IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

Reply to this topicStart new topic
> דרושים: מעבירי תוכן בעבור שכר סמלי.
היטמן
הודעה 12.11.2014, 22:45
הודעה #1

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 52,998

שלום לכם,
אז כפי שאתם יודעים, כנס "מפלצות כיס" הראשון עבר בהצלחה. כעת, כשקיבלנו טעימה קטנה, אנחנו רוצים את כל העוגה, וזה אומר שאנחנו כבר בהכנות לכנס השני.

העניין הוא שניסיתי ליצור קשר עם אמא"י במטרה לאחד כוחות וליצור כנס מקצועי יותר, אבל הם בינתיים לא רוצים. יש לי את התיאוריות שלי לגבי כך, אבל אני לא הולך לתת לזה לעצור אותי, או ללמד אותי מה מותר ומה אסור לעשות.

אחת התובנות שלי היא שאמא"י בעצם מרמים את אוהדי האנימה. הם גובים מהם 50 ש"ח, לוקחים מתנדבים בלי שכר, מוציאים במקסימום 10,000 שקל על כל כנס ואת השאר מכניסים לכיס שלהם. אני לא מאמין בדרך הזו. במיוחד כאשר גוף כזה מציג את עצמו בתור "ארגון ללא מטרות רווח". רבאק, אתם עושים כל כנס קרוב ל100 אלף שקל. איך זה לא רווח?

אבל אני סוטה מהנושא. בכנס שלי אין גבייה מדוכנים. אתה רוצה להפעיל דוכן? תשלם את סכום הכניסה כמו כל אחד אחר. יש לך 2 מפעילי דוכן? תשלם על שניהם ובהצלחה.

אותו דבר לגבי מעבירי תוכן. בכנסים הגדולים מדובר באנשים שלוקחים יוזמה, ובאים על חשבון הזמן הפרטי שלהם, ובמקרים רבים גם על חשבון העבודה, במטרה להעביר את התכנים הכי טובים שלהם, ובחינם. זה לא יושב לי טוב. אני רוצה לעשות גם פה מהפך.

ולכן, אני מחפש אתכם, מעבירי תוכן בנושא פוקימון, על מנת שתעבירו תוכן בכנס פוקימון השני, בתמורה לרשימת הדברים הבאים: כניסה חינם, כיבוד חינם, וקבלת שכר סמלי של 50 ש"ח. זה לא הרבה, אבל זו התחלה יפה. במיוחד כאשר אף אחד אחר לא עושה את זה.

מה הדרישות? ובכן, לא כל אחד יוכל להעביר הרצאה. אני מחפש את המרצים הטובים ביותר והחומרים הטובים ביותר. על המרצה להיות בגיל 16 ומעלה. ועל ההרצאה להיות באורך של חצי שעה (25 ש"ח) או שעה (50 ש"ח).

חושבים שיש לכם את מה שצריך? פנו אלי במייל - Hitman.is.hart@gmail.com, יוסי.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Doctor Shinobi
הודעה 13.11.2014, 03:13
הודעה #2

כשף כרובים
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 11,987

ציטוט(היטמן @ 12.11.2014, 22:45) *
שלום לכם,
אז כפי שאתם יודעים, כנס "מפלצות כיס" הראשון עבר בהצלחה. כעת, כשקיבלנו טעימה קטנה, אנחנו רוצים את כל העוגה, וזה אומר שאנחנו כבר בהכנות לכנס השני.

העניין הוא שניסיתי ליצור קשר עם אמא"י במטרה לאחד כוחות וליצור כנס מקצועי יותר, אבל הם בינתיים לא רוצים. יש לי את התיאוריות שלי לגבי כך, אבל אני לא הולך לתת לזה לעצור אותי, או ללמד אותי מה מותר ומה אסור לעשות.

אחת התובנות שלי היא שאמא"י בעצם מרמים את אוהדי האנימה. הם גובים מהם 50 ש"ח, לוקחים מתנדבים בלי שכר, מוציאים במקסימום 10,000 שקל על כל כנס ואת השאר מכניסים לכיס שלהם. אני לא מאמין בדרך הזו. במיוחד כאשר גוף כזה מציג את עצמו בתור "ארגון ללא מטרות רווח". רבאק, אתם עושים כל כנס קרוב ל100 אלף שקל. איך זה לא רווח?

אבל אני סוטה מהנושא. בכנס שלי אין גבייה מדוכנים. אתה רוצה להפעיל דוכן? תשלם את סכום הכניסה כמו כל אחד אחר. יש לך 2 מפעילי דוכן? תשלם על שניהם ובהצלחה.

אותו דבר לגבי מעבירי תוכן. בכנסים הגדולים מדובר באנשים שלוקחים יוזמה, ובאים על חשבון הזמן הפרטי שלהם, ובמקרים רבים גם על חשבון העבודה, במטרה להעביר את התכנים הכי טובים שלהם, ובחינם. זה לא יושב לי טוב. אני רוצה לעשות גם פה מהפך.

ולכן, אני מחפש אתכם, מעבירי תוכן בנושא פוקימון, על מנת שתעבירו תוכן בכנס פוקימון השני, בתמורה לרשימת הדברים הבאים: כניסה חינם, כיבוד חינם, וקבלת שכר סמלי של 50 ש"ח. זה לא הרבה, אבל זו התחלה יפה. במיוחד כאשר אף אחד אחר לא עושה את זה.

מה הדרישות? ובכן, לא כל אחד יוכל להעביר הרצאה. אני מחפש את המרצים הטובים ביותר והחומרים הטובים ביותר. על המרצה להיות בגיל 16 ומעלה. ועל ההרצאה להיות באורך של חצי שעה (25 ש"ח) או שעה (50 ש"ח).

חושבים שיש לכם את מה שצריך? פנו אלי במייל - Hitman.is.hart@gmail.com, יוסי.

אחרי שקראתי את הפוסט שלך אני מבין למה אמא"י לא רוצים לעבוד איתך.
ההשמצות שלך נגד אמא"י מראות כמה חוסר ניסיון יש לך. 10,000 שקל מקסימום הוצאות לכנס? באמת? לשכור אולם בסדר גודל שאמא"י שוכרים למשך יום אחד זה כבר הוצאה של כמה עשרות אלפי שקלים. ואז אל תשכח שאמא"י צריכים לשכור גם ציוד לוגיסטי, שזה אומר שולחנות עבור כל הדוכנים, שזה אומר רמקולים ומיקרופונים ומחשבים עבור כל העולמות הרצאות והאולם הראשי, ואפילו דברים קטנים כמו ציוד לצוות תפאורה.. יש הוצאות להדפיס את הכרטיסים, על שיווק, על לשכור את השומרים שבכניסה לאולם שדואגים שלא יהיה פיגוע. ו"לוקחים מתנדבים בלי שכר" ?
נכון, המתנדבים לא לוקחים שכר וזה יפה שכך. אם אמא"י היו משכירים "מתנדבים" ההוצאות של הכנס היו גדלות כל כך ומתבזבזות על כח אדם במקום על דברים פרקטיים. אני הייתי בליל הקמה כבר כמה פעמים, ואני יכול להגיד לך שאמא"י מאוד דואגים למתנדבים שלהם ומוציאים כסף PER מתנדב, כי מתנדבים מקבלים אוכל ושתיה, ובזמן האחרון הבנתי שגם שקי שינה.
אז אחרי כל הדברים האלה, איך אתה בכלל יכול להגיד שכנס עולה לאמא"י 10 אלף שקל מקסימום? אפילו כשאמא"י יוצאים מורווחים מכנס, אף אחד לא מקבל את הכסף לכיס שלו והכסף נכנס לחשבון של אמא"י בשביל הכנסים הבאים.

ואין גביה מדוכנים בכנס שלך? בהצלחה עם זה. הגביה מדוכנים זה משהו שגם משלם על ההוצאות של אמא"י על הדוכן(לשכור שולחנות, לקנות מים לבעלי הדוכנים, לקנות אלבד) וגם מסנן שלא כל ילד יפתח דוכן junk בכנס. זה לא מבטיח דוכנים איכותיים, אבל זה כבר מציב רף סינון מסויים. זה קצת כמו שבחנות של אנדרויד יש הרבה יותר אפליקציות זבל סינים מאשר באפסטור, כי באטפסטור צריך לשלם 100 דולר בשביל לקבל הרשאה להעלות אפליקציות.

וכל היופי בהתנדבות של אמא"י שזה מה שמאפשר לכרטיסים להיות כל כך זולים. הוצאות על כנס זה הוצאות ענקיות, ו50 שקל לכרטיס זה כלום כסף וזה משהו שבני נוער יכולים להרשות לעצמם(ובני נוער הם קהל היעד של הכנס). בכנסים גדולים כמו קומיקון שכל ההוצאות ענקיות גם המחירי כרטיס מאוד גבוהים, וכרטיס ליום יכול לעלות קרוב ל50 דולר בחלק מהכנסים.
מעבר לזה שזה מאפשר לכרטיסים להיות זולים, זה הופך את הכנסים של אמא"י למאוד קהילתיים. אנשים אוהבים לבוא ולהתנדב בכנסים, זה כיף. זה לפגוש הרבה אנשים אחרים, זה יום אחד לעשות משהו שונה מהשגרה וזה כיף לעזור בכללי למען הקהילה. זה אופי נהדר שלא הייתי רוצה שיתחלף בשביל מרצים או אנשים שיבואו "להתנדב" רק בשביל כסף.

אז מצטער, אני לא יכול לקחת אותך ברצינות אחרי החוסר ידע שהפגנת. אפילו לא שמעתי על זה שהכנס פוקימון שלך באמת קרה ואם זה בכלל היה כנס באולם או באיזה חצר בית של מישהו.

--------------------

+Quote Post
kingblade
הודעה 15.11.2014, 03:29
הודעה #3

Manga is a gamble
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 13,179

רווחים של אמא"י מושקעים בפרויקטים (כמו אירועי קוספליי, פרויקט הספרייה וכדומה).
עוד משהו מעניין להוסיף זה שגם הוועד של אמא"י לא מקבל שום תשלום על העבודה שלו (וזה המון עבודה), ושכל אחד יכול ללכת ולהיבחר לוועד אמא"י. כל מה שצריך זה להירשם לאמא"י (אגב, זה בחינם), ולהגיש מועמדות בבחירות השנתיות שיש. אם נבחרת על ידי חברי אמא"י האחרים שבאו להצביע ביום הבחירות - אז מזל טוב, אתה חלק מאמא"י.

זה לא אירגון של רשע, זה אנשים שנותנים זמן מהחיים שלהם למען הקהילה, וזאת למרות כמה שבאים ומצביעים עליהם שהם אשמים ונוראיים בכל פעם שיש פאשלה כלשהי.

בכל מקרה,
אני לא בא להגיד לך שאל תיזום לעשות דברים עם / בלי אמא"י (כי לתרום לקהילה ככה או ככה זה מבורך) אבל אל תלך להשמיץ אחרים, בטח כשאתה לא יודע טוב כמו שאתה מצהיר.
ציטוט
כמות אנשים - בהתחלה כיוונו את הכנס ל50-70 איש. כיום אף אחד ממארגני הכנס לא יופתע אם יגיעו 100 אנשים. אנחנו התארגנו על פי דף הפייסבוק וחישבנו את האורחים שאישרו השתתפות, ומאחר ומדובר בכ-100 נפשות, אז על פי זה התכוננו. כלומר, ששכרנו 2 חדרים בלבד שכל אחד יכול להכיל עד 50 איש, הזמנו פיצות ל100 איש, והתכנים בכנס, כדוגמת האוריגמי, יהיו ל100 משתתפים בלבד.

במידה ויגיעו 150 נפשות, תהיה אפשרות לפתוח חדר שלישי, שיתפקד כחדר המתנה להורים וסבתות, ויכיל את הדוכנים, כשברקע יוקרנו סרטי פוקימון.

הבהרה - אני רוצה להדגיש ולהבהיר: כנס צריך ביטוח, מענה רפואי ראשוני, אבטחה, ועוד המון דברים שבלעדיהם ישנן בעיות בטיחותיות או חוקיות. לנו אין שום דבר מאלה. אנחנו כנס חובבני ועל כן עליכם להתייחס אלינו כאחד כזה. תודה.

זה מה שמצאתי מגוגל על הכנס הקודם שאירגנתם. 150 איש זה לא באותה הסקאלה של כנס של אמא"י (150 איש מאוד רחוק מכמה אלפים), וכמו שאתם רשמתם, אתם אירגנתם את זה ככנס חובבני ואחד שיש להתייחס אליו ככזה (מה שאומר שבמקרה חירום כזה או אחר, אתם דיי נדפקים. מעבר לקטע חוקתי, אלא שאין מענה לבעיות שיכולות לצוץ).

ככה או ככה, מקווה שיהיה לכם בהצלחה.

--------------------

תודה לAlgiz על החתימה ^^
I dont LIE - I Create a new TRUTH

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 18.06.2019 , 16:40