IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> יש לכם רעיון למשחק חדש? רוצים להשתתף במשחק? כנסו לכאן!

9 עמודים V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> New Senando- City Of Criminals, עיר הפשע הגדולה בעולם
moriarty
הודעה 09.06.2014, 22:16
הודעה #1

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 163,012

New Senando- City Of Criminals

טיזר

בעיר הזאת גנבים, פורצים ואף שודדי בנקים נחשבים לפשוטים, בעיר הזאת אם אתה לא שייך לארגון גדול סיכוייך לחיים קלושים מאוד, העיר הזאת תופסת שטח נכבד ממדינה שקטה ושלווה ושיכולה בזכות זאת לנסות לתת לתושבי העיר חיים שלווים, רוב כוחותיה של מדינה זו נמצאים בעיר הנפלאה הזאת, שלכל שכונה ושכונה יש תחנת משטרה משלה, גם הארגון חשאי של הממשלה מעדיף להתעסק בארגוני הפשע הגדולים והמפורסמים (בעולם) מאשר בבעיות מדיניות שכמעט לא קיימות, אף על פי שלעיר יצא שם רע מאוד המוני אנשים טובים רוצים לגור שם, בגלל האוויר הטהור, החינוך המעולה ובכלל ההשקעה בעיר הזאת היא מעל ומעבר, לעיר יש ביקוש גדול אף משל עיר הבירה ואחרי שהעיר תטוהר מכל הרוע והפשע היא תהפוך לאחת הערים המבוקשות בעולם.

ארגוני פשע
ספוילר:

666
ספוילר:
666 - ארגון אכזרי נורא, סוג של כת אפשר לומר, שיטות הטיפול שלו באנשים ראויים להירשם בספרי אימה, כדי להתקבל לארגון זה צריך להוכיח שדחקת את הפחד לפינה הכי חשוכה בלב, את הכסף שלו הוא לוקח מאנשים שהוא רצח, כל רכושם הופך להיות שלו, כך הוא מאמין שצריך להיות, הארגון מאוחד נורא, אם פגעת בחבר ממנו גם אם הוא כלל לא חשוב ואף חדש באירגון יש סיכוי שתקבל ביקור פתע מכמה אנשים אכזריים, דווקא ה"גב" שמספק לך האירגון הזה משך אליו המון אנשים עם בעיות באירגונים אחרים, זה הבטיח להם שלא יתקרבו אליהם, אבל הם הבינו שלא קל להיות שם, אחרי מחשבה ארוכה הציב הארגון מבחני קבלה שיסננו אנשים שלא יכולים לשרוד.

ראש הארגון- אית'ן רוברט\ Ethan Robert, פסיכופט, כומר לשעבר, רוצח סידרתי, אפשר להגיד שהוא אחד האנשים המסוכנים ביותר בעיר, אף ארגונים אחרים פוחדים ממנו דווקא כי לאכזריות שלו אין סוף, הוא הורג אנשים על ימין ועל שמאל בעוד שהמשטרה לא מסוגלת לתפוס אותו ולהאשים אותו, חוץ משתי בניו כולם פוחדים לידו, כי גם אם הוא מכיר אותך כמה שנים, פליטת פה לא נכונה עלולה לגרור במהירות רצח אכזרי.

מיקום בשכונת גרים

Big Gang
ספוילר:
Big Gang- השם הלא מקורי הזה היה מאוד מקורי בזמנו, זוהי הכנופייה הראשונה בעיר, היא שלטה ביד רמה על כל העיר אי שם בשנות ה-70, עד שראש הכנופייה נידון לכלא בשל שוד, הוא השתחרר לפני כשבועיים ועל פי שמועות הוא מקים את הכנופייה מחדש, הכנופייה ברגע זה נורא מסתורית וגם אם היא עושה משהו הוא נשאר בסוד, עד שתחזור לגדולתה היא מתכוונת להישאר כך כנראה, אך למרות שראש הכנופייה כבר זקן גם המשטרה וגם שאר הארגונים והכנופיות רואים בה כאיום גדול ביותר.

ראש הארגון- אנדרו תומפסון\ Andro Thompson, אנדרו כבר מסיים את שנות ה-60 לחייו ובכל זאת נחשב לאדם מסוכן ביותר, הוא מאוד מחושב וכל מהלך שלו מוכן כמה שנים קודם, נראה שבכלא הוא רק תכנן ותכנן ועכשיו ההוצאה לפועל, הוא אינו מלכלך את היידים, תוכלו לראות אותו כעורך דין מפורסם בעיר ואזרח "שומר חוק", אבל יש לו מספיק אנשים לבצע עבודות מלוכלכות.
מיקום בשכונת דה נירו

pericolosa banda
ספוילר:
pericolosa banda- זהו ארגון איטלקי מעודן, הארגון הזה שברה שיאי רצח בשנתיים האחרונות אבל אין הוכחה אמיתית בשביל להכניס אותו לכלא, הוא הארגון שמספק סמים לכל העיר וגובה תשלומים מחנויות גדולות ובזכות זה הוא הארגון העשיר ביותר בעיר.

ראש הארגון- אלברטינו\ Albertino, אלברטינו הוא אדם בעל נימוסים שחי בעיקר על כבוד, הוא לרוב ישב בווילה שלו ויהנה וישקיע מעט מאוד זמן באירגון, לשם כך יש את העוזרים הנפלאים שלו, בסוף כל חודש הוא מקבל דו"ח מכולם על מה שנעשה במשך החודש ומשלם בהתאם, רק במהלכים גדולים ומסובכים הוא משתתף ומראה את חוכמתו ולפעמים שכמה אנשים שעובדים אצלו נכנסים לבעיה הם הולכים אליו לקבל עיצה.

מיקום בין שכונת סטאלון לבית שכונת ואן דאם

Russian Mafia
ספוילר:
Russian Mafia- המאפייה הרוסית היא המסוכנת ביותר, היא בעלת האנשים החזקים והחסונים ביותר ומאחסנת מאגרי נשק גדולים, בנוס לכך שיש לה חיפוי גדול מרוסיה, אך היא לא תפתח במלחמה גדולה, בנוסף לכך היא מציעה את שירותיה ומוכרת שכירים רוצחים, תמורת סכום סימלי ומשתנה הם יהרגו כל אדם שתבקש

ראש הארגון- אלכסנדר מילר\ Alexander Miller, אלכסנדר הוא 113 קילו של שרירים, הוא בלתי יציב ועלול לצאת ביום רע ולהרוס כנופיות קטנות סתם כי מתחשק לו, אין לו מטרה מסויימת וכסף לא חסר לו אך כרגע הוא מסוכסך עם "הכנופייה הגדולה" כיוון שהוא זה שהכניס את אנדרו תומפסון לכלא, הכנופייה הגדולה הם הדבר היחיד שאלכסנדר חושש ממנו

מיקום בשכונת ברוס וויליס צמוד למרכז

כנופיות נוספות
ספוילר:
העיר לא ידועה בפשע אך ורק בגלל ארבעת האירגונים הגדולים שהוזכרו, בכל סימטא ובכל בר תוכל למצוא כנופייה קטנה של כמה חבר'ה או אפילו כנופייה גדולה שעדיין אינה ראויה להירשם ברשימה הגדולה למעלה, לרוב הכנופיות הקטנות מאיימות על אזרחים חפים מפשע ודואגים לרוב השדידות והגניבות שבעיר, אך הם עובדים לרוב בצורה לא חכמה ונתפסים על ידי המשטרה.

החוק
ספוילר:

Chuck Nuris Police station
ספוילר:
אחת התחנות הרציניות ביותר, היא דואגת לעקוב אחרי כל פשיעה קטנה ולשלוח שוטרים שיעשו סיורים בלילות אך למרות זאת אינה חושבת יותר מדי ולא מתעסקת עם איומים גדולים,
בראשה אשלי ג'ונס\ Ashley Jones, מפקדת חמומת מוח שיוצאת לתפוס כל פושע שלא בא לה טוב בעין.

Al Pacino Police station
ספוילר:
תחנה שמטרתה בעיקר לחזות מהלכים של אירגוני הפשע הגדולים, אליה שולחים אנשים מכל קצוות העיר והיא דואגת להוציא מהם מידע, אך זה לוקח לה את רוב הזמן ומונע ממנה לעצור פשעים אמיתיים בשכונה שלה
בראשה עומד ג'רי פטרסון\ Jeri Peterson, שוטר בדרגה גבוהה מאוד שעובד כרגע כחוקר מצליח שהוציא מידע מכל אדם שישב אצלו בחקירה.

Bruce willis, seinfield and the center Police station
ספוילר:
תחנת משטרה גדולה שאחראית על אזור מאוד גדול, בתחנה הזאת נמצא ציוד שמספיק כדי לעצור כל פשע שיש באותו אזור,
בראשה אמנדה\ Amanda, מפקדת משטרה רצינית בדרגה הכי גבוהה בעיר, מפורסמת מאוד בזכות הצלחתה בעצירת מבצעים גדולים נורא של אירגוני הפשע הגדולים.

Stallone and van damme Police station
ספוילר:
התחנה מפורסמת בזכות חוקרי זיהוי פלילי הטובים שלה, כמעט כל האסירים בכלא הקרוב לעיר באו מתחנת המשטרה הזאת, כל פשע שמתרחש בשכונות הללו מתגלה תוך זמן קצר,
בראשה ווליאם\ William, גם הוא בדרגה גבוהה יחסית, אדם בעל קור רוח ואינו חברותי בכלל, הוא יוצא למבצעים בעצמו בזכות היכולות המדהימות שלו.

De Niro Police station
ספוילר:
תחנת משטרה זו מטעם הצבא, היא כמעט ואינה פעילה ורק במיקרים שהמשטרה בעיר צריכה גיבוי מהצבא במיקרים של מלחמות גדולות היא מתערבת,
בראשה אדם מטעם הצבא ושמו מאייסון\ Meison, מאייסון אינו פעיל כלל אך בעל מרץ בלתי נלאה בעת מלחמה.

מפת העיר
ספוילר:

טופס הרשמה

שם בפורום: השם בו אקרא לכם
שם הדמות: די ברור
אופי:לא יותר מדי פרטים, שלושה דברים טובים ושלושה דברים רעים, אם אתם חייבים להוסיף משהו אני אזרום אבל שלא יהיה אדם מתוסבך יותר מדי
רקע: אני לא מחפש סיפור קורע לב, רק להבין יותר על החיים שלו, מאיפה הוא בא, מה המטרה שלו, איפה הוא עובד, מה העבר שלו וכו', לא משהו ארוך מדי.
מקום מגורים:
מראה: תמונה בלבד! ובנוסף לתמונה תכתבו גובה ומשקל, אלו דברים שקשה לזהות בתמונות
מכרים: אנשים שכדאי שאכיר, אם לא הזכרתם אותם ברגע פה זה המקום, תיאור קצר מספיק.
הערות\הארות\הצעות\בקשות\כל דבר אחר:

שחקנים- 1

XYR

ספוילר:

שם בפורום: XYR

שם הדמות: אקסל מיינהארט

אופי: התכונה הבולטת ביותר של אקסל היא שליטה עצמית ברגשותיו והיכולת לקרוא אנשים אחרים. יכולת יצירת הקשרים שלו היא מתחת לממוצע, אך אין זה אומר שהוא אינו יודע להתעמת עם יריבים ולעמוד על שלו. לחובתו של אקסל, ניתן לציין את העובדה שהוא עלול להיות אדיש לסביבתו, אם כי יהיה נאמן בצורה מוחלטת לאנשים המעטים שבאמת קרובים אליו.

רקע: אקסל נולד בעיר שכנה לניו סננדו, לשני הורים שמעולם לא הכיר, מהם יש לו זכרונות מעומעמים בלבד. הוא נחטף בגיל צעיר (5) ע"י אדם בשם רוז הארט, מנהיג כנופיית גנבים, שגידל אותו להיות אחד מבני הכנופייה שלו שהתפרנסה ממעשי שוד של בתי עסק ועוברי-אורח. בגיל 14, נשלח יחד עם מספר מחברי הכנופייה לשדוד את אחד מבתי העסק בגדולים בעיר. השוד השתבש, כשאקסל ושלושת חבריו נעצרו ע"י מס' שוטרים ששהו בבית העסק. אקסל וחבריו נתפסו, והושלכו לכלא בו שהו במשך מעט יותר משנה.
עם שחרורו, החליט אקסל לעזוב את הכנופייה של רוז, בו ראה כבוגד, לאחר שלא פעל כדי לשחרר אותו ואת חבריו שנכלאו. הוא חזר לעסוק במקצוע היחיד אותו הכיר, ונזהר שלא לחדור בשנית למרכזי העיר, כדי לא להיתפס שוב ולהיענש בצורה חמורה בהרבה. לאחר שנה פחות יום משחרורו, נתקל אקסל ברוז הארט. רוז, שהיה אדם שמן מאוד, אך גם גבוה וחזק, תקף את אקסל וגרם לו לשתי צלקות. צלקת אחת בצורת משולש שמעטרת את לחיו השמאלית, שנגרמה ממכת כוכב זריקה שלמזלו הרב של אקסל רק שרטה את פניו, וצלקת ברגלו הימנית, שנגרמה מדקירת הסכין של רוז.
למזלו של אקסל, הוא הצליח לברוח מזירת הקרב מדמם ברגלו הימנית, אך מנצל את זריזותו על פני רוז השמן בעודו נס על חייו בסמטאות העיר. לאחר מספר דקות של ריצה, כאשר קולות צעדיו הרמים של רוז הארט עדיין נשמעו למרחוק, פרץ אקסל לתוך אחד מהבתים והתעלף מהמאמץ ומהדם שאיבד. מאותו היום, הוא לא ראה שוב את רוז הארט.
לאחר מספר לא ידוע של שעות בהן היה מעולף, מצא עצמו אקסל שוכב על גבי מיטה רכה ונעימה. הוא פקח את עיניו כדי לראות צעירה בלונדינית, בת גילו בערך (מאוחר יותר גילה שהיא מבוגרת ממנו בשנה) שטיפלה בו וחבשה את רגלו. לצעירה קראו אלכסנדרה סילבר, שכונתה אלכס.
אלכס סילבר, הייתה צעירה בלונדינית בעלת עיניים כחולות ופנים שמנמנות. היא גרה עם אמה ושתי אחיותיה שהיו יפות ממנה. אניה, שהייתה מבוגרת מאקסל בשלוש שנים (אקסל היה מאוהב בה), וג'ולי, שהייתה צעירה ממנו בשנה. אלכס לחצה על אקסל שיישאר בביתן והוא הסכים (אלכס הייתה מאוהבת באקסל), כאשר מאז ועד היום הוא גר בבית משפחת סילבר ועוזר למשפחה הענייה להתפרנס מנסיונו כגנב.

מקום מגורים: אקסל מתגורר בבית משפחת סילבר, הנמצא בגבול בין שכונת דה נירו לנמל

מראה: http://img3.wikia.nocookie.net/__cb2013060...1/Anime_boy.jpg

גובה : 1.76
משקל : 65

מכרים: ברקע.

הערות שה"ם:
עבודה:
ביום חמישי בשעת הערב(היום רביעי) תיסע משאית כחולה בעלת מספר הזיהוי 2428-S לאחד מחמשת סניפי הפאבים "בודי'ס ארט" של מר גריפין, היא תעביר ארגזי קולה שיהיה כיסוי לדבר אותו אנו מחפשים- מעטפה מנופחת ובה מסמכים חשובים.

תמצא את שני השותפים שלך בפיצת פרמידה שנמצאת בקניון שבשכונת דה נירו ביום רביעי בשעה 14:20

תשלום: 16,000$ ליחיד.

הודעה זו נערכה על ידי acemars: 29.10.2014, 22:49

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
moriarty
הודעה 30.09.2014, 23:13
הודעה #2

צ'ונין
סמל קבוצה

הרשמה עדיין פתוחה, מוקפץ!

--------------------

+Quote Post
XYR
הודעה 01.10.2014, 18:38
הודעה #3

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 18,620

שם בפורום: XYR

שם הדמות: אקסל מיינהארט

אופי: התכונה הבולטת ביותר של אקסל היא שליטה עצמית ברגשותיו והיכולת לקרוא אנשים אחרים. יכולת יצירת הקשרים שלו היא מתחת לממוצע, אך אין זה אומר שהוא אינו יודע להתעמת עם יריבים ולעמוד על שלו. לחובתו של אקסל, ניתן לציין את העובדה שהוא עלול להיות אדיש לסביבתו, אם כי יהיה נאמן בצורה מוחלטת לאנשים המעטים שבאמת קרובים אליו.

רקע: אקסל נולד בעיר שכנה לניו סננדו, לשני הורים שמעולם לא הכיר, מהם יש לו זכרונות מעומעמים בלבד. הוא נחטף בגיל צעיר (5) ע"י אדם בשם רוז הארט, מנהיג כנופיית גנבים, שגידל אותו להיות אחד מבני הכנופייה שלו שהתפרנסה ממעשי שוד של בתי עסק ועוברי-אורח. בגיל 14, נשלח יחד עם מספר מחברי הכנופייה לשדוד את אחד מבתי העסק בגדולים בעיר. השוד השתבש, כשאקסל ושלושת חבריו נעצרו ע"י מס' שוטרים ששהו בבית העסק. אקסל וחבריו נתפסו, והושלכו לכלא בו שהו במשך מעט יותר משנה.
עם שחרורו, החליט אקסל לעזוב את הכנופייה של רוז, בו ראה כבוגד, לאחר שלא פעל כדי לשחרר אותו ואת חבריו שנכלאו. הוא חזר לעסוק במקצוע היחיד אותו הכיר, ונזהר שלא לחדור בשנית למרכזי העיר, כדי לא להיתפס שוב ולהיענש בצורה חמורה בהרבה. לאחר שנה פחות יום משחרורו, נתקל אקסל ברוז הארט. רוז, שהיה אדם שמן מאוד, אך גם גבוה וחזק, תקף את אקסל וגרם לו לשתי צלקות. צלקת אחת בצורת משולש שמעטרת את לחיו השמאלית, שנגרמה ממכת כוכב זריקה שלמזלו הרב של אקסל רק שרטה את פניו, וצלקת ברגלו הימנית, שנגרמה מדקירת הסכין של רוז.
למזלו של אקסל, הוא הצליח לברוח מזירת הקרב מדמם ברגלו הימנית, אך מנצל את זריזותו על פני רוז השמן בעודו נס על חייו בסמטאות העיר. לאחר מספר דקות של ריצה, כאשר קולות צעדיו הרמים של רוז הארט עדיין נשמעו למרחוק, פרץ אקסל לתוך אחד מהבתים והתעלף מהמאמץ ומהדם שאיבד. מאותו היום, הוא לא ראה שוב את רוז הארט.
לאחר מספר לא ידוע של שעות בהן היה מעולף, מצא עצמו אקסל שוכב על גבי מיטה רכה ונעימה. הוא פקח את עיניו כדי לראות צעירה בלונדינית, בת גילו בערך (מאוחר יותר גילה שהיא מבוגרת ממנו בשנה) שטיפלה בו וחבשה את רגלו. לצעירה קראו אלכסנדרה סילבר, שכונתה אלכס.
אלכס סילבר, הייתה צעירה בלונדינית בעלת עיניים כחולות ופנים שמנמנות. היא גרה עם אמה ושתי אחיותיה שהיו יפות ממנה. אניה, שהייתה מבוגרת מאקסל בשלוש שנים (אקסל היה מאוהב בה), וג'ולי, שהייתה צעירה ממנו בשנה. אלכס לחצה על אקסל שיישאר בביתן והוא הסכים (אלכס הייתה מאוהבת באקסל), כאשר מאז ועד היום הוא גר בבית משפחת סילבר ועוזר למשפחה הענייה להתפרנס מנסיונו כגנב. המשפחה לא יודעת במה אקסל עוסק - אך נראה שמדובר פה בעצם במין שתיקה שבהסכמה.

מקום מגורים: אקסל מתגורר בבית משפחת סילבר, הנמצא בגבול בין שכונת דה נירו לנמל

מראה: http://img3.wikia.nocookie.net/__cb2013060...1/Anime_boy.jpg

גובה : 1.76
משקל : 65

מכרים: ברקע.

--------------------

+Quote Post
moriarty
הודעה 01.10.2014, 18:57
הודעה #4

צ'ונין
סמל קבוצה

XYR

ספוילר:
Oog: המשפחה יודעת שהוא גנב ? תערוך ותוסיף לרקע
Ig: אתה מתעורר מהליכות בלתי פוסקות בבית, לפני שאתה מספיק לעשות משהו אניה פורצת לחדרך במהירות, "אין סוכר!" היא אומרת באובססיביות, "אני הולכת לסופר, אתה נשאר פה ? כן ? מעולה!" היא אפילו לא מחכה לתשובה וכבר מתקדמת ליציאה

--------------------

+Quote Post
XYR
הודעה 01.10.2014, 21:50
הודעה #5

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

ספוילר:

OOG : לא יודעת ולא - לא יודעת. יש פה מעין שתיקה שבהסכמה. אנחנו לא נשאל ואתה לא תגיד.

IG :

אני לא עונה לה ומחכה שתצא. אני מרגיש די מחויב לעתיד של המשפחה הזאת ולכן ניגש אל ארון המזון.
לאחר שאני מוצא אותו ריק כמעט לחלוטין, אני מבין שכדאי לצאת למבצע נוסף. אני מצטייד בסכין שאני שומר תמיד מתחת לכרית מיטתי ומשמש אותי לפריצות ויוצא אל הרחוב, לתור את השטח.

--------------------

+Quote Post
moriarty
הודעה 01.10.2014, 21:55
הודעה #6

צ'ונין
סמל קבוצה

XYR

ספוילר:
נועל את הדלת אני מניח.. תפרט בדברים האלה, במיוחד כשאתה גר במקום כזה
IG:אתה מגיע לרחוב, יש את הדרך הימנית שתוביל אותך להיכן שנמצאות רוב חנויות הבגדים, המסעדות היוקרתיות וקניון גדול ומפואר, הדרך השמאלית שתוביל אותך לחנויות מפוארות קצת פחות, שכונת פשע שבה יש באסטות, לפעמים חנויות בנויות מאבן והדרך שמולך, דרך שתוביל אותך לשטח עפר גדול- מקום שהולך להיבנות בו מועדון מפואר

--------------------

+Quote Post
XYR
הודעה 01.10.2014, 23:36
הודעה #7

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

ספוילר:

OG : OK

IG : אני מהרהר לרגע בדבר השביל שבו עליי לפנות. "מימין אוכל להגיע למרז העיר, שם נמצאות חנויות היוקרה. שוד מוצלח שם יוכל לעזור לי מאוד, אבל מצד שני, השעה היא שעת בוקר ואני חמוש בסכין בלבד. מולי יש דרך עפר, בה יהיה קשה להשיג דבר, ומשמאל חנויות לא מפוארות, אך סיכוי להיתקל באויבים. במהלך הקלאסי יהיה לפנות לשכונות הפשיעה, אבל אולי דווקא הפעם אוכל להשיג יותר ממועדון שנמצא בבנייה."
עדיין איני יודע מה אני מבקש להשיג לעצמי במהלך זה, האם למצוא שותף למשימה, האם לראות האם אוכל למצוא דבר מה בעל ערך כלשהו, או האם לבצע מהלך אחר, עליו איני חושב כעת. זהיר ודרוך לכל תנועה חשודה, אני מחליט ללכת לכיוון שביל העפר.

--------------------

+Quote Post
moriarty
הודעה 02.10.2014, 06:33
הודעה #8

צ'ונין
סמל קבוצה

XYR

ספוילר:
ברגע שהמדרכה מתחילה להיקטע מידי פעם על ידי שבילי עפר וחוזרת שוב אתה מבין שאתה מתקרב, העפר מתקרב ופנייה קטנה מובילה אותך היישר לתוך שטח עפר גדול, רק שמולך יש מחסום גדול שמונע ממך להיכנס, מסביבך יש חנות או שתיים של בגדים וכלי כתיבה אבל בתוך שטח העפר יש עשרות פועלים שעלולים לראות כל מה שתעשה, הם בנתיים בונים רק את היסודות ונראה ששם אין לך מה לגנוב

--------------------

+Quote Post
XYR
הודעה 02.10.2014, 17:09
הודעה #9

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

ספוילר:
אני חוצה את המחסום ונכנס לשטח העפר, מנסה להבחין האם כלל האנשים באזור הם פועלים, או שייתכן שהבעלים העתידי של המקום נמצא שם.

--------------------

+Quote Post
moriarty
הודעה 02.10.2014, 19:19
הודעה #10

צ'ונין
סמל קבוצה

XYR

ספוילר:
רוב האנשים של הם עם בגדים מלוכלכים מלאים בצבע וטיח, אך נראה שהוא לא טרי ולא מרוח על בגדיהם רק מהיום, אתה מצליח לראות שני אנשים בחליפות מדברים אך מיד שני פועלים מסתירים לך את שדה הראייה, "זה שטח פרטי! בונים פה!" אחד מהם אומר בקול נמוך וצרוד

--------------------

+Quote Post
XYR
הודעה 02.10.2014, 21:23
הודעה #11

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

ספוילר:

"יותר מדי תנועה." אני מחליט, ועושה אחורה פנה לכיוון השביל השמאלי שאמור להוביל למספר חנויות בשכונה ענייה של העיר.

--------------------

+Quote Post
moriarty
הודעה 02.10.2014, 22:11
הודעה #12

צ'ונין
סמל קבוצה

XYR

ספוילר:
אתה חוזר בדרך, לאט לאט הבתים מתחילים להיות אפרוריים יותר, ארגזים זרוקים, ילדים מוזנחים יוצאים לשחק ברחוב, אנשים שיוצאים לעבודה, שגרת חיים רגילה, אתה מגיע לאזור בו החנויות ומצד ימין שלך יש חנות בגדים, ירקות ותבלינים. מצד שמאל חנות בגדים יקרה יותר, מכולת וחנות שעוד לא נפתחה, יש מעט אנשים מסתובבים אך אתה שם לב למחזה מוזר, שני בחורים גדולים ומפחידים בחליפות צמודות. שניהם עם שיער קצוץ ואחד מהם אוחז ביד לום ברזל, הם הולכים בצורה מאיימת ותוקפנית מה שבאמת מוזר פה זה שאותם מוביל אדם רזה נורא, בערך בגובה שלך. יש לו פוני שמגיע כמעט עד לגבות בצבע חום כהה, הוא לבוש בחליפה שגדולה עליו אך יקרה. הוא הולך בצורה מכופפת ומרושלת, בידו מחזיק קלסר קטן ומעיין בו, מידי פעם מגניב מבטים לצדדים, קשה לא להרגיש שהוא אינו מרגיש בנוח

--------------------

+Quote Post
XYR
הודעה 03.10.2014, 10:47
הודעה #13

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

ספוילר:

'מעולם לא ראיתי את החבורה המוזרה הזו'. אני תוהה ומחליט שלא לגשת אליהם, אם הם ירצו שיגשו אליי.
עם זאת, אני מפקיד שלא לנתק את קשר העין העקיף איתם במשך כל זמן שהם בשדה הראייה שלי.

אני מחליט להיכנס לחנות הבגדים היקרה ביותר באיזור.

--------------------

+Quote Post
moriarty
הודעה 03.10.2014, 11:37
הודעה #14

צ'ונין
סמל קבוצה

XYR

ספוילר:
הם נכנסים לחנות שלידך, אתה שומע משהו נשבר, הדבר מבהיל קצת את המוכרת שעומדת בקופה, החנות גדולה, מלאה בעמודים שיוצרים גלגלי בגדים יקרים, בגדים קצרים ובגדי ים במזג האוויר החם הזה, יש אישה מגונדרת ומבוגרת שמסתכלת על מבחר הנעליים הקטן, שלושה נערות שבודקות את החולצות הדקיקות וזוג זקנים שנמצא במבחר בגדי הים, לחנות יש מרחב גדול משחשבת, לפתע אתה שומע צעקות מהחנות הצמודה, זו האנשים המפוקפקים נכנסו אליה

--------------------

+Quote Post
XYR
הודעה 03.10.2014, 12:58
הודעה #15

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

ספוילר:

'מה שקורה בחנות הסמוכה צריך להישאר בה.' אני מהרהר. 'ייתכן שזה יאפשר לי לפעול כאן בצורה מהירה וטובה מחשבתי'
אני מסייר בחנות במהירות במטרה להבין האם מלבד המוכרת שעומדת בקופה ישנם אנשים נוספים, מצוות החנות שעלולים להפריע לי במשימתי, כאשר במקביל אני ניגש לגלגל בגדים כלשהו ולוקח פריט מקרי.

--------------------

+Quote Post
moriarty
הודעה 03.10.2014, 14:22
הודעה #16

צ'ונין
סמל קבוצה

XYR

ספוילר:
נראה שהיא היחידה שהגיעה, למרות שפעמים קודמות שהייתה כאן זכרת יותר אנשים ומנהל משופם אך זה היה בשעות הצהריים ונראה שהם עדיין לא הגיעו

--------------------

+Quote Post
XYR
הודעה 03.10.2014, 15:20
הודעה #17

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

ספוילר:

אני ניגש אל המוכרת ומושיט לה את הפריט שבחרתי. פריט שמחירו די זול.
אני מושיט לה בכוונה שטר שסכומו גבוה יותר משווי הפריט, וכשהיא פותחת את הקופה כדי להחזיר לי עודף אני מכווץ את ידי לאגרוף, מכוון אל פניה ומושיט יד אל הקופה כדי לקחת שטרות מלוא החו]פן.

--------------------

+Quote Post
moriarty
הודעה 04.10.2014, 19:23
הודעה #18

צ'ונין
סמל קבוצה

XYR

ספוילר:
"לא.. לא.. לא היום.." היא ממלמלת בפחד, אתה לוקח משהו כמו 3,500 דולר בידך ושם לב שזה בערך כל מה שיש שם, גם אין שם הרבה מטבעות כך שבעל הבית רוקן את הקופה לפניך

הודעה זו נערכה על ידי acemars: 04.10.2014, 19:24

--------------------

+Quote Post
XYR
הודעה 04.10.2014, 19:27
הודעה #19

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

ספוילר:

אני לוקח את הכסף ויוצא מהחנות בריצה, סורק את השטח מסביבי במבט מהיר, לזיהוי שוטרים או גורמי בעיות אחרים.
אני מניח שהיא תזמין משטרה כשתתעשט, ולכן אני מחליט לברוח לכיוון היער.

--------------------

+Quote Post
moriarty
הודעה 04.10.2014, 20:00
הודעה #20

צ'ונין
סמל קבוצה

XYR

ספוילר:
אתה מתחיל לצאת ושם לב שהיא מתכוננת לשלוח את ידה לשפורפרת הטלפון, אך רגע לפני שאתה חוצה את כל הבגדים ויוצא חוסמים את דרכך אותה קבוצה
מחשידה, בין רגע השלושה מפנים את מבטם לאלומת הכסף שבידך וכאילו מצפים להסבר אך הם מפנים את מבטם למוכרת שוב, "עזבי את הטלפון!" הבחור הקטן צועק לה והטלפון נשמט מידה, פוגע בדלפק ומתנדנד לו באוויר.

--------------------

+Quote Post

9 עמודים V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 21.10.2019 , 07:11