IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> פורום וואן פיס - One Piece

Reply to this topicStart new topic
> וואן פיס מנגה פרק 952
turi12345
הודעה 16.08.2019, 22:21
הודעה #1

סאנין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 71,320

https://readms.net/r/one_piece/952/6110/1

https://jaiminisbox.com/reader/read/one-pie...en/0/953/page/1

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
hibari kyoya
הודעה 18.08.2019, 12:29
הודעה #2

חבר ANBU
סמל קבוצה

משתמש מספר: 77,913

צאפטר מעניין אורוצ'י עשה טעות שהוא שם את כל האויבים שלו במקום אחד עוד במיוחד שהוא ממש מאמין בנבואה הזאתי של ה20 שנה
אם היה לו שכל היה מחסל אותם(טוב זה וואן פיס והוא גם לא כזה חכם אפילו טיפש מאוד היייתי אומר)
השאלה היא האם זורו ישאר אם החרב שלו בסוף או שהוא יחזיר אותה לקבר ואם יחזיר האם הוא יקח את החרב המוקללת שלופי לקח (לא זוכר איך קוראים להם) או שימצא חרב חדשה אחרת (שגם חייבת להיות באותה רמה עכשיו )
עכשיו לחלק הטריקי כל עוד ביג מאם נמצאת בוואנו אני לא רואה איך הם בדיוק אמורים להביס את קאידו(שגם את זה קשה לי לראות)
מצב אחד היא יכולה להיות אויב נוסף של קאידו ואז כאילו תוקפים אותו מ2 חזיתות(שזה נשמע הגיוני )מצד שני יש מצב הם יעשו הסכם זמני כי זה לופי והיא שונאת אותו אחריי מה שקרא ואז הם בכלל בצרות
אז אם הודה לא ימצא דרך להעפיף אותה מהאי או שהיא תנצל את המהפכה כדיי גם לתקוף את קאידו יש פה בלאגן שלם גם אם כל הסופרנובה שנמצאים על האי וכל הסמוראים מאחדים כוחות הם לא יביסו שתיי יונקו אם כל הכבוד לופי בקושי הביס את קאטאקורי וזה גם קרה אחריי שקאטאקורי פצע את עצמו ואיבד חשק להילחם בלופי וזה ניהיה סוג של קרב כבוד ולא קרב נגד פולש ולופי אני מחשיב אותו כרגע כהחזק מבין כל הסופרנובה(כי אף אחד אחר לא הציג יכולות יותר חזקות מלופי)
אני ממש אוהב את הארק הזה(כמו גם את הקודם)כי זה לא לופי והצוות נגד פיראט אחר אם צוות שכל אחד נלחם נגד מישהו אחד וזהו בזה זה נגמר עכשיו יש פה אסטרטגיות ושילובי כוחות בין אנשים זה ממש מעניין (שאמרתי כמו הקודם לא התכוונתי שהם דומים פשוט גם בקודם זה לא היה בנוסחה הקבועה)

--------------------

Classic classic CLASSIC!!!!!!!! A must watch, an epic hero who fools everyone into thinking he isnt so epic..but not to worry, his epicness cannot be contained! It will break through the fourth wall and bitch-slap you in the face while screaming: BANANAS!! ....yeah, watch this

+Quote Post
turi12345
הודעה 18.08.2019, 15:00
הודעה #3

סאנין
סמל קבוצה

ציטוט(hibari kyoya @ 18.08.2019, 13:29) *
צאפטר מעניין אורוצ'י עשה טעות שהוא שם את כל האויבים שלו במקום אחד עוד במיוחד שהוא ממש מאמין בנבואה הזאתי של ה20 שנה
אם היה לו שכל היה מחסל אותם(טוב זה וואן פיס והוא גם לא כזה חכם אפילו טיפש מאוד היייתי אומר)
השאלה היא האם זורו ישאר אם החרב שלו בסוף או שהוא יחזיר אותה לקבר ואם יחזיר האם הוא יקח את החרב המוקללת שלופי לקח (לא זוכר איך קוראים להם) או שימצא חרב חדשה אחרת (שגם חייבת להיות באותה רמה עכשיו )
עכשיו לחלק הטריקי כל עוד ביג מאם נמצאת בוואנו אני לא רואה איך הם בדיוק אמורים להביס את קאידו(שגם את זה קשה לי לראות)
מצב אחד היא יכולה להיות אויב נוסף של קאידו ואז כאילו תוקפים אותו מ2 חזיתות(שזה נשמע הגיוני )מצד שני יש מצב הם יעשו הסכם זמני כי זה לופי והיא שונאת אותו אחריי מה שקרא ואז הם בכלל בצרות
אז אם הודה לא ימצא דרך להעפיף אותה מהאי או שהיא תנצל את המהפכה כדיי גם לתקוף את קאידו יש פה בלאגן שלם גם אם כל הסופרנובה שנמצאים על האי וכל הסמוראים מאחדים כוחות הם לא יביסו שתיי יונקו אם כל הכבוד לופי בקושי הביס את קאטאקורי וזה גם קרה אחריי שקאטאקורי פצע את עצמו ואיבד חשק להילחם בלופי וזה ניהיה סוג של קרב כבוד ולא קרב נגד פולש ולופי אני מחשיב אותו כרגע כהחזק מבין כל הסופרנובה(כי אף אחד אחר לא הציג יכולות יותר חזקות מלופי)
אני ממש אוהב את הארק הזה(כמו גם את הקודם)כי זה לא לופי והצוות נגד פיראט אחר אם צוות שכל אחד נלחם נגד מישהו אחד וזהו בזה זה נגמר עכשיו יש פה אסטרטגיות ושילובי כוחות בין אנשים זה ממש מעניין (שאמרתי כמו הקודם לא התכוונתי שהם דומים פשוט גם בקודם זה לא היה בנוסחה הקבועה)

יותר מדויק "Menky D Luffy" נגד צוות שלם, וניצל רק בזכות plot armor.
בנוגע למצב הנוכחי היוצר ציין בעצמו, שהוא לא יודע (או לא ידע) איך "Luffy" ינצח.

--------------------

+Quote Post
hibari kyoya
הודעה 19.08.2019, 18:47
הודעה #4

חבר ANBU
סמל קבוצה

משתמש מספר: 77,913

ציטוט(turi12345 @ 18.08.2019, 16:00) *

לא אוהב להשתמש במושג הזה PLOT ARMOR כי אנשים משתמשים בו בצורה חופשית מידי בשונאן כן ברור לי שלופי חלש מקאטאקורי אבל שוב זה לא היה קרב אמיתי לקראת הסוף קאטאקורי איבד עניין בלהביס את לופי וזה היה הפואנטה בקרב בהרבה שונאנים הגיבור מביס את האויב למרות שהאויב חזק מידי וזה לא PLOT ARMOR כמו שכולם אוהבים לצעוק כל שנייה זה ממש תלוי במה הכותב מנסה להעביר בקרב הספציפי הזה גם הקרב נגד אנל אפשר להגיד שהוא PLOT ARMOR או שגוקו הביס את פריזה בסופר או שאיציגו הביס את אייזן או כל קרב בפיירי טייל(טוב זה באמת PLOT ARMOR) על פי דעתי הקרבות בשונאן זה בעצם דרך להעביר סיפור בגלל זה יש הרבה פלאשבקים והרבה דיבורים משהו שלא אמור להיות בקרב זה בא להעיד על הרבה תכונות של הגיבור הראשי אם זה עבודה קשה הסטרטגיה או כוח רצון ומנגד שאננות של האויב או חוסר מוטבציה להמשיך כי הוא מבין משהו תוך כדיי הקרב בגלל זה אני לא משתמש במושג הזה כי זה הצורה ששונאן מתנהל תמיד יש יוצאי דופן שהקרב מתנהל כמו קרב ויש סיום הגיוני מאוד אבל זה לא בהכרח הנקודה

--------------------

Classic classic CLASSIC!!!!!!!! A must watch, an epic hero who fools everyone into thinking he isnt so epic..but not to worry, his epicness cannot be contained! It will break through the fourth wall and bitch-slap you in the face while screaming: BANANAS!! ....yeah, watch this

+Quote Post
turi12345
הודעה 19.08.2019, 21:13
הודעה #5

סאנין
סמל קבוצה

ציטוט(hibari kyoya @ 19.08.2019, 19:47) *
ציטוט(turi12345 @ 18.08.2019, 16:00) *

לא אוהב להשתמש במושג הזה PLOT ARMOR כי אנשים משתמשים בו בצורה חופשית מידי בשונאן כן ברור לי שלופי חלש מקאטאקורי אבל שוב זה לא היה קרב אמיתי לקראת הסוף קאטאקורי איבד עניין בלהביס את לופי וזה היה הפואנטה בקרב בהרבה שונאנים הגיבור מביס את האויב למרות שהאויב חזק מידי וזה לא PLOT ARMOR כמו שכולם אוהבים לצעוק כל שנייה זה ממש תלוי במה הכותב מנסה להעביר בקרב הספציפי הזה גם הקרב נגד אנל אפשר להגיד שהוא PLOT ARMOR או שגוקו הביס את פריזה בסופר או שאיציגו הביס את אייזן או כל קרב בפיירי טייל(טוב זה באמת PLOT ARMOR) על פי דעתי הקרבות בשונאן זה בעצם דרך להעביר סיפור בגלל זה יש הרבה פלאשבקים והרבה דיבורים משהו שלא אמור להיות בקרב זה בא להעיד על הרבה תכונות של הגיבור הראשי אם זה עבודה קשה הסטרטגיה או כוח רצון ומנגד שאננות של האויב או חוסר מוטבציה להמשיך כי הוא מבין משהו תוך כדיי הקרב בגלל זה אני לא משתמש במושג הזה כי זה הצורה ששונאן מתנהל תמיד יש יוצאי דופן שהקרב מתנהל כמו קרב ויש סיום הגיוני מאוד אבל זה לא בהכרח הנקודה

אני מתייחס למושג Plot Armor כעל במצב שבו אני חושב שהדמות לא הייתה צריכה לשרוד את הסיטואציה בלי גורם נוסף "הגיוני" שהיה מעורב.
האם זה נפוץ בסדרות מז'אנר השונן (או ברוב סדרות הספרים/ספרים שקהל היעד הוא נוער/ילדים) התשובה, היא כן. האם בכל הסדרות זה נילקח לקיצוניות כזו התשובה, היא לא. הטענה שלי היא, שיש סדרות שלוקחות את זה לקיצוניות, ו-"One Piece", היא דוגמה לכך כאשר חלק גדול מהקרבות של "Monkey D Luffy" מאז קפיצת הזמן מוכרעים בעיקר משום, שהוא הדמות הראשית יחסי הכוחות הבעייתיים הם הגורם העיקרי לשימוש המוגזם ב-Plot Armor בסדרה אבל זה היה קיים עוד לפני קפיצת הזמן רק במצב פחות מורגש דוגמאות: הקרב נגד "Enel" היה אחד כמו שציינת וככה גם הקרב נגד "Crocodile" הסיבה העיקרית ש-"Luffy" ניצח בקרבות האלו הייתה Plot Armor, כי באופן אובייקטיבי (לפי דעתי) הקרב היה צריך להיגמר בהפסד חד צדדי של הדמות הראשית.

בנוגע לטענות על הקרב של "Monkey D Luffy" נגד "Charlotte Katakuri" לא הבנת את הנקודה שלי הנקודה הייתה, שלפי ההיגיון הבריא "Luffy" היה צריך להפסיד בקרב הזה, שכן זה היה קרב ראש בראש כנגד יריב חזק בהרבה מימנו, כאשר יום קודם לכן א' "Luffy" נלחם ללא הפסקה במספר אויבים, שברור התישו אותו ב' "Luffy" השתמש בגיר 4 ללא הפסקה (משהו, שאמור לקחת אגרה על הגוף שלו) וג' הוא בקושי נח במשך הזמן הקצר הזה כך, שגם, אם נתעלם מהעובדה, ש-"Katakuri" הוצג כחזק מ-"Luffy" בכל קנה מידה יום קודם לכן Luffy" [b"]בקושי[/b] ניצח את "Charlotte Cracker" כך, שגם, אם "Katakuri" היה מוצג באותה רמת כוח של "Cracker" הניצחון הזה לא היה הגיוני, וגם לא נחוץ, שכן "Luffy" היה יכול לשרוד את הקרב גם בלי להילחם ב-"Katakuri".

בנוגע לטענות על רוח הלחימה של "Katakuri" נעזוב את זה, שזו הסיבה העיקרית, שהוא נפל בסוף הקרב על הגב שלו. אני מסכים זה היה סמלי, ונחמד אבל זה לא קשור לניצחון של "Luffy", שכן במהלך הקרב "Katakuri" באמת ניסה להרוג את "Luffy", ובמנגה מסוג אחר "Luffy" באמת היה מת מספר פעמיים.

דרך אגב הנקודה בהודעה שלי לא הייתה רק להתלונן על יחסי הכוחות הבעתיים של "One Piece" אלא בעיקר לציין, שהקרב נגד "Kaido" לא עומד להיות הגיוני, והוא עומד להתנהל לפי איך, שהעלילה תדרוש את זה ככה, שאם זה היה קרב עד מוות ללא אפשרות אחרת פשוט ינצח את Kaido ללא ההסבר הגיוני (או במילים של היוצר:
"Luffy ייתן ל-Kaido אגרוף וינצח אותו").

בנוגע לחלק של העלילה זו אחת מהטענות שלי אבל הבעייתיות כאן, היא מצב, שבו העלילה כופה על הדמויות מצב קשה או מצב , שהוא לא נכון מבחינת הסיפור לדוגמה הקרב נגד "Donquixote Doflamingo" או המלחמה נגד "Whitebeard" כאשר דמות הוצגה מושא התקווה כאשר בפועל זה לא המצב.

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 20.09.2019 , 22:11