IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> יש לכם רעיון למשחק חדש? רוצים להשתתף במשחק? כנסו לכאן!

41 עמודים V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Fate/Cisterna Magna, AIL City's Holy Grail War
Franku
הודעה 07.02.2014, 14:42
הודעה #1

I luv u papa <3
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 40,633

Fate / Cisterna Magna

"גביע קדוש, הענק לי כוח ללא גבולות!"
זו הייתה משאלתו. משאלתו של אותו אחד, הזוכה. משרתו הנאמן נושא הקשת כורע ברך לצידו לאחר שהגיש לו את הפרס הנכסף מכולם.
"היית לי לעזר רב, ארצ'ר", אמר המאסטר תוך כדי שהוא מתעטה בשריון מבריק הנברא מהאוויר עצמו, "ועל כן אעניק לך את משאלתך."
"מאסטר...רב תודות, זה היה כבוד גדול לשרת תחתך במלחמה הזו והודות לך אוכל להתחיל חיים חדשים", "אבל...מה תעשה אתה?"
"אני הולך... לעשות קצת כיף." השיב לו המאסטר וריחף הרחק משם אל שמי הלילה.
'הממ, אבל זה לא שיש יותר מדי מה לעשות, לפחות לא בעולם הזה...' ולכן הוא נדד אל מעבר לגבולות הגשמיים התוחמים את העולם, בין זרמי הזמן והחלל עד שהגיע לעולם אחר דומה מאוד לשלו אך עם זאת שונה.
עולם הקיים...במקביל. אם תרצו להתייחס לזה ככה.
"הו כן, זה יהיה מושלם", הוא מלמל לעצמו. "כאן, במקום הזה, בעיר הזו תחל מלחמה חדשה. מלחמת הגביע הקדוש הראשונה נפתחת."

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

לקסיקון ומידע שימושי:

מלחמת הגביע הקדוש:
ספוילר:
המלחמה נערכת בעצם בין שבעה צוותים של מאסטר ומשרת המתחרים על הזכות להשיג את הגביע הקדוש ולבקש ממנו משאלה. כדי שהגביע הקדוש יוכל להתגשם נחוצות נשמותיהם של שישה משרתים, כלומר בסופו של דבר יכול להיות רק מנצח אחד. המלחמה היא מאבק סודי בין המאסטרים ואינה ידועה לכלל הציבור. הגוף שמפקח על כך שהמצב ישאר כזה הוא הכנסייה, והכומר של העיר יהיה נציגה בעניין. מסיבה זו לרוב הקרבות נערכים בלילה, הרחק מעיני התושבים. עם זאת תוכלו עדיין לפעול במהלך היום, רק קחו בחשבון שלעשות כן ימשוך תשומת לב מגורמים לא רצויים כמו התקשורת למשל. אתם גם יכולים לכרות בריתות עם מאסטרים אחרים כדי לקבל יתרון על שאר הצוותים, עם זאת זכרו תמיד שיכול להיות רק אחד שיעמוד אחרון. בנוסף, החובה במלחמה היא ששישה משרתים יובסו אבל אין כל חובה לגבי המאסטרים, בכל זאת יש שירצו לחסל גם את המאסטרים היריבים כדי להמנע ממצב בו ישיגו לעצמם משרת חדש באיזושהיא דרך.

המאסטרים:
ספוילר:
אלו אתם. שבעה מאסטרים נבחרים על ידי הגביע הקדוש מתוך מגוון המאגוסים שבעולם. בתאוריה כל מאגוס שהוא יכול להבחר להיות מאסטר, אך הגביע בדרך כלל מכיר במאגוסים המוכשרים במיוחד באומנות הכישוף ובעלי שאיפות לזכות בו, למרות שיש odd-balls מדי פעם. בתור מאסטרים תוכלו לזמן רוחות גיבורים מההיסטוריה והמיתולוגיה בתור משרתים שילחמו עבורכם במלחמת הגביע. המשרתים זקוקים לאספקת מאנה ממכם כדי להשאר בעולם החיים ועל כן כבולים אליכם בחוזה.
מאגוס הנבחר להיות מאסטר יקבל מהגביע הקדוש שלושה כישופי פקודה המופיעים כקעקועים על גופו. כישופי הפקודה הם קסם מהגביע עצמו ויכולים להיות משומשים כדי לפקוד על המשרת שלכם.
המשרת אינו יכול להתנגד לכישוף הפקודה ויאלץ לבצע את הפקודה הניתנה (או לפחות לעשות את מירב יכולתו כדי לבצע) גם נגד רצונו. יחד עם זאת כישופי הפקודה יכולים גם לשמש לצורך ביצוע ניסים של ממש, הכל תלוי בניסוח. אגב, קחו בחשבון שכישוף פקודה יהיה אפקטיבי רק אם הפקודה היא ברורה וחד משמעית (למשל "הרוג אותו", "בוא אלי", "קח אותי לX"), פקודות כלליות כמו "ציית לכל ההוראות שלי" כנראה לא יעבדו.
שימוש בכל כישופי הפקודה לא יבטל את החוזה שלכם עם המשרת, אך לא תהיה לכם דרך לשלוט בו יותר, אז הזהרו.

המשרתים:
ספוילר:
אלו רוחות של גיבורים או אנשים ידועים אחרים מההיסטוריה,מהמיתולוגיה או מאגדות עם.
המשרתים זקוקים למאנה מהמאסטר שלהם על מנת להתגשם בעולם ולהלחם אחד בשני.
הם בעלי כוחות על טבעיים ולרוב יהיו הרבה יותר חזקים מהמאסטרים. מסיבה זו הם גם יעשו את רוב הלחימה. שיתוף הפעולה בין המאסטר למשרת הוא המפתח ללחימה אפקטיבית. המשרתים מסוגלים לחוש בחתימות המאנה הנמצאים בקרבת מקום, וגם בעקבות של כישופים שהוטלו. למשרתים יש גם את היכולת לעבור לצורת רוח שבה הוא כמעט נעלם (חתימת המאנה שלו קטנה משמעותית) וצורך כמות מאנה מינימאלית.

שבעת המשרתים במלחמה נחלקים לשבעה מחלקות:

סייבר- הרוח הגיבורה של החרב. בדרך כלל יהיה גם זה בעל הפרמטרים הטובים ביותר ולכן נחשב למחלקה המועדפת.
לאנסר- הרוח הגיבורה של החנית. אלו לוחמים זריזים אך אינם ברי מזל במיוחד.
ארצ'ר- הרוח הגיבורה של הקשת. מדובר בגיבור העושה שימוש בכלי נשק לטווח רחוק, לאו-דווקא חץ וקשת. ידועים בתור בעלי היכולת לפעול עצמאית בנפרד מהמאסטר שלהם.
ריידר- הרוח הגיבורה של הרכיבה. משרתים בעלי פרמטרים לא מרשימים במיוחד, אך הם מפצים על כך באמצעות הרמך שלהם.
קאסטר- הרוח הגיבורה של הכישוף. אלו משרתים בעלי יכולת כישוף בדומה למאסטרים אך ברמה הרבה יותר גבוהה. לא מותאמים ללחימה ישירה.
אססין- הרוח הגיבורה של ההתנקשות. משרתים בעלי היכולת להתחמק מאיתור המתמחים בהריגת מאסטרים מאשר הריגת משרתים אחרים זאת משום שהם בדר"כ בעלי יכולות לחימה מוגבלות למדי.
ברזרקר- הרוח הגיבורה של הטירוף. מדובר במשרתים אשר מאבדים את השפיות בקרב בתמורה לתגבור לכוח. מאוד מסוכנים בשדה הקרב ועם זאת קשים לשליטה וצורכים הרבה מאנה.

עוד סיבה למחלקות היא בשביל שמות חלופיים למשרתים, כי חשיפת זהותם עלולה לתת יתרון ליריבים (ידע על היכולות וכו').

מאנה וכישוף:
ספוילר:
בתור מאגוסים ושלא כמו אנשים רגילים יש לכם את היכולת לשלוט במאנה, אנרגיה קסומה הנוצרת מכוח החיים של כל היצורים החיים ולתעל אותה לכישוף. היות והמשרת הוא רוח גיבורה הוא זקוק למאנה מהמאסטר על מנת להתקיים. למשרתים יש מאנה משלהם, אך זו משומשת בעיקר עבור הנובל פאנטאזם שלהם.
המאנה משמשת אתכם לביצוע כישופים כמו גם תמיכה במשרת. מאחר והיא קשורה לכוח החיים ניתן לחדש אותה אחרי מנוחה טובה, אך אם היא תגמר היא תשאיר אתכם מותשים (ותגרום למשרת להעלם מאחר ואין לו כבר אספקה).
בנוסף מאחר ולכל היצורים החיים יש כמות מאנה כזו או אחרת משרתים יכולים לינוק אותה מהם (מה שהורג אותם באופן טבעי...) ולהעצים את מאגרי המאנה והכוח שלהם. אולם קחו בחשבון שמשרתים רבים לא יסכימו לטקטיקה כזו והדבר גם עלול למשוך תשומת לב לא רצויה.

נובל פאנטאזם:
ספוילר:
ההתגשמות של האגדה הסובבת את המשרת. נובל פאנטאזם יכולים ללבוש צורה של נשקים אגדיים או יכולות שונות שהיו לגיבור בחייו. לרוב כדי להפעיל נובל פאנטאזם הגיבור צריך לקרוא בשמו ולהשקיע כמות מאנה לא קטנה. מסיבות אלו שימוש בנובל פאנטאזם עלול לגרום לזהותו של הגיבור להחשף, מה שיכול לתת יתרון מידע לאויב לגבי כוחותיו וחולשותיו של המשרת ולכן בדרך כלל משתמשים בכך בתור קלף ניצחון.

חוקים ושאר ירקות:

1. הודעות רק בספוילרים! וכמובן שאסור לכם לקרוא את ההודעות של השחקנים האחרים.
2. כתוצאה מהעובדה שהמשחק מבוסס על אינטראקציה בין שחקנים וכדי לאזן זמנים ותגובות בניכם צפו לפילרים פה ושם.
3. זה הולך להיות משחק יחסית קליל ולא יהיו יותר מדי חפירות מסביב, אלא אם כן תבקשו. רק קחו בחשבון שאם אתם מעדיפים לנצל את הזמן כדי ללכת לבר עם המשרת שלכם יכול להיות שתמצאו את עצמכם בחיסרון בהמשך ם:
4. תשתדלו להיות פעילים יחסית והמשחק יזרום.
5. הערות/הארות/טענות/מענות ניתן לשלוח לי בה"פ
Also, קרדיט לעדן על חלק מהניסוחים (:

הרשמה:

ההרשמה תעשה בהודעה פרטית בלבד, זה כדי שהמלחמה תהיה עיוורת כמו שהיא אמורה להיות, אתם לא תדעו מי היריבים שלכם או איזה משרת יש להם.
ישנם 7 מקומות באופן טבעי. המשחק יפתח בהודעה משותפת לכל השחקנים.

טופס:
שם: די ברור לא?
מראה: אתם יכולים להשתמש בתיאור או תמונה, feel free.
רקע: מה האופי שלכם? השאיפות שלכם? האם יש סיפור קורע לב המניע אתכם להשתתף במלחמה? קחו בחשבון שזוהי המלחמה הראשונה וכולכם שמעתם על הגביע הקדוש בדרך זו או אחרת (ולא מההיסטוריה או משהו). הרקע לא חייב להיות מפורט במיוחד העיקר שיהיה ברור.
מקום מגורים: זוהי מפת AIL City. אתם מוזמנים לבחור לכם מקום מגורים כלשהוא שם, זה יכול להיות בית/דירה/בית מלון/ווטאבר
קסמים: מה היכולות שלכם בתור מאגוסים? אתם מוזמנים לרשום מה שבא לכם ונראה מתאים, קחו בחשבון שהכישוף של המאגוסים לרוב חלש בהשוואה למשרתים. OP abilities will be nerfed.
העדפה למשרת: ציינו את שלושת ההעדפות שלכם בסדר יורד. אני אשתדל לצוות לכל אחד את ההעדפה הראשונה שלו, אבל אם יהיו התנגשויות אעבור להעדפה השנייה או השלישית.

קוד
שם:
רקע:
מקום מגורים:
קסמים:
העדפה למשרת:

--------------------

Go to the top of the page

+Quote Post
Gon Iver
הודעה 07.02.2014, 14:46
הודעה #2

First of his name
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 59,788

אני יכול להירשם עם הדמות הקודמת שלי נרו?

--------------------

+Quote Post
Franku
הודעה 07.02.2014, 14:51
הודעה #3

I luv u papa <3
סמל קבוצה

ציטוט(Absolutely Nothing @ 07.02.2014, 14:46) *
אני יכול להירשם עם הדמות הקודמת שלי נרו?

אתה יכול לשלוח לי את אותו טופס, רק תעשה tweaks בו בהתאם לקונטקסט החדש.

עריכה:
ההרשמה נסגרה

--------------------

+Quote Post
Gon Iver
הודעה 09.02.2014, 16:54
הודעה #4

First of his name
סמל קבוצה

מתי מתחילים????????

--------------------

+Quote Post
Franku
הודעה 09.02.2014, 18:04
הודעה #5

I luv u papa <3
סמל קבוצה

הלילה הראשון:

Tonight the Circle is meeting again
?Who will be the First to fall in Trance

In here nobody is sensing the Rain
Tonight a Spirit will glance

So as they're approaching Ghostly Hour
Seven People here are joining Hands

They think they know the Spirit to appear
Contact, the Table starts to dance

...Time is standing still

It's a dangerous Meeting...

--------------------------------------------------------------

Absolutely Nothing:
ספוילר:
אתה עשית בדיוק מה שהכומר אמר, כל ההכנות, עד לפסיק הכי קטן.
לטענתו הגביע יאפשר לך לקרוא למשרת מהעבר, אבל לא יכולת להחליט אם תרצה אחד ספציפי אז החלטת שמה שיוצא אני מרוצה.

אתה מעיף מבט לכישופי הפקודה שלך שהתגשמו כשלושה פרצופי ניקולס קייג' קטנטנים על עקב ימין שלך ולאט ובטוח אתה מקריא בקול את הלחש, כמו שרק ניקולס קייג' יודע לעשות.
עם כל שורה אתה מרגיש שהמאנה שלך מתרוקנת. ולבסוף עם השלמת הכישוף מעגל הקסמים האדום שציירת (בגועש כמובן) זוהר באוכל תכול כמו הים בחופש הגדול.
הבזק של אור, ענן אבק מתרומם מרצפת הבקתה שבה אתה נמצא. כשהוא מתפזר עומדת לנגדך אישה

ועוד איזו אישה...
גבוהה ויפיפיה, עם שיער זהוב וגולש. היא עוטה שריון טבעות מעל חליפת עור ומחזיקה חנית ארוכה ומגן עץ מחושק בפלדה
לחגורתה אתה יכול לראות חרב ארוכה וקרן שופר. היא גם חובשת קסדה כסופה ומכונפת לראשה.

נראה שבהתחלה היא קצת מבולבלת מכל העסק אך כאשר היא מבחינה בך היא קוראת בקול אצילי:
"האם אתה הוא זה שזימן אותי תחת מחלקת ריידר למלחמה הזו?"

Hiruma:
ספוילר:
על רצפת הפנטהאוז שלך כבר צויר מעגל הקסם המדמם (מיין כמובן), בהתאם להנחיות שסיפקו הכנסיה.
כישופי הפקודה שלך, שלושה צלבים הפוכים בצבע תכלת החרוטים על בשר גב ידך מעקצצים, ואתה מתחיל בטקס.

עם סיום הלחש אתה מתרגיש את המאנה שלך נשפכת אל המעגל והוא זורח באור כחול מרהיב.
הזוהר מתגבר עד שמתפרץ בהבזק גדול שגורם לך להסיט את מבטך.
כשאתה מסתכל חזרה אתה רואה דמות קטנה ישובה על הרצפה. זהו גבר שחום עור, הוא די נמוך ונראה מבוגר (בערך בשנות החמישים לחייו)
הוא קרח ולובש גלימה לבנה פשוטה התלויה על כתפו השמאלית בנוסף לכפכפי העור שלרגליו.
בידיו הימנית הוא אוחז מטה עץ בעל חריטות רבות עליו, ניכר שהוא היה מצופה זהב בעבר, אך כעת נותרות עליו רק פיסות בודדות.

הוא בוחן את החדר בעיניים גדולות וחלולות (המוקפות בסוג של איפור, נראה כמו סגנון מצרי) ולא אומר דבר.

Nrvnqsr:
ספוילר:
על פי הנחיות המפקח ביצעת את כל ההכנות כנדרש.
אתה בוחן את כישופי הפקודה שלך, שלושה טפרים כחולים המקועקעים לשורש כף ידך ומתחיל בטקס.

אתה יכול לחוש במאנה שלך מתרוקנת עם כל שורה שאתה מקריא עד שהלחש מושלם ומשאיר אותך עם בקושי מספיק כוח לעמוד.
המעגל זורח באור יקרות כחלחל המצטבר עד שהוא מבזיק ורגע לאחר מכן דמות סמכותית למראה עומדת מולך.

הוא נראה כמו גבר אצילי, לבוש שריון רומי השמור לראשי צבאות ומעליו טוגה לבנה התלוי על אחת כתפיו.
המשרת פוקח את עניו ועל פניו עולה הבעה של בלבול וחוסר אוריינטציה, ואז עיניו מבזיקות
נראה שהידע על ההווה מתחיל לזרום אליו ולאחר כמה רגעים הוא מרים את מבטו אליך ואומר:
"אז ככה ההיסטוריה זוכרת אותי? בתור בוגד? בתור רוצח?!"
"איך הם מעיזים לקרוא לי חזרה לכאן בתור אססין!"

Meth:
ספוילר:
בחדרך במלון הכל כבר מוכן מזמן.
אתה בוהה בכישופי הפקודה שלך שלקחו צורה של שלוש טבעות כחולות עם חוט השזור בניהן על גב ידך.
אתה מוכן.

בדיוק כפי שהמפקח על המלחמה הנחה אותך אתה מתחיל להקריא את הלחש:
"הו גביע קדוש, הענק את כוחך
בשמם של חותמות הספיר שעל ידי אני מפציר בך!
פתח את השער לכס הגבורה
בוא לעזרי!
רוח גיבורה של העבר
בשרי יהיה לך לעוגן ודמי לדיו שעל חוזה
אני קורא לך מהעולם שמעבר..."

כל שורה מרוקנת את המאנה שלך יותר ויותר, אך לפני שתוכל להשלים את הלחש משהו קורה וראייתך מטשטשת
דירוס... דירוס לוקח שליטה, הוא ניצל את הרגע הזה שבו אתה פגיע, שבו אתה חלש, והוא מוסיף משהו משלו ללחש...

"אתה שכבול בשלשלאות הטירוף
זעמך יהא לי לחרב!
הופע! סרבנט!"

אתה שוב בשליטה, אבל מה שנעשה נעשה והזימון הושלם, אתה יכול לשמוע את קולו של דירוס מצחקק בראשך
המעגל מבזיק באור תכול ומעוור אותך לרגע.
ואז... דמות ענקית עומדת במרכז החדר, קודקוד ראשה כמעט נוגע בתקרה. וזה...לא אדם
אלא קוף.

נכון, הוא הרבה יותר גדול מכל קוף שראית מימך והוא גם עומד על שתיים ובעל יציבה של אדם, אך זהו עדיין ללא צל של ספק קוף.
הקוף העצום גם לבוש בחליפת משי עם רקימות מוזהבות שתואמות לפרוותו המוזהבת. (החולצה אדומה והמכנס כחול)
שיער ראשו אסוף לקוקו סיני מסורתי ועל כתפו מושען מטה אדום וארוך המחופה זהב בקצותיו.
פרט לכך הוא יחף וזנבו חופשי ומתפתל.

הקוף העצום בוחן את סביבתו ואז עיניו הירוקות והגדולות מתמקדות בך
"אז פרחח, אתה המשרת החדש שלי?" הוא שואל אותך באנגלית רהוטה וטון מתנשא.

ShadowLight:
ספוילר:
זהו זה, זה הרגע שלו חיכית כל החודשים האלו מאז התחלת להתכונן למלחמה. מאז שקעקוע בדמות שלושה פגיונות כחולים הופיע על זרועך.
כבר הספקת לצייר את מעגל הקסם וכעת כל שנותר הוא הלחש.

עם השלמתו המאנה שלך מתרוקנת לרמה מינימלית, מה שמפיל אותך לברכיך
אבל זה הצליח. המעגל גועש באנרגיה קסומה וכך גם השריד הקדוש שבמרכזו.
קשריך בארגון המאגים הצליחו לספק לך אחד יקר ערך במיוחד, קונכיה עתיקה ששמשה כשופר מלחמה בימי קדם.
אם אתה צודק אתה תוכל לקרוא לאחת מתוך שלוש רוחות גיבורות, כולן עוצמתיות ביותר.

המעגל מבזיק באור כחול מסנוור ובמקום שריד עומד כעת מולך גבר כביר מידות.
עורו שחום ושערו השחור הארוך נח פזור על כתפיו. הוא לובש מכנס פשתן לבן ושריון חזה זהוב לגופו
בידו הוא אוחז קשת העטופה בתכריכים לבנים ועל גבו נושא שתי אשפות חיצים.
הוא שם לב אליך מיד ואומר בנימה משועשעת "אין צורך להשתחוות מאסטר, הרי אתה זה שזימנת אותי, ארצ'ר."

acemars:
ספוילר:
כבר הכנת הכל במרתף ביתך, בדיוק לפי ההנחיות שהגיעו אליך עם הופעת כישופי הפקודה שלך, שלוש ספיראלות כחולות שהופיע על גב ידך.
אתה מתחיל לקרוא את לחש הזימון בקול:
פתח את השער לכס הגבורה
בוא לעזרי!
רוח גיבורה של העבר
אני קורא לך מהעולם שמעבר
הופע! סרבנט!"

מעגל הקסם מגיב לפקודה וזורח באור יקרות. החדר כולו נצבע באור הכחול ולפניך מתגשמת דמות כבירה
הוא מגמד אותך מבחינת גובה (הוא חייב להיות לפחות 2 מ'...) וכנראה שגם מבחינת מסה.
מי שעומד מולך נראה כמו גיבור מהאגדות, לוחם סיני עוטה שריון, ומעליו חלוק ירוק עם דוגמאות של דרקונים.
שערו וזקנו לבנים ומטופחים,אך הוא לא נראה זקן, כנראה באזור גיל 40 ומשהו.
הוא אוחז נשק ענק אף יותר ממנו המזכיר חנית, אך עם להב מעוקל במקום ראש חנית. גם הנשק עצמו בעל מוטיב של דרקון והוא מעוצב כך שהידית נראית כדרקון מפותל והלהב יוצא מפיו.

הסרבנט קד לך קידה עמוקה ומכריז בקול עמוק: "אני הוא המשרת לאנסר. לשירותך."

Crimson King:
ספוילר:
זוהי השעה.
כל שטחה של דירתך הקטנה הוקדש לצורך מעגל הקסמים. מאז שהופיעו על ידך כישופי הפקודה (שלקחו צורה של כוכב כחול בעל שלושה פינות) התכוננת לרגע הזה.
בית הספר שלך שרואה בך בתור נציגו במלחמה שלח לך שריד עתיק שיאפשר לך לזמן רוח גיבורה חזקה ואתה מתכוון להשתמש בו.

אתה פותח את קופסאת העץ העתיקה ומוצא שם שם אבן חן קטנה המעוצבת לצורה מוזרה, אבל היא בהחלט נראית עתיקה למראה.
אתה מניח אותה בזהירות במרכז המעגל ומתרחק.

תוך כדי שאתה מקריא את הלחש אתה יכול לחוש שרוב המאנה שלך נשאבת לצורך הזימון, מה שכמעט ממוטט אותך.
התהליך מושלם, והמעגל זורח, כמעט מפמפם החוצה אור כחול וחשמל סטטי.
כל המאנה הזו מתפרצת לענן אבק שמכסה את הדירה הקטנה. כאשר הוא מתפזר אתה יכול לראות דמות שעומדת לנגדך.
מדובר בגבר אסייתי למראה, לא גבוה יותר ממך (לכל היותר 1.75). הלבוש שלו, בייחוד החליפה שלובש מתחת לשריון וסגנון הקוקו שלו מעידים שהוא יפני.
אבל הוא לא נראה כמו איזהשהוא סמוראי ששמעת עליו, הו לא, השריון שלו נראה הרבה יותר עתיק וצבוע באדום דם ולחגורתו מצויה חרב, אך לא קאטאנה
זוהי חרב פשוטה למראה עם ניצב שחור חר מגן ניצב, והלהב עצמו הוא דו צדדי עם דוגמא של נחש לאורכו.

המשרת נועץ בך מבט ושואל בקול מעט עצבני: "אז אתה מי שזימן אותי בתור סייבר למלחמה הזאת?"

--------------------

+Quote Post
Lambdadelta
הודעה 09.02.2014, 18:29
הודעה #6

Kuma SHOCK
סמל קבוצה

קבוצה: צוות אנימנגה
משתמש מספר: 32,309

ספוילר:
'אז זה אסאסין...' אני חושב לעצמי. בוגד ורוצח רומאי... אפשרות בולטת אחת כבר עולה לי לראש.
"אני זימנתי אותך בחזרה לעולם הזה. איני יודע בדיוק מי אתה, אך אם תרצה נוכל לתקן את הרושם שהותרת בהיסטוריה - כיוון שנענית לקריאתי, גם אתה מעוניין בגביע הקדוש, הלא כן? קראתי לך לכאן לא בתור בוגד או רוצח, אלא כשותף למטרתי. שמי הוא מרדר קנדרמן - ואתה?"
אני מושיט את ידי לקראתו.

+Quote Post
ShadowLight
הודעה 09.02.2014, 18:31
הודעה #7

Free!
סמל קבוצה

משתמש מספר: 85,482

ציטוט(Monarch @ 09.02.2014, 18:04) *
הלילה הראשון:

ShadowLight:
ספוילר:
זהו זה, זה הרגע שלו חיכית כל החודשים האלו מאז התחלת להתכונן למלחמה. מאז שקעקוע בדמות שלושה פגיונות כחולים הופיע על זרועך.
כבר הספקת לצייר את מעגל הקסם וכעת כל שנותר הוא הלחש.

עם השלמתו המאנה שלך מתרוקנת לרמה מינימלית, מה שמפיל אותך לברכיך
אבל זה הצליח. המעגל גועש באנרגיה קסומה וכך גם השריד הקדוש שבמרכזו.
קשריך בארגון המאגים הצליחו לספק לך אחד יקר ערך במיוחד, קונכיה עתיקה ששמשה כשופר מלחמה בימי קדם.
אם אתה צודק אתה תוכל לקרוא לאחת מתוך שלוש רוחות גיבורות, כולן עוצמתיות ביותר.

המעגל מבזיק באור כחול מסנוור ובמקום שריד עומד כעת מולך גבר כביר מידות.
עורו שחום ושערו השחור הארוך נח פזור על כתפיו. הוא לובש מכנס פשתן לבן ושריון חזה זהוב לגופו
בידו הוא אוחז קשת העטופה בתכריכים לבנים ועל גבו נושא שתי אשפות חיצים.
הוא שם לב אליך מיד ואומר בנימה משועשעת "אין צורך להשתחוות מאסטר, הרי אתה זה שזימנת אותי, ארצ'ר."

ספוילר:
חסר לו שהוא לא יהיה שווה את זה... הוא חייב להיות, המאנה שלי התרוקנה עד הסוף, זה אף פעם לא קרה לי. להרגיש כל-כך חלש, שאני לא יכול להחזיק את עצמי. אני חושב לרגע ומביט בכישופי הפקודה שעל הזרוע שלי ובמהירות אחרי זה מביט במעגל הקסם, מחכה שהמשרת שלי יגיע, יחליף מקומות עם השריד הקדוש שמונח במרכז. ארגון המאגים דאג לאחד יקר, חסר להם שהמשרת הזה לא שווה את כל מה שהם קיבלו על השריד. ארצ'ר או סייבר, אלה המחלקות הטובות ביותר שאני יכול לבקש. אני חושב ובמהירות גם אומר בלבי תפילה קצרה, שבאמת אחד מהם יגיע. "למה כל הרשמיות הזאת? אתה יכול לקרוא לי טייט, ואני מניח שגם לך היה שם לפני שנהיית רוח קדושה?" אני שואל את ארצ'ר, ומביט בו, סורק את המראה שלו ומנסה לראות האם אני יכול להבין לבד מי זה... סימנים מזהים אולי? אני מנסה לקום כשאני נעזר בקיר, ומשם, אחרי שאני עומד מתיישב כמה שיותר מהר, אני צריך לנוח ולאגור אנרגיה, אם מישהו מספיק חזק כדי לתקוף בכזאת מהירות הוא יכול להביס אותנו בשניות בהתחשב בעובדה שאני לא יכול לעשות כלום עכשיו, ואני לא יודע בדיוק מה ארצ'ר שווה. עדיין.

--------------------

+Quote Post
moriarty
הודעה 09.02.2014, 18:58
הודעה #8

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 163,012

ציטוט(Monarch @ 09.02.2014, 19:04) *
הלילה הראשון:

acemars:
ספוילר:
כבר הכנת הכל במרתף ביתך, בדיוק לפי ההנחיות שהגיעו אליך עם הופעת כישופי הפקודה שלך, שלוש ספיראלות כחולות שהופיע על גב ידך.
אתה מתחיל לקרוא את לחש הזימון בקול:
פתח את השער לכס הגבורה
בוא לעזרי!
רוח גיבורה של העבר
אני קורא לך מהעולם שמעבר
הופע! סרבנט!"

מעגל הקסם מגיב לפקודה וזורח באור יקרות. החדר כולו נצבע באור הכחול ולפניך מתגשמת דמות כבירה
הוא מגמד אותך מבחינת גובה (הוא חייב להיות לפחות 2 מ'...) וכנראה שגם מבחינת מסה.
מי שעומד מולך נראה כמו גיבור מהאגדות, לוחם סיני עוטה שריון, ומעליו חלוק ירוק עם דוגמאות של דרקונים.
שערו וזקנו לבנים ומטופחים,אך הוא לא נראה זקן, כנראה באזור גיל 40 ומשהו.
הוא אוחז נשק ענק אף יותר ממנו המזכיר חנית, אך עם להב מעוקל במקום ראש חנית. גם הנשק עצמו בעל מוטיב של דרקון והוא מעוצב כך שהידית נראית כדרקון מפותל והלהב יוצא מפיו.

הסרבנט קד לך קידה עמוקה ומכריז בקול עמוק: "אני הוא המשרת לאנסר. לשירותך."

ספוילר:
אני מסתכל ובוחן מלמטה עד למעלה "אתה ממש עצום" נפלט לי
"אני איידן סומרה, אני רוצה שתהיה לנו התחלה טובה ככה עבודת הצוות שלנו תהיה טובה יותר." אני אומר לו.
~ על פי השמועות הוא ממש מהיר~ אני חושב לעצמי ~זה יסתדר עם הכישופים שלי~ , "אני אשמח אם תציג את עצמיך בהרחבה כדי שאכיר אותך יותר טוב." אני מבקש ממנו

--------------------

+Quote Post
Franku
הודעה 09.02.2014, 19:21
הודעה #9

I luv u papa <3
סמל קבוצה

Nrvnqsr:
ספוילר:
"בדיוק מה שעבר לי בראש" אססין אומר ומשיב לך בלחיצת יד
"שמי הוא..."

ShadowLight:
ספוילר:
"מובן שכן...מה אתה לא מזהה אותי? טוב, אני מניח שלפי העיצוב אנחנו כנראה לא במזרח, so fair enough"
"שמי הוא..."

acemars:
ספוילר:
"כמובן מאסטר." לאנסר משיב לך בהחלטיות.
"שמי הוא..."

--------------------

+Quote Post
התחברתי בשביל לש...
הודעה 09.02.2014, 19:49
הודעה #10

The Toxicity of Our City
סמל קבוצה

משתמש מספר: 54,066

ציטוט(Monarch @ 09.02.2014, 18:04) *
הלילה הראשון:

Crimson King:
ספוילר:
זוהי השעה.
כל שטחה של דירתך הקטנה הוקדש לצורך מעגל הקסמים. מאז שהופיעו על ידך כישופי הפקודה (שלקחו צורה של כוכב כחול בעל שלושה פינות) התכוננת לרגע הזה.
בית הספר שלך שרואה בך בתור נציגו במלחמה שלח לך שריד עתיק שיאפשר לך לזמן רוח גיבורה חזקה ואתה מתכוון להשתמש בו.

אתה פותח את קופסאת העץ העתיקה ומוצא שם שם אבן חן קטנה המעוצבת לצורה מוזרה, אבל היא בהחלט נראית עתיקה למראה.
אתה מניח אותה בזהירות במרכז המעגל ומתרחק.

תוך כדי שאתה מקריא את הלחש אתה יכול לחוש שרוב המאנה שלך נשאבת לצורך הזימון, מה שכמעט ממוטט אותך.
התהליך מושלם, והמעגל זורח, כמעט מפמפם החוצה אור כחול וחשמל סטטי.
כל המאנה הזו מתפרצת לענן אבק שמכסה את הדירה הקטנה. כאשר הוא מתפזר אתה יכול לראות דמות שעומדת לנגדך.
מדובר בגבר אסייתי למראה, לא גבוה יותר ממך (לכל היותר 1.75). הלבוש שלו, בייחוד החליפה שלובש מתחת לשריון וסגנון הקוקו שלו מעידים שהוא יפני.
אבל הוא לא נראה כמו איזהשהוא סמוראי ששמעת עליו, הו לא, השריון שלו נראה הרבה יותר עתיק וצבוע באדום דם ולחגורתו מצויה חרב, אך לא קאטאנה
זוהי חרב פשוטה למראה עם ניצב שחור חר מגן ניצב, והלהב עצמו הוא דו צדדי עם דוגמא של נחש לאורכו.

המשרת נועץ בך מבט ושואל בקול מעט עצבני: "אז אתה מי שזימן אותי בתור סייבר למלחמה הזאת?"

ספוילר:
אני כמעט מועד אך מיד מתעשת על עצמי ועומד על הקרקע יציב.
'זה היה דיי אינטסיבי' אני חושב לעצמי בזמן שאני ניצב שם מול הבחור האסייאתי הקדום.אני מתחיל לבחון את מראהו במהרה 'אני דיי בטוח שפגשתי בלבוש הזה מתישהו, אולי באינטרנט? והחרב!'
פלטתי אנחת תדהמה קטנה.'האם זהו סוסא- לא. זה לא הזמן למסקנות שווא כרגע, אני לא רוצה להכעיס את האדם שהולך להיות לי לעזר רב...'

"שלום",פצחתי "אני הוא אכן המאסטר שלך, שמי הוא קלאוס גוטליב אך אין כמובן צורך לקרוא לי בשמי המלא. אפשר לשאול לשמך?" אמרתי לבסוף. ליבי מתחיל לפעום בקצב קצת יותר חזק וזיעה קרה על מצחי.האדם מולי שידר משהו מאוד מורט עצבים.
אני לא אהבתי את זה.
בהיתי בו וחיכיתי לתגובה.כלשהי.

--------------------

אתם ולגופארט קובעים את הרמה של הפורום

+Quote Post
ShadowLight
הודעה 09.02.2014, 19:51
הודעה #11

Free!
סמל קבוצה

ציטוט(Monarch @ 09.02.2014, 19:21) *
ShadowLight:
ספוילר:
"מובן שכן...מה אתה לא מזהה אותי? טוב, אני מניח שלפי העיצוב אנחנו כנראה לא במזרח, so fair enough"
"שמי הוא..."

ספוילר:
"חלש אתה לא... האם אתה מספיק חזק? אני מקווה שנוכל לבדוק את זה בקרוב. ומכיוון שאני יודע את כל היכולות שלך מן הראוי שתדע את שלי, (אני לא ארשום את היכולות שלי אבל, נאמר שאמרתי לו סבבה?), וזהו.. אלה הקסמים שאני יכול להשתמש בהם. אבל מכיוון שהזימון שלך צרך המון מאנה ממני... אני צריך לנוח לפני שאני אוכל להשתמש בהם שוב. שאלה קטנה.. אתה אמור להרגיש אם יש מאסטרים או משרתים אחרים שקרובים אלינו, יש כאלה? שנמצאים קרוב אלינו? אם כן אנחנו נצטרך לחשוב על דרך לצאת מכאן." אני שואל במהירות, אני לא יודע אם יש אחרים שיתקפו כל-כך מהר, אם אני הייתי במצב שאני יכול להילחם אני כן הייתי נלחם ככה שהגיוני שיש אחרים שירצו להילחם, ולהביס את המשרת בין החזקים ביותר. יש רק קסם הגנתי אחד שאני יודע, אבל הוא לא יעזור כל-כך נגד מאסטר ומשרת שירצו לתקוף אותנו, שלא נדבר על זה שהם יוכלו להרגיש אם אני אציב קסם הגנתי על החדר שלנו ואז גם ידעו שאני נמצא כאן יחד עם ארצ'ר. מחר אחרי מנוחה אני אוכל להילחם ולעזור לארצ'ר בקרב, אם ניתקל במישהו לא רצוי. עכשיו אני חסר תועלת, אפילו סוג של נטל בשביל ארצ'ר.

--------------------

+Quote Post
Franku
הודעה 09.02.2014, 19:52
הודעה #12

I luv u papa <3
סמל קבוצה

Crimson King:
ספוילר:
כאילו הוא יכול לקרוא את מחשבותיך סייבר מישיר אליך מבט ואומר: "אני רואה שאתה מזהה את חרבי...טוב זה הגיוני, בהתחשב..."
"אך אינני אל, שמי הוא..."

--------------------

+Quote Post
Lambdadelta
הודעה 09.02.2014, 20:02
הודעה #13

Kuma SHOCK
סמל קבוצה

ספוילר:
"יופי. יש לך את הכישורים שדרושים עבורנו לנצח."
אני לרגע חושב ואז שואל, "האם תוכל לבצע פעולה קטנה הלילה? אני רוצה לארגן כמה דברים שיוכלו לתת לנו קצת יתרון. האם תוכל לצאת לגיחה קצרה, או שנראה לך שעדיף שנפרוש להיום?"

+Quote Post
Franku
הודעה 09.02.2014, 20:11
הודעה #14

I luv u papa <3
סמל קבוצה

ShadowLight:
ספוילר:
"הו...נחמד, נחמד ביותר." ארצ'ר מהרהר, חצי לך וחצי לעצמו
"ולשאלתך השניה התשובה היא כן...ולא."

"בתור משרת אני יכול לחוש במאנה בקרבת מקום. ככל שהיא יותר גדולה ככה זה נהיה קל יותר.
באופן טבעי יהיה פשוט עבורי לחוש במשרתים בסביבה פרט לאססין כמובן. אבל לגבי מאסטרים...ובכן אם הם לא משתמשים בקסם כלשהוא יהיה די קשה להרגיש אותם
בהתחשב בכך שחתימות המאנה שלכם כל כך קטנות בהשוואה למשרתים" הוא אומר וצוחק.

"אבל אל תדאג, אף אחד לא יתקרב אליך כל עוד אני כאן.
גם בהתחשב בכך שכמעט אין לך מאנה כרגע ואני יכול לעבור לצורת רוח אני לא רואה סיבה שמישהו יחוש בנו."

"על כל פנים, אני לא צריך לישון, אז אוכל להשאר ולשמור כל הלילה בצורת רוח, ככה לא אדרוש ממך כמעט מאנה."

Nrvnqsr:
ספוילר:
"אעשה כבקשתך." אססין משיב בפרצוף חתום.

--------------------

+Quote Post
moriarty
הודעה 09.02.2014, 20:15
הודעה #15

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 163,012

ציטוט(Monarch @ 09.02.2014, 20:21) *
acemars:
ספוילר:
"כמובן מאסטר." לאנסר משיב לך בהחלטיות.
"שמי הוא..."

ספוילר:
"וואו אתה באמת לוחם מדהים" אני אומר לו

"אני כמו שאמרתי איידן סומרה בן 25, יכולות הכישוף שלי הם שאני יכול להאט\להאיץ דברים או אנשים ואפילו את עצמי,
לפי מה שראיתי אתה אסטרטג מדהים עולה לך רעיון כלשהו לקרב הקרוב ?" אני שואל אותו

OOG: מתי הקרב הראשון ? הוא יהיה נגד משתמש אחר מהפורום ?

--------------------

+Quote Post
התחברתי בשביל לש...
הודעה 09.02.2014, 20:19
הודעה #16

The Toxicity of Our City
סמל קבוצה

משתמש מספר: 54,066

ציטוט(Monarch @ 09.02.2014, 19:52) *
Crimson King:
ספוילר:
כאילו הוא יכול לקרוא את מחשבותיך סייבר מישיר אליך מבט ואומר: "אני רואה שאתה מזהה את חרבי...טוב זה הגיוני, בהתחשב..."
"אך אינני אל, שמי הוא..."

ספוילר:
'שיט!' חשבתי לעצמי וכמעט שאמרתי את זה, כנראה שטוב שעצרתי את עצמי, הוא בעל מזג רע.אני זוכר שקראתי עליו בקצרה בימי בתיכון.מי יידע שאי פעם אשתמש בידע הזה...
אני חושב שצעד אחד לא מחושב מצדי ואמצא את עצמי עם גורל דומה לאחיו.כנראה שאצטרך להיות זהיר קצת יותר.
אני משתדל שלא להראות שום סימנים לכך שאני לא בוטח בו לגמרי, אני חושב שהייתי די בסדר.

"אני רואה" אמרתי, באופן דו משמעותי משום שגם ראיתי בעיני את שמו ויכולותיו. "קראתי עליך רבות, אינני יודע אם כל הדברים נכונים מכיוון שעבר זמן רב, אבל אני דיי בטוח שאתה דיי רב עצמה."
'האם יכול להיות שאני חושש יותר מדי?, כנראה שכן.אני לא חושב שיש ממה להילחץ, לפחות בשלבים אלה."
ליבי התחיל להירגע ודפיקותיו שקטו במעט.
"אני מאחל לשנינו דרך מלאת הצלחה." אמרתי בזמן שהושטתי את ידי.אני מקווה שבאמת אין ממה לחשוש...

--------------------

אתם ולגופארט קובעים את הרמה של הפורום

+Quote Post
ShadowLight
הודעה 09.02.2014, 20:22
הודעה #17

Free!
סמל קבוצה

ציטוט(Monarch @ 09.02.2014, 20:11) *
ShadowLight:
ספוילר:
"הו...נחמד, נחמד ביותר." ארצ'ר מהרהר, חצי לך וחצי לעצמו
"ולשאלתך השניה התשובה היא כן...ולא."

"בתור משרת אני יכול לחוש במאנה בקרבת מקום. ככל שהיא יותר גדולה ככה זה נהיה קל יותר.
באופן טבעי יהיה פשוט עבורי לחוש במשרתים בסביבה פרט לאססין כמובן. אבל לגבי מאסטרים...ובכן אם הם לא משתמשים בקסם כלשהוא יהיה די קשה להרגיש אותם
בהתחשב בכך שחתימות המאנה שלכם כל כך קטנות בהשוואה למשרתים" הוא אומר וצוחק.

"אבל אל תדאג, אף אחד לא יתקרב אליך כל עוד אני כאן.
גם בהתחשב בכך שכמעט אין לך מאנה כרגע ואני יכול לעבור לצורת רוח אני לא רואה סיבה שמישהו יחוש בנו."

"על כל פנים, אני לא צריך לישון, אז אוכל להשאר ולשמור כל הלילה בצורת רוח, ככה לא אדרוש ממך כמעט מאנה."

ספוילר:
"מצטער.. אני עוד קצת מבולבל, אני לא רגיל להרגיש כזאת חולשה בגלל חוסר מאנה." אני מתנצל בנוגע לזה שהתבלבלתי לבין זה שהוא יכול לחוש מאנה לבין זה שחשבתי שהוא יכול לדעת פשוט אם הם נמצאים כאן. "תודה רבה, אני מעריך את זה ארצ'ר." אני מודה לו ופונה אל המיטה שלי, שבגלל שהחלטתי לא להתבלט ולקנות סוויטה ולקחתי חדר רגיל נמצאת בסלון, וכל זה בשביל גביע שיכול להגשים משאלות, מי היה מאמין לזה? מעניין מה זואי הייתה חושבת... על העובדה שאני משתתף בדבר כזה, הולך אולי גם לגרום למוות של אנשים שחפים מפשע, וכל זה... רק בשבילה.

--------------------

+Quote Post
Lambdadelta
הודעה 09.02.2014, 20:59
הודעה #18

Kuma SHOCK
סמל קבוצה

ספוילר:
"אוקיי, בוא ננסה את זה." אני אומר. אני מוציא את החותמת, הקסת, ומפה של העיר ופורש אותה בפני אסאסין.
"אני רוצה שתטביע את החותם הזה בכמה מקומות בעיר. נשמור על זה בקנה מידה קטן לעת עתה."
אני מורה עם האצבע על המקום שבו אנחנו נמצאים כעת (OOC: שיהיה נחמד לדעת מה המקום המדויק אגב).
"כאן זה בניין הדירות שלנו. את החותם הראשון תטביע במקום שממנו אפשר לראות מה קורה בכניסה לבניין שלנו. עדיף במקום לא כל כך גלוי, אבל אשאיר את הבחירה המדויקת לך... ושזה יהיה על משטח דומם כגון קיר של בניין אחר, למשל."
אני ממשיך עם האצבע בקו ישר לעבר הכנסיה.
"עכשיו, הכנסיה. אין לדעת מה הכומר המשגיח על הכנסיה עשה, אז תשתדל לא להתקרב לכנסיה עצמה יותר מדי. בדיוק כמו מקודם, תטביע חותם במקום שמשקיף לעבר הכניסה לכנסיה."
אני ממשיך עם האצבע אל המרינה.
"המרינה. תטביע במיקום שמשקיף לעבר הנמל והמים."
אני סוגר את המשולש עם האצבע וחוזר לנקודת ההתחלה.
"נראה לי שזה יספיק להלילה. כמובן, תתגנב ברחבי העיר כשאתה עושה את זה. אם אתה רואה נוכחות חשודה, או אם אתה מרגיש במשרת, תתרחק מהאזור. נסה לזכור איפה ראית או הרגשת בהם ותמשיך למטרה... אלא אם הם עצמם הולכים לכיוונה, במקרה כזה תוותר עליה ותמשיך הלאה במשולש. בכל מקרה של בעיה תתקשר איתי טלפתית. אם הכל ברור, צא למשימה."
בהנחה שהכל בסדר והוא יוצא, אני נשכב על המיטה על מנת לחסוך כוחות וממתין. ברגע שארגיש שהמאנה שלי כבר באמת נמוכה מדי, אקרא לו לחזור הביתה וזהו.

+Quote Post
Gon Iver
הודעה 09.02.2014, 21:05
הודעה #19

First of his name
סמל קבוצה

ספוילר:
"הוללה הוללה. כן עלמתי. אני הוא זה שזימן אותך, שמי הוא סלבדור קייג' ממשפחת הניקולאס קייג'ים. שמח לשמוע שזכיתי בריידר, באמצעות קסמי האדמה שלי נוכל לעשות הרבה שיתוף פעולה, אוכל להזיז את האדמה לטובתך כשתרכבי על ה... רגע, על מה בעצם את רוכבת?"

--------------------

+Quote Post
Hiruma
הודעה 09.02.2014, 21:08
הודעה #20

Kill'em! YA-HA!
סמל קבוצה

משתמש מספר: 17,548

ספוילר:
"נעים מאוד, קאסטר! אני הוא Mr.k, גנב מדופלם המפורסם בכל העולם! האם תוכל בבקשה לחשוף לי מעט פרטים אודותיך בשביל שנוכל ביחד לתכנן את האסטרטגיה שלנו?" אני שואל בעודי מתיישב מולו על הרצפה, כוס מיץ תפוזים בידי.

--------------------

+Quote Post

41 עמודים V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 21.10.2019 , 04:07