IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

Reply to this topicStart new topic
> סקר פתוח - שיעורים בקידוד, כל מי שמעוניין בקידוד מוזמן להיכנס ולהגיב
Serj
הודעה 15.10.2012, 12:29
הודעה #1

גאנין
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 8,841

לאחר שראיתי כמה הוצאות אחרונות ממגוון קבוצות שמשחררות כאן, אני רואה שאין כל כך התפתחות בתחום של עיבוד הוידאו.
יש ברי מזל שנופל לידם RAW איכותי מספיק, אז קידוד ישיר שלו ללא פילטרים איכשהו נראה סביר, והעין הלא מאומנת של הצופה הממוצע לא תשים לב לארטיפקטים, אך כשלא כך המצב, התוצאות הרות אסון... אני חושב שצריך לעשות למקודדים שלכם קצת שיעורי היכרות עם פילטרים ומה אפשר להשיג איתם בעיבוד דרך AviSynth.

השיעורים יהיו ברמה בינונית עד מתקדמת, כי אני מצפה שלייבא וידאו, לשנות רזולוציה ולהכניס כתוביות אתם כבר יודעים. ברוב המקרים אני הולך להמליץ על פילטרים שאני משתמש בהם לפתרון בעיות ספציפיות, ולדבר בגדול על סגנון הפילטר כדי שתוכלו לחפש פילטרים דומים בעצמכם. עוד אני רוצה לעבור על כל העניין של IVTC ו-Deinterlacing - השלבים שצריך לבצע על מקורות שבאים ישירות מ-DVD, Bluray וטלויזיה דיגיטלית (ts) - אתם יכולים לקרוא לזה RIP (כמו DVD RIP).
(בעלי קבוצות שמגיעים לכאן מוזמנים לקשר את המקודדים שלהם לאשכול הזה ולהשתתף בסקר, או להשתתף בעצמם אם הם מעוניינים ללמוד עיבוד וידאו מתקדם).

כמה מכם מעוניינים שאני אעביר שיעורים כאלה?

--------------------
http://kateam.org - פנסאב עברי כשר למהדרין.
רוצים להתגייס לצוות? עיינו ב- דף ההערכה העצמית למתגייסים שלנו.
יש לכם שאלה כללית שנוגעת לקבוצה ולפרוייקטים שלה? אנא בדקו שלא ענינו עליה כבר ב- דף השאלות והתשובות הרשמי שלנו.
Go to the top of the page

+Quote Post
TsUNaMy WaVe
הודעה 15.10.2012, 12:56
הודעה #2

Must... Keep... Smiling
סמל קבוצה

משתמש מספר: 22,383

לי זה נשמע נחמד (:
אני מודה שאני מאלה שפשוט מקודדים על הRAW בלי פילטרים, אבל זה כי באמת אף פעם לא היה לי חשק לשבת וללמוד את זה. יכול להיות שאם תעשה שיעורים אני באמת אתחיל לפתח את עצמי גם בתחום הקידוד.

--------------------
AntyLicense Subs | MyAnimeList

!Digisoul Charge! OverDrive

+Quote Post
dELADw
הודעה 15.10.2012, 14:22
הודעה #3

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 73,061

אני מעוניין, בין חיפושיי למדריכי קידוד נתקלתי במדריך שמסביר על הפילטרים אבל לא הצלחתי להשתמש בהם.
אז אשמח ללמוד על איך להפעילם ואיך להשתמש בהם נכון.

--------------------

ולשעבר
ספוילר:

+Quote Post
NightCrawler1
הודעה 15.10.2012, 15:14
הודעה #4

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 109,218

אני בעד לגמרי.. ולפרוייקט החדש שאני אתרגם חשוב לי מאוד שבאמת התוצאות יצאו מושלמות...

+Quote Post
nicoco
הודעה 15.10.2012, 15:16
הודעה #5

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 62,253

אני בפנים smile.gif

--------------------

"a dream that truly becomes true, cannot truly be called a dream"

FullMetal Alchemist, episode 16

~TONKATSU

+Quote Post
Nagareboshi
הודעה 15.10.2012, 16:16
הודעה #6

ג'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: צוות מפגשים
משתמש מספר: 2,307

גם אני בפנים

--------------------

+Quote Post
פלאפי-בלונד
הודעה 15.10.2012, 17:05
הודעה #7

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 7,805

count me in!

--------------------
תמיד חלמתם לתרגם?!
רוצים להשפיע בעולם הפאנסאב?!

הפרוייקטים של פלאפי-בלונד

[טיפת ארנב][קאבוי ביבופ][ציד רוחות][אגם הברבורים][אי המטמון][איירון-מן][איצ'י הרוצח][אני מזמן אותך עזאזל-סאן][בוס שלי, גיבור שלי][בזיל הבלש הגדול]
[ביצה של מלאך][אקס-מן][אקס-מן הסדרה המצויירת][ג'ינג מלך השודדים][גרנדייזר נגד מאזינגר הגדול][דדמן וונדרלד OVA][דימיון עמוק][היא והחתול שלה]
[המלחמה הגדולה של הצלחות המעופפות][העולם שרק האל מכיר][הקריסטל האפל][וולברין][זה עב"מ - חלליות מעופפות][חוצנים][כוכב הפרא][לופן השלישי התיק האבוד]
[מותחן סרט אלים][מטרופוליס][שטן קטן שלי]

+Quote Post
SirSwagALot
הודעה 15.10.2012, 20:44
הודעה #8

חבר ANBU
סמל קבוצה

משתמש מספר: 10,131

וואו... נייס smile.gif.

--------------------

Laught at a struggling writer: Druids and shit

+Quote Post
chinpokomon
הודעה 15.10.2012, 20:47
הודעה #9

החבוי בצללים
סמל קבוצה

משתמש מספר: 4,050

לגמרי בפנים! ח"ח על היוזמה, תמיד רציתי לשפר את הקידוד שלי(בעיקר לעבוד מ-XVID ל-H.264) ונראה לו שזו תהיה אחלה הזדמנות. בזמנו היה את המדריך של DARKT אבל כנראה שהגעתי אליו מאוחר מדי כי כל הקישורים לחומרים שם כבר לא בחיים אבל אם מחדשים את זה או משהו דומה לזה אז זה יהיה ממש נחמד.

--------------------

+Quote Post
SirSwagALot
הודעה 15.10.2012, 21:05
הודעה #10

חבר ANBU
סמל קבוצה

המדריך שלי לא היה שלם, הגעתי ל IVTC, וכאשר ניסיתי להסביר את זה בשפה שמתחילים ייבינו זה פשוט הוציא ממני את כל החשק. אני מרגיש פיכסה שלא סיימתי את המדריך, אבל... לא מספיק פיכסה כדי להסביר IVTC smile.gif smile.gif smile.gif, כמובן, אני לא יכול לדלג כי.... ובכן, כל מקודד יודע למה זה לא בטבע שלנו "לדלג" על דברים, טחחחח

--------------------

+Quote Post
Nanashi
הודעה 15.10.2012, 22:01
הודעה #11

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 43,437

DarkT הגיב בעברית! האפוקליפסה הגיעה! נוסו על נפשותיכם!!

בנוגע לרעיון - באמת רעיון טוב. אני בטוח שכמעט כל הקבוצות פה כמעט לא נוגעות כמעט בRAW ומקודדות בלי פילטרים וכו', זה מה שאני עושה בכל אופן.
גם בנוגע למה שבא ישירות מהDVD, אני באמת חושב שזה יועיל כי אלו קבצים שאני בטוח שרבים פה (גם אני, כן? XD) לא יודעים להתעסק איתם ואיך לקודד כמו שצריך ב1080p וזה.
אישית, כנראה שאציץ למדריכים ואולי אלמד מהם קצת, אבל המחשב שלי כל כך איטי שלוקח לו פרק של 3 דק' ב720p להתקודד במשך 20 דק' >.>
פרק שלם ועוד בצורה מתקדמת ייקח לו נצח - אז וויתרתי על זה מראש, ככה שאני מקודד רק דברים קצרים או 480p.

אבל, ח"ח על היוזמה, אני בטוח שאם באמת תהייה הירתמות מצד מקודדי הקבוצות יוכל להיות פה מהפך מבחינת איכות הווידאו של השחרורים ^^

--------------------

ובזאת אני גאה להציג את המצאה חדשה! בן מואה! *תוצאות חידות אנימנגה*

^לשעבר, אבל אשמור את זה בחתימה כדי שכמה שיותר אנשים יכירו את הקבוצה המדהימה הזו 3>

+Quote Post
Serj
הודעה 16.10.2012, 00:16
הודעה #12

גאנין
סמל קבוצה

אני לא חושב שאעשה את זה בשיטה שעשה ידידי DorkT (חהחה, אני שנון בלילות...), אלא משהו שקרוב יותר למדריכים שבהם תוכלו להגיב ולקבל ממני תשובות ועזרה במקרה שתתקשו במשהו או לא תבינו עד הסוף. אני לא חושב שיש לי זמן לתכנן "שיעורי בית" וגם לבדוק אותם, אבל אשתדל לספק את החומרים שאני עובד עליהם בהדגמות שאציג במדריכונים. כמובן שתוכלו גם לעזור אחד לשני ולפתח דיונים, אבל אני נורא מקווה שתהיה השתתפות פעילה של כולם, ושאנשים יקחו את הנושא הזה ברצינות. אני הולך גם להציף ידע תיאורתי, את רובו אסכם ואתרגם מאתרי עיבוד וידאו שאני נוהג לקרוא ולעיין בהם... ואני עוד אחשוב על פיצ'רים נוספים...

בינתיים אני שמח לראות היענות חיובית, ומקווה למצוא פנאי עוד השבוע להתחיל עם זה.
אשמח לראות עוד פידבקים ואנשים שמעוניינים להשתתף smile.gif

--------------------
יש לכם שאלה כללית שנוגעת לקבוצה ולפרוייקטים שלה? אנא בדקו שלא ענינו עליה כבר ב- דף השאלות והתשובות הרשמי שלנו.

+Quote Post
SirSwagALot
הודעה 16.10.2012, 14:27
הודעה #13

חבר ANBU
סמל קבוצה

ציטוט(Serj @ 16.10.2012, 00:16) *
אני לא חושב שאעשה את זה בשיטה שעשה אהובי DorkT (חהחה, אני שנון בלילות...), אלא משהו שקרוב יותר למדריכים שבהם תוכלו להגיב ולקבל ממני תשובות ועזרה במקרה שתתקשו במשהו או לא תבינו עד הסוף. אני לא חושב שיש לי זמן לתכנן "שיעורי בית" וגם לבדוק אותם, אבל אשתדל לספק את החומרים שאני עובד עליהם בהדגמות שאציג במדריכונים. כמובן שתוכלו גם לעזור אחד לשני ולפתח דיונים, אבל אני נורא מקווה שתהיה השתתפות פעילה של כולם, ושאנשים יקחו את הנושא הזה ברצינות. אני הולך גם להציף ידע תיאורתי, את רובו אסכם ואתרגם מאתרי עיבוד וידאו שאני נוהג לקרוא ולעיין בהם... ואני עוד אחשוב על פיצ'רים נוספים...

בינתיים אני שמח לראות היענות חיובית, ומקווה למצוא פנאי עוד השבוע להתחיל עם זה.
אשמח לראות עוד פידבקים ואנשים שמעוניינים להשתתף smile.gif

*grins*

If I were you... I'd skip theory entirely. Blast these fucks with a script which has like a few filtering lines, and let them know which parameters to change. That's it. That's prolly what I should have done... But I have this silly notion of "complete" like, wanting to do things in their entirety, so... blah smile.gif.

And they'll see resulte immidiately.

Though I bet the next few releases will be oversoftened, and oversharpened, ALL IN ONE xoxoxoxoxoxo, KAA anyone? *grins*

--------------------

+Quote Post
Serj
הודעה 09.11.2012, 17:20
הודעה #14

גאנין
סמל קבוצה

מה קורה, חלאות?
אני מצטער שלא עשיתי עדיין כלום, תקף אותי סימסטר קשה של לימודי הנדסה...
ראיתי שצונאמי פרסמה שאלה בנושא DVD-Rips ואני אנסה בינתיים לרשום מדריך לביצוע התהליך שמביא מקור של DVD לממצב של גולמי Lossless שמאפשר עבודה ב-AVISynth, אז תזדיינו במספיק סבלנות (תזדיינו מלשון התאזרות) תגלו שאני לא סתם שמוק שכולו דיבורים.

בינתיים, אשמח אם מישהו ימליץ לי על DVD זמין של אנימו שאני יכול להוריד לצורך המחשה, משהו עם הרבה סידים שלא יקח לי יותר מדי זמן להוריד...

--------------------

+Quote Post
dash
הודעה 09.11.2012, 17:33
הודעה #15

!Sun attack
סמל קבוצה

משתמש מספר: 67,256

ציטוט(Serj @ 09.11.2012, 17:20) *
מה קורה , חלאות?
אני מצטער שלא עשיתי עדיין כלום, תקף אותי סימסטר קשה של לימודי הנדסה...
ראיתי שצונאמי פרסמה שאלה בנושא DVD-Rips ואני אנסה בינתיים לרשום מדריך לביצוע התהליך שמביא מקור של DVD לממצב של גולמי Lossless שמאפשר עבודה ב-AVISynth, אז תזדיינו במספיק סבלנות (תזדיינו מלשון התאזרות) תגלו שאני לא סתם שמוק שכולו דיבורים.

בינתיים, אשמח אם מישהו ימליץ לי על DVD זמין של אנימו שאני יכול להוריד לצורך המחשה, משהו עם הרבה סידים שלא יקח לי יותר מדי זמן להוריד...

http://www.nyaa.eu/?page=search&term=dvdiso&sort=2

+Quote Post
SirSwagALot
הודעה 09.11.2012, 18:27
הודעה #16

חבר ANBU
סמל קבוצה

Make sure you choose one of the older ones, newer ones like Hellsing OVA for exmaple? They have interlacing maybe in 1% of the time.... I think... If I remember correctly...

*Shrugs*

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 18.08.2019 , 11:25