IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

38 עמודים V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> טוהו (Touhou) [נושא רשמי- אושר ע"י Rikku], כל מה שרציתם לדעת (או לא) על טוהו [מידע בסיסי בלבד] פלוס לינקים
טוהו
אתה לא יכול לראות את תוצאות הסקר עד שלא תצביע. אנא התחבר ושלח את ההצבעה שלך על מנת לצפות בתוצאות סקר זה.
סך כל הצבעות: 93
אורחים לא יכולים להצביע 
Doctor Shinobi
הודעה 15.08.2010, 23:12
הודעה #41

כשף כרובים
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 11,987

ציטוט(Benu Sama @ 16.08.2010, 00:04) *
מימה אני מבין, אבל למה להתפלל לראות את גנג'י? XD

הוא הדבר הכי גברי בטוהו on3.gif טוהו 13 זקוק לגבריות הגברית שלו!

--------------------

Go to the top of the page

+Quote Post
YoukaiSAMA
הודעה 15.08.2010, 23:36
הודעה #42

I'm hungry.
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 69,131

ציטוט(doctor shinobi @ 15.08.2010, 23:12) *

לייק עלייך שינובי 3> XDD
..למרות שדיי עצוב לחשוב שצב הוא הכי גברי בטוהו.

--------------------

+Quote Post
Doctor Shinobi
הודעה 16.08.2010, 00:26
הודעה #43

כשף כרובים
סמל קבוצה

ציטוט(Yukai SAMA @ 16.08.2010, 00:36) *
ציטוט(doctor shinobi @ 15.08.2010, 23:12) *

לייק עלייך שינובי 3> XDD
..למרות שדיי עצוב לחשוב שצב הוא הכי גברי בטוהו.

יש גם את unzan הענן מטוהו 12,גם הוא מאוד גברי XDD

--------------------

+Quote Post
nicepianoplayer
הודעה 17.08.2010, 21:44
הודעה #44

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 77,107

אני נאלץ לקטוע את החיים המשעממים שלכם בעקבות מבזק חדשות מיוחד- טוהו 12.8 יצא!!!
וואו, זה היה כל כך מהיר שלא גילתי את זה עד עכשיו, חחח.
עקב נסיבות אלה אני מחוייב לכתוב סיקור עליו, למרות ששיחקתי בו בקושי 3 פעמים. XD
אז ללא עיכובים נוספים, קבלו סיקור!

טוהו 12.8- מלחמות הפיות (Fairy Wars):

מנגינה מהמשחק- Great Fairy Wars ~ Fairy Wars
http://www.youtube.com/watch?v=eTDNKCvvtgA...feature=related

משחק: http://www.megaupload.com/?d=isoz2w22
תרגום: http://www.gensokyo.org/th128e_patch_1.0.exe

העלילה:

ספוילר:
שימו לב: הסיפור מבוסס על דמויות שהופיעו באחת המנגות של טוהו ולא באף אחד מהמשחקים (Strange and Bright Nature Deity).
יום אחד, פיית הקרח הידועה בגנסוקיו, סירנו, המומה לגלות שביתה נחרב. על חורבות הבית שלה מופיע דגל שעליו מצויירות שלוש פיות, הידועות במעשי הקונדס שלהן בגנסוקיו. שמותיהן הם לונה צ'יילד, סטאר סאפיר, וסאני מילק. אכולת זעם ותסכול, סירנו מכריזה מלחמה על שלוש הפיות ויוצאת להעניש אותן. בכמה וריאציות של הסיפור, סירנו מתעמתת בהתחלה עם כל אחת מהן בנפרד, ובנוסף גם מענישה פיות נוספות שמנסות לעמוד בדרכה, כמו דאיוסיי, לילי וויט ולילי בלק. לבסוף, לאחר שפגשה את הפיה השלישית בחבורה, היא נלחמת בכולן יחד, כאשר לאחר קרב ארוך היא מנצחת את כולן באופן סופי.
שלב הבונוס: לאחר מכן, מעודדת מהניצחון שלה על שלושת הפיות ומאוד משועממת, היא מחפשת אתגר חדש- להביס יוקאי.
היא נתקלת להפתעתה במאריסה קיריסאמה, שלמרות שאינה יוקאי מסכימה להילחם בה, כי גם היא משועממת. מאריסה מזלזלת בה וטוענת שלא תילחם בה במלוא הכוח, למרות שסירנו מתעקשת אחרת.
הקרב פורץ, ובמהלכו מאריסה נדהמת לנוכח העובדה שסירנו פתאום מאוד חזקה, ולבסוף אפילו מפסידה לה. מאריסה מודה שלפעמים לא כדאי להתעסק אפילו עם פיות. למרות זאת, שתיהן מותשות וכל אחת פונה לדרכה, ובמקרה זה פשוט לישון.

דרך משחק ופרטים שונים עליו:

שימו לב: אני לא מנוסה במשחק זה, ולכן ייתכן שהמידע שאני אתן כאן שגוי מעט. אני מתנצל מראש במקרה כזה!
מבחינת סגנון המשחק, טוהו 12.8 מזכיר מאוד את טוהו 9, אבל ישנם גם כמה חידושים ייחודיים למשחק זה.
מקשים במשחק:
Z- לחיצות מהירות (לא רצופות)- יריות איטיות. החזקה- התקפה מיוחדת (ראו פירוט בהמשך!).
C- יריות מהירות (החזקה).
X- פצצה ("קיפאון מושלם"), פירוט אח"כ.
Shift- מהירות איטית.

במשחק זה קיימת "מערכת המוטיבציה". היא מופיעה מעל הפינה הימנית התחתונה של המסך. המוטיבציה נמדדת באחוזים, כאשר אתם מתחילים מ-0%. ישנם 2 דברים שמערכת המוטיבציה עושה: 1. היא מעלה את הרמה של סירנו. היא מתחילה ברמה 3, ועבור מספר מסויים של אחוזים שתצברו, היא תעבור רמות. עלייה ברמות היא הדרך היחידה לחזק את היריות שלה במשחק הזה (אין חפצי כוח)! 2. עבור כל 100% שתקבלו (עד 1000%), תקבלו ניסיון נוסף. ישנן מספר דרכים להשיג אחוזי מוטיבציה: 1. לפגוע ביריבים. 2. להשתמש בהתקפה המיוחדת.
כדי להשתמש בהתקפה מיוחדת חובה שהמד שמעל סירנו יהיה מעל 30% (המקסימום הוא 100%)! מד זה נקרא "מד כוח הקרח". הוא מתמלא בדרכים הבאות: 1. לבד (אך די לאט). 2. לפגוע/להרוג יריבים. 3. גרייזינג ליריות.
המתקפה המיוחדת היא התקפה שבה מופיע גוש קרח קטן יחסית מול סירנו (ככל שהאחוז במד כוח הקרח היה יותר גבוה לפני שימוש, כך הוא יישאר יותר זמן). כל ירייה שנוגעת בקרח קופאת, וכל ירייה שנוגעת ביריות הקפואות קופאת גם כן! ע"פ אחוז המסך שהיריות הקפואות כיסו תקבלו אחוזים למד המוטיבציה. יש יריות שלא ניתן להקפיא והן יריות בוערות ולייזרים! לעומת זאת, פצצת "קיפאון מושלם" תקפיא גם יריות בוערות. היא מקפיאה את כל היריות על המסך. ניתן להשיג פצצות ע"י הקפאת יריות בעזרת ההתקפה המיוחדת.

הודעה זו נערכה על ידי nicepianoplayer: 13.09.2010, 12:27

--------------------
משחקים בטוהו 12.3 בהאמאצ'י אונליין:

touhou 12.3 faceoffs
אין סיסמה.

...
ד"א: אני גרוע, תרחמו עליי. T_T

+Quote Post
Doctor Shinobi
הודעה 18.08.2010, 14:16
הודעה #45

כשף כרובים
סמל קבוצה

אנשים שאומרים סירנו זה אנשים שמגיע להם brainfreeze לכל החיים :ם

--------------------

+Quote Post
nicepianoplayer
הודעה 18.08.2010, 22:34
הודעה #46

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

ציטוט(doctor shinobi @ 18.08.2010, 15:16) *
אנשים שאומרים סירנו זה אנשים שמגיע להם brainfreeze לכל החיים :ם

אני מסוג האנשים שנהנה מקיפאון מוח, מוהאהאהא!!!
ואני יודע שלומר סירנו זה לא נכון, אבל זה נשמע הרבה יותר טוב מצ'ירונו, ולא יעזור כלום. >_>

--------------------

touhou 12.3 faceoffs
אין סיסמה.

...

+Quote Post
nicepianoplayer
הודעה 25.08.2010, 00:32
הודעה #47

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

הסתירו את המסקנה (Concealed the Conclusion):

מנגינה מהמשחק- G Free ~ Ultimate Dream
http://www.youtube.com/watch?v=y-osvQJwRGk...;feature=search

משחק: http://www.mediafire.com/?cfbc9j52qc2w4aw
http://www.mediafire.com/?8mm138jt5mabi0i
http://www.mediafire.com/?ii2km566368c7wn
(מצטער שזה בחלקים, אבל אם הייתם יודעים כמה היה קשה לעדכן את המשחק הייתם יודעים כמה זה שווה את זה. כדי לאחד את החלקים הורידו את התוכנה hjsplit כאן: http://hjsplit.en.softonic.com/. פתחו את התוכנה, לחצו על join ובחרו את הקובץ שנגמר ב-001. שימו לב ש-002 ו-003 נמצאים ביחד איתו באותה תיקייה! תוכלו לבחור איפה תרצו לשים את הקובץ המאוחד.)
עדכון: הקובץ שמקושר כאן כבר מעודכן לגרסה העדכנית ביותר.
תרגום: (אין תרגום למשחק כרגע. >_<)

שימו לב! ההפעלה של המשחק יחסית מסובכת. הוראות בהמשך...

העלילה:

ספוילר:
אביב חלש במיוחד מתרחש בגנסוקיו, כמעט אין פרחים... מאריסה קיריסאמה בדיוק המציאה קסם חדש שיעזור בצפייה בפרחים, ועפה למקדש האקוריי כדי להראות לריימו את ההמצאה. אך כאשר היא מגיעה, המקדש נעול, וריימו לא נמצאת. מאריסה יוצאת לחפש אותה.
בגרסה הראשונה של הסיפור, מאריסה יוצאת אל אחוזת שטן הארגמן. בדרך, היא נתקלת בפלנדרה סקארלט, שברחה מהמרתף ותוקפת אותה, ואז בהונג מיילינג, שיצאה להחזיר אותה אך גם מנסה לעצור את מאריסה להיכנס, משום שזו עבודתה, אחרי הכל (שלב 1). מאריסה מסתובבת בטירה, אך מפריעה שוב לסאקויה יזאיוי בניקיון, וזו מנסה להבריח אותה, אך נכשלת. לאחר מכן, היא פוגשת את רמיליה סקארלט, והיא גם מנסה לגרש אותה, ללא הצלחה (שלב 2). מאריסה פונה לספריית הטירה. קואקומה, עוזרת הספרנית, מנסה לעצור אותה ונכשלת גם כן, ולאחר מכן מאריסה פוגשת בפאטצ'ולי נולדג'. פאטצ'ולי מספרת לה שריימו מתה ומנסה לעצור את מאריסה מלחפש אותה. פאטצ'ולי מובסת לאחר קרב עם מאריסה ומזהירה את מאריסה שלא יהיה קל להשיב לחיים את ריימו, כי היא בת אדם מיוחדת (שלב 3).
בגרסה השנייה של הסיפור, מאריסה יוצאת אל אחוזת איינטיי. בדרך, היא פוגשת בפוג'יווארה נו מוקו וקאגויה הוראיסאן, שנלחמות אחת בשנייה כהרגלן, וגם בה, ללא סיבה, אך שתיהן מובסות במהרה (שלב 1). מאריסה נכנסת לאחוזה ומותקפת ע"י רייסן אינאבה, אך זו מנוצחת, ומאריסה ממשיכה בחיפושיה. לאחר מכן, היא פוגשת באיירין יאגוקורו. מאריסה לא מאמינה לה כשהיא טוענת שריימו לא נמצאת ובמהרה מתפתח קרב, כשבסופו מאריסה מבינה שריימו אכן לא נמצאת (שלב 2). מאריסה יוצאת אל גני האחוזה, שם פוגשת בטווי אינאבה, שבהתחלה תוקפת אותה ללא סיבה, וכאשר הן נפגשות שוב טווי מספרת לה שהיא יודעת איפה ריימו נמצאת. מאריסה דורשת לדעת, אך טווי מסרבת מחשש שמאריסה תמות. לאחר "שכנוע" שכלל קרב יריות, טווי מספרת לה, ומאריסה יוצאת לדרכה (שלב 3).
בגרסה השלישית של הסיפור, מאריסה יוצאת החוצה בחיפושיה אחר ריימו. בהתחלה, היא נתקלת בלילי ווייט ומדיסין מלנכולי. מאריסה מנצחת את השתיים במהרה וממשיכה לחפש אחר ריימו (שלב 1). לאחר מכן, איה שאמיימארו תוקפת אותה ללא אזהרה, ומובסת. כאשר היא פוגשת את מאריסה שוב היא עולה למכשפה על העצבים בשיחה שמתפתחת ולכן הן נלחמות שוב, ואיה מובסת במהירות (שלב 2). מאריסה ממשיכה לכיוון מואנוזוקה (השער לעולם הבא), שם קומאצ'י אונוזוקה מנסה לעצור אותה מלהיכנס, אך מאריסה מנצחת אותה וממשיכה הלאה. לאחר כמה זמן מופיעה שיקיאייקי יאמאקסאנאדו. שיקיאייקי אומרת לה שריימו לא יכולה להגיע למואנוזוקה, ומאריסה דורשת הסבר. הטון שלה לא מוצא חן בעיניי שיקיאייקי, וזו מנסה לתקן את התנהגותה. הקרב פורץ, ובסיומו מאריסה מעט מופתעת שששופטת המתים לא יכלה להביס אותה. שיקיאייקי לא מסבירה זאת, אבל אומרת לה שיש רק עוד מקום אחד שאליו אדם מת יכול להגיע. מאריסה מבינה את כוונתה ויוצאת לדרך (שלב 3).
בגרסה הרביעית של הסיפור, מאריסה פוגשת בתחילת חיפושיה את מימה, שרוצה שהמכשפה תחזור להיות העוזרת שלה. מאריסה מתנגדת בכל תוקף, ולאחר שני קרבות מימה מובסת ומאריסה נמלטת (שלב 1). מאריסה ממשיכה לטירה של יוקה קאזאמי, והשתיים מנהלות שני קרבות ללא סיבה ברורה (שלב 2). מאריסה מגיעה למאקאי ושינקי לפתע תוקפת אותה ללא סיבה. לאחר מכן מופיעה אליס מארגאטרויד. אליס מספרת למאריסה שהחיבור בין מאקאי לגנסוקיו עומד להיעלם לנצח, ומזמינה את מאריסה להישאר איתה במאקאי. מאריסה טוענת שזו סיבה טובה למצוא את ריימו כמה שיותר מהר, אך אליס מפרשת את דבריה בכך שאכפת לה יותר מריימו מאשר ממנה. אליס מחליטה להילחם בה כל כך ברצינות עד שהיא תיחרט בזכרונה של מאריסה. לאחר קרב ארוך היא מובסת, ומספרת לה בלית ברירה היכן ריימו נמצאת (שלב 3).
בהמשך של הסיפור, מאריסה עפה מעל המדרגות הרבות אל ארץ המתים. שם, צ'ן וראן יאקומו מנסות לעצור בעדה, אך נכשלות. מייד לאחר מכן מופיעה לפתע יוקארי יאקומו. מאריסה מבקשת ממנה שתשנה את הגבול בין חיים למוות כך שריימו תחייה, אך יוקארי טוענת שאין לכך משמעות ומסרבת. מאריסה מאיימת עליה שתציית או שתכריח אותה, אך יוקארי לא מקשיבה לה והקרב פורץ. יוקארי ביחד עם ראן וצ'ן מובסות אחרי קרב ארוך ויוקארי נאלצת להוביל את מאריסה אל ריימו (שלב 4).
מאריסה מחפשת אחר ריימו בעולם המתים, אך שם נתקלת רק ביומו קונפאקו, שתוקפת אותה ללא סיבה כביכול, אך מובסת במהרה, ואז ביויוקו סאיגיוג'י. יויוקו מספרת לה שזהו היום האחרון של גנסוקיו. גנסוקיו היא רק חלום של ריימו, והיא בוחרת לסיים את החלום. מאריסה לא מאמינה לה ודורשת ממנה לעצור את זה, אך היא טוענת שהיא גם כן רק חלק מהחלום של ריימו, ולכן אין ביכולתה לעשות שום דבר בעניין. גנסוקיו תיעלם בשקיעה. מאריסה דורשת לראות את ריימו, אך יויוקו מסרבת ומנסה להרוג אותה במטרה למנוע את המפגש ביניהן. לאחר קרב ארוך יויוקו מובסת גם כן ונאלצת להוביל אותה אל ריימו (שלב 5).
נראה שאפילו כל הפיות מנסות לעצור את מאריסה, ואז מופיעות שוב יוקארי ויויוקו ומנסות לעצור את המכשפה פעם אחרונה, לפני ששתיהן מפסידות בשנית. סוף-סוף מופיעה ריימו האקוריי, רק שהיא לובשת בגדים לבנים לחלוטין, במקום הלבוש האדום-לבן הרגיל שלה, משום שהיא הפכה לרוח בגנסוקיו. מאריסה מבקשת ממנה לבלות קצת זמן איתה, אך ריימו דוחה את בקשתה בטענה שכל תושבי גנסוקיו שווים ביומה האחרון, והיא לא יכולה להעניק טובה מיוחדת רק לה. ריימו מתנצלת על כך שבגללה מאריסה הייתה צריכה לעבוד קשה, אך מאריסה מבקשת משאלה אחרונה- קרב דאנמאקו איתה, כאשר היא תיתן 100% מעצמה, והמפסידה תהיה חייבת לשרת את המנצחת. ריימו מחליטה לכבד את בקשתה, אך מזהירה אותה שכך יהיו להן רק כמה דקות לפני שגנסוקיו תיעלם לנצח. (אם הזמן נגמר לפני סוף הקרב: סיום רע- מאריסה מתעוררת והכל היה רק חלום).
לאחר קרב ממושך, מאריסה יוצאת המנצחת ודורשת ממנה לומר משהו על כך, וכמעט פורצת בדמעות כשהיא חושבת שזה הסוף. ריימו כועסת עליה ואומרת שזה העולם שלה, ולכן לעולם לא תפסיד. לפני שהיא נעלמת ביחד עם גנסוקיו, היא משתמשת בכמה קלפי קסם אחרונים על מאריסה (שלב 6). (סיום טוב 1- מאריסה מתעוררת ומגלה שגם היא, בדומה לריימו, אינה באמת מגנסוקיו, וזהו היה חלום משותף של שתיהן. אליס ושאר תושבות גנסוקיו נפרדות ממנה ומבקשות שלעולם לא תשכח אותן. סיום טוב 2- מאריסה וריימו מתעוררות מתרדמת בבית חולים. הן מגלות ששתיהן חלמו על מקום שנקרא גנסוקיו.)
כדי לפתוח את השלב הבא, יש לנצח את המשחק עם סיום טוב ברמה רגילה ומעלה- שלב הבונוס: מאריסה מגלה להפתעתה שגנסוקיו חזרה. היא יוצאת לשם אך מגלה שהיא מעט שונה מהגנסוקיו שהיא הכירה. היא גם פוגשת פיות שהתנהגו כרגיל, ואז נתקלת בסוויקה איבוקי, שחושבת שהיא פייה ותוקפת אותה. סוויקה מובסת ומאריסה ממשיכה בסיור שלה מעל גנסוקיו. לאחר כמה זמן, מופיעה שוב סוויקה. מאריסה בהתחלה אינה זוכרת מי היא, אך נזכרת לאחר כמה שניות. מאריסה מופתעת שסוויקה שרדה לאחר שגנסוקיו התנפצה לרסיסים, וסוויקה מסבירה שחלקים ממנה הצליחו להיאחז בחלקים מגנסוקיו, ואז לאט לאט היא הצליחה להרכיב את כל גנסוקיו מחדש בעזרת הכוח המיוחד שלה. כך גנסוקיו כולה נולדה מחדש כמקום אמיתי ולא תלוי עוד בחלומה של ריימו. סוויקה גם מראה לה שהיא זו שיצרה את הפיות שמאריסה נלחמה בהן קודם לכן ע"י כך שהיא יוצרת אחת לנגד עיניה. מאריסה שואלת אותה האם היא גם יכולה להחזיר את שאר תושבות גנסוקיו, אך סוויקה אומרת שהיא לא יכולה לשחזר מחשבות, רגשות וזכרונות, אלא רק מראה פיסי. סוויקה מתלוננת על כך שעבדה קשה, ומבקשת ממאריסה שתילחם איתה בשביל הכיף. המכשפה נענית לבקשתה וקרב הראשון של גנסוקיו החדשה פורץ. סוויקה מפסידה בקרב אך מודה שנהנתה. היא מבקשת ממאריסה לחזור בזמן אחר לגנסוקיו כי היא עדיין לא יציבה, ומבקשת ממנה להביא "מומחית" בפעם הבאה שתשוב. מאריסה מבינה את כוונתה ועוזבת.
ראו פירוט כיצד לפתוח את השלב הבא בהמשך- שלב הבונוס השני: מאריסה שבה לגנסוקיו עם ה"מומחית". סוויקה פוגשת בהן ומבקשת להילחם עם ה"מומחית", אך מאריסה מתנגדת והשתיים נלחמות כדי לראות מי תילחם בה ראשונה. סוויקה מובסת ומאריסה מקבלת את הזכות להילחם ראשונה. ה"מומחית", ריימו האקוריי (לבושה בבגדים הרגילים שלה), מופתעת לגלות שהחלום שלה הפך למציאות.
ריימו מבינה שבעצם גנסוקיו הייתה אמיתית כל הזמן, רק שלא האמינה בכך, ובגלל זה ויתרה עליה. מאריסה וריימו מחליטות לשוב לחייהן ה"רגילים" בגנסוקיו. השתיים מחליטות לערוך לפני זה קרב דאנמאקו, וריימו צוחקת ואומרת ששכחה איך להילחם לא ברצינות. מאריסה צוחקת ומסכימה לקרב. בסוף הקרב הארוך והמעייף, ריימו שהפסידה מבינה שכעת זהו לא העולם שלה יותר. השתיים לאחר מכן חוזרת לשגרה של גנסוקיו, כאשר הפעם ריימו היא אחת משאר תושבות גנסוקיו, ולא עוד שונה מהן.

דרך משחק ופרטים שונים עליו:

מקשים:
Z- יריות.
X- פצצה.
C- שימוש בכדור האקוריי יינג-יאנג (פירוט אח"כ).
Shift- איטיות.

במשחק הזה קיימת מערכת נקודות ההאקוריי. המד מופיע בפינה השמאלית התחתונה של המסך. נקודות האקוריי משמשות לצבירת זמן נוסף נגד ריימו במשחק הרגיל (הבדל בין ניצחון להפסד במשחק!), וגם כדי לנסות להילחם כנגד קלפי קסם מיוחדים של בוסים במשחק (רק מרמה רגילה ומעלה.). ניתן להשיג נקודות האקוריי בכל מצב במשחק באפשרויות הבאות: 1. תפיסת קלפי קסם (50 נקודות האקוריי לכל קלף). 2. גרייזינג בלי שימוש במהירות נמוכה (כלומר בלי ללחוץ על Shift, ונקודה אחת לכל גרייז). בנוסף, קיים מד מעל/מתחת למאריסה. המד הזה מתמלא כאשר עושים גרייזינג, במיוחד במהירות גבוהה, וכאשר משיגים נקודות האקוריי (בדרכים שציינתי במשפט הקודם). כאשר הקו מלא, כל גרייזינג שתעשו (גם במהירות איטית) יזכה אתכם ב-3 נקודות האקוריי. בנוסף, כשהקו מלא ניתן להשתמש בכדור האקוריי יינג-יאנג, אשר הופך דאנמאקו לנקודות האקוריי (לא מומלץ, ראו נימוק להלן). שימו לב: שימוש בכדור ירוקן את המד! המד יתרוקן בערך ברבע אם תשתמשו בפצצה רגילה, ואם תשתמשו בפצצת מוות (כלומר תצילו את עצמכם ברגע האחרון עם פצצה) או שתמותו, הקו יתרוקן לחלוטין ותצטרכו לחכות זמן מה עד שתוכלו להתחיל למלא אותו שוב (הוא יהיה בתבע אדום). בכל שלב (חוץ משלב 6 ורמה קלה) תהיה רמה מסויימת של נקודות האקוריי שמטרתכם להשיג. למשל, תצטרכו ברמה רגילה 180 לכל שלב. המד ייהפך לצהוב אם עמדתם בדרישה זו (הוא בהתחלה אדום). כאשר המד מעל מאריסה יתמלא, מד ההאקוריי ייהפך לתכלת. אם שתי הדרישות התמלאו, המד יהפוך לירוק. אם אתם מסיימים שלב כשהמד ירוק (ברמה רגילה ומעלה), תוכלו לנסות להילחם נגד קלף מיוחד של הבוס של אותו שלב (שוב, לא כולל רמה קלה ושלב 6, לא בטוח לגבי שלבי הבונוס). שימו לב שניתן גם לאבד נקודות האקוריי אם משתמשים בפצצה רגילה (מעט מאוד), פצצת מוות (הרבה) או שמתים (הרבה מאוד).

הוראות להפעלת המשחק:

שלב 1: חלצו את התיקייה ושימו אותה במחשב בכתובת שלא כוללת אותיות בעברית (למשל לא ב"שולחן העבודה").
שלב 2: בדקו שחבילת השפות המזרח אסיאתיות מותקנת אצלכם במחשב. אם היא כן, המשיכו לשלב הבא. אם היא לא, נסו לחפש באינטרנט דרך להתקין אותה (כמו למשל דיסק התקנה של מערכת ההפעלה במחשב שלכם). אני לא יכול לעזור יותר מזה בשלב זה. תוכלו לבדוק אם יש לכם אותה ע"י כניסה דרך לוח הבקרה לאפשרויות אזור ושפה. לחצו על הלשונית "שפות" ובדקו האם ההתקן של שפות מזרח אסיאתיות מסומן. אם הוא כן- המשיכו לשלב הבא. אם לא- חפשו דרך לסדר את זה.
שלב 3: הורידו תוכנה שנקראת Microsoft AppLocale. אם יש לכם כבר אותה, עברו לשלב הבא. קישור לתוכנה: http://www.microsoft.com/downloads/details...;displaylang=en. רק הורידו והפעילו את הקובץ.
שלב 4: תפעילו את התוכנה. מצאו את התיקייה שהורדתם (Concealed the Conclusion) והיכנסו לתיקייה בתוכה שנקראת th_dnh. בחרו את הקובץ th_dnh.exe. עברו לשלב הבא בתוכנה וגלגלו לשפה התחתונה ביותר. היא אמורה להיות יפנית. בחרו אותה והמשיכו לשלב הבא. כדאי לכם לבחור ליצור קיצור דרך. לחצו על סיום, והתוכנה של המשחק אמורה להיפתח (אם יש בעיה רק תגידו).
שלב 5: כנסו ל-Directory, אחר כך ל-thC ואז ל-Concealed the Conclusion. לחצו על Play.
שלב 6: בחרו את אחת מ-4 האפשרויות (כולן מאריסה, ההבדל רק ביריות), ותהנו! =)

שימו לב: המשחק קצת משומש ויש בו הישגים שלי.
אם אתם רוצים למחוק את כל ההישגים כדי לקבל משחק נקי ולהשיג הכל בעצמכם, בצעו את הפעולות הבאות:
היכנסו לאחת מ-4 האפשרויות (לא משנה איזו), היכנסו ל-Configure, בחרו Game Data All Reset ותאשרו (ברגע שעושים על אחת זה משפיע על כולן לדעתי).

הודעה זו נערכה על ידי nicepianoplayer: 25.08.2010, 09:59

--------------------

touhou 12.3 faceoffs
אין סיסמה.

...

+Quote Post
YoukaiSAMA
הודעה 02.09.2010, 20:15
הודעה #48

I'm hungry.
סמל קבוצה

לאאאאאאאא ;;;;; הדבר הזה ממש מדכא T^T
אני מתה מהמחשבה שמישו יצר דבר אכזרי כל כך T^T
איזה מין דבר זה, שגנסוקיו לא התקיים מעולם?? או שהוא קם לתחייה, מחוסר זיכרונות?? זה פשוט.. מדכא ._. למרות שזה.. ממש יצירתי XD *קידה למי שיצר את זה*
אני מוחה בכל תוקף על המשחק המפחיד הזה ;; מזל שזה לא של זאן במקור, אחרת הייתי מתפגרת XD

נוראי בטרוף, אבל זה פשוט רעיון כלכך הרסני וסגיד עם עלילה מדהימה.
אבל היי, שינובי, מימה נימצאת פה XD

אני רוצה לבוא אל מי שיצר את זה בלילה עם סכין חדה וכדורים זוהרים מעופפים סביבי במערלים, ולדרוש הסבר משכנע למה שעבר לו במוח D: <
on7.gif

הודעה זו נערכה על ידי Yukai SAMA: 02.09.2010, 20:24

--------------------

+Quote Post
nicepianoplayer
הודעה 02.09.2010, 23:47
הודעה #49

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

ציטוט(Yukai SAMA @ 02.09.2010, 21:15) *
איזה מין דבר זה, שגנסוקיו לא התקיים מעולם?? או שהוא קם לתחייה, מחוסר זיכרונות?? זה פשוט.. מדכא ._. למרות שזה.. ממש יצירתי XD *קידה למי שיצר את זה*
אני מוחה בכל תוקף על המשחק המפחיד הזה ;; מזל שזה לא של זאן במקור, אחרת הייתי מתפגרת XD

אני רוצה לבוא אל מי שיצר את זה בלילה עם סכין חדה וכדורים זוהרים מעופפים סביבי במערלים, ולדרוש הסבר משכנע למה שעבר לו במוח D: <
on7.gif

מה? זו עלילה מדהימה. X_X
חחח הרגת אותי!
וגנסוקיו התקיימה, אבל בחלום. ואז היא הפכה לאמיתית.
ד"א, למשחק הזה יש את הסאונדטראק הכי טוב ועשיר, יותר טוב מהשמחקים של זון לדעתי, למרות שכולם רמיקסים. XD

הודעה זו נערכה על ידי nicepianoplayer: 03.09.2010, 00:05

--------------------

touhou 12.3 faceoffs
אין סיסמה.

...

+Quote Post
Doctor Shinobi
הודעה 03.09.2010, 00:20
הודעה #50

כשף כרובים
סמל קבוצה

ציטוט(nicepianoplayer @ 03.09.2010, 00:47) *

on7.gif

מה? זו עלילה מדהימה. X_X
חחח הרגת אותי!
ד"א, למשחק הזה יש את הסאונדטראק הכי טוב ועשיר, יותר טוב מהשמחקים של זון לדעתי, למרות שכולם רמיקסים. XD

זון הוא אלוהים. כל דבר שלא נוצר על ידי זון לא קיים!

--------------------

+Quote Post
nicepianoplayer
הודעה 03.09.2010, 01:09
הודעה #51

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

ציטוט(doctor shinobi @ 03.09.2010, 01:20) *

on7.gif

מה? זו עלילה מדהימה. X_X
חחח הרגת אותי!

חחח הרגת אותי!!! XDDD

--------------------

touhou 12.3 faceoffs
אין סיסמה.

...

+Quote Post
Doctor Shinobi
הודעה 03.09.2010, 01:49
הודעה #52

כשף כרובים
סמל קבוצה

ציטוט(nicepianoplayer @ 03.09.2010, 02:09) *
ציטוט(doctor shinobi @ 03.09.2010, 01:20) *

on7.gif

מה? זו עלילה מדהימה. X_X
חחח הרגת אותי!

חחח הרגת אותי!!! XDDD

XD
זה מבוסס במקור על dicks everywhere

--------------------

+Quote Post
nicepianoplayer
הודעה 03.09.2010, 09:59
הודעה #53

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

מצאתי עוד אחד. XD

אותו דבר כמו הראשון, רק עם דמות הרבה יותר מתאימה, חחח.

--------------------

touhou 12.3 faceoffs
אין סיסמה.

...

+Quote Post
YoukaiSAMA
הודעה 03.09.2010, 22:26
הודעה #54

I'm hungry.
סמל קבוצה

ציטוט(nicepianoplayer @ 02.09.2010, 23:47) *

on7.gif

מה? זו עלילה מדהימה. X_X
חחח הרגת אותי!

לאאאאאאאאאאאא! לאאאאא ._.
העלילה הזאת מההמת, אבל אני אמות מהמחשבה שגנסוקיו לא הייתה מציאות, וחלום זה לא מציאות X_X..
אתם יודעים, אני בונה על גנסוקיו את העתיד התאורטי שלי, אז אם גנסוקיו לא התקיימה לא יהיה לי איפה לגור ם:
לאאא! וכולם שחכו הכל!!!!! לאאאאאאאאאאאאא *יש לי סיוטים מיזה*
שהיוצר יתפגר! >:

אבל.. העיקר שסואיקה חיה חהחה
on4.gif
התמונות המטרידות האילה הורגות אותי XD

--------------------

+Quote Post
nicepianoplayer
הודעה 03.09.2010, 23:26
הודעה #55

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

ציטוט(Yukai SAMA @ 03.09.2010, 23:26) *

on7.gif

מה? זו עלילה מדהימה. X_X
חחח הרגת אותי!

העלילה הזאת מההמת, אבל אני אמות מהמחשבה שגנסוקיו לא הייתה מציאות, וחלום זה לא מציאות X_X..
אתם יודעים, אני בונה על גנסוקיו את העתיד התאורטי שלי, אז אם גנסוקיו לא התקיימה לא יהיה לי איפה לגור ם:
שהיוצר יתפגר! >:

on4.gif

וואי וואי, איזו דרמה קווין. >_<
יאללה, ויתרתי.

--------------------

touhou 12.3 faceoffs
אין סיסמה.

...

+Quote Post
Doctor Shinobi
הודעה 03.09.2010, 23:37
הודעה #56

כשף כרובים
סמל קבוצה

ציטוט(nicepianoplayer @ 04.09.2010, 00:26) *
ציטוט(Yukai SAMA @ 03.09.2010, 23:26) *

on7.gif

מה? זו עלילה מדהימה. X_X
חחח הרגת אותי!

שהיוצר יתפגר! >:

on4.gif

וואי וואי, איזו דרמה קווין. >_<
יאללה, ויתרתי.

לא יודע מה איתך,עולם שיש בו רק בחורות נשמע לי כמו עולם אידיאלי בישבילי לחיות *מוחעחעחעחעחע*

--------------------

+Quote Post
Benu Sama
הודעה 04.09.2010, 00:13
הודעה #57

Touhouphile
סמל קבוצה

משתמש מספר: 12,169

אבל יש איכרים בגנסוקיו...
ואבא של יומו
ורינוסקה

--------------------

+Quote Post
Doctor Shinobi
הודעה 04.09.2010, 00:19
הודעה #58

כשף כרובים
סמל קבוצה

ציטוט(Benu Sama @ 04.09.2010, 01:13) *
אבל יש איכרים בגנסוקיו...
ואבא של יומו
ורינוסקה

כשנראה אותם במשחקים אז נדבר. כרגע הדברים הכי גבריים בטוהו זה ענן וצב נינג'ה מעופף עם זקן ג'פר.

--------------------

+Quote Post
Benu Sama
הודעה 12.09.2010, 00:09
הודעה #59

Touhouphile
סמל קבוצה

משתמש מספר: 12,169

http://www.gensokyo.org/archives/1498#more-1498

הנה תרגום, חברים אוהבי פיות.
אבל הן מניאקיות, הן הרסו לצ'ירונו את הבית mad.gif

--------------------

+Quote Post
nicepianoplayer
הודעה 13.09.2010, 11:48
הודעה #60

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

ציטוט(Benu Sama @ 12.09.2010, 01:09) *
http://www.gensokyo.org/archives/1498#more-1498

הנה תרגום, חברים אוהבי פיות.
אבל הן מניאקיות, הן הרסו לצ'ירונו את הבית mad.gif

תודה רבה!
סוף סוף יצא תרגום! happy.gif

--------------------

touhou 12.3 faceoffs
אין סיסמה.

...

+Quote Post

38 עמודים V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 23.07.2019 , 03:18