IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

19 עמודים V  « < 4 5 6 7 8 > »   
Reply to this topicStart new topic
> נארוטו- האטאקה טאנקאה,ילדו של קאקאשי וסיפורו, לסיפור זה אין כל קשר לעלילת הסידרה.
SkyWolf
הודעה 02.03.2009, 17:52
הודעה #101

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 59,926

יפה מאוד אבל יש טעויות כתיב והיה קצת קשה להבין את הסיופור חבל ציפיתי ליותר

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 02.03.2009, 21:35
הודעה #102

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: צוות נארוטו
משתמש מספר: 44,361

ציטוט(quoincy heart @ 02.03.2009, 15:52) *
יפה מאוד אבל יש טעויות כתיב והיה קצת קשה להבין את הסיופור חבל ציפיתי ליותר

מצטערת שלא עמדתי בציפיות שלך פשוט הייתי לחוצה.. בפורים אשכתב לרמה יותר טוב.. ואני חושבת שגם את הפרק הראשון אשכתב עוד פעם והפרסם..

--------------------

קטע הפרודיה הכי אהוב עליי:
ספוילר:
naruto: shut up sakura! we all have irrational hatred for you!
sakura: but i didn't even do anything yet
naruto: we still hate you! god!
sakura: does sasuke hate me too?
naruto: sasuke's an emo. he has no emotions other than the emotion that is emo. but if he did have them, he would hate you so much!! god, why do you exist?!
sakura: seriously, what the hell? i haven't done anything to earn this kind of treatment-
naruto: stop existing!!!

לחלק הראשון של הסיפור אנא ללחוץ על הספוילר.
לחלק השני של הסיפור אנא ללחוץ עליי ^_^

ספוילר:

מצב פרויקט: בכתיבה... אינו מפורסם... בקיצור מת חלקית
קרדיט ענק ל___naruto___ הסוס שעשה את התמונה הלחיצה לסיפור ואת ההורדות!!!!!!

פרק 38- האם הגורל קיים? כבר כאן חם וטרי מהתנור! קישור למטה! נו, למה אתם מחכים?!
הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:
קרדיט ענק ל__naruto__ הסוס שעלה את הפרקים להורדות!!!!

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 11-20!!!!!!!!!!!!!!!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
Srur K
הודעה 02.03.2009, 21:45
הודעה #103

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 58,476

אוקיי! זה היה פרק טוב! השתפרת המון! אמממ... הייתי מציע שכשאת קוראת את הסיפור עוד פעם תנסי לקרוא בעין חיצונית, כאילו את מנסת לימצוא את הדברים הרעים (ואז לתקן אותם כמובןXD).
היה קטע אחד שהקוגמה אמרה משהו ואז 'היא אמרה את זה בקול עייף אך רענן' או משהו כזה... זה לא הגיוני.
זה שהעברת כל פעם ממקום למקום זה יצר מתח וזה טוב!!!!! אבל אפשר גם שבמקום לכתוב '*** בחדר של ההוקאגה ***' את יכולה לרדת שתי שורות ולתאר יותר את המצב שנגיד המטרו (לדוגמה) נימצא בחדר של בבוקאגה ומדבר איתו.
לבסוף, הייתי מציע לשכתב את כל הסיפור ולתת קישורים בעמוד הראשון.
את ממש משתפרת ח"ח + צל"ש on2.gif on1.gif

on25.gif

--------------------
אני בטוח שתימצאו את זה: בכל הודעה שלי

פינת מד הזמן:

+Quote Post
YipiBell
הודעה 03.03.2009, 11:31
הודעה #104

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 22,932

נחמד אבל ברמה ירדה מאת...
בכול מיקרה יש גם שיפור את סוף סוף הישתלתת על הדוסיח וגם התאורים מישתפרים.
פעם הבעה פשות תיתרכזי כצת יותר ביזמן הכתיבה.

--------------------
אני דיסלקת אז סליחה על שגיאות הכתיב

--------------------------------------------------------------------------

+Quote Post
שבוז
הודעה 03.03.2009, 21:58
הודעה #105

Forever Alone!
סמל קבוצה

משתמש מספר: 63,858

פרק מעולה אבל כמו שבשאר התגובות אמרו יש לך בעיה של שגיאות כתיב בכל פרק ופרק תשימי לב על זה והרמה שלך באמת משתפרת ,מאוד אפילו

ולגבי הדו שיח לא מצאתי ממש בעיה איתו בפרקים שקראתי אז מצדי את יכולה להשאיר כמו שזה רק תקפידי על בדיקת השגיאות כתיב שלך זה הורס את הסיפור(לדעתי לפחות)

--------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 04.03.2009, 16:05
הודעה #106

צ'ונין
סמל קבוצה

הודעה=)!!!!
אני ישחחר את הפרק הבא לא היום ולא בשישי אלה בראשון בערב לכבוד פורים+ שכתוב מחדש של הפרק הראשון!!!!!!!
תהנו!

--------------------

ספוילר:
naruto: sasuke's an emo. he has no emotions other than the emotion that is emo. but if he did have them, he would hate you so much!! god, why do you exist?!
sakura: seriously, what the hell? i haven't done anything to earn this kind of treatment-

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
שבוז
הודעה 05.03.2009, 21:43
הודעה #107

Forever Alone!
סמל קבוצה

יכול להית שתשחררי את הפרק מוקדם מהצפוי משעמם לי ואני רוצה לקרוא אותו כבר

GW: דברו בפרטי. ראה למעטה

--------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 07.03.2009, 18:30
הודעה #108

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(tomboy00 @ 05.03.2009, 20:43) *
יכול להית שתשחררי את הפרק מוקדם מהצפוי משעמם לי ואני רוצה לקרוא אותו כבר

ערכתי עכשיו את הפרק האחרון לרמה יותר גבוהה+יותר פרוט+עוד משהו שרציתי לכתוב אבל שכחתי..
תאמין לי היה לך מה לקרוא עד מחר אז תהנהhappy.gif...

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
שבוז
הודעה 08.03.2009, 08:02
הודעה #109

Forever Alone!
סמל קבוצה

היום הגיע מתי את משחררת??????????????

GW: שאלות כאלה לפרטי ^^

הודעה זו נערכה על ידי GoneWind: 08.03.2009, 16:36

--------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 08.03.2009, 19:03
הודעה #110

צ'ונין
סמל קבוצה

כשהייתי קטן ואימי עוד הייתה בחיים, היא לקחה אותי ואת אסומי לטיולים. לפעמיים הטיול היה סביב הכפור, לקנות דברים בשוק או סתם לדבר איתנו.... כשהיינו בשוק האנשים דיברו על טבח שהתרחש בכפר המפל הנסתר בידי מישהו... בגלל המישהו הזה, חיי הפכו להיות קשים ומשפילים.

פרק תשעה עשרה: תוצאות הקרב!

המטרו סנסיי התקרב לכיוון אימימרו, לקח קונאי וחתך את התחבושת עם כתם הדם על כתפו הימנית של אימימרו בחוסר סבלנות אבל לא פגע אימימרו. הוא עצבני וחסר סבלנות... בגלל זה הוא לא ביקש שאימימרו יוריד את התחבושת.
"מה קרה לך? כשהיינו בחדר ההוקגאה לא היה לך את הכוויה הזאת... אחת המתקפות של טאנקאה פגע בך?" המטרו סנסיי אמר בקול כועס... אימימרו לא ענה, רק הסתכל אלי.
המטרו סנסיי:" אני מבין.. טאנקאה, אני הולך לדבר עם אבא שלך ונראה מה נעשה בעניין. נלחמתם אחד נגד השני, אבל על פציעה כזאת אני לא יכול לסלוח."
עניתי בקול כועס:"מה זאת אומרת?! הייתי בקרב... אתה מצפה מימני לא להגן על עצמי?! אפילו בחוקים כתוב שכול האמצעים כשרים ואתה מעניש אותי ללא צדק?!"
המטרו סנסיי כעס ואמר:"לא כל דבר נגמר בחוקים! ולעזעזל, מה שעשיתם פה לא היה קרב אמיתי! בקרב אמיתי הכול תליו בחיים או מוות, לכן טאנקאה מותר לעשות טכניקות מסוכנות אבל במה שקרה פה לא!" מה?! לא שמעתי טוב, אותי מענישים ואימימרו יוצא נקי?! מצטער מאוד סנסיי, אבל גם אני קיבלתי לא מאט מכות מימנו במיוחד בגב שלי ששם הוא נתן לי ביטאה, ומההדף של הביטה עפתי אחורה ,התנגשתי בענף בבטן שלי, והיא לא ממש בסדר גמור! וכן רואים שקיבלתי מכה בגב וכן רואים שגם בבטן... לעזעזל אם הסנסיי הזה!
אימימרו בקול רגוע:" סנסיי זה לא ממש פייר שרק טאנקאה יקבל עונש בגלל המתקפה שלו... גם אני התקפתי אותו חזק והוא נפגע באופן בינוני מימנה."
המטרו סנסיי:"אני גאה בך שהיה לך את היושר להגיד לי ובגלל זה לא תקבל עונש."
הידיים והרגליים שלי התחילו לצרוב פתאום.... לא! רק לא עכשיו!
אחרי שאמרתי את המילים הללו לעצמי, הידיים והרגליים הפסיקו לצרוב באופן מוזר ביותר...
המטרו סנסיי ואימימרו לא שמו לב למה שקרה עכשיו. לא הראיתי שום התקפלות מכאב או סימנים של כאב חד..
המטרו סנסיי אמר בקול מודאג:" בזבזנו מספיק זמן.. איפה המיקום של אסומי והקגומה?"
אני:"אני יוביל אתכם.. אני יודע איפה הן."
קפצתי על אחד העצים והתחלתי לקפוץ לכיוון צפון מערב, המטרו סנסיי ואימימרו בעקבותיי...
אחרי שעברנו מרחק של ק"מ ראיתי סימני לחימה ושריטות מקונאים על העצים ירדתי ירידה חדה למטה... מה קרה כאן?!
הייתי בהלם.. המלים לא יצאו לי מהפה... הגעתי לאדמה ומיד אחרי המטרו סנסיי ואימימרו...המטרו סנסיי הסתכל ואמר:"שיט!" ואימימרו רק הסתכל אליי...
מולנו הייתה הקגומה. היא דיממה בידה השמאלית, ראשה מושפל לכיוון האדמה, מחזיקה קונאי ועומדת בקושי רב. לימינה הייתה מוטלת אסומי על האדמה, ללא עקרה ומדממת באופן קשה ברגלה הימנית ובידה השמאלית...
המטרו סנסיי ואימימרו התחילו לרוץ לכיוון אסומי ורק אני נשארתי תקוע כמו בול עץ מול הקגומה... התחלתי ללכת לכיוון הקגומה.
עצרתי במרחק של שלוש מטרים מימנה. כנראה שהקגומה לא שמה לב שהתקדמתי עד שעצרתי, הרימה את ראשה ואמרה בקול צרוד:" טאנקאה! אני... אני מצטערת.. לא רציתי שהיא תיפגע כל כך קשה.."
"אני מאמין לך." אמרתי בקול רגוע.
המטרו סנסיי:" חייבים למהר לבית החולים.. טאנקאה, הקגומה ואימימרו תישארו פה.. עוד מעט יבוא צוות טיפולי לפה... אתם לא תצליחו לעמוד בקצב הריצה שלי ועדיף שלא תזוזו."
המטרו סנסיי הרים את אסומי על גבו ותחיל לרוץ במהירות מדהימה.. אותה מהירות כמו אחיו הבוגר... מדהים!
הוצאתי מהכיס האחורי שלי שני תחבושות, אחת זרקתי להקגומה והשני לאימימרו.. כמו שהסנסיי אמר:"אתם צריכים להתנהג כמו קבוצה"... אז אני מתנהג כמו קבוצה.
שני חברי לקבוצה תספו את התחבושות והתחילו לחבוש את עצמם בזמן שני התיישבתי ,אחר כך גם הם התיישבו.. אני מקווה שאחותי בסדר... לא התכוונתי שזה יצא כך... הסתכלתי על העננים. הם כל כך גדולים.. הלווי שגם אני הייתי יכול לעוף ככה... במשך חמש דקות שנראה כמו נצח אימימרו שאל בקול קפואה:"מה קרה לאסומי?", הקגומה:"זה קרה בזמן הקרב. נלחמנו, היא עשתה טכניקה והטכניקה פגע באה.. אם כפיל הצל של טאנקאה לא היה מגן עלי הייתי במצב הרבה יותר גרוע." אימימרו והקגומה הסתכלו אליי ואני רק כיסיתי את ראשי בידיי.. לא יכולתי לשמוע יותר.. לא רציתי לשמוע יותר...
צעקה:"הינה הם!", שלושה נינג'ות רפואיות, אבא, גאי, והדוד של הקגומה ירדו מעצים.
נינג'ה רפואית אחת והדוד של הקגומה רצו לכיוון הקגומה, הנינג'ה השנייה וגאי רצו לכיוון אימימרו והנינג'ה השלשית רצה לכיווני ואבא לא התקרב אלי רק הסתכל על ההרס וחיפש משהו, כנראה את אסומי.
הנינג'ה ישרה אותי, בדקה את הגופי והתחילה לבצע ג'וטסו ריפואי על הגב שלי... הסתכלתי על הקגומה ואימימרו ואת הדאגה של הוריהם, ורק אבא שלי נשאר בצד ומסתכל אלי בבושה... אחרי שהנינג'ה הרפואית סיימה לרפא את גבי היא התחילה לרפא את בטני. אחרי שסיים לרפא אותי, השינובי אמר לאבא שאני צריך לשבת קצת כי הגוף שלי ובעיקר הגב קיבל מכות חזקות שיכולות לפגוע עוד יותר אם אני יקום אחרי הטיפול או העשה מאמץ אחר. התאים החדשים יכולים להיפגע.
אבא התקרב אלי ושאל בקול לא מרוצה:"איפה אסומי?"
אני:" בבית החולים.. היא נפצע קשה." המילים יצאו לי בחוסר חיים ורגש.
אבא שאל בדאגה:"איך זה קרה לה?"
אני:" לא יודע."
אבא התחיל לצעוק עלי:"מה זאת אומרת לא יודע?!"
אני החזרתי צעקה:"מה אתה רוצה מימני?! לא יודע מה קרה ואיך קרה!" לא היה אכפת לי אם היו עוד אנשים אחרים בסביבה ושמעו את הריב שלי ושל אבא.
אבא כבר היה מעלי, התכופף ותפס בחגורה של נרתיק החרב... אבא קירב אותי לפניו והסתכל אליי והתחיל לצעוק:"אל תתחצף, שמעת?!" אני רק החזרתי מבט כועס.
גאי פשוט לא האמין למה שקורה עכשיו, הדוד של הקגומה היה פה פעור. הבזק צהוב הופיע מולי. זה היה המטרו סנסיי.
סנסיי תפס את היד של אבא רגע לפני שהיה קורה לי משהו.
המטרו סנסיי:"קאקאשי, מה קרה לך?! שכחת על מה דיברנו?!"
אבא:"לא שכחתי פשוט הילד הזה חצוף."
"קאקאשי, אסומי עכשיו מקבלת טיפול ראשונית.. אם טאנקאה לא היה מוביל אותי לאזור הזה יכול להיות שאסומי לא הייתה בחיים כרגע!"
"וטאנקאה לא היה באותו האזור שאני ואסומי נלחמנו, אז הוא לא יודע מה קרה." הקגומה אמרה לאבא בזמן שקיבלה טיפול רפואי... תודה סנסיי, הקגומה... בין רגע כל הכעס שלי על הסנסיי נעלם... והופיע רגש של שמחה ועקרת תודה...
אבא שיחרר אותי מאחיזה שלו, התקרב לכיוון הקגומה והתחיל לשאול שאלות על מה שקרה לאסומי... הרגשתי צביטה בלב וכאב... אבא אפילו לא שואל מה מצבי. אם להגיד את האמת: לא אכפת לו מה שלומי, אלה רק מאסומי... היחס הזה, כבר הרגשתי אותו בעבר אבל לא בגלגול הזה. זה היחס שנותנים לאוואטרים בכפרים שלהם?! משהו בתוכי אמר: כן זה היחס שהאוואטרים, סבלו והושפלו... אני: מי זה? למה האוואטרים קיבלו יחס כזה? הקול: אתה תגלה בעצמך.. אני: מזאת אומרת שאני יגלה בעצמי? למה אתה לא יכול לומר לי? אבל הקול לא ענה.. יופי... מטיל פצצה והולך...
הסתכלתי לכיוון ימן. אימימרו הסתכל אליי בצורה מופתעת, אמרתי בחוסר סבלנות:"מה?!"
אימימרו בקול מתנצל:" כלום.. סתם לא חשבתי שאבא שלך י.."
התפרצתי באמצע דבריו בקול כועס:" שאבא שלי מה?! שהוא ישאל מה שלומי?! אימימרו תלמד: יש שתי סוגים של הורים: סוג ראשון שדואג וסוג שני שלא אכפת. אבא שלי מהסוג הראשון אם זה קשור לאסומי, אבל גם מהסוג השני אם זה קשור בי."
התחלתי לעמוד למרות האזהרות של השינובי שאסור לי... אני לא רוצה להיות פה... אני רוצה לראות מה קרה לאחותי ולא לסבול פה מייחס מגעיל.. אבל למה אני כל כך כועס? בטח אלה רגשות כעס והשפלה.. אני צריך להתרגל...
כאב בפתאומי פילח את הגב ונפלתי על האדמה. הגוף התחיל לרעוד וכאב התפשט.. אחד השינובים:"האוואטר אסור לך לזוז עכשיו! הגוף שלך ל..." בקושי הצלחתי לדבר אבל המילים שיצאו לי היו מלאות כעס שלא הכירו את קולי:"לא אכפת לי מה יקרה לגוף שלי או מה אמרת! אני זז מכאן! ואל תקרה לי האוואטר!"... הקגומה פתחה את עיינה לרווחה מהפתעה ואימימרו החוויר... אבא הסתובב באופן חד אליו, גאי רק הסתכל אל אימימרו והדוד של הקגומה חיבק אותה..
ניסיתי עוד פעם לעמוד אבל הפעם המטרו סנסיי תפס בידיי ועזר לי לקום.
אבא:"המטרו אסור לו לזוז."
המטרו סנסיי:"עכשיו אתה מראה אכפתיות? קאקאשי הבן שלך סובל פה מיחס עוין וחלק מהיחס הוא ממך, ואני לאומתך לא העבור על זה בשתיקה."
הכאב שוב פילח את הגב אבל הפעם הייתי מוכן לכאב וצלחתי לעמוד.. עצמתי את עייני מהכאב ונשמתי עמוק... פתאום הרגשתי ידיים מחבקות, פתחתי את עייני וראיתי את דודה הסאטוקי מחבקת אותי.. דודה סאטוקי:" די מספיק טאנקאה.. אל תתאמץ יותר מידי..." רציתי לבכות אבל לא בכיתי... אני כבר גדלתי נפשית מרגע שהפכתי להיות שינובי...
אני:"מתי הגעת?"
דודה:"בדיוק הייתי בבית החולים ושמעתי פיצוצים, אחר כך ראיתי את הסנסיי שלך והוא סיפר שאתה ואסומי נלחמתם או משהו כזה. הסנסיי שלך גם נתן לי את המיקום המדויק אז רצתי הכי מהר שיכולתי."
אמרתי בקול עצוב וקר:" את יודעת שאני האוואטר?"
הדודה ענתה בקול אהוב ודואג:"כן ולא אכפת לי... אני אוהבת אותך ושם דבר שאתה תעשה או מה שאתה לא ישנה את זה.." הפעם הדמעות זלגו מעיני וחיבקתי את הדודה, אבא הסתכל אלינו... ניצוץ של חרטה הופיעה בעיניו... בבקשה שאני לא התעלף.. בבקשה.. הבקשה נעשת ולא התעלפתי..
הסנסיי חייך וגאי הסתכל על אבא במבט של: התראה איך אתה מתייחס לילד שלך..
אחרי עשר דקות של טיפולים, הקגומה ואימימרו יכלו לעמוד. בזמן שחברי הקבוצה שלי נרפאו, ניסיתי ללכת. נפלתי לא מעט פעמים, הדודה עזרה לי לעמוד שוב, נחבלתי בפנים ובבטן אבל בסוף הצלחתי ללכת בלי ליפול.. הרגשתי כאילו שאני לומד ללכת מחדש...
אחר כך נשאר לי עוד קצת זמן. התיישבתי ליד אחד העצים, אבא התקרב אלי ואמר:"אני הולך לראות המצב של אסומי... דודה סאטוקי באה איתי אז תתנהג יפה ואל תתחצף." רק הסתכלתי אליו, הסתכלתי למעלה ועצמתי את עניי... קולות צעדים מתרחקים נשמעו ואז הרגשתי שאבא ודודה סאטוקי נעלמו... פתחתי את עיניי.. אני שונא את הרגשה הזאת... ההרגשה להיות נבדל, שונה, שנוא ומושפל... רגע! למה בכלל אני מתנהג כך? למה אני מתנהג כאילו אני צריך אהבה ממישהו... למה אני השתנתי? למה העולם השתנה? למה הכול לא יכול להיות או הדבר?
המטרו סנסיי:" טוב ילדים בואו הנה.."
קמתי והתקרבתי להמטרו סנסיי וכך גם הקגומה ואימימרו
המטרו סנסיי אמר בקול שמח וגאה:"היום היה יום מאוד מפתיע לרעה אבל אני רוצה שהוא ימשיך לטובה.. אז בואו איתי."
אני, הקגומה ואימימרו צעקנו יחד:" כן!"

בפרק הבא:" אחרי עיקוב, הפגישה הראשונה של קבוצה מספר 20."

פורים שמח ומבדח לכל עם ישראל ואוהב happy.gif

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
שבוז
הודעה 09.03.2009, 12:18
הודעה #111

Forever Alone!
סמל קבוצה

ציטוט(sakura shan and avril @ 08.03.2009, 19:03) *
כשהייתי קטן ואימי עוד הייתה בחיים, היא לקחה אותי ואת אסומי לטיולים. לפעמיים הטיול היה סביב הכפור, לקנות דברים בשוק או סתם לדבר איתנו.... כשהיינו בשוק האנשים דיברו על טבח שהתרחש בכפר המפל הנסתר בידי מישהו... בגלל המישהו הזה, חיי הפכו להיות קשים ומשפילים.

פרק תשעה עשרה: תוצאות הקרב!

המטרו סנסיי התקרב לכיוון אימימרו, לקח קונאי וחתך את התחבושת עם כתם הדם על כתפו הימנית של אימימרו בחוסר סבלנות אבל לא פגע אימימרו. הוא עצבני וחסר סבלנות... בגלל זה הוא לא ביקש שאימימרו יוריד את התחבושת.
"מה קרה לך? כשהיינו בחדר ההוקגאה לא היה לך את הכוויה הזאת... אחת המתקפות של טאנקאה פגע בך?" המטרו סנסיי אמר בקול כועס... אימימרו לא ענה, רק הסתכל אלי.
המטרו סנסיי:" אני מבין.. טאנקאה, אני הולך לדבר עם אבא שלך ונראה מה נעשה בעניין. נלחמתם אחד נגד השני, אבל על פציעה כזאת אני לא יכול לסלוח."
עניתי בקול כועס:"מה זאת אומרת?! הייתי בקרב... אתה מצפה מימני לא להגן על עצמי?! אפילו בחוקים כתוב שכול האמצעים כשרים ואתה מעניש אותי ללא צדק?!"
המטרו סנסיי כעס ואמר:"לא כל דבר נגמר בחוקים! ולעזעזל, מה שעשיתם פה לא היה קרב אמיתי! בקרב אמיתי הכול תליו בחיים או מוות, לכן טאנקאה מותר לעשות טכניקות מסוכנות אבל במה שקרה פה לא!" מה?! לא שמעתי טוב, אותי מענישים ואימימרו יוצא נקי?! מצטער מאוד סנסיי, אבל גם אני קיבלתי לא מאט מכות מימנו במיוחד בגב שלי ששם הוא נתן לי ביטאה, ומההדף של הביטה עפתי אחורה ,התנגשתי בענף בבטן שלי, והיא לא ממש בסדר גמור! וכן רואים שקיבלתי מכה בגב וכן רואים שגם בבטן... לעזעזל אם הסנסיי הזה!
אימימרו בקול רגוע:" סנסיי זה לא ממש פייר שרק טאנקאה יקבל עונש בגלל המתקפה שלו... גם אני התקפתי אותו חזק והוא נפגע באופן בינוני מימנה."
המטרו סנסיי:"אני גאה בך שהיה לך את היושר להגיד לי ובגלל זה לא תקבל עונש."
הידיים והרגליים שלי התחילו לצרוב פתאום.... לא! רק לא עכשיו!
אחרי שאמרתי את המילים הללו לעצמי, הידיים והרגליים הפסיקו לצרוב באופן מוזר ביותר...
המטרו סנסיי ואימימרו לא שמו לב למה שקרה עכשיו. לא הראיתי שום התקפלות מכאב או סימנים של כאב חד..
המטרו סנסיי אמר בקול מודאג:" בזבזנו מספיק זמן.. איפה המיקום של אסומי והקגומה?"
אני:"אני יוביל אתכם.. אני יודע איפה הן."
קפצתי על אחד העצים והתחלתי לקפוץ לכיוון צפון מערב, המטרו סנסיי ואימימרו בעקבותיי...
אחרי שעברנו מרחק של ק"מ ראיתי סימני לחימה ושריטות מקונאים על העצים ירדתי ירידה חדה למטה... מה קרה כאן?!
הייתי בהלם.. המלים לא יצאו לי מהפה... הגעתי לאדמה ומיד אחרי המטרו סנסיי ואימימרו...המטרו סנסיי הסתכל ואמר:"שיט!" ואימימרו רק הסתכל אליי...
מולנו הייתה הקגומה. היא דיממה בידה השמאלית, ראשה מושפל לכיוון האדמה, מחזיקה קונאי ועומדת בקושי רב. לימינה הייתה מוטלת אסומי על האדמה, ללא עקרה ומדממת באופן קשה ברגלה הימנית ובידה השמאלית...
המטרו סנסיי ואימימרו התחילו לרוץ לכיוון אסומי ורק אני נשארתי תקוע כמו בול עץ מול הקגומה... התחלתי ללכת לכיוון הקגומה.
עצרתי במרחק של שלוש מטרים מימנה. כנראה שהקגומה לא שמה לב שהתקדמתי עד שעצרתי, הרימה את ראשה ואמרה בקול צרוד:" טאנקאה! אני... אני מצטערת.. לא רציתי שהיא תיפגע כל כך קשה.."
"אני מאמין לך." אמרתי בקול רגוע.
המטרו סנסיי:" חייבים למהר לבית החולים.. טאנקאה, הקגומה ואימימרו תישארו פה.. עוד מעט יבוא צוות טיפולי לפה... אתם לא תצליחו לעמוד בקצב הריצה שלי ועדיף שלא תזוזו."
המטרו סנסיי הרים את אסומי על גבו ותחיל לרוץ במהירות מדהימה.. אותה מהירות כמו אחיו הבוגר... מדהים!
הוצאתי מהכיס האחורי שלי שני תחבושות, אחת זרקתי להקגומה והשני לאימימרו.. כמו שהסנסיי אמר:"אתם צריכים להתנהג כמו קבוצה"... אז אני מתנהג כמו קבוצה.
שני חברי לקבוצה תספו את התחבושות והתחילו לחבוש את עצמם בזמן שני התיישבתי ,אחר כך גם הם התיישבו.. אני מקווה שאחותי בסדר... לא התכוונתי שזה יצא כך... הסתכלתי על העננים. הם כל כך גדולים.. הלווי שגם אני הייתי יכול לעוף ככה... במשך חמש דקות שנראה כמו נצח אימימרו שאל בקול קפואה:"מה קרה לאסומי?", הקגומה:"זה קרה בזמן הקרב. נלחמנו, היא עשתה טכניקה והטכניקה פגע באה.. אם כפיל הצל של טאנקאה לא היה מגן עלי הייתי במצב הרבה יותר גרוע." אימימרו והקגומה הסתכלו אליי ואני רק כיסיתי את ראשי בידיי.. לא יכולתי לשמוע יותר.. לא רציתי לשמוע יותר...
צעקה:"הינה הם!", שלושה נינג'ות רפואיות, אבא, גאי, והדוד של הקגומה ירדו מעצים.
נינג'ה רפואית אחת והדוד של הקגומה רצו לכיוון הקגומה, הנינג'ה השנייה וגאי רצו לכיוון אימימרו והנינג'ה השלשית רצה לכיווני ואבא לא התקרב אלי רק הסתכל על ההרס וחיפש משהו, כנראה את אסומי.
הנינג'ה ישרה אותי, בדקה את הגופי והתחילה לבצע ג'וטסו ריפואי על הגב שלי... הסתכלתי על הקגומה ואימימרו ואת הדאגה של הוריהם, ורק אבא שלי נשאר בצד ומסתכל אלי בבושה... אחרי שהנינג'ה הרפואית סיימה לרפא את גבי היא התחילה לרפא את בטני. אחרי שסיים לרפא אותי, השינובי אמר לאבא שאני צריך לשבת קצת כי הגוף שלי ובעיקר הגב קיבל מכות חזקות שיכולות לפגוע עוד יותר אם אני יקום אחרי הטיפול או העשה מאמץ אחר. התאים החדשים יכולים להיפגע.
אבא התקרב אלי ושאל בקול לא מרוצה:"איפה אסומי?"
אני:" בבית החולים.. היא נפצע קשה." המילים יצאו לי בחוסר חיים ורגש.
אבא שאל בדאגה:"איך זה קרה לה?"
אני:" לא יודע."
אבא התחיל לצעוק עלי:"מה זאת אומרת לא יודע?!"
אני החזרתי צעקה:"מה אתה רוצה מימני?! לא יודע מה קרה ואיך קרה!" לא היה אכפת לי אם היו עוד אנשים אחרים בסביבה ושמעו את הריב שלי ושל אבא.
אבא כבר היה מעלי, התכופף ותפס בחגורה של נרתיק החרב... אבא קירב אותי לפניו והסתכל אליי והתחיל לצעוק:"אל תתחצף, שמעת?!" אני רק החזרתי מבט כועס.
גאי פשוט לא האמין למה שקורה עכשיו, הדוד של הקגומה היה פה פעור. הבזק צהוב הופיע מולי. זה היה המטרו סנסיי.
סנסיי תפס את היד של אבא רגע לפני שהיה קורה לי משהו.
המטרו סנסיי:"קאקאשי, מה קרה לך?! שכחת על מה דיברנו?!"
אבא:"לא שכחתי פשוט הילד הזה חצוף."
"קאקאשי, אסומי עכשיו מקבלת טיפול ראשונית.. אם טאנקאה לא היה מוביל אותי לאזור הזה יכול להיות שאסומי לא הייתה בחיים כרגע!"
"וטאנקאה לא היה באותו האזור שאני ואסומי נלחמנו, אז הוא לא יודע מה קרה." הקגומה אמרה לאבא בזמן שקיבלה טיפול רפואי... תודה סנסיי, הקגומה... בין רגע כל הכעס שלי על הסנסיי נעלם... והופיע רגש של שמחה ועקרת תודה...
אבא שיחרר אותי מאחיזה שלו, התקרב לכיוון הקגומה והתחיל לשאול שאלות על מה שקרה לאסומי... הרגשתי צביטה בלב וכאב... אבא אפילו לא שואל מה מצבי. אם להגיד את האמת: לא אכפת לו מה שלומי, אלה רק מאסומי... היחס הזה, כבר הרגשתי אותו בעבר אבל לא בגלגול הזה. זה היחס שנותנים לאוואטרים בכפרים שלהם?! משהו בתוכי אמר: כן זה היחס שהאוואטרים, סבלו והושפלו... אני: מי זה? למה האוואטרים קיבלו יחס כזה? הקול: אתה תגלה בעצמך.. אני: מזאת אומרת שאני יגלה בעצמי? למה אתה לא יכול לומר לי? אבל הקול לא ענה.. יופי... מטיל פצצה והולך...
הסתכלתי לכיוון ימן. אימימרו הסתכל אליי בצורה מופתעת, אמרתי בחוסר סבלנות:"מה?!"
אימימרו בקול מתנצל:" כלום.. סתם לא חשבתי שאבא שלך י.."
התפרצתי באמצע דבריו בקול כועס:" שאבא שלי מה?! שהוא ישאל מה שלומי?! אימימרו תלמד: יש שתי סוגים של הורים: סוג ראשון שדואג וסוג שני שלא אכפת. אבא שלי מהסוג הראשון אם זה קשור לאסומי, אבל גם מהסוג השני אם זה קשור בי."
התחלתי לעמוד למרות האזהרות של השינובי שאסור לי... אני לא רוצה להיות פה... אני רוצה לראות מה קרה לאחותי ולא לסבול פה מייחס מגעיל.. אבל למה אני כל כך כועס? בטח אלה רגשות כעס והשפלה.. אני צריך להתרגל...
כאב בפתאומי פילח את הגב ונפלתי על האדמה. הגוף התחיל לרעוד וכאב התפשט.. אחד השינובים:"האוואטר אסור לך לזוז עכשיו! הגוף שלך ל..." בקושי הצלחתי לדבר אבל המילים שיצאו לי היו מלאות כעס שלא הכירו את קולי:"לא אכפת לי מה יקרה לגוף שלי או מה אמרת! אני זז מכאן! ואל תקרה לי האוואטר!"... הקגומה פתחה את עיינה לרווחה מהפתעה ואימימרו החוויר... אבא הסתובב באופן חד אליו, גאי רק הסתכל אל אימימרו והדוד של הקגומה חיבק אותה..
ניסיתי עוד פעם לעמוד אבל הפעם המטרו סנסיי תפס בידיי ועזר לי לקום.
אבא:"המטרו אסור לו לזוז."
המטרו סנסיי:"עכשיו אתה מראה אכפתיות? קאקאשי הבן שלך סובל פה מיחס עוין וחלק מהיחס הוא ממך, ואני לאומתך לא העבור על זה בשתיקה."
הכאב שוב פילח את הגב אבל הפעם הייתי מוכן לכאב וצלחתי לעמוד.. עצמתי את עייני מהכאב ונשמתי עמוק... פתאום הרגשתי ידיים מחבקות, פתחתי את עייני וראיתי את דודה הסאטוקי מחבקת אותי.. דודה סאטוקי:" די מספיק טאנקאה.. אל תתאמץ יותר מידי..." רציתי לבכות אבל לא בכיתי... אני כבר גדלתי נפשית מרגע שהפכתי להיות שינובי...
אני:"מתי הגעת?"
דודה:"בדיוק הייתי בבית החולים ושמעתי פיצוצים, אחר כך ראיתי את הסנסיי שלך והוא סיפר שאתה ואסומי נלחמתם או משהו כזה. הסנסיי שלך גם נתן לי את המיקום המדויק אז רצתי הכי מהר שיכולתי."
אמרתי בקול עצוב וקר:" את יודעת שאני האוואטר?"
הדודה ענתה בקול אהוב ודואג:"כן ולא אכפת לי... אני אוהבת אותך ושם דבר שאתה תעשה או מה שאתה לא ישנה את זה.." הפעם הדמעות זלגו מעיני וחיבקתי את הדודה, אבא הסתכל אלינו... ניצוץ של חרטה הופיעה בעיניו... בבקשה שאני לא התעלף.. בבקשה.. הבקשה נעשת ולא התעלפתי..
הסנסיי חייך וגאי הסתכל על אבא במבט של: התראה איך אתה מתייחס לילד שלך..
אחרי עשר דקות של טיפולים, הקגומה ואימימרו יכלו לעמוד. בזמן שחברי הקבוצה שלי נרפאו, ניסיתי ללכת. נפלתי לא מעט פעמים, הדודה עזרה לי לעמוד שוב, נחבלתי בפנים ובבטן אבל בסוף הצלחתי ללכת בלי ליפול.. הרגשתי כאילו שאני לומד ללכת מחדש...
אחר כך נשאר לי עוד קצת זמן. התיישבתי ליד אחד העצים, אבא התקרב אלי ואמר:"אני הולך לראות המצב של אסומי... דודה סאטוקי באה איתי אז תתנהג יפה ואל תתחצף." רק הסתכלתי אליו, הסתכלתי למעלה ועצמתי את עניי... קולות צעדים מתרחקים נשמעו ואז הרגשתי שאבא ודודה סאטוקי נעלמו... פתחתי את עיניי.. אני שונא את הרגשה הזאת... ההרגשה להיות נבדל, שונה, שנוא ומושפל... רגע! למה בכלל אני מתנהג כך? למה אני מתנהג כאילו אני צריך אהבה ממישהו... למה אני השתנתי? למה העולם השתנה? למה הכול לא יכול להיות או הדבר?
המטרו סנסיי:" טוב ילדים בואו הנה.."
קמתי והתקרבתי להמטרו סנסיי וכך גם הקגומה ואימימרו
המטרו סנסיי אמר בקול שמח וגאה:"היום היה יום מאוד מפתיע לרעה אבל אני רוצה שהוא ימשיך לטובה.. אז בואו איתי."
אני, הקגומה ואימימרו צעקנו יחד:" כן!"

בפרק הבא:" אחרי עיקוב, הפגישה הראשונה של קבוצה מספר 20."

פורים שמח ומבדח לכל עם ישראל ואוהב happy.gif

אז ככה טכנית הרמה שלך השתפרה אבל יש שוב את העניין הזה של שגיאות כתיב
חוץ מ 2 טעויות שהבנתי שלא שמת לב אליהן זה אמור להיות "להיות אותו דבר" לא או דבר
אבל עזבי את זה זאת טעות שלא שמת לב אליה וימין כותבים ככה

הינה שגיאות הכתיב שמצאתי (בסוגריים אני ארשום איך צריך לרשום את המילים נכון) : מאט (מעט) ביאטה ( בעיטה) קפואה (זה אמור להיות קפוא כי קול זה זכר לא נקבה)

שימי לב איך את כותבת את הסיפורים שלך

הודעה זו נערכה על ידי tomboy00: 09.03.2009, 12:19

--------------------

+Quote Post
BlueFox
הודעה 09.03.2009, 16:09
הודעה #112

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 61,482

אוקיי כמה מילים רמת הכתיבה שלך השתפרה משמעותית מהפרק הראשון היו כמה קטעים שקראתי עוד פעם כי לא הבנתי למה להתקוונת אבל סך הכל היה ממש יפה
נ.ב
כמה שאלות:
המטרו באמת קיים בנארוטו או סתם עלה לך השם כי בחיים לא שמעתי עליו
2)אני חושב שאת מגזימה קצת עם קאקשי וכן אני יודע שאמרת שז לא לפי הסדרה אבל קשה לתאר את זה
הצעה שלי תעשי אותו יותר רגוע שיואהב את טאנאקה וידאג לו
3)את השם האקגומה העתקת מינויאשה?

--------------------
[

החתימה הראשונה שלי ^^

לשעבר:
Naruto the last hokage (ארוך חח)
naruto751
naruto831
BlueFox
*narutokun*
=Naruto=
0NarutoKun0

my name is yarin in japan my name is Uerin
מעצב חתימות בפרטי

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 09.03.2009, 20:35
הודעה #113

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(Minato Namikaze @ 09.03.2009, 14:09) *
אוקיי כמה מילים רמת הכתיבה שלך השתפרה משמעותית מהפרק הראשון היו כמה קטעים שקראתי עוד פעם כי לא הבנתי למה להתקוונת אבל סך הכל היה ממש יפה
נ.ב
כמה שאלות:
המטרו באמת קיים בנארוטו או סתם עלה לך השם כי בחיים לא שמעתי עליו
2)אני חושב שאת מגזימה קצת עם קאקשי וכן אני יודע שאמרת שז לא לפי הסדרה אבל קשה לתאר את זה
הצעה שלי תעשי אותו יותר רגוע שיואהב את טאנאקה וידאג לו
3)את השם האקגומה העתקת מינויאשה?

1. המטרו לא קיים באמת.
2. בכוונה עשיתי שקאקאשי מגזים ובהמשך הרחוק של העלילה תגלו למה.
3. השם לא מעותק, הוא סתם עלה לי לראש ובמקרה הוא דומה להאקגומה מאינוישה.

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
שבוז
הודעה 09.03.2009, 23:52
הודעה #114

Forever Alone!
סמל קבוצה

אבל לא קוראים לה האקגומה קוראים רק קגומה אז הוא לא כל כך דומה לפחות אני לא חושב ככה

--------------------

+Quote Post
SkyWolf
הודעה 11.03.2009, 09:44
הודעה #115

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 59,926

עלילה נהדרת חבל שהיו שגיאות כתיב כי רק זה העכיר את הסיפור

--------------------

+Quote Post
BlueFox
הודעה 12.03.2009, 19:43
הודעה #116

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

א)סבבה
ב)סבבה
ג)סליחה קודם כל אני טעיתי קוראים לה קגומה סליחה naruto_victoire.gif naruto_cry.gif naruto_cry.gif naruto_cry.gif naruto_cry.gif naruto_cry.gif

הודעה זו נערכה על ידי Minato Namikaze: 12.03.2009, 19:45

--------------------
[

החתימה הראשונה שלי ^^

לשעבר:
naruto751
naruto831
BlueFox
*narutokun*
=Naruto=
0NarutoKun0

מעצב חתימות בפרטי

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 12.03.2009, 19:44
הודעה #117

צ'ונין
סמל קבוצה

לא יעבור הרבה זמן עד שקבוצה חדשה תתפוס את מקומה של קבוצה מספר 7 הישנה שבאה היו:האטקאה קאקאשי, אוצ'יהא אוביטו, נאמקיזאה מינטו (סליחה אם יש שגיאות בשמו של הרביעי) ורין! רק שתי דברים שונים בין קבוצה מספר 7 לקבוצה מספר 20 :1. הילדים חזקים בהרבה מהורים והסנסיי הוא אחיו של הרביעי.2. בקבוצה מספר 7 נשאר רק אחד בחיים... והוא קאקאשי המעתיק... השאר מתו למען קאקאשי ולמען הכפר.
האם גם קבוצה מספר 20 תמות ואחד יאשר בחיים? האם הקבוצה תקריב את חייה למען אותו האדם? קאקאשי איחל בכל ליבו שבנו וביתו לא יסבלו מאותה הרגשה שהוא סבל כנזכר בקבוצתו הישנה... וטאנקאה ואסומי? לא ידעו את עברו של אביהם, את הרגשתו ואת התפילות עליהם.... והשאלה האמיתית היא:האם בנו של קאקאשי יצליח במקום שאביו נכשל?

פרק עשרים- אחרי עיקוב, הפגישה הראשונה של קבוצה מספר 20.

המטרו סנסיי חייך ואמר בגאווה:" היום בשעה 13:00 תבואו לאקדמיה לכיתה מספר 5, משם נלך למקום המפגש, מובן?"
שלושה הילדים אמרו:"כן סנסיי!". המטרו סנסיי והנינג'ות הרפואיות עשו סימן ידיים ונעלמו.
גאי ודודה של הקגומה התקרבו אליהם ולקחו אותם מישם והשאירו אותי לבד... השפלתי את ראשי.. שוב ההרגשה של להיות לבד ושונה... הקגומה הסתובבה כדי לראות למה אני לא הולך ואמרה:"נתראה באחת, ילד."
הרעמתי את ראשי ואמרתי:"גם אותך, ילדה." ושנינו חייכנו....
הקגומה, הדוד שלה, אימימרו וגאי נעלמו בין הצללים... התיישבתי על האדמה הריקה והסתכלתי בעננים. זה תפוס התנהגות כשאני עצוב ולבד... אני מאוד אוהב לחשוב על כל מיני דברים שעולים לי לראש... לא משנה באיזה מצב עגום אני הייתי הקגומה תמיד הייתה שם ועודדה אותי בדרכה מיוחדת... היא ידידת אמת. אני צריך לשמוח שהיא כזאת... טוב מספיק לרחם על עצמי! רגע! מה שעה?! הסתכלתי על השמש. השמש לא עברה את האמצע זאת אומרת עדיין לא 12... יש לי זמן ללכת לבית החולים.
קמתי מהאדמה, כאב קצרצר הגיע אבל עמדתי בו. קפצי על אחד העצים... באיזה כיוון בית החולים? אני חושב שמערב.. על החיים ועל המוות! התחלתי לנוע לכיוון מערב במשך שלושה ק"מ.... גדר מטייל התקרבה לכיווני, היציאה!
קפצתי מעליה. הסתכלתי למטה וראיתי את הקגומה,אימימרו,דודה של הקגומה, גאי ו... ילד במרחק 50 מטרים מהם מסתכל אליהם בעצב.. הילד היה בלונדיני, עניים כחולות, לבש חולצה של קונוהא, שעיר בפרצוף ונראה בגיל, רגע! הוא ממש מזכיר את הסנסייי... מי זה? אולי הוא לומד באקדמיה ולא ראיתי אותו? יכול להיות.. הילד שם לב שהייתי מעליו, הסתכל אליו ועתה פרצוף של:"מה אתה רוצה?", יש לי הרגשה שאני מחבב אותו... לא יודע למה אבל חיבבת אותו כמו שחיבבתי את הקגומה... אולי אני מגזים אבל אני ממש חיבבתי אותו... הסתכלתי ישר, עץ היה במרחק של התנגשות איתי.. שיט! עם ידי הימנית תפסתי את הענף רגע שהתנגש בבטני, קפצתי בעזרת הרגלים לכיוון מעלה... הילד כבר הלך וגם שאר החבורה. נתראה שוב... ילד בלונדיני.
נחתתי על הענף, קפצתי לאדמה והתחלתי לרוץ לכיוון בית החולים.
אחרי ריצה של שעה הגעתי לבית החולים. פניתי למזכירות האחיות ושאלתי:"סליחה, אפשר לדעת איפה האטקאה אסומי מאושפזת?"
האחות הייתה עסוקה במסמכים ולא יכלה להרים את ראשה:"חדר מספר 306, מחלקה מספר 17."
עניתי:"תודה." והתחלתי לרוץ לכיוון המחלקה. האחות הרימה את ראשה ואמרה בקול מפוחד:"האוואטר." בזמן שרצתי, סובבתי את ראשי כדי לראות את האחות והפנתי אותו חזרה לכיוון הדרך...
נכנסתי ללב בית החולים. מחלקה מספר חמש עשרה, שש עשרה, שבעה עשרה! פניתי ימינה ורצתי בין החדרים עד שהגעתי לחדר מספר 306... נקשתי בדלת החדר בזמן שהתנשפתי. הקול של אבא:"כן.", נכנסתי לחדר. אסומי התעוררה, לידה הייתה חבורה של בנות שישה במספר, אבא והדודה סאטוקי. אסומי אמרה:"טאנקאה! למה יש לך כתמי דם על המסכה?!"
עניתי בקול נעלב:"ככה אומרים שלום לאחיך התאום? נו באמת..."
הבנות הסתכלו אליו כאילו נחתתי מכוכב אחר, אבא המשיך להסתכל על אסומי ולהחזיק את ידיה ורק דודה הסאטוקי נגשה אליו. הדודה עצרה כשהייתה לידי. התקופה כך שראשה היה מול ראשי, הוציאה מפית מהנרתיק האחורי שלה והתחילה לנגב את המסכה קצת ואז ראתה כמה דם היה על המפית. המפית שהייתה לבנה הפכה להיות אדומה... הדודה אמרה בקול מזועזע:"אך זה קרה לך?! לא ראיתי את זה ביער!" עניתי בקול חסר רצון:"אה זה... אימימרו בעט לי בגב, מההדף של מתקפה עפתי לכיוון אחד הענפים, לא הספקתי לעצור וקיבלתי מכה חזקה בבטן. זה קרה בזמן הקרב... זה כלום.", לא היה לי כוח להגיד לה איך הסתרתי את כתמי הדם כדי שלא תדאג.
אבא הסתובב לכיווני וצעק בכעס:"זה כלום?! נפגעת בבטן ובגב וזה כלום?!"
עניתי:"קיבלתי טיפול רפואי וגם השינובי אמר לך שנפגעתי בגב ובבטן... אני בסדר." החברות של אסומי עדיין הסתכלו אליו כאילו נפלתי מכוכב אחר, אמרתי בחוסר סבלנות:"מה?!" אחת מהן ענתה:"כלום.. אסומי האח שלך מוזר... אבל אני לא מאשימה אותו, הוא מסתובב עם ילדה מוזרה עוד יותר ו..." כבר התחלתי להתעצבן וצעקתי:"עוד מילה אחת, ואת תמצאי את עצמך שוכבת במיטה ליד אחותי ועם הרבה כאבים.. תאמיני לי שאני לא הסס." והצבעתי על המיטה שמאחור, הילדה נראתה מפוחדת ושתקה... שאר הנוכחים שהיו בחדר שתקו, כולל אבא... יופי, קצת שקט לא יזיק.
אבא אמר בקול רגוע:"טאנקאה אני רוצה לדבר איתך בחוץ." והינה השקט פג... כל כך נהנתי משלוש השניות הללו.
התחלתי לצאת מהחדר ואבא אחרי... כשההינו מחוץ לחדר, אבא סגר את הדלת... הרגשה מוכרת שהוא מוציא אותי, בדיוק כמו ביום שאמא... מתה. אבא התחיל לדבר בקול רגוע:"שמתי לב שמאז הגילוי שלך כאוואטר אתה מתייחס בעוינות לאנשים ומתחצף אלי."
"אה... אז לסתום את הפה שאנשים חושבים שאני משהו מפחיד?"
"אין לך בררה."
"או קיי, אין לי בררה.. אז למה הבן אדם שצריך לתמוך מי לא עושה זאת?", לא האמנתי למה ששמעתי וכמובן אני לא ייקח זאת לצומת ליבי.
"מי הבן אדם?" התשובה הזאת כבר לא יכולתי להתאפק.
"אממ... לא יודע אולי אמא שלי? אה..שכחתי שהיא מתה, אז אולי אבא שלי?!" , אבא נראה מופתע מהתגובה שלי ואמר:"השיחה הסתיימה."
עניתי בקול קר:"השיחה מעולם לא התחילה." ונכנסתי לחדר.
אבא נשאר עומד מחוץ לדלת, לא מפנה אליי את מבטו.
שאלתי את הדודה:"דודה, מה השעה?"
"12:30", אני מאחר, שיט!
עניתי במהירות תוך כדי שאני יוצא מהחדר:"ביי אסומי. תרגישי טוב ואני מצטער." ויצאתי.
אבא עדיין לא זז ומיקד את מבטו במקום שהייתי בו.
אמרתי בקול חסר רצון :"ביי, אבא." אבל אבא לא ענה. עקפתי אותו.
התחלתי לרוץ ליציאת בית החולים.. טוב, אם לקח לי להגיע לפה בחמש דקות עכשיו ייקח לי פחות בגלל שאני יודע את היציאה אז בערך שלוש דקות עד שיצאה מבית החולים ועוד חצי שעה ריצה לאקדמיה... אז האחר בשלוש דקות ואם ארוץ יותר מהר אז הגיע בזמן...
התחלתי לרוץ יותר מהר... התחלתי להתעייף קצת... כמה אני יכול לעשות פעילות גופנית ביום אחד?
אחריי שתי דקות כבר הייתי בחוץ ואחרי עשרים ושבע דקות כבר הייתי באקדמיה.. יופי עכשיו לחפש את הכיתה... לקח לי עוד דקה עד שמצאתי את הכיתה... פתחתי את דלת הכיתה מתנשף בכבדות... עוד שנייה אני מתעלף פה...המטרו סנסיי, הקגומה ואימימרו כבר היו בכיתה, המטרו סנסיי אמר בקול רגוע:"בדיוק בזמן, טאנקאה."
הסתכלתי בשעון, הוא הצביע 13:00 כשנכנסתי לכיתה...
המטרו סנסיי אמר בקול רם:"אחרי עיקוב לא צפוי, המפגש הראשון של קבוצה מספר 20 יוצא לדרך! קדימה ילדים!"
הקגומה אמרה בקול שמח:"באה אדוני!"
אימימרו הצדיע להמטרו סנסיי ואמר:"כן!"
ואני אמרתי:"קדימה!"
שלושה ילדים בני חמש וחצי קפצו באוויר מהתרגשות ושמחה והמבוגר חייך והסתכל אליהם באושר... נחתנו על הרצפה. הקגומה שמה את ידה על הכתף שלי שמאלית מצד ימין וכך גם עשה אימימרו מצד שמואל לכתף ימין, עשיתי זאת לשניהם גם והסנסיי התקדם לעברנו ושם את מרפקו על ראשי. כך ששלושה ילדים יצרו מעגל פתוח והסנסיי נשען על האמצעי במרפקו... כל הרבעה חייכו את חיוכים הכי גדולים שהצליחו... הלווי שהרגע הזה יישאר לנצח... רגע הוא יכול! נחלצתי מהם וכמעט כל השלושה נפלו. פתחתי את ארון הכיתה והייתה שם מצלמה! לכל כיתה יש מצלמה. לא יודע למה... אמרתי לקבוצה:"בואו נצלם את הרגע הזה." כולם הנהנו.. שמתי את המצלמה על אחד השולחנות שתיהיה ישרה לקבוצה... הכנסתי לשעון דקה שתצלם אוטומטי... חזרנו לאותה התנוחה עם אותם חיוכים והצטלמנו... זהו הרגע יישאר לנצח!
כל העצב של אותו היום נעלם... קבוצה מספר 20, הינה אני בא ולא אכפת לי מה!

הפרק הבא:" 'אני רוצה שתגידו את השאיפות שלכם, התחביבים שאתם אוהבים או דברים שאתם שונאים.. דברים כאלה.' "
ישוחרר ביום חמישי או שישי... תהנו(השקעתי בפרק הזה כמה שעות טובות)happy.gif

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
BlueFox
הודעה 12.03.2009, 21:28
הודעה #118

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

WOW אהבתי את הפרק במיוחד את הקטע עם הילד הקטן!!!!!! ברור מיזה(ילד במרחק 50 מטרים מהם מסתכל אליהם בעצב.. הילד היה בלונדיני, עניים כחולות, לבש חולצה של קונוהא, שעיר בפרצוף ונראה בגיל, רגע! הוא ממש מזכיר את הסנסיי)
חח אהבתי ששילבת את (נארוטו)
השאיפה שלי היא שאחרי שתסיימי עם השלושה ותגידי שכל אחד הלך לדרכו טאנאקה ראה שוב את הילד ההוא אבל הפעם הוא ידע מיזה, נארוטו אוזומאקי!
הנינג'ה המפתיע ביותר בכל כפר העלה הנסתר !!!! הטוב ביותר

איך זה? לא נשמע טוב?
אם לא יש לי עוד סופים

הודעה זו נערכה על ידי Minato Namikaze: 12.03.2009, 21:30

--------------------
[

החתימה הראשונה שלי ^^

לשעבר:
naruto751
naruto831
BlueFox
*narutokun*
=Naruto=
0NarutoKun0

מעצב חתימות בפרטי

+Quote Post
YipiBell
הודעה 12.03.2009, 21:42
הודעה #119

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 22,932

פשש
נחמד עד לאן זה אוד יתפתח ...
בכול מיקרה כול הכבוד את מישתפרת בזה אבל תיתני יותר תשומת לב להקלדה יש לך המון שגיאות הקלדה...

--------------------
אני דיסלקת אז סליחה על שגיאות הכתיב

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 12.03.2009, 22:17
הודעה #120

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(Minato Namikaze @ 12.03.2009, 20:28) *
WOW אהבתי את הפרק במיוחד את הקטע עם הילד הקטן!!!!!! ברור מיזה(ילד במרחק 50 מטרים מהם מסתכל אליהם בעצב.. הילד היה בלונדיני, עניים כחולות, לבש חולצה של קונוהא, שעיר בפרצוף ונראה בגיל, רגע! הוא ממש מזכיר את הסנסיי)
חח אהבתי ששילבת את (נארוטו)
השאיפה שלי היא שאחרי שתסיימי עם השלושה ותגידי שכל אחד הלך לדרכו טאנאקה ראה שוב את הילד ההוא אבל הפעם הוא ידע מיזה, נארוטו אוזומאקי!
הנינג'ה המפתיע ביותר בכל כפר העלה הנסתר !!!! הטוב ביותר

איך זה? לא נשמע טוב?
אם לא יש לי עוד סופים

חחח... תודה אבל מצטערת להודע לך שנארוטו כנראה ואומרת כנראה יופיע בעוד 30+ פרקים אם לא יותר ועדיין זה היה כנראה במקרה... הסופים נחמדים אבל מעדיפה לא להרוס את המקורי שיהרוס אתכם... אז תודה וסליחה למרות שהרעיוניות נחמדים(אולי אקח קצת מהרעיונות) happy.gif
נ.ב. אם יש לי בעיות הקלדה תגידו איפה כדי שיעזור לי לא לחזור על אותו הדבר... תודה.

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post

19 עמודים V  « < 4 5 6 7 8 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 16.07.2018 , 00:34