתי:"אז אל תיפרדי." אסומי הנהנה ופרצה בבכי.
אחרי מה שקרה עם אסומי, אני אימימרו, הקגומה ואסומי יצאנו לנהר של קונוהא.
רק כשיצאנו מהבית הרגשנו איך האווירה הייתה מדוכאת. הסתכלתי על השמיים. לאט, לאט צבע השמים הפך מכחול לכתום אדמדם... הרוח נשבע ועצמתי את עניי... הרגשה על כך נפלאה... אימימרו שם לי רגל וכמעט נפלתי. התחלתי לצעוק:"מה אתה חושב שאתה עושה, חתיכת טמבל מעולם אחר?!", אימימרו התחיל לצעוק חזק יותר ממה שאני צעקתי:"למי קראת טמבל?!", אני צעקתי עוד יותר חזק:"לך, טמבל!" אסומי תפסה את הכתפיים שלי והקגומה נעמדה מול אימימרו כדי להפריד בנינו. "בחייכם! תפסיקו עם זה כבר! בסוף ישלחו אתכם לדיון במשטרת האוצ'יהא!" הקגומה אמרה בזמן שתפסה אותי. בסוף אני ואימימרו נרגענו. אחרי חצי שעה הגענו לנהר... אימימרו הוציא מגילת זימון וזימן את הדברים לפיקניק... פלאשבאק:"למה צריך לקחת את הדברים האלה?" אימימרו שאל רגע לפני שיצאנו לנהר. אסומי ענתה בקול חסר סבלנות:"כדי שנעשה פיקניק אלה מה?" אימימרו שאל בקול מתנסה:"אז למה לא לזמן אותם?". אני נשענתי על קיר ואמרתי בקול מתנסה:"זה הדבר הכי דפוק ששמעתי." אימימרו הסתובב אלי ואמר:"ואתה הדבר הכי דפוק שראיתי." אני כל כך שונא אותו. אימימרו הסתובב חזרה לבנות בזמן שהן ארזו ואמר:"יותר קל אהיה לזמן אותם מאשר לקחת אותם."
וכך הקגומה, אסומי, אימימרו ואני החלטנו לזמן אותם מאשר לקחת אותם, למרות שאני עדיין חושב שזה דבר דפוק.
אחרי שסיימנו לסדר את הסדין על הדשא אימימרו הלך לנהר. אימימרו התכופף ונגע במים. הופעתי מאחוריו ודחפתי אותו למים. אימימרו נפל למים בקול חבטה גדול. התחלתי להתגלגל מצחוק על הדשא והבנות גיחכו. אימימרו הוציא את ראשו מהמים ואמר:"מה אתה חושב שאתה עושה?!" עניתי לו:"מחזיר לך על זה שניסית להפיל אותי..." אסומי והקגומה דחפו אותי למים, תפסתי אותן בידיים ושלושתנו נפלנו למים. עליתי ראשון והוצאתי את ראשיי מהמים. אימימרו צחק, אני בקול שאול וחסר עניין:"מה אתה צוחק?" אימימרו:"איך הבנות הפילו אותך!" עניתי לו בקול מתנסה:"ואתה נפלת ראשון ורק אחד דחף אותך, ואותי שניים." אימימרו עיוות את הפרצוף לפרצוף מעוצבן. הבנות עלו מהמים והתחילו להשפריץ אלינו מים קרים, אני ואימימרו השפרצנו בחזרה.
אחרי חצי שעה של השפרצות וכיופים במים חזרנו לדשה מתנשפים ושמחים. השמיים כבר היום שחורים... בטח השעה עכשיו היא 18:30. עדיף שנחזור הביתה. אסומי הוציא גפרורים וניסתה להדליק מדורה מענפים שאספה קודם, אבל הגפרורים היו רטובים... אסומי:"אוף.. רציתי להתחמם קצת." עצמתי את עניי. אבא אמר שהידע של האוואטרים הקודמים יעבור אלי ככול שהתגבר, הגיע הזמן לנסות לזמן כשפות אש... הקול ענה: תרכז צ'קרה באצבע המורה הימנית שלך ואז תכוון לענפים את הצ'קרה, כשאש תצא תנסה להשתלט אליה בעזרת האצבע לכיוון שאתה רוצה.
התחלתי לרכז צ'קרה, מספיק! כיוונתי לענפים אבל רק כדור פצפון של אש יצא... אימימרו התחיל לצחוק למראה הכדור הקטן, אסומי הייתה בהלם והקגומה חייכה... טוב, אני לא יצליח בפעם הראשונה! ניסיתי שוב והפעם טוב יותר. בפעם החמישית הענפים נדלקו! הקגומה מכתה כפיים ואמרה:"כל הכבוד! סוף סוף למדת כשפות אש!" עניתי לה בקול נעלב:"היי! זה היום הראשון שלי כאוואטר ולמדתי להוציא אש מהאצבע, זה באמת קשה! חוץ מזה לא למדתי כשפות, וזה שלמדתי לעשות משהו שולי לא אומר שאני טוב בזה" אסומי ענתה לי בקול של תעשה לי טובה:"בחייך! אתה סיימת את האקדמיה כתלמיד מצטיין, אם לא אחד המצטיינים באקדמיה! קיבלת כישרון גם מאבא ואמא וגם מהאוואטרים הקודמים אז צפוי שתצליח כל כך מהר!" רואים על מה דיברת! אנשים חושבים שזה בא לי בטבעיות! טוב זה כן אבל אני צריך להשקיע מאמץ! הוצאתי מגילת זימון וזימנתי את הגיטרה של אמא(למדתי זימון לפני כשנה מאבא. זאת הפעם הראשונה שראיתי את פאקון, כלב הנינג'ה של אבי. ממה שבטוח: הוא הרבה יותר נחמד מאבא.) והתחלתי לנגן בגיטרה...
אחרי שלוש שירים הפסקתי והקגומה אמרה:"טוב. טאנקאה אתה צריך לדבר על מה שמכביד עליך." אני שאלתי:"בשביל מה?" הקגומה ענתה:"התכנסנו כאן כדי לדון ולדבר על מה שקשה לנו נכון?" אסומי ואימימרו הנהנו. שכחתי! אוף...

פרק הבא:"אני חיי בפחד! אני לא רוצה שיקרה מה שקרה ל..."

--------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 02.04.2009, 13:09
הודעה #163

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: צוות נארוטו
משתמש מספר: 44,361

אני יוציא! אם עוד פעם אחת אתה עושה את זה, אני הולכת להרוג אותך, הבנת?! ועוד פעם אחת אתה מוציא אני בוחרת מישהו יותר אמין... תאמין לי שאני אעשה את זה! תערוך את הפרק!
אנשים זה הפרק... לצערי יש אנשים מטומטמים בעולם!
נ.ב. לא המחשב דפוק אלה אתה!^

GW: כמה שהיא צודקת...
בפעם הבאה, אל תלחץ חמש פעמים על הלחצן "הוסף תגובה", אפילו אם המחשב שלך איטי רצח ולא מגיב -__-

--------------------

קטע הפרודיה הכי אהוב עליי:
ספוילר:
naruto: shut up sakura! we all have irrational hatred for you!
sakura: but i didn't even do anything yet
naruto: we still hate you! god!
sakura: does sasuke hate me too?
naruto: sasuke's an emo. he has no emotions other than the emotion that is emo. but if he did have them, he would hate you so much!! god, why do you exist?!
sakura: seriously, what the hell? i haven't done anything to earn this kind of treatment-
naruto: stop existing!!!

לחלק הראשון של הסיפור אנא ללחוץ על הספוילר.
לחלק השני של הסיפור אנא ללחוץ עליי ^_^

ספוילר:

מצב פרויקט: בכתיבה... אינו מפורסם... בקיצור מת חלקית
קרדיט ענק ל___naruto___ הסוס שעשה את התמונה הלחיצה לסיפור ואת ההורדות!!!!!!

פרק 38- האם הגורל קיים? כבר כאן חם וטרי מהתנור! קישור למטה! נו, למה אתם מחכים?!
הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:
קרדיט ענק ל__naruto__ הסוס שעלה את הפרקים להורדות!!!!

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 11-20!!!!!!!!!!!!!!!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
YipiBell
הודעה 02.04.2009, 13:13
הודעה #164

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 22,932

מה זה משנה מי מוצי אם את כתבת???
חוץ מכמה תאורים שחסרו לי פו ושם (כמו התאור של הגיתרה אצמה ואת האמדה של טאנאקה לגבי הגיתרה) זה היה ממש טוב.
נחמד הרמה עדיין עולה זה טוב smile.gif

--------------------
אני דיסלקת אז סליחה על שגיאות הכתיב

--------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 02.04.2009, 13:18
הודעה #165

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(IcEwOLf @ 02.04.2009, 12:13) *
מה זה משנה מי מוצי אם את כתבת???
חוץ מכמה תאורים שחסרו לי פו ושם (כמו התאור של הגיתרה אצמה ואת האמדה של טאנאקה לגבי הגיתרה) זה היה ממש טוב.
נחמד הרמה עדיין עולה זה טוב smile.gif

הגיטרה... נו טוב אני יוסיף...
משנה לי... זכויות יוצרים שמעת? יופי, אני היוצרת החוקית. הוא צריך להגיד לי מתי הוא מפרסם את הפרק...
ותודה בנוגע למרת הכתיבה.

--------------------

ספוילר:
naruto: sasuke's an emo. he has no emotions other than the emotion that is emo. but if he did have them, he would hate you so much!! god, why do you exist?!
sakura: seriously, what the hell? i haven't done anything to earn this kind of treatment-

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
adiiiiiii
הודעה 02.04.2009, 14:34
הודעה #166

ספאמר במסווה
סמל קבוצה

אוקיי...
הפרק היה טוב וראיתי רק איזה שתיים שלוש שגיאות הקלדה.
דרך אגב נתת למישהו לקרוא ללתקן לך את השגיאות? כי זה נראה ממש טוב.
המשיכי כך naruto_clapclap.gif naruto_ok.gif on2.gif

(ומה קרה שם שהתעצבנת על quoincy heart?)

+Quote Post
SkyWolf
הודעה 02.04.2009, 14:36
הודעה #167

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 59,926

אני זה שהיא נתנה לו לקרוא ולתקן ואני פירסמתי בטעות

--------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 02.04.2009, 14:37
הודעה #168

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(adiiiiiii @ 02.04.2009, 13:34) *
אוקיי...
הפרק היה טוב וראיתי רק איזה שתיים שלוש שגיאות הקלדה.
דרך אגב נתת למישהו לקרוא ללתקן לך את השגיאות? כי זה נראה ממש טוב.
המשיכי כך naruto_clapclap.gif naruto_ok.gif on2.gif

(ומה קרה שם שהתעצבנת על quoincy heart?)

quoincy heart קורא ומתקן...
על מה שקרה אני מעדיפה לא להגיב...

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
xxx still alive ...
הודעה 02.04.2009, 16:32
הודעה #169

The Toxicity of Our City
סמל קבוצה

משתמש מספר: 54,066

quoincy heart זה פשוט בושה וחרפה תתקן ת'מחשב או משהו אם הוא דפוק זה זכות שלה לכעוס עליך^_^

GW: לכל האנשים שלמעלה ↑ ולמעטה ↓ להפסיק את הדיון חסר הטעם.
זו בעיה ישנה של אנשים שיש להם מחשבים איטיים, שלוחצים מספר פעמים על הכפתור להוספת תגובה (ואז המערכת כמובן מפרסמת את התגובה שלהם כמה פעמים שהם לחצו -__-).

--------------------

אתם ולגופארט קובעים את הרמה של הפורום

+Quote Post
adiiiiiii
הודעה 02.04.2009, 18:56
הודעה #170

ספאמר במסווה
סמל קבוצה

אוקיי... די מוזר...קשה לי להבין איך טעות כזאתי יכולה לקרות...אבל אם זה היה בטעות(קשה לי להאמין שזה באמת בטעות אבל אם הוא אומר אני מאמין) אין טעם סתם להתעצבן.
בסך הכל לא נגרם הרבה נזק כי מחק מהר. אני לא חושב שזה יקרה עוד פעם
(דרך אגב אני מקווה שאת קוראת את הסיפור עוד פעם אחרי שהוא מתקן.זה בעצם השלב השני שהכותב מתקן ניסוחים שהוא לא אהב או אם הוא רוצה לשנות פרטים קטנים)
שמחתי לעזור עם הרעיון ומקווה שבפעם הבאה לא יהיו בעיות ושתמשיכי להשתפר כל פעם עד למושלמות on11.gif
(אני כל כך מקנא בו שהוא קורא את הסיפור לפני כולם...)

+Quote Post
BlueFox
הודעה 02.04.2009, 19:18
הודעה #171

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 61,482

קודם כל הפרק הזה היה הפרק הכי טוב שהיה עד עכשיו
קחי ממני עצה
מפעם לפעם שימי לב שהפרקים מתארכים יש פרקים שהתארכו כבר יותר מידי אני חושב שאת צריכה לחלק ברק לשניים או אפילו שלוש אם הוא ארוך!
אני אישית אהבתי את הקטע איך כל פעם את משלבת מישו מנארוטו הפעם סאקורה ממש יפה!! המשיכי כך!!!!!

--------------------
[

החתימה הראשונה שלי ^^

לשעבר:
Naruto the last hokage (ארוך חח)
naruto751
naruto831
BlueFox
*narutokun*
=Naruto=
0NarutoKun0

my name is yarin in japan my name is Uerin
מעצב חתימות בפרטי

+Quote Post
camel
הודעה 03.04.2009, 21:35
הודעה #172

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 23,898

יש לא מעט טעויות כתיב או הקלדה.
חוץ מזה כדי שתבדקי את עצמ לגבי הקטע עם המספרים (זכר ונקבה).
לדוגמא : רשמת בסוף ארבע שירים, שיר=זכר=ארבעה.
ממש לא נעים וכיף לקרוא את זה, התיאורים והזרימה ממש גרועות, חוץ מזה את בקושי משתמשת באנטרים ואין בכלל פסקאות, זה הופך את הסיפור לגוש מילים שקשה וממש לא כיף לקרוא.

הבאנץ' והקיצ'יטיות עדיין נמצאים פה ברמות מטורפות, בנתיים זה נראה יותר כמו טלנובלה זולה, מאשר סיפור בסגנון נארוטו/אווטר.
חוץ מזה, העלילה לא מתקדמת לשום מקום, את תקועה יותר מידי זמן על אותם נושאים מעצבנים ונדושים.

מצפה לשיפור, ואגב הבטא שלך לא מתקן כלום on6.gif , חוץ מקצת טעויות כתיב, עדיין יש המון טעויות בקטע של זכר/נקבה במספרים בעיקר.

נ.ב. איפה האקשן שהבטחת לי, הכי אקשן שראיתי בפרק זה הקרב האימתני במים...

--------------------

יש שלושה סוגים של אנשים בעולם : הטיפש, החכם והנבון.
כשהטיפש רואה שלולית בוצית הוא נכנס אליה ואז נתקע שם.
כשחכם רואה שלולית בוצית הוא פשוט הולך מסביבה.
וכשנבון רואה שלולית בוצית הוא נכנס לשלולית אך גם יוצא ממנה.
ומה מוסר ההשכל בסיפור ?
מוסר ההשכל :
1.תמיד תעצור ותחשוב.
2.תהנה ככל האפשר מחיים אך על תתקע בהנאות הללו מכיוון שהחיים ממשיכים האלה.
3.עקיפות בחיים רק מאריכות את הדרך.
אם למדתם משהו מהסיפור סימן שתנסו ככל האפשר להיות הנבון.
אם לא למדתם מהסיפור סימן שאתם טיפשים.

כול הזכויות שמורות לי (camel) על סיפור זה ©

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 04.04.2009, 00:06
הודעה #173

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(camel @ 03.04.2009, 20:35) *
ממש לא נעים וכיף לקרוא את זה, התיאורים והזרימה ממש גרועות, חוץ מזה את בקושי משתמשת באנטרים ואין בכלל פסקאות, זה הופך את הסיפור לגוש מילים שקשה וממש לא כיף לקרוא.

הבאנץ' והקיצ'יטיות עדיין נמצאים פה ברמות מטורפות, בנתיים זה נראה יותר כמו טלנובלה זולה, מאשר סיפור בסגנון נארוטו/אווטר.
חוץ מזה, העלילה לא מתקדמת לשום מקום, את תקועה יותר מידי זמן על אותם נושאים מעצבנים ונדושים.

מצפה לשיפור, ואגב הבטא שלך לא מתקן כלום on6.gif , חוץ מקצת טעויות כתיב, עדיין יש המון טעויות בקטע של זכר/נקבה במספרים בעיקר.

1.עכשיו יש לי חבר טוב שעוזר לי עם השגיאות, נכוןquoincy heart?
2. בפעם ה247647264 הסיפור בתחילת דרכו, אין לי נסיון כתיבה רחב ואין לי כל כך זמן לסיפור אז יש קצת מריחות(במילים רכות)
3. הסיפור בתחילת דרכו למען השם! רק עכשיו הוא הפך לשינובי אז הייתי צריכה לתקוע את העלילה קצת כדי שיבינו איך הוא הפך לשינובי ואת המהפך בחיו...
4. גדלתי בבית שדיברו רומנית ולא עברית תקינה + מורה ללשון דפוקה= מה לעשות? יש בעיה עם זה ובגלל זה יש לי עוזר נחמד.
נ.ב. עוד פעם להגיד לך שאין לי איפה לשים האקשן? הסיפור בתחילת דרכו אז ס-ב-ל-נ-ו-ת...
נ.ב.ב. בפרק הראשון אמרתי שהסיפור לא מומלץ לאנשים ללא דמיון. אל תעלב אבל אתה נראה כזה שאין לו דמיון.
נ.ב.ב.ב. מוזר שרוב הדגובות חמות ובעיה אחת שהיא שגיאות הכתיב ורק אתה לא אוהב את הסיפור, נכון?

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
yoyoel
הודעה 04.04.2009, 12:25
הודעה #174

just Funk it!
סמל קבוצה

משתמש מספר: 59,288

הבנתי משהו נתת למשהו עם שגיאות כתיב לתקן את שגיאות הכתיב שלך
סתם סתם צוחק יש הרבה פחות שגיאות כתיב נראה לי שיש לך בעיה במקלדת עם שגיאות כתיב כאלה
בפרק (איזה פרק זה היה רגע אנחנו מדברים על נארוטו או אווטר ואם זה נארוטו שיפודן או רגיל או שזו בעצם המנגה סתם סתם on1.gif )= פארק
התרחק (ככל הנראה בלק אוט קטן כי נראה שאתה יודע אותיות אית"ן) אתרחק (אומנם טאנקה שומע את אסומי אומרת את זה אבל היא אומרת את זה)
(הנה משהו שלמדנו בלשון השנה) מכבדת אותך ואוהבת אותך בעיברית תקינה אומרים מכבדת ואוהבת אותך
השער (איזה שער השער הגדול שמוביל מחוץ לקונוהא?) השיער
מלאה (איך?) מלא
בגלל שאני (הנה טעות שכל ילד בכיתה שלי יאמר לך כי המורה שלנו חופרת עם זה) אין צרוף כזה בגלל ש יש מכיוון ש
זה לא ממש שגיאת כתיב אלא משהו שמצאתי מוזר ניר האורז בפרקט הסברתם (אין לי מושג מי זה) מה זה אבל ניר אורז לא?? ותחליט ניר אורז או נייר אורז (אני לא בטוח מה נכון)
ונשענה = ונשענת
הופיע = הופיעו
זו שאלה למה "הגיע הזמן לנסות לזמן כשפות אש" ולא להשתמש בתכניקת כדור אש???
רק עוד משהו: איזה משהו מעליי שאמר שהפרק יותר מדיי ארוך וצריך לקצר אותו אני חולק את דעתך אני מעדיף פרקים ארוכים מאשר לחקות לפרק קצר כל שבוע, אם כבר מקצרים את הפרקים ואת זמן ההמתנה (אם אני לוחץ עלייך עם זה אני צתטער אני פשוט ממש במתח כל פרק כזה אני גם אם זה פרק צפוי אני במתח כל עוד מה שאני קורא\רואה מעניין)
אהה ודבר אחרון אל תסמכ עליי לתקן שגיאות של זכר ונקבה כי אני מתבלבל בהם וזה ממש לא משנה לי
פרק מעולה on2.gif

--------------------
ספוילר:
כי אין על רד הוט

לפעמים אנשים יכולים להיות ממש מטומטמים כמו התקנת דרייבר של אינטרנט שלי זה הלך ככה
"המערכת לא הצליחה להתקין את הדרייבר אתה יכול להוריד את הדרייבר פה(קישור)" אין לי אינטרנט איך אני יכול להוריד את הדרייבר!!!!!!!!!!
או כמו ה"שחכתי את הסיסמא" של הוטמייל הנחיות נוספות ישלחו אלייך לתיבת הדואר האלקטרוני בוא נחזור רגע להתחלת השורה הזאת "שחכתי את הסיסמא"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miles and miles of nether worlds I roam
Settle for love I'm never far from home

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 04.04.2009, 15:17
הודעה #175

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(yoyoel @ 04.04.2009, 11:25) *
הבנתי משהו נתת למשהו עם שגיאות כתיב לתקן את שגיאות הכתיב שלך
סתם סתם צוחק יש הרבה פחות שגיאות כתיב נראה לי שיש לך בעיה במקלדת עם שגיאות כתיב כאלה
בפרק (איזה פרק זה היה רגע אנחנו מדברים על נארוטו או אווטר ואם זה נארוטו שיפודן או רגיל או שזו בעצם המנגה סתם סתם on1.gif )= פארק
התרחק (ככל הנראה בלק אוט קטן כי נראה שאתה יודע אותיות אית"ן) אתרחק (אומנם טאנקה שומע את אסומי אומרת את זה אבל היא אומרת את זה)
(הנה משהו שלמדנו בלשון השנה) מכבדת אותך ואוהבת אותך בעיברית תקינה אומרים מכבדת ואוהבת אותך
השער (איזה שער השער הגדול שמוביל מחוץ לקונוהא?) השיער
מלאה (איך?) מלא
בגלל שאני (הנה טעות שכל ילד בכיתה שלי יאמר לך כי המורה שלנו חופרת עם זה) אין צרוף כזה בגלל ש יש מכיוון ש
זה לא ממש שגיאת כתיב אלא משהו שמצאתי מוזר ניר האורז בפרקט הסברתם (אין לי מושג מי זה) מה זה אבל ניר אורז לא?? ותחליט ניר אורז או נייר אורז (אני לא בטוח מה נכון)
ונשענה = ונשענת
הופיע = הופיעו
זו שאלה למה "הגיע הזמן לנסות לזמן כשפות אש" ולא להשתמש בתכניקת כדור אש???
רק עוד משהו: איזה משהו מעליי שאמר שהפרק יותר מדיי ארוך וצריך לקצר אותו אני חולק את דעתך אני מעדיף פרקים ארוכים מאשר לחקות לפרק קצר כל שבוע, אם כבר מקצרים את הפרקים ואת זמן ההמתנה (אם אני לוחץ עלייך עם זה אני צתטער אני פשוט ממש במתח כל פרק כזה אני גם אם זה פרק צפוי אני במתח כל עוד מה שאני קורא\רואה מעניין)
אהה ודבר אחרון אל תסמכ עליי לתקן שגיאות של זכר ונקבה כי אני מתבלבל בהם וזה ממש לא משנה לי
פרק מעולה on2.gif

1. תודה על התגובה החמה...=)
2.אנחנו מדברים על נארוטו לפני שיפודן+ אוואטר...מוזר ונחמד...
3.נייר אורז... נכון (וגם בסדרה יש את זה.) יש את הנייר המוזר הזה שמיוצר עליו כל מיני דברים? זה נייר אורז... נייר דק שהיפנים בעיקר משתמשים בו.
4. אממ... רציתי לצאת קצת מהקטע של"טכניקת אש" של נארוטו ולעבור לקטע של"לשלוט בכשפות האש".... גיבור הסיפור יודע טכניקת כדור אש(היה בקרב נגד אימימרו.) והוא רוצה ללמוד כשפות... חוץ מיזה, הוא האוואטר של כפר העלה הנסתר, הוא חייב ללמוד מתי שהוא לא?
5.לא נראה לי שאני יגיב על הקטע של אורך הפרקים.... הפרקים הולכים וגדלים בגלל העלילה, לא בגלל שאני רוצה למרות שאני רוצה.
6.=)

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
adiiiiiii
הודעה 04.04.2009, 18:14
הודעה #176

ספאמר במסווה
סמל קבוצה

אני לא חושב שצריך לקצר את הפרקים.
האורך שלהם ממש בסדר.

+Quote Post
camel
הודעה 05.04.2009, 09:37
הודעה #177

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 23,898

ציטוט(sakura shan and avril @ 03.04.2009, 22:06) *

2. בפעם ה247647264 הסיפור בתחילת דרכו, אין לי נסיון כתיבה רחב ואין לי כל כך זמן לסיפור אז יש קצת מריחות(במילים רכות)
3. הסיפור בתחילת דרכו למען השם! רק עכשיו הוא הפך לשינובי אז הייתי צריכה לתקוע את העלילה קצת כדי שיבינו איך הוא הפך לשינובי ואת המהפך בחיו...
4. גדלתי בבית שדיברו רומנית ולא עברית תקינה + מורה ללשון דפוקה= מה לעשות? יש בעיה עם זה ובגלל זה יש לי עוזר נחמד.
נ.ב. עוד פעם להגיד לך שאין לי איפה לשים האקשן? הסיפור בתחילת דרכו אז ס-ב-ל-נ-ו-ת...
נ.ב.ב. בפרק הראשון אמרתי שהסיפור לא מומלץ לאנשים ללא דמיון. אל תעלב אבל אתה נראה כזה שאין לו דמיון.
נ.ב.ב.ב. מוזר שרוב הדגובות חמות ובעיה אחת שהיא שגיאות הכתיב ורק אתה לא אוהב את הסיפור, נכון?

1.בינתיים לא נראה שהוא מתקן לך שגיאות (לפחות לא את כולם).
2.בפעם ה-247647264, חוסר ניסיון זה סתם תירוץ עלוב, תנסי לקרוא מדריכים או לשאול אנשים שמבינים בכתיבה על הסיפור (אני לא מבין למה כולם הפסיקו לקרוא מדריכים, לעזאזל!). חוץ מזה הסיפור כבר בפאקינג פרק 21 או משהו כזה, את סתם מורחת את הקטע המטומטם הזה אם האווטר והריבים וכול שאר השטויות, על עשרות פרקים, יש מלא באנץ', קיצ'טיות וחוסר מקוריות.
3.עוד פעם התירוץ הזה עם "הסיפור בתחילת דרכו, לפי הסיפור שלך הוא הפך לשינובי כבר בפרק 4 או משהו באזור (אם אני לא טועה). את ממש לא תקעת את העלילה קצת, כבר מרחת את זה יותר מידי, זה נכון שלא כדי לספר סיפור בקצב רצחני, אבל גם אסור לתקוע אותו. ראיתי מספר סיפורים בהם הגיבור עבר טראומה או משהו דומה, אבל שם לא מרחו את זה על גבי עשרות פרקים, המשיכו בסיפור, וסיפרו איך הטראומה הזאת משפיעה עליו במהלך חייו, זה יותר הגיוני לספר כך וגם מרגיש ונשמע יותר טוב!. אם בחיים היית מקבלת טראומה (חס וחלילה...), לא היית יושבת ובוכה שעות גבי שעות, על כמה החיים שלך אומללים, וכמה את מסכנה, נכון או שאני טועה?
4.תשובה ב-1.
נ.ב. לא אמרת לי שאין איפה לשים אקשן, את אמרת ש"לדעתך יהיה אקשן בפרק הבא", עוד פעם התירוץ המטומטם הזה.
נ.ב.ב. דבר ראשון-לא נעלבתי. דבר שני-יש לי הרבה יותר דמיון ממה שאת חושבת, אם את רוצה, אני יכול לתת קצת...
חוץ מזה, אני לא מבין איפה צריך פה דמיון, בשביל לדמיין על איך הם בוכים על החיים, תאימי לי שאם הייתי רוצה לראות מישהו בוכה על החיים, הייתי פותח ערוץ ויוה.
נ.ב.ב.ב. דבר ראשון-רושמים תגובות ולא "דגובות". דבר שני-זה ממש לא מוזר, אם את כותבת סיפור, את צריכה סיפור שיתאים לכולם. בטח לא שמת לב שכול מי שמגיב פה, הם כאלה שכנראה, אף פעם כתבו סיפור או לפחות אחד נורמלי (סליחה אם אני טועה). חוץ מזה כול התגובות הגיעו מאותם אנשים, במילים אחרות, יש לך קוראים קבועים, ולפני שאת מחמיאה לעצמך, המספר שלהם מסתכם בארבעה פחות או יותר.

--------------------

יש שלושה סוגים של אנשים בעולם : הטיפש, החכם והנבון.
כשהטיפש רואה שלולית בוצית הוא נכנס אליה ואז נתקע שם.
כשחכם רואה שלולית בוצית הוא פשוט הולך מסביבה.
וכשנבון רואה שלולית בוצית הוא נכנס לשלולית אך גם יוצא ממנה.
ומה מוסר ההשכל בסיפור ?
מוסר ההשכל :
1.תמיד תעצור ותחשוב.
2.תהנה ככל האפשר מחיים אך על תתקע בהנאות הללו מכיוון שהחיים ממשיכים האלה.
3.עקיפות בחיים רק מאריכות את הדרך.
אם למדתם משהו מהסיפור סימן שתנסו ככל האפשר להיות הנבון.
אם לא למדתם מהסיפור סימן שאתם טיפשים.

כול הזכויות שמורות לי (camel) על סיפור זה ©

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 05.04.2009, 15:35
הודעה #178

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(camel @ 05.04.2009, 08:37) *
ציטוט(sakura shan and avril @ 03.04.2009, 22:06) *

1.בינתיים לא נראה שהוא מתקן לך שגיאות (לפחות לא את כולם).
2.בפעם ה-247647264, חוסר ניסיון זה סתם תירוץ עלוב, תנסי לקרוא מדריכים או לשאול אנשים שמבינים בכתיבה על הסיפור (אני לא מבין למה כולם הפסיקו לקרוא מדריכים, לעזאזל!). חוץ מזה הסיפור כבר בפאקינג פרק 21 או משהו כזה, את סתם מורחת את הקטע המטומטם הזה אם האווטר והריבים וכול שאר השטויות, על עשרות פרקים, יש מלא באנץ', קיצ'טיות וחוסר מקוריות.
3.עוד פעם התירוץ הזה עם "הסיפור בתחילת דרכו, לפי הסיפור שלך הוא הפך לשינובי כבר בפרק 4 או משהו באזור (אם אני לא טועה). את ממש לא תקעת את העלילה קצת, כבר מרחת את זה יותר מידי, זה נכון שלא כדי לספר סיפור בקצב רצחני, אבל גם אסור לתקוע אותו. ראיתי מספר סיפורים בהם הגיבור עבר טראומה או משהו דומה, אבל שם לא מרחו את זה על גבי עשרות פרקים, המשיכו בסיפור, וסיפרו איך הטראומה הזאת משפיעה עליו במהלך חייו, זה יותר הגיוני לספר כך וגם מרגיש ונשמע יותר טוב!. אם בחיים היית מקבלת טראומה (חס וחלילה...), לא היית יושבת ובוכה שעות גבי שעות, על כמה החיים שלך אומללים, וכמה את מסכנה, נכון או שאני טועה?
4.תשובה ב-1.
נ.ב. לא אמרת לי שאין איפה לשים אקשן, את אמרת ש"לדעתך יהיה אקשן בפרק הבא", עוד פעם התירוץ המטומטם הזה.
נ.ב.ב. דבר ראשון-לא נעלבתי. דבר שני-יש לי הרבה יותר דמיון ממה שאת חושבת, אם את רוצה, אני יכול לתת קצת...
חוץ מזה, אני לא מבין איפה צריך פה דמיון, בשביל לדמיין על איך הם בוכים על החיים, תאימי לי שאם הייתי רוצה לראות מישהו בוכה על החיים, הייתי פותח ערוץ ויוה.
נ.ב.ב.ב. דבר ראשון-רושמים תגובות ולא "דגובות". דבר שני-זה ממש לא מוזר, אם את כותבת סיפור, את צריכה סיפור שיתאים לכולם. בטח לא שמת לב שכול מי שמגיב פה, הם כאלה שכנראה, אף פעם כתבו סיפור או לפחות אחד נורמלי (סליחה אם אני טועה). חוץ מזה כול התגובות הגיעו מאותם אנשים, במילים אחרות, יש לך קוראים קבועים, ולפני שאת מחמיאה לעצמך, המספר שלהם מסתכם בארבעה פחות או יותר.

אם אתה לא אוהב את הסיפור, אל תקרא... אף אחד לא מכריח אותך לקרוא את הסיפור, במיוחד לא אני...

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
adiiiiiii
הודעה 05.04.2009, 16:56
הודעה #179

ספאמר במסווה
סמל קבוצה

ותנסה לחשוב למה יש לה קוראים קבועים...
כנראה שכולנו לא מבינים בדבר הזה והסיפור הזה כל כך גרוע עד שזה כואב בעיניים לקרוא אותו...
עכשיו אני מבין את זה בזכותך ופתאום כואבות לי העיניים...תודה רבה שהארת את עיניי עכשיו אני מבין שכל הסיפורים בעולם גרועים.
אני באמת מצטער שלא שמתי לב לזה...

הודעה זו נערכה על ידי adiiiiiii: 05.04.2009, 17:43

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 05.04.2009, 21:08
הודעה #180

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(adiiiiiii @ 05.04.2009, 14:56) *
ותנסה לחשוב למה יש לה קוראים קבועים...
כנראה שכולנו לא מבינים בדבר הזה והסיפור הזה כל כך גרוע עד שזה כואב בעיניים לקרוא אותו...
עכשיו אני מבין את זה בזכותך ופתאום כואבות לי העיניים...תודה רבה שהארת את עיניי עכשיו אני מבין שכל הסיפורים בעולם גרועים.
אני באמת מצטער שלא שמתי לב לזה...

אתה יודע שיש לי רגשות, נכון? הגועל שיש לאנשים בפורום הזה פשוט לא יאמן... on4.gif

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post

19 עמודים V  « < 7 8 9 10 11 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 25.09.2018 , 00:01