IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> יש לכם רעיון למשחק חדש? רוצים להשתתף במשחק? כנסו לכאן!

8 עמודים V  « < 6 7 8  
Reply to this topicStart new topic
> Pokemon - Medieval Wars
Yozeffu
הודעה 18.11.2014, 19:21
הודעה #141

סאנין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 39,781

ציטוט
יוסף:
"לא, אני ראיתי את ההבעה בעיניהם. הם היו מטורפים. שלא כמו שאר אבירי מסדר האש, הם היו באמת משוגעים על כל הראש. אתה אפילו לא יכול להבדיל בין אוהב לאויב!" הוא גוער בך, אך לא ממשיך לתקוף אותך ומסתפק רק בהצטדקות. "אל תזלזל בטאורוס, הוא מסוגל ליותר ממה שאתה חושב," הוא מסנן בעצבנות, אבל מחזיר את ידו ומתחיל להדהיר את טאורוס שיעקוב אחריך בקצב הליכה. אתם מתקדמים זמן מה כשלפתע טאורוס משמיע קול נחירה מחשיד, מה שגורם לדרייק להביט לעברך בבהלה. "זה... לא נשמע טוב," הוא ממלמל בזמן שטאורוס מתחיל לחרחר ובסופו של דבר קורס על האדמה ומפיל בכך את דרייק מעל גבו עליך, ואתם נופלים ביחד על האדמה ומסתבכים בפלונטר של ידיים ורגליים. דרייק ממהר לצאת מזה ונעמד, מבריש את בגדיו ונותן לך מבט מתנצל, לאחר מכן ממהר לגשת לטאורוס ולבדוק מה קרה לו בחרדה עמוקה לשלומו. בזמן שהוא מטפל בטאורוס אתה שומע קול שבירה מתוך תיקך, אולי כתוצאה מהנפילה שהרגע חווית. נראה שדרייק גם שומע אותו, אבל הוא מעדיף לטפל בטאורוס ולא מפנה את הקשב שלו לזה. הוא מעמיד את טאורוס בזהירות חזרה על רגליו וטופח על גבו באהבה. "אתה בסדר חבר, אל תעמיס על עצמך. יש לי רגליים, אני יכול ללכת," הוא צוחק, וקול שבירה נוסף נשמע מכיוון תיקך. זה כבר לא יכול להיות מקרי, משהו קורה שם. דרייק עסוק בטאורוס ולא שם לב לכך.

"אני לא מפחד מכל איזה אביר פלצן שנפגוש בדרך, אל תשכח שאני חזק, אין לך עוד מושג עד כמה אני יכול להיות חזק, אני רק צריך פוקימונים איתי!" אני אומר בחיוך.
"אמרתי לך! אני מעדיף ללכת ברגל! אבל אתה לא!!! למה שתקשיב לי! הטאורוס הזה פצוע! תרד ממנו גם אתה ונלך ביחד לכפר הקרוב!" אני צועק על דרייק ומרים את התיק שלי.
"גם אתה שמעת קול של משו נשבר? אני מקווה מאוד שזאת לא הביצה!!!!" אני אומר בקול ופותח את התיק לבדוק מה שלום הביצה.

--------------------

When people ask you what happened here... tell them the Nod remembers
.Tell them winter came for House Legofrey
Go to the top of the page

+Quote Post
Clouds
הודעה 18.11.2014, 19:53
הודעה #142

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 63,805

"זה המטומטם הגדול ביותר שאי-פעם פגשת, שמו הוא 'מיסטר אסהול' (נשמע כמו asshole) ואני מרטין קונר." אני אומר קודם מציג את לאון ולאחר מכן אותי, מחייך שבע רצון ממה שעשיתי הרגע. מביט בחצי מבט אל לאון לראות את תגובתו לפני שאני מחניק צחקוק.

+Quote Post
Ganondorf
הודעה 19.11.2014, 17:46
הודעה #143

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 167,120

יוסף:
אתה פותח את תיקך ומוציא את הביצה בזמן שדרייק ממשיך להתעסק עם טאורוס. הקליפה מכוסה שברים וביצה זזה ורוטטת במקומה, אולי קרובה לבקוע. לאחר כמה שניות הרטט מתחיל להיות חזק יותר ויותר, ולפתע החלק העליון של הביצה נשבר לגמרי, נדחף החוצה ונופל על האדמה לרגליך, ומתוך הביצה יוצא פוקימון חתולי קטן עם פרווה בגוונים כחול ושחור. קצה זנבו השחור הוא כוכב צהוב ומכוסה ברקים קטנטנים שנראה מעט מסוכן, ופניו כמו כפותיו מכוסים כתמים צהובים בגוון הכוכב בזנבו. הוא קופץ על האדמה מתוך הביצה, מתיישב על ישבנו ומביט בך עם ראש מוטה, לא מבין מה הוא עושה פה. "אני מכיר את הפוקימון הזה!" דרייק צווח בהתרגשות כשהוא מבחין בבקיעת הביצה, "זה שינקס! פוקימון ההבזק! הוא יחסית נדיר, אבל זה הגיוני כי לאביר שמסר את הביצה היה לאקסריי, אחד מזני השינקס והנדיר ביותר שבהם. הוא פוקימון חשמל טהור ואני מניח שעובדת היותו תינוק מצביעה על כך שהוא לא שולט בעצמו וכנראה מאוד מסוכן, אז תיזהר לא לעשות תנועות מהירות ולא לגעת בו כי הוא יחשמל אותך. בדרך כלל המתקפות ההתחלתיות שלו הן דחיפה, ניצוץ, נשיכה ופזילה," מסביר לך דרייק בחיוך וחוזר לטאורוס, משאיר אותך לבד להכיר את הפוקימון החדש שלך.

עידן:
"לא נכון, קוראים לי לאון! ואני לא מטומטם בכלל," לאון מתפרץ לדבריך בעצבנות ומגרד באפו, לא טורח להסתיר את שנאתו הברורה כלפיך. "אה, אני רואה שכבר התחברתם בדרך לכאן, איזה יופי. באמת נראה שזאת חברות אמת, ועוד בזמן כה קצר," מצחקק הזר, מבחין בהחנקת הצחקוק שלך וקורץ אליך. "אם כן, הצגתם את עצמכם, ואני אציג את עצמי. שמי הוא סנייק ואני אביר בכיר במסדר הזה. עברתם את המבחן אמנם, אבל זהו לא הסוף. יש לכם עוד מה לעשות כדי להוכיח שראוי לכם להיות במסדר," הוא פותח בדבריו, משתדל להיות רציני אך מדי פעם מצחקק באמצע, מתקשה בכך מאוד. "בדרך כלל מתמחים עובדים במסדר חצי שנה או יותר לפני שהם הופכים לאבירים מן המניין ומקבלים פוקימון לחזקתם, אבל בתקופה האחרונה זה שונה מסיבה פשוטה - אנחנו בדרך למלחמה," הוא מסביר, מגרד בראשו ונאנח. "אני לא אפרט לכם את כל הפרטים, אבל בעיקרון אנחנו צריכים כוח אדם, ואין לנו זמן להכין עוד מתמחים. כל המתמחים שהכנו עד עכשיו כבר בדרך לשדה הקרב. לכן החלטנו לבצע את המבחנים כקרב כמו האחד שחוויתם, כדי לבדוק מי מתאים ללא הכנה. אבל שוב, זהו לא הסוף. כל אחד מכם יקבל מכתב להעביר לראש המסדר שלנו. תצטרכו לחצות את יער סילבר ולהגיע לשפת מישור הקרח, שם חונה צבאנו (ראה מפה). אם תצליחו לעבור את כל הסכנות בדרך ולהעביר את המכתבים בשלום, תהפכו לאבירים מן המניין במסדר. אם לא, אז לא," הוא צוחק בקול רם ונעצר בשיעול מקרקר. לאחר כמה שניות הוא מתעשת וחוזר לדבר, "אתם כמובן לא חייבים לבצע את המשימה. אם תסכימו ואין לכם שאלות, אני אקח אתכם לתדריך ואז אמסור לכם את המכתב, ואת המשך השיחה לא ננהל בזירה הזו. אבל ההחלטה היא שלכם. קחו את הזמן, יש לכם עשר שניות," הוא חוזר לצחקוקו המשועשע וזז הצידה, נותן לכם קצת מרחב כדי לדבר. לאון שותק, אפילו לא מסתכל לעברך, ונראה שקוע במחשבות.

--------------------
http://myanimelist.net/profile/idom

If you are original, you may not get popular, but you will always be Awesome

קרדיט לחיים

[03:08] Clouds: אוהבים אותך עידו למרות שאתה שוביניסט דוחה וזבל של אח

[17:42] Yosef Buzagllo: עידו ההבטחות שלך זה כמו ההבטחות של הנאצים שהיהודים רק הולכים להתקלח ולקבל בגדים חדשים

[19:29:20] Yosef Buzagllo: ילדי החיים מלאים באכזבות...ונשים זונות.

[19:26:54] Yosef Buzagllo: עידו סתום תפה כבר סראבק ערס יאחושרמוטה פיל ארי

"במסעה של האנושות הנאורה במשעולי הקידמה לא תמיד ברור לאן מועדות פניה, האם קדימה או אחורה?
האם ככל שאנחנו מיטיבים לחקור אנחנו רק מגלים, כמו סוקראטס, כי אנחנו רק מבינים פחות ופחות את העולם בו אנו חיים, רק הולכים ומאבדים את הביטחון בקיומנו?
האם כל ההבטחה לעתיד טוב יותר בזכות הרציונליות והמדע רק הובילו אותנו להרס ושפיכות דמים?"

+Quote Post
Yozeffu
הודעה 19.11.2014, 18:43
הודעה #144

סאנין
סמל קבוצה

ציטוט(Ganondorf @ 19.11.2014, 17:46) *
יוסף:
אתה פותח את תיקך ומוציא את הביצה בזמן שדרייק ממשיך להתעסק עם טאורוס. הקליפה מכוסה שברים וביצה זזה ורוטטת במקומה, אולי קרובה לבקוע. לאחר כמה שניות הרטט מתחיל להיות חזק יותר ויותר, ולפתע החלק העליון של הביצה נשבר לגמרי, נדחף החוצה ונופל על האדמה לרגליך, ומתוך הביצה יוצא פוקימון חתולי קטן עם פרווה בגוונים כחול ושחור. קצה זנבו השחור הוא כוכב צהוב ומכוסה ברקים קטנטנים שנראה מעט מסוכן, ופניו כמו כפותיו מכוסים כתמים צהובים בגוון הכוכב בזנבו. הוא קופץ על האדמה מתוך הביצה, מתיישב על ישבנו ומביט בך עם ראש מוטה, לא מבין מה הוא עושה פה. "אני מכיר את הפוקימון הזה!" דרייק צווח בהתרגשות כשהוא מבחין בבקיעת הביצה, "זה שינקס! פוקימון ההבזק! הוא יחסית נדיר, אבל זה הגיוני כי לאביר שמסר את הביצה היה לאקסריי, אחד מזני השינקס והנדיר ביותר שבהם. הוא פוקימון חשמל טהור ואני מניח שעובדת היותו תינוק מצביעה על כך שהוא לא שולט בעצמו וכנראה מאוד מסוכן, אז תיזהר לא לעשות תנועות מהירות ולא לגעת בו כי הוא יחשמל אותך. בדרך כלל המתקפות ההתחלתיות שלו הן דחיפה, ניצוץ, נשיכה ופזילה," מסביר לך דרייק בחיוך וחוזר לטאורוס, משאיר אותך לבד להכיר את הפוקימון החדש שלך.

"איזה חמוד!!! שלום לך חבר קטן! אני מלודיאס ואנחנו הולכים להיות החברים הכי טובים!" אני אומר בחיוך ומושיט יד באיטיות רבה לעבר ראשו על מנת ללטפו.
"אל תדאג אני לא אפגע בך, אתה יכול להרגע" אני אומר ואוחז בו מבט של ביטחון, כדי שהוא יוכל להיות רגוע.

--------------------

+Quote Post
Clouds
הודעה 19.11.2014, 20:06
הודעה #145

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 63,805

"כן." אני אומר בלי לחשוב יותר מידי ומחכה שהוא יביא לי כבר את המכתב שאני יוכל ללכת ולעזוב את האידיוט שלידי.

--------------------

+Quote Post
Ganondorf
הודעה 20.11.2014, 18:23
הודעה #146

צ'ונין
סמל קבוצה

יוסף:
...טעות, אמרתי לך לא לגעת בו!
אגב השם של הדמות באנימה הוא מליאודס~
----------------
שינקס מביט בידך המושטת לעברו ונרתע לאחור בבהלה, מנסה להתרחק ממנה אבל אתה מניח אותה על ראשו בעדינות, אך הוא עוצם את עיניו בחרדה ולפתע גל מוזר עובר דרכך ומסב לך כאב חזק, שעובר אחרי מספר שניות. אתה נופל על האדמה, גופך רפוי ואתה בקושי מצליח להזיז אותו. "מלודיאס! אמרתי לך לא לגעת בו!" גוער בך דרייק, אבל מיד ממהר לעזור לך להתרומם ומשעין אותך על כתפו. "זה נקרא חשמל. האביר סיפר לי על זה. זאת אנרגיה נדירה שפוקימונים מהסוג של שינקס יכולים לשלוט בה, הם אוגרים אותה בתוך הגוף שלהם או משהו כזה. הם חיים באיזה הר בצד השני של אובליון, שנקרא הר החשמל. הם מאוד נדירים ואלימים, ועדיף לא להתעסק איתם. ייקח זמן עד שתוכל לגעת בו בלי שהוא יחשמל אותך," נאנח דרייק. אתה כבר מתחיל להרגיש שוב את ידיך ורגליך ויכול לעמוד לבד בלי ליפול. שינקס הקטן והמבוהל ממהר לברוח מאחורי טאורוס המתנשף, ונראה שכל מה שהוא רוצה זה להתרחק ממך עד כמה שאפשר. הוא נראה מאוד מפוחד.

עידן:
חסר לי ציטוט ותוכן בתגובות, אני לא יודע אם אתה בפלאפון או סתם מתעצל אבל עדיין, לפחות קצת השקעה
--------------------
לאון מביט בך בהפתעה, אולי נדהם מהזריזות בה נתת תשובה. הוא ניגש לסנייק ולוחש באוזנו כמה משפטים. סנייק מצחקק ומהנהן אליו ואז קורץ אליכם. "אם כן, מהיום אתם סר מרטין וסר לאון, אבירי מסדר האופל, עד אשר תיכשלו במשימתכם הראשונה או תמותו. מכאן בבקשה," הוא מחווה בידו על הפתח ומתחיל ללכת, תוך שהקהל ממשיך לשרוק ולמחוא כפיים בחוזקה. "אה, רק שתדעו, אתם לא המופע היחיד היום. יש לנו עוד כמה שרוצים להפוך לאבירים, אם כי אני לא בטוח שהם יצליחו טוב כמוכם. לגבי הקהל - אני לא יודע אם תהיתם, אבל אלה אנשים מהכפרים השכנים שהוזמנו על ידינו לקולוסיאום הזה. תאמינו לי, כשנותנים לאנשים דם ואקשן הם יעשו הכל בשבילך. אנשים זה עם כזה טיפש," הוא מצחקק וממשיך להתקדם לכיוון השער. לארביטר מתקדם אחריך בהליכה איטית ובטוחה, שמחה לאיד על פניו לאחר הניצחון שלכם. השותף של לאון מעופף סביבו בלאות ונראה תשוש, אתה רק יכול לדמיין איך וכמה הוא נלחם. אתם עוברים דרך השער ונכנסים למסדרון צר, ורק לפידים בקירות מאירים אותו. אתם הולכים באיטיות אחרי סנייק, שמשום מה משתדל שלא לעשות שום רעש בהליכתו. "תעשו כמוני. אתם לא רוצים להרגיז את היושבים בתאים האלה," הוא לוחש לעברכם, רציני להחריד. אתה מביט ימינה ושמאלה ומגלה שאתם נמצאים בסוג של בית כלא. בקירות ממוקמים תאים גדולים שסגורים בדלתות מתכת ענקיות, עם חרכים קטנים לצפייה בתוך התא. "מרטין... יש פוקימונים ואסירים בפנים," ממלמל לאון, מצביע על החרכים בכל דלת. "יש בפנים צללים... של אנשים ושל מפלצות שאני לא יכול לזהות." הוא ממשיך למלמל, לא ברור אם הוא מכוון את דבריו אליך, אל סנייק או אל חלל האוויר. סנייק מתקדם בשתיקה, מעדיף לא לדבר על זה. אתם מתקדמים לאט לאט בגלל סנייק, ונראה כי יש זמן עד שתגיעו לסוף המסדרון, המכוסה באפלה ולא מואר בלפידים.

הודעה זו נערכה על ידי Ganondorf: 20.11.2014, 18:26

--------------------

קרדיט לחיים

[17:42] Yosef Buzagllo: עידו ההבטחות שלך זה כמו ההבטחות של הנאצים שהיהודים רק הולכים להתקלח ולקבל בגדים חדשים

"במסעה של האנושות הנאורה במשעולי הקידמה לא תמיד ברור לאן מועדות פניה, האם קדימה או אחורה?
האם ככל שאנחנו מיטיבים לחקור אנחנו רק מגלים, כמו סוקראטס, כי אנחנו רק מבינים פחות ופחות את העולם בו אנו חיים, רק הולכים ומאבדים את הביטחון בקיומנו?
האם כל ההבטחה לעתיד טוב יותר בזכות הרציונליות והמדע רק הובילו אותנו להרס ושפיכות דמים?"

+Quote Post
Yozeffu
הודעה 20.11.2014, 18:49
הודעה #147

סאנין
סמל קבוצה

ציטוט
יוסף:
...טעות, אמרתי לך לא לגעת בו!
אגב השם של הדמות באנימה הוא מליאודס~
----------------
שינקס מביט בידך המושטת לעברו ונרתע לאחור בבהלה, מנסה להתרחק ממנה אבל אתה מניח אותה על ראשו בעדינות, אך הוא עוצם את עיניו בחרדה ולפתע גל מוזר עובר דרכך ומסב לך כאב חזק, שעובר אחרי מספר שניות. אתה נופל על האדמה, גופך רפוי ואתה בקושי מצליח להזיז אותו. "מלודיאס! אמרתי לך לא לגעת בו!" גוער בך דרייק, אבל מיד ממהר לעזור לך להתרומם ומשעין אותך על כתפו. "זה נקרא חשמל. האביר סיפר לי על זה. זאת אנרגיה נדירה שפוקימונים מהסוג של שינקס יכולים לשלוט בה, הם אוגרים אותה בתוך הגוף שלהם או משהו כזה. הם חיים באיזה הר בצד השני של אובליון, שנקרא הר החשמל. הם מאוד נדירים ואלימים, ועדיף לא להתעסק איתם. ייקח זמן עד שתוכל לגעת בו בלי שהוא יחשמל אותך," נאנח דרייק. אתה כבר מתחיל להרגיש שוב את ידיך ורגליך ויכול לעמוד לבד בלי ליפול. שינקס הקטן והמבוהל ממהר לברוח מאחורי טאורוס המתנשף, ונראה שכל מה שהוא רוצה זה להתרחק ממך עד כמה שאפשר. הוא נראה מאוד מפוחד.

"חחחחח זה היה כיף!" אני אומר ומתגלגל מצחוק, לאחר מכן אני קם על רגליי וניגש לתיק שלי.
"אל דאגה דרייק, גם את זה עברתי באימונים וברמה גבוהה יותר של חשמל, לאבא היה אמפרוס מפואר, שכל הזמן שנא אותי וחישמל אותי" אני אומר ומצחקק שוב.
"אני חושב שעדיין נשאר לי קצת מבשר המילטאנק המעושן שאימא ארזה לי, אולי אני אתן קצת לשינקס וזה יעודד אותו!" אני אומר בחיוך ומוציא את המזון.
"בוא קטנצ'יק, אני בסה"כ רוצה להיות חבר שלך!" אני אומר ומנופף בחתיכת הבשר.

--------------------

+Quote Post
Organ Donor
הודעה 20.11.2014, 18:58
הודעה #148

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 16,412

ציטוט(Ganondorf @ 18.11.2014, 18:51) *
רוהאן:
"אם אתה בטוח שתצליח למה אתה צריך מידע על המפלצת?" היא מצחקקת בניסיון נואש להתקרב אליך אך צחקוקה גווע באותה מהירות בה התחיל והיא מתרחקת ממך כמה צעדים בביישנות ומבוכה.
"אני לא יודעת על באלבזור כלום, רק שניתן למצוא אותו ביער סילבר, אבל פרנק אמר שזאת לא משימה בעייתית כל עוד לא ניתקל בפוקימון מסוכן ביער, כך שנצטרך להיות זהירים... ההחלטה שלך," היא ממלמלת בלחיים אדומות, לא מרוצה מכך שהיא מפגינה חוסר ידע לידך, אולי חוששת מהתגובה שלך. היא מתחילה לרדת במדרגות, משאירה לך להחליט בשקט מה לעשות.

''אל תהיי נבוכה, אני לא יודע רבות על הפוקמונים באזורכם ואיני יודע למה לצפות, את רוב המידע על פוקמונים באזורי אספתי כשהתבוננתי בהם במהלך הניסיונות לצלוח את המבחן'' הסברתי לה את כוונותי. החלטתי לקחת מעט צידה ופשוט לצאת לכיוון יער סילבר יחד עם קלאודיה, מוטב לא לבזבז עוד זמן.

--------------------

+Quote Post
Lidi-Chan
הודעה 20.11.2014, 19:22
הודעה #149

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 70,822

ציטוט(Ganondorf @ 11.11.2014, 20:43) *
לידי:
המשחק בנוי על החלטות! אני לא יכול לפטור אותך מזה XD
--------------------
"אני מניח שזו דרך חשיבה נוספת," הוא נאנח, משלים עם עמדתך. "אם כך, קארן תחזור עוד מעט. יש לנו פה אחד מהמכשירים הנדירים המאפשרים לך לרפא את הפוקימונים שלך באופן מיידי, והיא כנראה משתמשת בו. זה נותן לנו רבע שעה. אני יכול להראות לך את המבצר, או שנישאר כאן ואענה לך על כל שאלה שיש לך בנוגע למסדר הזה והאחת שעומדת בראשו, וגם אפשר... להכיר אחד את השני טוב יותר," הוא מחייך אלייך חיוך זחוח ומושיט את ידו לעברך, כדי לעזור לך לרדת מסוסך.

סליחה על הדיליי!
~~~
אני מחזירה לו חיוך, משתתפת במשחק שלו. אם הוא יאמין שיש לו סיכוי איתי, הוא יתאמץ יותר כדי לספק אותי:"להכיר אותך נשמע מפתה~" אני מתחילה בתשובה אליה הוא חיכה, מסתכלת אל עיניו:"אבל אשמח להתחיל את הזמן שלנו ביחד בללמוד קצת על המסדר" אני יורדת מסוסי, מתקרבת אליו מעט ושואלת את שאלתי הראשונה:"ספר לי בבקשה קצת על האחת שעומדת בראשו"

--------------------

+Quote Post
Ganondorf
הודעה 22.11.2014, 23:41
הודעה #150

צ'ונין
סמל קבוצה

יוסף:
אתה לא חסין לחשמללללללל
-------------------
"אם אתה נהנה להתחשמל אתם תסתדרו נהדר," דרייק מגלגל עיניים ומסתובב חזרה לטאורוס, משאיר אותך לנסות להתחבר עם שינקס, שמביט בחשדנות בחתיכת הבשר שבידך ולא מעז להתקרב אליך. בסופו של דבר הוא מתחיל להתקדם לעברך בצעדים קטנים ומהוססים, נוגס בחתיכת הבשר ובורח חזרה לעבר טאורוס. נראה שהוא חש בנוח גם בחברתו של דרייק ומפחד רק ממך. "רוצה שאקח אותו לעצמי? נראה לי שהוא אוהב אותי יותר. בוא נתחיל להתקדם, מתחיל להחשיך. בסוף נצטרך לחנות בלילה וזה מסוכן," מייעץ דרייק ומתחיל להוביל את טאורוס בשביל. שינקס מתקדם אחריו בשמחה עם הבשר בפיו, והם לא מחכים לך. בזמן הזה השמש כבר שוקעת והלילה מגיע, מהר יותר משחשבת. "אם נתקדם בלילה נהיה טרף קל לקבוצות של בנדיטים וגנבים, מצד שני לחנות ביער נראה לי כמו רעיון רע!" אומר לך דרייק בטון לחוץ במקצת, והבעת פניו החרדה מראה שהוא לא בדיוק תכנן לישון ביער.

רוהאן:
היא מהנהנת במבוכה במענה לדבריך ויורדת במדרגות, אתה אחריה. אתם מתקדמים לעבר הבר והיא נכנסת מאחור ויוצאת חזרה עם פגיון ארוך בנדן עור פשוט שהיא תולה על ירכה, נראה שזהו הנשק היחיד שיש לה. "זה כל מה שיש לי, אבל אתה מצויד כמו שצריך, כך שאני לא חושבת שתהיה בעיה. בכל מקרה לא אהיה מכשול," היא אומרת בנחישות ומובילה אותך לעבר דלת באחורי הפונדק. אתם יוצאים ממנו ומתחילים להתקדם בדרך העפר הכבושה עד לצומת, שממנה לוקחת קלאודיה את הדרך המובילה ליער. לאחר הליכה נוספת אתם מגיעים לכניסה ליער, אזור רחב שסגור בקירות של עצים משני צדדיו. קלאודיה נכנסת בביטחון לאחר שהיא בודקת שאתה מאחוריה, ואתם מתחילים להתקדם ביער. היער חשוך, עלוות העצים סוגרת אותו ומכסה את אור השמש, כך שאתם בקושי רואים אחד את השני, למרות שזהו אמצע היום. הוא ריק מאדם ושום קול לא נשמע בו, רק קול נשימתכם וצעדיכם. אתם צועדים בדרך עפר זהה לזו בה צעדתם עד עכשיו. "אני מתלבטת אם ללכת באחד השבילים הקטנים והצדדיים או להישאר על השביל הראשי... אני לא חושבת שיש סיכוי גדול שנמצא משהו בדרך הראשית," קלאודיה נאנחת, נרתעת מהחלטה. לפתע אתם שומעים רשרוש באחד השיחים מימינכם שנפסק כשקלאודיה מסתובבת לכיוונו, וקולות של צעדים מהירים נשמעים מתרחקים מאותו שיח. "אולי זה זה!" קוראת קלאודיה בשמחה ומתחילה לרדוף אחרי הקול, משאירה אותך מאחור. היא נכנסת בתוך השיחים ורצה לעומק היער, אם כי בכיוון של הדרך הראשית. אתה שומע רשרוש נוסף בשיח משמאלך שנפסק וממשיך לחליפין.

לידי:
הוא מביט בך בעיניים נוצצות שנכבות כשאת מסיימת את משפטך. "אני בדרך כלל לא מדבר על נשים אחרות כאשר אני עם אישה, אבל אחרוג ממנהגי בשבילך," הוא נאנח, נוטל את ידך ונושק לה ארוכות בשנית. "אם כך, אדבר עליה. ראש המסדר והמפקדת הישירה שלי, איזבלה ג'וספין. בת אצולה, אשתו של מלך שנהרג בהתקפה של מסדר האש על ארמונו, במטרה לכבוש אותו לאחר שהתגלה שאותו מלך כרת ברית עם מסדר האופל. מאוכזבת משני המסדרים הללו היא החליטה להילחם בהם והתקבלה למסדר השמיים כנקבה הראשונה שהצליחה להביס אביר. היא עלתה במהירות בסולם הדרגות עד שהפכה ליד ימינו של ראש המסדר המנוח, סר ליאונרד. ליאונרד נהרג בקרב על ידי סר תומאס ממסדר האש, אותו הרגתי בעצמי. אני מהראשונים שתמכו באיזבל שתהפוך לראש המסדר החדשה, אבל רבים התנגדו מאחר שהייתה אישה. בברוטאליות רצחה בעצמה את כל המתנגדים וללא התנגדות נוספת הפכה לראש המסדר הזה. היא ושותפה פידג'יוט הוכיחו את עליונותם בשדה הקרב לא פעם ולא פעמיים, ותאמיני לי כשאומר לך שבחיים לא ראיתי אישה נלחמת כמוהה, זה מחזה מדהים לצפייה," הוא מספר בהתרגשות. "אם כך, יש עוד משהו שתרצי לשאול על המסדר? אני לשירותך," הוא קד לפנייך בחיוך זחוח.

--------------------

קרדיט לחיים

+Quote Post
Yozeffu
הודעה 23.11.2014, 13:51
הודעה #151

סאנין
סמל קבוצה

ציטוט
יוסף:
אתה לא חסין לחשמללללללל
-------------------
"אם אתה נהנה להתחשמל אתם תסתדרו נהדר," דרייק מגלגל עיניים ומסתובב חזרה לטאורוס, משאיר אותך לנסות להתחבר עם שינקס, שמביט בחשדנות בחתיכת הבשר שבידך ולא מעז להתקרב אליך. בסופו של דבר הוא מתחיל להתקדם לעברך בצעדים קטנים ומהוססים, נוגס בחתיכת הבשר ובורח חזרה לעבר טאורוס. נראה שהוא חש בנוח גם בחברתו של דרייק ומפחד רק ממך. "רוצה שאקח אותו לעצמי? נראה לי שהוא אוהב אותי יותר. בוא נתחיל להתקדם, מתחיל להחשיך. בסוף נצטרך לחנות בלילה וזה מסוכן," מייעץ דרייק ומתחיל להוביל את טאורוס בשביל. שינקס מתקדם אחריו בשמחה עם הבשר בפיו, והם לא מחכים לך. בזמן הזה השמש כבר שוקעת והלילה מגיע, מהר יותר משחשבת. "אם נתקדם בלילה נהיה טרף קל לקבוצות של בנדיטים וגנבים, מצד שני לחנות ביער נראה לי כמו רעיון רע!" אומר לך דרייק בטון לחוץ במקצת, והבעת פניו החרדה מראה שהוא לא בדיוק תכנן לישון ביער.

"למה שינקס לא מתחבר אליי? האם בחיים לא נהייה חברים?" אני אומר ומתחיל ללכת בעוד מחשבות רצות בראשי.
"דרייק אבל עם טאורוס היה לי חיבור מושלם! למה עם שינקס זה לא ככה? בטוח אתה עשית משו! פוקימונים מתים עליי!" אני אומר בטון מעוצבן וממשיך ללכת מאחורה.

--------------------

+Quote Post
Organ Donor
הודעה 23.11.2014, 20:00
הודעה #152

גאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 16,412

ציטוט(Ganondorf @ 22.11.2014, 23:41) *
רוהאן:
היא מהנהנת במבוכה במענה לדבריך ויורדת במדרגות, אתה אחריה. אתם מתקדמים לעבר הבר והיא נכנסת מאחור ויוצאת חזרה עם פגיון ארוך בנדן עור פשוט שהיא תולה על ירכה, נראה שזהו הנשק היחיד שיש לה. "זה כל מה שיש לי, אבל אתה מצויד כמו שצריך, כך שאני לא חושבת שתהיה בעיה. בכל מקרה לא אהיה מכשול," היא אומרת בנחישות ומובילה אותך לעבר דלת באחורי הפונדק. אתם יוצאים ממנו ומתחילים להתקדם בדרך העפר הכבושה עד לצומת, שממנה לוקחת קלאודיה את הדרך המובילה ליער. לאחר הליכה נוספת אתם מגיעים לכניסה ליער, אזור רחב שסגור בקירות של עצים משני צדדיו. קלאודיה נכנסת בביטחון לאחר שהיא בודקת שאתה מאחוריה, ואתם מתחילים להתקדם ביער. היער חשוך, עלוות העצים סוגרת אותו ומכסה את אור השמש, כך שאתם בקושי רואים אחד את השני, למרות שזהו אמצע היום. הוא ריק מאדם ושום קול לא נשמע בו, רק קול נשימתכם וצעדיכם. אתם צועדים בדרך עפר זהה לזו בה צעדתם עד עכשיו. "אני מתלבטת אם ללכת באחד השבילים הקטנים והצדדיים או להישאר על השביל הראשי... אני לא חושבת שיש סיכוי גדול שנמצא משהו בדרך הראשית," קלאודיה נאנחת, נרתעת מהחלטה. לפתע אתם שומעים רשרוש באחד השיחים מימינכם שנפסק כשקלאודיה מסתובבת לכיוונו, וקולות של צעדים מהירים נשמעים מתרחקים מאותו שיח. "אולי זה זה!" קוראת קלאודיה בשמחה ומתחילה לרדוף אחרי הקול, משאירה אותך מאחור. היא נכנסת בתוך השיחים ורצה לעומק היער, אם כי בכיוון של הדרך הראשית. אתה שומע רשרוש נוסף בשיח משמאלך שנפסק וממשיך לחליפין.

ספוילר:
העובדה שקלאודיה בחרה בפגיון לא הפריעה לי, אני מתמחה בתקיפה לטווח רחוק, ולא תזיק מעט עזרה בטווח הקרוב. החושך וצינת היער הקלה הזכירו לי את הכפר, ותחושת נוסטלגיה וסקרנות מפני הבאות עלתה בי. רציתי להסכים אם עצתה של קלאודיה וכשאוושת הרעש הראשונה נשמעה שלפתי חץ מן האשפה ודרכתי את קשתי מוכן לכל דבר. כשלפתע קלאודיה פצחה בריצה אחר הצעדים המתרחקים, ואז שמעתי את הרעש הנוסף משמאלי. 'אני לא יכול להתפצל לשניים וככל שאני יודע הנערה הזאת חסרת הגנה' חשבתי לעצמי ובחרתי לצאת בעקבות קלאודיה, ''קלאודיה חכי את לא יודעת מה זה!'' צעקתי כשאני רץ אחרי עם החץ מוכן בקשתי הדרוכה.

--------------------

+Quote Post
Lidi-Chan
הודעה 28.11.2014, 15:36
הודעה #153

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 70,822

ספוילר:
העובדה שבמסדר הזה מכבדים נשים הולכת לעזור לי מאוד בנסיוני לעלות דרגה, אך עדיין היה קל בהרבה אם ראש המסדר הייתה גבר. אני נאנחת, גם אם היא אישה עדיין אצטרך להתחבר איתה. אף פעם לא היה קל לעשות את זה, לא קל לרמות אישה... אבל לא תמיד יש ברירה. אני משאירה את החיוך על פניי, מתקרבת מעט אל ההוא:"מעניין. אז אמרת שאתה בעצמך הרגת סר ממסדר האש?" אני מעבירה את השיחה אליו, בטוחה שעל הנושא הזה ישמח יותר לשתף אותי. בצורה הזו גם יחשוב שאני מתעניינת בו ואם יתרגש מספיק יספק גם עוד מעט מידע שאולי פחות היה אמור לספק.

--------------------

+Quote Post

8 עמודים V  « < 6 7 8
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 17.11.2019 , 04:26