IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

Reply to this topicStart new topic
> הספריה שלכם
Einsamkeit
הודעה 11.03.2016, 20:40
הודעה #1

ג'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 26,452

אם פורום כתיבה זה הריק, פורום ספרי קריאה הוא רמה עמוקה וחלולה עוד יותר. אז מאחר ואנשים מעטים כן מגיבים פה ושם חשבתי שיהיה נחמד לפתוח נושא לפרסם את הספרים שיש לכם, מאיפה אתם קונים/מזמינים וכו' וכו'. נראה לי נחמד סך הכל.

הנה מה שיש לי:
ספוילר:

יש הרבה שעוד לא קראתי כמו ג'יימס ג'ויס, דקרט ושופנהאור או את פוקו'ס פנדולום שרק היום מצאתי. אני קורא לאט וכשאני מוצא משהו אני חייב לאגור לאפוקליפסה. ואני גם קורא ספרים דיגיטלים, לא רק ממה שיש לי. למרות שאני מעדיף פיזי הרבה יותר.
אני קונה בעיקר מאיזה שלושה חנויות יד שניה בירושלים, אחת מהם אהובה עלי במיוחד כי יש איזה פינת ישיבה למעלה ויש שם שיעורים, הרצאות, דיונים וכל מיני כאלה כל ערב. לא יוצא לי ללכת יותר מדי בגלל שאני בצבא כל השבוע, אבל בפעמים שהייתי זה היה די מגניב. בצומת ספרים וסטימצקי אני קונה רק אם אני במקרה רואה שם משהו כשאני עובר ליד, אבל בתכלס המבחר שם מצומצם ממש (בעיקר באנגלית) וסתם יקר.

אז...
Go to the top of the page

+Quote Post
Sussano
הודעה 12.03.2016, 12:04
הודעה #2

So far away...
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 1,180

במקום לפרט איזה ספרים יש לי (מה שכנראה יקח שנים כי החדר שלי פשוט מוצף בספרים), אני רק אגיד שאני מזמין ספרים מ-Bookdepository.com, שזה אתר מעולה עם משלוחים חינם ומחירים ממש סבירים (מה שרק מאכיל את ההתמכרות הקשה שלי לספרים).

אבל היי, יש לך כמה ספרים ממש מגניבים. מאיפה השגת את ה-Harvard Classics Hardcover הזה? גם מהחנות יד שנייה הזאת בירושלים?

--------------------

+Quote Post
Einsamkeit
הודעה 13.03.2016, 08:59
הודעה #3

ג'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(Sussano @ 12.03.2016, 13:04) *
במקום לפרט איזה ספרים יש לי (מה שכנראה יקח שנים כי החדר שלי פשוט מוצף בספרים), אני רק אגיד שאני מזמין ספרים מ-Bookdepository.com, שזה אתר מעולה עם משלוחים חינם ומחירים ממש סבירים (מה שרק מאכיל את ההתמכרות הקשה שלי לספרים).

אבל היי, יש לך כמה ספרים ממש מגניבים. מאיפה השגת את ה-Harvard Classics Hardcover הזה? גם מהחנות יד שנייה הזאת בירושלים?

כן, משם. כרך ממש מהודר.

+Quote Post
UpRising
הודעה 14.03.2016, 09:35
הודעה #4

רונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 56,511

גם אני, כמו ליאור(ואולי דווקא - באשמת ליאור)מכור לבוק דיפוזיטורי. עקב כך לא אצלם את כמות הספרים והבלאגן הבלתי נלאה שסורר בחדר שלי, רק אציין מה קראתי לאחרונה ומה ברשימת ההמתנה אצלי -

לאחרונה -
Hyperbole and a half by Allie Brosh - הפעם האחרונה שצחקתי ככה מספר הייתה...טוב. אף פעם. זה פשוט ספר נהדר לדעתי. הוא לא בדיוק ספר הוא גם קצת קומיקס.
סידרת His Dark Materials. אני כרגע בספר השלישי. לא התחלתי עדיין.
כמו שאמרתי בפונדק - בטמן(קומיקס)בנתיים נחמד ++.

רשימת המתנה - י
יוליסס
נוטות החסד
מקבץ סיפורים קצרים של ג'ק לונדון
Germs Guns and Steel שאמור להיות בערך ספר המאה מבחינתי
Go Set a Watchman (המשך של מוקינגבירד של הרפר לי)
וולדן של ט'רו.
Animal Weapons

--------------------

+Quote Post
Einsamkeit
הודעה 14.03.2016, 10:09
הודעה #5

ג'ונין
סמל קבוצה

קראת את הספרים של ג'ויס שלפני יוליסס? הבנתי שהם קשורים ושבכללי יוליסס כבד ממש עם טונה רפרנסים לספרות למערבית ושכדי להבין הכל צריך להיות מאוד well-read/לשבת עם companion book. או שסתם מפחידים אותי.
sad.gif

אני קורא את A Wizard of Earthsea וזה ממש נחמד, אחר כך נראה לי שאני אתחיל את פוקו'ס פנדולום, זה נשמע ונראה אדיר לגמרי.

+Quote Post
UpRising
הודעה 14.03.2016, 20:06
הודעה #6

רונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 56,511

ציטוט(Tago Mago @ 14.03.2016, 10:09) *
קראת את הספרים של ג'ויס שלפני יוליסס? הבנתי שהם קשורים ושבכללי יוליסס כבד ממש עם טונה רפרנסים לספרות למערבית ושכדי להבין הכל צריך להיות מאוד well-read/לשבת עם companion book. או שסתם מפחידים אותי.
sad.gif

אני קורא את A Wizard of Earthsea וזה ממש נחמד, אחר כך נראה לי שאני אתחיל את פוקו'ס פנדולום, זה נשמע ונראה אדיר לגמרי.

לא קראתי שומדבר של ג'ויס עדיין.

ניסיתי לקרוא את יוליסס בגיל 17, הגעתי לחצי. כבד ממש, המון רפרנסים. בעיקר לאודיסאה אם אני זוכר נכון. לא הבנתי אז כלום, נשבעתי לחזור בגיל מאוחר ובשל יותר.

--------------------

+Quote Post
SirSwagALot
הודעה 19.03.2016, 07:05
הודעה #7

חבר ANBU
סמל קבוצה

משתמש מספר: 10,131

המממ, יש לי ספריה של כ400 ספרים, אבללל מממ, לא קראתי בה יותר מ כמה ספרים. הספרים שאני קורא אני מוחר, אם כמה EXCEPTIONS.

אני קונה פעם בשנה. יש לנו פה באנטוורפן איזה קטע כזה נקרא פסטיבל הספרים - קיצר מחירים ממממש טובים - 1-6יורו לספר כשהממוצע זה 4. אז, פעם בשנה אני מרשה לעצמי smile.gif. הקטע החשוב הוא גם שיש מבחר מממממש גדול של ספרים באנגלית.

מחר נראה לי אני אעשה קצת סדר, אז אני אעשה תמונה.

כל הספרים שאני קורא הם באנגלית, קשה פה בקטע הזה כי הכל בבלגיה או בצרפתית או בבלגית - ולקרוא ספרים בתרגום זה זין.

--------------------

Laught at a struggling writer: Druids and shit

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 23.10.2019 , 05:51