IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> פורום וואן פיס - One Piece

הוכן עבור הפורום ע"י: meinhh

Reply to this topicStart new topic
> one piece 755
hibari kyoya
הודעה 04.09.2016, 19:07
הודעה #1

חבר ANBU
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 77,913

http://www2.watchop.io/view/one-piece-episode-755/

--------------------

Classic classic CLASSIC!!!!!!!! A must watch, an epic hero who fools everyone into thinking he isnt so epic..but not to worry, his epicness cannot be contained! It will break through the fourth wall and bitch-slap you in the face while screaming: BANANAS!! ....yeah, watch this

Go to the top of the page

+Quote Post
Ganondorf
הודעה 05.09.2016, 17:06
הודעה #2

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 167,120

אחלה פרק, האנימציה הייתה קצת פחות איכותית מהפרקים הקודמים אבל העיקר הכוונה. הסאונדטראק היה מצוין, העלילה הועברה כמו שצריך, נהדר.

--------------------
http://myanimelist.net/profile/idom

If you are original, you may not get popular, but you will always be Awesome

קרדיט לחיים

[03:08] Clouds: אוהבים אותך עידו למרות שאתה שוביניסט דוחה וזבל של אח

[17:42] Yosef Buzagllo: עידו ההבטחות שלך זה כמו ההבטחות של הנאצים שהיהודים רק הולכים להתקלח ולקבל בגדים חדשים

[19:29:20] Yosef Buzagllo: ילדי החיים מלאים באכזבות...ונשים זונות.

[19:26:54] Yosef Buzagllo: עידו סתום תפה כבר סראבק ערס יאחושרמוטה פיל ארי

"במסעה של האנושות הנאורה במשעולי הקידמה לא תמיד ברור לאן מועדות פניה, האם קדימה או אחורה?
האם ככל שאנחנו מיטיבים לחקור אנחנו רק מגלים, כמו סוקראטס, כי אנחנו רק מבינים פחות ופחות את העולם בו אנו חיים, רק הולכים ומאבדים את הביטחון בקיומנו?
האם כל ההבטחה לעתיד טוב יותר בזכות הרציונליות והמדע רק הובילו אותנו להרס ושפיכות דמים?"

+Quote Post
.KiritoKun.
הודעה 10.09.2016, 20:33
הודעה #3

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 203,632

תפרסם את הפרק בעברית למה באנגלית???

+Quote Post
J O K E R
הודעה 12.09.2016, 20:16
הודעה #4

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 195,549

ציטוט(.KiritoKun. @ 10.09.2016, 21:33) *

אני די בטוח שאין קבוצת תרגום לוואן פיס בעברית. אם אני טועה תרגישו חופשי לתקן אותי

--------------------
MyMangaList

,I've already become half blind"
".I can only see the world in black and white

~I <3 MANGA~

יש לי:
ספוילר:
איידס! 400 הודעות

תקראו את זה!
ספוילר:
"לאאאאא!!" הצביע עליו אבנר. "זה ראיטוווו- האחד האמיתיייייי- העצבים- אוי רק לא העצבים- אני מתעצבן מדי!!- אני לא עומד בזההההה- ארררררררגגג-" הוא אחז בליבו ונפל מת על הארץ. "או לא!" קראה רעות. "אבנר קיבל התקף לב! אתהההה-" רצה אל ראיטו ונעמדה מולו. "לעולם לא אסלח לך על זה!! עשית התקף לב לידיד שלי!! התכונן למות, יגאמי ראיטו!!" "ידיד שלך? על מה את מדברת, גבירתי?" שאל בנימוס. "אל תיתמם!! אתה רוצח המונים ואני יודעת את זה ובאנו לעצור אותך, חתיך פסיכופט עם תעודות מצויינות! זהו יום דינך יגאמי ראיטו!" "אני מבין." ראיטו הוציא פתק מכיסו ושלף עט. "אני מצטער מאוד על ידיד שלך, אכתוב את התלונה ולא אחמוק מעימות משפטי. רק תגידי לי את שמך בבקשה?" "רעות!! תשובה מיקה רעות!!! תכתוב!!! שלא תחשוב שאוותר על דמי פיצויים לכל החיים!! בושה וחרפה!! מה זה פה המדינה הזו!! ככה דמוקרטיה?!! אתם תשמעו ממני!! אני דורשת פיצויים של לפחות מאה אלף- מה אתה מסתכל על השעון סתכ'ל בעיניים כשמדברים איתך!! תתביישו לכם כולם!! מה זה פה מלחמת יום העצמאות?! מה זה פה שואה?! מה זה פה 'צינור לילה'?!! מה ז- " רעות קיבלה התקף לב ונפלה מתה על הארץ. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

+Quote Post
turi12345
הודעה 12.09.2016, 20:41
הודעה #5

סאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 71,320

ציטוט(J O K E R @ 12.09.2016, 21:16) *

אני די בטוח שאין קבוצת תרגום לוואן פיס בעברית. אם אני טועה תרגישו חופשי לתקן אותי

http://onepiece-il.com/blog/

--------------------

+Quote Post
J O K E R
הודעה 15.09.2016, 22:16
הודעה #6

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 195,549

ציטוט(turi12345 @ 12.09.2016, 21:41) *
ציטוט(J O K E R @ 12.09.2016, 21:16) *

http://onepiece-il.com/blog/

האתר נראה מעולה, אתה יודע אם התרגום שלהם טוב?

--------------------
MyMangaList

,I've already become half blind"
".I can only see the world in black and white

~I <3 MANGA~

יש לי:
ספוילר:
איידס! 400 הודעות

תקראו את זה!
ספוילר:
"לאאאאא!!" הצביע עליו אבנר. "זה ראיטוווו- האחד האמיתיייייי- העצבים- אוי רק לא העצבים- אני מתעצבן מדי!!- אני לא עומד בזההההה- ארררררררגגג-" הוא אחז בליבו ונפל מת על הארץ. "או לא!" קראה רעות. "אבנר קיבל התקף לב! אתהההה-" רצה אל ראיטו ונעמדה מולו. "לעולם לא אסלח לך על זה!! עשית התקף לב לידיד שלי!! התכונן למות, יגאמי ראיטו!!" "ידיד שלך? על מה את מדברת, גבירתי?" שאל בנימוס. "אל תיתמם!! אתה רוצח המונים ואני יודעת את זה ובאנו לעצור אותך, חתיך פסיכופט עם תעודות מצויינות! זהו יום דינך יגאמי ראיטו!" "אני מבין." ראיטו הוציא פתק מכיסו ושלף עט. "אני מצטער מאוד על ידיד שלך, אכתוב את התלונה ולא אחמוק מעימות משפטי. רק תגידי לי את שמך בבקשה?" "רעות!! תשובה מיקה רעות!!! תכתוב!!! שלא תחשוב שאוותר על דמי פיצויים לכל החיים!! בושה וחרפה!! מה זה פה המדינה הזו!! ככה דמוקרטיה?!! אתם תשמעו ממני!! אני דורשת פיצויים של לפחות מאה אלף- מה אתה מסתכל על השעון סתכ'ל בעיניים כשמדברים איתך!! תתביישו לכם כולם!! מה זה פה מלחמת יום העצמאות?! מה זה פה שואה?! מה זה פה 'צינור לילה'?!! מה ז- " רעות קיבלה התקף לב ונפלה מתה על הארץ. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 21.07.2019 , 12:43