IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

17 עמודים V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> משוב פורום מוזיקה, feedback
Jethro
הודעה 19.12.2008, 00:07
הודעה #41

סאנין
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 17,956

אין לו זכות למנוע ממך הורדות? זה הגיוני בהתחשב בזה שנושאי ההורדות בוטלו אתה לא חושב?
אתה לא מכיר את פיין אוף סלביישן, את ראפסודי אוף פייר או את רייז אגיינסט? אז למה שלא תנסה להכיר??? חשבת על זה??? יש לך נושא שלם כדי שתוכל להכיר, מה עם... להרים את הכפפה?
ואיך בעצם אתם מצפים שתהיה פה קהילה של ראפ אם אתם לא עושים כלום לגבי זה?
והנה בדיוק אותו סיפור עם ההורדות - נחכה שמישהו ייצור קהילה, ואז נוכל להשתלב בה. למה שאנחנו נטרח? נחכה שמישהו יביא לנו את ההורדה ונלך, למה שנשקיע בפורום? אנחנו לא חייבים.
אז הנה אתם חייבים. בלי השקעה לא יהיו הורדות. תחליטו לאן אתם הולכים מפה - לנטוש את הפורום או לנסות באמת להשתלב?

בסופו של דבר אני מסכים עם ההחלטה שלכם.

--------------------
when once you had believed it
now you see it's sucking you in
to string you along with the pretense
and pave the way for the coming release
Go to the top of the page

+Quote Post
A.S Roma
הודעה 19.12.2008, 11:06
הודעה #42

Associazione Sportiva Roma Senatus Populusque Romanus
סמל קבוצה

משתמש מספר: 10,741

זה שהוא מונע ממני את זה זה לא אומר שיש לו זכות.
זה אומר שהוא מנצל את זה שלמשתמשים אין מה לעשות בדבר ומונע מהם.
אני לא אוהב מטאל ורוק כבד וניסיתי לשמוע.
אין מה לעשות. אני אישית ניסיתי הרבה פעמים לשמוע ולא אהבתי.
ומה קשה להבין? אין פה קהילת ראפ.
אין פה מספיק אנשים ששומעים את הסגנון הזה.
יכול להיות שיש בין הרוקיסטים גם כאלה שאוהבים ראפ אבל זה לא מספיק לפתח קהילה.
אתה נותן לי אולטימטום בין להיות בקהילה שבכלל לא מדברת אליי או לעזוב את הפורום?
לא אוהב מטאל...מה אני יכול לעשות?
אז הפורום הזה היה רק של מזרחית וכולם היו שומעים רק מזרחית והיו ממש מעט מאוד כאלו שאוהבים רוק אתה לא היית פותח קהילה כי היא הייתה נעלמת מהר מאוד.
חוץ מזה שאם היו מכריחים אותך להגיב בנושאים שאתה לא אוהב גם לא היית נשאר בפורום.

Solitude
ספוילר:
מאיים? לא הבנת אותי נכון בחוריקו. הכוונה שלי הייתה שאם תיכנס איתי ל'יש כאלה'. כי בויכוחים הטענות שלי תמיד יעלו על שלך, כי זה פשוט אני צודק ואתה מנסה להוכיח שאני טועה, דבר לגיטימי לגמרי, הוא פשוט לא עובד.
ואני אמשיך ואגיד שאתה מתווכח על פארש. חוות הדעת שלך היא לא אובייקטיבית כי אתה דואג לתחת שלך וזה הכל. התמונה הגדולה מעוורת אותך כי אתה לא מוכן לנסות לראות את מה שאני מנסה לראות, את החזון שלי לגבי הקטע הזה.
בטח שאני מוכן לסרב לך, ואני מוכן לסרב לכולם, אבל כשאני מסרב, לא רק שאנשים מנצלים כבר את הפורום, הם גם ילכלכו עליו. אז זה לא מה שמפריע לי, כל אחד עוול בכפו, אבל זה מרגיז, ואמרתי את זה כבר.
ואני לא מבקש ספאם, אני מבקש רמת התעניינות מינימלית, לא משנה מה זה יהיה, בין אם תגובות רגילות, שונות, תגובות נאצה, לא משנה. כל עוד מישהו מציג את דעתו בנושא, זה כבר ניתן לפיתוח והתעניינות מצד רבים אחרים.
אני אחזור על דברים שאני אומר כי כנראה שאתה לא מבין. אתה לא רוצה להתעמק? אני לא רוצה להביא לך את השיר, דוט. את השיר מותר לך לשמוע, מוזיקה היא לא דבר שמגביל אף אחד בעולם, זה דבר פתוח לכל דבר. תשמע את המוזיקה שלך איך ומתי שאתה רוצה, אבל כמו שיש סיבה שאתה שומע אותה, מזמזם לך אותה כל היום בראש ואוהב את מה שאתה שומע, אין סיבה שלא תגיב או תעשה משהו בנוגע לזה. אם אתה לא רוצה לעשות משהו, אז בנאדם, בגלל אנשים כמוך נושא ההורדות נסגר, סורי. (:
זכותך לשמוע את השיר גם אם אתה לא מבין בנושא, אבל הופה, "אין לך זכות למנוע ממני לבקש"? אתה וואחד מיקרוב, אין לך זכות בגלל לבקש את זה באינטרנט, זה חומר פיראטי גבר.
להספים? לא ולא חביבי. אתה נכנס לפורום רק בשביל ההורדות, ויוצא מהפורום, אז זה לא שאתה בדיוק מועיל לפורום. אתה בעצם משאיר אותו באותה נקודה איך שעזבת אותו, ככה שזה לא משנה אם באמת היית פה או לא היית פה.
על זה לא הייתי בונה. הרבה אוהבים ראפ הם פשוט לא עושים עם זה כלום. אני אמנע את הקללות, אבל אתה גם צריך ללמוד איך לא להתייחס אליהן.
להאמין בחוקה? אני שכתבתי אותה וקראתי אותה כמה שצריך. הפורום לא בא להגביל מישהו, הפורום בא בגישה של 'מוזיקה מחברת בין אנשים', אבל כשאנשים לא מתחברים בשיט והדבר היחיד שמחבר אותם זה נושא ההורדות, 'הגביל הגרביל..'
את נשוא השיחזורים תשאיר לנו לדון בו, עם כל הכבוד אתה לא מנהל מוזיקה.
אין טעם לנסות? אתה בכלל בא בגישה שלילית. לכולם יש מה לחפש פה, תלוי מה הם עושים בנוגע לזה. אין סיבה שמישהו יפתח נושא ראפ ויספידו אותו 100% מהפורום. אולי יספידו 20%, אבל עדיין, הרוב יודו לו ולך תדע מה יתפתח מפה.
אנחנו לא קהילת ראפ, אנחנו קהילת פאקינג מוזיקה, מה יש לך מהראפ המחורבן הזה? אנחנו הכל על גבי הכל!
אם פותחים סיקורים בטלויזיה, אין סיבה שלא יפתחו במוזיקה.
אם פותחים סיקורים במשחקים, אין סיבה שלא יפתחו במוזיקה.
לגבי מחשבים (וגם ה2 מלמעלה דווקא), הם פורומים יותר דינאמיים מפורום מוזיקה כרגע. דבר שבר שינוי, אבל מה לעשות שיותר אנשים היום מתעניינים באיך לשחק בGTA, ואיך לתקן את המחשב שלהם, ואיך נגמר הפרק האחרון של נמלטים? מה לעשות? אין מה לעשות!
הפורום פה הוא פורום שמסוגל להיות בר הצלחה וידע ושיתוף והכל ביחד על גבי הכל, הקהילה פה פשוט מחרבנת על הפורום.
אתה רוצה להתווכח איתי על זה? אני חיי את המוזיקה בפורום הזה. דבר שאתה לא תעשה ותגיע אליו גם אם תרצה וגם אם לא תרצה, יש לך את הפורום שלך ותדאג לו, תודה רבה לך.

תפסיק לשייך לעצמך כל כך הרבה חשיבות. אתה לא תמיד צודק.
אני לא דואג לתחת שלי...חיפוש בגוגל ואני מוצא את מה שאני צריך. אני לא צריך את הנושא הזה ורק פעם בחודש בערך אני מבקש שיר.
לעומת משתמשים שיותר קשה לעשות חיפוש ולמצוא את השירים שלהם שאני בעדם.
וגם אותי מרגיז שבאשכולות של הבקשות מנצלים את מי שמביא וזה גם הרגיז אותי כשהייתי פקח אבל זכותם לבקש ובגלל שזה פורום חופשי אני לא יכול להגיד להם להפסיק לנצל בלי לתת תמורה.
מה שאתה מבקש זה כן ספאם. כי אני לא מבין בנושא ואני לא רוצה להתעמק, אבל אתה מתעקש שאני אגיב.
אז כל מה שאני אגיב זה תגובת ספאם לא רלוונטית רק כדי לרצות אותך.
אתה לא רוצה לתת לי את השיר? אל תיתן. אני לא צריך ממך ספציפית. יש משתמשים שיכולים לתת גם בלי לקבל. אם מבקשים ויש, נותנים.
אם אין, אז אין לא מקבלים. ממשיכים בחיפוש. אף אחד לא מכריח אותך לתת לי. אתה לא רוצה, אל תיתן.
בגלל אנשים כמוני? אנשים כמוני לא מגיבים בפורום הזה כי הוא כולו רוק ומטאל. יש מעט מדי משתמשים ששומעים אחרת והם לא רוצים להגיב כי אין להם למה.
הנושא ישקע והקהילה תיעלם.
אסור לי לבקש? אתה עוד יותר "מיקרוב" ממני אם אתה נותן את השירים לאחרים.
אתה עושה עוד יותר ממני, אתה גם מוריד אותו לא חוקית וגם מעלה אותו ומפיץ אותו לאחרים. זו עבירה יותר גדולה ממני אז על תתחכם.
הראפ זה רק דוגמא. אתה רוצה שאני אכתוב מזרחית? אז הנה, אין מספיק אנשים ששומעים מזרחית בפורום כדי שתהיה פה קהילה.
כבר נפתחו נושאים ונעלמו. אין עם מה לעבוד.
אתה רוצה שאני אפתח נושאים, אני אפתח נושאים.
לי אין בעיה להשקיע בפורום מוזיקה ולפתח פה קהילה, אבל אם אני יודע שאנשים לא יגיבו והנושאים ישקעו אז אין לי ל-מה להשקיע כי אז כל הזמן שהשקעתי בנושא יתבזבז.
פותחים סיקורים בטלוויזיה אבל בטלוויזיה אין מגוון כמו שיש במוזיקה.
חוץ מזה שנושאים שהם שונים מהטלוויזיה הרגילה גם כן שוקעים.
מישהו ניסה לפתוח נושא על סדרה יפנית בטלוויזיה ולא הייתה קהילה אז הנושא נעלם.
היה עוד אחד שעוד ניסה לעודד סרטים זרים וגם זה נכשל כי לא היה לו עם מי לעבוד.
במשחקים יש לך דוגמא לקהילה שהייתה גדולה מספיק שכן הצליחה לפרוץ וכשיש עם מי לעבוד, נפתח פורום שלם של "משחקי רשת" וגם למייפל סטורי בגלל גודל הקהילה.
הרבה יותר אנשים מתעניינים במוזיקה מאשר במשחקים ובמחשבים אבל כרגע, פורום מוזיקה נראה כמו פורום סגור שאין מקום למשתמשים שהם לא אוהבי רוק ומטאל.
אמרתי לך, אני מוכן להשקיע. אבל אני צריך לדעת שיש עוד אנשים שיהיו מוכנים להגיב ולעזור ושאני לא אפתח נושא שיהיו לו רק שני עמודים ואחרי כמה שבועות זה ישקע וכל הנושא יעלה שוב פעם.
אני לא אגיב על המשפט האחרון שלך בכלל.

--------------------

+Quote Post
Jethro
הודעה 19.12.2008, 14:55
הודעה #43

סאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 17,956

ציטוט(A.S Roma @ 19.12.2008, 11:06) *
זה שהוא מונע ממני את זה זה לא אומר שיש לו זכות.
זה אומר שהוא מנצל את זה שלמשתמשים אין מה לעשות בדבר ומונע מהם.
אני לא אוהב מטאל ורוק כבד וניסיתי לשמוע.
אין מה לעשות. אני אישית ניסיתי הרבה פעמים לשמוע ולא אהבתי.
ומה קשה להבין? אין פה קהילת ראפ.
אין פה מספיק אנשים ששומעים את הסגנון הזה.
יכול להיות שיש בין הרוקיסטים גם כאלה שאוהבים ראפ אבל זה לא מספיק לפתח קהילה.
אתה נותן לי אולטימטום בין להיות בקהילה שבכלל לא מדברת אליי או לעזוב את הפורום?
לא אוהב מטאל...מה אני יכול לעשות?
אז הפורום הזה היה רק של מזרחית וכולם היו שומעים רק מזרחית והיו ממש מעט מאוד כאלו שאוהבים רוק אתה לא היית פותח קהילה כי היא הייתה נעלמת מהר מאוד.
חוץ מזה שאם היו מכריחים אותך להגיב בנושאים שאתה לא אוהב גם לא היית נשאר בפורום.

אם לך אין בכלל זכות חוקית להוריד מוזיקה ואתה בכל זאת עושה את זה, אז גם אם אין לו זכות (ויש לו) הוא יכול לעשות את זה בכל זאת. נכון, הוא עשה עבירה יותר גדולה בכך שהוא הפיץ, אבל עכשיו הוא רוצה לחזור למוטב. איך זה בתור סיבה אם אתה לא מוכן לקבל את הסיבות ההגיוניות? biggrin.gif
ואתה לא קראת את ההודעה. כאחד שקרא את ההודעה (כתבתי אותה) אני יודע שרשום בה בין השורות שאם אין פה קהילת ראפ זה באשמת האנשים ששומעים ראפ ובאשמתם בלבד.
אין פה קהילה של אנשים ששומעים ראפ כי האנשים ששומעים ראפ לא מנסים ליצור קהילה.
הפורום לא התחיל עם כאלה כמויות של אנשים ששומעים מטאל מתקדם. אנשים כמו... אני יודע, ליאור (Sussano, מנהל לשעבר) וטל (Solitude, מנהל כיום) פתחו סיקורים, חשפו את הקהילה ונהיו פה כמויות של אנשים ששומעים את זה ומדברים על זה.
הסיפור אמנם שונה בגלל שהיה לאנשים את הקרקע המתאימה של המטאל, אבל אפשר לעשות את זה גם עם כל דבר אחר. זה לא כאילו מישהו אי פעם ניסה לעשות משהו, נכון? עדיף לשבת על הגדר ולפקפק בכל אלה שכן ינסו - אם זה לא יצליח אז יצאתי גבר, אם לא אני אצטרף לקהילה שנבנתה ואף אחד לא יזכור. איזה מלך אני.
לא היה פה נושא על ראפ מאז יולי. אבל העיקר שהנושאים שהיו בזמן האחרון נכשלו אה? XD

--------------------
when once you had believed it
now you see it's sucking you in
to string you along with the pretense
and pave the way for the coming release

+Quote Post
A.S Roma
הודעה 19.12.2008, 16:01
הודעה #44

סמל קבוצה

מישהו אמר נושאים בזמן האחרון?
דיברתי על נושאים בכללי.
וקראתי את התגובה של טל והגבתי אליה מאוחר יותר.
קראת את מה שכתבתי לטל שישר הגבת?
אמרתי שאני מוכן להשקיע ולפתוח אשכולים, אבל אני לא אעשה את זה אם לא יצטרפו אליי עוד אנשים.

--------------------

+Quote Post
Flicker
הודעה 19.12.2008, 16:37
הודעה #45

אינך אלא מי שאתה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 28,270

אם אתה לא הולך לעשות את זה, אז אל תתלונן שאין פה קהליה, אם אתה לא מנסה לפתח אותה ולפתוח אותה לעוד נושאים.
כמו שאמיר אמר, תתחיל לנסות ולפתח, תצליח - יצאת מלך, לא תצליח - לפחות ניסית.

--------------------

'כאן בדרך כלל מופיעים דברי החוכמה של צוות ההנהלה, שמחליטים לחפור על איך כמה ולמה צריך להתנהג.
ובכן זה סתם ז**** שכל.. תתנהגו יפה, ולא תקבלו בראש.' Solitude.

+Quote Post
NamelessATM
הודעה 19.12.2008, 17:01
הודעה #46

בעלים
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 58,736

A.S Roma, אני מקווה שיש לך כוח לשבת ולקרוא את החפירה שאני הולך להביא X:
קראתי את כל התגובות שלך בנושא הזה ואני חייב להגיד שממש הצבנת אותי. אתה בא בגישה של שלילית מיידית של "תנו לי מה שאני רוצה, אין לכם זכות למנוע מימני את זה, ולא - אני לא הולך להשקיע בפורום כי אין קהילת ראפ ואני גם לא אנסה להקים קהילת ראפ בגלל שאני עצלן".
דבר ראשון שראיתי היה שאמרת שאין פה נושאים של היפ-הופ וראפ. חשבת על רעיון מטורף - לפתוח נושא על זמר/להקה שאתה אוהב של אחד משני הסיגנונות האלו ולראות מה יהיו התגובות? אתה אומר שאתה תפתח נושא כזה אם תראה עוד אנשים לצידך, אבל חתיכת חכם שכמותך - עד שלא תפתח אתה נושא אתה לא תראה את התגובות שקשורות למוזיקה הזאת. אתה לא באמת חושב שעכשיו 20 אנשים יגיבו לך פה בנושא הזה ויגידו "אנחנו לצידך!" , נכון?
וד"א, אני יודע מה אתה חושב. שרוק זה סגנון אחד ושכל הרוק אותו דבר (חוץ מזה שאני יודע שהרבה אנשים ששומעים רק ראפ והיפ-הופ נוטים להתבלבל בין רוק למטאל).
הנושאים על הלהקות הם כדי שאנשים יכירו את הלהקה המסוימת ויפתחו לסגנון מסוים.
אם תנסה אשכרה לקרוא קצת מהסיקורים שעושים על הלהקות רוק נגיד, ואולי תשמע שיר-שניים מכל להקה אולי חס וחלילה תאהב את הסגנון.
אני נגיד פתחתי סיקור על Rise Against , אם כולם היו מכירים את הלהקה אתה חושב שהייתי פותח סיקור? לא היה למה. אבל הנה. אני פתחתי סיקור ובתוך כמה ימים זה הגיע ל-2 עמודים (אולי לא כזה אדיר, האמתי זה די קצת, אבל בכל זאת ^^) וכמה אנשים שם אמרו שליפני זה הם לא הכירו את הלהקה ושעכשיו כשהם הכירו אותה אם אוהבים את הסגנון של הלהקה. בשביל זה עשיתי את זה. כדי שאנשים יכירו את הלהקה.
אם אתה אומר בהודעה שלך, שהנה - 3 נושאים של להקות בעמוד הראשי ואתה לא מכיר אף להקה, אז זו הזדמנות מושלמת לנסות אותן. בשביל זה קיימים הנושאים שאנשים פתחו עליהן.
עכשיו , נגיד שאתה באמת תנסה להפתח לזה, ומה לעשות - זה פשוט בילתי נסבל בשבילך, אתה שונא את זה.
תנסה אתה לפתוח סיקור קצת על זמר/להקת ראפ או היפ-הופ - אולי פתאום אנשים שנכנסים לסיקור יכירו את האומן, ישמעו כמה שירים שלו שתמליץ ויאהבו את הסגנון? ואז כשהם יפתחו לסגנון (אפילו אם בהתחלה זה לא יהיה הרבה) אז הם ינסו לראות להקות אחרות של הסגנון וימצאו להקה אחרת באותו ז'אנר שהם אוהבים. אז, חלק מהם יעשו על הלהקות החדשות שהם הכירו סיקור משלהם. והופה, כבר מתחילה להווצר קהילה קטנה שמתפתחת.
ככה אגב זה עם הרוק פה - אני לא אוהב כל להקת רוק שאנשים פותחים עליה סיקור. אבל אני נותן צ'אנס.
אני לא מכליל כל ז'אנר על פי להקה אחת שאני שומע ששייכת לז'אנר הזה, בגלל שאני יודע שזה כמו שלא כל הלהקות רוק אותו דבר ושכל להקה נשמעת שונה.
אני בעצמי נגיד, לא אוהב כל כך את ז'אנר המטאל (אולי רק את ה-Alternative Metal /Heavy Metal). פעם גם לא אהבתי כל כך רוק, אהבתי רק שירים רגועים כאלו שהזמרים לא צועקים. אני זוכר שחברים היו משמיעים לי שירים רגילים של רוק שהיום אני שומע בלי בעיה, אבל פעם - ברגע שהיה קטע של צעקה נגיד אני ישר הייתי יוצא מהשיר כי לא אהבתי את זה . עכשיו כמובן זה שונה X:
אולי אם אתה תיפתח נושאים על זמרים או/ו להקות שאתה חושב שהם טובים אנשים אחרים גם יאהבו, מי יודע.
הנה, עכשיו חיפשתי בלינקייה. אני רוצה להראות לך כמה סיגנונות שונים של להקות יש בלינקייה (אני מתכוון סיקורים שאנשים הכינו):
דבר ראשון, יש סיקורים על כל מיני להקות / זמרים ישראלים עם כמה עמודים בהם.
יש פופ.
יש פאנק.
יש מטאל.
יש רוק.
יש טראנסים.
יש אפילו אחד שעשה סיקור על זמרת יפנית.

אז למה שאתה לא תוסיף לזה?
תראה הכי קל לשבת בצד ולחכות שאנשים אחרים יעשו משהו, ובינתיים להגיד "אין סיכוי שזה יקרה". אבל אתה גם יכול לנסות לעשות משהו. לא יצליח, לא קרה כלום. יצליח, כל הכבוד.

נ.ב. אני תומך בזה שנושא בקשות בוטל. ואין לך זכות להגיד למנהל שאין לו זכות לעשות את זה.

הודעה זו נערכה על ידי Fog: 19.12.2008, 17:04

--------------------
יש שלושה סוגים של אנשים: כאלה שיודעים לספור, וכאלה שלא.

+Quote Post
A.S Roma
הודעה 19.12.2008, 18:50
הודעה #47

סמל קבוצה

Fog, לא יכול לסבול את המוזיקה שהזמרים צועקים.
אין מה לעשות. אני אוהב שירי רוק שהזמרים עוד שרים בשקט.
לא יכול לסבול את הצעקות. מה אני יכול לעשות? שריטה.
ושוב פעם, אתם חושבים שאני בא בגישה של "אני רוצה לקבל", אבל אני לא.
אני יכול גם להסתדר לבד והמקסימום שאני עושה זה לשאול רק מה שם של שיר בנושא זיהוי.
נכון שאני מבקש אבל אני גם יכול למצוא לבד.
איזה נושאים? של infected ושל The Game?
התגובה האחרונה של The Game זה לפני חצי שנה ושל Infected זה לפני שלושה חודשים.
אני לא מצפה שיגיבו או שיגידו לי "אני אוהב ראפ" אבל אני חושב שאם יש פה בסיס למשהו אז אפשר לשלוח ה"פ ולהגיד שמשתמש כלשהו מוכן להשקיע איתי ולפתוח נושאים ולהרים קהילה חדשה.
קל לכם להגיד "הצלחת - יפה, לא אז לפחות ניסית" כי כדי למשוך אנשים צריך להשקיע.
ולהשקיע מלא זמן ואחרי שבוע הנושא ישקע זה מבאס ומוריד מוטיבציה לגמרי.
תחשבו על זה שאתם מכינים נושא מושקע ממש ואחרי שבוע אתם מוצאים אותו בעמוד שני/שלישי אחרי שהשקעתם בו כמה שעות טובות.
זה לא כיף וזה מוריד חשק לגמרי. בגלל זה אני רוצה עוד מישהו שיעזור לי.
גם אם אחד המנהלים אוהב סגנון שהוא לא רוק יכול לעזור.
אבל לנסות לבד לפתח קהילה זה בלתי אפשרי.

--------------------

+Quote Post
Solitude
הודעה 19.12.2008, 19:14
הודעה #48

חבר ANBU
סמל קבוצה

משתמש מספר: 38,797

אני לא מתנשא ולא משייך לעצמי שום דבר, אני מציג עובדות, ובקטע הזה אני צודק, ואתה מתווכח על כלום, על דברים שהם לא בשליטתך. אם תכתוב 100 שורות של ויכוח אני אכתוב 150, פשוט אין לי מושג למה אתה ממשיך להתווכח על אף שהעובדות מראות שאתה לא אפקטיבי פה בגרוש.
אז יופי, אם אתה לא צריך את הנושא למה אתה חופר פה? בשביל מי? בשביל 'הקהילה'? בחייאת זה בולשיט, לאף אחד לא קשה למצוא שיר, הם פשוט עצלנים. יש בלינקיה אתרים שאני משתמש בהם ובקשר של מוזיקה אני תמיד משיג את מה שאני רוצה, אז אין פה משהו מיוחד ואין מישהו מיוחד שרשאי למוזיקה.
שוב, אין להם זכות לבקש, אסור להם לבקש, רד מזה כבר. אם אני ארצה שהם לא יבקשו אני אשרת ת'מדינה יותר טוב מכל אחד אחר פה, אז יאללה..
אני אכנס לזה? שוב? זאת התגובה השלישית שלי שאני חופר על זה, ואין לי כוח. אני לא מבקש ספאם, אתה רוצה לראות מה אני רוצה, תעבור על התגובות, אתה אטום ברמות שזה מדהים.
אתה מדבר על מישהו? בינתיים אתה תתחיל בתגובות ספאם לא רלוונטיות כדי לרצות אותי, ונראה איפה אנחנו ממשיכים משם, כי אתה גם את זה לא עושה וזה נראה שאתה ממש גאה בזה, ואין לך על מה, אתה רק מדרדר את הפורום.
אנשים שמביאים שירים בקביעות, שיבורכו, הם בסוף יבינו שידם על התחתונה והם רק מזיקים מאשר עוזרים. כי לעזור למשתמש לא בהכרח עוזר לפורום, במיוחד בקטע הזה בפורום הזה.
אנשים כמוך צריכים לעשות את השינוי, וכנראה שהם לא זזים כי הם מוותרים על הפורום הזה מראש, אז למה שאני אתן להם מוזיקה? יש לכולם מה להגיב כאן, אנחנו פורום מוזיקה, לא פורום רוק ומטאל. זה שהפורום מתבסס על הז'אנר הזה, לא אומר שז'אנרים אחרים הם אסורים, המשתמשים פשוט מעדיפים לנצל את הפורום ולבקש את מה שהם אוהבים מאשר לעזור לפורום וגם לקבל. (:
הנושא ישקע והקהילה תיעלם? אתה לא נביא, עם כל הכבוד, וזה דבר שגם אני לא יכול לחזות, אז תשאיר את הטענה הזאת באוויר בינתיים.
עוד יותר מיקרוב? בוא אני אסביר לך קצת באתיקת האדם, נראה אם תקלוט משהו. נכון, אני הורדתי, ואני פשעתי וחטאתי, אבל אני לא עשיתי את זה על חשבון הפורום. אני הלכתי למקומות אחרים והורדתי את מה שהייתי צריך. על עצם העובדה שאתה בא כאן ומבקש, ועוד מצפה שיביאו לך, זאת הבעיה העיקרית. מי שהוריד כבר חטאו נשמר, מי שעומד על הסף זה הפוגע האמיתי, ולכן זה בעצם אתה. הבקשות זה מה שמחריב את העולם פה, לא הנתינות שלהם. אני יכול לתת כמה שאני ארצה, אם אתה תחליט לעשות את הצעד שבאמת יפגע במשהו ומישהו, אתה אשם עד מעל לכל.
תפתח נושא מזרחית, במקום תגובות של 15400 שורות כמו שאתה כותב פה, יהיו לך תגובות של שורה - 2 שאומרות "אני לא ממש שומע מזרחית, אבל תודה, ננסה כי הוא נשמע נחמד." אני מבטיח לך שיהיו, תמיד יש כאלה. זה שאתה אטום מדי כדי לראות את זה וסגור בתוך הבועה שלך, לא אומר כלום.
'נפתחו נושאים ונעלמו'? תן לי לדאוג לזה, לא יודע למה אתה נכנס לי בתפקיד לעזאזל ם_ם
תתחיל פאקינג לא לדאוג למה שאנשים אחרים יעשו, תדאג לעצמך ולמה שאתה תעשה, במקום להיות אטום ולא מבין בגרוש, תעשה מה שתה יודע ותחפש הצדקה לדברים שלך. אם תמצא אותה תבסס נתונים מאז, אם לא אכלת חרא.
אין מגוון בטלויזיה? וואי בנאדם תקרא מה שאני אומר!! אתה לא יודע מה זה דינאמי? דינאמי זה דבר שהוא מונע, הוא לא נשאר על נקודה אחת ונתקע כל הזמן. פורום טלויזיה הוא דינאמי, לדוגמא הסרט ספיידרמן, המון מהפורום יאהבו את הסרט. אבל את הלהקה JUDAS PRIEST לא ממש יאהבו הרבה כמו את הסרט ספיידרמן, קלוט.
הנשואים בטלויזיה מגיעים ל3-7 עמודים ויותר ואז שוקעים, תאמין לי אני מבקש הרבה פחות מזה בפורום מוזיקה.
משחקים זה גם דבר דינאמי. הרבה ידעו מה זה משחק פעולה ויאהבו לשחק בו, אבל לא הרבה יאהבו לשמוע את הז'אנר פרוגרסיב מטאל כאופציה. (ובחייאת, פורום מייפל נפתח רק בגלל הסגירה של אנימקס..)
אני מסכים איתך שאנשים מתעניינים במוזיקה יותר, אבל בוא אני אסביר לך למה זה לא עובד. בפורום מחשבים זה פורום שפותר הרבה דברים, וכן למאות אנשים כל יום יש המו ןבעיות במחשב. אז הם מריצים את הפורום על זה. במוזיקה אנשים לא טורחים בכלל לשאול לבדוק לעשות שום דבר, בגלל הקהילה פה.
על המשפט האחרון שלי אל תגיב, אתה לא יוצא יותר חכם או נעלה, פשוט אתה יודע שאין לך מה להגיד.
אני אסיים בעוד משפט עוקץ בנוגע למשפטים האחרונים שלך ואגיד...
בנאדם, לפני שאתה מדבר על אנשים אחרים שהם יעשו ככה וככה, תשקיע אתה בעצמך. אל תכניס מילים ומעשים לאף אחד בפה, תשקיע אתה ותראה לאן הדבר הולך. אתה כל כך חופר על האנשים ואין לך שמץ של מושג על מה אתה מדבר בכלל. תדאג לעצמך, ואחרים ידאגו לעצמם.
אדיוס!

--------------------
האור שלנו.

+Quote Post
on fire
הודעה 19.12.2008, 19:14
הודעה #49

החיים הם בדיחה ואני הפאנץ' ליין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 28,557

A.S Roma

איזו גישה מוזרה יש לך D:

אתה אומר "אני לא רוצה כי אני מפחד שהכשלון יבאס אותי"
(כן, זה מה שאמרת, לא התשמשת במילה "מפחד" אבל עדיין)
שזה דפוק.

זה כמו שהשקעת בפורום ספורט או בפורום הקודם שניהלת(בעבר הרחוקXD)
השקעת בו, בטוח שלא חשבת שיש יתמכו בך ויעזרו לך להרים קהילה.
אבל עשית, אולי היה קשה אבל בסוף זה עבד לא?

קיצר פתח נושא, לא חייב הכי מושקע
ואתה תראה שבגלל(בעיקר)שאתה רב פה, כולם ירצו לראות ולשמוע על מה נלחמת

עריכה למי שמתחתי:
והתגובה שלך פשוט מוצפת בחוכמה

--------------------

חחח תודה לפקח blackjack.

פקחים או אנימנגה, אתם לא קיימים
תכניסו טוב לראש, AIL של הוותיקים
נארוטו הם סעידים, בליץ' הם גרמנים
באנו מלמטה, אבל אנחנו אוטקואים
קונים אתכם בספאם, משתמשים בלי נשמה
אין לכם ת'לב, של הוותיקים מהשכונה
משגיחים קומוניסטים, חשבו שהם גברים
אבל מהדיווח, הם המשיכו למוערכים
אנימנגה הצפונבונים, הביאו קצת שמות
עכשיו כולם יודעים, אתם צוות של כוסיות
לא מגיבים בנארוטו, או בנושאי הדיבורים
אבל לא יעזור, הוותיקים לא ספאמרים
השיר הזה הוא קונטרה, לכל המנהלים
עכשיו תתנו כבוד, לוותיקים האפורים

+Quote Post
מוות לדיקטטור
הודעה 19.12.2008, 19:25
הודעה #50

Can I play with madness
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 56,031

כן כי הרי הוא נלחם נגד הממסד.
תגובה דפוקה מה שאמרת.

+Quote Post
Grenadier
הודעה 19.12.2008, 20:36
הודעה #51

ג'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 41,452

אמרתם שסגרתם את הנושאים ביגלל שאנשים נירשמים מבקשים ועוזבים נכון ?

אז למה לא לעשות את הדבר בכי פשוט בעולם חוקים נגיד אפשר לבקש רק אם יש לך יותר מ XXX הודעות. אין מצב שבן אדם יעשה נגיד 150 הודעות רק בישביל לבקש ולעזוב.

לדוגמא אני. יש לי רק אתר אחד של שירים להורדה בחינם ואני מחפש שמה שירים אם אני לא מוצה אני בא לפה כי אני בטוח ב 100% שיש פה אנשים שיודעים איך לחפש שירים או באיזה אתרים, כי אני כל הזמן מוצא או בתשלום או אם KEYLOGGER ביפנים -.- ( כן כן אני מושך יותר מידיי האקרים עליי XD )

אני חושב שאפשר גם בעמוד הראשום לשם כמה אתרים של שירים להורדה ואז האנשים יוכלו לחפש בהם את השירים שהם מחפשים ואם הם לא מוצאים הם מבקשים אני לא צודק ?

בקשר לזה שאמר שהוא לא אוהב צרחות
גם אני לא אוהב שצורכים לי באוזן אבל אני גם לא אוהב חפירות שהראפרים חופרים tongue.gif אני לדוגמא אוהב פאנק רוק ומטאל פה ושם היפ הופ
אם אתה רוצה לגלות כמה אנשים אוהבים את הסיגנון שלך תפתח פה ושם נושאים לא יקרה דבר אחי. מוזיקה זה לא כמו משחקים אי אפשר לדבר 100 שנה על אותו שיר כמו על משחק

--------------------
לאן נעלם הפורום הזה ?!?!

לאן נעלם הפורום הזה ?!?!
-
В МИРЕ ОЧЕНЬ МНОГО ПСИХОВ
КАЖДЫЙ ПЯТЫЙ ЭТО ПСИХ
ГОВОРИ СО МНОЮ ТИХО
МОЖЕТ Я ОДИН ИЗ НИХ......

המבין יבין והטיפש ינחש.
-
אתר של 18+ וגם קצת הנטאי כי אני נחמד :P
אני יודע שזה ישן אבל כייף
-
נכון שהבלונדינית בצד גורמת לכם לחשוב שאני בת ? P:
-
הצבע האהוב עליי P:

-
ארגונים שאני בפנים

ספוילר:

אל תבזבזו את הטונה כי אין, פשוט כי אין לנו טונה לבזבז. "רשות הטונה בישראל"

היצתרפו עוד היום לארגון הטונה הרשמי של הפורום!!!!
טונה לכל מיצתרף XD
היצתרפו לארגון:
מיכל אני ♥ אותך
Super Villain
i'm THE fuckin' bitch!!!
lilo sama
Egderol
quoincy heart
killer777
Grenadier

http://www.siz.co.il/my.php?i=12yoyyutgxne.gif

ספוילר:

כי אין כמו מוזיקה!!!

כי אין כמו מוזיקה!!!

-
אגלית שלוש יחידות זה לא קל -.-
ספוילר:
Basic: Three witches watch three Swatch watches. Which witch watch which Swatch watch ?

Medium: Three switched witches watch three Swatch watch switches, Which switched witch watch which Swatch watch switch ?

Advanced: Three Swedish switched witches watch three Swiss Swatch watch switches, Which Swedish witched witch watch which Swiss Swatch watch switch ?

Roses are Red, Nuts are brown, Skirts go Up, Pants go Down, Body to Body, Skin to Skin, When it is Stiff, Stick it In, The Longer its In, The stronger it Gets, It goes in Dry, Comes out Wet, It comes out dripping,and it starts to Sag, Its not what you Think ...its a Teabag you pervs -.-

+Quote Post
Solitude
הודעה 19.12.2008, 20:45
הודעה #52

חבר ANBU
סמל קבוצה

ציטוט(Grenadier @ 19.12.2008, 19:36) *
אמרתם שסגרתם את הנושאים ביגלל שאנשים נירשמים מבקשים ועוזבים נכון ?

אז למה לא לעשות את הדבר בכי פשוט בעולם חוקים נגיד אפשר לבקש רק אם יש לך יותר מ XXX הודעות. אין מצב שבן אדם יעשה נגיד 150 הודעות רק בישביל לבקש ולעזוב.

לדוגמא אני. יש לי רק אתר אחד של שירים להורדה בחינם ואני מחפש שמה שירים אם אני לא מוצה אני בא לפה כי אני בטוח ב 100% שיש פה אנשים שיודעים איך לחפש שירים או באיזה אתרים, כי אני כל הזמן מוצא או בתשלום או אם KEYLOGGER ביפנים -.- ( כן כן אני מושך יותר מידיי האקרים עליי XD )

אני חושב שאפשר גם בעמוד הראשום לשם כמה אתרים של שירים להורדה ואז האנשים יוכלו לחפש בהם את השירים שהם מחפשים ואם הם לא מוצאים הם מבקשים אני לא צודק ?

בקשר לזה שאמר שהוא לא אוהב צרחות
גם אני לא אוהב שצורכים לי באוזן אבל אני גם לא אוהב חפירות שהראפרים חופרים tongue.gif אני לדוגמא אוהב פאנק רוק ומטאל פה ושם היפ הופ
אם אתה רוצה לגלות כמה אנשים אוהבים את הסיגנון שלך תפתח פה ושם נושאים לא יקרה דבר אחי. מוזיקה זה לא כמו משחקים אי אפשר לדבר 100 שנה על אותו שיר כמו על משחק

פונקציית ההודעות נבדקה, והיא לא רלוונטית כל כך כרגע. כשהמערכת החדשה תיכנס לפועל יהיה מוד שיאפשר לבדוק כמה הודעות מסוימת יש למשתמש בפורום מוזיקה, ולפי זה נקבע את הבקשות. כרגע הוא יכול פשוט להספים בפורומים שהוא אוהב, לחזור ולקבל שירים כאוות נפשו.
בינתיים תשרוד happy.gif

--------------------
האור שלנו.

+Quote Post
NamelessATM
הודעה 19.12.2008, 21:34
הודעה #53

בעלים
סמל קבוצה

משתמש מספר: 58,736

ציטוט(A.S Roma @ 19.12.2008, 18:50) *
Fog, לא יכול לסבול את המוזיקה שהזמרים צועקים.
אין מה לעשות. אני אוהב שירי רוק שהזמרים עוד שרים בשקט.
לא יכול לסבול את הצעקות. מה אני יכול לעשות? שריטה.
ושוב פעם, אתם חושבים שאני בא בגישה של "אני רוצה לקבל", אבל אני לא.
אני יכול גם להסתדר לבד והמקסימום שאני עושה זה לשאול רק מה שם של שיר בנושא זיהוי.
נכון שאני מבקש אבל אני גם יכול למצוא לבד.
איזה נושאים? של infected ושל The Game?
התגובה האחרונה של The Game זה לפני חצי שנה ושל Infected זה לפני שלושה חודשים.
אני לא מצפה שיגיבו או שיגידו לי "אני אוהב ראפ" אבל אני חושב שאם יש פה בסיס למשהו אז אפשר לשלוח ה"פ ולהגיד שמשתמש כלשהו מוכן להשקיע איתי ולפתוח נושאים ולהרים קהילה חדשה.
קל לכם להגיד "הצלחת - יפה, לא אז לפחות ניסית" כי כדי למשוך אנשים צריך להשקיע.
ולהשקיע מלא זמן ואחרי שבוע הנושא ישקע זה מבאס ומוריד מוטיבציה לגמרי.
תחשבו על זה שאתם מכינים נושא מושקע ממש ואחרי שבוע אתם מוצאים אותו בעמוד שני/שלישי אחרי שהשקעתם בו כמה שעות טובות.
זה לא כיף וזה מוריד חשק לגמרי. בגלל זה אני רוצה עוד מישהו שיעזור לי.
גם אם אחד המנהלים אוהב סגנון שהוא לא רוק יכול לעזור.
אבל לנסות לבד לפתח קהילה זה בלתי אפשרי.

שמע, אני חושב (בטוח ב-90%) שאתה מתבלבל בין מטאל לרוק. יש לי חבר ששומע רק מטאל והוא הרבה פעמים משמיע לי להקות מטאל, ואני גם, פשוט לא אוהב את זה. לא אוהב את המוסיקה שהזמרים רק עושים גראולים, אבל יש הבדל בין קטעים בשיר שהזמר צועק לבין גראולים. תשמע, לפי איך שאני רואה באמת יש סיכוי גבוה שאתה פשוט לא אוהב את הסגנון הזה, אבל כל הקטע הוא - שאתה סגור. לא נראה לי בכלל שניסית בזמן האחרון לבוא עם ראש פתוח לשיר שונה. אני אתן לך שיר רגיל של רוק, ואני מבקש שתשמע אותו. אתה לא חייב. אני גם אתן אחד בלי צעקות כדי שתראה שלא כל הרוק זה מה שאתה חושב (וזה בכוונה שיר של Rise Against, כי זו להקה שציינת שראית בעמוד הראשון ואתה לא מכיר):
Rise Against - Survive

לא תאהב, לא יקרה כלום. עכשיו, כטענה נגדית - אתה אומר שאתה מעדיף ראפ או /ו היפ-הופ? אז תפתח נושא על להקה כזו, ואז אני אשמע שיר בסגנון שאתה אוהב.
וד"א, זה שלא היה תגובה בזמן האחרון בנושאים של שתי הלהקות שציינת - אני יודע שזה מטורף, אבל חשבת על זה שזה בגלל שהם כבר עברו מלא עמודים ואין שם שום דיון פעיל כבר כמה חודשים אז אף אחד לא טורח להגיב שם? זה לא מיוחד - חוץ מה-3 סיקורים החדשים בעמוד הראשי, כל סיקור אחר מבין המלא סיקורים בלינקייה לא פעיל ואין בו תגובות כבר הרבה זמן. זה מה שקורה לסיקורים חביבי, אחרי שהם שוקעים אנשים מסתכלים עליהם כשהם נכנסים ללינקייה לחפש להקה בסגנון שהם אוהבים. בשביל זה הם קיימים. גם אם תפתח נושא והוא יהיה רק 3 עמודים, אז מה? ככה רוב הסיקורים, ולא ראיתי אף אחד בוכה. זה פשוט תורם לפורום. וככה בעצם מתבססת קהילה של ז'אנר מסוים. כרגע כל ה-3 סיקורים בעמ' הראשי הם של סיגנונות שאתה לא אוהב? תפתח סיקור שלך. הופה כבר אחד. מישהו אחר יראה שפתחת סיקור ויפתח גם הוא על סגנון כזה או דומה? הנה כבר יש שניים. הצלחת.
וד"א, אנשים לא ישלחו לך הודעות פרטיות שהם רוצים לעזור לך. צא מהפאקינג סרט.
רק ברגע שאנשים יראו שאתה פותח נושא משלך אז עניינים יתעוררו. די כבר עם הפוזה של "עד שלא יעזרו לי אני אשב בצד ואסתכל". כי ככה אפשר לבכות לנצח.
והנה אני עובר עוד שורה, ומה קורה? עוד בכי-בכי!
"תחשבו על זה שאתם מכינים נושא מושקע ממש ואחרי שבוע אתם מוצאים אותו בעמוד שני/שלישי אחרי שהשקעתם בו כמה שעות טובות.
זה לא כיף וזה מוריד חשק לגמרי. בגלל זה אני רוצה עוד מישהו שיעזור לי."
בלינקייה יש עשרות אם לא יותר סיקורים על להקות. אני רואה רק 3 בעמ' הראשי שאלו סיקורים שנפתחו בימים האחרונים. צה מהסרטים שלך כבר, זה לא פורום סרטים אומשהו דומה. זה סיקורים על להקות, כל סיקור כזה ישקע. זה לא ישאר בנעוץ, דווקא בגלל שזו קהילה עם דעות שונות ולא כולם אוהבים אותם סיגנונות.
גם אני השקעתי שעות בנושא שלי, ואני יודע שמהר הוא ייצנח למטה. גם אם מישהו יעזור לך, מה אתה חושב שיקרה? שהנושא יהפוך להצלחה מסחררת?

--------------------
יש שלושה סוגים של אנשים: כאלה שיודעים לספור, וכאלה שלא.

+Quote Post
Gibson
הודעה 20.12.2008, 15:59
הודעה #54

מושחתים נמאסתם.
סמל קבוצה

משתמש מספר: 28,753

לעומת פורומים אחרים כאן, הפורום הז המתנהל בצורה הכי טובה שיכולה להיות.
יש סדר, יש יחסים טובים ושווים בין המנהלים למשתמשים, ואני חושב שזה כתוצאה מעליית סולי לניהול.

--------------------

אמא כל הזמן אומרת,
תחפש קבוצה אחרת,
אי אפשר לראות אותך בדיכאון.

לא הקשבתי לה לרגע,
בך בחרתי באר שבע,
ונשיר לך עד היום האחרוןןןןןןןןןן!

+Quote Post
Solitude
הודעה 20.12.2008, 16:46
הודעה #55

חבר ANBU
סמל קבוצה

ציטוט(SeM @ 20.12.2008, 15:13) *
נממ אני יודעת שאני כ"כ לא קשורה לדיון המרתק שלכם :] אבל.. יש לי שאלה\בקשה..
יש את הנושא של להקהVSלהקה.. אז זה יהיה נחמד אם אנשים יביאו קישור או משו לשיר או W.E על מה שהם שואלים..
נגיד אני לא ממש מכירה את כל הלהקות\אמנים מה שזה לא יהיה ובכל זאת אני רוצה להשתתף
ואולי לנסות דברים חדשים וזה קצת קשה שיש שם סתם שם של משו בלי שאני יודעת מה זה S:
אממ בבקשה ^^"?
וסורי אם זה לא המקום המתאים לשאול.. :I

כן, דיברתי עם פותח הנושא לגבי זה.
החוק הזה ירד, אין הגבלה מסוימת שאת חייבת להכיר או לא..
זה לא משנה.
אם את מכירה ולו קצת זה יכול להצדיק בחירה..
P:

--------------------
האור שלנו.

+Quote Post
Inglourious Bast...
הודעה 16.02.2009, 17:33
הודעה #56

Bebop.
סמל קבוצה

משתמש מספר: 17,914

חשבתם לפתוח נושא לסינגלים/להיטים שיוצאים בעולם?

אתם יודעים חצי מהלינקיה ואולי יותר, זה רק רוק ומטאל...לא כולם שומעים את זה, ואני יודע שאתם לא פורום רוק ומטאל, אבל בכל זאת, אנשים שאוהבים טראנס/היפ פופ/פופ/מזרחית/ישראלי וכד' פשוט לא נמשכים לפה.
הערה:שאף אחד לא יבוא ויגיד שמזרחית שזה חרא ושצריך לסקול את מי ששומע את זה. אני מתכוון לכל סוג מוזיקה. אני שונא שעושים את זה dry.gif

אז חשבתי שזה יהיה נחמד, לא? וגם בטח ימשוך כמה אנשים...smile.gif
כמובן, שיהיו חוקים וזה... אני רוצה שלמוע דעות לגבי זה חוץ משל המנהלים, זה לא משוב שלהם בלבד... אני חושב שזה יכול להיות רעיון טוב, ואתם? ם:
אם תיהיה תמיכה מצידי אפילו לפתוח את הנושא happy.gif (NOT).

--------------------

כמו שלימדתי אותו D:

+Quote Post
Inglourious Bast...
הודעה 16.02.2009, 19:54
הודעה #57

Bebop.
סמל קבוצה

משתמש מספר: 17,914

זה לא מחייב להיות עדכון אחד גדול, זה כל אחד, יכול לבוא ולפרסם להיטים חדשים שיצאו ם:
כמובן שאני מדבר על סינגלים או על רמיקסים שהפכו ללהיט בזמן האחרון(שבוע בערך).

גם הודעות למונה, וגם אנשים ידעו על שירים חדשים ם:

--------------------

כמו שלימדתי אותו D:

+Quote Post
Solitude
הודעה 16.02.2009, 20:02
הודעה #58

חבר ANBU
סמל קבוצה

^ הדבר הזה אף פעם לא היה אסור. פשוט מי שכן מבין ורוצה לעשות את זה לא עשה את זה, זה הכל.
בזמן שאני הייתי מנהל דווקא עודדתי דברים כאלה, לא יודע איך זה היום..(לא שאני חושב שזה השתנה חח)
אם אתה חושב שיש לך את היוזמה המתאימה ואתה יכול לפתוח את זה, אז למה לא? תפתח פשוט.. נושא להיטים זה יכול להיות דבר נחמד מאוד.

--------------------
האור שלנו.

+Quote Post
Flicker
הודעה 16.02.2009, 20:44
הודעה #59

אינך אלא מי שאתה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 28,270

ציטוט(Spread @ 16.02.2009, 17:33) *
חשבתם לפתוח נושא לסינגלים/להיטים שיוצאים בעולם?

אתם יודעים חצי מהלינקיה ואולי יותר, זה רק רוק ומטאל...לא כולם שומעים את זה, ואני יודע שאתם לא פורום רוק ומטאל, אבל בכל זאת, אנשים שאוהבים טראנס/היפ פופ/פופ/מזרחית/ישראלי וכד' פשוט לא נמשכים לפה.
הערה:שאף אחד לא יבוא ויגיד שמזרחית שזה חרא ושצריך לסקול את מי ששומע את זה. אני מתכוון לכל סוג מוזיקה. אני שונא שעושים את זה dry.gif

אז חשבתי שזה יהיה נחמד, לא? וגם בטח ימשוך כמה אנשים... smile.gif
כמובן, שיהיו חוקים וזה... אני רוצה שלמוע דעות לגבי זה חוץ משל המנהלים, זה לא משוב שלהם בלבד... אני חושב שזה יכול להיות רעיון טוב, ואתם? ם:
אם תיהיה תמיכה מצידי אפילו לפתוח את הנושא happy.gif (NOT).

ציטוט(Solitude @ 16.02.2009, 20:02) *
^ הדבר הזה אף פעם לא היה אסור. פשוט מי שכן מבין ורוצה לעשות את זה לא עשה את זה, זה הכל.
בזמן שאני הייתי מנהל דווקא עודדתי דברים כאלה, לא יודע איך זה היום..(לא שאני חושב שזה השתנה חח)
אם אתה חושב שיש לך את היוזמה המתאימה ואתה יכול לפתוח את זה, אז למה לא? תפתח פשוט.. נושא להיטים זה יכול להיות דבר נחמד מאוד.

ת'כלס התגובה של טל מסכמת הכל.
זה לא שאנחנו נגד זה, פשוט אף אחד עוד לא עשה את זה וניסה לפתח
אף אחד מאלה ששומעים רוק ומטאל לא אמר שהוא מתנגד לזה, או שלפחות, זה מיעוט מועט מועטי ביותר.
אתה לא צריך תמיכה מאחרים, אתה תתן את התמיכה לאחרים.

--------------------

'כאן בדרך כלל מופיעים דברי החוכמה של צוות ההנהלה, שמחליטים לחפור על איך כמה ולמה צריך להתנהג.
ובכן זה סתם ז**** שכל.. תתנהגו יפה, ולא תקבלו בראש.' Solitude.

+Quote Post
מוות לדיקטטור
הודעה 16.02.2009, 20:50
הודעה #60

Can I play with madness
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 56,031

ציטוט(Solitude @ 16.02.2009, 20:02) *

חחח טלוש חוץ ממך וממני אתה באמת חושב שיש כאן עוד ילדים ששומעים מזרחית, דאנס, טראנס, רוק ומטאל?

+Quote Post

17 עמודים V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 19.06.2019 , 03:59