IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> ברוכים הבאים לפורום קוספליי

83 עמודים V  « < 81 82 83  
Reply to this topicStart new topic
> שאלות ותשובות- נושא עזרה ♥
Doctor Shinobi
הודעה 04.05.2015, 15:22
הודעה #1641

כשף כרובים
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 11,987

בלי וורבלה אתה תצתרך לעשות את הכתפיים עם גזרות. קצת כמו שעושים כדור ים שעשוי מגזרות

והחסרון של להשתמש בגזרות זה שזה קשה ליצור מזה צורה עגולה ושל יראו את החיבורים של הגזרות. אתה תצתרך למרוח הכתפיים מלא חומר כל שהוא(כמו ג'סו או עיסת נייר) בשביל זה. כל הקטע של וורבלה זה שאפשר לחמם אותו, להפוך אותו לגמיש, להתאים אותו לצורה עגולה ואז לקרר אותו בחזרה לפלסטיק.

--------------------

Go to the top of the page

+Quote Post
kyo8
הודעה 27.05.2016, 11:01
הודעה #1642

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 201,966

היי, אני לא ממש יודע איך להכין קוספליים, אין לי מכונת תפירה (או זמן להשקיע) אבל אני עדיין מעדיף את ההכנה מאשר לקנות משהו מוכן
אז לרוב אני מאלתר משהו עם חוט, מחט וצבע על דבר קיים P:

אני מתכנן להוסיף צווארון לחולצה קיימת, חשבתי לתפור את הצווארון לצד הפנימי של החולצה במיקום של העורף, זה אמור לצאת בסדר נכון?

שמתי לב גם שצווארונים הם עבים יותר מהבד שממנה עשויה חולצה בד"כ, אז איזה בד לקנות בשביל זה?

תודה.

הודעה זו נערכה על ידי kyo8: 27.05.2016, 11:06

--------------------

+Quote Post
Kaguya hime
הודעה 29.05.2016, 03:46
הודעה #1643

?Why Is It Necssary To Cry
סמל קבוצה

קבוצה: צוות אנימנגה
משתמש מספר: 11,076

ציטוט(kyo8 @ 27.05.2016, 12:01) *
היי, אני לא ממש יודע איך להכין קוספליים, אין לי מכונת תפירה (או זמן להשקיע) אבל אני עדיין מעדיף את ההכנה מאשר לקנות משהו מוכן

אני מתכנן להוסיף צווארון לחולצה קיימת, חשבתי לתפור את הצווארון לצד הפנימי של החולצה במיקום של העורף, זה אמור לצאת בסדר נכון?

שמתי לב גם שצווארונים הם עבים יותר מהבד שממנה עשויה חולצה בד"כ, אז איזה בד לקנות בשביל זה?

תודה.

יש לך במקרה תמונה להדגמה?
צוורונים בד"כ עבים כי הם תפורים משתי פיסות בד ובאמצע חומר קשיח, כדי לתת לצווראון צורה.

--------------------

"בואו להכיר את הקסם בשחור לבן : פורום מנגה, לייט נובלים וקומיקס"

+Quote Post
kyo8
הודעה 29.05.2016, 22:12
הודעה #1644

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 201,966

ציטוט(Kaguya hime @ 29.05.2016, 04:46) *
ציטוט(kyo8 @ 27.05.2016, 12:01) *

תודה.

יש לך במקרה תמונה להדגמה?
צוורונים בד"כ עבים כי הם תפורים משתי פיסות בד ובאמצע חומר קשיח, כדי לתת לצווראון צורה.

למשל צווארון כזה:

העיצוב לא קריטי, רק צריך לדעת איך בדיוק להכין את הקטע של הצווארון עצמו, איזה בד לקנות ומה שמים בד"כ כחומר קשיח בין 2 פיסות הבד? קרטון דק?

--------------------

+Quote Post
Kaguya hime
הודעה 29.05.2016, 23:47
הודעה #1645

?Why Is It Necssary To Cry
סמל קבוצה

קבוצה: צוות אנימנגה
משתמש מספר: 11,076

הבנתי, צווראון לגבר עם מפתח לצוואר.

מאחר ואם אני מבינה נכון ואין לך ידע קודם לתפירה וכדומה, אני ממליצה לך לצפות בסרטונים ובמדרכים, ולפני שאתה מתחיל לגזור משהו, תמודד את היקף צוואר החולצה וכמה אתה רוצה שיפתח.
מצאתי מדריך לנושא, יש עוד הרבה אם תחפש.
מבחינת הבד, די כל בד עובד אבל שלא יהיה נמתח מידי, ורצוי שיהי מתאים לחלוצה. אתה תמיד מוזמן לשאול את המוכר.
בקשר לחומר הקשיח, שכחתי את השם, אבל באנגלית הוא נקרא interfacing צד אחד אם הדבק אתה מניח על הבד ומגהץ אותו לתוכו. מוכרים אותו בעיר בחנוית סידקית.

--------------------

"בואו להכיר את הקסם בשחור לבן : פורום מנגה, לייט נובלים וקומיקס"

+Quote Post
rodycat
הודעה 18.07.2017, 15:52
הודעה #1646

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 204,122

אני די חדש בתחום הקוספליי, אבל הדבר הבא שאני מכין הוא החרב של qrow מהסדרה rwby

זו: https://drive.google.com/open?id=0B7df5DIPW...cnRzQkloeGFKN0E תמונה של הספוג שקניתי (אני מאמין שזה eva)
יש לי שתי שאלות:

1. בסרטון הזה: https://youtu.be/ROZlkW96hFI אותו הספוג כביכול נראה שונה, לא בגלל הצבע, אלה הוא נראה הרבה יותר דחוס ובלי הרבה אוויר. האם מה שקניתי בסדר או שאני צריך צריך משהו יותר דומה לזה?

2. גם באותו סרטון וגם בהרבה אחרים אומרים לחמם בעזרת אקדח חום את הספוג, אבל כששאלתי בחנות (יר-גום בתל אביב) אמרו לי שממש לא צריך. האם אני בכל זאת צריך להשתמש באקדח חום או תחליף אחר?

תודה רבה לכל מי שיכול לעזור! on11.gif

+Quote Post

83 עמודים V  « < 81 82 83
Reply to this topicStart new topic
2 משתמשים נמצאים בנושא זה (2 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 24.02.2018 , 17:47