IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> יש לכם רעיון למשחק חדש? רוצים להשתתף במשחק? כנסו לכאן!

Closed TopicStart new topic
> משחק תפקידים על פי האנימה SAO, משחק תפקידים על פי האנימה SAO
kingomer
הודעה 05.12.2014, 17:54
הודעה #1

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 202,667

שלום וברוכים הבאים למשחק תפקידים על פי האנימה SAO!
אני חדש פה בפורום ובאתי הנה על מנת להשתפר בלבד ולספק הנאה לכולם! עם הנושא קצת מבולגן, אז שתדעו שאני לא רגיל לכתוב ככה ואני יתרגל בסופו של דבר (:

טייזר:
אתם בני נוער שרצו לשחק משחק שנקרא אומנות החרב און ליין [רק 10000 עותקים יצאו לאור], מה שקרה ששיחקתם ומנהל המשחק המרושע העיף את כפתור היציאה מהמשחק ואתם נתקעתם שם(המשחק הוא סימולציה אז אתם תקועים בסימולאציה). המטרה היא לשרוד בגלל שמי שמת במשחק מת בחיים האמתיים! מטרתכם לשרוד ולהגיע לקומה האחרונה ולסיים את המשחק בכך שתהרגו את הבוס של הקומה האחרונה! אתם רואים את היוצר בדמות ענקית שעשויה מדם. הוא מתחיל לדבר "כולכם ניכנסתם לפה דרך הכסדות פול דייב שלכם אז אם למישהו הכסדה תירד הוא ימות. אם הוא ימות בעולם שלי המוח שלו ישרף עלידי הכסדה. 297 שחקנים כבר עזבו את המשחק כי הוריהם לא הקשיבו לאזהרות שלי וניסו להוריד את הכסדה.

קומות:
בכל קומה יש את חדר הבוס, כשתמצאו את חדר הבוס תצתרכו להביס אותו. כאשר תביסו את הבוס תוכלו לעלוב קומה. עם מישהו משמיד את הבוס כולם יכולים לעלות קומה!

צינוק: שם נמצאים חדרי הבוסים בדרך כלל, אחרי שהבסתם את הבוס תוכלו ללכת לצינוק ולהשמיד את כל השומרים של הבוסים שהבסתם.

עבודות: יש כל מיני אנשים שעושים עבודות בשביל הכסף, לדוגמא נפח. עם תלכו אל הנפח תוכלו לבקש ממנו להכין לכם נשק, והוא יכין בתמורה לכסף,כמובן שתוכלו ליצור בעצמכם עם השגתם מתכת או לקנות בחנות. יש גם עוד המון מקצועות כמו מאלף חיות, מאלפי חיות יוכלו לאלף לכם איזו חיה שתרצו בתמורה לכסף. יש מספר ענקי של עבודות במשחק,תוכלו גם לקבל עם הפרמטר המסויים של העבודה אצלך גבוהה, תוכלו גם לשפר במקומות מסויימים את הפרמטרים שלכם.

נקודות נסיון:
אתם תשתמשו בנקודות הנסיון שלכם כדי לעלות רמה, בכל רמה תוכלו להתחזק ולשפר פרמטרים.

אימונים: תוכלו להסתכל היכן יש מאמנים טובים שיוכלו ללמד אותכם איך לשדרג פרמטרים מסויימים.

הנפחיה של ליז:
חרב קלה(+2 מהירות)- 400 קול
גרזן(+2 עוצמה-1 מהירות)-500 קול
סכין לזריקה(אפקט דימום חזק+2מהירות)-400 קול

חנות החיות של סיליקה:
פינה (ציפור מרפא רמה 1)- 400 קול
דל (לוחם דג רמה 2)-500 קול
מגון (רוח קטנה רמה 2)-400 קול

המרפאה של אסונה:
ריפוי לחיים כתומים-100 קול
ריפוי לחיים צהובים-200 קול
ריפוי לחיים ירוקים-300 קול
ריפוי מלא-400 קול

המסעדה של רז:
סטייק-70 קול
פסטה-80 קול
מים-10 קול
מיץ ענבים-30 קול
עוגה-50 קול

חנות המתנקשים באדומים של היתקליף:
לוחם חלש-100 קול
לוחם בינוני-200 קול
לוחם בינוני+-300 קול
לוחם חזק-400 קול
לוחם חזק מאוד-500 קול
לוחם ממש ממש חזק-600 קול
היתקליף בכבודו ובעצמו-700 קול

איוונטים: אין כרגע

בוסים:
קומה 1- מינוטאור בעל גרזן בכל אחת מידיו

מפלצות:
קומה 1:
חזיר בר רמה 1
זאב רמה 3
שור רמה 2
ארנב רמה 1(חיה שלא נלחמת)

מפלצות שהתגלו בצינוק:
יתגלו כאשר המשתתפים יכנסו לצינוק.

נקודות נסיון לעליית רמה: (בכל רמה הנקודות נסיון מתאפסות)
מרמה 1 ל2: 500
מרמה 2 ל3: 1000
מרמה 3 ל4: 1500
מרמה 4 ל5: 2000
מרמה 5 ל6: 2500

נקודות נסיון שהמפלצות מביאות:
חזיר בר-10
זאב-35
שור-30
לוחם בצינוק קומה 1- 40
שחקן- תלוי לפי רמה
בוס קומה 1- 500

טופס הרשמה:
שם במשחק תפקידים:
רקע: (לפחות 5 שורות)
תכונות: (לפחות 7 תכונות)
מראה: (אפשר להביא תמונה)
חפצים: (לא לגעת)
קול: 0
עוצמה: 5
מהירות: 5
מיומנות: 5
אינטיליגנציה: 5
ראייה: 5
מקצוע:
רמה: 1
מד רעב: ירוק
מצב שחקן: ירוק
יכולות: (לא לגעת)

רשומים:

שם הדמות: Jans Mcmordo
שם הדמות בסאו: January II
רקע: ג'אנס נולד למשפחה עשירה בניו יורק, אימו עבדה כעורכת דין פלילית ואביו כבלש במשטרה כך שפשעים כמו רצח ואונס עלו לא מעט על השולחן בארוחת הערב. גאנס הקטן מבין שניים, אחותו לנה (lena) שגדולה ממנו ב-3 שנים הייצה הראשונה לקבל קסדה ולשחק SAO. גאנס תמיד רצה גם. הוא שמע סיפורים על כמה נפלאה הקסדה וכשהילד הראשון בכיתה שלו קיבל את הקסדה הוא פהה להוריו בבקשה. ההורים אמרו לו לחכות חודשיים על ליום ההולדת ה15 שלו והוא כמו ילד טוב חיכה.. הוא הסתובב סביב עצמו בחדר ללא הפסקה. יומיים לפני יום ההולדת הוא לא יכל יותר, ואחותו שמה לב. היא פרצה לחדר בסערה ומשכה אותו לחדרה, "שומעים את הצעדים שלך!" היא אמרה בכעס בינה לבין עצמה והושיבה אותו על מיטתה. תעביר את היומיים האלה בלימודים על המשחק " היא אמרה ושלפה מחברת ועט מהמגירה. התחילה לצייר ולהסביר לו על המשחק,"וזו הגילדה שלי, כשתהיה מוכן להיבחן אני אצטרף לבוחנים לגילדה. למזלך יש לי שם דרגה גבוהה וצוות משלי, כשתעבור את הבחינה אם תתקבל אתה תצטרף אליי ותהיה החמישי בצוות" היא אמרה והתחיל לצייר משושה שחור עם פרצוף מוזר ויד. laughing coffin היא רשמה למעלה ברישמיות.
הוא חרש על החומר במשך יומיים עד שהגיע היום המיוחל.
הוא חגג את יום ההולדת ובלילה ניסה לראשונה את הקסדה.
הוא בחר דמות ולפתע השמיים הפכו אדומים ודמות מוזרה נאמה משהו על סוף חייהם, "דווקא איך שאני נכנס?!" הוא אמר ובעט בקיר וירטואלי. הוא הסתובב ומלמל "לנה.. לנה.." היא בטח תדע יותר טוב ממנו. לפתע היא הופיעה מולו בלבוש שחור ואיפור כהה שיחד עם השיער השחור הפך אותה למפחידה, היא תלתה על גבה חרמש גדול ונראתה מבולבלת בכללי. "אממ.. זה די מוזר כל הדבר הזה.. אני צריכה יותר זמן לברר.. תקשיב ותעשה מה שאני אגיד לך רק ככה תשרוד. תתחזק מהר ותצטרף אלינו, רק שם תהיה בטוח. אני אבוא לבקר אותך כל יום או יומיים ככה, אם יהיה לי זמן אז לאמן אותך אם לא אז רק לבדוק מה שלומך.. ביי" היא אמרה בקול מרגיע ונעלמה.
תכונות: גאנס הוא בחור מאוד שקט. הוא אוהב להתבודד ולשכב בשמש על הדשא. הוא נורא נורא עצלן, גם הרפתקאה נפלאה לא תזיז אותו משינה טובה. קשה לערער את חוט המחשבה שלו, הוא אדיש ובקושי מתעצבן או משתגע. הוא סדיסט שאוהב להכאיב, כך בעצם התאהב בגילדה של אחותו.. כיראה תורשתי.. והוא די control freak
בעריכה.
חפצים: חרב רגילה,אבן שיגור.
שליטה (עם יש לו בית אז בית, עם הוא כבש עיר אז עיר וכולי...): אין
אנשי קשר:
לנה:
הסבר: לנה היא אחותו
מצב: אדומה (מתחזת לירוקה)
קול-200
חפצים- חרמש קטילה (+3 עוצמה), 3 תפוחים, חליפת הזאב (הגנה I),אבן שיגור,מתכת קשה וכבדה.
יכולות: רעידת חרמש (גורם לחרמש ליצור מן רעידת אדמה קטנה)
רמה: 2
דור:
הסבר: דור הוא הילד הראשון בכיתה שלו שנכנס למשחק
מצב: אדום בעקבות באג
קול-300
חפצים- קסדת השטן (קסדה III עם שדרוג אש)
רמה: 2
יכולות: לירות אש מהקסדה
קול: 0
עוצמה: 5
מהירות: 5
מיומנות: 5
אינטיליגנציה: 5
ראייה: 5
רמה: 1
מד רעב: ירוק
מצב שחקן: ירוק
יכולות: אין

תהנו (:

הודעה זו נערכה על ידי kingomer: 07.12.2014, 20:52
Go to the top of the page

+Quote Post
rix1928
הודעה 05.12.2014, 22:28
הודעה #2

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 202,221

ישלח בפרטי

הודעה זו נערכה על ידי rix1928: 06.12.2014, 21:12

+Quote Post
rix1928
הודעה 06.12.2014, 21:38
הודעה #3

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 202,221

אנשים בואו!!!!!
חסר עוד אחד

הודעה זו נערכה על ידי rix1928: 08.12.2014, 08:10

+Quote Post
moriarty
הודעה 07.12.2014, 08:20
הודעה #4

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 163,012

טופס

ספוילר:
רקע: ג'אנס נולד למשפחה עשירה בניו יורק, אימו עבדה כעורכת דין פלילית ואביו כבלש במשטרה כך שפשעים כמו רצח ואונס עלו לא מעט על השולחן בארוחת הערב. גאנס הקטן מבין שניים, אחותו לנה (lena) שגדולה ממנו ב-3 שנים הייצה הראשונה לקבל קסדה ולשחק SAO. גאנס תמיד רצה גם. הוא שמע סיפורים על כמה נפלאה הקסדה וכשהילד הראשון בכיתה שלו קיבל את הקסדה הוא פהה להוריו בבקשה. ההורים אמרו לו לחכות חודשיים על ליום ההולדת ה15 שלו והוא כמו ילד טוב חיכה.. הוא הסתובב סביב עצמו בחדר ללא הפסקה. יומיים לפני יום ההולדת הוא לא יכל יותר, ואחותו שמה לב. היא פרצה לחדר בסערה ומשכה אותו לחדרה, "שומעים את הצעדים שלך!" היא אמרה בכעס בינה לבין עצמה והושיבה אותו על מיטתה. תעביר את היומיים האלה בלימודים על המשחק " היא אמרה ושלפה מחברת ועט מהמגירה. התחילה לצייר ולהסביר לו על המשחק,"וזו הגילדה שלי, כשתהיה מוכן להיבחן אני אצטרף לבוחנים לגילדה. למזלך יש לי שם דרגה גבוהה וצוות משלי, כשתעבור את הבחינה אם תתקבל אתה תצטרף אליי ותהיה החמישי בצוות" היא אמרה והתחיל לצייר משושה שחור עם פרצוף מוזר ויד. laughing coffin היא רשמה למעלה ברישמיות.
הוא בחר דמות ולפתע השמיים הפכו אדומים ודמות מוזרה נאמה משהו על סוף חייהם, "דווקא איך שאני נכנס?!" הוא אמר ובעט בקיר וירטואלי. הוא הסתובב ומלמל "לנה.. לנה.." היא בטח תדע יותר טוב ממנו. לפתע היא הופיעה מולו בלבוש שחור ואיפור כהה שיחד עם השיער השחור הפך אותה למפחידה, היא תלתה על גבה חרמש גדול ונראתה מבולבלת בכללי. "אממ.. זה די מוזר כל הדבר הזה.. אני צריכה יותר זמן לברר.. תקשיב ותעשה מה שאני אגיד לך רק ככה תשרוד. תתחזק מהר ותצטרף אלינו, רק שם תהיה בטוח. אני אבוא לבקר אותך כל יום או יומיים ככה, אם יהיה לי זמן אז לאמן אותך אם לא אז רק לבדוק מה שלומך.. ביי" היא אמרה בקול מרגיע ונעלמה.
תכונות: גאנס הוא בחור מאוד שקט. הוא אוהב להתבודד ולשכב בשמש על הדשא. הוא נורא נורא עצלן, גם הרפתקאה נפלאה לא תזיז אותו משינה טובה. קשה לערער את חוט המחשבה שלו, הוא אדיש ובקושי מתעצבן או משתגע. הוא סדיסט שאוהב להכאיב, כך בעצם התאהב בגילדה של אחותו.. כיראה תורשתי.. והוא די control freak
בעריכה.

הודעה זו נערכה על ידי axpid: 07.12.2014, 10:23

--------------------

+Quote Post
kingomer
הודעה 07.12.2014, 18:00
הודעה #5

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 202,667

ציטוט(axpid @ 07.12.2014, 08:20) *
טופס

ספוילר:
בעריכה.

רשום.
נחקה לעוד רשום ואז נתחיל (מכיוון שיש את זה ששלח לי את הטופס בפרטי...)

+Quote Post
dror1212
הודעה 13.02.2015, 14:09
הודעה #6

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 202,947

המשחק הזה שייך אך ורק לי ובילעדית לי אני המכין והיוצר שלו ואתה לא רק מחשק בו בפורום שאני מפעיל אותו אלה גם פותח בפרום אחר? פושט כפוי טובה

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 23.10.2019 , 10:57