IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

2 עמודים V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> נארוטו. סיפורי טאנקאה ההמשך!, זוכרים את החלק הראשון! הסיפור חוזר!
One Ok Rock
הודעה 24.06.2010, 22:54
הודעה #21

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: צוות נארוטו
משתמש מספר: 44,361

יאייhappy.gif הספקתי יותר מוקדם ממה שחשבתי!!!
ולהערה של ~yuvi-chan~... כל הקישורים לחלק הראשון של הסיפור בחתימה שלי בספויילר.

אני עומד מולו, מול הבוחן שיחליט על עתידי. מצד אחד בא לי לצרוח עליו כמה שהוא מניאק, מצד שני אני מרסן את עצמי וחורק שניים. השאלה היא: מה יבוא קודם? אני מקווה שהתנפלות.

ספיישל טאנקאה- חלק ה'.

"פתאום אין לך אומץ לדבר, נמוכצ'יק?" סאוטו שאל אותי שוב וקירב את פניו אליי. אין לי אומץ? אתה לא יודע כמה אני רוצה להרביץ לך עכשיו!!!
"זה חלק מהבחינה?" אסומי הגיחה מאחורי ושאלה בכעס. מה היא מתערבת עכשיו?
סאוטו חייך חיוך מרוצה והסתכל אל אסומי, כאילו רצה לעשות לה משהו. דחפתי אותה קצת אחורה, ככה שאגן עליה אם הוא יעשה לה משהו.
"היי, טאנקאה" אסומי לחשה מודאגת, כנראה שהבינה את משמעות הדחיפה הפתאומית. חיוך של הבוחן רק התרחב יותר ויותר למראה הסצנה המוזרה.
"בואו איתי, פדלאות... הכיף רק מתחיל" סאוטו יצא מהחלון שהיה ליד הקיר. מה הוא מנסה לעשות? זה גם חלק מהבחינה?! אני בכלל לא מבין מה שקורה פה?!
"אתה בא?" הקגומה שאלה ומשכה אותי לאדן החלון. תפסתי את היד שלה והתחלתי למשוך אותה. איזה גבר נותן לאישה למשוך אותו?
קפצתי מהחלון ונחתי על בניין קטן. התחלתי לרוץ אחרי קבוצת הילדים שקפצו בין הבניינים. הסתכלתי לשוק שהיה מתחתיי.
כמה אנשים! לא יאמן!
הגענו לשער, הבוחן עצר על אחד הבונקרים שהיו בחומה.
"פדלאות, תתחלקו לקבוצות שלכם. מי שישאל עכשיו, אני מעיף אותו מהבחינות" הבוחן אמר ביומרנות. התחלקנו לקבוצות בכעס ובחוסר רצון כל כך בולט עד שלשינובים שהיו מסביב כבר לא היה נוח עם העבירה של המצב.
התחילו לחלק אותנו לתורים וכל אחד קיבל משהו, הבוחנים שמו ווילון גדי להסתיר את מה שהם קבלו. אחרי שיצאו מהאוהל, הביאו לחבר אחד בקבוצה תיק.
"היי, אל תדחוף!" אימימרו צעק עליי. אני לא זה שדחף אותך, אידיוט מושלם!!!
"עם חבר צוות כזה, מי צריך אויבים" חשבתי בקול רעם... יותר מידי רעם.
"מה אמרתה?!" צעק אליי שוב ותפס את החולצה שלי. עוד פעם הוא מפרק את העצבים שלו עליי?
"היי, אימימרו! תירגע! אנחנו צריכים להיות מאוחדים עכשיו" הקגומה נכנסה באמצע והפרידה בייננו. מאוחדים? מה אנחנו הכפרים המאוחדים או משהו כזה? לא... אבל היא באמת צודקת.
"קבוצה מספר 20 מקונוהא?" הבוחן שאל. הקגומה נתנה לשנינו מרפק כואב בצלעות והתחלנו ללכת. הבוחן סימן לאחד מאיתנו להיכנס.
"אני!" אימימרו צעק.
"לא! אתה תאבד את מה שזה לא יהיה! אני.." הגבתי לתגובה שלו. אני אימימרו התחלנו להתווכח. שמעתי אנחה.
"נו, הולכים?"הקגומה שאלה. מה עם מה שזה לא יהיה?
"רגע, אבל.." התחלתי לומר אבל הקגומה סמנה לי להיות בשקט.
"לקחתי את הכול, מטומטמים... אני יסביר לכם אחר כך מה, מי ולמה. אבל עכשיו, את התיקים" הקגומה הצביע לכיוון התיקים והתחילה ללכת באופן די מאושר עד כדי מפחיד.
לקחתי את התיק מהבוחן. בשביל מה צריך את התיקים הלו בכלל? טוב, בטח הם הסבירו להקגומה למה אז אני לא צריך לשאול.
הלכנו באזור דיי מבודד, לפי בקשתה של הקגומה. מה שבטוח, התיק היה כבד מאוד. מעיין מה יש בו?
הפלתי את התיק על אדמות החול מאובקת והתיישבתי עליו.
"אז, אפשר כבר הסבר?" שאלתי בחוסר סבלנות. הקגומה הסתובבה סביב, לחפש אם משהו מקשיב. למה לכל הרוחות?!
התחלתי לגרד ביד ימין.
"מה קרה?" הקגומה שאלה אותי.
"לא כלום... תמשיכי בהסבר שלא התחלת" עקצתי אותה מסיבה שאני לא רציתי.
"טוב.." הקגומה אמרה נעלבת. "אז ככה... יש שלושה מגילות: אוויר, אדמה ומים. כל קבוצה מקבלת אחד. כדי לעבור לשלב הבא, צריך את כל שלושת המגילות".
"רגע, אבל למה מחלקים את התיק?" שאלתי שוב, עכשיו בטון יותר ויותר עצבני.
"אה.. זה לא הסבירו לי. רק אמרו לי לא לפתוח את התיק עד שהבוחן הראשי יסביר כמה דברים" הקגומה אמרה בביוש וצחקקה. היא לא שאלה או משהו?
הגירוד רק התחזק באופן בלתי מוסבר.
"אתה בטוח שאתה בסדר, בן אדם?" אימימרו שאל אותי מודאג. הנהנתי לחיוב והחלטתי לא להתייחס לזה.
הרגשתי שמשהו מסתכל אלינו. התחלתי להסתכל סביב, לחפש אותו. מסתבר שזה לא היה רק אחד, רוב הקבוצות הסתכלו לכיווננו.
"תגידי לי איזה... תעזוב אותי" אימימרו אמר בקושי בגלל שסתמתי לו את הפה. זה מה שחסר עכשיו, שידעו איזה מגילות יש לנו. אימימרו, אתה פשוט אידיוט מושלם!
"טוב, לכל הפדלאות למנהן, אני לא אסביר שוב פעם. מי שלא שמע, שילך לעזעזל" הבוחן צעק למיקרופון."חלקכם שאלו בשביל מה צריך את התיקים, וחלקכם לא היו מספיק חכמים לשאול. היי, הנמוכצ'יק שם, שחרר את המכוער! זה מה שחסר לי עכשיו, שהוא התעלף לי פה כמו איזו ילדה.
טוב, בנוגע לתיקים. אתם רואים את המדבר? יופי, זה יהיה החבר שלכם למשך השבוע הקרוב. אתם תשנו עליו, תאכלו אבק עימו ותחיו איתו ועם מה שיש לו להציע לכם" הבוחן אמר בשעשוע וברצינות. מה?! אנחנו צריכים לחיות במדבר שבוע?! מה הקטע?!
התחילו התלחשויות בקהל. החשש עבר מקבוצה לקבוצה, וכך גם בקבוצה שלי. עכשיו הבנתי למה הבוחן אמר כל אחד לעצמו, כל אחד נלחם עם המדבר בעצמו.
"שתקו, פדלאות! בתיק יש לכם אוכל ומים לשלושה ימים לאדם אחד... תנסו לחיות עם זה. יש לכם חצי שעה לנסות לא להשתין במכנסיים מרוב פחד, פדלאות... אה, כן. לכפר החול הנסתר יש מבצר שלא בשימוש. המבצר במדבר, אתם צריכים למצוא אותו תוך שבוע ולהביא את שלושת המגילות. " הבוחן ואמר והלך לאזור אחר של ההר. אני לא מאמין... אנחנו רק בני 6!!! מה הם מצפים כל כך הרבה?!
"לא הבנתי כלום" אימימרו אמר לי באדישות. כמו שאמרתי, אידיוט מושלם.
התחלתי להסביר לו את שלב הבחינה הזאת.
"פדלאות... להתאסף לפה. בלי שאלות" הבוחן צעק אחרי חצי שעה. החלפתי מבטים עם חברי הקבוצה שלי והתחלנו ללכת למקום האספה. הבוחן סימן לנו לבוא איתו והתחלנו לרוץ אחריו. הגענו לקצה ההר, שם עמדו כתריסר בוחנים.
"פדלאות, תקשיבו. כל קבוצה תלך עם שינובי אחד... נתראה בעוד שבוע, ובהצלחה" סאוטו אמר ונעלם.
אני, הקגומה והטיפש התחלנו ללכת לכיוון שינובי גבוהה בעל שער חום ועניים שחורות. כמובן שהיססתי, כמובן שהיו חרדות ודאגות בליבי. אבל, למרות הכול קול קטן בליבי אמר לי:"בשביל מה לדאוג לדברים שלא נודעים?", הייתה הרגשה נעימה כשהקול אמר את זה.
"תודה" לחשתי בחזרה. אימימרו והקגומה עשו פרצוף לא מבין אבל לא התייחסו.
"קבוצה 20, מקונוהא" אמרתי לפני שהבוחן שאל. הבוחן הנהן לחיוב וסימן לנו לבוא איתו. בלב בררה התחלו לעקוב אחריו.
אחרי הליכה של חצי שעה, ככה זה היה נראה, הגענו למערה באיזו שהוא הר. הבוחן סימן לנו לעצור בפתח המערה. עכשיו הבנתי למה ה הרחיקו את הקבוצות האחרות ובודדו אותנו מהם. לא ראיתי אף קבוצה אחרת, המדבר הגדול נראה רק שלי ושל חברי קבוצתי.
"מלא משמעות, אה?" הקגומה שאלה אותי מאחור. הסתובבתי אליה והנהנתי לחיוב בחיוך מאושר.
המדבר הזה... הוא עצום!!! כשהיו כל כך הרבה ילדים, הוא לא נראה כל כך גדול, אבל עכשיו! ואו! אך נמצא את המבצר הזה בכלל?
הרוח החמה פגע בפניי. עצמתי את עניי וחשבתי על העתיד. חשבתי מה יקרה בשלב הבא, איך בכלל העבור את השלב הנוכחי, ומה אעשה עם יקרה משהו לאחותי או לחבריי.
הרגשתי שמשהו מניח עלי את היד. אלו היו הקגומה ואימימרו.
מה הוא קשור בכלל? טוב, לפחות זה יותר טוב משנריב כל הזמן. ואו, אני פשוט לא מסוגל לקלוט את הגדול של המדבר הזה, למרות שהלכתי בו כבר! סאוטו, קלטת בול כשאמרת שהמדבר הוא חבר. אך עכשיו הוא האויב, לא?
"קבוצה מספר 20 קונוהא הכוללת את: האטקאה טאנקאה, מאיטו אימימרו, והקגומה, נכון?" הבוחן בדק שוב אם אלו אנחנו.
"כן" אני, הקגומה ואימימרו אמרנו יחדיו, חצי מופנים אליו. הבוחן הנהן לחיוב והתחיל לדבר במכשיר הקשר שלו עם שער הבוחנים.
כאותה הזדמנות בדקתי כמה מגילות ונשקים יש לי למסע הקשה שעמד מלפנינו.
"אסומי, אני מקווה שתיהיה בסדר. את לא ממש יודעת לשמור על עצמך, אז בבקשה... וסליחה שלא אמרתי להתראות!!!" צרחתי לאסומי, כדי שתשמע.
מעולם לא ידעתי אם ההודעה אכן הגיעה אליה, אבל רציתי לצעוק את זה. הרוח נשבה יותר חזק עכשיו.
כן, אה? גם אני מגיש שאני משתנה. אני לא יודע לרעה או לטובה אבל...
קפצתי לכיוון החול, כשלא אכפת לי אם הבחינות התחילו או לא!

בפרק בא:" ספיישל חלק ו'!"

--------------------

קטע הפרודיה הכי אהוב עליי:
ספוילר:
naruto: shut up sakura! we all have irrational hatred for you!
sakura: but i didn't even do anything yet
naruto: we still hate you! god!
sakura: does sasuke hate me too?
naruto: sasuke's an emo. he has no emotions other than the emotion that is emo. but if he did have them, he would hate you so much!! god, why do you exist?!
sakura: seriously, what the hell? i haven't done anything to earn this kind of treatment-
naruto: stop existing!!!

לחלק הראשון של הסיפור אנא ללחוץ על הספוילר.
לחלק השני של הסיפור אנא ללחוץ עליי ^_^

ספוילר:

מצב פרויקט: בכתיבה... אינו מפורסם... בקיצור מת חלקית
קרדיט ענק ל___naruto___ הסוס שעשה את התמונה הלחיצה לסיפור ואת ההורדות!!!!!!

פרק 38- האם הגורל קיים? כבר כאן חם וטרי מהתנור! קישור למטה! נו, למה אתם מחכים?!
הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:
קרדיט ענק ל__naruto__ הסוס שעלה את הפרקים להורדות!!!!

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 11-20!!!!!!!!!!!!!!!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

Go to the top of the page

+Quote Post
SkyWolf
הודעה 25.06.2010, 13:25
הודעה #22

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 59,926

יחסית לחלק הראשון הרמה ירדה.
זה רק איך שאני רואה את זה אז אל תכעסי או משהו אבל הכתיבה לך ירדה באיכות

--------------------

+Quote Post
L.Wolf
הודעה 25.06.2010, 17:46
הודעה #23

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 26,642

סוף סוף חזרת sky wolf הפרק היה טוב ונחמד ראיתי שגיאת כתיב אחת ואהבתי את הקטע של שלוש מגילות(אימימארו מטומטם)

--------------------
אוציהא סאסקה&אוציהא איטצי

planet.com/images/features/ptests/naruto/sasuke.jpg" alt="naruto test" /></a> COPY BB CODE

+Quote Post
YipiBell
הודעה 25.06.2010, 18:13
הודעה #24

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 22,932

לחזור לסיפור ולא לספר לי!(פרצוף נעלב)
ממך לא ציפיתי לזה באמת.
את זה שיש לך עלילה מקורית אנחנו כולנו יודעים, הכתיבה מתחדדת ומשתפרת מפרק לפרק, וקרגיל מחקה לפרק הבא^^

--------------------
אני דיסלקת אז סליחה על שגיאות הכתיב

--------------------------------------------------------------------------

+Quote Post
SkyWolf
הודעה 25.06.2010, 21:21
הודעה #25

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 59,926

למי שחשב אז אני לא השתתפתי בפרק הזה ולא בכללץ אני הפסקתי עם הפרויקט כי אם לא ידעתם אז בצירוף לפרק המתוקן משגיאות כתיב מדי פעם נתתי לה הערות לשיפור של הכתיבה וחפי המשפט אני הובלתי את הסוס לבאר אבל לא הכרחתי אותו לשתות את המים. נתתי לה כלים והיא לא הישתמשה בהם לשיפור הכתיבה. לפי דעתי האישית הסיפור היתדרדר ומכאן הוא יכול רק לעלות

--------------------

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 25.06.2010, 22:35
הודעה #26

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(SkyWolf @ 25.06.2010, 20:21) *
למי שחשב אז אני לא השתתפתי בפרק הזה ולא בכללץ אני הפסקתי עם הפרויקט כי אם לא ידעתם אז בצירוף לפרק המתוקן משגיאות כתיב מדי פעם נתתי לה הערות לשיפור של הכתיבה וחפי המשפט אני הובלתי את הסוס לבאר אבל לא הכרחתי אותו לשתות את המים. נתתי לה כלים והיא לא הישתמשה בהם לשיפור הכתיבה. לפי דעתי האישית הסיפור היתדרדר ומכאן הוא יכול רק לעלות

ננתה לי הערות לשיפור הכתיבה? באמת? לא כי בפעם האחרונה שמתי לב, תקנתה שגיאות.
יודע למה רמת האיכות ירדה? זה כמו שאתה לא מדבר שפה כמה זמן, אתה שוכח מילים והרמה הכללית של שפה יורדת, ככה זה בכל דבר. כולל כתיבה. לא כתבתי כלום במשך חצי שנה קרוב לוודאי, ולכן הרמה ירדה.
אתה חושב שזה קל לי לחזור לכושר כתיבה? ממש לא.
לדעתי האישית ולפי התגובות הכלליות, הסיפור לא ממש הידרדר (לא שאני באה בביקורת על דעתך האישית), ולדעתי הסיפור לא כל כך גרוע.
אז בוא לא נחשוב את עצמנו, כי אני חיכיתי לתשובה שלך בנוגע לסיפור כמה ימים טובים, שום סוס ושום באר.

נ.ב. תודה לכל התגובות האחרות כולל של SkyWolf.

--------------------

ספוילר:
naruto: sasuke's an emo. he has no emotions other than the emotion that is emo. but if he did have them, he would hate you so much!! god, why do you exist?!
sakura: seriously, what the hell? i haven't done anything to earn this kind of treatment-

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
Jiraiya sama
הודעה 27.06.2010, 22:46
הודעה #27

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 43,103

כמו שאמרתי לך אני חולה על הכתיבה שלך כל פרק ופרק זה עולם חדש
העלילה מדימה והכתיבה שובה מעולה אני ממש אוהב את הסיפורים האלה
והספיישל טאנקאה אני צריך לקרוא אותו שוב אבל הוא גם ממש יפה
ציון הכי טוב שיש!!!!

--------------------

בסוף הבן עבר את האבא

משהו שידידות שלי עשו אחד המצחיקים אזהרה,מכיל אצ'י חמור
כניסה

+Quote Post
One Ok Rock
הודעה 29.06.2010, 23:58
הודעה #28

צ'ונין
סמל קבוצה

תושה לכל התגובות למינהן.... והודעה 800!!!!

"היי! האימון לא נגמר! קומו מהדשא עכשיו!" הסנסיי צעק אלינו. עשיתי לו אבצע משולשת וסובבתי את הגב ממנו. כמה שעות אפשר להתאמן? לפעמיים אני חושב שהם שוכחים שאנחנו רק ילדים.
הסנסיי נאנח והתיישב גם על הדשא. כנראה שהבין שאנחנו לא נמשיך היום את האימון המטומטם הזה.
"כשאני חושב על זה... טאנקאה, אין לך היום יומהולדת?" הסנסיי שאל אותי. התיישבתי על הדשא, מסתכל אליו ומנסה להיזכר את התאריך.
"עכשיו אני מבין למה אסומי כעסה עליי הבוקר" אמרתי כשאני סופר באצבעות את התאריך.
"אתה פתטי" אימימרו פלט לעברי בעוקצנות. תמיד יש לו מה לומר וגם מה שהוא אומר הוא אומר בלי לחשוב.
"אתה מתכוון ל 'אני' במקום 'אתה' " תיקנתי אותו. אימימרו התעצבן והתחלנו לריב. הקגומה שוב נאנחה. כשהתחילו המכות, היא והסנסיי פשוט הלכו.
עוד הספקתי לשמוע את הסנסיי אומר שרצה להזמין אותי לראמן, אבל הוא לא רוצה להפריע ל"אימון" שלי ושל אימימרו, והקגומה פשוט אמרה שאנחנו מטומטמים.
כשלא יכולנו לעמוד יותר מרוב מכות, היינו אחד ליד השני על הדשא.
"הכוכבים יפים" לחשתי. כל כך כואב לדבר. בחיים לא חשבתי שיכאב ככה! נו טוב, זה היה שווה את זה.
"כן... מזל טוב, יריב" אימימרו בירך אותי בחיוך. להפתעתי, בכלל לא הייתי מופתע וחייכתי אליו בחזרה.
זה כל כך כואב!!!

ספיישל טאנקאה- חלק ו'

"אני מקווה שלא מחצת אותם, סאוטו" אקיה אמר למראה הבוחן שנכנס זה עתה לחדר.
"כמה שאתה פתטי, בן דוד" סאוטו אמר באדישות והתיישב על אחת הספות שליד בן דודו.
"כן, אבל שבוע במדבר. לא הגזמת הפעם?" אקיה שאל מודאג.
"פשוט שתוק ותהנה מזה שלא רצחתי אותך כשהיינו קטנים, גם אז הייתה עולה לי על העצבים בקלות" סאוטו אמר ביומרנות והתחיל לישון.

***בחלק של המדבר***

"חם... כל כך חם" צ'יף אמר בקושי כשהוא מתנדנד מצד לצד. חברי הקבוצה שלו הסתובבו אליו ונתנו לו אגרוף.
"למה?!" צ'יף צעק והתחיל להתנפל עליהם. כל השלושה התחילו במכות, כשהם לא שמים לב שסכנות המדבר מתקרבות אליהם.

*** נאבורו וקבוצתו***

"המדבר... למה דווקא פה?!" נאבורו צעק בייאוש ונשכב על החול. טומי הסתובבה אליו וניסתה להרימו, אך לשווא.
"קום כבר יא שמן! אנחנו צריכים לזוז, אחרת לא נגיע בזמן למבצר!!!" טומי צעקה עליו. קאז קפץ עליה ונשך אותה ביד.
"אח! אוף ממני יא כלב מלא מחלות!!!" טומי צעקה בכאב ונופפה את ידה למעלה ולמטה בניסיון להעיף את הכלב השנוא ממנה. נאבורו נאנח ושחרר את קאז ממנה. טומי נפלה על החול.
"את בסדר?" מאקוטו ניגש לחברת צוותו והושיט לי יד כדי להרימה. טומי חייכה אל מאקוטו וקמה. קאז נבח כשטומי התקרבה אליו.
"רואה,כלב. זה בכלל לא כאב" טומי אמרה בהתגרות אל קאז. קאז רק התעצבן עוד יותר וניסה להשתחרר מבעליו.
"תפסיקי להתגרות בו כבר, טומי!" נאבורו צעק אליה והתחיל ללכת משם.
"בחיי, יותר כיף עם טאנקאה מאשר איתם... נכון קאז?" נאבורו שאל בחיוך. נאבורו תמיד היה הפריק של השכבה בגלל שתמיד דיבר עם קאז. אנשים פשוט התרחקו ממנו בגלל זה, חוץ מכמה ילדים. אכשהו, נאבורו תמיד זכר את הקבוצה של טאנקאה.
"היי.. מאקוטו, אני יודעת שזה לא ימצא חן בעינך, אבל באמת יש משהו במה שנאבורו תמיד אומר על טאנקאה" טומי אמרה את מה שחשבה באותו הרגע. מאקוטו רק הפנה אליה מבט כועס והתחיל ללכת אחרי נאבורו.
"כדי שנתחיל ללכת, אחרת נאבד אותו... ועוד משהו טומי" מאקוטו עצר והפנה את מבטו לחברת קבוצתו, "תחסכי ממני את הדיבורים על הזבל הזה"

*** באזור אחר במדבר***

איזה חום!!! איך יכול להיות שחם כל כך?! למה דווקא בכפר החול? למה בכלל המייסדים של כפר החול בחרו להקים את הכפר במדבר?! אני משתגע!!!
הזעה התחילה לנטוף מפני. העברתי את ידי שמאלית על העניים כדי להזיז את הזעה משם. הקגומה ואימימרו היו ממש מאחורי. לא היה זכר למצב הרוח שהיה לי מקודם. התנשפתי בכבדות, והסתובבתי לאחור. נראה שמצבם לא היה יותר טוב משלי. אגב, איפה התיק.
"התיק, איפה הוא?" הסתובבתי ושאלתי בבהלה. נראה שהסימון של הקגומה ואימימרו ירד עכשיו.
"אמרתי לך לקחת אותו, לא?!" הקגומה שאלה בצעקה את אימימרו. אימימרו לא זז מהמקום.
"כן אבל הופתעתי מהקפצה שלו" אימימרו יצא מההלם והצביע לעברי.
"אתה קולט מה עשית?!" צרחתי אליו בכעס. אימימרו לא הגיב. הקגומה התחילה להסתובב כשידיה על ראשה, אימימרו היה בהלם מזה שהבין מה הולך לקרות עכשיו ואני התיישבתי על הרצפה ומתחיל לחשוב. כן, זה מנהג מאז אימוני הכפשות עם הסנסיי.
"אה!!!" שמענו צרחה של ילדה. הקול לא היה מוכר אבל חלחל פחד בכולנו. את הרגע הזה, לעולם לא אשכח.
הבחינות מתחילות, זה לא צחוק! אנחנו יכולים להרג פה!
"יש לי רעיון! תעקבו אחרי בלי לשאול" קמתי מהחול והתחלתי ללכת צמוד להר החול.
"למה?" אימימרו שאל בסקרנות. לא מצא חן בעניו שאני אוביל שוב.
"אמרתי בלי לשאול. פשוט תעשה את זה" הפינתי את המבט שלי אליו כשאמרתי את הדברים קצת בכעס. השניים החליפו מבטים והחליטו ללכת אחרי.
מערה... זה מה שאני צריך כדי לעבור שלב הבא בתוכנית. אולי אצליח לזמן מים מהאוויר אבל עם השמש הזאת, לא נראה לי שיש בכלל סיכוי להצליח. לעזעזל! למה לא למדתי את זה בכפר! הייתה לי חצי שנה ללמוד את זה!
"מה אתה מחפש?" הקגומה שאלה, התעלמתי מהשאלה שלה בגלל שראיתי משהו שחור בהר. התחלתי לרוץ לכיוון פתח המערה. עצרתי ממש ליד הפתח וסימנתי להם להיות בשקט. נצמדתי יותר לקיר ההר והסתכלתי לפתח.
נראה שאין שם אף אחד, אה? אבל, בכל זאת.... רק ליתר ביטחון.
הוצאתי פצצת עשן מהכיס שלי וזרקתי פנימה. באמת לא היה שם אף אחד. סימנתי להם לחיוב ונכנסתי למערה. אימימרו נכנס אחרי והספקתי לחליף עם הקגומה מבט שואל כשהיא נכנסה למערה.
או קיי.. לנשוף אוויר ושהרגליים יהיו יציבות כמו סלע. יופי, עכשיו צ'אקרה ליד החזקה.
הרמתי את יד שמאל ופתח המערה נסגר על ידיי אדמה.
"מה קורה פה?!" אימימרו שאל בכעס, סובב אותי ונראה לא כל כך מרוצה.
"שחרר אותי, אידיוט!" אמרתי בכעס. אימימרו הניד לשלילה. דחפתי אותו אחורה, מה שבטוח... זה לא היה אחד מהריבים שלנו, זה משהו הרבה יותר רציני.
הקגומה נחפה בייננו ועצרה אותנו מריב בטוח.
"אימימרו, למה אתה כל כך תוקפני?" הקגומה שאלה בחשש. אימימרו התקרב אליה. דחפתי אותה הצידה... משהו לא בסדר עם האידיוט הזה... שוב.
"מה אתה מנסה לעשות?!" אימימרו צרח לעברי. ניסיתי לראות מה לא בסדר איתו מבחינה גופנית, אך לא מצאתי. כנראה ששום דבר לא פגע בו.
יש אפשרות אחת שנותרה.
"Kai!" צעקתי. שום דבר לא קרה. אימימרו המשיך להתקדם.
"איפה האידיוט האמיתי?" שאלתי בחשדנות בזמן שאני מוציא קונאי מכיס הנשקים.
"אל מה אתה מדבר, נמוך? זה אני" אימימרו אמר בצחקוק והמשיך להתקרב.
הבנתי! אז כן משהו פגע בו!
הסתכלתי לקרע בלתי מוסבר באחורי הגב שלו, שלא שמתי לב אליו מקודם.
"מה עשית לאימימרו? זה באמת אחת הטכניקות הכי מרשימות שראיתי בחיי הקצרים" אמרתי לאימימרו, או למי ששלט בו. העניים שלו נראו אחרת, כאילו הוא לא בהכרה, כנראה שזה קשור לקרע.
"היי, הקגומה... קחי את המגילה וצאי מפה" אמרתי בזמן שאני מוריד את המחסום של המערה. הרגשתי כאב.
הקגומה סובבה אותי וסטרה לי. דמעות התחילו לרדת מעניה. למה אני תמיד פוגע בה הכי הרבה?
"תפסיקו את זה שנכם! במיוחד אתה, טאנקאה... אנחנו קבוצה!!!" הקגומה צרח והוציא קונאי מהכיס שלה.
אימימרו התחיל לרוץ לעברנו. יצאתי מההלם ממה שקרה עכשיו והפלתי אותו על הרצפה בעזרת הרגל הימנית שלי כשאני נעזר ביד של צד שמאל. קפצתי לעבר הקגומה ונעמדנו בעמדת קרב.
מה לעשות? מה לעשות? תחושב כבר! תפעיל את המוח שלך! זהירות.
תפסתי את אגרופו של אימימרו, ודחפתי אותו אחורה, מנסה לא לפגוע בו. הוא כל כך יהיה חייב לי על זה!
הקגומה עקפה אותי ונתנה לו אגרוף לפנים.
"לא! משהו שולט בו! אל תרביצי לו! רגע... במחשבה שנייה, תרביצי לו" נזכרתי בכול הפעמים שהוא קרא לי נמוך. הקגומה עשתה פרצוף של "מה אתה רוצה".
"תשאירי אותו על הרצפה!!!" צרחתי אליה כשאני מנסה לחלץ אותנו מהמצב.
רגלי סלע, שתי ידיים קדימה. יד חזקה למעלה, שנייה עדיין ישרה, לשחרר צ'אקרה לארבעת האיברים ולקפוץ.
"רדי ממנו!!!" צרחתי כשנתתי על האדמה. הקגומה קפצה הכי רחוק שיכלה. עשיתי תנוע חדה של ליפוף.
אזיקי אדמה נכרכו סביב ידיו ורגליו של האידיוט כך שלא יוכל לקום מהאדמה.

***באזור אחר בכפר החול***

"מה אנחנו מחפשים פה?" אדם בעל שער סגול שאל את אדונו, כדי לרענן את זכרונו. הקבוצה מנתה שמונה אנשים. כולם היו לבושים בבגדי צ'ונין כך ללא מגני מצח שיגידו מאיפה מוצאם.
כל השמונה גם לבושה סרבלים אשר כיסו את פניהם כך שרק שערם היה נראה לעין האנשים.
אחד השינובים נתן מפרק לאדם שדיבר.
"מה אנחנו מחפשים?" הג'ינג'י חזר על השאלה בטון מאיים. "אני אגיד לך מה אנחנו מחפשים חתיכת אידיוט מגושם... אנחנו מחפשים את הילדים מקונוהא המקוללת שעשתה לי את זה". הג'ינג'י הוריד את סרבל מראשו. צלקת מחרידה נראתה על פניו... צלקת שצ'אקרה שיצאה מכלל שליטה עשתה זאת.
הג'ינג'י החזיר את הסרבל לראשו ונזכר ביום ההוא... היום שלעולם לי שכח, היום שהחליט להרוג את מי שעשה לו את הצלקת.
הג'ינג'י החליט להרוג את האטקאה טאנקאה, גם אם זה הדבר האחרון שיעשה כל חיו.

בפרק הבא:" ספיישל חלק ז'"

נ.ב. מעניין מי יזהה את הג'ינג'י ומאיפה happy.gif...

--------------------

ספוילר:

ספוילר:

הפרקים של הסיפור:
הורדות:
ספוילר:

הורדת פרקים 1-10!!!!
פרקים 21-30!!!!!1.

+Quote Post
BanDitsRulls
הודעה 30.06.2010, 01:51
הודעה #29

הכל זה האחד והאחד זה הכל ושניהם זה אני ואני תימני
סמל קבוצה

משתמש מספר: 71,082

תודה
כמה פרקים יהיה לספיישל הזה?

Dr. ExyShock: צריך להגיב תגובה בונה, לפחות מילה על הפרק. זכור לפעם הבאה.

--------------------

+Quote Post
YipiBell
הודעה 01.07.2010, 06:31
הודעה #30

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 22,932

LOL פרק טוב אבל את צריכה לחדד אוד את הכתיבה בלי קשר לזה, יש לך שגיעות הקלדה שזה נורה מציק ומפריע...

--------------------
אני דיסלקת אז סליחה על שגיאות הכתיב

+Quote Post
L.Wolf
הודעה 02.07.2010, 12:51
הודעה #31

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 26,642

הפרק היה טוב והכתיבה שלך בסדר מבחינת התיאורים
מחכה לפרק הבא(אני זוכר את הגינגי)

--------------------
אוציהא סאסקה&אוציהא איטצי

planet.com/images/features/ptests/naruto/sasuke.jpg" alt="naruto test" /></a> COPY BB CODE

+Quote Post

2 עמודים V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 22.05.2018 , 11:38