IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> יש לכם רעיון למשחק חדש? רוצים להשתתף במשחק? כנסו לכאן!

77 עמודים V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Realms of Dextaros, Roll D20
Dante Van Deva
הודעה 09.08.2013, 19:03
הודעה #21

ג'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 1,469

אלפא -
ספוילר:
ציטוט(pedobear9000 @ 09.08.2013, 19:40) *
ציטוט

ספוילר:
"אנחנו יכולים לסיים את זה עכשיו, לא תרגיש כאב, תוכל למות בשקט, כל מה שאתה צריך זה לדבר!" אמר רייסטלין לשורד "בר המזל".
השורד השתעל דם על הרצפה, לאחר שכמעט נחנק ממנו למוות, מה שבשבילו היה יכול להיות ברכה, הוא ישב קשור לגזע עץ קרות, מלא בדם וכאשר אצבעות רגליו שבורות, ועיינו האחת הוצאה מכיסה. "חבר שלי פה," אומר רייסטלין, "הוא בן אדם מאוד סבלני בדרך כלל, אבל כשמעצבנים אותו הוא לא רואה בעיניים, אז תעשה לעצמך טובה ותענה לו לשאלה שהוא שאל אותך, אני מבטיח לך מוות קל ומהיר." אמר רייסטלין בניגון עם חיוך מוכתם בדם קרבנותיו שמתנוסס על פרצופו, הוא התקרב לשורד כאשר הוא מחזיק את סכינו המדממת מתחת לאוזנו של השורד ולוחש באוזנו "אולי אתה לא יכול לשמוע אותי, טוב אם כך, אתה לא צריך את אלה, נכון?" שואל רייסטלין ומתחיל להפעיל לחץ עט עט עם הסכין על אוזנו של השורד.
"לא! לא! אני אדבר!" קרא השורד בהתנשפות, "יופי, יופי" אמר רייסטלין ונישק את ראשו של השורד, "ילד טוב" הוא הוסיף וליטף את השורד על צידו הנגדי של פרצופו, מכתים אותו בדם חבריו שנשפך על ידיו של רייסטלין.
"הוא מת! הרגנו אותו, אחרי שהוא עזר לך לברוח מהכלא, העלינו אותו על המוקד במקומך! זה לא אשמתי אבל! זה הנוהל, אתה יודע! אתה הייתה מנהיג הכפר באותו זמן! אתה הוצאת את החוק הזה שבוגדים חייבים לעלות על המוקד, אנחנו פשוט הקשבנו לחוקים שלך!" הוא צורח ומתנשף בכבדות, אתה יכול לראות את האדרנלין בתזוזות פניו החדות והמהירות, "עכשיו, בבקשה, אם אין לך עוד שאלות, שחרר אותי! אני לא עשיתי כלום, אני אפילו לא ראיתי את אח שלך מת, רק שמעתי על זה!"
"ילד טוב, ילד טוב" תפח עליו רייסטלין מתעלם מבקשתיו האחרונות, "הוא כולו שלך תלמידי היקר" אמר רייסטלין ונעמד, "מה אתה רוצה לעשות איתו?"

בהתקף זעם נוראי אלפא נשך לשבוי את האוזן ותלש לו אותה בנשיכה ואמר" זוהי אזהרה לכל תושבי הכפר אני אחזור בכדי לנקום את מות אחי גם אם זה אהיה הדבר האחרון שאני אעשה אי פעם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" rage.png

לתלוש למישהו את כל האוזן עם השיניים בלבד זה לא משימה קלה בכלל, בשביל בכל זאת לראות עם הצלחת נעשה בדיקת חוזק, החוזק שלך (10) ועוד גלגול מתוך 20, כאשר אתה צריך 30 בשביל לתלוש לו את האוזן, יצא לך:
ספוילר:
13 מתוך 20
+ 10

אתה תולש לו את החלק שבו אתה מצליח לנגוס, שזה לא חלק גדול במיוחד, בכל זאת, הוא צורח בכאב ומתפתל מצד לצד בעוד הוא קשור בחבל, אתה יורק את החלק של האוזן שהצלחת לנגוס הצידה ואומר את מה שאתה אומר.
"אזהרה למה? על מה אתה מדבר? אתם לא הולכים להרוג אותי? ואם לא, למה ניראה לכם שאני יחזור לכפר?" הוא שואל תוך כדי גניחה מכאב, "בבקשה! תציל אותי מהמשוגע הזה! אמרת שתתן לי מוות מהיר אם אני אספר לך מה שרצית לדעת, ועשיתי את זה, עכשיו תן לי ללכת!" הוא פונה לרייסטלין.
רייסטלין מסתכל עליך, לא מופתע במיוחד, הוא כבר רגיל אליך אחרי הכל, "אתה רוצה לשלוח אותו בחזרה לכפר? לא ניראה לי שהוא יגיע לשם בחיים, עם אצבעות רגליים שבורות, עין אחת, חתכים בכל הגוף, ואוזן אכולה, אם הוא לא ימות מאיבוד דם וכאבים, הוא ימות משודדים וגנבים." אומר רייסטלין, "אבל אם זה מה שאתה רוצה, זאת הנקמה שלך." אתה יודע שרייסטלין צודק, ואתה שונא את זה, המחשבה ההגיונית שלו וחכמתו תמיד הורסת לך את הכיף, אבל אותה חכמה וחשיבה לוגית גם הצילה אותך ממוות, ויותר מפעם אחת.

--------------------

Artist use lies to tell the truth. Yes, I created a lie, But because you believed it, you found something true about yourself" - V"
Go to the top of the page

+Quote Post
Mr. Fushoo
הודעה 10.08.2013, 01:53
הודעה #22

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 201,166

אני עדיין מנסה לעכל את כל המראות החדשים שראיתי עכשיו. מסכל מסביב כמה שניו בשביל לוודאות שלא הבנתי משהו לא נכון.
"מה קרה הרגע?" אני שואל את האיש עם המסכה. "העברת אותנו דרך הדקסטרוס? לאן? איפה אנחנו?".

+Quote Post
Dante Van Deva
הודעה 10.08.2013, 07:00
הודעה #23

ג'ונין
סמל קבוצה

דאמפל - פושו
ספוילר:
פושו! תצוטט את ההודעה שלי כשאתה מגיב, בבקשה!
ציטוט(Mr. Fushoo @ 10.08.2013, 02:53) *
אני עדיין מנסה לעכל את כל המראות החדשים שראיתי עכשיו. מסכל מסביב כמה שניו בשביל לוודאות שלא הבנתי משהו לא נכון.
"מה קרה הרגע?" אני שואל את האיש עם המסכה. "העברת אותנו דרך הדקסטרוס? לאן? איפה אנחנו?".

"בוא נקרא לזה קיצור דרך" אומר המישראס.
הקוואלש במסכה משחרר את אחיזתו עליך והמישראס, כאשר הוא מרים את ידיו מחולצתך אתה רואה זוהר בצבע כחול-תכלת הנשלח מקעקועים של על ידו דועך.
"למה שלא נשב" אמר המישראס ומסמן לך עם הראש לשולחן פנוי, בעוד בעל המסכה צועד צעד אחורה והולך לדרכו, המישראס תופח על כתפך ואומר "בוא, אני אסביר לך הכל"
בדרך למושבכם אתה מסתכל על האנשים מסביבך, חלק מהאנשים לובשים את אותם מסכות שלבש אותו קוואלש מיסטורי, השאר אתה יכול לראות ולזהות כבני אדם - בראמורים, אך בפונדק הזה יש גם קוולאשים, מישראסים, כל גזעים נמצאים ביחד באותו פונדק במעתה של אנונימיות.
הם מדברים בניהם, חלקם צועקים ומתווכחים, אחרים מדסקסים ומצחקקים בנחת. כאשר אתה מתיישב ביחד עם המישראס חוזר אותו קוואלש במסכה ושם לכם שני כוסות מים על השולחן, אחת בשבילך ואחת בשביל המישראס, לאחר מכן, הוא מתיישב ביחד אתכם.
"כמו שאתה בטח יודע, מעבר דרך הדקסטרוס יכול להיות, לא מדויק, אתה לא תמיד יכול לדעת איפה תופיע לאחר המעבר, אבל בן אדם מנוסה מספיק יכול לכוון את מעברו דרך הדקסטרוס למקום מסוים ולהשתגר לשם בעזרת מעבר מהיר דרך הדקסטרוס. אנחנו בפונדק אנונימי בקלוקוול, לא רחוק מידי מכיכר העיר, איפה שנאמת. ובקשר לשאלה היותר חשובה, אשר לא שאלת, 'למה?', בקווליקה יש חוק אשר מונע מאנשים לתמוך בצורת שלטון דקטטורית עריצה, וכל אחד שמנסה כמוך לתמוך בקלימאס נכלל בקטגוריה הזאת, ונעצר לחקירה, רובם אף פעם לא משתחררים, הם מוחזקים כ'סכנה לציבור' ומשחררים אותם רק לעיטים רחוקות." - "ברוך הבא לדמוקרטיה" אומר הקוואלש במסכה בקול נשי ובציניות.
המישראס מעיף בה מבט בחיוך וממשיך את דבריו, "בדרך כלל אנחנו מנסים להכיר משהו יותר לפני שאנחנו מביאים אותו לפה, אבל מכיוון שאם היינו מחכים עד אז, אתה כבר הייתה כלוא ולא היינו מכירים אותך מספיק בכל מקרה. אל תבין לא נכון, אנחנו לא בהכרח מסכימים עם דעתך, אבל אנחנו כן תומכים בזכותך להשמיע את טענותיך, וזה המטרה של הקבוצה שלנו, לתקן את ה'פגמים' האלה בחברה שלנו, שלוקחים מאיתנו את זכויותינו הבסיסיות ביותר." הוא מסביר כאשר חיוכו מחליף את עצמו לעט לעט בפרצוף רציני.
"יש לך מזל שעברנו שם" מסכמת בעלת המסכה.
יש לך עוד שאלות לפני שהם ממשיכים לדבר? היה חלק שבו הייתה קוטע אותם באמצע? אם לא, הם פשוט ימשיכו לדבר, אבל אני רוצה לדעת לפני זה איך אתה מגיב למה ששמעת עד עכשיו.

--------------------

Artist use lies to tell the truth. Yes, I created a lie, But because you believed it, you found something true about yourself" - V"

+Quote Post
Mr. Fushoo
הודעה 10.08.2013, 07:55
הודעה #24

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

"אתם נזירים בגלות?" אני שואל אותם.
הבנתי מיד שהוא כנראה העביר אותנו דרך העולם השמימי, אז אני ממשיך - "אף פעם לא שמעתי על נזיר שיכול לעבור דרך העולם השמימי"

הודעה זו נערכה על ידי Mr. Fushoo: 10.08.2013, 08:08

+Quote Post
Dante Van Deva
הודעה 10.08.2013, 08:51
הודעה #25

ג'ונין
סמל קבוצה

דאמפל - פושו
ספוילר:
ציטוט(Mr. Fushoo @ 10.08.2013, 08:55) *
"אתם נזירים בגלות?" אני שואל אותם.
הבנתי מיד שהוא כנראה העביר אותנו דרך העולם השמימי, אז אני ממשיך - "אף פעם לא שמעתי על נזיר שיכול לעבור דרך העולם השמימי"

המישראס צוחק ואומר "המקצוע של כל אחד מאיתנו שונה, כל אחד מביא את תחום הניסיון שלו לשולחן, אני למשל היסטוריון, אני מתמחה בידע ההיסטוריה של מולנדיס ולא ממזמן התחלתי גם ללמוד את ההיסטוריה של בראדור, בנוסף אני מתעדכן במצב הנוכחי של קוואליקה, מי הפולטיקאי המועדף השבוע, את מי שונאים, מי עולה בסקרים, וכדומה, לעומתי, הילדה הזאת כאן." הוא שם את ידו מעבר לראשה של הקוואלשית במסכה, ומוחץ אותה אליו במן סוג של חיבוק, "היא אלכימאית מהדרגה הראשונה, היא מסוג האנשים שהסנאט מתייעץ אתם בקשר לכל עניין הקשור לאלכימיה, ולכן נחוצה המסכה."
"ילדה?! אני יותר מבוגרת ממך, חצוף!" היא אומרת ומנסה נואשות להשתחרר מאחיזתו החזקה, "מעבר דרך העולם השמימי אפשרי גם לנזירים, זה פשוט פחות פופולרי, לכן לא שמעת על זה, אך גם רמות גבוהות של אלכימיה יכולים לפתוח 'גשרים' לעולמות האחרים, ובחזרה לשלנו" מסביר המישראס.
אם יש לך עוד שאלות, זה הזמן לשאול, אם לא הוא ממשיך - "אבל מספיק עלינו, תסביר לי אתה איך נזיר מקלאקסיקה הגיע כל הדרך לכאן והחליט להטיף לאנשים, דווקא על קלימאס?" (תנסה לחשוב, כמה אתה רוצה לספר להם, כמה לשמור לעצמך, אם בכלל וכו'...)

--------------------

+Quote Post
Mr. Fushoo
הודעה 10.08.2013, 09:04
הודעה #26

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

אני מסתכל במבט נבזי על האלכמאית. אני לא אוהב אלכמאים, בעיקר לא כשהן בנות.
"הסברים הם דבר מסוכן" אני אומר עם חיוך.
אני מבין שכנראה אין לי יותר מדי על מה לדבר איתם אם יש בארגונם אלכמאים.
"אני פה לטובת העולם הטבעי" אני ממשיך, "יותר מזה לא נחוץ לדעת. לפחות לא עד שאני אבין מה עמדת הארגון שלכם בעניין".

+Quote Post
Dante Van Deva
הודעה 10.08.2013, 09:28
הודעה #27

ג'ונין
סמל קבוצה

דאמפל - פושו:
ספוילר:
ציטוט(Mr. Fushoo @ 10.08.2013, 10:04) *
אני מסתכל במבט נבזי על האלכמאית. אני לא אוהב אלכמאים, בעיקר לא כשהן בנות.
"הסברים הם דבר מסוכן" אני אומר עם חיוך.
אני מבין שכנראה אין לי יותר מדי על מה לדבר איתם אם יש בארגונם אלכמאים.
"אני פה לטובת העולם הטבעי" אני ממשיך, "יותר מזה לא נחוץ לדעת. לפחות לא עד שאני אבין מה עמדת הארגון שלכם בעניין".

"ל'ארגון' שלנו יש רק עמדה אחת, בקשר לדבר אחד, חופש הדיבור, אנחנו בעד דמוקרטיה, האלים, העולם הטבעי, ועוד דברים אחרים, מעניינים וחשובים עד כמה שיהיו לא נכנסים למשוואה, אם תלך ותשאל כל בן אדם בפונדק מה דעתו תקבל תשובות שונות, אנשים יתווכחו, לא יסכימו ואולי גם יקללו, והחופש הזה ,לומר את מה שאתה רוצה, מתי שאתה רוצה לא בא בחינם. לכן, כמו שאמרתי לך מקודם, אל תחשוב שאנחנו בהכרח תומכים בדעותיך, מה שאנחנו כן תומכים בו זה הזכות שלך להשמיע את הדעות האלה, ולכן עזרנו לך." הוא אומר, הוא שם לב לשינוי בגישה שלך ברגע שהוא הזכיר שהיא אלכימאית, אך הוא ניראה מבולבל קצת, כאילו הוא לא בטוח שזה באמת מה שמפריע לך. "אבל אולי כמו לסאנט הקווליקאני גם לך, אין הערכה לחופש." הוא אומר ומשחרר את חברתו מאחיזתו, ודופק עם ידיו על השולחן פעם אחת ומבטו ניראה רציני עוד יותר, "אולי לילה בבית הסוהר היה עושה לך קצת טוב." הוא אומר בשקט וברוגע למרות שהבעות גופו משדרות בדיוק ההפך.
האלכימאית, מותחת את צווארה לאחר האחיזה החזקה שהוחזקה בה, וחליפה מבטים בינך ובין המישראס שיושב לידה.

--------------------

+Quote Post
Mr. Fushoo
הודעה 10.08.2013, 11:38
הודעה #28

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

אני נראה קצת מופתע.
"חמודים.." אני ממלמל לעצמי.
אני מסתכל אל המישראס ישר בעיניים במבט רציני ואומר: "חופש הביטוי הוא אמנם ערך חשוב גם בעיניי, אך לבני העולם הטבעי קימות בעיות 'קצת' יותר דחופות והרבה יותר ממשיות. נשמע שהארגון שלכם מכיל אנשים אינטלקטואלים, אתם בטח יודעים מול מה אנחנו מתמודדים, אבל לא נראה שאתם כל כך מבינים את חומרת המצב".
אני ממשיך ואומר: "בכל מקרה, אני מודה לכם על העזרה ואני חייב לכם על כך. האם יש דרך שבה אני יכול לעזור לכם? אני לוחם דגול ואני יודע הרבה על עולם השאול".

+Quote Post
Dante Van Deva
הודעה 10.08.2013, 13:03
הודעה #29

ג'ונין
סמל קבוצה

דאמפל - פושו:
ספוילר:
ציטוט(Mr. Fushoo @ 10.08.2013, 12:38) *
אני נראה קצת מופתע.
"חמודים.." אני ממלמל לעצמי.
אני מסתכל אל המישראס ישר בעיניים במבט רציני ואומר: "חופש הביטוי הוא אמנם ערך חשוב גם בעיניי, אך לבני העולם הטבעי קימות בעיות 'קצת' יותר דחופות והרבה יותר ממשיות. נשמע שהארגון שלכם מכיל אנשים אינטלקטואלים, אתם בטח יודעים מול מה אנחנו מתמודדים, אבל לא נראה שאתם כל כך מבינים את חומרת המצב".
אני ממשיך ואומר: "בכל מקרה, אני מודה לכם על העזרה ואני חייב לכם על כך. האם יש דרך שבה אני יכול לעזור לכם? אני לוחם דגול ואני יודע הרבה על עולם השאול".

"אני שמח ששאלת" פרצופו משתנה בחזרה לחיוך, "תבין, אתה לא הראשון שבא לפה בתקווה לשנות את דעת הקהל בקשר לקלימאס, ואתה גם לא הראשון שניסו להכניס לכלא על כך, מה שכן לא הרבה הצליחו לברוח מהשוטרים, אתה כן, ולכן אני רוצה שתצטרף אלינו, בעוד חמישה שבועות לפריצה לבית כלא ב'באיסייד' עיר נמל, שמה כולאים את רוב המטיפים למיניהם, בעיקר אנשים כמוך, שמאמינים בקלימאס, וקצת אנשים מבראדור שדיברו בצורה קצת יותר מידי נלהבת בקשר לדיקטטורה שהם באו ממנה. המטרה שלנו בפריצה היא לשחרר את כל האסירים, ולהבריח את כולם בחזרה למורשה או בראדור, אם אתה חזק כמו שאני חושב, אתה תוכל להיות תועלת אדירה בקרב הזה." הוא מפסיק רגע לקחת לגימה מהמשקה שלו, "כל מה שאתה צריך לעשות זה להיות פה, בפונדק הזה, עוד חמישה שבועות, ואנחנו נדאג כבר לכל השאר." משלימה האלכימאית את משפטו.
"אתה לא תקבל מזה כסף או משהו, אבל אני משאר שדברים כאלה פחות מפריעים לנזיר כמוך" ממשיך המישראס לאחר שהניח את כוסו, וקם ללחוץ את ידך "מה אתה אומר? אנחנו יכולים לסמוך עליך?"

--------------------

+Quote Post
Mr. Fushoo
הודעה 11.08.2013, 00:07
הודעה #30

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

אני לוחץ לבחור את היד ואומר בביטחון "אני בפנים".
אני מסמן למלצר (?) שאני רוצה להזמין אוכל, ושואל את חברי החדשים אם הם מעוניינים גם.

+Quote Post
Dante Van Deva
הודעה 11.08.2013, 07:21
הודעה #31

ג'ונין
סמל קבוצה

דאמפל - פושו
ספוילר:
ציטוט(Mr. Fushoo @ 11.08.2013, 01:07) *
אני לוחץ לבחור את היד ואומר בביטחון "אני בפנים".
אני מסמן למלצר (?) שאני רוצה להזמין אוכל, ושואל את חברי החדשים אם הם מעוניינים גם.

כשאתה לוחץ את ידו, אתה מרגיש לחיצת יד חזקה ויציבה, "קוראים לי וולטר" הוא מגלה בפעם הראשונה את שמו, "מה שמך?" הוא שואל.
בפונדק אין מלצר, אנשים הולכים לדלפק לקנות אוכל, משקאות, או חדר לילה.
בהנחה שאתה אומר לו את שמך (או שם בדוי), הוא מתיישב בחזרה ואתה הולך להזמין אוכל לעצמך ובשבילו, האלכימאית, לאחר ששמעה את הסכמתך, עזבה את השולחן והלכה לדרכה, אתה חוזר עם האוכל ומתיישב בחזרה מול וולטר ואתם מתחילים לדבר,
הוא מביא לך עוד מידע על העולם שהייתה כל כך סגור אליו עד עכשיו, הוא מספר לך גם על פעילויות אחרות שהארגון שלהם עשה, מפעילויות קטנות כמו הפצה המונית של עיתונים שצונזרו עד להברחת אסירים אחדים כאשר הועברו מבית כלא אחד לאחר וכדומה.
"אנחנו משתדלים שאף אחד לא ימות כאשר דברים נהיים אלימים" הוא אומר ונאנח "אבל זה לא כזה פשוט, במיוחד כשלחלק משוטרים יש אקדחים" הוא רואה את המבט המבולבל על הפרצוף שלך, ומסביר לך מה זה אקדח.
לאחר שאתם מדברים כבר זמן מה, מגיע קוואלש לבוש בברדס לשולחן שלכם ופונה אל וולטר "וולטר, איפה שרה? היא הייתה אתך, לא?"
"כן, אבל היא עזבה כבר, אתה מכיר אותה, הוא לא אוהבת להישאר במקום אחד להרבה זמן." משיב וולטר בגיחוך, "ומי זה?" שואל הקוואלש ומעביר את מבטו אליך.
"חבר שיעזור לנו במשימתנו בעוד חמישה שבועות" מסביר וולטר ומשאיר לך את להשלים את הפרטים...

--------------------

+Quote Post
ShadowLight
הודעה 11.08.2013, 21:23
הודעה #32

Free!
סמל קבוצה

קבוצה: צוות אנימנגה
משתמש מספר: 85,482

ציטוט(iDolL @ 09.08.2013, 18:22) *
ג'אק -
ספוילר:
הוא מצחקק, "אתה תצטרך להיות קצת ספציפי ילד, הרבה דברים קורים כל יום, רובם יכולים להיות מעניינים, אם אתה אומר אותם לאנשים הנכונים" הוא רושם את שמך בספר חשבונות כלשהו ואומר, "ג'ק.. מה? דרך אגב? עושה רושם שכבר יש לנו משהו בשם ג'ק, בדרך כלל אני אכבד את האנונימיות שלך, אבל אני מעדיף שלא יהיה בלבול." הוא מסביר

ספוילר:
"אני מביט בו לרגע אחרי שהוא רושם משהו בספר החשבונות שלו.. "אני רוצה מידע על מה שקורה במה שבימים אלו קורה בין קוואליקה לבין בראדור.. אם יש לך מידע כזה בכלל.." אני לוחש לו ונצמד אליו עם ראשי, מקווה שאף אחד לא שמע אותי. "You can call me jack lirtood." אני אומר ומביט בו.. אני צריך להתפלל בשביל שהוא לא יעשה דבר עם המידע שיש לו עכשיו.. זה שזה רק שם לא אומר שהוא לא יכול לנצל את זה.. ועוד שם של מישהו שמבקש מידע על בראדור.. אני מקווה שאני לא אמשוך צרות ככה..

--------------------

+Quote Post
Dante Van Deva
הודעה 12.08.2013, 12:04
הודעה #33

ג'ונין
סמל קבוצה

סליחה שאין ספויילרים, אני כותב מהאנדרויד וזה מסובך.

פרייה - Rumbelle
טופס הרשמה:
ספוילר:
1. גזע: דוואלנית.

2. מקצוע: אוורית - ריפוי.

3. דת ואל מועדף: בריס ~ אלת החוזק והחוכמה.

4. מראה: פרייה אליס (במלרע) את'ראן ~ גובהה 1.64 מ', ומשקלה 55 ק"ג. שיערה הבלונדיני-שטני החלק מכסה חלק מפניה וברובו גולש לאורך גבה עד למותניה (לרוב אסוף כמו בפורטריט). עיניה ירוקות, אפה סולד ושפתיה דקות. היא בגובה ובמשקל ממוצעים, מעט 'עגלגלה' במקומות הנכונים. לרוב תימצא בבגדי ה'אפרנטיס' של הכנסיה השכונתית (כמו בפוטריט), אך לעתים תלבש גם בגדים אלגנטים ותאסוף את שיערה בדרך שבה אצילות העיר נוהגות לסדר את שיערן. דוגמאות: 1, 2, 3, 4.
(פורטריט עדכני שתלוי על קיר האחוזה של משפחת את'ראן)

5. רקע: פרייה אליס את'ראן נולדה לפני 17 שנה באחת הערים המרכזיות שבת'אלן - ט'ורנטון (שמאופיינת בעושר ושפע, אבל במובן הטוב של המילה). רובה המכריע של התושבים בעיר הזו הם בני המעמד הגבוה (רובם סוחרים בציוד נוחות, תבלינים, מאכלים, רהיטים, בגדים וכו' מהאיכות המשובחת ביותר), ומי שלא - עובד בשביל בני האצולה; בישול, נקיון, לימוד וכו'. הוריה של פרייה - אודט ואוסטין את'ראן נפגשו לפני 20 שנה - הוא היה (ועודנו) איש חוק חשוב והיא היתה בת של תופרת שמלות ערב (כיום היא מנהלת סלון כלות - תחתיה עובדים 4 אנשים). בזמנו אודט עוד היתה מאורסת לתומאס שאמוואיי - אחד מבכירי המועצה בעיר, אך לאחר שהתאהבה באוסטין והתעקשה לפרק את השידוך, הוריה הסכימו לשדך לה את אוסטין עצמו (בהסכמת הוריו, כמובן), הרי מעמדו לא מופחת מזה של תומאס. שנה לאחר מכן נולד בנם הבכור דין פיליפ את'רון - אחיה הבכור של פרייה. שנתיים אחריו היא נולדה.
מאז ומתמיד היתה פרייה הילדה הקטנה והטובה של הוריה. בילדותה לעולם לא המרתה את פיהם וגם עם אחיה הסתדרה מעולה - הוא תמיד ראה לנכון לגונן עליה, לשמור על אחותו הקטנה מכל משמר. למרות שאת רוב זמנו אוסטין בילה בבית המשפט העירוני, את הזמן שכן היה לו עם הילדים (ועם אשתו) הוא ניצל היטב; טיולים משפחתיים, ארוחות ערב חגיגיות, ימי "כיף" (ביקורים בקרקס הנודד, בקרנבלים החודשיים, ירידים מסוגים שונים וכו'). אין מה לומר, היו לה את החיים המושלמים בצעירותה, ממש כמו כל ילדה בעיר ט'ורנטון. באותה עת עוד לא היה לה מושג לגבי המצב הבטחוני הלא הכי טוב של ת'אלן - הוריה ואחיה ניסו לחסוך זאת ממנה.. עד שיום אחד, כשהיתה בת 10, אימה חלתה במחלה לא ברורה ולא מוכרת.. כל שהיה ידוע הוא שמצבה קשה, וממשיך להחריף עם כל שעה שעוברת. אף אחד מהרופאים שאוסטין הביא, והבטיח לשלם להם הון אם רק יצליחו לרפא אותה, לא ידע מה מקור הבעיה וכיצד ניתן לטפל בה! המשפחה היתה בטוחה שזהו הסוף עבורה ופרייה הקטנה לקחה את זה קשה יותר מכולם יחד.. במזל השמועה הגיעה לאוזניו של אב הכנסיה השכונתית (שבילה את רוב חייו בנסיעות בעולם, ולמד לא מעט על גזעים, מקצועות, הסטוריות וכו') והוא הצליח לרפא אותה כמעט מיד.. מעולם לא הרחיב בעניין ה"מחלה", רק אמר שזה כח אפל מאד שאין להתעסק איתו.
בימים שלאחר מכן, פרייה (שהוקסמה בצורה שאין לתאר מיכולתו של הכוהן הראשי לרפא את אימה ככה, ובמיוחד לאחר הנסיונות הכושלים של כל הרופאים הכי מוצלחים בט'ורנטון, ואף בת'אלן), התחילה לחשוב ברצינות על ללמוד את העניין.. נכון, היא היתה רק בת 10 באותו הזמן (וכן, אודט כבר הסתמכה על כך שפרייה תירש את סלון הכלות בעתיד, תמשיך את דרכה), אבל הדבר נראה לה כמו נס, והלהיב אותה כמו שום דבר שאי פעם נתקלה בו. זה הייעוד שלה, בזה היא מאמינה עד היום. לאחר תקופה לא ארוכה, היא סוף סוף שכנעה את אחיה שיתלווה אליה לכנסיה, ושם השניים פגשו את האח קוסטה - הסנדק של דין (ואולי גם זו הסיבה שהסכים ללמד את פרייה את התחום, לאחר שכנועים רבים). איפשהו היא נמשכה גם לצניעות ולענווה שבכנסיה, שונה כל כך ממה שהיא רגילה אליו! במשך שנתיים הילדונת היתה הולכת לכנסיה כמעט כל יום ומבלה את זמנה עם האח קוסטה, שלימד אותה את הבסיס של הבסיס (כמה שאפשר ללמד ילדה בת 12). באותה שנה הוריה גילו על העניין ולאחר שכנועים רבים של פרייה (ודין), הסכימו שתעבור לכנסיה על מנת ללמוד קסם מרפא. היא עברה תוך זמן קצר והפכה לתלמידתו הצמודה של האח קוסטה (כמובן שגם עוד אנשים מצוות הכנסיה לימדו אותה דברים, אבל הוא היה המנטור שלה). עד היום היא מעריצה ומעריכה אותו בטירוף, נושאת את עיניה אליו ומעניקה משמעות עצומה למחשבות ולדעות שלו בנושאים מסוימים. מה גם שהוא היה זה שלימד אותה על המצב הבאמת רגיש של ת'אלן מבחינת פוליטיקה וגיאוגרפיה, מה שגרם לה להתעקש שילמד אותה גם איזושהי הגנה עצמית מעבר לקסם.. לבסוף הוא כן הדריך אותה כיצד להשתמש במטה סתמי. לא מבחינת הקסם, אלא מבחינה פיזית, על מנת שתוכל להגן על עצמה במידת הצורך.
אפשר לומר שפרייה התגוררה בכנסיה כמו בפנימיה, למרות שפעמיים בשבוע היתה חוזרת לביתה לכמה שעות. בכנסיה אמונתה כלפי האלה בריס, שהיתה נטועה בה מילדות, התחזקה. שם היא אף פגשה את מריאן - ילדה בגילה (והבת של אחת הנזירות שלאחר שילדה אותה, שינתה את דרכה והצטרפה לכנסיה). השתיים חולקות את אותו החדר, בכל זאת, גם לכנסיה בט'ורנטון אין חדרים מיותרים, ואף הפכו לחברות קרובות ביותר, עד היום. האמת היא שפרייה מצאה נחמה לא קטנה במריאן - נכון, היא כן אהבה ללמוד כישורי ריפוי, וכן, היא התחבבה על חלק לא קטן מצוות הכנסיה, אבל ללמוד משהו 'בלתי-רגיל' כזה לא היה קל, ועם כמה שאהבה את 'עובדי-הכנסיה', הם לא באמת באמת המשפחה שלה.. חוץ ממריאן, שאותה היא מחשיבה כמעט אחות! הן היו עושות כמעט כל דבר יחד, מדברות על כל מה שרק אפשר להעלות על הדעת ואפילו מתנהגות כמעט זהה (בכל זאת, שתיהן 'ילדות טובות' ותמימות שהתבגרו בכנסיה). גם בארועים חשובים או בטיוליים משפחתיים, פרייה צירפה את מריאן, שעד שהכירו, נדירות היו הפעמים שהיתה מתרחקת, ואפילו יוצאת, מהכנסיה!
כיום פרייה ומריאן כבר בנות 17, עדיין חולקות את אותו החדר ואת הקשר המאד עמוק שלהן ולומדות ריפוי (לרוב, כל אחת עם ה'מנטור' שלה). את זמנן הפנוי הן מבלות בשטח הכנסיה, או מחוצה לה, לעתים גם בביתה של משפחת את'ראן. מה גם, שאמנם הפעמים שבהן מריאן פגשה את דין הן נדירות, ועם זאת נראה שיש ביניהם אחלה כימיה (בוא גם לא נשכח שחוץ מהמשפחה של פרייה וצוות הכנסיה - לבנות לא יוצא לתקשר עם בחורים יותר מדי). הוא עצמו כמעט ולא נמצא בבית. הוא החליט לעזור לשמור על גבולות המדינה נגד כוחות האופל (ושאר מדינות עוינות). הוריה עדיין עוסקים באותו תחום, הופכים לידועים ומבוקשים יותר עם הזמן, ועם זאת כן מקפידים לשמור על קשר צמוד עם ילדיהם, בעיקר עם פרייה. היא, מצידה, חולמת לדעת כל מה שיש לדעת על קסם ריפוי, כמו ראש הכנסיה, ואולי יום אחד להציל חיים של מישהו שהרופאים לא יכלו לעזור לו, כמו שניצלה אימה. חלם נוסף (ונסתר) שלה, הוא למצוא אהבה עמוקה ומכילה, אהבה ללא תנאים, כמו שקיימת בין הוריה. היא פוחדת מבדידות ו/או לאבד את היקרים לה, ותעשה את כל שביכולתה על מנת להגן עליהם.. גם אם זה יעלה לה בחייה.

6. שיתוף פעולה: יאי.

7. נוספים: שומרת לעצמי את הזכות לוותר על החלק של הליץ' במידה ואתקשה להפרד מהמקצוע (ומהחיים XD). כמובן רומאנס, והמון בהצלחה במשחק! נראה אדיר!! P=

זהו יום מעונן, השמש רק הקיצה משנתה ושדות הכנסיה הירוקים פורחים, עוד רטובים מטל. את שואפת נשימה עמוקה ומריחה את ריח הטל המתוק. זה אולי עוד מוקדם, אפוא רוב האנשים בכנסייה עדיין ישנים, אבל זאת כניראה הסיבה שקוסטה ביקש ממך להתעורר דווקא עכשיו.
הוא רצה לדבר איתך ברוגע ונוחות רגע לפני הבאלגן של הבוקר, אך הוא לעומת זאת נראה לחוץ ומתוח. את מרגישה את הדשא הקר והרטוב מדגדג את כפות רגליך בעוד את הולכת לצידו של קוסטה בגינת הכנסייה, והוא במבט תוהה מסתכל לאופק בהליכתו הטיקסית סביב הכנסייה, מה ש-לפי דבריו-עוזר לו לחשוב. הוא נעצר לרגע מסתובב קלות לעברך עם משהו עומד על לשונו, אך שותק, מפנה את מבטו בחזרה לאופק וממשיך ללכת.
מה תעשי?

אנרקיס - celestia

את פותחת את דלת ביתך ותורקת אותה בעצבנות. את הולכת במהירות במסדרון בעוד קול הד התריקה מלווה אותך בצעדיך, ומתפשט לאורך כל ביתיך הרחב והשומם. את מניחה את ערנקך על השולחן ונאנחת בעצבנות. "זה לא הוגן" את חושבת על מה שאירע היום בטיאתרון. היום עשיתם חזרות להצגה גדולה שתתקיים בעוד חמישה ימים, סיפור אהבה קלאסי, על קוואלשית, בת לפוליטיקאי חשוב אשר פוגשת במישראס מורשני בעת טיולה בטבע לחפש אחר ורדים לבנים (ולכן שם ההצגה הוא 'ורדים לבנים') לחתונת אחותה הגדולה. השניים מתאהבים אך יודעים שאהבתם אסורה, וקונפליקט זה מלווה את ההצגה לכל אורכה, בעוד הקוואלשית - גיבורת הסיפור נלחמת בשביל להיות עם אהבת חייה, אחותה (שהיא גם הסיבה שגבורת הסיפור נפגשה אם אותו מישראס מלכתחילה) נאלצת להכנס לחתונה שהיא לא רצתה עם אדם שהיא לא אוהבת. בהצגה זו את, כמובן, משחקת בתפקיד ראשי בתור הקוואלשית המאוהבת, או לפחות שיחקת, עד שבעל הטיאתרון החליט לקדם את ביתו לתפקיד זה במקומך! ביתו הפחות מנוסה וגרועה ממך בהרבה (או לפחות ככה את חושבת) משחקת בתפקיד הראשי בעוד את מורדת לתפקיד המשני של האחות המתחתנת. להיות מקום שני מעולם לא החמיא לך, ואין סיבה שזה יתחיל עכשיו, משהו צריך לקרות, מישהו צריך לעשות משהו בשביל לתקן את האבל שנעשה כאן. בראשך עוברת המחשבה, אותה מחשבה שממנה ניסית להמנע בשנתיים האחרונות, כן! זו בידיוק! אבל, לא את לא יכולה לעשות כזה דבר, רק בשביל שלך יהיה יותר טוב? למרות שזה לא רק לטובתך אלא לטובת המופע כולו, לטובת האומנות, והקהל שיצטרך לסבול את השחקנית הנוראה הזאת. מצד שני אולי עדיף לתת לדברים לקרות, יהיו עוד מופעות והצגות... זה לא סוף העולם... נכון?
מה את עושה?

ג'אק - ShadowLight

ציטוט(ShadowLight @ 11.08.2013, 22:23) *
ספוילר:
"אני מביט בו לרגע אחרי שהוא רושם משהו בספר החשבונות שלו.. "אני רוצה מידע על מה שקורה במה שבימים אלו קורה בין קוואליקה לבין בראדור.. אם יש לך מידע כזה בכלל.." אני לוחש לו ונצמד אליו עם ראשי, מקווה שאף אחד לא שמע אותי. "You can call me jack lirtood." אני אומר ומביט בו.. אני צריך להתפלל בשביל שהוא לא יעשה דבר עם המידע שיש לו עכשיו.. זה שזה רק שם לא אומר שהוא לא יכול לנצל את זה.. ועוד שם של מישהו שמבקש מידע על בראדור.. אני מקווה שאני לא אמשוך צרות ככה..

"עם שם כזה, אתה זה שאמור להביא לי מידע על דברים כאלה" הוא אומר בצחוק מתגלגל. לאחר שהוא נרגע קצת, הוא מסיים את רישומיו סוגר את ספר החשבונות הגדול שלו ולוקח מפתח מהמדף שמאחוריו. "חדר לילה יעלה לך 50 ברונזה" הוא אומר ומניח את המפתחות לפניך על הדלפק. הוא מגרד קלות בסנטרו השעיר ונשען על הדלפק, מביט בך בעיניים רציניות ופרצוף מחייך. "מידע על סוג הדברים שאתה רוצה לדעת... יעלה לך הרבה יותר, ולצערי זה לא מה שאני מוחר. אני יכול לספר לך שמועות ותאוריות קונספירציה, אבל מהניסיון שלי, השמועות האלה לרוב טועות, ובינינו..." הוא נשען אף עוד יותר על הדלפק, שמשמיע קול חריקה, פרצופו עכשיו ממש קרוב לפרצופך, במצב שזה כבר קצת לא נעים. ריח אלכוהול ניתף מפיו כשהוא אומר "הן גם לא יעלו לך שום דבר" הוא מצחקק ונשען בחזרה לאחור. "לעומת זאת" הוא אומר לאחר רגיעה נוספת בהתקף הצחוק שלו, "אם תרצה להרוויח קצת כסף" הוא מעיף מבט חתוף עם עיניו על הקשת שלך, "יכול להיות שיש לי משהו בשבילך".

--------------------

+Quote Post
Juvia
הודעה 12.08.2013, 12:18
הודעה #34

Love is Layered.. ♥
סמל קבוצה

קבוצה: מוערכים
משתמש מספר: 15,537

ציטוט(iDolL @ 12.08.2013, 13:04) *

פרייה - Rumbelle

זהו יום מעונן, השמש רק הקיצה משנתה ושדות הכנסיה הירוקים פורחים, עוד רטובים מטל. את שואפת נשימה עמוקה ומריחה את ריח הטל המתוק. זה אולי עוד מוקדם, אפוא רוב האנשים בכנסייה עדיין ישנים, אבל זאת כניראה הסיבה שקוסטה ביקש ממך להתעורר דווקא עכשיו.
הוא רצה לדבר איתך ברוגע ונוחות רגע לפני הבאלגן של הבוקר, אך הוא לעומת זאת נראה לחוץ ומתוח. את מרגישה את הדשא הקר והרטוב מדגדג את כפות רגליך בעוד את הולכת לצידו של קוסטה בגינת הכנסייה, והוא במבט תוהה מסתכל לאופק בהליכתו הטיקסית סביב הכנסייה, מה ש-לפי דבריו-עוזר לו לחשוב. הוא נעצר לרגע מסתובב קלות לעברך עם משהו עומד על לשונו, אך שותק, מפנה את מבטו בחזרה לאופק וממשיך ללכת.
מה תעשי?

ספוילר:
OOG: מזהירה מראש - יש דברים שאני מעדיפה לכתוב באנגלית, מסתדר לי יותר טוב ומנסח נכון יותר את מה שאני מתכוונת אליו.. אם יש לך התנגדות, רק תאמר.

IG:
נהנית מהבוקר המקסים, למרות העננים הקלים.. הם מעולם לא היו מה שפגם במצב רוחי. עושה את דרכי לצידו של האח קוסטה, תוהה מה על ליבו. אני מכירה אותו כבר מספיק זמן כדי לדעת שמשהו מציק לו, מלבד לעובדה שכבר שנים הוא מקורב למשפחתי, עוד לפני שהפכתי לתלמידתו.. הוא גם הסנדק של אחי.
"האח קוסטה?" שואלת אותו בחיוך רך ומעריך. אני מכבדת אותו הרבה יותר משאוכל לתאר, זו גם הסיבה שאני לא מסוגלת לקרוא לו פשוט "קוסטה", כפי שמריאן הציעה לא פעם.. זה פשוט לא מתאים, לא הולם. קולטת אותו עומד לפנות אליי לרגע, אבל אז הוא פשוט ממשיך בדרכו, ואני נשארת עם התמיהה.. ממשיכה ללכת לצידו.
"Is there something on your mind?" שואלת ברכות. נכון, אני בטוחה במליון אחוז שמשהו יושב על ליבו. מעטות הפעמים שבהן הוא רוצה לשוחח אתי לפני הבלגן של היום-יום, וזה מעולם לא היה דבר של מה בכך! ובכל זאת, מעולם לא הייתי הטיפוס הלוחץ.. אני יודעת את מקומי, ובתור תלמידתו אין לי זכות לבוא ולדרוש ממנו שיספר לי מה קורה. מלבד זאת, אני סומכת על כושר השיפוט שלו.. בעיניים עצומות.

--------------------

+Quote Post
ShadowLight
הודעה 12.08.2013, 13:45
הודעה #35

Free!
סמל קבוצה

ציטוט(iDolL @ 12.08.2013, 12:04) *
ג'אק - ShadowLight
ספוילר:

"עם שם כזה, אתה זה שאמור להביא לי מידע על דברים כאלה" הוא אומר בצחוק מתגלגל. לאחר שהוא נרגע קצת, הוא מסיים את רישומיו סוגר את ספר החשבונות הגדול שלו ולוקח מפתח מהמדף שמאחוריו. "חדר לילה יעלה לך 50 ברונזה" הוא אומר ומניח את המפתחות לפניך על הדלפק. הוא מגרד קלות בסנטרו השעיר ונשען על הדלפק, מביט בך בעיניים רציניות ופרצוף מחייך. "מידע על סוג הדברים שאתה רוצה לדעת... יעלה לך הרבה יותר, ולצערי זה לא מה שאני מוחר. אני יכול לספר לך שמועות ותאוריות קונספירציה, אבל מהניסיון שלי, השמועות האלה לרוב טועות, ובינינו..." הוא נשען אף עוד יותר על הדלפק, שמשמיע קול חריקה, פרצופו עכשיו ממש קרוב לפרצופך, במצב שזה כבר קצת לא נעים. ריח אלכוהול ניתף מפיו כשהוא אומר "הן גם לא יעלו לך שום דבר" הוא מצחקק ונשען בחזרה לאחור. "לעומת זאת" הוא אומר לאחר רגיעה נוספת בהתקף הצחוק שלו, "אם תרצה להרוויח קצת כסף" הוא מעיף מבט חתוף עם עיניו על הקשת שלך, "יכול להיות שיש לי משהו בשבילך".

ספוילר:
"אני קצת.. איך לומר את זה.. לא בעניינים." העייפות מתחילה למלא את גופי.. כנראה שאני צריך כבר ללכת לישון. "הינה לך.." אני מניח מטבע זהב אחד.. יודע שהוא אמור להחזיר לי בדיוק חמש מטבעות כסף, אחרי שאני מניח את המטבע אני לוקח את המפתח ושם אותו באחד מהכיסים שלי. הריח של האלכוהול שיוצא מהפה שלו מעט מרתיע אותי.. אני מתרחק מעט עם הפרצוף שלי ממנו ומקווה שהוא לא יחשוב על להתקרב אליי שוב. "אני מקשיב.. מה יש לך להציע לי?" אני מתקרב אליו שוב ומתעלם מריח האלכוהול המזוויע.. עכשיו נהיה יותר מעניין בעיר הזאת!!

--------------------

+Quote Post
celestia
הודעה 12.08.2013, 14:48
הודעה #36

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 186,439

אנארקיס
ספוילר:

אאוט~ יאי!
אין~
אני מתנשמת בכבדות. תמונות של אנשים משופדים ומבותרים, תוקפות את מחשבותיי.
תחושת הסיפוק והשובע הנפשי, שממלא את החסר...
אני מכשכשת בזנב, וכמעט מגרגרת מהזיכרון.
אני מדמיינת את עצמי, תולשת בציפורניים את ליבה, של המתיימרת ובמקביל משחיתה את םניה, כך שאיש לעולם לא יחשוד שהיא יפה.

אני מנידה בראשי בכוח. "הסתלקי, מפלצת! סיימתי איתך!" לוחשת. אני מתפשטת, ממלאת לעצמי אמבט ומתרחצת בנסיון להישאר אני, ולהרחיק את המפלצת.
אני מקנאת, מחפשת תירוצים להמשיך ברצח!
לרצוח בשם האומנות והמחזה? מה אני פאנטום האופרה?
הרעיון האחרון משום מה, נראה פואטי ומפלצתי בו זמנית. אני משתשעשעת ברצינות ברעיון.

רק צריך לתפור תחפושת מתאימה...
אני מזדעזעת מעצמי.
מה אמא הייתה אומרת?
אבל אני בכל זאת מפליגה בדמיונות חמימים על דם וזריעת אימה.
לאחר כחצי שעה של אמבטיה, אני קמה, מתנגבת ומתלבשת בשמלה השחורה האהובה עלי, היא אומנם "חרושה", אך מה לעשות שהיא... מציגה את הצדדים היפים שלי?

אני אוספת את הארנק ומחליטה ללכת לפונדק הזמיר הזהוב. פונדק יוקרתי שלקוחותיו העיקריים הם אומנים ומבקרי אומנות.
אולי שם, אוכל לדעת, אם המפלצת שלי צודקת או שאני סתם מקנאת ומחפשת תירוצים.
ליבי פועם.
המפלצת זועמת, דורשת שלא אבזבז זמן... אני בוודאי נראית מהורהרת ועצובה
Oog: אהבתי את המחזה!

.

+Quote Post
pedobear9000
הודעה 12.08.2013, 19:02
הודעה #37

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 201,168

בהתכף זעם הורג אותו הכי מהר וכואב שאני יכול ונישבע אני אנקום גם אם זה הדבר האחרון שעשה. ומחפש דרך לנקמה

+Quote Post
Dante Van Deva
הודעה 13.08.2013, 11:29
הודעה #38

ג'ונין
סמל קבוצה

סליחה שאין ציטוטים, נגמר לי המקום בהודעה והייתי חייב לוותר על משהו...

פרייה - Rumbelle

Oog: אני בעצמי מעדיף אנגלית, דקסטרוס במקור נכתב באנגלית ורק אחר כך חבר שלי ואני תרגמנו את זה לעברית בשביל לשים בפורום, אז אני מבין אותך לגמרי.. tongue.gif

Ig: הוא פותח את פיו בכוונה לענות אבל משהו קוטע אותו, הוא לא מצליח להוציא מילה, הוא נעצר, מרים את מבטו למעלה ואז למטה ואז אליך, הוא משחרר נשימה ומתחיל "כשאני הייתי בגילך, זה היה בידיוק הגיל שהתחלתי את מסעותיי בעולם." הוא אומר כאשר התסכול והמעמץ על פניו מתחלף עט עט לחיוך נוסתלגי.
"הלכתי ממקום למקום, ובכל מקום אליו הגעתי קיבלו את פני בברכה ובהערכה. להביא את פלאי כוח האלים לאדם הפשוט ולראות את פניהם נדלקות בהערכה ובתודה, היא חוויה שאין כמוה." הוא צוחק צחוק קטן של התרגשות ומרים את ידיו, אשר לבסוף נוחתות על כתפיך. "אך זה היה לפני זמן רב, איני צעיר כשהייתי פעם, ולבטח, איני נעשה צעיר יותר" הוא אומר בצחוק משתנק, וחיוכו חוזר לרצינות, "אני מתגעגע לימים ההם, של המסע וההרפתקאה, וכשהחלטתי לתמקם בכנסייה הזו עד סוף ימי, הדברים האלה חסרו לי מאוד..." הוא נעצר, כאילו מילותיו נתקעים בגרונו ומסרבים לצאת, הוא מהדק את אחיזתו בכתפיך וממשיך בקושי "אך.. מה שחסר לי יותר מאלו היה ההערצה, תחושת הסיפוק שבאה מלראות את מבט הפליאה של אדם שראה בפעם הראשונה קסם, קסם שריפה אותו או אדם אחר היקר לליבו, מבט המלובה בזיקה המלאת תדהמה, סקרנות והכרת תודה. והידיעה שהמבט הזה בא כתוצאה ממעשה ידי, היא ידיעה המלווה בתחושה טובה מכל תחושה אחרת - תחושה אשר לא הייתי צריך להתגעגע אליה יותר, כיוון שראיתי אותה כל יום ויום על פרצופך, כאשר למדתי אותך את סודות הקסם" הוא מלטף את פרצופך כאשר דימעה כמעט זולגת מעיניו, ומשב רוח קריר מלטף את פרצופך מהצד הנגדי, מעיף את שיערך ומכסה חלק מפניך. "ובקרוב תגיעי לגיל המתאים, ותוכלי לצאת למסע בעצמך, ואף שתחסרי לי עד מאוד, זה יהיה חטא נוראי מזקן שוטה כמוני לשמור בחורה כה צעירה ומוכשרת לעצמו" הוא מחייך חיוך אוהב ומסית את שיערך לאחור.
"ילדתי, כאשר ימלאו לך 18 תצטרכי לבחור אם לצאת למסע או להשאר בכנסייה, כמובן שתוכלי להתחרט ולצאת בגיל יותר מאוחר או לחזור מוקדם מהמסע, אך למרות שזה כואב לי, וליבי נקרע, אני חייב להפציר בך ילדתי - צאי למסע, תחלקי את הכוח שניתן לך עם העולם, ובתמורה העולם יתן לך טוב מעבר לציפיותיך הפרועים ביותר!" הוא מוריד את ידיו מפרצופך מטה ואוחז בידיך, ידיו הקרות והמחוספסות לוחצות את ידיך עם חיוך עצוב שנמרח על פרצופו של קוסטה. "אך אם תבחרי להשאר, לא אוכל לסרב לך" - תגובתך?
(תרגישי חופשייה להחליט מה שאת רוצה! משהו פה קודם אמר לי שהוא עשה בחירה כלשהי בשביל "לעשות לי טובה" או "לזרוק לי עצם" אז בבקשה אל תדאגי לי - אני מסתדר לבד מצויין כמו שאת רואה :] אל תרגישי מחוייבת לצאת למסע הזה אם את לא רוצה! אל פרייה לא תבוא להרפתקאה - ההרפתקאה תבוא לפרייה - מבטיח)
משהו שאני צריך שתחליטי זה עוד כמה זמן יש לך יומולדת, תגידי לי בשבועות, חודשים פועלים קצת שונה בעולם הטבעי - משהו שאני יסביר בהזדמנות ובצורה יותר כוללת ומפורטת.

ג'אק - ShadowLight

"שמעת פעם על מאללים נכון?" הוא שואל ומוציא 5 מטבעות כסף מקופסא קטנה מתחת לדלפק. "יצורים קטנים ומכוערים, הם באים לפעמים בלילה לבית קברות ליד העיר וחופרים החוצא גופות של אנשים, משאירים מאחוריהם בלאגן ענקי, בני בליעל קטנים" הוא מתחיל למלמל לקראת הסוף, "בכל מקרה האנשים בעירה הקטנה שלנו עסוקים מידי בשביל לדאוג שיהיה אוכל לאנשים שעדיין חיים אז אין להם זמן לטפל בשטויות האלה, אבל יהיה נחמד אם אני לא אצטרך לקבור את ההורים שלי עוד פעם, זה מתחיל להיות קצת מדכא." הוא אומר בטון שמתחיל משועשע ונגמר בקצת עצוב, רגש שעד עכשיו לא הייתה בטוח אם הוא יכול בכלל להרגיש. "העיריה הסכימה להביא 8 זהב למי שיבריח את המאללים האלה, רק תזכור להביא איתך הוכחה שאתה טיפלת בהם אה?" הוא אומר וקולו חוזר לטון הרגיל.
(מידע על המאללים תוכל למצוא בספרייה, הם אוייב ראשון מושלם בשביל מעלה באוב כמוך smile.gif

אנארקיס - celestia

Oog: בהשראת רומיאו ויוליה כמובן tongue.gif (בתוספת אירוניה)
Ig: את הולכת ברחבי תרבורט בשעת ערב, יש אור ברחובות ואנשים רבים מחפשים מקום לבילוי.
כאשר את לבסוף נכנסת לזמיר הזהוב מלצר מזהה אותך מיד וניגש אליך, "איפה תרצי לשבת גברתי?" הוא שאול בנימוס בעוד הוא מסדר את קלות את העניבה שלו. את מסתכלת סביב, האווירה בפונדק שקטה ואלגנטית, כמו שהיית מצפה, האורות עמומים וברקע יש מוסיקה שמנוגנת מתקליט בפטיפון, מוסיקת ג'אז בווליום נמוך מספיק שאנשים יוכלו לדבר ברוגע ומבלי להרים את הקול. את מזהה חלק מהאנשים שנמצאים בפונדק, בשולחן אחד יושבים שני מבקרי אומנות מדברים על 'אולט' - צייר חדש שעולה בפופולריות בזמן האחרון. בשולחן אחר יושבים 2 אנשים שאינך מזהה ביחד עם מי שאת מזהה כ'קליף מרכוס' משורר מפורסם.
שולחן לידם הינו שולחן ריק ובסוף הפונדק, בזווית העין את מזהה את 'מלי לרק' - מי שהייתה אמורה לגלם את האחות המתחתנת במחזה 'ורדים לבנים' וכאשר הבת של בעל הטיאתרון החליפה אותך בתפקיד הראשי, את החלפת את מלי בתפקיד המשני של האחות, מלי כתוצאה מכך קיבלה תפקיד אף יותר גרוע, בתור נציבה, יש לה משפט אחד או אולי שניים בכל המחזה, כמה שאת סבלת מהאי צדק שנעשה בטיאתרון, היא סבלה פי 2, ועוד במיוחד - שלא כמוך - התפקיד הזה היה יכול לעזור לה המון, התפקיד הזה היה יכול להיות פריצת דרך בשבילה, ומעבודה איתה את יודעת שזה כניראה גם מגיע לה.
אבל היא לא סדיסטית משוגעת כמוך... לפחות עד כמה שאת יודעת, אז אולי במידה מסויימת את כן סבלת יותר ממנה.
איתה בשולחן יושבים השחקן שהיה אמור לשחק כבעלה ועכשיו משחק כבעלך, ועוד משהו שניראה לך מוכר, אך את לא מזהה.

אלפא - אחיה

הדרך לנקמה זה ימינה פעמיים ואז שמאלה ליד השלט שאומר 'תפרט יותר יא מצחיק!' ><
אם אתה רוצה לעשות משהו אתה תצטרך להסביר איך, מי, מה, ולמה.
אתה יכול להתייעץ עם רייסטלין או שאתה יכול ללכת לנמל הקרוב ולקנות ספינה, אני לא מתכוון להחליט את הדברים האלה בשבילך, אתה תצטרך לפרט.

בקשר ללהרוג אתו. אני יעשה גלגול של 20 +1 רק בשביל לוודא שלא נכשלת לגמרי, כל עוד תקבל 1 או 2 טבעי, אתה תפגע בו ותהרוג אותו. קיבלת:
11+1/20
אתה נע לכיוונו בעוד הוא קשור לבול עץ הכרות, הוא מנסה לבעות ולברוח אך ללא הצלחה, אתה שולף את הלהב שלך ודוקר אותו בכתף, ואז לעט לעט חותך אותו לאורך כל חזיהו עד שאתה מגיע ללב, הוא צורח בכאב מחריש אוזניים והדם שלו ניתץ לך על הפרצוף והעיניים, העיניים שלך נפגעות ואתה שולף את הלהב מחזיהו באנחה ומנקה את עצמך, כשאתה פוקח את עיניך, אתה רואה את גופתו יושבת חסרת חיים.

לידיעתך אתה נמצא ליד נמל לתביי, נמל נטוש שמשמש כבסיס לאנשי קסטרסה המגיעים מהיבשת הרחוקה.

אהה כן... ותתחיל לצוטט את התגובות שאתה מגיב להם, אתה בן אדם אינטליגנטי מספיק להבין לבד איך לעשות את זה.

קיאוסו - ג'ון סמית'

מצטער אם כתבתי את השם לא נכון, אני פשוט בלי אינטרנט ואין לי אותו מולי כרגע.

מה שאני רוצה לעשות זה להתחיל את המשחק בידיוק איפה שעצרת ברקע.
את מתקרבת אל המטרה עם סכין ביד. הוא במהרה שולח את ידו להוציא את סכינו, יש לך הזדמנות לתקוף אותו לפני שהוא שולף את הסכין. מה את עושה?

--------------------

+Quote Post
ג'ון סמית'
הודעה 13.08.2013, 12:31
הודעה #39

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 200,941

ספוילר:
קיאוסו - ג'ון סמית'

מצטער אם כתבתי את השם לא נכון, אני פשוט בלי אינטרנט ואין לי אותו מולי כרגע.

מה שאני רוצה לעשות זה להתחיל את המשחק בידיוק איפה שעצרת ברקע.
את מתקרבת אל המטרה עם סכין ביד. הוא במהרה שולח את ידו להוציא את סכינו, יש לך הזדמנות לתקוף אותו לפני שהוא שולף את הסכין. מה את עושה?

ספוילר:
'לא ידעתי שיש לו סכין' אני חושבת ומנסה לדקור אותו בחזה

+Quote Post
ShadowLight
הודעה 13.08.2013, 14:26
הודעה #40

Free!
סמל קבוצה

ציטוט(iDolL @ 13.08.2013, 11:29) *
ג'אק - ShadowLight

"שמעת פעם על מאללים נכון?" הוא שואל ומוציא 5 מטבעות כסף מקופסא קטנה מתחת לדלפק. "יצורים קטנים ומכוערים, הם באים לפעמים בלילה לבית קברות ליד העיר וחופרים החוצא גופות של אנשים, משאירים מאחוריהם בלאגן ענקי, בני בליעל קטנים" הוא מתחיל למלמל לקראת הסוף, "בכל מקרה האנשים בעירה הקטנה שלנו עסוקים מידי בשביל לדאוג שיהיה אוכל לאנשים שעדיין חיים אז אין להם זמן לטפל בשטויות האלה, אבל יהיה נחמד אם אני לא אצטרך לקבור את ההורים שלי עוד פעם, זה מתחיל להיות קצת מדכא." הוא אומר בטון שמתחיל משועשע ונגמר בקצת עצוב, רגש שעד עכשיו לא הייתה בטוח אם הוא יכול בכלל להרגיש. "העיריה הסכימה להביא 8 זהב למי שיבריח את המאללים האלה, רק תזכור להביא איתך הוכחה שאתה טיפלת בהם אה?" הוא אומר וקולו חוזר לטון הרגיל.
(מידע על המאללים תוכל למצוא בספרייה, הם אוייב ראשון מושלם בשביל מעלה באוב כמוך smile.gif

ספוילר:
"היצורים הדוחים האלה? מה איתם..?" אני שואל ומתעניין יותר ויותר ב"משימה" שהוא מביא לי. 'זה באמת לא נשמע כזה כיף לקבור את ההורים של עצמך פעם אחר פעם.' אני נזכר במקרה עם אימא ומרגיש סוג של פחד ממה שאני מסוגל לעשות.. ממה שהגופות יכולות לעשות. "אני אשמח לעשות את זה!! אל תדאג אני לא אשכח.." אני אומר נלהב בגלל שסוף כל סוף אני יכול להשתמש ב"כישרון" שלי למטרה טובה.. אולי אפשר להוציא גם מזה משהו טוב.. אני מסיים לדבר עם בעל הפונדק ומתחיל לעשות את הדרך אל בית הקברות, אם אני לא אמצא אותו אני אבקש מאנשים עזרה בלהגיע לשם..

--------------------

+Quote Post

77 עמודים V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 23.10.2019 , 22:21