IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

הוכן עבור הפורום ע"י: Bigdragon

Reply to this topicStart new topic
> דרגו את ההומנקלוסים, לפי כוח
Fogssy
הודעה 29.08.2010, 19:09
הודעה #1

BURN
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 38,555

סתם נושא שנראה לי מעניין לפתוח, אלו ההומנקלוס הכי חזקים ואלו הכי חלשים.
אני אוסיף את הדירוג שלי עוד מעט.

נא לנמק את החלטותיכם!

--------------------

Go to the top of the page

+Quote Post
Yammi Reckorrd-S...
הודעה 29.08.2010, 19:30
הודעה #2

Right now I'm in the twilight
סמל קבוצה

קבוצה: צוות בליץ'
משתמש מספר: 43,503

טוב ע"פ הסדר, מהחזק לחלש:

1.ללא ספק בראדלי (ראת'). נתן קרבות קטלניים להרבה דמיות, בסוף הובס בידי סקאר, אבל לאחר שעוד היה תשוש מקרב נגד גריד ובערך... חצי מהצבא שבוא הוא שרד
2.פרייד. היכולות שלו די קטלניות והוא בכללי חזק מאוד, אם כי היו לו פה ושם נפילות והוא די הסתמך על אחרים בקרבות שלו
3.סלות'. נתן קרב בהחלט מרשים לאלכס ואוליביה, בסוף הובס בידי איזומי, אבל היא חזקה ברמות.
4.גריד. אפשר להגיד שהוא די חזק, למרות שבהתחלה נגד אדוארד לא ראינו ממנו מספיק. גם בהמשך הוא הסתמך על לינג במקצת, אז 4 מגיע לו.
5.גלאטוני. אם מתייחסים לשאיבה שלו, הוא די חזק. אבל בעצם זה סה"כ מין "בריחה". ובכללי הוא לא הכי חזק בעולם
המקום השישי, לא'דע אם לתת אותו ללאסט או לאנוי. שניהם לא מרשימים במיוחד, לאנוי יש עור של ברבי, למרות שכאשר הוא מובס הוא איכשהו יכול להשתלט על היריב. גם יש לו את הצורה הסופית שלו, אבל היא לא חזקה במיוחד. מלאסט לא ראינו הרבה, בעיקר בגלל שהיא חוסלה בידי רוי, אבל אפשר להגיד שזה היה מזלזול שלה בו. גם אנוי חוסל בידי רוי, אבל בשונה מלאסט הוא באמת הושמד

--------------------

+Quote Post
Black-Anbu
הודעה 04.09.2010, 21:50
הודעה #3

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 23,373

במקום הראשון זה ראת' הוא ממש חזק והוא גם לא מתחדש ואם הוא לא מת אז כניראה שהוא ממש טוב
מקום שני זה פרייד יש לו יכולת חזקה אבל יש חיסרון כי בלי אור הוא לא יכול לעשות כלום
מקום שלישי גריד הוא חזק ועם המגן שלו הוא לא יכול להיפגע [אלה אם כן מתמירים אותו כמו אד]
מקום רביעי סלוט' כוח ומהירות שאין כדוגמתם
מקום חמישי אנבי יש לו כוח חזק והוא יכול להתחזות לכולם
מקום שישי גלאטוני יכול לבלוע בניינים אבל הוא טיפש מאוד וחסר שליטה
מקום שביעי לאסט הכוח היחיד שיש לה זה אצבעות ארוכות זה כמו רובה שמגיע רחוק

--------------------
-בברכה עומרי-
שלי ושל אייה

+Quote Post
yo sayoran
הודעה 19.09.2010, 05:50
הודעה #4

doctor how - שלמות
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 64,662

במקום הראשון גריד הוא פאקינג בלתי פגיע+ יכול לחתוך כל חומר
מקום שני זה פרייד כי הכח שלוממש חזק וקשה להפעיל את החולשות שלו
מקום שלישי רת' כי הוא חזק חצח והוא יכול לראות הכל כשהוא משתמש בעין שלו
מקום רביעי סלוט' בגלל שהוא חזק רצח וגם מהיר רצח אבל הוא עצלן
מקום חמישי אנבי כי לוחמה פסיכולוגית זה קול, בנוסף הוא יכול להתחזק רק מזה שהוא נוגע במישהו (במצב האמיתי)
מקום שישי גלאטוני בגלל שהוא יכול לבלוע מלא דברים כשהוא במצב האמיתי שלו
מקום שביעי לאסט כי לא ראינו אותה מספיק וכי הכח שלה גם לא משהו

--------------------

ה-פורומים
ספוילר:

כי לצייר כל אחד רוצה (נכון?)

הכל כבר כתוב

+Quote Post
Shujin
הודעה 19.09.2010, 10:15
הודעה #5

חבר ANBU
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 72,002

1) ראת'. וואי הוא חתיכת צ'אק נוריס הבנאדם הזה. איזה קרבות הוא נתן, עד הסוף. אהבתי את זה שאשכרה חותכים לו את הידיים והוא ממשיך להילחם כמו רמבו! בקיצור, הומונקולוס רצחני.
2) פרייד. הוא חתיכת גבר. הלוואי והיו לי את הזרועות האלה. סך הכל יש לו כוח קטלני אבל הוא לא ממש יודע איך משתמשים בכולו.
3) סלות'. הוא תותח על עם המהירות שלו. כל המסה שיש לו + המירות התותחית הזו = כוח אדיר. אבל לאיזומי יש יותר כוח אדיר tongue.gif
4) גריד. אחלה יכולת. בלעדיו ובלעדי הקרבות האנימה לא היתה שווה הרבה.
5) גלאטוני. השאיבה שלו מאוד חזקה והוא יכול להכניס אותך למיני שער האמת...
6) אנווי. גייז...
7) לאסט. נראה לי שהיא יותר חזקה ממה שראינו עד עכשיו, אבל רוי הוא בלתי מנוצח... הכוח שלה טוב להתנקשות.

--------------------

+Quote Post
Nona Chan
הודעה 19.09.2010, 14:29
הודעה #6

To the beginning
סמל קבוצה

קבוצה: ראשיים
משתמש מספר: 8,249

1. פרייד - לי נוצר הרושם שהוא ההומונקלוס הכי חזק, אף על פי שהוא לא היה כזה בפועל. אבל הוא היה ממש הדמות שלא היה לי מושג איך אפשר להביס (כי כמה כבר אפשר לחרוש את משחקי החושך-צל?), הוא היה באמת מפחיד ומרתיע וגם לא צפוי.
2. ראת' יותר מדי צפוי, על גבול הצ'אק נוריס של ממש. פשוט ידעת מה יהיה איתו מההתחלה, והוא לא הפתיע יותר מדי במשהו. לפעמים זה היה סופרלטיבי בצורה מעצבנת ודרגון בולית כזו.
3. גלאטוני - חמוווווווווד ♥
4. גריד - כי האופי שלו היה לא סטראוטיפי בעליל, הפאנץ' תרם נורא והוא לא היה דרגון בול חד משמעי כמו כולם. הוא היה דמות עגולה שהעלילה משנה אבל עדיין משאירה אותה בעלת חן ולא OOC.
5. לאסט- מימשו 0.00000001% מהפוטנציאל שלה בפמא"ב, וגם הוציאו אותה ממש ממש פטתית. דמות שבוזבזה. מגיע לה כל כך יותר, בפמ"א זכינו לטעום ממנה יותר וזה היה באמת באמת מרשים.
6. סלות' - בקושי זכרתי אותו בכלל בהתחלה על סמך השם, זכרתי רק שאיזומי כפכפה אותו. ואם בקושי זכרתי, זה אומר שהוא היה מספיק מיותר.
7. אנבי - כי הוא היה מעצבן והיה לו מוות ממש ממש ממש פתטי. גם כל מה שקרה איתו היה צפוי, כולל הבריחה וכל השאר, זה כבר היה משעמם ולעוס. המונולוג שלו עשה לי בריינפאק...

--------------------

+Quote Post
Yammi Reckorrd-S...
הודעה 19.09.2010, 16:05
הודעה #7

Right now I'm in the twilight
סמל קבוצה

קבוצה: צוות בליץ'
משתמש מספר: 43,503

ציטוט(Nona Chan @ 19.09.2010, 13:29) *
1. פרייד - לי נוצר הרושם שהוא ההומונקלוס הכי חזק, אף על פי שהוא לא היה כזה בפועל. אבל הוא היה ממש הדמות שלא היה לי מושג איך אפשר להביס (כי כמה כבר אפשר לחרוש את משחקי החושך-צל?), הוא היה באמת מפחיד ומרתיע וגם לא צפוי.
2. ראת' יותר מדי צפוי, על גבול הצ'אק נוריס של ממש. פשוט ידעת מה יהיה איתו מההתחלה, והוא לא הפתיע יותר מדי במשהו. לפעמים זה היה סופרלטיבי בצורה מעצבנת ודרגון בולית כזו.
4. גריד - כי האופי שלו היה לא סטראוטיפי בעליל, הפאנץ' תרם נורא והוא לא היה דרגון בול חד משמעי כמו כולם. הוא היה דמות עגולה שהעלילה משנה אבל עדיין משאירה אותה בעלת חן ולא OOC.
5. לאסט- מימשו 0.00000001% מהפוטנציאל שלה בפמא"ב, וגם הוציאו אותה ממש ממש פטתית. דמות שבוזבזה. מגיע לה כל כך יותר, בפמ"א זכינו לטעום ממנה יותר וזה היה באמת באמת מרשים.
6. סלות' - בקושי זכרתי אותו בכלל בהתחלה על סמך השם, זכרתי רק שאיזומי כפכפה אותו. ואם בקושי זכרתי, זה אומר שהוא היה מספיק מיותר.
7. אנבי - כי הוא היה מעצבן והיה לו מוות ממש ממש ממש פתטי. גם כל מה שקרה איתו היה צפוי, כולל הבריחה וכל השאר, זה כבר היה משעמם ולעוס. המונולוג שלו עשה לי בריינפאק...

זה לא אמור להיות ע"פ כוח? XD

בכ"מ כ"כ מסכים לגבי לאסט. בפמ"א היא דמות כ"כ הרבה יותר טובה מאשר בB

--------------------

+Quote Post
Nona Chan
הודעה 19.09.2010, 20:37
הודעה #8

To the beginning
סמל קבוצה

קבוצה: ראשיים
משתמש מספר: 8,249

ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 19.09.2010, 17:05) *
ציטוט(Nona Chan @ 19.09.2010, 13:29) *

זה לא אמור להיות ע"פ כוח? XD

בכ"מ כ"כ מסכים לגבי לאסט. בפמ"א היא דמות כ"כ הרבה יותר טובה מאשר בB

הכותרת היא 'דרגו את ההומונקלוסים'. זה לא אמר לי יותר מזה.
בכל אופן, אני אישה, לא מעניין אוצתי חוזק, מענין אותי עומק דמויות והדמות עצמה נטו XD

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 19.08.2019 , 22:58