IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

19 עמודים V  « < 5 6 7 8 9 > »   
Reply to this topicStart new topic
> נארוטו- האטאקה טאנקאה,ילדו של קאקאשי וסיפורו, לסיפור זה אין כל קשר לעלילת הסידרה.
yoyoel
הודעה 14.03.2009, 12:35
הודעה #121

just Funk it!
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 59,288

קודם כל את דיי משתפרת אבל עדיין יש כמה שגיאות כתיב
דבר ראשון טעות שחוזרת על עצמה הרבה פעמים (לא רק אצלך) לא כותבים מישם או מי שם כותבים משם בלי י' ובלי רווח
הרעמתי = הרמתי
המשמש (לקח לי כמה שניות טובות להבין את זה) = השמש
בגיל (את זה לא ממש הבנתי הם באותו גיל כמו נארוטו?) = בגילי
הסתכל = הסתכלתי
אך = איך
אליו (דבר ראשון זה עליו) = עלי
הסס = אהסס (אות אית"ן למדתי בערבית שזה דיי מטומטם< ובזה נראה לי שיש לי שגיאת כתיב)
האחר = אאחר (ועוד פעם אות אית"ן למי שלא מבין לפועל בעתיד צריך להוסיף א' לגוף אני, י' לגוף הוא, ת' לגופים היא ואתה, ונ' לגוף אנחנו. איך לי עוד כוח לשאר הגופים)
הינה = הנה
אם אני כתבתי משהו ותכוונת שיהיה כתוב ככה (לא יודע מאיזה סיבה) אז תתקני אותי
אבל באמת את ממש משתפרת תמשיכי כך on2.gif on2.gif on2.gif on2.gif

--------------------
ספוילר:
כי אין על רד הוט

לפעמים אנשים יכולים להיות ממש מטומטמים כמו התקנת דרייבר של אינטרנט שלי זה הלך ככה
"המערכת לא הצליחה להתקין את הדרייבר אתה יכול להוריד את הדרייבר פה(קישור)" אין לי אינטרנט איך אני יכול להוריד את הדרייבר!!!!!!!!!!
או כמו ה"שחכתי את הסיסמא" של הוטמייל הנחיות נוספות ישלחו אלייך לתיבת הדואר האלקטרוני בוא נחזור רגע להתחלת השורה הזאת "שחכתי את הסיסמא"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miles and miles of nether worlds I roam
Settle for love I'm never far from home

Go to the top of the page

+Quote Post
BlueFox
הודעה 14.03.2009, 17:42
הודעה #122

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 61,482

ציטוט(sakura shan and avril @ 12.03.2009, 22:17) *
ציטוט(Minato Namikaze @ 12.03.2009, 20:28) *
WOW אהבתי את הפרק במיוחד את הקטע עם הילד הקטן!!!!!! ברור מיזה(ילד במרחק 50 מטרים מהם מסתכל אליהם בעצב.. הילד היה בלונדיני, עניים כחולות, לבש חולצה של קונוהא, שעיר בפרצוף ונראה בגיל, רגע! הוא ממש מזכיר את הסנסיי)
חח אהבתי ששילבת את (נארוטו)
השאיפה שלי היא שאחרי שתסיימי עם השלושה ותגידי שכל אחד הלך לדרכו טאנאקה ראה שוב את הילד ההוא אבל הפעם הוא ידע מיזה, נארוטו אוזומאקי!
הנינג'ה המפתיע ביותר בכל כפר העלה הנסתר !!!! הטוב ביותר

איך זה? לא נשמע טוב?
אם לא יש לי עוד סופים

חחח... תודה אבל מצטערת להודע לך שנארוטו כנראה ואומרת כנראה יופיע בעוד 30+ פרקים אם לא יותר ועדיין זה היה כנראה במקרה... הסופים נחמדים אבל מעדיפה לא להרוס את המקורי שיהרוס אתכם... אז תודה וסליחה למרות שהרעיוניות נחמדים(אולי אקח קצת מהרעיונות) happy.gif
נ.ב. אם יש לי בעיות הקלדה תגידו איפה כדי שיעזור לי לא לחזור על אותו הדבר... תודה.

אה לא נורא אפשר לחקות אבל הסוף שאמרתי הוא סוף טוב לא?
וגם שגיאות הכתיב שלך הם ממש קטנות למשל האחר שזה קורה או הינה שהרבה ילדים עושים את זה אבל אולי זה במכון

--------------------
[

החתימה הראשונה שלי ^^

לשעבר:
Naruto the last hokage (ארוך חח)
naruto751
naruto831
BlueFox
*narutokun*
=Naruto=
0NarutoKun0

my name is yarin in japan my name is Uerin
מעצב חתימות בפרטי

+Quote Post
Platypus
הודעה 14.03.2009, 20:07
הודעה #123

ג'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 18,609

הסיפור ממש נחמד,אבל מה הקטע של האווטר?יעני רצית לשלב את שתי הסדרות ביחד.
אגב,כמה זמן את עובדת על פרק?

--------------------

Red Forman לשעבר

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 14.03.2009, 20:25
הודעה #124

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: צוות נארוטו
משתמש מספר: 44,361

ציטוט(Red Forman @ 14.03.2009, 18:07) *

אני? לדוגמה עכשיו אני עושה את הפרק הבא(אני באמת עושה אותוXD) ובערך פלוס מינוס שעתיים או שלוש... הכתיבה עצמה לוקחת שעתיים ועוד השיפוצים, שיפור דו השיח הוא חצי שעה ובמקרה הגרוע שעה... אבל השאלה האמיתית היא: האם אתה אוהב לכתוב ונותן את הנשמה בזמן שאתה כותב? אני כן... תראה הייתי כבר במצב שרציתי לסגור את הסיפור בגלל חוסר תגובות אבל אז אמרתי לעצמי:'למה בכלל אני חושבת שלילי? אני אוהבת לכתוב, אוהבת לפרסם ובמקרה של פורום כתיבה: אם אנשים קוראים ויש בסיבות ה50 כניסות בכל פרק חדש ולא מגיבים אז סימן שאנשים אוהבים את הסיפור' אז לי לוקח שעתיים+ בגלל שאני משקיע ואוהבת לכתוב השאלה היא: אם אתה אוהב.
בנוגע האוואטר ... בו נגיד שאני לא ממש לוקחת את התפקיד של האוואטר המסדרה"האוואטר" אלה לוקחת קצת ומוסיפה הרבה עליו בהמשך ההעלילה...
עוד משהו?

--------------------

קטע הפרודיה הכי אהוב עליי:
ספוילר:
naruto: shut up sakura! we all have irrational hatred for you!
sakura: but i didn't even do anything yet
naruto: we still hate you! god!
sakura: does sasuke hate me too?
naruto: sasuke's an emo. he has no emotions other than the emotion that is emo. but if he did have them, he would hate you so much!! god, why do you exist?!
sakura: seriously, what the hell? i haven't done anything to earn this kind of treatment-
naruto: stop existing!!!

לחלק הראשון של הסיפור אנא ללחוץ על הספוילר.
לחלק השני של הסיפור אנא ללחוץ עליי ^_^

ספוילר:

מצב פרויקט: בכתיבה... אינו מפורסם... בקיצור מת חלקית
קרדיט ענק ל___naruto___ הסוס שעשה את התמונה הלחיצה לסיפור ואת ההורדות!!!!!!

פרק 38- האם הגורל קיים? כבר כאן חם וטרי מהתנור! קישור למטה! נו, למה אתם מחכים?!
הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:
קרדיט ענק ל__naruto__ הסוס שעלה את הפרקים להורדות!!!!

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 11-20!!!!!!!!!!!!!!!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
Platypus
הודעה 14.03.2009, 20:33
הודעה #125

ג'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(sakura shan and avril @ 14.03.2009, 18:25) *

אני? לדוגמה עכשיו אני עושה את הפרק הבא(אני באמת עושה אותוXD) ובערך פלוס מינוס שעתיים או שלוש... הכתיבה עצמה לוקחת שעתיים ועוד השיפוצים, שיפור דו השיח הוא חצי שעה ובמקרה הגרוע שעה... אבל השאלה האמיתית היא: האם אתה אוהב לכתוב ונותן את הנשמה בזמן שאתה כותב? אני כן... תראה הייתי כבר במצב שרציתי לסגור את הסיפור בגלל חוסר תגובות אבל אז אמרתי לעצמי:'למה בכלל אני חושבת שלילי? אני אוהבת לכתוב, אוהבת לפרסם ובמקרה של פורום כתיבה: אם אנשים קוראים ויש בסיבות ה50 כניסות בכל פרק חדש ולא מגיבים אז סימן שאנשים אוהבים את הסיפור' אז לי לוקח שעתיים+ בגלל שאני משקיע ואוהבת לכתוב השאלה היא: אם אתה אוהב.
בנוגע האוואטר ... בו נגיד שאני לא ממש לוקחת את התפקיד של האוואטר המסדרה"האוואטר" אלה לוקחת קצת ומוסיפה הרבה עליו בהמשך ההעלילה...
עוד משהו?

לי לדוגמא הפרק השני("הפיכה")לקח לי יומיים,עשיתי מלא גירסאות שלו ואת הפרק עצמו לקח לי לכתוב לילה שלם.
אגב,הסיפור מתקדם ממש טוב,אבל אם תביאי פה איזה טווסיט טוב זה ישפר את הסיפור בכמה רמות(קאקאשי מת,דברים כאלו)

--------------------

Red Forman לשעבר

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 14.03.2009, 20:38
הודעה #126

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(Red Forman @ 14.03.2009, 18:33) *

עוד משהו?

לי לדוגמא הפרק השני("הפיכה")לקח לי יומיים,עשיתי מלא גירסאות שלו ואת הפרק עצמו לקח לי לכתוב לילה שלם.
אגב,הסיפור מתקדם ממש טוב,אבל אם תביאי פה איזה טווסיט טוב זה ישפר את הסיפור בכמה רמות(קאקאשי מת,דברים כאלו)

אמממ... תראה כרגע אני מתכננת משהו בנודע למוות ואבל זה לא יהיה קשור לאחד הדמויות המרכזיות...
בנוגע לכתיבה של הפרקים: לפני שבכלל עשיתי את הפרק הראשון(לפני חודשיים פלוס מינוס) עשיתי תקציר קצר על העלילה של הסיפור... הוא בעורך שבע עמודים וממש לא מורחב... אם הוא היה מורחב הוא היה מגיע לעשרים עמודים... עצה שלי: עשה זאת תקציר, על פיו תעשה את הסיפור... גם קישמיטו עשה זאת(פרק 0 של נארוטו)... on2.gif

--------------------

ספוילר:
naruto: sasuke's an emo. he has no emotions other than the emotion that is emo. but if he did have them, he would hate you so much!! god, why do you exist?!
sakura: seriously, what the hell? i haven't done anything to earn this kind of treatment-

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
Platypus
הודעה 14.03.2009, 21:02
הודעה #127

ג'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(sakura shan and avril @ 14.03.2009, 18:38) *
ציטוט(Red Forman @ 14.03.2009, 18:33) *

עוד משהו?

אמממ... תראה כרגע אני מתכננת משהו בנודע למוות ואבל זה לא יהיה קשור לאחד הדמויות המרכזיות...
בנוגע לכתיבה של הפרקים: לפני שבכלל עשיתי את הפרק הראשון(לפני חודשיים פלוס מינוס) עשיתי תקציר קצר על העלילה של הסיפור... הוא בעורך שבע עמודים וממש לא מורחב... אם הוא היה מורחב הוא היה מגיע לעשרים עמודים... עצה שלי: עשה זאת תקציר, על פיו תעשה את הסיפור... גם קישמיטו עשה זאת(פרק 0 של נארוטו)... on2.gif

כתבתי את העלילה כבר לפני חודש פלוס,אבל תודה על העצה

--------------------

Red Forman לשעבר

+Quote Post
SkyWolf
הודעה 15.03.2009, 17:00
הודעה #128

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 59,926

ואוווו
פרק נהדר כמה שגיאות כתיב אבל שהשגיאות כתיב ילכו לאזעזל היה נהדר!,אהבתי את הדיבור של טאנאקה ואת החוצפה שהייתה יותר אופיינית לילדים בגי13-16 אבל what the f*** its metter?

--------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 20.03.2009, 13:51
הודעה #129

צ'ונין
סמל קבוצה

הערה שלי: לדעתי הפרק לא יצא טוב כמו הפרק האחרון אז יכול להיות שאעשה כמה שינוים... תהנו^__^

אמי הייתה זמרת... לא שהיא הופיע במעדונים או משהו... היא הייתה מופיע בבית... כן, אני זוכרת את התקופה הזאת... התקופה שאבא היה כל הזמן במשימות ואמי הייתה בחיים... יום אחד אבא נשלח לחקור באזור האויב. היו לו שלושה ימים לחקור ואז לחזור לכפר... שלושה ימים עברו, ארבע ימים עברו, חמישה ימים עברו והוא לא חזר... אמא התחילה לדאוג .אני ואסומי שלא ידענו מה קרה, ראינו את הדאגה של אמא והתחלנו לדאוג... יום אחד אמא ראתה שאנחנו מודאגים. "שנכם בואו הינה." אמא אמרה כשישבה על הרצפה בסלון וקראת משהו, בדיוק חזרנו מהאקדמיה... התקרבנו, אמא הוציאה מגילת זימון וזימנה... נחשו מה? גיטרה... כן כן... אחר כך אמא עשתה שתי כפילי צל ואת שני כפילי הצל לשינוי צורה, עוד שתי גיטרות קטנות הופיעו. אמא תפסה את הגיטרות ואמרה בגאווה:"רוצים ללמוד לנגן?" אני ואסומי אמרנו ביחד:"בטח שרוצים!" והתיישבנו מול אמא שהשולחן הקטן מפריד בננו. אמא זרקה את הגיטרות שהיו מתאימות למידה הקטנה שלנו והתחילה ללמד אותנו... למרות שהיינו בני חמש וחודש למדנו מהר מאוד את הבסיס.
אחרי שעתיים של למידה מישהו נכנס לסלון... זה היה אבא! לא שמענו שהוא נכנס .במשך כל הערב שתי ילדים קטנים נגנו צלילים יפיפיים בזמן ההורים ישבו מחובקים והקשיבו... בשיר השלישי אמא התחילה לשיר והיינו מאושרים... כיף להיות מאושר, לא? כיף ללמוד דברים חדשים, לא? אבל הכי כיף הוא ללמוד דברים חדשים, לעשות אותם ואז להיות מאושר מהם!

פרק עשרים ואחת-'אני רוצה שתגידו את השאיפות שלכם, התחביבים שאתם אוהבים או דברים שאתם שונאים.. דברים כאלה.'

אחרי שהצטלמנו, לקחתי את הפילים(במצלמות הישנות היו פילים שזה: נראה כמו סרט ודאיו שחור עם תמונות משונות שבעזרתו היו מפיקים את התצלומים. כיום אין פילים אלה הזיכרון של המצלמה בכרטיס קטן... בקיצור המבין יבין.) ולפי בקשתו של הסנסיי נתתי אותם לו.
אחר כך הסנסיי הוביל אותנו לראש מגדל האקדמיה ונשען על הגדר שהייתה שם. אני התיישבתי מולו וכך גם אימימרו והקגומה.
הסנסיי אמר בגאווה:"יופי..."
שאלתי בקול מתעניין:"למה אנחנו פה? אתה לא הייתה מביא אותנו למקום מבודד ככה סתם." הקגומה הסתכלה אליו ואחר כך אמרה:"הוא צודק." ורק אימימרו איבת את פרצוף לפרצוף של: למה הוא תמיד צודק? הסנסיי חייך ואמר בקול מרוצה:"נכון... הובלתי אתכם בגלל שאני רוצה לדעת דברים עליכם כבני אדם." שאלתי בקול סקרן:"מה אתה רוצה לדעת?"
המטרו סנסיי חייך את החיוך הכי גדול שלו ואמר בקול עוד יותר מרוצה:"אני רוצה שתגידו את התחביבים שאתם אוהבים או דברים שאתם שונאים. דברים כאלה... טוב, אימימרו אתה הראשון."
אימימרו התחיל לענות בגאווה:"השם שלי הוא מאיטו אימימרו, בנו של מאיטו גאי המומחה בטאיג'וטוסים של כפר העלה הנסתר! התחביבים שלי הם: אני אוהב להילחם, לתאמן וללמוד טאיג'וטוסים חדשים! הדברים שאני שונא הם: לאכול את האוכל של אבא שלי, לראות את טאנקאה ושמעצבנים אותי... החלומות לעתיד שלי הם: אני רצה להיות כמו אבא שלי ושכול הכפר יכיר בי כמומחה לטאיג'וטוסים.", המטרו סנסיי אמר בשמחה:"יפה.. יש לך חלומות גדולים. עכשיו הקגומה."
הקגומה התחילה לדבר בשמחה:"טוב השם שלי הוא צ'מו הקגומה. אני ביתה של צ'מו רין, שהייתה מפקדת הנינג'ות הרפואיות של קונוהא. התחביבים שלי הם: אני אוהבת לשיר והדוד שלי אומר שאני טובה בזה. אני גם אוהבת ללמוד דברים חדשים. הדברים שאני שונאת הם: שחשבים שאני מוזרה, לאכול הארוחות "המשפחתיות" שלי לבד וזהו. החלומות לעתיד שלי הם: אני רוצה להיות נינג'ה רפואית כמו אמי." המטרו סנסיי אמר בקול מרוצה:"בקבוצה הזאת יש הרבה חלומות גדולים ואני בטוח שאם תתמקדו גם תצליחו... טאנקאה תורך."
ואני התחלתי לדבר בקול קצת חסר רצון וקצת שמח:"שמי הוא: האטקאה טאנקאה, אני בנו של קאקאשי המעתיק. התחביבים שלי הם: להציק לאחותי התאומה, לאכול ראמן עם אחותי ודודה שלי בחנות הראמן המפורסמת של איצ'יקרו ואמא שלי לימדה אותי קצת לנגן אז אני אוהב לנגן בגיטרה. הדברים שאני שונא: לראות את אימימרו, שאנשים בכפר חושבים שאני משהו מפחיד ודוחים אותי ו... אני שונא במיוחדת להיות האוואטר של הכפר הזה... החלומות לעתיד שלי הם: אני יודע שזה מופרך ושזה חלום של ילד קטן אבל תמיד רציתי להיות השינובי הטוב בעולם ושאנשי הכפר יתחילו לכבד אותי כאדם... אתם מבינים, אני בנו של קאקאשי האגדי... אנשים תמיד אמרו לאבא שלי או לי:'קאקאשי, בטח הילד שלך טוב כמוך',''טאנקאה יש לי צפיות גבוהות ממך' 'תראו זה בנו של קאקאשי! בטח הוא טוב כמוהו' כשהצלחתי במשהו אנשים לקחו זאת כמשהו טבעי בגלל שאני בנו של קאקאשי ולא בגלל שהשקעתי בזה... אני רוצה שהאנשים יתחילו להכיר בי כהאטקאה טאנקאה ולא כבנו של קאקאשי האגדי... ואם זה אומר שאני צריך להיות ההוקגאה אז חלומי הוא: להיות ההוקגאה הכי טוב שהיה אי פעם בקונוהא ושאנשים יכירו בי כמי שאני ולא כהאוואטר או בנו של קאקאשי האגדי!" הסתר שקט והרוח נשבה... הקבוצה נראתה קצת בהלם אבל אז המטרו סנסיי אמר הקול גאה:"חלומות גדולים ואכזבות גדולות אבל... אני הסנסיי שלכם אז הסיכוי שלא תצליחו היו קטנים... טוב נלך לאכול ראמן, רוצים?" שלושתנו הנהנו בחיוך. קמנו והתחלנו ללכת לכיוון החנות של איצ'ירקו.... ראמן!!! ראמן! ראמן... שיט! אני הצטרך להוריד את המסכה... אממ, לא ממש בא לי להראות את השפתיים שלי לקבוצה במיוחד ל... אימימרו המעצבן... הסתכלתי מימני ואימימרו הסתכל על המסכה שלי, שאלתי בחוסר סבלנות:"מה?!" אימימרו ענה בקול מתנסה:"כלום, אני פשוט סקרן לראות את הפנים שלך ולא רק את העניים..." החזרתי לו מבט של בוז ואמרתי:"בחלומות שלך וגם שם אני לא הוריד את המסכה לידך...", אימימרו חייך חיוך ניצחון ואמר בקול ניצחון:"אבל אתה הולך לאכול לא? תצטרך להוריד במוקדם או מאוחר את המסכה ואז הראה את הפנים שלך ואצחק בקול רם ואגיד לכל הכפר איך נראה הפרצוף של האטקאה טאנקאה ..." אני שונא את הילד הזה. עניתי לו:"מי אמר שאני אוכל?" אימימרו נראה מופתעת... נו בטח, הוא לא חשב שאני לא יאוכל. התגובה של אימימרו הייתה קצת כועס:"אתה אמרת שאתה אוהב ראמן, אנחנו הולכים לחנות ראמן... אז הגיוני שתאוכל..." חכה ותראה, אני עוד אמצע דרך להסתיר ממך...
הקגומה התערבה וניסתה לפייס בנינו:"אולי תפסיקו לריב שניכם?" אני ואימימרו ענינו ביחד בקול עצבני:"אל תתערבי!", הקגומה נעלבה ואמרה בקול נעלב וכועס:"טוב! מצדי תרצחו אחד את השני ולא יהיה אכפת לי!" ענינו פעם נוספת ביחד:"כן, מאמין לך." על פרצוף של הקגומה הופיע פרצוף נעלב והיא סובבה את ראשה מאיתנו... פגעתי בה... מה אני פגעתי בה?! אני ואימימרו פגענו בה...
תוך חמש דקות יצאנו מהבניין קצת כועסים והסנסיי פשוט לא ידע מה לעשות...
הפרתי את השקט ואמרתי:"אז סנסיי, לא סיפרת לנו כלום עליך..."
הסנסיי ענה בקול חסר רצון:"כן... טוב, כמו שאתם יודעים אני אחיו של הרביעי... יש לי אחיין אבל הוא לא יודע שאני דוד שלו... אממ, מה עוד... אני אוהב לישון, שלא מעצבנים אותי... הדברים שאני שונא הם... רגע, אתם מקשיבים לי?!" אני, הקגומה ואימימרו דיברנו והתחלנו לריב... הסנסיי הסתכל לשמיים ואז תפס לי ולאימימרו בעוזן וצעק:"תפסיקו לריב שניכם או שהחזיר אותכם לאקדמיה!" אני ואימימרו הפסקנו לריב והתחלנו לצעוק שהסנסיי יעזוב אותנו בזמן שהקגומה ניסתה לא לצחוק... הסנסיי עזב אותנו ואמר בקול מעוצבן:"אתם תהרסו את היום בכל דרך אפשרית או מה? אני מזמין אותכם לאכול על חשבוני, מנסה שתהיה אווירה נעימה ואתם רבים כל הזמן..." אני ואימימרו אמרנו:"סליחה סנסיי..." המטרו סנסיי אמר:"יש לכם בעד מה להצטער..." אני ואימימרו החלפנו מבטים. הסנסיי המשיך להתקדם ואנחנו אחריו. אחרי רבע שעה של הליכה עברנו ליד בית החולים... צביטה קטנה צבטה בליבי... אם אסומי לא הייתה נלחמת אז אולי היא הייתה בפגישה עם הקבוצה שלה... המשכתי ללכת ישר וראשי הסתכל לכיוון בית החולים כך שלא שמתי לב לדמות שיצא מבית החולים בריצה. שנינו קיבלנו מכה בראשון ונפלנו על האדמה...
הדמות אמרה בקול כועס:"תסתכל לאן אתה הולך! רגע, טאנקאה זה אתה! צפוי שאתה לא שים לב לאן שאתה הולך." אסומי קמה מהאדמה והתחילה לחבק אותי בעודי באדמה...
התחלתי להגיד לה בקול קצת חסר סבלנות:"אחח... עזבי אותי, נו..." בזמן שאני מנסה להוריד אותה מימני.
אסומי הרפתה וחייכה... קמתי מהאדמה ועזרתי לאסומי לעמוד... אוף, עכשיו אני צריך ההתנגשות באחותי, נכון? למה אתה עושה לי את זה? אימימרו התחיל לצחוק למראה התנגשות אבל הפסיק כשראה את מבטו של הסנסיי. למראה ההתנגשות אבא התחיל לרוץ מפתח בית החולים... כנראה היה לו משהו לעשות בבית החולים לפני שיצא, וכנראה שהדודה עדיין בבית החולים... אבא שאל את אסומי בקול מודאג:"את בסדר?" אסומי הנהנה... ידעתי שהוא לא ישאל מה שלומי... חייכתי חיוך ניצחון והפניתי את גבי אליו... לפני שאני והקבוצה המשכנו ללכת דודה סאטוקי הגיע ושאלה:"אתה בסדר, טאנקאה? ראיתי את התנגשות" הרמתי את ידי הימנית ואמרתי:"כן", אבא שאל:" לאן אתם הולכים?". אני, הקגומה ואימימרו החלפנו מבטים. המטרו סנסיי אמר:"לאכול ראמן... הייתי מזמין גם אתכם אבל אני רוצה לחגוג את היום הזה עם הקבוצה שלי... אז בפעם אחרת." וחייך חיוך מתנצל. אסומי לא אמרה כלום, רק הסתכלה אליו או יותר נכון על הגב שלי, אבא נראה קצת מודאג אבל לא ממני אלה מהעמידה של אסומי(שהייתה קצת רופפת) והדודה התקרב אליו, סובבה אותי וחבקה אותי... הדודה לחשה לי בעוזן כך שאף אחד לא ישמע:"אל תכעס על אבא שלך, פשוט הוא קצת לחוץ ממך ודואג לאסומי... בהצלחה עם הקבוצה ואל תתחצף.", עכשיו אני לחשתי לה בעוזן:" אני לא התחצף רק דבר אחד אני רוצה להגיד לך." הדודה שאלה בקול קצת מודאג:"מה קרה?", הרפתי מהחיבוק כך שראשה היה מול ראשי. הסתכלתי בעיינה החומות שכל כך לא דומות לעינה של אמא ואמרתי תוך כדי חיוך:"תודה שאת אוהבת אותי.". הדודה הסתכלה אליו במבט מופתע ולא אמרה כלום... אבא רק הסתכל וחייך. אסומי שדמעות הופיעו בעניים שלה, רצה אליו, חבקה ואמרה:"אתה מטומטם. למה אתה חושב שהדודה לא אוהבת אותך..." עניתי לה:"תודה על המחמאה שאני מטומטם... אם אני מטומטם אז את בכלל חכמה..." גם הקגומה ואימימרו הצטרפו לחיבוק שלי ושל אסומי... אהבה, חברים ושמחה... אני כל כך אוהב את זה! הקול מתוכי אמר לי: יש לך מזל האטקאה טאנקאה... יש לך מזל גדול שלמרות שהחברים שלך יודעים שאתה האוואטר הם עדיין אוהבים אותך ואתה אותם... עניתי לקול: תודה. הקול לא ענה אבל הרגשתי שמח...
אחרי חמש דקות, השלושה ירדוה מעליי. בזמן שנאבקתי לנשום בתוך כל החיבוקים, הסנסיי, דודה סאטוקי ואבא דברו בניהם. לא הצלחתי לשמוע אבל ניחשתי שהם מדברים עליי או על הקרב שלנו... הסנסיי צעק לנו(הסנסיי היה מחוץ לטווח השמיע הרגיל שלנו):"בואו! הולכים לאכול!" אימימרו והקגומה התחילו לרוץ לכיוון הסנסיי ואני אמרתי בקול מבויש:"אני לא מאמין שאני אומר את זה: סליחה על מה שקרה..." אסומי נראתה מופתעת ואמרה מרוצה:"אתה מתנצל?", התחלתי לרוץ לכיוון הסנסיי. הסתכלתי אחורה ואמרתי:"אל תהרסי את הרגע... אבל רגע, את כבר הרסת את הרגע." אסומי עשתה תנועה כאילו היא שופלת(לא ידעתי איך לכתוב את זה ממש) שרוולים ואמרה בפרצוף כועס:"חכה שתחזור הביתה!" עניתי לה בקול שמח:"אני כבר לא יכול לחכות!" אסומי חזרה לתנוחתה הרגילה והתעתה את פרצופה לפרצוף לא מבין... עצרתי ליד אבא. לא בגלל שרציתי לדבר איתו או משהו כי לא רציתי אלה בגלל שהקבוצה הייתה שם... פתאום התחלתי להתנשף. הגוף עייף יותר מידי... הקבוצה נראתה קצת מדאגת חוץ מאדם אחד, נחשו איזה. כמובן, אבי.
התחלנו ללכת לכיוון חנות הראמן של איצ'ירקו... הסתכלתי אחרוה וראיתי את משפחתי הקטנה... לפתע הרגשתי קצת מודד אבל הקגומה קפצה על הגב שלי כך שאני עושה לה שק כמח ואמרה:"תפסיק להיות בבאסה כל הזמן! אז קרה מה שקרה בבוקר... כל פעם שהראה אותך מודאג אתה תעשה לי שק כמח, יש מבין?" חייכתי זה יכול להיות נחמד... עניתי לה:"יש מבין אבל בתנאי אחד: כשאני הראה אותך עצובה את תעשי לי." הקגומה חייכה וירדה מהגב שלי.
אחרי חצי שעה של הליכה עם דיבורים, חיוכים וקצת ריבים עם אימימרו אבל הפסקנו אחרי המבטים של הסנסיי הגענו לחנות הראמן...
נכנסנו. התיישבתי ליד הקיר הימני והסנסיי השמאלי, הקגומה הייתה לידי ואימימרו היה בין הסנסיי להקגומה. המטרו סנסיי הזמין ארבע מנות ראמן...
"מיד מגיע." אמר איצ'ירקו בשמחה.
"היי הקגומה... אני רוצה שתבואי אליי היום." אמרתי לה בקול שמח.
הקגומה הסתכלה אליו ואמרה בקול סקרן:"למה?"
עניתי לה בקול שמח:"אני רוצה לספר לך משהו..." אבל אז ראיתי את המבט של אימימרו... לפי מבטו הוא היה מושפל ובודד... משהו בי דחק את המילים הללו:"אימימרו, רוצה לבואו?" אימימרו נראה מופתע והנהן בשמחה... הסתכלתי על הסנסיי והוא חייך.
המנות הגיעו... טוב הגיע הזמן להוציא את התוכנית לי לפועל... אימימרו, תאוכל את הלב. לעולם לא תראה את הפרצוף שלי!

בפרק הבא:"קבוצה של רביעייה מתגבשת!"

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
YipiBell
הודעה 20.03.2009, 17:14
הודעה #130

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 22,932

נחמד, יש מקום לשיפור מיבחינת ניסוח המשפתים וחלקם גם צריך לשנות לגמרי אבל ממש נחמד.

--------------------
אני דיסלקת אז סליחה על שגיאות הכתיב

--------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------

+Quote Post
SkyWolf
הודעה 20.03.2009, 19:02
הודעה #131

צ'ונין
סמל קבוצה

כמה שגיאות כתיב לדוגמא"איבת את פרצוף " עיוות את הפרצוף ה' הידוע חשובה."לאכול הארוחות " לאכול את הארוחות צריך מילת קישור."אמר הקול גאה" אמר בקול גאה ולא הקול גאה."או שהחזיר אותכם לאקדמיה" או שאחזיר אתכם לאקדמיה אותיות אית"ן." בעוזן" באוזן."ירדוה" ירדו."שופלת" מפשילה." והתעתה " ועיותה." מדאגת" מודאגת."קצת מודד " קצת מודאג."שק כמח " שק קמח."שהראה" שאראה אותיות אית"ן.
אני יודע שזה לא הסגנון הרגיל שלי אבל הזהירו אותי

GW: אני שונא להיות האיש הרע בכל הסיפור... אבל ח"ח ^^

^ניפחו לי את האגו

הודעה זו נערכה על ידי quoincy heart: 21.03.2009, 18:21

--------------------

+Quote Post
שבוז
הודעה 20.03.2009, 19:34
הודעה #132

Forever Alone!
סמל קבוצה

משתמש מספר: 63,858

המודד זה אמור להיות בודד לא חוץ מזה ומהשגיאות שזה שמעליי ציין הסיפור נהדר

--------------------

+Quote Post
Nightray
הודעה 20.03.2009, 21:34
הודעה #133

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 58,281

הסיפור טוב אבל יש לך עדיין שגיאות כתיב
תמשיכי לכתוב on2.gif on6.gif

GW: תלמד מהבחור ששתי הודעות מעליך, אם יש שגיאות, ציין לפחות איזה.

--------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 22.03.2009, 19:46
הודעה #134

צ'ונין
סמל קבוצה

איך שהוא היה לי זמן לכתוב אז הפרק יצא היום במקום יום חמישי!^_^

אחותי... אחת הדמויות הכי חשובות בחייו.. למרות שהיא מעצבנת וחסרת טאקט, אני עדיין אוהב אותה. אני לא חושב שהייתי נשאר שפוי אם אחותי לא הייתה קיימת.

פרק עשרים ושתיים- קבוצה של רביעי מתגבשת!

"הראמן הזה היה מעולה!" הודעתי באופן חגיגי אחרי שסיימתי לאכול, הסתרתי את הפנים ומסך עשן הופיע. שאר חברי הקבוצה הסתכלו אליו באופן מוזר. איבתי את הפרצוף ללא מבין ושאלתי בקול סקרן:"מה?", אימימרו ענה לי:"אני לא מאמין, איך עשיתה את זה?", עכשיו באמת אני לא מבין."איך עשיתי את מה?" שאלתי. הקגומה ואימימרו צעקו:"איך לעזעזל עשיתה 30 כפילי צל והסתרתה את הפרצוף שלך בזמן שאכלת?! מחצת אותנו לגמרי!" המטרו סנסיי החזיק את ראשו המעוצבן ואמר:"טאנקאה... כמעט הרסת את המסעדה!". התחלתי לצחוק ואמרתי:"היי.. אני לא רוצה שתראו את הפרצוף שלי, אז עשיתי כפילי צל אבל לא התכוונתי לכל כך הרבה.." איצ'ירקו כעס מאוד ואמר:"טאנקאה... אתה כבר שנה אוכל אצלי ואני מחבב אותך אבל... תנסה לא להרוס לי את המסעדה, לעזעזל!".
שאר חברי הקבוצה המשיכו לאכול ואני הוצאתי קונאי והתחלתי לשחק בו. נו באמת, לא התכוונתי להרוס לו את המסעדה או משהו... אבל אני צריך לשמור על הזכויות שלי, לא? אני לא רוצה שיראו לי את השפתיים... אוף.
הקבוצה סיימה לאכול אחרי חמש דקות כל. איצ'ירקו אמר:"הינה החשבון." אני, הקגומה ואימימרו ראינו איך הפנים של הסנסיי החווירו.. הסנסיי הוציא את הארנק ושילם את כול כספו שהיה שם..."תודה רבה! תחזרו שוב! וטאנקאה, תנסה לא להרוס את המסעדה בפעם הבאה, טוב?" אמרה ביתו של איצ'ירקו בשמחה.. עניתי לה בקול חסר סבלנות:"כן כן, לא התכוונתי והתנצלתי איזה עשר פעמים." ויצאנו מהמסעדה. בפעם הבאה הם בטח יגידו משהו לדודה הסאטוקי על מה שעשיתי ושהתחצפתי והיא תכעס כי הבטחתי לה ובלה בלה בלה... המטרו סנסיי הודיעה:"טוב, מחר תבואו בשעה 5:00 לאזור האימונים... אה! כן, ואל תאוכלו ארוחת בוקר.", לפני שהקגומה הספיקה לשאול למה הסנסיי עשה סימן יד ונעלם...
הקגומה שאלה:"מעניין למה הוא רוצה שלא נואכל ארוחת בוקר ונבאו כל כך מוקדם..." שלושתנו החלפנו מבטים מתעניינים... אחרי דקה אמרתי:"חבל להתעניין בשמהו חסר תועלת..." והרמתי את הכתפיים. השניים הסכימו והתחלנו ללכת לכיוון כל שהוא. שאלתי את הקגומה שהובילה אותנו:"לאן אנחנו הולכים?" הקגומה עצרה, הסתובבה ואמרה:"אתם לא חייבים לבואו איתי." אני יודע לאן היא הולכת . הסתכלתי לכיוון אימימרו והקגומה המשיכה ללכת בלעדנו. לחשתי לאימימרו:"היא הולכת למצבת הגיבורים. אני בא איתה, מה איתך?" אימימרו לחש לי בחזרה:"מה יש לה לעשות במצבת הגיבורים?" הסתכלתי בעצב אליו ואמרתי בקול חסר חיים:"פשוט תבואו ותראה."
הקגומה נעלמה מתווך הראיה שלנו. התחלתי ללכת לכיוון חנות הפרחים הקרובה ואימימרו לידי. למרות שאנחנו יריבים, הוא בכל זאת בא אחרי? הוא בטח רוצה לדעת למה הקגומה הולכת לשם.
אחרי רבע שעה של הליכה נכנסתי לחנות הפרחים. ילדה בלונדינית, עניים כחולות, לובשת חולצה ירוקה ובגילי שאלה בקול מתפלא:"מה אתם נינג'ות בגיל כל כך צעיר?" אני ואימימרו החלפנו מבטים ועניתי לה בקול רגיל:"כן... תגידי כמה עולים הפרחים ששם?" והצבעתי על הפרחים מימיני שהיו בצבע לבן. הילדה ענתה לי:"חמש ין לאחד. איך קוראים לכם?", התחלתי ללכת לכיוון הפרחים וחיפשתי כמה כסף יש לי בכיס. 15 ין... יופי שלוש פרחים, בדיוק כמה שאני צריך. אימימרו ענה בקול גאה:"לי קוראים אימימרו ולו טאנקאה... את?", הילדה חייכה ואמרה בקול מתנסה:"לי קוראים אינו. ואני הילדה הכי יפה בכל קונוהא!" אני שונא ילדות שחושבות את עצמם... ולפי ההתנהגות וטון הדיבור שלה, היא כזאת. לקחתי שלושה פרחים, הוצאתי 15 ין מהכיס שלי ונתתי אותם לאינו.
אינו אמרה:"אתה יודע שפרחים האלה בשביל אנשים שמתו, נכון?", עניתי לה בקול בוחן:"כן." הילדה הסתכלה אליו במבט סקרן ואני אמרתי לאימימרו:"בואו."
רגע לפני שיצאנו מהחנות אינו אמרה:"אתה האח של אסומי?" הסתובבתי אליו ואמרתי:"כן." הילדה התקרבה אליו, הרימה את ידי הימנית ונתנה לי את הכסף חזרה. שאלתי אותה:"אבל זה הכסף שלך עכשיו. לקחתי את הפרחים, אני לא רוצה את הכסף חזרה." אינו חייכה ואמרה לי:"אחותך... למרות שהיא לא נראת ככה אבל לאחותך יש לב זהב. פעם בכייתי בהפסקה, כי לא היה לי חברות. כן קצת קשה לאמין אבל הייתי חסרת ביטחון עצמי ובגלל זה הייתי לבד. היא התקרבה אליו עם החבורה שלה. הילדות ניסו למשוך אותה אבל היא השתחררה מהן ואמרה:'אתן מכירות אותה? היא עשתה לכן משהו? לא, אז לה הזדמנות.' ומאז אחותך הפכה להיות אחת החברות הכי טובות שלי. אני לא אקח לך את הכסף." הסתכלתי אליו, נתתי לאימימרו להחזיק את הפרחים, לקחתי את הכסף והכנסתי אותו לכיס של אינו ואמרתי:"תראי, אני לא יודע מה אחותי עשתה ומה לא אבל אני לא אקח פרחים חינם. אני נשמע כמו פרייר אמיתי אבל זה אני. אם תחזירי לי את הכסף אחזיר את הפרחים והלך לחנות אחרת." אינו הסתכלה אליו אמרה:"תודה." חייכתי הסתובבתי, לקחתי את הפרחים מאימימרו ואמרתי:"תודה לך אינו ותודה גם לך אימימרו." ויצאנו מהחנות.
התחלנו לקפוץ על הבתים לכיוון מצבת הגיבורים.
אחרי חמש דקות כבר היינו שם. הקגומה הבכתה ואימימרו הסתכל אליו במבט בוחן. התקרבתי למצבה, והתחתי את הפרחים על שלושה שמות:הראשון על האטקאה טאקי, השני על צ'מו רין והשלישי על אוצ'יהא אוביטו, הגיבור שמת כשהגן על אבי. הקגומה אמרה בקול בוכה:"מה אתם עושים פה?" הסתובבתי אליה ואמרתי:"מה, אסור לי לבואו למצבת הגיבורים ולשים פרח על שם אמי ואוצ'יהא אוביטו?" הקגומה חייכה עם דמעות בעניים. אימימרו שאל בקול חסר עונים:"מה, טאנקאה אמא שלך מתה?" לפני הספקתי לענות הקגומה ענתה:"לא רק אמא שלו מתה." השתרר שקט והרגשתי איך שערי הכסוף נושב ברוח. אימימרו השפיל את הראש ואמר:"סליחה ששאלתי. אם מותר לי לשאול: מי זה אוצ'יהא אוביטו?" אני והקגומה החלפנו מבטים. עניתי לו:"אוצ'יהא אוביטו... הוא היה חבר הצוות השלישי של בקבוצת הגאנינים שאבי היה אחד מהם ואמה של הקגומה.. הוא מת בזמן שהגן על אבי. אותו דבר לא יקרה לי.". אימימרו נראה מופתע. אני, הקגומה ואימימרו התיישבנו על הברכיים והתחלנו להתפלל ליד המצבה. אמא, את מאושרת שם למעלה? היום הפכתי להיות שינובי ואני מתקדם על החלום שלי. סיפרתי לך את החלום יום לפני שמתת, זוכרת? גם גיליתי שאני האוואטר אבל.. אני לא רוצה לפגוש אותך בעולם המתים, אני רוצה לפגוש אותך בעולם החיים. שתהיה פה ותחבקי אותי כשקשה לי. אבא כועס עלי אבל לא אכפת לי. נלחמתי היום ואסומי נפגעה אבל היא בסדר.
סיימתי להתפלל ראשון ואחר כך אימימרו והקגומה.
שאלתי אותם:"טוב אז הולכים אליי הביתה?" הם הנהנו והתחלנו ללכת. אחרי חצי שעה של הליכה, טעינו בדרך והגענו לראשם ההוקגאים החרותים על ההר. החלפנו מבטים. אחרי חמש דקות של מחשבה אמרתי:"נקפוץ." הקגומה ואימימרו ענו ביחד בקול כועס:"מה?!" עניתי להם:"גם ככה הלכנו לאיבוד, מה הבעיה שנקפוץ?" הקגומה ענתה בקול כועס:"הבעיה היא, שאנחנו בגובה של חמשה מטרים! אם נקפוץ נמות, זאת הבעיה!" פחדנית! קפצתי ראשון. נחתתי על הראש של הרביעי. אחר כך קפצתי ונחתתי על הבניין של ההוקגאה. הקגומה השתכנע וקפצה ונחתה על הראש של השני ואז עוד פעם קפצה ונחתה לידי. אימימרו קפץ ונחת על הראש של השלישי ועוד פעם קפץ ונחת לידי."נו? רואים שלא קרה כלום? סתם פחדתם." אמרתי, הם ל ענו. רצתי וקפצתי לכיוון הבית שלי והם אחריו. פתאום הרגשתי סחרחורת והתחלתי ליפול לכיוון האדמה... מה קורה לי?! "טאנקאה!" מישהו צעק, התעלפתי. הדבר הראשון שאני זוכר הוא שהתעוררתי בחדרי. לידי היו: אסומי, הקגומה, אימימרו, הדודה הסאטוקי, אבא והמטרו סנסיי. אבא הניח את ידו על מצחי ואמר:"יש לו חום גבוהה." הסתכלתי אליו והתחלתי להתיישב על המיטה בעוד ידו על מצחי... הוא לא הוריד את היד. כאב פתאומי פילח את הבטן והתחלתי להחזיק את הבטן ולהתנשף בכבדת. כולם נראו מודאגים. הדודה הסאטוקי העייפה את היד של אבא ונשקה את המצח המזיע. רגע! חיפשתי את מגן המצח אבל הוא לא היה שם. נשכבתי על המיטה וכיסיתי את הראש. אני לא רוצה שהקגומה, אימימרו, אסומי והמטרו סנסיי יראו את הסמלים האלו.
אסומי הורידה את הסמיכה ושאלה:"מה קרה לך?", עניתי לה בזמן שהחזרתי את השמיכה מידיה וכיסיתי את הפנים:"הרגשתי סחרחורת, התחלתי ליפול מגובהה חמש מטר ו..." אסומי תפסה את השמיכה, העיפה אותה לחצי השני של החדר וצעקה עם דמעות בעניים:"לא זה! אני ראיתי אותך מתעלף! מה קרה למצח שלך?! למה אתה מתנהג ככה?!" עניתי לה בקול כועס:"איך ככה?", אסומי השיבה בקול חסר חיים וצרוד:"איך ככה? שאתה מסתגר, עצבני ועצוב! אתה חושב שאני מטומטמת? שאני לא מכירה את אחי התאום? אתה לא כזה!" הייתי בהלם. מה?! טוב סליחה שאת קיבלת את היחס של נסיכה אחותי! בזמן שאבא והדודה התייחסו אליך כמו מלכה, אני הושפלתי מול כל הכפר!
אבא ענה לאסומי:"אסומי, אני יסביר לך אחר כך."
אחרי עשרה דקות כל האורחים עזבו את החדר מבולבלים...
תקשיב... אני צריך לעבור לעולם המתים, או קיי? הקול לא ענה... תקשיב אני צריך לעבור לעולם המתים בדחיפות! הקול לא ענה. שיט! מה אתה לא מבין במילים פשוטות!
הקגומה, אימימרו ואסומי נכנסו לחדר. הקגומה אמרה:"ילד תקשיב... אני ואימימרו נשארים לישון פה." הרמתי את המבט ושאלתי בקול חשדן:"למה?" הקגומה ענתה בקול רך:"כי אני, אימימרו ואסומי רוצים לדבר איתך."
על מה הם רוצים לדבר איתי?

בפרק הבא:" האוואטר מתוודה על פחדיו."

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
yoyoel
הודעה 22.03.2009, 20:11
הודעה #135

just Funk it!
סמל קבוצה

ועוד פעם פרק יפה דיי מצחיק הקטע עם אינו ובאמת את צריכה להשתפר על שגיאות הכתיב שלך
הפעם אני לא יהיה קטנוני ואתן לך כל שגיאת כתיב אלה רק את האלה שקצת קשה יותר להבין (והיה רק אחד כזה):
"אתה יודע שפרחים לאנשים מתים": פה זה ממש נשמע כאילו כל הפרחים לאנשים מתים (או שלזה התכוונת XD) הפרחים האלה לאנשים מתים
ורק דבר אחד יש פעלים בלשון זכר בלי ה' בסוף
ועוד משהו כן אני יודע שאני מתחיל לנג'ס אבל זה לטובתך (עכשיו אני נשמע כמו אנא שלי או אחותי XDDDDD)) והלך לפחות התחלת לכתוב עם אותיות אית"ן א' לא ה'

--------------------
ספוילר:
כי אין על רד הוט

לפעמים אנשים יכולים להיות ממש מטומטמים כמו התקנת דרייבר של אינטרנט שלי זה הלך ככה
"המערכת לא הצליחה להתקין את הדרייבר אתה יכול להוריד את הדרייבר פה(קישור)" אין לי אינטרנט איך אני יכול להוריד את הדרייבר!!!!!!!!!!
או כמו ה"שחכתי את הסיסמא" של הוטמייל הנחיות נוספות ישלחו אלייך לתיבת הדואר האלקטרוני בוא נחזור רגע להתחלת השורה הזאת "שחכתי את הסיסמא"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

+Quote Post
SkyWolf
הודעה 22.03.2009, 21:55
הודעה #136

צ'ונין
סמל קבוצה

אני אהיה קצת יותר קטנוני ממי שמעליי ואתן לך את כל השגיאות כתיב:"איבתי" עיוותתי."ביתו"בתו הי' מיותרת."נבאו"נבוא."תאוכלו"תאכלו הו' מיותרת."בשמהו חסר "במשהו האותיות התחלפו."תבואו"תבוא דיברת אל אימימארו נכון?."שפרחים האלה אנשים" שהפרחים האלה לאנשים"." אז לה הזדמנות" אז תנו לה הזדמנות." פרייר" פראייר." "הלך" ואלך אותיות אית"ן."הבכתה" בכתה הה' מיותרת."אליו" אליה זאת הייתה הקגומה כלומר נקבה."והתחתי "והנחתי." הסמיכה" במקום עם ש'."עשרה"עשר דקה אחת."
עם את רוצה להעיר לי תשלחי לי לפרטי

--------------------

+Quote Post
שבוז
הודעה 22.03.2009, 22:51
הודעה #137

Forever Alone!
סמל קבוצה

משתמש מספר: 63,858

טוב אני לא יהיה נאג'ס כמו אלה שמעליי (וגם עם רציתי אין לי על מה להיות נאג'ס אלה שמעליי ציינו כבר את כל השגיאות שלך) טוב אבל עזבי את זה הסיפור הוא מאוד טוב אהבתי את העלילה והזרם שבה העלילה הלכה טוב וזהו זה משיש לי להגיד לך.

נ.ב זוכרת על משדיברנו על הטיול השנתי וזה הוא התבטל עד העשירי למאי אולי לפחות זמן אבל אמרו לנו בנתיים שזה העשירי למאי אז תכתבי ותוציאי את הסיפורים שלך מתי שתירצי אני לא הציק לך עם הנושא הזה

--------------------

+Quote Post
yoyoel
הודעה 23.03.2009, 21:09
הודעה #138

just Funk it!
סמל קבוצה

ציטוט(tomboy00 @ 22.03.2009, 22:51) *
טוב אני לא יהיה נאג'ס כמו אלה שמעליי (וגם עם רציתי אין לי על מה להיות נאג'ס אלה שמעליי ציינו כבר את כל השגיאות שלך) טוב אבל עזבי את זה הסיפור הוא מאוד טוב אהבתי את העלילה והזרם שבה העלילה הלכה טוב וזהו זה משיש לי להגיד לך.

נ.ב זוכרת על משדיברנו על הטיול השנתי וזה הוא התבטל עד העשירי למאי אולי לפחות זמן אבל אמרו לנו בנתיים שזה העשירי למאי אז תכתבי ותוציאי את הסיפורים שלך מתי שתירצי אני לא הציק לך עם הנושא הזה

תומבוי גם לך יש שגיאות כתיב... "עם רציתי" אני לא מכיר את רציתי ומה הוא קשור מה את דוחף אותו XD סתם סתם אם בא', נג'ס בלי א' (מה קרה הנג'ס גנב לאם את הא' וההוא מצא אלטרנטיבה??? XD) מה שדיברנו, הוא התבטל (באסה) שכחת את הבאסה XD ואומרים אני לא אציק לך

זה בנוגע לתומבוי (אותו אני מכיר אז אני יותר נג'ס עליו)
יש לי רק שאלה קטנה בשבילך יהיו עוד קטעים כאלו עם דמויות אחרות מנארוטו????

--------------------
ספוילר:
כי אין על רד הוט

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 23.03.2009, 21:48
הודעה #139

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(yoyoel @ 23.03.2009, 20:09) *
ציטוט(tomboy00 @ 22.03.2009, 22:51) *

תומבוי גם לך יש שגיאות כתיב... "עם רציתי" אני לא מכיר את רציתי ומה הוא קשור מה את דוחף אותו XD סתם סתם אם בא', נג'ס בלי א' (מה קרה הנג'ס גנב לאם את הא' וההוא מצא אלטרנטיבה??? XD) מה שדיברנו, הוא התבטל (באסה) שכחת את הבאסה XD ואומרים אני לא אציק לך

זה בנוגע לתומבוי (אותו אני מכיר אז אני יותר נג'ס עליו)
יש לי רק שאלה קטנה בשבילך יהיו עוד קטעים כאלו עם דמויות אחרות מנארוטו????

אממ.. בנתיים יש את קאקאשיXD... כן, היו עוד מקרים כאלה בהמשך העלילה, לפחות כך אני מתכננת. אי לא יכולה להגיד בוודעות מתי היו כי אני עדיין חושבת מתי.
נ.ב. תומבוי: תודה שאמרתה ל? O_O

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
BlueFox
הודעה 26.03.2009, 17:09
הודעה #140

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 61,482

יאוו מעניין אותי מה את מתכננת זה כזה מותחחחחחחחח יאוווו

GW: מסכים איתך ^^ אפילו שלא קראתי את הסיפור!!!

--------------------
[

החתימה הראשונה שלי ^^

לשעבר:
Naruto the last hokage (ארוך חח)
naruto751
naruto831
BlueFox
*narutokun*
=Naruto=
0NarutoKun0

my name is yarin in japan my name is Uerin
מעצב חתימות בפרטי

+Quote Post

19 עמודים V  « < 5 6 7 8 9 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 22.05.2018 , 16:03