IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

2 עמודים V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> מנגת יוני WTF, רציני? נוווו
Yami Tenshi
הודעה 06.06.2011, 10:37
הודעה #21

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 9,397

הלינק לא הושם שם כדי "לרדת", אני כדי לעורר את הדיון ולהמשיך אותו כאן.
זה דיון לגיטימי לחלוטין, ואף אחד מאיתנו לא חושב רע על המשתמש ששאל אותו, יש כאן סטיגמה שצריך לתקן.

פראדייז קיס היא ממש לא מנגת שוג'ו טיפוסית, וההשוואה לדמדומים ממש צורמת.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Dannyboy
הודעה 06.06.2011, 10:57
הודעה #22

AKA Swipe
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 101,392

tomer זה היה ג'וסיי
ולגבי המנגה עצמה... אני עוד מעט מסיים את ווליום 1 ו... זה כל כך גיייייייייי אבל... זה בא עם הומור דיי טוב אז אני ימשיך בנתיים
זה מזכיר לי תתחושה שהייתה לי עם ouran highschool host club, כן , מצד אחד אני יושב ושואל את עצמי"מה לעזאזל אני רואה" ומצד שני אני צוחק כמו משוגע

לא אכפת לי שיש לינק לזה בפייסבוק כי אני בטוח שהיו עוד חברה שחשבו אותו הדבר, אני לא יכנס לדיון על זה (בשביל זה יש ת'פגישה)
אבל אני כן יגיד לכל אותם אנשים בעלי הספקות לגבי המנגה:
1) זה לא lovey dovey shojo בלעעעעע
2) מהרושם שלי על עכשיו, המנגה די מצחיקה (אפילו שהיא גיי-ית ברמות)

--------------------

+Quote Post
Yami Tenshi
הודעה 06.06.2011, 22:49
הודעה #23

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

זו עדיין מנגה שמוגדרת נשית, לכן היא "גיי" להגדרתך,
אבל אני שמחה שאתה מסכים שהיא לא כמו השוג'ו הרגילים smile.gif
מקווה שתהנה, ותצחק עוד הרבה!

--------------------

+Quote Post
Prototype
הודעה 15.06.2011, 19:51
הודעה #24

Bam ratatata tatatatata
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 61,589

אני חושבת שגם אם זה ג'וסיי/שוג'ו זה לא אומר שבגלל שיש בזה רומנטיקה זה לא מתאים לך. אני חושבת להפך.
לדעתי פשוט לקרוא אך ורק מנגות בוגרות, או רק שונאן, זה סתם לא לתת צ'אנס לשום דבר אחר מלבד זה.
זה כמו שאני אגיד שבגלל שאני בת אין מצב שאני אנסה לקרוא סיינן או שונאן. וזה ממש לא נכון, כי אני מאוד אוהבת את ז'אנר הסיינן, ודוגס (המנגה המומלצת הקודמת שהייתה) היא המנגה הכי אהובה עליי.

--------------------

+Quote Post
Dannyboy
הודעה 17.06.2011, 06:34
הודעה #25

AKA Swipe
סמל קבוצה

שמעי, סיימתי כבר לקרא את פרדייס קיס... אני לא יפרט הרבה, את זה אני ישאיר לקפה עצמו
אבל במהלך המנגה היו הרבה פעמים שחשבתי
"Dude?! what the hell are you reading"
אומנם היא מנגה זורמת עם הרבה הומור אבל עדיין... במהך הקריאה פשוט מרגישים שזה מיועד למין היפה יותר
לדוגמא:
ספוילר:

שקראתי את ה"ed note" פשוט התבאסתי

--------------------

+Quote Post
Yami Tenshi
הודעה 17.06.2011, 18:08
הודעה #26

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

... המנגה היא עדיין מנגת ג'וסיי, שמיועדת לנשים. ההערה היא הערה של העורך/ת בלבד, וסצנות של דוגמניות או סתם נשים שנופלות על הבמה בתצוגה קיימות בעוד אינסוף מקומות.
אבל כמו שהמנגה הקודמת, דוגס, מיועדת לגברים אבל גם נשים נהנו ממנה, וחצי מאלו שהגיעו לפגישה הם נשים, כך גם עכשיו. לא מעט גברים גבריים למדיי קראו את המנגה, אהבו אותה, ויגיעו. אתה תראה לבד כשתהיה שם. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Dannyboy
הודעה 18.06.2011, 02:55
הודעה #27

AKA Swipe
סמל קבוצה

נוווו את ממש לא מבינה אותי!!! במהלך המנגה היו קטעים שפשוט "הכו" בי עם הנשיות שבהם
ורפרנס של העורכ(ת) לסקס והעיר הגדולה פשוט צעק לי " אחי!! זה כלכך גיי!!"
אני די ציני פה, אני לא מבקר את המנגה ולא מנסה לתת חוות דעת רצינית, אני רק אומר, שהיו רגעים במנגה שפשוט... אהההממממ
תחשבי שבאיזה מנגת אקשן אחרי שהגיבור מנצח בקרב עם פיצוצים ושיט באה איזה בחורה שופעת בביקיני ונותנת לו עם צלחת וסנדויץ'
מה יעבור לך בראש?

--------------------

+Quote Post
Lambdadelta
הודעה 18.06.2011, 04:41
הודעה #28

Kuma SHOCK
סמל קבוצה

קבוצה: צוות אנימנגה
משתמש מספר: 32,309

ציטוט(S_wipe @ 18.06.2011, 03:55) *
נוווו את ממש לא מבינה אותי!!! במהלך המנגה היו קטעים שפשוט "הכו" בי עם הנשיות שבהם
אני די ציני פה, אני לא מבקר את המנגה ולא מנסה לתת חוות דעת רצינית, אני רק אומר, שהיו רגעים במנגה שפשוט... אהההממממ
תחשבי שבאיזה מנגת אקשן אחרי שהגיבור מנצח בקרב עם פיצוצים ושיט באה איזה בחורה שופעת בביקיני ונותנת לו עם צלחת וסנדויץ'
מה יעבור לך בראש?

"אחי! זה כל כך לסבי!" ?
(הייתי חייב)

+Quote Post
Dannyboy
הודעה 18.06.2011, 13:14
הודעה #29

AKA Swipe
סמל קבוצה

ציטוט(Bernkastel @ 18.06.2011, 05:41) *
ציטוט(S_wipe @ 18.06.2011, 03:55) *
מה יעבור לך בראש?

"אחי! זה כל כך לסבי!" ?
(הייתי חייב)

חחחחחח מבחינתי גיי/נשי תופס פחות או יותר לאותם דברים (סורי אם זה פודע בנשים/גייז)
אבל נראה לי הבנת את הפוינט, אם זה היה קורה במנגה רגילה כזאת כל בחורה ממוצעת הייתה ישר חושבת "מה לעא... שוביניזם on7.gif "

--------------------

+Quote Post
Julian
הודעה 18.06.2011, 13:39
הודעה #30

אני גרוע ואיטי טי טי
סמל קבוצה

משתמש מספר: 6,979

כן, אבל זה שוביניזם - זלזול בנשים. זה להביע זלזול בבני אדם וזה מראה על צורת חשיבה מיושנת ומקובעת, ואני יכול להבין נשים שירגישו פגועות כי שוביניזם זה התייחסות למין שלה בצורה סטראוטיפית ומזלזלת, בדיוק כמו שאתה תתעצבן אם תראה זלזול ביהודים בתוך איזה מנגה, זה פוגע ישירות בך.
איך בדיוק את רוצה להשוות את זה שאתה מסתכל ואומר לעצמך "זה נשי!". הדוגמא היחידה שאני יכול לקשר עם זה היא תגובה של אישה שרואה סרט אקשן וצועקת "זה גברי!".
בקשר ל"אחי! זה כ"כ גיי!" שלך, זה באותו משקל של בת שרואה סרט כמו מיליון דולר בייבי שמדבר על מתאגרפת ולא מסכימה לצפות בזה כי הבת שם מתאגרפת בטענה של "אחותי! זה כ"כ לסבי!".

ספוילר לסוף
ספוילר:
הקטע הגיי הרציני היחידי שהיה שם זו איזאבלה והאהבה שלה לג'ורג'. זה הדבר היחידי שאני מוכן להסכים שהגיוני לומר עליו "אחי! זה גיי!"

חוץ מהנקודה הזו,

כל הריפרנסים לאהבה בין בנים היו הומוריסטים לחלוטין, וכל ההתעסקות באופנה שווה בדיוק לבת שרואה אגרוף בנות וטוענת שזה לסבי בכלל שהבת מתאגרפת. אין שוב קשר בין לסבי ואיגרוף נשים, או בין גיי ואופנה, וזה שימוש בסטראוטיפ בצורה דיי מגעילה.

--------------------

+Quote Post
Dannyboy
הודעה 18.06.2011, 13:59
הודעה #31

AKA Swipe
סמל קבוצה

כן אבל אני ציני!!! שמע, יש לי גם ביקורות רציניות על המנגה הזאת אבל אני יחכה עוד שבועיים איתם

איזבלה בכללי גרמה לי לצמרמורת קטנה כל פעם שהיא הופיע

ספוילר:
כל הקטע עם גורג' ואיךשלאקוראים למאפר מה"גליטר פלנט" שהיו די הרבה כאלה לרמה שיוקארי אשקרה חושבת שהוא בוגד בה איתו...

אפילו שזה גיי בלי שום קשר, המשחק הזה עם יאוי במנגה מראה שהיא מכוונת כלפי נשים ובגלל זה
אפילו שידעתי שזה הומוריסטי והכל עברה בי הרגשה מוזרה.

קיצר אני לא רוצה להתחיל להכנס פה לדיון כי זה סתם ספויילרים ויש את המפדש עצמו בשביל זה XD נראה לי היה מצחיק

--------------------

+Quote Post
Nisenhouse
הודעה 18.06.2011, 17:31
הודעה #32

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 8,002

אני לא יודע מי הכניס לך לראש שאיגרוף זה גברי ואופנת ביגוד זה דבר נשי.
בתור אחד שלא מבין דבר במשחקי ספורט או ביגוד, אני חייב לציין שכל הדברים האלה הם דברים תקופתיים.
פעם לביגוד הייתה משמעות הרבה יותר חזקה בחלק המשפיע של האוכלוסיה (ראה למשל "בגדי המלך החדשים"), והדבר הצביע על מעמד.
יתר על כך, בחברות שונות בעולם היאבקות ושאר סיגוי הספורט היו שייכים במקביל לשני המינים. אותו דבר ניתן להגיד על בישול מקצועי שהיום
הוא עולם גברי ורק לאחרונה נשים נכנסות לתחום.

הנקודה הנשית היא נקודת המבט של הגיבורה והערכים שלה. גם אם תשים לב, מיניות נשית היא דבר משני, בעוד שמיניות גברית לקחה יותר
דפים (גם אם בטון מבודח).
העולם הרגשי של הדמויות הרבה יותר עשיר מזה שתראה בסיינן או שונן והגברים מביעים יותר ממנו (וכשלא, אז זה אומר משהו על הדמות).
למה? כי זה מכוון לקהל שחי ומשקיף ככה על העולם.

+Quote Post
Julian
הודעה 18.06.2011, 22:29
הודעה #33

אני גרוע ואיטי טי טי
סמל קבוצה

ציטוט
העולם הרגשי של הדמויות הרבה יותר עשיר מזה שתראה בסיינן או שונן והגברים מביעים יותר ממנו (וכשלא, אז זה אומר משהו על הדמות).

...חולק על זה. סיינן מציג גם רגשות של דמויות, וזה פשוט זלזול לומר דבר כזה. נכון בסיינן הרבה פעמים פחות מתרכזים בתחום הרומנטי של אהבה, אבל אהבה זה לא הרגש היחידי שקיים.

מסכים עם שאר מה שאמרת.

--------------------

+Quote Post
Yami Tenshi
הודעה 18.06.2011, 22:32
הודעה #34

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

יש הרבה יותר התמקדות בחיים של דמויות וברגשות שלהם, כי זה הז'אנר.
במנגות סיינן תמצא התייחסות כמובן, אבל היא הרבה יותר שולית, כי שם שאר הדברים הם אלו שתופסים את המקום המרכזי.

--------------------

+Quote Post
Nisenhouse
הודעה 18.06.2011, 22:37
הודעה #35

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 8,002

לא לזה התכוונתי. בסיינן, לרוב, כאשר מוצגים רגשות שונים, הם לא באים לידי ביטוי בצורה ישירה אלא במתוך מעשה.
בסיפור הזה, הגיבורה שואלת את עצמה שוב ושוב איך היא מרגישה ומנהלת דיונים שלמים (ומשתדלת לנמק אותם. לפעמים
גם היא נכשלת ומודה בזה). לא חושב שיצא לי אי פעם להיתקל בסדרה אחרת בז'אנר השונן/סיינן שיש בו מידה כזאת של
טרחנות. לא שאין כלל רגשות או הצגת רגשות או אפילו הבעת רגשות אם במחשבה או במילים, אבל זה לא ברמה הזאת.
כרגע אני בספק אם ישנה סדרת סיינן שמתייחסת באופן הזה לרגשות השונים.

ובכלל, לא טענתי שאהבה היא הרגש היחיד המתואר פה: יש לך קינאה, תקווה, רחמים, שאיפה ומה לא.

+Quote Post
Julian
הודעה 19.06.2011, 11:48
הודעה #36

אני גרוע ואיטי טי טי
סמל קבוצה

^כן, אבל אהבה זה הרגש היחיד שמוצג פחות בסיינן ויותר בג'וסיי, השאר דיי מקבילים לשניהם.
ואני מסכים עם זה שבג'וסיי באמת יותר נכנסים לדיבור על רגשות, ומתמקדים יותר ברגשות(כמו שאמרה שתי הודעות מעלי).

אבל,
ציטוט
העולם הרגשי של הדמויות הרבה יותר עשיר מזה שתראה בסיינן או שונן

עם זה אני לא מסכים. אני לא חושב שלדבר על רגשות אן להתעסק בהן הופך את ה'עולם הרגשי' של הדמות לעשיר יותר.
ספוילר:
ובכלל הגברים בפאראקיס לא דיברו הרבה על הרגשות שלהם, הראשית דיברה בעיקר והגברים הציגו יותר את הדברים בפעולות ם:

--------------------

+Quote Post
Nono-Chan
הודעה 23.06.2011, 21:39
הודעה #37

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 25,660

וואו...רק שתדע, אני בד"כ לא סובלת מנגות שונן וסיינן וממש ממש לא מתעניינת כמעט בכל מנגה, אנימה או אפילו סרט שנראים כאילו רובים ומכות מככבים שם. אבל אני התלוננתי על משהו? אמרתי למישהו שזה לא נראה לי בסדר שזו המנגה הראשונה במנגה קפה?
לא.
תמיד לאנשים יהיו העדפות מסויימות. תמיד לאנשים יהיו דברים שהם ישללו מהמבט הראשון. נכון, אם הייתי קצת מנסה להתעניין,אולי הייתי רואה הרבה יותר עומק בדוגז ואפילו נהנית מזה. אבל כמו שאתה שולל מנגה על אופנה, אני שללתי מנגה כמו דוגס. בסדר גמור לעשות את זה, זו זכותך המלאה, אבל לפי דעתי אין טעם להתלונן על דברים מהסוג הזה-כי אי אפשר לרצות את כולם.
למזלי פרדייז קיס זו אחת המנגות האהובות עליי. יש יותר מ50% שהמנגה הבאה שהמנגה קפה יבחרו יהיו ממש לא לטעמי, אבל זה לגמרי הגיוני ונורמאלי, כי שוב, כל אחד אוהב משהו אחר. וחוץ מזה, אני מאמינה תתעמק קצת במנגה, אולי אפילו תהנה ממנה. אבל סך הכל, מי אני שיש לי את הזכות להגיד את זה?
בכל מקרה, מה שרציתי להגיד זה שיש המון מנגות, הרבה ז'אנרים שונים וקהל עם דעות ואהבות שונות. אני בטוחה שבמנגה קפה הם מנסים לפנות לכמה שיותר ייעדים. אם המנגה הזו שוג'ואית מדי בשבילך, אולי המנגה הבאה תהיה בול לטעמך.

~עריכה~
קראתי עכשיו בריפרוף חלק מהתגובות וראיתי שנתת צ'אנס למנגה. זה כבר טבD:

--------------------
(alt + g)
The real truth is...I'm a mango

+Quote Post

2 עמודים V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 19.07.2019 , 04:25