IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> ברוכים הבאים לפורום מנגה וקומיקס

41 עמודים V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Fairy Tail, Ver. 9
Gondhi
הודעה 28.12.2013, 20:28
הודעה #41

Madness, you see, is like Gravity. All you need is a push!
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 64,469

מאשימה אכן מעביר כאן מסר מאוד חשוב
שזה
ציצים
ציצים ציצים וציצים.

מי שלא רואה את המסר כנראה צריך להפסיק לקרוא פיירי טייל ולחזור לחרא כמו נארוטו או וואן פיכס!!!!

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Yammi Reckorrd-S...
הודעה 28.12.2013, 20:46
הודעה #42

Right now I'm in the twilight
סמל קבוצה

קבוצה: צוות בליץ'
משתמש מספר: 43,503

ציטוט(CrownClown @ 28.12.2013, 20:28) *
שזה
ציצים
ציצים ציצים וציצים.

מי שלא רואה את המסר כנראה צריך להפסיק לקרוא פיירי טייל ולחזור לחרא כמו נארוטו או וואן פיכס!!!!

איזה מסר מדהים
ממש מסר נפלא. הרי ציצים אחראים לחיים של תינוקות. הרי מהם מניקים אותם.
למרות שבקטע הזה מאשימה אומר "אתם רוצים שיניקו אתכם גם בגילכם המפולג"

--------------------

+Quote Post
Gondhi
הודעה 28.12.2013, 20:47
הודעה #43

Madness, you see, is like Gravity. All you need is a push!
סמל קבוצה

משתמש מספר: 64,469

ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 28.12.2013, 20:46) *
ציטוט(CrownClown @ 28.12.2013, 20:28) *
שזה
ציצים
ציצים ציצים וציצים.

איזה מסר מדהים
ממש מסר נפלא. הרי ציצים אחראים לחיים של תינוקות. הרי מהם מניקים אותם.
למרות שבקטע הזה מאשימה אומר "אתם רוצים שיניקו אתכם גם בגילכם המפולג"

זה מסר כפול.

--------------------

+Quote Post
Wiedzmin
הודעה 28.12.2013, 20:48
הודעה #44

Oogachaka oogachaka
סמל קבוצה

קבוצה: צוות נארוטו
משתמש מספר: 27,131

ובתור אחד שמת על הומור שחור ואין לו גבול למה שאני יכול לצחוק עליו (אני חושב), אני באמת לא רואה מה מצחיק בסיטואציה שמענים את ארזה.

--------------------

+Quote Post
turi12345
הודעה 28.12.2013, 22:11
הודעה #45

סאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 71,320

ציטוט(Supreme Bitch @ 28.12.2013, 21:48) *
ובתור אחד שמת על הומור שחור ואין לו גבול למה שאני יכול לצחוק עליו (אני חושב), אני באמת לא רואה מה מצחיק בסיטואציה שמענים את ארזה.

כי זה ממש לא היה מיועד להצחיק זה היה מיועד להוור השפלה של הדמות במקרה הזה ארזה היה קטעה קומי אחד ואם אפשר לקרו לזה ככה וזה שהיא התרררה וגליתה שהיא ערומה זה הכל וגם זה בקושי אולי יעשו כמה קטעים קומיים אחרה שנאטסו יוצאי אותה משם או אחרה שהיא תגלה שהוא סחב אותה משם אבל לא מעבר לזה.
בקשר לדיון פה על הרמה של הסדרה דיי ברור שהסדרה לא מיועדת לבנה 10 או 12 גם אם אין פה את האצ'י יש פה יותר מידי דברים אלימים וזה בעיקר המפתח לרמה.
בקשר למסר של הסידרה זה לא נכון להגיד שאין לה מסר יש כמה מסרים שעוברים בסדרה הזו.

--------------------

+Quote Post
Roronoa
הודעה 28.12.2013, 22:36
הודעה #46

?Got it Memorized
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 15,268

אשכרה הייתי צריך למזער את החלון כשאמא שלי נכנסה לחדר

--------------------

+Quote Post
Wiedzmin
הודעה 28.12.2013, 22:38
הודעה #47

Oogachaka oogachaka
סמל קבוצה

קבוצה: צוות נארוטו
משתמש מספר: 27,131

ומאשימה אפילו לא ירד הכי נמוך שהוא יכול.

חכו שקיוקה תשים את האצבעות הרטובות שלה על הגוף העירום של וונדי.

--------------------

+Quote Post
Dale
הודעה 29.12.2013, 00:32
הודעה #48

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 201,668

צודקים בכל הקטע הזה שמאשימה משתמש במלא האצ'י שהוא גובלי מאוד, אבל הפעם (אולי בכוונה או לא) זו שארזה הייתה עירומה זה לא משהו חדש בעינויים זה גורם להשפלת הדמות והרגשה של חולשה ועלבון אז אולי הפעם הוא השתמש בזה כמו שצריך ולא בהכרח רק כהאצ'י.

+Quote Post
All That Remains
הודעה 29.12.2013, 01:20
הודעה #49

אבא שך שרברב?
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 17,524

http://www.mangapark.com/manga/Fairy-Tail/c365/32
Fuuuuuuuuccccccccck yeaaaaaaaaaaaaaahhhh

חח ועזבו שטויות זאת כולה מנגה קלילה וטיפשית שנועדה לשרוף לנו 5 דקות כל שבוע,לא צריך לחשוב עליה יותר מידי~
מי שאוהב - שיבושם לוtongue.gif

--------------------

+Quote Post
Minseo
הודעה 29.12.2013, 05:39
הודעה #50

♫JUST LOOK HOW BEAUTIFUL IS WORLD
סמל קבוצה

משתמש מספר: 53,653

ציטוט(Supreme Bitch @ 28.12.2013, 21:19) *
את חיה בסרט אם את חושבת שמאשימה מעוניין להעביר פה מסר כלשהו.

X______X
לא דיברתי על שום מסר... לא היה כאן מסר >_>
אתה חי בסרט אם אתה חושב שאני חושבת שהיה איזה מסר >_>

אני בכלל דיברתי על זה שרקורד סאן אמר שזו סצינה שלקוחה מסרט פורנו.
אז כולה הסברתי שסוג כזה של עינוי היה קיים בימי הביניים *נקודה* ואין פה שום דבר מוגזם ובלע בלע בלע
אז אל תקפוץ לבריכה ריקה לפני שאתה קורא את ההודעה כמו שצריך.

כל כך סלקטיביים בקריאה שלהם >_>
קוראים רק מה שמתאים להם ואז מכניסים לי מילים לפה Z:

---------------
והמסרים שכן התכוונתי אליהם שהוא כן מעביר בצורה נהדרת- זה אלו שקשורים לחברים ומשפחה- כי במציאות זה בקושי קיים.

--------------------

On top of this ending melody
I am standing here alone
Now tell me
That it’s over, let me know

+Quote Post
ScorpioNN
הודעה 29.12.2013, 13:29
הודעה #51

Don't fuck with a witch
סמל קבוצה

קבוצה: ראשיים
משתמש מספר: 51,850

ציטוט(Levi Heichou @ 29.12.2013, 06:39) *

X______X

אז כולה הסברתי שסוג כזה של עינוי היה קיים בימי הביניים *נקודה* ואין פה שום דבר מוגזם ובלע בלע בלע

---------------
והמסרים שכן התכוונתי אליהם שהוא כן מעביר בצורה נהדרת- זה אלו שקשורים לחברים ומשפחה- כי במציאות זה בקושי קיים.

טוב חלאס, זה לא היה עינוי שהיה קיים בימי הביניים, לא במתכונת כזאת. נמאס לי לקרוא את זה כבר.
תרצי לקבל את זה או לא תרצי לקבל את זה, הסצנה היא נטו סצנת סאדו מאזו, זה הREF שמאשימה כיוון אליו, ואיכשהוא את מפספסת את זה.

--------------------

+Quote Post
Minseo
הודעה 29.12.2013, 15:30
הודעה #52

♫JUST LOOK HOW BEAUTIFUL IS WORLD
סמל קבוצה

משתמש מספר: 53,653

ציטוט(ScorpioNN @ 29.12.2013, 14:29) *
ציטוט(Levi Heichou @ 29.12.2013, 06:39) *

X______X

---------------

טוב חלאס, זה לא היה עינוי שהיה קיים בימי הביניים, לא במתכונת כזאת. נמאס לי לקרוא את זה כבר.
תרצי לקבל את זה או לא תרצי לקבל את זה, הסצנה היא נטו סצנת סאדו מאזו, זה הREF שמאשימה כיוון אליו, ואיכשהוא את מפספסת את זה.

היו עינויים יותר גרועים מזה. הרבה יותר גרועים ואף אחד לא אמר שזה סוטה ומסרט פורנו וכו...
בבקשה- שיטות עינויים:
ספוילר:
לאורך ההיסטוריה נעשה שימוש בקשת רחבה של טכניקות עינויים, בדרגות חומרה ומורכבות שונות. השימוש בעינויים יכול לבוא לידי ביטוי דרך הפעלת לחץ פיזי ופסיכולוגי, לחוד- או לסירוגין. החזקת המעונה בתנוחות כואבות, חשיפתו לתנאי חום וקור ואונס הן מספר מצומצם מן הדרכים המגוונות שבאמצעותן מפעילים עינויים כלפי בני אדם. עינויים פסיכולוגיים הם בעלי הגדרה מעורפלת יותר מעינויים פיזיים, ולעתים קשה לבצע הבחנה בינם לבין שיטת חקירה תקינה. העינוי הפסיכולוגי כולל הפעלת לחץ נפשי קיצוני תוך שימוש בלעג ארסי, קללות, איומים והפחדות. במסגרת העינוי חשוף המעונה ליחס משפיל, הגורם לו תחושת חוסר אונים קיצונית, דבר אשר עלול להוביל לטראומה. מכיוון שבעבר השימוש בעינויים היה מקובל יותר, כך גם שיטות העינויים שהונהגו היו אכזריות יותר. נסקור מספר שיטות שהיו נפוצות: גלגל שבירה: מתקן עינויים שנעשה בו שימוש בימי הביניים. במסגרת עינוי זה, גפיו של הקורבן מוקמו על שתי קורות עץ. לאחר מכן היו מכים על אחת הגפיים באזור שבין הקורות וכך שוברים את העצם. תהליך זה חזר על עצמו עבור כל אחת מהגפיים. לאחר מכן הגלגל הורם על מוט גבוה כך שהציפורים יוכלו לאכול אותו בעודו חי. הרתחה למוות: קורבן העינויים נקשר על מנת למנוע ממנו אפשרות תנועה. לאחר מכן היו מכניסים אותו אל תוך כלי גדול ובו מים קרים. המים חוממו בהדרגתיות עד למותו של הקורבן. שיטה הריגה זו הייתה איטית ומלווה בייסורים רבים. העלאה על המוקד: שיטת הוצאה להורג פומבית אשר במסגרתה הבעירו את הקורבנות בעודם חיים, מבלי שיכלו להימלט.

וכן אולי אני מפספסת את זה כי אני לא סוטה כמו חצי מה"ילדים בפורום הזה" שזה כל מה שהם מחפשים במנגה הזאת.
נכון מאשימה מצייר אצ'י כי הוא טוב בזה- זה לא אומר שהוא סוטה.
זה ממש מעצבן שהרוב פה חושבים שהם יכולים לעשות יותר טוב, אם הם לא אוהבים תמנגה אז שלא יקראו ויפסיקו לזבל תשכל רק בשביל מונה. ולבזבז לעצמם תזמן.

--------------------

On top of this ending melody
I am standing here alone
Now tell me
That it’s over, let me know

+Quote Post
ScorpioNN
הודעה 29.12.2013, 15:42
הודעה #53

Don't fuck with a witch
סמל קבוצה

אני לא מבין אותך, באמת שלא.
אף אחד פה לא אמר שהוא יכול להיות כותב טוב יותר ממאשימה, אף אחד גם לא חיפש להוכיח את זה.
הנקודה היא שמאשימה מתחיל להגזים עם תוכן האצ'י שהוא שם לפעמים, המנגה היא שונן אחרי הכל. ותכנים כאלו הם 18+, לא 16+ כמו שאת טוענת.
זה לא משהו שבאמת משפיע על העלילה של המנגה אבל זה מחרפן לראות את זה כי אנשים פה קוראים פיירי טייל בשביל האקשן וההרפתקאות, לא בשביל לראות את מאשימה מתעלל מינית בנשים במנגה שלו.

--------------------

+Quote Post
turi12345
הודעה 29.12.2013, 18:28
הודעה #54

סאנין
סמל קבוצה

ציטוט(ScorpioNN @ 29.12.2013, 16:42) *
אני לא מבין אותך, באמת שלא.
אף אחד פה לא אמר שהוא יכול להיות כותב טוב יותר ממאשימה, אף אחד גם לא חיפש להוכיח את זה.
הנקודה היא שמאשימה מתחיל להגזים עם תוכן האצ'י שהוא שם לפעמים, המנגה היא שונן אחרי הכל. ותכנים כאלו הם 18+, לא 16+ כמו שאת טוענת.
זה לא משהו שבאמת משפיע על העלילה של המנגה אבל זה מחרפן לראות את זה כי אנשים פה קוראים פיירי טייל בשביל האקשן וההרפתקאות, לא בשביל לראות את מאשימה מתעלל מינית בנשים במנגה שלו.

אבל לפי טון הדברים היא דיי צודקת כי בחול פעם יוצאים בביקורת קשה על היוצר אולי היא צודקת בחלק מהפעמיים אבל ברוב לא.
בחול מקרה בקשר לעינויים יש כאן קטעה מוגזם שאולי לא צריך לייות במנגה אבל מפה ועד להגיד שזה 18+ אתה קצת מגזים לא? מנגות שהן 18+ מראות דברים הרבה יותר גרועים והרבה יותר קשים בין אם זה התוכן המיני או בין אם זה המראות הקשים של הקרבות.
בקשר לעינוי של ארזה זו שיטה נפוצה יחסית של עינויים מטפטפים על הקורבן שוועה מנר דולק על פלג גוף חסוף כמו שLevi Heichou הרתעה לך למעלה יש דיי הרבה שיטות עינויים שונות חלקן אכזריות יותר וחלקן אכזריות פחות.
בקשר לעיינין שזה קטעה מסרט פורנו לא הכנס לזה אבל הגיד שאני לא רועה ממש הבדל בין ארזה ערומה וקשורה לשרשרות לבין זה שדמות מוואן פיס נאמי כימט נאנסת בזמן שהיא מתקלחת או למשל שרובין מתקלחת ביחד אם דמות אחרת אפילו שזה ילד קטן לקחתי את וואן פיס בתור דוגמה בסך הכל כי גם שם יש הרבה אצ'י אני ממש לא רוצה לחזור לווקח הזה של וואן פיס בהושה לפיירי טייל באותה מידה אני יכול לקחת מנגה אחרת ולערות סתנה אחרת שגם כן אולי עוברת את הגבול.

--------------------

+Quote Post
ScorpioNN
הודעה 29.12.2013, 18:50
הודעה #55

Don't fuck with a witch
סמל קבוצה

יש אצ'י ויש הגזמה אבל טורי.
ברוב הפעמים האצ'י של פיירי טייל לא מפריע, יש מקרים שזה כבר קיצוני.
ועוד פעם, שיטת עינוים זה טוב ויפה, למה זה צריך להיות במנגה שמיועדת לילדים? עירום והתעללות שכזו זה תוכן ל18+.
אפילו לא טרחתי להתייחס לסצנה עם מירה, שזה בכלל הנטאי לכל דבר.

ובקשר למעבירי הביקורות, עושים את זה בכל מקום, בכל מנגה, בכל סדרה, בכל דבר. תסתכל טוב באינטרנט ותראה שבכל פורום תמיד יהיו תגובות רעות על סדרות, כי ככה זה הטבע של אנשים - לחפש את הרע איפה שיש.
עד כמה שלא נעים לכם לקרוא תגובות שליליות, גם אם הן לא ענייניות וצודקות לדעתכם, אי אפשר לאסור על אדם להביע את דעתו.

--------------------

+Quote Post
turi12345
הודעה 29.12.2013, 19:03
הודעה #56

סאנין
סמל קבוצה

ציטוט(ScorpioNN @ 29.12.2013, 19:50) *
יש אצ'י ויש הגזמה אבל טורי.
ברוב הפעמים האצ'י של פיירי טייל לא מפריע, יש מקרים שזה כבר קיצוני.
ועוד פעם, שיטת עינוים זה טוב ויפה, למה זה צריך להיות במנגה שמיועדת לילדים? עירום והתעללות שכזו זה תוכן ל18+.
אפילו לא טרחתי להתייחס לסצנה עם מירה, שזה בכלל הנטאי לכל דבר.

ובקשר למעבירי הביקורות, עושים את זה בכל מקום, בכל מנגה, בכל סדרה, בכל דבר. תסתכל טוב באינטרנט ותראה שבכל פורום תמיד יהיו תגובות רעות על סדרות, כי ככה זה הטבע של אנשים - לחפש את הרע איפה שיש.
עד כמה שלא נעים לכם לקרוא תגובות שליליות, גם אם הן לא ענייניות וצודקות לדעתכם, אי אפשר לאסור על אדם להביע את דעתו.

המנגה מיועדת לבנה 16+ אני חושב שבגיל הזה מה שהרעו הפעם היה יחסית בסדר.
בקשר להגזמה אני לא אומר שיש אני לא אומר שאין אבל זה לא דבר חדש כאן גם אני מסכים שהחלק הזה לפני כמה פרקים שהם התקלחו ביחד היה מוגזם אבל עדיים אני לא חושב שזה ברמה של הנטאי.
בקשר לחלק של מירה ממש לא זה עדיים בתוכם האצ'י אם זה היה הנטאי הינו רועים את זה אחרת.
בקשר לעיינן התגובות השליליות לא ממש מפריע לי כל זמן שזה מתאזן אם תגובות חיבויות אבל כאן זה כל פרק קימט באים בטענה שלפעמיים מוצדקת לפעמיים לא שדברים לא אמורים לייות ככה רוב האשמות לא צודקות בעליל.

--------------------

+Quote Post
ScorpioNN
הודעה 29.12.2013, 19:07
הודעה #57

Don't fuck with a witch
סמל קבוצה

המנגה מיועדת ל13+ עצם הקטלוג שלה כשונן.
בכל מקרה אפשר להתווכח על זה אבל תחשוב אם אתה בתור אבא לילד בגיל הזה היית שמח שהבן שלך רואה דברים כאלו במנגות שהוא קורא.

--------------------

+Quote Post
turi12345
הודעה 29.12.2013, 19:29
הודעה #58

סאנין
סמל קבוצה

ציטוט(ScorpioNN @ 29.12.2013, 20:07) *
בכל מקרה אפשר להתווכח על זה אבל תחשוב אם אתה בתור אבא לילד בגיל הזה היית שמח שהבן שלך רואה דברים כאלו במנגות שהוא קורא.

הקטלוג שלה תלוי במגזין שהיא יוצאת בו.
בקשר לעיינין של אבא לילד בן 16 או 13? בקשר ל16 גם אם לא הייתה בעד זה אין לי ממש בררה כי בגיל הזה שיינו יודעים שאתה לא מקשיב למי שמדבר אתך אם אתה רוצה לעשות משהוא בקשר לגיל 13 אין לי ממש מה להגיד בנושה כי כמובן שלא אבל אני לא יכול למנוע את זה מילד גם אם אני רוצה כי תמיד הוא יוכל למצאו את הדרך לצות בזה אני שמעתי על ילדים שצופים בתכנים אחרים כמו למשל סדרות שברור מיועדת לאנשים בנה 17+ או אפילו 18 ואני שמעתי על ילדים בנה 13 ו8 שצופים בזה אני לא חושב שההורים שלהם שמחים לדעת שהם צופים בזה.

--------------------

+Quote Post
Rustyrose
הודעה 29.12.2013, 19:29
הודעה #59

ג'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 56,215

ציטוט(ScorpioNN @ 29.12.2013, 21:07) *

זה גם מה שאני חשבתי, לדעתי ילד בן 13 לא צריך לראות תכנים כאלה.

מנקודת מבט אישית שלי כצייר הוא הגזים כיוון שהמנגה תחת קטגוריית שונאן ולכן הוא לא יכול להראות תכנים כאלה.
אבל, אל תשכחו יש עורך וזה מגזין, והם העבירו את זה אז לדעתי רוב האשמה פה על המגזין והעורך כי הם צריכים לסנן דברים כאלה.
בנוגע לתוכן עצמו, אני כצייר אוהב לצייר נשים ונשים ערומות במיוחד, ואני יכול להבין את מאשימה כי זה מדיה לפרוק דברים מסויימים (הערכה ליופי של הגוף הנשי, או שחרור רגשות מסוימים בצורה תת מודעית, וכדומה..) וזו בחירה שלו כי בסופו של דבר פיירי טייל היא יצירה שלו וובעצם דרך שלו להביע את הדימיון והרגשות שלו.
אם הוא צריךרוצה להביע את עצמו בצורה כזו בסדר (מי אני שאגיד לא), אבל כשזה מיודע לקהל יעד של ילדים זה לא לעיניין. וכן, פיירי טייל מיועדת ל- 13+.

--------------------

ROuGe

+Quote Post
ScorpioNN
הודעה 29.12.2013, 19:49
הודעה #60

Don't fuck with a witch
סמל קבוצה

טורי לא הייתי מתלונן אם זה היה במגזין סיינן, אבל פיירי טייל היא מנגה שפונה לילדים. תסתכל בכנסים גם בארץ, ילדים בני 10-14 עושים קוספליי לדמויות של פיירי טייל.

--------------------

+Quote Post

41 עמודים V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 19.08.2019 , 14:14