IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> פורום וואן פיס - One Piece

הוכן עבור הפורום ע"י: meinhh

4 עמודים V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> נושא המשוב החדש!, שאלות, הצעות, תלונות, רעיונות
Junko
הודעה 02.02.2013, 17:13
הודעה #1

Fall into despair!
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 117,263

-משוב פורום-

נושא המשוב זה בשביל שתוכלו להביע את דעתכם, להציע רעיונות בשביל הפורום, או להתלונן על משהו שלא נראה לכם בסדר D:

חוקים:

1. להביע דעה בצורה מכובדת, אף אחד לא אוהב שמעליבים אותו או את דעתו. תזכרו שלכול אחד יש דעה שונה ואף אחד לא חייב להסכים עם הדעה שלך
2. אסור להספים בנושא, נושא זה הוא למשוב בלבד.
3. אל תפחדו לכתוב את הדעה שלכם, גם אם זאת התלוננות <: אף אחד לא ייתן לכם אזהרה~
4. פה שואלים רק על התנהלות הפורום. אם יש לכם שאלות על הסדרה יש את נושא שאלות והתשובות
הזה: אשכול שאלות ותשובות

משגיחי פורום וואן פיס, Zephyr, Roronoa ו- CupCakeLove

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Ultim8 Sl8
הודעה 20.02.2013, 20:10
הודעה #2

Pirate King
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 59,578

ציטוט
אין בסיס להשערה הזאת. ואתה גם צריך לבקש אישור מאיתנו (המשגיחים של הפורום הזה).

ממתי צריך לבקש אישור כדי לפרסם השערות / דעות? אפילו השערה/דעה מטופשת ככל שתהיה. הוא אפילו לא ניסה להטריל אלא בתום לב הביע את דעתו. וגם אם כוונתו להטריל, למה לנעול? קשה להתאפק? משעמם?

+Quote Post
Junko
הודעה 20.02.2013, 21:11
הודעה #3

Fall into despair!
סמל קבוצה

ציטוט(D @ 20.02.2013, 20:10) *
ציטוט
אין בסיס להשערה הזאת. ואתה גם צריך לבקש אישור מאיתנו (המשגיחים של הפורום הזה).

ממתי צריך לבקש אישור כדי לפרסם השערות / דעות? אפילו השערה/דעה מטופשת ככל שתהיה. הוא אפילו לא ניסה להטריל אלא בתום לב הביע את דעתו. וגם אם כוונתו להטריל, למה לנעול? קשה להתאפק? משעמם?

תשמע, דבר ראשון: צריך אישור בשביל לפתוח נושאי השערות בפורום אנימה (לעומת המנגה, ששמה יש נושא מיוחד בנעוץ). אין לו שום בסיס, זאת אומרת, אין אפילו משהו שרומז להשערה הזאת. כאילו הוא החליט לפתוח נושא על הדבר הראשון שצץ לו בראש. וכן, השערות צריכות בסיס כול שהוא. זה כאילו שאני יביא השערה שדראגון הוא בעצם אח של אקאינו. מאיפה הבאתי את זה? מה גרם לי לחשוב ככה? יש רמז? לא. ולכן זה נחשב נושא ספאם.
אגב אני אגיד את זה שוב: צריך לבקש אישור מאיתנו המשגיחים בשביל לפתוח נושא השערות. והחוק הזה תמיד היה קיים, אתם צריכים לקרוא את החוקים.

--------------------

+Quote Post
Ultim8 Sl8
הודעה 21.02.2013, 14:06
הודעה #4

Pirate King
סמל קבוצה

מצטער, חוק מטומטם. אם למשתמש יש דעה/השערה וברצונו לחלוק, והוא חייב לבקש אישור ממכם המשגיחים ובהנחה שאתם לא תתנו לו, אני קורא לזה פאשיזם. תשקלו להוריד את אותו החוק, אחרת יהיה פה יבש, ודיי מגעיל לעין.

+Quote Post
Junko
הודעה 21.02.2013, 15:38
הודעה #5

Fall into despair!
סמל קבוצה

ציטוט(D @ 21.02.2013, 14:06) *
מצטער, חוק מטומטם. אם למשתמש יש דעה/השערה וברצונו לחלוק, והוא חייב לבקש אישור ממכם המשגיחים ובהנחה שאתם לא תתנו לו, אני קורא לזה פאשיזם. תשקלו להוריד את אותו החוק, אחרת יהיה פה יבש, ודיי מגעיל לעין.

אם נוריד את החוק, וכול אחד יוכל לפתוח השערה על כול דבר שהוא ירצה, יהיה פה בלגן, וזה יוריד את הערך של הפורום, והוא יהיה מלא בספאם ובדיונים שאין להם פואנטה. ואם יבש פה, למה לא שתציע רעיון משלך בשביל לגרום לפורום להיות יותר חי?

--------------------

+Quote Post
Ultim8 Sl8
הודעה 21.02.2013, 17:48
הודעה #6

Pirate King
סמל קבוצה

ציטוט(CupCakeLove @ 21.02.2013, 15:38) *

אם נוריד את החוק, וכול אחד יוכל לפתוח השערה על כול דבר שהוא ירצה, יהיה פה בלגן, וזה יוריד את הערך של הפורום, והוא יהיה מלא בספאם ובדיונים שאין להם פואנטה. ואם יבש פה, למה לא שתציע רעיון משלך בשביל לגרום לפורום להיות יותר חי?

ברור שיהיה בלאגן, ככה זה גם בנארוטו פאן האמריקאי. הרבה דעות, הרבה נושאים, הרבה צחוק, הרבה ספאם. אין בזה דבר רע.
לא יוריד שום ערך לדעתי. רק יהיה מעניין יותר, ופחות יבש.

אין לי רעיונות לפעילויות, גם בשבילי העיקר שיהיה נוח וכיף בפורום עצמו מבלי כל הפעילות הנילוות, מבחינתי הפעילויות הן רק בונוס.

+Quote Post
Beckman
הודעה 21.02.2013, 19:27
הודעה #7

ג'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 166,832

אם יבש פה גם בלי שאנשים היו מודעים על החוק הזה אז תערו להם מה יהיה פה כשאנשים ידעו על החוק הזה 

--------------------

+Quote Post
Roronoa
הודעה 21.02.2013, 19:52
הודעה #8

?Got it Memorized
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 15,268

שמע, אתה סתם עושה פה פיל מעכבר. אף אחד לא ימנע ממך לחלוק את הדעה שלך מהסיבה שאם אתה מספיק חכם לבקש אישור ממשגיח אז כנראה שאתה גם מספיק חכם בשביל להעלות השערה שתעלה דיון טוב בפורום. החוק הזה משמש בעיקר כנגד טרולים, ודיונים ספאמיים. והרבה פעמים קורה מצב שמתמש פותח נושא השערה כלשהי שנחשבת בעיני המשתמשים האחרים "טיפשית" אז איזה תגובות תראה בנושא הזה? הרבה יצחקו עליו/ירדו עליו/יצחקו על מה שהוא כתב.

ובוא אני יספר לך משהו, הרבה משתמשים פותחים נושא לפני שהם קוראים את החוקים, ואם היה פה "פאשיזם" כמו שאתה אומר היית רואה עכשיו עשרות נושאי השערות שננעלו על ידינו.
בקצרה, אין טעם לעשות פיל מעכבר, זה לא ממשלת ישראל, זה כולה פורום שנועד לכיף של המשתמשים. בנוסף אנחנו גם כנראה נפתח נושא השערות בפורום אנימה כמו שיש בפורום מנגה.

--------------------

+Quote Post
Ultim8 Sl8
הודעה 21.02.2013, 21:14
הודעה #9

Pirate King
סמל קבוצה

שרון, אתם אלו שעושים פיל מעכבר עם החוקים הלא נחוצים האלו. נעילה מעצבנת של נושאים חלה בכל פורום אנימה איי אל, וכבר נפתח נושא כזה במשוב כדי להוכיח את טענתי.

הנושא שנסגר היה מספיק כדי להגיד עמדה על ההתנהלות שלכם, ואפילו אם הנושא לדעתם היה מטופש זה לא מצדיק נעילה. אותם משתמשים שענו לו בזילזול גרמו לכם לנעול, אבל באותה מידה יכול היה להגיב אדם ברמה של ליעד עם הסברה לפותח הנושא בשפה טובה מה הוא חושב על הדעה וההשערה, ואולי ביחד היינו מגיעים להרבה שאלות מצידו של פותח הנושא, שעליהן אפשר להתדיין.

רק ביקשתי להוריד את את החוק הזה, ולא לנעול נושאים. ובמקום זה אני רואה פה את ההפך מבחינת ההתנהלות שפורום בריא צריך להתנהל כדי שיהיה בוא כיף.

+Quote Post
Junko
הודעה 21.02.2013, 21:20
הודעה #10

Fall into despair!
סמל קבוצה

ציטוט(D @ 21.02.2013, 21:14) *
שרון, אתם אלו שעושים פיל מעכבר עם החוקים הלא נחוצים האלו. נעילה מעצבנת של נושאים חלה בכל פורום אנימה איי אל, וכבר נפתח נושא כזה במשוב כדי להוכיח את טענתי.

הנושא שנסגר היה מספיק כדי להגיד עמדה על ההתנהלות שלכם, ואפילו אם הנושא לדעתם היה מטופש זה לא מצדיק נעילה. אותם משתמשים שענו לו בזילזול גרמו לכם לנעול, אבל באותה מידה יכול היה להגיב אדם ברמה של ליעד עם הסברה לפותח הנושא בשפה טובה מה הוא חושב על הדעה וההשערה, ואולי ביחד היינו מגיעים להרבה שאלות מצידו של פותח הנושא, שעליהן אפשר להתדיין.

רק ביקשתי להוריד את את החוק הזה, ולא לנעול נושאים. ובמקום זה אני רואה פה את ההפך מבחינת ההתנהלות שפורום בריא צריך להתנהל כדי שיהיה בוא כיף.

נוריד את החוק > אנשים יפתחו נושאים מטופשים כמו: "יש לי השערה שנאמי בעצם תבגוד בכול הצוות בפרקים האחרונים... אין לי הוכחה או רמז אבל יש לי הרגשה" > הפורום יהיה מוצף בספאם > אנשים סתם יתעצבנו. ועם כול הכבוד ל-"ההתנהלות" שלנו, אם באמת ההתנהלות הייתה כול כך מעצבנת ונאצית, לא היינו עושים פעילויות ומנסים לעשות כיף. לכול מקום יש חוקים, וצריך לכבד את החוקים האלה, החוק הזה לא היה קיים אם הוא לא היה נחוץ.

--------------------

+Quote Post
Ultim8 Sl8
הודעה 21.02.2013, 21:32
הודעה #11

Pirate King
סמל קבוצה

ציטוט(CupCakeLove @ 21.02.2013, 21:20) *
ציטוט(D @ 21.02.2013, 21:14) *

נוריד את החוק > אנשים יפתחו נושאים מטופשים כמו: "יש לי השערה שנאמי בעצם תבגוד בכול הצוות בפרקים האחרונים... אין לי הוכחה או רמז אבל יש לי הרגשה" > הפורום יהיה מוצף בספאם > אנשים סתם יתעצבנו. ועם כול הכבוד ל-"ההתנהלות" שלנו, אם באמת ההתנהלות הייתה כול כך מעצבנת ונאצית, לא היינו עושים פעילויות ומנסים לעשות כיף. לכול מקום יש חוקים, וצריך לכבד את החוקים האלה, החוק הזה לא היה קיים אם הוא לא היה נחוץ.

את לא ריאלית, במיוחד כשהפורום כרגע בשפל.
אותה אמירה שציטטת הייתה מזלזלת, וחבל שאת חושבת ככה במקום על האופציה שלכל נושא יש פוטנצייל להפוך לדיון, אפילו אם זה דיון עצבני עם הרבה אנשים כעוסים שלא מסכימים אחד עם השני (למשל דור, סמיילי ואפילו אני).

+Quote Post
Ultim8 Sl8
הודעה 21.02.2013, 22:48
הודעה #12

Pirate King
סמל קבוצה

הנה, עוד פעם נעלת נושא.
http://www.anime-il.com/index.php?showtopic=300779

אני בא להגיב (למעשה כבר כתבתי תשובה), והפלא ופלא, הוא נעול.
כשעונים למשתמש לא נועלים ישר, תני למשתמשים אחרים להגיד את שלהם ולפותח הנושא.
חלאס לנתב את האנשים לנושא שאלות והתשובות. זה מציק.

+Quote Post
Junko
הודעה 21.02.2013, 22:51
הודעה #13

Fall into despair!
סמל קבוצה

ציטוט(D @ 21.02.2013, 22:48) *
הנה, עוד פעם נעלת נושא.

אני עושה את מה שאני אמורה לעשות כי יש חוקים.

--------------------

+Quote Post
Ultim8 Sl8
הודעה 21.02.2013, 22:53
הודעה #14

Pirate King
סמל קבוצה

ציטוט(CupCakeLove @ 21.02.2013, 22:51) *
ציטוט(D @ 21.02.2013, 22:48) *
הנה, עוד פעם נעלת נושא.

אני עושה את מה שאני אמורה לעשות כי יש חוקים.

פ-א-ש-י-ז-ם-!

+Quote Post
Black Man
הודעה 21.02.2013, 23:05
הודעה #15

Life sucks *sigh*
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 168,346

אוף נו תפסיק להתלונן יש חוקים להתמודד אתם.

--------------------
MAL Profile||Deviantart

Random

ספוילר:

מעוצב ע"י עומרי~

+Quote Post
Ultim8 Sl8
הודעה 21.02.2013, 23:07
הודעה #16

Pirate King
סמל קבוצה

http://www.anime-il.com/index.php?showtopic=300778

זה השיא.
נועלת את הנושא ומביאה קישור לנושא ההשערות של פורום מנגה. מה הקשר? הוא הביא השערה? לא.

אני מקווה שולאדי יפתח את אותם נושאים ויתקן את העוול הזה.

עריכה:
בנושא הזה http://www.anime-il.com/index.php?showtopic=300781 עניתי לו הכי מהר ונכון שאני יכול, יודעים למה? כי ידעתי שהנושא הולך תוך שניות להינעל. איזה בושה.

כשאני חושב על זה, ולאדי הוא האאוקיג'י של הפורום הזה, לול.

+Quote Post
Junko
הודעה 21.02.2013, 23:14
הודעה #17

Fall into despair!
סמל קבוצה

ציטוט(D @ 21.02.2013, 23:07) *

זה השיא.
נועלת את הנושא ומביאה קישור לנושא ההשערות של פורום מנגה. מה הקשר? הוא הביא השערה? לא.

אוקיי, אז אולי בגלל שזה לא השערה לא הייתי צריכה להפנות אותו לשם, אבל בסופו של דבר, יש חוקים. מספיק כבר להתלונן, אין מה לעשות. ועם ולאדי לא מסכים איתי, ויגיד לי לשנות משהו בצורת הניהול שלי, אני אשנה את זה בשמחה. בסופו של דבר אני עוקבת אחריי החוקים ואחריי מה שאמרו לי לעשות כשהפכו אותי למשגיחה.

--------------------

+Quote Post
Black Man
הודעה 21.02.2013, 23:18
הודעה #18

Life sucks *sigh*
סמל קבוצה

ציטוט(CupCakeLove @ 21.02.2013, 23:14) *
ציטוט(D @ 21.02.2013, 23:07) *

זה השיא.

אוקיי, אז אולי בגלל שזה לא השערה לא הייתי צריכה להפנות אותו לשם, אבל בסופו של דבר, יש חוקים. מספיק כבר להתלונן, אין מה לעשות. ועם ולאדי לא מסכים איתי, ויגיד לי לשנות משהו בצורת הניהול שלי, אני אשנה את זה בשמחה. בסופו של דבר אני עוקבת אחריי החוקים ואחריי מה שאמרו לי לעשות כשהפכו אותי למשגיחה.

GOOD JOB on2.gif

--------------------
MAL Profile||Deviantart

Random

ספוילר:

מעוצב ע"י עומרי~

+Quote Post
Ultim8 Sl8
הודעה 21.02.2013, 23:21
הודעה #19

Pirate King
סמל קבוצה

את צריכה יעוץ מולאדי כדי לשנות גישה? פשוט תפעילי שיקול דעת פשוט. לא חייב לפעול כמו שסבי מצפה.
את יודעת איך המשתמש dordavid222 מרגיש כשנעלת לו את הנושאים? אני אישית לא יודע, אבל אני משער שהוא לא יפתח יותר נושאים או ירגיש שייך לקהילה הזו. ההפך ממה שכל מנהל היה רוצה.

+Quote Post
Black Man
הודעה 21.02.2013, 23:23
הודעה #20

Life sucks *sigh*
סמל קבוצה

ציטוט(D @ 21.02.2013, 23:21) *
את צריכה יעוץ מולאדי כדי לשנות גישה? פשוט תפעילי שיקול דעת פשוט. לא חייב לפעול כמו שסבי מצפה.
את יודעת איך המשתמש dordavid222 מרגיש כשנעלת לו את הנושאים? אני אישית לא יודע, אבל אני משער שהוא לא יפתח יותר נושאים או ירגיש שייך לקהילה הזו.

מזה קשור גם לי נעלו כמה נושאים פעם וזה לא באמת היה משנה בגלל שעברתי על החוקים של הפורום וצריך לדעת לא לעשות את זה וזהו.

--------------------
MAL Profile||Deviantart

Random

ספוילר:

מעוצב ע"י עומרי~

+Quote Post

4 עמודים V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 20.09.2019 , 22:15