IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

19 עמודים V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> נארוטו- האטאקה טאנקאה,ילדו של קאקאשי וסיפורו, לסיפור זה אין כל קשר לעלילת הסידרה.
One Ok Rock
הודעה 01.01.2009, 22:21
הודעה #1

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: צוות נארוטו
משתמש מספר: 44,361

רקע לסיפור:
הסיפור לא ואני מדגישה את הלא קשור לעלילת הסדרה נארוטו, ולא מתאימה לאנשים אשר דובקים למנגה או לאנימה, ובלי שום דמיון. תודה.

רקע לעלילת הסיפור:
לכול חמשת אומות השינובי יש אוואטר(כמו אנג מי מהסדרה אוואטר)..הדמות המרכזית בסיפורהוא האוואטר של קונוהא והוא לא יודע, אבל לא להרבה זמן. האוואטר סיפור זה התפקיד אינו בדיוק האוואטר כמו בסדרה אוואטר אלה יש לו תפקיד אחר שבהמשך הסיפור יתגלה.

פרק ראשון-איך הכול התחיל.

היי,קוראים לי האטאקה טאנקאה, כהיום אני בן 15.
בטח אתם מכירים את אבא המפורסם שלי:האטאקה קאקאשי. אומרים שאני ממש העתק שלו כשהוא היה בגילי רק שלי יש את העניים הירוקות של אימי.
הסיפור שלי התחיל מלפני 10 שנים , כשהייתי בן 5.
עוד לא ידעתי מה אני. כול אדם חושב שהוא בן אדם רגיל... אז זהו שלא, לפחות לא אני למרות שכך חשבתי. החיים שלי בטח נשמעים חיים כפיים וטובים ושאבא הוא האבא הכי נהדר בכול העולם... זאת אשליה, יותר נכון הייתה אשליה
הייתי אז באקדמיה (הערה שלי:אני יודעת זה מופרך שילד בן 5 לומד באקדמיה).
קולות נקישה בדלת נשמעו בכיתה וקטעו את השיעור המשעמם.
"כן."אירוקה סנסיי אמר בזמן שהחזיק את ספר הלימוד ונראה לא מרוצה מהפרע. אבא פתח את הדלת ונראה חיוור כמו סיד. אבא נכנס לכיתה, התקרב לאירוקה סנסיי ולחש לו משהו. אירוקה סנסיי החיוור כמו אבא והנהן לחיוב.
"הולכים הביתה." אבא אמר כשהגיע למקום שלי ובקולו שמעתי עצב.
אבא באה לאקדמיה! לא חשבתי שזה יקרה אף פעם! הוא תמיד היה במשימות... אבל מה פתאום הוא בא ולוקח אותי הביתה? אמא הייתה עושה לוקחת אותי ואת אחותי ובסיום יום הלימודים לא באמצע השיעור.... משהו רע קרה, אני לא יכול להסביר למה אבל משהו רע קרה ואני יודע זאת.
כשיצאנו מהכיתה שאלתי בזהירות אותו:"קאקאשי קרה משהו? אתה לא נראה טוב.".
לפעמים אני קורא לו בשמו הפרטי ולפעמים אבא, זה תליו במצב הרוח שלי.
"טאנקאה ... אני אגיד לך בבית."
"אמא תהיה בבית?" שאלתי בשמחה.
אבא הסתכל אליי.. המבט שלו שיקף חסר עוניים ועצב. את המבט הזה ראיתי רק פעם אחת בחיי וזאת גם האחרונה.
"אתה תראה כשנגיע הביתה." אמר אבא לבסוף וחוסר העונים בלט בקולו.
אבא התחיל ללכת וכך גם אני לידו...
בדרך הביתה הסתכלתי על אבא. החלפתי מבטים עם אסומי שיצאה מהכיתה. אסומי, אחותי התאומה. למרות שאנחנו תאומים, היא ואני בכלל לא דומים, גם באופי וגם ביופי. אסומי יש יופי אלוהי, עניים שחורות ושער חום ארוך אסוף לקוקו.
בשכבה שלנו יש יותר כיתות בגלל מלחמת העולם השלישית הסודית. אחרי המלחמה כמות ההולדה בכפר גדלה כמעט ב 60%. זה גרר אחריו דור ענק של ילדים שנולדו אחרי המלחמה.
כשהגענו, הייתה עבירה משונה בבית, עבירה עצובה וקרה... עבירה שאי אפשר לתאר במילים.
"בואו לסלון יש לי משהו להגיד לכם." אבא קרה לנו בזמן שהיה בסלון. אני ואסומי שוב החלפנו מבטים והלכנו לסלון.. כשהגענו לסלון אבא היה ישוב על הרצפה ליד השולחן הקטן.
אני ואסומי התיישבו על רצפת העץ מעבר השני של השולחן..
"טאנקאה אסומי אתם זוכרים שאמא יצא למשימה נכון?" אבא השפיל את המבט והמילים יצאו מגרונו בצער
עניתי:"כן..מה קרה?" לא! לא רק מה שאני חושב שזה!
"זאת הייתה המשימה האחרונה שלה." המילים יצאו מגרונו של אבא בחוסר חיים ורגש
עניינפתחו בזעזוע הלם. הרגשתי איך הצבע אוזל מפניי... לא בבקשה לא!!!! לא רק זה!!!
אסומי שאלה בשמחה:"אז אמא פרשה מחיי כשינובית?!"
אבא הרים את מבטו והסתכל אל אסומי במבט עצוב...
אט אט החיוך של אסומי נעלם ובמקומו הופיעו דמעות ואחר כך בכי... גם אני בכייתי ואבא רק הסתכל מהצד ולא עשה כלום.
אי! הידיים והרגלים התחילו לצרוב!
מה קרה לי? איפה אני?! הייתי בעולם מוזר מלא ערפל סמיך ומגעיל שקשה לנשום איתן. הערפל התפוגג ופניי שלמשהי הופיעו מולי. בהתחלה לא הבנתי מי זאת כי הפנים היו חיוורים כפנים של מת, נראה הדמות התקרבה אליי ובסוף הבנתי. התחלתי לצרוח והדמעות זלגו מעיני:"אמא!!! אל תעזבי אותי!! בבקשה!"
התעלפתי.
בפרק הבא:" הילדה הזאת..."

הערות שלי:הדמות דמיונית. פעם פרסמתי את הדמות בפורום נארוטו מנגה אך זה סיפור ולא תקציר כך שהדמות תהיה שונה לחלוטין חוץ מי כמה דברים..תודה והערות בונות בבקשה.

עריכה:אני שמחה להודיעה בזאת שהפרק הראשון יצא משופר!!! הפרק לא עבר בדיקת שיגאות כמו האחרונים כי לא רציתי להכביד על SkyWolf...

--------------------

קטע הפרודיה הכי אהוב עליי:
ספוילר:
naruto: shut up sakura! we all have irrational hatred for you!
sakura: but i didn't even do anything yet
naruto: we still hate you! god!
sakura: does sasuke hate me too?
naruto: sasuke's an emo. he has no emotions other than the emotion that is emo. but if he did have them, he would hate you so much!! god, why do you exist?!
sakura: seriously, what the hell? i haven't done anything to earn this kind of treatment-
naruto: stop existing!!!

לחלק הראשון של הסיפור אנא ללחוץ על הספוילר.
לחלק השני של הסיפור אנא ללחוץ עליי ^_^

ספוילר:

מצב פרויקט: בכתיבה... אינו מפורסם... בקיצור מת חלקית
קרדיט ענק ל___naruto___ הסוס שעשה את התמונה הלחיצה לסיפור ואת ההורדות!!!!!!

פרק 38- האם הגורל קיים? כבר כאן חם וטרי מהתנור! קישור למטה! נו, למה אתם מחכים?!
הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:
קרדיט ענק ל__naruto__ הסוס שעלה את הפרקים להורדות!!!!

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 11-20!!!!!!!!!!!!!!!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

Go to the top of the page

+Quote Post
YipiBell
הודעה 01.01.2009, 22:33
הודעה #2

גאנין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 22,932

נחמד אהבתי זה ממש טוב אבל התאורים שלך לא משהוא, כאילו הם בסדר אבל הם לא באים טוב כשכדי לפרת את התאור אוד כצת את ומקצרת וקשצריך לצמצם את מרכיבה לדוגמה :
השורה שלך היא "הידיים שלי התחילו לצרוב וגם הרגליים"
אבל זה יהיה אדיף את תסדריאת זה או תורידי את הרגלייםבצורה הזות
"הידיים והרגליים שלי צרוב" או "הידיים שלי התחילו לצרוב"
חוץ מיזה אני מחקה בקוצר רוח להמשך

--------------------
אני דיסלקת אז סליחה על שגיאות הכתיב

--------------------------------------------------------------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 01.01.2009, 22:35
הודעה #3

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(IcEwOLf @ 01.01.2009, 21:33) *
נחמד אהבתי זה ממש טוב אבל התאורים שלך לא משהוא, כאילו הם בסדר אבל הם לא באים טוב כשכדי לפרת את התאור אוד כצת את ומקצרת וקשצריך לצמצם את מרכיבה לדוגמה :
השורה שלך היא "הידיים שלי התחילו לצרוב וגם הרגליים"
אבל זה יהיה אדיף את תסדריאת זה או תורידי את הרגלייםבצורה הזות
"הידיים והרגליים שלי צרוב" או "הידיים שלי התחילו לצרוב"
חוץ מיזה אני מחקה בקוצר רוח להמשך

תודה =).. אני יודעת, אחרי שסיימתי לכתוב את הפרק הראשון מחקתי את הגם אבל אני לא יודעת למה זה לא נשמר..בכול זאת תודה.

--------------------

ספוילר:
naruto: sasuke's an emo. he has no emotions other than the emotion that is emo. but if he did have them, he would hate you so much!! god, why do you exist?!
sakura: seriously, what the hell? i haven't done anything to earn this kind of treatment-

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
ofir_
הודעה 01.01.2009, 23:04
הודעה #4

חבר ANBU
סמל קבוצה

משתמש מספר: 59,842

נחמד,אבל בגלל שהסיפור מבוסס על סדרה כלשהי אנ ימציעה שתנסי לשתף דמויות מוקרות מהסיפור כמו נארוטו וסאקורה וכדומה זה יוסיף לעלילה מימד יותר שיותר מתאים לעולם בסדרה נארוטו.

--------------------
חתימות שלי:

http://ofirrr.deviantart.com/

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 01.01.2009, 23:06
הודעה #5

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(ofir_ @ 01.01.2009, 22:04) *
נחמד,אבל בגלל שהסיפור מבוסס על סדרה כלשהי אנ ימציעה שתנסי לשתף דמויות מוקרות מהסיפור כמו נארוטו וסאקורה וכדומה זה יוסיף לעלילה מימד יותר שיותר מתאים לעולם בסדרה נארוטו.

או קיי..תודה רבה..אנסה בשלב מאוחר יותר אבל לא בשלב זה.

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 02.01.2009, 12:08
הודעה #6

צ'ונין
סמל קבוצה

הפרק השני בגיע כמו שאמרתי:

פרק שני: הילדה הזאת.

בפרק הקודם: אמא שלי מתה במשימה.כששמעתי על זה הידיים והרגלים שלי צרבו ופתאום הייתי בעולם מוזר וראיתי את הפנים של אמא שלי.
כשהתעוררתי מסתבר שהתעלפתי.. אבא חשב בגלל ההלם ואסומי האיתה מפוחדת. אבל רק אני ידעתי, ראיתי את הפנים של אמא,וזה היה אמיתי ..אבל איך?היא מתה לא? גם ילד בגילי יודע שבן אדם חיי ונושם לא יכול לדבר עם המתים....
בלילה לא יכולתי לישון. יצאתי מהחדר שלי בלי שאבא ישמע או שאסומי תתעורר..לא ידעתי לאן אני הולך ולא רציתי לדעת. כשעצרתי הייתי בשטח האימונים של קונוהא. ראיתי את שלושת העצים ומצבת הגיבורים שמותו למען קונוהא...רעדתי, נזכרתי באמא שלי... רציתי שוב לבכות אבל ידעתי שזה לא יעזור בכלום ושאני צריך להתבגר...פתאום שמעתי קול מאחורי:"גם אתה באתה בגלל מישהו מת שאהבתה?" הסתובבתי וראיתי אותה בפעם הראשונה..רגע אני בטוח שראיתי אותה איפה שהוא..הילדה הזאת..אבל לא יכול להיות, אולי היא דומה לה אבל היא מתה לא? השותפה בצוות הקודם של אבא שלי, אני חושב שקראו לה רין..אבא הראה לי תמונות שלה..הילדה שאלה שוב:" גם אתה באתה בגלל מישהו מת שאהבתה?", עניתי:" זה לא ממש מנומס לשאול לפני שאת אומרת את השם שלך..אולי באתי ואולי לא..אני יחליט אם לספר לך" ,הילדה אמרה:" קוראים לי הגקומה...בואו נלחם והמפסיד יספר למה הוא בא, מתאים לך?", הייתי ילד מצטיין באקדמיה ועכשיו אני נזכר שראיתי אותה בכיתה, היא האיתה חזקה ולא ידעתי מי ינצח אבל רציתי להלחם באה..אני לא יודע מאיפה פתאום רציתי כל כך..חוץ מי זה אבא אימן אותי. עניתי:"אין בעיה, מתי את רוצה להילחם ואיפה?", הקגומה:"מחר באחת, אחרי הלימודים,פה באזור האימונים,או קיי?", עניתי:"אני לא יכול...אולי בשלוש?", הקגומה:"למה מה יש לך מחר באחת?", אני:" את ילדה מעוד סקרנית..זה לא עניינך, אבל את יודעת מה?אם אני מפסיד אני יספר לך למה באתי ולמה אני לא יכול, אבל אם את תפסידי תגלי למה את באת לפה ותספרי לי ומי הבן אדם שאמרת שהוא מת, מתאים?", הקגומה:"מתאים" ולחצנו ידיים כסימן הסכמה.

בפרק הבא:"המנצח הוא..."

עריכה: פרק הבא יצא ביום ראשון. אני עדיין עובדת על הפרק השלישי, ומחר אני לא בבית.

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
YipiBell
הודעה 02.01.2009, 12:23
הודעה #7

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 22,932

שוב הראיון משגעה והכתיבה מאנינת אבל את באמת צריחה לעבוד קצת על התאורים שלך ואל איקביות
כלומר הסיפור מרגיש כאילו רגה אחד הוא טס וברגה השני אין תנועה וזה יוצר אולי סקרנות אבל גם מקלכל חלק מהאבירה

לסיום אני מת לפרק הבה ומקבה שיגיעה ליפני שאחזור לפנימיה.

--------------------
אני דיסלקת אז סליחה על שגיאות הכתיב

+Quote Post
SkyWolf
הודעה 04.01.2009, 14:34
הודעה #8

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 59,926

נורא יפה היה כזה אם אני לא טועה היה משהוא דומה בשם "נארוטו מלחמת האלמנטים"את כאילו ממשיכה את הכתיבה

--------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 04.01.2009, 16:21
הודעה #9

צ'ונין
סמל קבוצה

כמו שהבטחיתי היום יוצא חם מהתור הפרק השלישי..היה למה לחכות...פרק הזה היה יותר ארוך\מורכב בתוכן ולכן אני מוציא את הפרק הבא ביום שלישי ולא מחר.
פרק שלישי:המנצח הוא....

בפרק הקודם: אחרי מה שראיתי לא יכולתי לישון בלילה. הלכתי בלי לשים לב ולא רציתי לשים לב לאזור האימונים,שם פגשתי אותה.
ביום למוחורת היה קשה לי להתרכז בשיעור. אחרי כל מה שעבר עליי? הצצתי למקום שהקגומה יושבת, היא שמה לב אליי וחייכה, אני לא יודע למה אבל גם אני חייכתי... באחת ודקה אבא בא לאקדמיה כדי לקחת אותי ואת אסומי. אסומי קרא לי לבואו והצצתי פעם האחרונה על הקגומה לפני שנהיה יריבים שרוצים לגלות את הסודות אחד על השני. אסומי:"למה כשבאתי לקורא לך הצצתה על הילדה הזאת?", אני:"מה זה עניינך? אל תתערבי בעניינים שלא שלך.", אבא:"מספיק לריב! שכחתם לאן אנחנו הולכים?תתנהגו יפה ואל תריבו.". כשהגנו למקום שבוא הייתה הלוויה ראיתי ארון שחור שהרבה אנשים בכו והסתכלו בעצב. אמרתי בלב:"אמא..הלווי שלא היית עוזבת אותנו"..אסומי התחילה לבכות ואני רק עמדתי ושתקתי, "היי..למה אתה פה? אתה מכיר את האישה שמתה?", כששמעתי את המילה מתה התעצבנתי,הסתובבתי,וכשראיתי מי אמר את זה הייתי בהלם ובקושי הצלחתי לדבר:"ה..הקגומה מ..מ.מה את עושה פה?", הקגומה החזיקה ביד של מישהו שכנראה אביה. הזר שהקגומה החזיקה את ידו:" הקגומה איפה הנימוסים שלך??!! אני מצטער על איך שהיא מתנהגת, זה פשוט שמאז שאמא שלה..", אבא:" זה בסדר, אין צורך להתנצל ". אחרי שהלוויה נגמרה, שמעתי עוד פעם את הקול המוכר מאחורי גבי:"עדיין לא ענית לי , אתה מכיר את האישה שמתה?" עוד פעם התחלתי לצרום ואמרתי:" תגלי כשנלחם", הקגומה:" עכשיו שתיים וחצי כדי שנלך למקום שקבענו", עניתי:"אין בעיה, אני הולך לשאול את אחותי אם היא יכולה להיות השופטת, או קיי? למרות ש.."(הקגומה מתפרצת):" מה הילדה שהייתה לידך היא אחותך?", אני:"בואי נלך לפני תשאלי עוד שאלות", הקגומה:" תקשיב, אני לא רוצה שהילדה שבאה איתך תהיה שופטת." אני:"למה?" היא עשתה משהו?" ,הקגומה:" זה משהו אישי." ,אני:" טוב בואי נלך. בסוף לא היה לנו זמן להילחם ולא בוער שופט עכשיו.". הגענו לשטח שקבענו. סיכמנו על החוקים:1. כמו שקבענו המנצח ישמע מהפסיד את הסיפור. 2. הראשון שעדיין עומד על הרגליים מנצח.3. מותר נשקים.4. אסור להרג. אחרי זה הקגומה אמרה:"מתחילים!". אני התחלתי לרוץ ראשון ושלפתי קוני, הקגומה עשתה סימני ידיים, אמרתי בלב:"איך היא יודעת את..?" הקגומה:" Kage Bunshin no Jutsu !" עשרה הקגומה היו סביבי, גם אני עשיתי סימני ידיים ואמרתי:" Kage Bunshin no Jutsu" ועשיתי כפילים,הכפילים של הקגומה זרקו קוני על הכפילים שלי וכולם נעלמו..הכפילי הקגומה נעלמו גם, הקגומה:"אתה מהיר" והתחילה לרוץ לכיוון עץ שאיתי מאיחורו, אני בלב:" היא טובה", הקגומה זרקה קוני אבל הוא לא היה רגיל, אני בלב:" קוני מתפוצץ..שיט", הקגומה:" לא שמתי לב שאתה כפיל צל. אתה טוב" קול התפוצצות,זרקתי שוריקן על הקגומה, היא קפצה והתחמקה, הקגומה:"אני נכנעת",יצאתי מהמחבו שלי ואמרתי:"מה?! למה?", הקגומה:" אתה יותר חזק מימני והסקרנות הורגת אותי",אני:" אנחנו שווים זה לא היה פייר אם את נכנעת", הקגומה:" אז אולי גם אתה תיכנע? זה גם לא היה פייר רק אם צד אחד ישמע והצד השני ידבר וישאיר סקרני.",אני:" נכנע..". הקגומה חייכה ואמרה:" ידידים?" והושיטה לי את היד כסימן הסכמה, אני:"ידידים". ולחצתי לה את היד. הקגומה:" המנצח הוא: אף אחד, והמפסיד הוא: שנינו". בפעם הראשונה בחיי היה לי עם מי לדבר, הייתי מאושר ושכחתי מכול מה שקרה.

בפרק הבא:" הקגומה היא..."
עריכה:
ציטוט
נורא יפה היה כזה אם אני לא טועה היה משהוא דומה בשם "נארוטו מלחמת האלמנטים"את כאילו ממשיכה את הכתיבה

תודה רבה ..סיפור זה לא קשור בשום דבר לסיפורים שפורסמו בפורום זה..

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
SkyWolf
הודעה 04.01.2009, 18:40
הודעה #10

צ'ונין
סמל קבוצה

איזה מתח ושניי הסיפורים עוסקים בסדרה נארוטו(כדאי לך לשים לב לשגיאות כתיב)

--------------------

+Quote Post
Elysium
הודעה 04.01.2009, 20:04
הודעה #11

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 35,952

קראתי סיפורים שונים המבוססים על אנימות והתאכזבתי , לצערי גם מהסיפור שלך.
את מנסה להפוך את זה כמשהו עם סוף מותח עם סימן שאלה של סקרנות כלפי הפרק הבא , אבל משהו לא נתן לי את התחושה לכך.
לדעתי שרשרת האירועים לא הייתה מושקעת- לדעתי המפגש עם הקגומה היה טיפשי , שניהם נפגשו באותו מקום , היא שאלה בסך הכל שאלה תמימה ופתאום משום מקום היא מזמינה אותו לקרב? זה טיפשי להכריז על קרב רק כדי לדעת מה עשה הבן-אדם המסויים באותו מקום , האם היא מזמינה כל אחד בכיתה שלה לקרב גם כן?הרי גם הם באותו מקום.
וגם אם כבר היא מזמינה אותו לקרב אז שיעשו את זה כבר על המקום-למה לחכות עד מחר ? וגם לא נאמר על האינטרסים שלו , למה שיהיה לו אכפת מהסיבה שהיא נמצאת שם?
האקספוזיציה הייתה קצרה מדי וכמעט לא נתנה שום מידע , הדגשת שורה או שתיים למוות אימו , הרגשתי כאילו זה קורה לו כל יום אז הוא כבר מתורגל לזה.
אין כמעט תיאור חיצוני של הדמויות ואם כבר בנושא הזה איך בכלל נראות אחותו והקגומה ,הקגומה נראת כמו רין-ואיך היא נראית?אולי רין היא בכלל גבר שעבר שינוי מין לא מוצלח.
כרגע אני מדמיין את אחותו "מלאה" עם ידיים שעירות ושיניים שחורות מה שלא מתנה זווית טובה כלפי הסיפור.
ישנם שגיאות כתיב ומשפטים חסרי הגיון לדוגמה-"כשהגנו למקום שבוא הייתה הלוויה ראיתי ארון שחור שהרבה אנשים בכו והסתכלו בעצב"
השפה הייתה נמוכה ותיאור האירועים היה מרדים .
אחד מהתגובות הציע להוסיף את נארוטו וכדומה-להמלצתי אל תעשי זאת , אם תוסיפי את נארוטו וכל הדמויות זה לא יהיה יותר שונה מעוד סתם סיפור של מעריץ מכור של נארוטו ,מספיק שלקחת את עולמו של נארוטו כבסיס לסיפורך אלא גם לקחת את רעיון אוואטר וחושד שהשם הקגמה נעתק מאינואישה -קאגומה , אם לא משם אז בטוח מאנימה אחרת.
להמלצתי תתפטרי כמה שיותר מרעיון של מיזוג דמויות ועלילה מאנימה לסיפורך , היוצרים של נארוטו יצרו עלילה מצויינת ואני לא מאמין שאת תעשי עלילה יותר טובה משלהם על אותו סיפור אז פשוט תעשי סיפור ועלילה ועל דמויות חדשות שלא יהיה יותר מדי השוואה בין הסדרה לסיפור.

מקווה שלא תראי את התגובה שלי כתגובה חבלנית נגד סיפורך אלא ההפך תביני את מה שכתבתי כהצעה לשיפור .
מקווה שנוכל כבר בפרק הבא לראות שינוי בסיפורך.

--------------------
Live your life each day as you would climb a mountain. An occasional glance towards the summit keeps the goal in mind, but many beautiful scenes are to be observed from each new vantage point.
Harold B. Melchart

The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money.
Bernard Meltzer

Success and suffering are vitally and organically linked. If you succeed without suffering, it is because someone suffered for you; if you suffer without succeeding, it is in order that someone else may succeed after you.

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 04.01.2009, 20:31
הודעה #12

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(Vincentius @ 04.01.2009, 19:04) *
קראתי סיפורים שונים המבוססים על אנימות והתאכזבתי , לצערי גם מהסיפור שלך.
את מנסה להפוך את זה כמשהו עם סוף מותח עם סימן שאלה של סקרנות כלפי הפרק הבא , אבל משהו לא נתן לי את התחושה לכך.
לדעתי שרשרת האירועים לא הייתה מושקעת- לדעתי המפגש עם הקגומה היה טיפשי , שניהם נפגשו באותו מקום , היא שאלה בסך הכל שאלה תמימה ופתאום משום מקום היא מזמינה אותו לקרב? זה טיפשי להכריז על קרב רק כדי לדעת מה עשה הבן-אדם המסויים באותו מקום , האם היא מזמינה כל אחד בכיתה שלה לקרב גם כן?הרי גם הם באותו מקום.
וגם אם כבר היא מזמינה אותו לקרב אז שיעשו את זה כבר על המקום-למה לחכות עד מחר ? וגם לא נאמר על האינטרסים שלו , למה שיהיה לו אכפת מהסיבה שהיא נמצאת שם?
האקספוזיציה הייתה קצרה מדי וכמעט לא נתנה שום מידע , הדגשת שורה או שתיים למוות אימו , הרגשתי כאילו זה קורה לו כל יום אז הוא כבר מתורגל לזה.
אין כמעט תיאור חיצוני של הדמויות ואם כבר בנושא הזה איך בכלל נראות אחותו והקגומה ,הקגומה נראת כמו רין-ואיך היא נראית?אולי רין היא בכלל גבר שעבר שינוי מין לא מוצלח.
כרגע אני מדמיין את אחותו "מלאה" עם ידיים שעירות ושיניים שחורות מה שלא מתנה זווית טובה כלפי הסיפור.
ישנם שגיאות כתיב ומשפטים חסרי הגיון לדוגמה-"כשהגנו למקום שבוא הייתה הלוויה ראיתי ארון שחור שהרבה אנשים בכו והסתכלו בעצב"
השפה הייתה נמוכה ותיאור האירועים היה מרדים .
אחד מהתגובות הציע להוסיף את נארוטו וכדומה-להמלצתי אל תעשי זאת , אם תוסיפי את נארוטו וכל הדמויות זה לא יהיה יותר שונה מעוד סתם סיפור של מעריץ מכור של נארוטו ,מספיק שלקחת את עולמו של נארוטו כבסיס לסיפורך אלא גם לקחת את רעיון אוואטר וחושד שהשם הקגמה נעתק מאינואישה -קאגומה , אם לא משם אז בטוח מאנימה אחרת.
להמלצתי תתפטרי כמה שיותר מרעיון של מיזוג דמויות ועלילה מאנימה לסיפורך , היוצרים של נארוטו יצרו עלילה מצויינת ואני לא מאמין שאת תעשי עלילה יותר טובה משלהם על אותו סיפור אז פשוט תעשי סיפור ועלילה ועל דמויות חדשות שלא יהיה יותר מדי השוואה בין הסדרה לסיפור.

מקווה שלא תראי את התגובה שלי כתגובה חבלנית נגד סיפורך אלא ההפך תביני את מה שכתבתי כהצעה לשיפור .
מקווה שנוכל כבר בפרק הבא לראות שינוי בסיפורך.

האמת?אני רואה את דגובתך כדגובה בונה ותודה ...ועכשיו אני בכוונה לא פירטתי הרבה בשביל המשך העלילה..שוב תודה רבה ואני נותנת לאנשים אחרים לקרוא את הפרקים לפני שאני מוציאה אותם.. בפרק הבא היה שיפור..אני עדיין עובדת עליו ובזכות הערה שלך אני ישתפר =)...

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
Joke
הודעה 04.01.2009, 21:06
הודעה #13

גאנין
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 19,378

לפני שאני מתחיל אני חייב להגיד,שהכוונה שלך הייתה טובה.
ניסית לעשות סיפור יפה,אך אני,שקראתי את כל הפרקים ב3 הדקות האחרונות,שמתי לב שאתה לא לוקח את ההערות לתשומת לבך.

אז הנה ההערות שלי,מקווה שתיקח אותם לתשומת לבך:
I.דבר ראשון,והכי חשוב:פסיקים,נקודות,שורות,רווחים או סתם סימני ניקוד.
אתה לא מנקת טוב(תקראי מדריכים של ניקוד),ולא עושה שורות.
לרוב אני רואה אנשים שעושים שורות במקומות לא נכונים,אבל אתה בכלל לא עושה שורות וממש,אבל ממש קשה לקרוא ככה.
דוגמא:
ציטוט שלך:
ציטוט
אמרתי בלב:"אמא..הלווי שלא היית עוזבת אותנו"..אסומי התחילה לבכות ואני רק עמדתי ושתקתי, "היי..למה אתה פה? אתה מכיר את האישה שמתה?", כששמעתי את המילה מתה התעצבנתי,הסתובבתי,וכשראיתי מי אמר את זה הייתי בהלם ובקושי הצלחתי לדבר:"ה..הקגומה מ..מ.מה את עושה פה?", הקגומה החזיקה ביד של מישהו שכנראה אביה. הזר שהקגומה החזיקה את ידו:" הקגומה איפה הנימוסים שלך??!! אני מצטער על איך שהיא מתנהגת, זה פשוט שמאז שאמא שלה..", אבא:" זה בסדר, אין צורך להתנצל ". אחרי שהלוויה נגמרה, שמעתי עוד פעם את הקול המוכר מאחורי גבי:"עדיין לא ענית לי , אתה מכיר את האישה שמתה?"

והנה הפיסוק שלי והרווחים שלי:
ציטוט
אמרתי בלב:"אמא..הלווי שלא היית עוזבת אותנו..."
אסומי התחילה לבכות ואני רק עמדתי ושתקתי.
"היי...למה אתה פה? אתה מכיר את האישה שמתה?"
ששמעתי את המילה מתה התעצבנתי,הסתובבתי,וכשראיתי מי אמר את זה הייתי בהלם ובקושי הצלחתי לדבר:"ה..הקגומה מ..מ.מה את עושה פה?".הקגומה החזיקה ביד של מישהו שכנראה אביה.
הזר שהקגומה החזיקה את ידו:" הקגומה איפה הנימוסים שלך??!! אני מצטער על איך שהיא מתנהגת, זה פשוט שמאז שאמא שלה..",
אבא:" זה בסדר, אין צורך להתנצל ".
אחרי שהלוויה נגמרה, שמעתי עוד פעם את הקול המוכר מאחורי גבי:"עדיין לא ענית לי , אתה מכיר את האישה שמתה?"

אני לא מומחה,אבל אני חושב שזה הרבה יותר קריא עכשיו.
II.משלב לשוני נמוך ביותר.אתה כותב במשלב מאוד נמוך,אולי כמעט סלנג.סיפורים כותבים בד"כ בשפה גבוהה,חוץ מהמילים של כמה דמויות יוצאות דופן.
תנסה לשלב מילים במשלב גבוה יותר.לדוג':חושך-עלטה,שקט-דממה/הס.
אין לי כל כך הרבה דוגמאות ממך ואין לי כוח לחפש.אבל תנסה להשתמש כמה שיותר בשפה גבוהה.
III.זרימה של פרקים,פירוט והארכה.
משום מה לפרקים שלך יש שני 'מצבי צבירה'(נקרא לזה כך):או שהם לא זורמים,או שהם זורמים מהר ומאבדים את הקורא.
לדוג':כל פרק אתה מפרט מה קרה,ואין צורך ממש.מי שרוצה-שיקרא את הסיפור במלואו.
אתה גם לא מפרט ממש.הנה דוגמא:
ציטוט
חוץ מי זה אבא אימן אותי

תפרט!תאריך!הפרק שלך לא אמור להיות שתי שורות וחצי.הוא צריך להיות ארוך,לרתק את הקורא לכיסאו,ולפתח מתח לפרק הבא.
גם אם לא תפרט עכשיו איך אביו אימן אותו,תפרט אח"כ.אולי בתור חלום עקב התרגשות לקראת הקרב או קצת לפני הקרב.תיאור של פחות משלוש שורות.
הנה דוגמא מהסיפור:
ציטוט
:"מתחילים!". אני התחלתי לרוץ ראשון ושלפתי קוני, הקגומה עשתה סימני ידיים, אמרתי בלב:"איך היא יודעת את..?" הקגומה:" Kage Bunshin no Jutsu !" עשרה הקגומה היו סביבי, גם אני עשיתי סימני ידיים ואמרתי:" Kage Bunshin no Jutsu" ועשיתי כפילים,הכפילים של הקגומה זרקו קוני על הכפילים שלי וכולם נעלמו..הכפילי הקגומה נעלמו גם, הקגומה:"אתה מהיר" והתחילה לרוץ לכיוון עץ שאיתי מאיחורו, אני בלב:" היא טובה", הקגומה זרקה קוני אבל הוא לא היה רגיל, אני בלב:" קוני מתפוצץ..שיט", הקגומה:" לא שמתי לב שאתה כפיל צל. אתה טוב" קול התפוצצות,זרקתי שוריקן על הקגומה, היא קפצה והתחמקה, הקגומה:"אני נכנעת",

והנה השיפורים שלי:
ציטוט
:"מתחילים!".
רצתי במהירות לשמאלה,הכנסתי את ידי בזריזות מדהימה לתיק הקונאים שלי,והוצאתי משם אחד.החזקתי אותו בידי,מרגיש את האנדרנלין בדמי.
הקגומה הלכה שני צעדים אחורה,לקחה את אצבעותיה ואמתיה אשר בשני ידיה,והצמידה אותם יחד.לאחר מכן,היא הצליבה אותם בהפגנתיות.
'היא מכירה את הג'וטסו הזה?!אני לא מאמין!' מחשבה זו עברה במוחי,בעת שעשיתי את אותן התנועות בדיוק.
כ4 הקגומהיות עמדו מולי ומול 3 הכפילים שלי.
כל 4 ההקגומהיות לקחו במהירות מדהימה קונאי מכיסיהם,וזרקו אותם לכיווננו.
הלהבים החדים עפו לכיוון כפילי,כשהחלטתי במוחי להסתתר.2 כפילים של התפוצצו במסך עשן,כאשר הלהבים פגעו בהם בדיוק בליבם.
הכפיל השלישי שלי רץ בבהלה לצד,ואני,שהסתתרתי מאחורי עץ אלון בלע גזע קשה,אשר האמנתי שענפיו הגדולים יסתירו אותי,הרגשתי איך ליבי דופק.לא האמנתי שהיא יכולה להלחם כך!
הכפילים של הקגומה נעלמו מאחורי מסך עשן לבן וסמיך והקגומה הסתכלה סביבה בחיפושים אחרי וקראה:"אתה מהיר!".לפתע,היא התחילה לרוץ לכיוון העץ שמאחוריו הסתתרתי.
היא הכניסה את ידה לכיס,ומשם הוציאה קונאי המחובר לפתק קטן בצבע צהוב,עם מסגרת אדומה וכתב שחור.
'אוי שיט,קואני מתפוצץ!!!' חשבתי לעצמי בבהלה.הקגומה זרקה את להב הנינג'ה שלה לכיוון העץ,ולפתע הבריק במוחי רעיון.ביצעתי כמה סימני ידים מהירים,והכפיל שלי היה במקומי.הסתתרתי מאחורי שיח ארוך,מחכה לשעת כושר לתקוף אותה.
"לא שמתי לב שהתחלפת עם כפיל צל,אתה טוב" אמרה הקגומה בהנאה גלויה,ולאחר כמה רגעים,פיצוץ גדול נשמע.העץ בעל הגזע הקשה הפך לעשן שחור,ואפרו נפל על האדמה ברכות.
'עכשיו!' החלטתי בליבי,נעמדתי בזריזות וזרקתי עליה כוכב קטן.היא קפצה אחורה והתחמקה,וכוכב הנינג'ה פילח את האדמה ונשאר עומד לפני רגליה של קגומה.
"אני נכנעת!" קראה קגומה,והרימה את ידה השמאלית לאוויר.בזווית פניה ניתן היה לראות שהיא מחייכת.

ראית איך ניתן להפוך 3 שורות תמימות לקרב מותח שכיף לקרוא?
IV.שגיאות כתיב.
יש לך המון שגיאות כתיב.אתה חייב להתחיל לקרוא ספרים ולהעשיר את אוצר המילים שלך.זה יעזור גם לסעיף II שלי,המשלב הלשוני הנמוך שלך.
לדוג':חוץ מי זה-חוץ מזה,להתחבא,מאחוריו וכו'.
V.יצירת מתח.
אתה ממש,אבל ממש,לא יודע ליצור מתח.אם היית ממשיך את הפרק השני עד הקטע שבו הקגומה זורקת את הקונאי המתפוצץ,והגיבור לא יודע מה לעשות,זה היה יוצר מתח.
יכולת לכתוב שהוא מסתכל לצדדים בחרדה,מרגיש את הזמן זז לאיטו וכו'.
VI.גוף ראשון.
אני אישית,שונא ולקרוא סיפורים בגוף ראשון.זה נותן לך הרגשה שהיחידי שבאמת חשוב בעולם הזה זה הגיבור.
את צריכה יותר לתאר את הגיבור,את פעולותיו ומחשבותיו.יותר מאשר אם את כותבת את הסיפור מגוף שלישי(בתור קריין כזה).כך את מתייחסת לכל האנשים כמעט שווה בשווה,אלא שלגיבור יש יותר יחס.

אז זהו,זה הטעויות העיקריות שאני מצאתי כאן.
ובדוגמאות שאני נתנתי לך,ובמיוחד בקרב,אל תשכח שאני רק מתחיל ושיש אנשים שיודעים לכתוב הרבה יותר טוב.
מקווה שתשתפר ובהצלחה!

עריכה:אם קראי/תקרא את המדריך תשים/י לב שחלק רשום לזכר,וחלק לנקבה.אני פשוט לא יודע האם את/ה בן/בת,אז יצא לי(בטעות) שחלק מההצעות לזכר,וחלק לנקבה...
עמכן/ם הסליחה.!.

--------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 05.01.2009, 15:41
הודעה #14

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(BleachMaster @ 04.01.2009, 20:06) *
לפני שאני מתחיל אני חייב להגיד,שהכוונה שלך הייתה טובה.
ניסית לעשות סיפור יפה,אך אני,שקראתי את כל הפרקים ב3 הדקות האחרונות,שמתי לב שאתה לא לוקח את ההערות לתשומת לבך.

אז הנה ההערות שלי,מקווה שתיקח אותם לתשומת לבך:
I.דבר ראשון,והכי חשוב:פסיקים,נקודות,שורות,רווחים או סתם סימני ניקוד.
אתה לא מנקת טוב(תקראי מדריכים של ניקוד),ולא עושה שורות.
לרוב אני רואה אנשים שעושים שורות במקומות לא נכונים,אבל אתה בכלל לא עושה שורות וממש,אבל ממש קשה לקרוא ככה.
דוגמא:
ציטוט שלך:
ציטוט
אמרתי בלב:"אמא..הלווי שלא היית עוזבת אותנו"..אסומי התחילה לבכות ואני רק עמדתי ושתקתי, "היי..למה אתה פה? אתה מכיר את האישה שמתה?", כששמעתי את המילה מתה התעצבנתי,הסתובבתי,וכשראיתי מי אמר את זה הייתי בהלם ובקושי הצלחתי לדבר:"ה..הקגומה מ..מ.מה את עושה פה?", הקגומה החזיקה ביד של מישהו שכנראה אביה. הזר שהקגומה החזיקה את ידו:" הקגומה איפה הנימוסים שלך??!! אני מצטער על איך שהיא מתנהגת, זה פשוט שמאז שאמא שלה..", אבא:" זה בסדר, אין צורך להתנצל ". אחרי שהלוויה נגמרה, שמעתי עוד פעם את הקול המוכר מאחורי גבי:"עדיין לא ענית לי , אתה מכיר את האישה שמתה?"

והנה הפיסוק שלי והרווחים שלי:
ציטוט
אמרתי בלב:"אמא..הלווי שלא היית עוזבת אותנו..."
אסומי התחילה לבכות ואני רק עמדתי ושתקתי.
"היי...למה אתה פה? אתה מכיר את האישה שמתה?"
ששמעתי את המילה מתה התעצבנתי,הסתובבתי,וכשראיתי מי אמר את זה הייתי בהלם ובקושי הצלחתי לדבר:"ה..הקגומה מ..מ.מה את עושה פה?".הקגומה החזיקה ביד של מישהו שכנראה אביה.
הזר שהקגומה החזיקה את ידו:" הקגומה איפה הנימוסים שלך??!! אני מצטער על איך שהיא מתנהגת, זה פשוט שמאז שאמא שלה..",
אבא:" זה בסדר, אין צורך להתנצל ".
אחרי שהלוויה נגמרה, שמעתי עוד פעם את הקול המוכר מאחורי גבי:"עדיין לא ענית לי , אתה מכיר את האישה שמתה?"

אני לא מומחה,אבל אני חושב שזה הרבה יותר קריא עכשיו.
II.משלב לשוני נמוך ביותר.אתה כותב במשלב מאוד נמוך,אולי כמעט סלנג.סיפורים כותבים בד"כ בשפה גבוהה,חוץ מהמילים של כמה דמויות יוצאות דופן.
תנסה לשלב מילים במשלב גבוה יותר.לדוג':חושך-עלטה,שקט-דממה/הס.
אין לי כל כך הרבה דוגמאות ממך ואין לי כוח לחפש.אבל תנסה להשתמש כמה שיותר בשפה גבוהה.
III.זרימה של פרקים,פירוט והארכה.
משום מה לפרקים שלך יש שני 'מצבי צבירה'(נקרא לזה כך):או שהם לא זורמים,או שהם זורמים מהר ומאבדים את הקורא.
לדוג':כל פרק אתה מפרט מה קרה,ואין צורך ממש.מי שרוצה-שיקרא את הסיפור במלואו.
אתה גם לא מפרט ממש.הנה דוגמא:
ציטוט
חוץ מי זה אבא אימן אותי

תפרט!תאריך!הפרק שלך לא אמור להיות שתי שורות וחצי.הוא צריך להיות ארוך,לרתק את הקורא לכיסאו,ולפתח מתח לפרק הבא.
גם אם לא תפרט עכשיו איך אביו אימן אותו,תפרט אח"כ.אולי בתור חלום עקב התרגשות לקראת הקרב או קצת לפני הקרב.תיאור של פחות משלוש שורות.
הנה דוגמא מהסיפור:
ציטוט
:"מתחילים!". אני התחלתי לרוץ ראשון ושלפתי קוני, הקגומה עשתה סימני ידיים, אמרתי בלב:"איך היא יודעת את..?" הקגומה:" Kage Bunshin no Jutsu !" עשרה הקגומה היו סביבי, גם אני עשיתי סימני ידיים ואמרתי:" Kage Bunshin no Jutsu" ועשיתי כפילים,הכפילים של הקגומה זרקו קוני על הכפילים שלי וכולם נעלמו..הכפילי הקגומה נעלמו גם, הקגומה:"אתה מהיר" והתחילה לרוץ לכיוון עץ שאיתי מאיחורו, אני בלב:" היא טובה", הקגומה זרקה קוני אבל הוא לא היה רגיל, אני בלב:" קוני מתפוצץ..שיט", הקגומה:" לא שמתי לב שאתה כפיל צל. אתה טוב" קול התפוצצות,זרקתי שוריקן על הקגומה, היא קפצה והתחמקה, הקגומה:"אני נכנעת",

והנה השיפורים שלי:
ציטוט
:"מתחילים!".
רצתי במהירות לשמאלה,הכנסתי את ידי בזריזות מדהימה לתיק הקונאים שלי,והוצאתי משם אחד.החזקתי אותו בידי,מרגיש את האנדרנלין בדמי.
הקגומה הלכה שני צעדים אחורה,לקחה את אצבעותיה ואמתיה אשר בשני ידיה,והצמידה אותם יחד.לאחר מכן,היא הצליבה אותם בהפגנתיות.
'היא מכירה את הג'וטסו הזה?!אני לא מאמין!' מחשבה זו עברה במוחי,בעת שעשיתי את אותן התנועות בדיוק.
כ4 הקגומהיות עמדו מולי ומול 3 הכפילים שלי.
כל 4 ההקגומהיות לקחו במהירות מדהימה קונאי מכיסיהם,וזרקו אותם לכיווננו.
הלהבים החדים עפו לכיוון כפילי,כשהחלטתי במוחי להסתתר.2 כפילים של התפוצצו במסך עשן,כאשר הלהבים פגעו בהם בדיוק בליבם.
הכפיל השלישי שלי רץ בבהלה לצד,ואני,שהסתתרתי מאחורי עץ אלון בלע גזע קשה,אשר האמנתי שענפיו הגדולים יסתירו אותי,הרגשתי איך ליבי דופק.לא האמנתי שהיא יכולה להלחם כך!
הכפילים של הקגומה נעלמו מאחורי מסך עשן לבן וסמיך והקגומה הסתכלה סביבה בחיפושים אחרי וקראה:"אתה מהיר!".לפתע,היא התחילה לרוץ לכיוון העץ שמאחוריו הסתתרתי.
היא הכניסה את ידה לכיס,ומשם הוציאה קונאי המחובר לפתק קטן בצבע צהוב,עם מסגרת אדומה וכתב שחור.
'אוי שיט,קואני מתפוצץ!!!' חשבתי לעצמי בבהלה.הקגומה זרקה את להב הנינג'ה שלה לכיוון העץ,ולפתע הבריק במוחי רעיון.ביצעתי כמה סימני ידים מהירים,והכפיל שלי היה במקומי.הסתתרתי מאחורי שיח ארוך,מחכה לשעת כושר לתקוף אותה.
"לא שמתי לב שהתחלפת עם כפיל צל,אתה טוב" אמרה הקגומה בהנאה גלויה,ולאחר כמה רגעים,פיצוץ גדול נשמע.העץ בעל הגזע הקשה הפך לעשן שחור,ואפרו נפל על האדמה ברכות.
'עכשיו!' החלטתי בליבי,נעמדתי בזריזות וזרקתי עליה כוכב קטן.היא קפצה אחורה והתחמקה,וכוכב הנינג'ה פילח את האדמה ונשאר עומד לפני רגליה של קגומה.
"אני נכנעת!" קראה קגומה,והרימה את ידה השמאלית לאוויר.בזווית פניה ניתן היה לראות שהיא מחייכת.

ראית איך ניתן להפוך 3 שורות תמימות לקרב מותח שכיף לקרוא?
IV.שגיאות כתיב.
יש לך המון שגיאות כתיב.אתה חייב להתחיל לקרוא ספרים ולהעשיר את אוצר המילים שלך.זה יעזור גם לסעיף II שלי,המשלב הלשוני הנמוך שלך.
לדוג':חוץ מי זה-חוץ מזה,להתחבא,מאחוריו וכו'.
V.יצירת מתח.
אתה ממש,אבל ממש,לא יודע ליצור מתח.אם היית ממשיך את הפרק השני עד הקטע שבו הקגומה זורקת את הקונאי המתפוצץ,והגיבור לא יודע מה לעשות,זה היה יוצר מתח.
יכולת לכתוב שהוא מסתכל לצדדים בחרדה,מרגיש את הזמן זז לאיטו וכו'.
VI.גוף ראשון.
אני אישית,שונא ולקרוא סיפורים בגוף ראשון.זה נותן לך הרגשה שהיחידי שבאמת חשוב בעולם הזה זה הגיבור.
את צריכה יותר לתאר את הגיבור,את פעולותיו ומחשבותיו.יותר מאשר אם את כותבת את הסיפור מגוף שלישי(בתור קריין כזה).כך את מתייחסת לכל האנשים כמעט שווה בשווה,אלא שלגיבור יש יותר יחס.

אז זהו,זה הטעויות העיקריות שאני מצאתי כאן.
ובדוגמאות שאני נתנתי לך,ובמיוחד בקרב,אל תשכח שאני רק מתחיל ושיש אנשים שיודעים לכתוב הרבה יותר טוב.
מקווה שתשתפר ובהצלחה!

עריכה:אם קראי/תקרא את המדריך תשים/י לב שחלק רשום לזכר,וחלק לנקבה.אני פשוט לא יודע האם את/ה בן/בת,אז יצא לי(בטעות) שחלק מההצעות לזכר,וחלק לנקבה...
עמכן/ם הסליחה.!.

כמה דברים:
1.אני בת.
2. בכוונה כתבתי ברמה נמוכה בגלל שילדים בני חמש מספרים את הסיפור, כשהם יגדלו תשים לב שגם רמת הכתיבה.
3. את הערות שהעירו פה כן לקחתי לצומת לבי, פשוט בשלב זה של הסיפור אני לא רוצה להכניס.
4. טאנקאה\הדמות הראשית מספרת את הסיפור לא אני, בגלל זה אני לא כותבת בגוף שלישי אלה גוף ראשון בעבר.
5. אני יודעת שהזמן עובר לאט בסיפור ולכן אמרתי שאשתפר.
6. רוצה את הרשימת הספרים שקראתי? הינה:ליאת רוטנר:קיץ אחד ביחד,לנצח בגדול,תנו לגדול בשקט, מעורב ירושלימי, הרמת מסך. כל ספריה של קיי ג'יי רולנג(סופרת הארי פוטר).גלילה רון פדר עמית: להיות הכי מקובל, להיות הכי מקובלת, להיות אני, להיות שונה, להיות יצאת דופן, להיות מעשן ושאר הספרים שהסופרת כתבה. רוב ספרי דיסני כשהאיתי קטנה. עוד?
7. אני יודעת שלא פירטתי הרבה אבל עכשיו אני לא יכולה לשנות נכון? הפרק הבאים יהו יותר מורכבים.
8. אם יש עוד משהו אז לפרטי.
9. תודה על הערות.

GW: למען האמת, זה לא הרבה כל כך...
ובבקשה, את לא חייבת לצטט כל פעם שאת רוצה להגיב ^^

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
golanR
הודעה 06.01.2009, 16:17
הודעה #15

ג'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 58,046

אחלה סיפור.
אני ממש במתח אני צת לפרק הבא.
ד"א תעבדי על איות.

--------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 06.01.2009, 16:21
הודעה #16

צ'ונין
סמל קבוצה

נראה לי שיצא בסדר(לא הראתי לבן אדם שאני מראה בגלל שלא היה לו כוח נכון golanR?)..לא משנה עשיתי לפי כמה הערות פה..מקווה שיצא טוב.

פרק רביעי: הקגומה היא...

בפרק הקודם: הלכתי להלוויה של אמא שלי,בלוויה פגשתי את הקגומה. בשלוש נלחמנו. התוצאה הייתה תיקו והחלטנו שכול אחד יספר את הסיפור שלו.
שאחרי שנלחמנו שאלתי:"אז לאיפה נלך כדי לדבר?", הקגומה:"למצבת הגיבורים, מאיפה שהכול התחיל".
כשהגענו למצבה הקגומה אמרה:" אני יתחיל לדבר.", אני:"לא אמרת שהסקרנות הורגת אותך?", הקגומה:"אני כן אבל אני רוצה להתחיל".
התיישבנו ליד שלושת העצים,
הקגומה התחילה לדבר:" הכול התחיל לפני שנה...הורי(לאם קראו רין, לאב לא מצאתי שם, מוזמנים להציע שמות בפרטי ) יצאו למשימה, אני חושבת שריגול..המשימה הייתה בן שלושה לארבע ימים.. אורך הזמן מתאים למשימת ריגול.. ואז באותו היום שהם חזרו מהמשימה ראיתי ארון שחור..הבנתי שמשהו קרה..משהו לא טוב..אני לא יודעת איך להסביר זאת...אבא לקח אותי לצד והסביר שבמהלך המשימה הם נפלו למערב...ואמא שלי חזרה בתוך ארון, בתוך ארון מתים...התחלתי לבכות..הדמעות זלגו בעניי בלי שרציתי...ליבו של אבי נשבר..הוא לעולם לא יצא יותר למשימות...יום אחד הוא פשוט קם והסתלק....לא סיפרו לי לאן הוא הלך..הביא אותי לדודי(אחיו של האנראי),הוא מתפל בי עד היום..אני לא יודעת לאן אבי הסתלק...אני רק יודעת שאין לי אמא...מאז אותו יום אני פשוט השתנתי.. אני כל הזמן שואלת שאלות. אולי בגלל שאני רוצה לדעת מה קרה. שאלתה למה אני לא רציתי שאחותך תהיה שופטת? בטח ראית שאחותך היא מלכת השכבה. אתם ממש לא דומים למרות שאתם תאומים..לה יש שער חום ועניים שחורות, היא ממש יפה,אין פלא שחצי מהשכבה מאוהבת בה.. הייתה תקופה שאחותך קרא לי מוזרה בגלל שאני לא רוצה קשרים עם אנשים ושואלת שאלות...אני לא רוצה להתחבר ולא רוצה לאבד..בחיים לא סיפרתי את מה שאני מרגישה לאף אחד...", הקגומה לא בכתה אבל ראיתי דמעות זולגות מהעניים שלה,
אני:" מצטער..לא ידעתי..רגע, את הבת של רין?",
הקגומה:" כן..אבל מאיפה אתה יודע?",
אני:" אמך הייתה עם אבי בקבוצה כשהם הפכו לגאנינים, אבי סיפר לי,וגם הראה לי תמונות של אמך..את מאוד דומה לה..גם לה היה שער חום, ועניים חומות. אני לא אספר לאף אחד על הסיפור שלך ועכשיו תורי לספר על שלי, לא? בנוגע לאחותי, היא ממש דומה לאמי ואני דומה לאבי רק שאני קיבלתי עניים ירוקות והיא שחורות."
וסיפרתי לה על איך שמעתי שאמי מתה ואיך לא רציתי אף פעם לתחבר עם אנשים בגלל שלדעתי זה טיפשי והם תמיד באו אלי, ושלא היה לי עם מי לדבר אף פעם ואפילו סיפרתי לה איך התחלתי לצרוב וראיתי את הפנים של אמי למרות שהיא מתה.
אני:"יש לנו הרבה במשותף לא? שתי האמהות שלנו מתו..לשנינו לא היה עם מי לדבר אף פעם..שנינו דומים להורים שלנו באופן מפחיד..אבל את לא חושבת שזה מוזר שראיתי את הפנים של אמי אחרי שהיא מתה?ועוד שאלה:למה הזמנת אותי להילחם איתך?",
הקגומה:"אני לא יודעת אם זה מוזר..למרות שיש בן אדם אחד בכפר הזה שיכול להיות בעולם המתים למשך זמן קצר אבל הוא מת לפני חמש שנים ועדין לא מצאו את הגלגול שלו. רציתי להילחם איתך לפי המבט שלך,כשאתה הסתכלת על מצבת הגיבורים היה לך אותו מבט עצוב כשאני מסתכלת על השם של אמי חרות במצבת הגיבורים..הייתה לי הרגשה שאנחנו דומים",
אני:"את באמת מיוחדת..מי בן אדם שיכול לעבור לעולם הרוחות לזמן קצר?",
הקגומה:" האוואטר".

בפרק הבא:" חצי שנה חלפה ואיתה ילד חדש מגיע לכיתה"..יש למה לצפות.=).
הפרק הבא יצא מחר..

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
SkyWolf
הודעה 06.01.2009, 16:35
הודעה #17

צ'ונין
סמל קבוצה

אהבתי יפה נורא את מתחילה ליישם את מה שהעירו לך

הודעה זו נערכה על ידי dark blade: 06.01.2009, 22:15

--------------------

+Quote Post
Van Gogh
הודעה 06.01.2009, 19:31
הודעה #18

Fucking A' Man
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 62,270

ציטוט(dark blade @ 06.01.2009, 16:35) *
האבתי יפה נורא את מתחילה ליישם את מה שהעירו לך

אץה יכול לדבר?
אתה כותב האבתי >.>
יש לה שגיאה פעם ב... אני בטוח שאתה לא "חוטה כתיבה" XD
כמוהה
אני יכתוב הרבה זמן והיא רוצה לפרסם עוד פרק אז אני יערוך...
עריכה:
לא סיימתי את פרק 3 ו4 ohmy.gif
אבל..
ילדה בת 8 + נגד ילד בן 5 >.>
לא משנה כמה ילד בן 5 חכם הגוף שלו לא יכול להיות בנוי לדבר כזה O:

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 06.01.2009, 19:38
הודעה #19

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(Jerry Yang @ 06.01.2009, 17:31) *
ציטוט(dark blade @ 06.01.2009, 16:35) *
האבתי יפה נורא את מתחילה ליישם את מה שהעירו לך

אץה יכול לדבר?
אתה כותב האבתי >.>
יש לה שגיאה פעם ב... אני בטוח שאתה לא "חוטה כתיבה" XD
כמוהה
אני יכתוב הרבה זמן והיא רוצה לפרסם עוד פרק אז אני יערוך...

הוצאתי כבר =) ואתה מעצבן!!! טוב יש לי קצת אבל..אבל ..אוחח..תערוך את ההודעה שלך...

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
Van Gogh
הודעה 06.01.2009, 19:55
הודעה #20

Fucking A' Man
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 62,270

יש קצת באגים בסיפור שלך...
שסוטרים תעלילה...
רין היתה בת 12 או משהו כזה שראינו אותה בפעם האחרונה...
לפי מה שאומרים היא כנראה מתה באותה שנה ohmy.gif.
אני חושב שכדי לך להוסיף מילים אחרות מאשר אני: אקוגמה: סאנבי: וכו', את צריכה לומר עניתי במהרה, השבתי לה, היא ענתה וכאלה את יודעת על מה אני מדבר ם:.
עכשיו שוב פעם אני אומר ילדים בני 5 ו8 לא יודעים כאלה דברים ohmy.gif, נארוטו הוא קרא תמגילה האסורה לכן הוא יודע קאגה בושין ילד רגיל לא יכול לשלוט בדברים כאלה ohmy.gif, וגם ילד בן 5 בחיים לא יכול לקפוץ ולהלחם כמו שאת מתארת צריך להשאר גבול ההגיון אבל חפיף smile.gif...
אני ימשיך עוד אחר כך גם אני כותב עכשיו smile.gif; אבל מי אני ;; שיומר משהו אף אחד אל תקשיבי לי!
אני אמרתי דברים רעים רק רעים הטובים את מודעת להם אני מקווה שגם לרעים smile.gif,,,,,,,,,,,, ביי~!

+Quote Post

19 עמודים V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 22.05.2018 , 16:03