IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

17 עמודים V  < 1 2 3 4 > »   
Reply to this topicStart new topic
> משוב פורום מוזיקה, feedback
Erza
הודעה 13.12.2008, 21:48
הודעה #21

Bootyzilla
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 38,582

למה סגרו את נושאי ההורדות? זה היה הדבר היחיד בערך שהביא פעילות לפורום Oם

--------------------

My Anime List

מנהלת פורם דיבורים, חברת צוות בליץ' ואנימנגה לשעבר

Go to the top of the page

+Quote Post
NamelessATM
הודעה 13.12.2008, 21:52
הודעה #22

בעלים
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 58,736

כי יש לך את הלינקייה בשביל אתרים שדרכם אתה יכול להוריד שירים.

--------------------
יש שלושה סוגים של אנשים: כאלה שיודעים לספור, וכאלה שלא.

+Quote Post
Flicker
הודעה 13.12.2008, 21:55
הודעה #23

אינך אלא מי שאתה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 28,270

ציטוט
אנשים נכנסים לפורום, רודפים אחרי עצמם והבקשות שלהם, מקבלים את הלינקים הזוהרים שלהם, שאנחנו, האנשים שכן מבינים ומתעניינים מביאים להם, ויוצאים. אז אמרנו, אנחנו לא רוצים תודות, אבל כניסה-שתיים לפורום מדי יום, לראות מה את/ה כן יכול/ה לראות ולהבין ובעצם לתת הודעה מעצמך בשביל הפורום, מלבד נושאי ההורדות, זה דבר שאנו מייחלים לו.
נושא ההמלצות נשאר פתוח, מכיוון שהוא לא בקו אחד עם הנושאים האחרים

מה שקורה עם נושאי הבקשות

לבדוק בנעוצים היה יכול להיות אחלה

ציטוט
כי יש לך את הלינקייה בשביל אתרים שדרכם אתה יכול להוריד שירים.

לא קשור
כמו שאמרנו, אנחנו פשוט לא רוצים שיבואו המניאקים האלה שמבקשים, מקבלים ועפים מפה.

--------------------

'כאן בדרך כלל מופיעים דברי החוכמה של צוות ההנהלה, שמחליטים לחפור על איך כמה ולמה צריך להתנהג.
ובכן זה סתם ז**** שכל.. תתנהגו יפה, ולא תקבלו בראש.' Solitude.

+Quote Post
Jethro
הודעה 13.12.2008, 22:16
הודעה #24

סאנין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 17,956

וזה אומר שצריך לדפוק את כל אלה שקבועים פה (אני למשל XD)?
תכלס כאילו למה, הייתם יכולים להגביל את סכום ההודעות שצריך בשביל בקשה... נניח רק משתמשים עם 50 הודעות ומעלה יוכלו לבקש.

--------------------
when once you had believed it
now you see it's sucking you in
to string you along with the pretense
and pave the way for the coming release

+Quote Post
Solitude
הודעה 13.12.2008, 22:24
הודעה #25

חבר ANBU
סמל קבוצה

משתמש מספר: 38,797

Fog
אנחנו עושים, אל תדאג לנו. יש דברים שאתה לא יודע. אבל מה שאתה כן יודע, ואני רואה את הרצון שלך לעזור והכל, אז תעשה את זה, גם שמשתמש רואה משתמש עיניו נפקחות, זה לא תלוי רק בנו.

ליאור
אז בוא אני אסביר לך.. מה הבעיה בזה? הבעיה בזה היא שלאנשים מסוימים אכפת.
על עצם העובדה שאנשים באמת נכנסים לכאן, נוהרים לנושאי ההורדות והזיהויים לראות מתי הבקשה שלהם מוכנה, כמו באיזה פיצרייה או משהו כזה. אנשים סיגלו לפורום אורח חיי ניצול, אנשים לא רק שהם מנצלים אנשים ללא הרף בנושאי ההורדות, הם מנצלים את הפורום עצמו. אני לא מעוניין שיהיו נושאים בפורום שרק בשבילם ובגללם יכנסו לפה אנשים, שגם ככה לא מועילים לו. אם בנאדם יכול לבוא ולבקש 5 אלבומים של להקה מסוימת ועונים לו, אין סיבה שהוא לא יפתח סיקור ללהקה המסוימת הזאת. אם בנאדם מבקש זיהוי של שיר של להקה, או המלצה או W/E, אין סיבה שהוא לא ידון בנושא הרשמי שלה, יתן עליה מידע, וכאלה. זה לא קורה, אנשים מגיעים לפורום ומבקשים דברים. כשנותנים להם אותם, הם חוזרים לאינדקס והולכים לפורומים שמעניינים אותם. כן, בסופו של יום מוזיקה היא חלק מכולנו, היא יכולה להיות משותפת והיא יכולה להיות הרבה דברים, אבל כשאנשים לא מיישמים את זה ובעצם גורמים לפורום למות עוד יותר בסופו של דבר, צריך להיעשות משהו.
אם הם יתרחקו ואם לא, תשאיר את זה לי. חוץ מזה, אני לא מבין ממה אתה יותר מתוסכל, באמת מהפורום או מהבקשות שלך שלא נענו.

רוני
כמובן איך לא, תראו כולם, זאת תגובה טיפוסית של מישהו שנכנס לפורום רק בשביל ההורדות. ולא רק שאת ביקשת הורדות ולא עשית כלום למען הפורום בשיט, ולא שאני מאשים אותך, אולי את באמת לא מבינה, אבל להתעניין מעט זה קשה? להיכנס מדי פעם?
עם כל השירים שאת מבקשת, והם לא מעט, ועוד יש לך דרישות ממי שמביא לך, אני מוצא בזאת חוצפה, מאוד.

אמיר
לגבי סכום ההודעות, הדבר הזה יצא לפועל רק עם המערכת החדשה, שאנשים עם סכום הודעות מסוים במוזיקה יוכלו לבקש.
ולמה? פירטתי בכל הנושא. הקבועים לא אמורים להידפק מזה, אתה יותר מכולם לדעתי צריך לתמוך בזה, אבל איך שאתה רואה את זה.

--------------------
האור שלנו.

+Quote Post
Jethro
הודעה 13.12.2008, 22:32
הודעה #26

סאנין
סמל קבוצה

ציטוט
אמיר
לגבי סכום ההודעות, הדבר הזה יצא לפועל רק עם המערכת החדשה, שאנשים עם סכום הודעות מסוים במוזיקה יוכלו לבקש.
ולמה? פירטתי בכל הנושא. הקבועים לא אמורים להידפק מזה, אתה יותר מכולם לדעתי צריך לתמוך בזה, אבל איך שאתה רואה את זה.

כמובן שהקבועים לא אמורים להידפק מזה אבל כמו שאומרים (טוב בעיקר איתי) אמור זה שם של דג ובנאדם שקבוע שאין לו ממי לבקש או שאין לו אתרים וכאלה, מאיפה הוא יביא עכשיו הורדות?
הייתי תומך בזה אם זה היה מצליח לגעת ספציפית רק באלה שבאמת לא מגיע להם הורדות אבל יש פה קהילה וזה פוגע.
ולמה אני אמור לתמוך? XD

--------------------

+Quote Post
Solitude
הודעה 13.12.2008, 22:34
הודעה #27

חבר ANBU
סמל קבוצה

קהילה וזה פוגע?
פשוט תחליט במי אתה תומך, בקהילת האנשים שמדובר עליהם פה, או בפורום עצמו.
הצגתי את הטיעונים שלי בכל הנושא, והם האמא של המוצדקים, אם למישהו יש בעיה כלשהי - הוא מוזמן לפנות אליי.

--------------------
האור שלנו.

+Quote Post
Jethro
הודעה 13.12.2008, 22:52
הודעה #28

סאנין
סמל קבוצה

ציטוט(Solitude @ 13.12.2008, 22:34) *
קהילה וזה פוגע?
פשוט תחליט במי אתה תומך, בקהילת האנשים שמדובר עליהם פה, או בפורום עצמו.
הצגתי את הטיעונים שלי בכל הנושא, והם האמא של המוצדקים, אם למישהו יש בעיה כלשהי - הוא מוזמן לפנות אליי.

הטיעונים שלך מוצדקים אבל הבעיה זה טיעוני הנגד. יכול להיות להיות לך אלף ושלוש טיעונים מוצדקים וזה לא עוזר לך אם מישהו מביא לך טיעון אחד שמחסל אותם
והקהילה עושה את הפורום לא? בסך הכל היו מקרים של אנשים שבאו לפה מבקשת שירים תמימה, עכשיו אתה מחסל את זה ומה עשית? גם החראות שבאים והולכים לא יקבלו כלום (סבבה), וגם אלה שבאים ומגלים לא יקבלו כלום (חבל), וגם אלה שפה בכל מקרה לא יקבלו כלום (חבל).
אם אז הייתה אפשרות שמישהו יבוא לפה דרך הנושא בקשות, עכשיו אין כמעט שום סיכוי שמישהו ייכנס. יש תמיד את האפשרות שמישהו או ייכנס דרך האינדקס וייראה שמעניין או שיגלה פתאום שמוזיקה מעניינת אותו, אבל הם היו פה כבר קודם ולא עבדו יותר מדי טוב.

--------------------

+Quote Post
Solitude
הודעה 13.12.2008, 22:55
הודעה #29

חבר ANBU
סמל קבוצה

חח איפה אתה חי..
בקשת שירים תמימה? כל מי שנכנס לפה, אתה פשוט מסתכל עליו, על המשתמש עצמו, ורואה פשוט אם הוא בא למוזיקה או לבקשה.
בין אם זה מניאקים, בין אם זה לא, בין אם זה אתה, זה לא משנה, בינתיים אין מוזיקה לאף אחד.
המקרים שיבואו לפה בשביל נושא הבקשות בעלי סיכויים כמו שניר יפסיק להיות זונת רחוב.
ואני אומר לך בפעם האלף, הצעד הזה לא בוצע כדי להרוס למשתמשים, הוא בוצע בשביל מטרות אחרות ובעיקר, לראות איך אנחנו מרימים את הפורום מחדש, עם או בלי נושאי הבקשות.

זונת ת'ראש! אני מבקש!

--------------------
האור שלנו.

+Quote Post
Sussano
הודעה 14.12.2008, 00:09
הודעה #30

So far away...
סמל קבוצה

משתמש מספר: 1,180

ציטוט(Solitude @ 13.12.2008, 22:24) *
חוץ מזה, אני לא מבין ממה אתה יותר מתוסכל, באמת מהפורום או מהבקשות שלך שלא נענו.

בוא לא נרד כאן לפסים אישיים. אתה יודע טוב מאוד שאני את שלי תרמתי לפורום, ושאת ההורדות שלי אני יכול להשיג גם ממקומות אחרים. ד"א, אני יכול לשאול את אותה השאלה עליך - ממה אתה מתוסכל, מזה שאנשים לא באמת משקיעים או מזה שאף אחד לא מעריך את ההשקעה שלך בנושאי ההורדות? אבל אני לא שואל את זה, כי זה לא ענייני, מבין?

בכל מקרה, לא ענית על השאלה הקריטית בתגובה שלי - האם אתה חושב שזה מה שיגביר את הפעילות בפורום? כי אני לא רואה איך סגירת נושאים פופולריים תביא למשיכת עוד אנשים... אני מבין את הנימוקים שלך, הם נשמעים לי הגיוניים, אני מבין את תחושת הניצול וכל זה, אבל זה לא עונה על השאלה הזו.

--------------------

+Quote Post
Solitude
הודעה 14.12.2008, 00:39
הודעה #31

חבר ANBU
סמל קבוצה

ציטוט(Sussano @ 13.12.2008, 22:09) *
ציטוט(Solitude @ 13.12.2008, 22:24) *
חוץ מזה, אני לא מבין ממה אתה יותר מתוסכל, באמת מהפורום או מהבקשות שלך שלא נענו.

בוא לא נרד כאן לפסים אישיים. אתה יודע טוב מאוד שאני את שלי תרמתי לפורום, ושאת ההורדות שלי אני יכול להשיג גם ממקומות אחרים. ד"א, אני יכול לשאול את אותה השאלה עליך - ממה אתה מתוסכל, מזה שאנשים לא באמת משקיעים או מזה שאף אחד לא מעריך את ההשקעה שלך בנושאי ההורדות? אבל אני לא שואל את זה, כי זה לא ענייני, מבין?

בכל מקרה, לא ענית על השאלה הקריטית בתגובה שלי - האם אתה חושב שזה מה שיגביר את הפעילות בפורום? כי אני לא רואה איך סגירת נושאים פופולריים תביא למשיכת עוד אנשים... אני מבין את הנימוקים שלך, הם נשמעים לי הגיוניים, אני מבין את תחושת הניצול וכל זה, אבל זה לא עונה על השאלה הזו.

פסים אישיים? חביבי אני לא אמרתי לך את זה כדי להתגרות בך. ההודעה שלך הייתה ממש לא עניינית, אתה שאלת שאלה שהתשובה עליה היא ברורה מאליו, את מה שלא ברור מאליו אנחנו כרגע בודקים.
בנוגע אליי, אין לי בעיה לענות לך על זה. אני מתוסכל משני הדברים, מאוד.
אתה צריך להסתכל על התמונה הגדולה. את הפרטים הקטנים תן לנו לדון בהם, הם נושאים פופולריים לא בשבילנו, וזהו סה"כ.

--------------------
האור שלנו.

+Quote Post
A.S Roma
הודעה 16.12.2008, 18:34
הודעה #32

Associazione Sportiva Roma Senatus Populusque Romanus
סמל קבוצה

משתמש מספר: 10,741

לגבי הסגירה של הנושאי הורדות...
תשמע, יש אנשים שלא מבינים במוזיקה כמו שמשתמשים שנמצאים בפורום "דורשים".
והם גם לא רוצים להתעמק בתוך המוזיקה.
אוהבים לשמוע אותה, לא יודעים לנגן אותה, לא רוצים ללמוד עליה וכו' וכו'.
אז הם נכנסים ומבקשים את השיר שהם רוצים ויוצאים כי הם לא מצליחים למצוא.
כשסגרת את הנושא הורדת מחצי הכניסות לפורום כי אנשים לא רוצים להיכנס ולהגיב אלא לבקש את השיר ולצאת.
אין פה קהילת ראפ, היפ-הופ ואלה.
יש כאן רק רוק ואפילו מי שאוהב לינקין פארק מושמץ פה.
ובשבילי הם רוק, אבל בשביל אנשים בפורום הם להקה ממוסחרת מסריחה שבשבילם שרה פופ.
אם כל כך כואב לך שאנשים נכנסים לפורום רק כדי להוריד שירים, תבקש שיפתחו פורום ללא מונה שיהיה אפשר לפתוח נושא ביום עם שיר.
אז יהיה מסודר ותדע שאין אנשים שנכנסים לפורום מוזיקה רק כדי לבקש הורדות.

--------------------

+Quote Post
Zero Wave
הודעה 16.12.2008, 18:54
הודעה #33

One more time...
סמל קבוצה

משתמש מספר: 315

ציטוט(A.S Roma @ 16.12.2008, 19:34) *
כשסגרת את הנושא הורדת מחצי הכניסות לפורום כי אנשים לא רוצים להיכנס ולהגיב אלא לבקש את השיר ולצאת.
אם כל כך כואב לך שאנשים נכנסים לפורום רק כדי להוריד שירים, תבקש שיפתחו פורום ללא מונה שיהיה אפשר לפתוח נושא ביום עם שיר.

הסגירה הייתה כדי לעורר את המשתמשים הקבועים בפורום, שכן מבינים בנ"ל.
אם אתה סתם רוצה להוריד שירים, תשתמש בלינקיה.
(התגובה היא שלי בלבד, למשגיחים אין קשר איליה)

--------------------

בסופו של יום, כולנו בני אדם המכורים לרגשות.

Words are the screen; Acts are the show.

But I remember everything.

+Quote Post
A.S Roma
הודעה 16.12.2008, 19:04
הודעה #34

סמל קבוצה

אני לא מבין איך סגירה של נושא של משתמשים שמבינים תפגע בכניסה שלהם לפורום.
אם הם מבינים ומתעניינים במה שיש לפורום להציע, הם לא ידחו את הפורום רק בגלל שאין בו אשכול בקשת שירים...
הלינקייה לא עונה על כל הצרכים שקשה למצוא. אני חיפשתי חצי יום את "היום" של אהוד בנאי.

--------------------

+Quote Post
Solitude
הודעה 16.12.2008, 20:48
הודעה #35

חבר ANBU
סמל קבוצה

ציטוט(A.S Roma @ 16.12.2008, 16:34) *

אם אתה יודע לבקש, ולא מעט(!) תדע (או תנסה לפחות!) להעניק.
אם אתה בא ומבקש 5 אלבומים, ואפילו בנושא של הלהקה לא יכול להגיב אפילו בתגובה נחמדה, תראה נוכחות, תראה שיש לך משהו עם מוזיקה.
לא ביקשתי מהם לתאר את המוזיקה שלהם, לא ביקשתי מהם להכין תיאוריה או ללמוד לנגן בעקבות הפורום, מה שאני כן מעוניין זה שלפחות יראו את הנוכחות הכי הכי מינימלית וקטנה שמסתיימת בהודעה. אתה מבקש משהו? תדביק הודעה בנוגע למה שביקשת. ביקשת 2 אלבומים של לינקין? לך לנושא של לינקין ותדביק הודעה. ביקשת את האלבום החדש של לינקין? תפתח נושא עם ההודעה שהאלבום החדש יצא וכל מיני פרטים עליו. זה לא קשה, וזה מאוד מועיל.
אם אתה והם לא עושים את זה, כל מה שאתם עושים זה לנצל את האמא של הפורום.
יש לכם לינקיה, תיכנסו אליה, יש שם מגוון אתרים, חפשו באתרים בינתיים.
אתה רוצה לעזור לי לפתוח תת פורום הורדות למוזיקה? בכיף, תתחיל לגלגל את זה. זה לא הרצון שלי, אני לא אומר שהנושאים האלה הם לא חלק ממוזיקה, הם חלק בלתי נפרד, והעובדה שהם כך יכולה או להועיל לפורום או לפגוע בו. בינתיים היא רק פוגעת.

--------------------
האור שלנו.

+Quote Post
A.S Roma
הודעה 18.12.2008, 20:31
הודעה #36

סמל קבוצה

ויש כאלה שבאים ומבקשים שיר פה שיר שם...
בגלל שאני רוצה את הגירסא הספרדית של Dust In The Wind, לדוגמא, אז אני צריך לפתוח נושא על המבצע ולהדביק הודעה?
לא.
מה לעשות שזה לא פורום שיתופי?
אתה לא חייב לעשות משהו כדי לקבל משהו חזרה.
כמישהו מבקש שיר ויש לי אותו על המחשב אני מעלה.
אבל לרוב אתה מבקש שיר פה, שיר שם וזה גם מבצעים שהם די לא מוכרים ואין לך מה לפתוח להם נושא.
הלינקין פארק זה רק דוגמא, כי פעם קודמת שהיה נושא של לינקין פארק, אנשים ש"מבינים במוזיקה" לעומת אלו ששומעים לינקין פארק רק ירדו אליהם.
ואיך אתה רוצה שתהיה פעולה בפורום? אתה מעדיף שאנשים יכנסו ללהקה ויכתבו "אני ממש אוהב את הלהקה הזאתי ואת השירים שלה... יש לי את רוב האלבום על המחשב" ולא יחזרו יותר?
הם לא מבינים בנושא ולא רוצים להתעמק.
אבל אם אתה מכריח אותם להגיב זאת תהיה תגובה אחת וגם היא תהיה די מיותרת.
מי שרוצה להגיב, מגיב.
מי שלא רוצה, לא מגיב.
כל הנושאים שיש בעמוד הראשי הם נושאים שמשתמש שרק אוהב להקשיב למוזיקה לא יכול להגיב בהם.
אני לא מכיר את Raphsody Of Fire, Pain Of Salvation וגם Rise Against אני לא מכיר.
אני לא מבין בכל הרוק והנה הוכחה ל-מה שאמרתי בהודעה הקודמת.
כל הנושאים של הלהקה הם נושאים של להקות מטאל/רוק כבד/פאנק.
ועוד נושא אחד של "מה אתם שומעים עכשיו?" שאני לא חושב ששם אתה רוצה שאנשים יגיבו כדי להעיר את הפורום.
מה לעשות שהקהילה פה היא קהילה סגורה לרוק+?
אין נושא על ראפרים, אין נושאים על הרכבי אלקטרוניקה ולא על זמרי היפ-הופ, RNB, בלוז ושאר הסגנונות שיש במוזיקה.

--------------------

+Quote Post
Solitude
הודעה 18.12.2008, 20:48
הודעה #37

חבר ANBU
סמל קבוצה

ציטוט(A.S Roma @ 18.12.2008, 18:31) *
ויש כאלה שבאים ומבקשים שיר פה שיר שם...
בגלל שאני רוצה את הגירסא הספרדית של Dust In The Wind, לדוגמא, אז אני צריך לפתוח נושא על המבצע ולהדביק הודעה?
לא.
מה לעשות שזה לא פורום שיתופי?
אתה לא חייב לעשות משהו כדי לקבל משהו חזרה.
כמישהו מבקש שיר ויש לי אותו על המחשב אני מעלה.
אבל לרוב אתה מבקש שיר פה, שיר שם וזה גם מבצעים שהם די לא מוכרים ואין לך מה לפתוח להם נושא.
הלינקין פארק זה רק דוגמא, כי פעם קודמת שהיה נושא של לינקין פארק, אנשים ש"מבינים במוזיקה" לעומת אלו ששומעים לינקין פארק רק ירדו אליהם.
ואיך אתה רוצה שתהיה פעולה בפורום? אתה מעדיף שאנשים יכנסו ללהקה ויכתבו "אני ממש אוהב את הלהקה הזאתי ואת השירים שלה... יש לי את רוב האלבום על המחשב" ולא יחזרו יותר?
הם לא מבינים בנושא ולא רוצים להתעמק.
אבל אם אתה מכריח אותם להגיב זאת תהיה תגובה אחת וגם היא תהיה די מיותרת.
מי שרוצה להגיב, מגיב.
מי שלא רוצה, לא מגיב.
כל הנושאים שיש בעמוד הראשי הם נושאים שמשתמש שרק אוהב להקשיב למוזיקה לא יכול להגיב בהם.
אני לא מכיר את Raphsody Of Fire, Pain Of Salvation וגם Rise Against אני לא מכיר.
אני לא מבין בכל הרוק והנה הוכחה ל-מה שאמרתי בהודעה הקודמת.
כל הנושאים של הלהקה הם נושאים של להקות מטאל/רוק כבד/פאנק.
ועוד נושא אחד של "מה אתם שומעים עכשיו?" שאני לא חושב ששם אתה רוצה שאנשים יגיבו כדי להעיר את הפורום.
מה לעשות שהקהילה פה היא קהילה סגורה לרוק+?
אין נושא על ראפרים, אין נושאים על הרכבי אלקטרוניקה ולא על זמרי היפ-הופ, RNB, בלוז ושאר הסגנונות שיש במוזיקה.

ויש כאלה? אל תתחיל איתי עם יש כאלה, כי אתה תאכל חצץ בסוף, אני יכול לתת לך כל כך הרבה יש כאלה שמוח שלך יתפוצץ. יש הרבה אנשים בעולם.
אם אתה נכנס ומבקש את השיר הזה, ויוצא. אז מה זה אומר עליך? שאתה מנצל אותנו? אני מסביר שוב. עשו מהנושא הורדות נושא עבדות. אנשים כבר מבקשים ממני בפרטי שאני אטפל להם בבקשות, ואני במיוחד לא עבד של אף אחד, אתה רוצה את השיר שלך חפש בלינקיה, חפש בפורומים אחרים. לא ביקשתי ממך פתאום באורח פלא להיות מוזיקאי, ביקשתי ממך להראות את ההתעניינות המינימלית. כי כשאתה מתעניין, מישהו מחזיר לך בתגובה. ואז אתה יכול גם להחזיר לו, ותאמין לי שהקטע הזה מכניס, תאמין לי.
אם אתה לא חייב לעשות משהו כדי לקבל משהו, אז גם אני לא. וזה משאיר אותנו בדיוק איפה שאנחנו עכשיו, אז על מה התלונות שלך בדיוק?
אנחנו כאן כדי למנוע את האנשים שירדו על אחרים. אין מה לעשות, תמיד זה יהיה ככה. תמיד יהיו אנשים שיחשבו שמה שהם שומעים זה יותר טוב, יותר איכותי, תמיד יהיו אנשים שיספידו את המזרחית ואת הראפ, אבל זה ממש לא תירוץ של לעזוב את הפורום, הם לא בני שלוש עם גזר בתחת.
שוב, הם לא מבינים בנושא ולא רוצים להתעמק? אני בינתיים לא רוצה לתת להם שירים. אתה לא מבין בנושא, אז למה אתה מבקש פה? לך תבקש במקומות אחרים, מקומות שלא דורשים את השיתוף פעולה הכי מינימלי ומסכן שאתה מסוגל לתת.
זה מתחיל מתגובה אחת, גם כאשר היא מיותרת, זה מתחיל מכאן. אתה רוצה תגיב, ת'לא רוצה אל תגיב, אבל אל תצפה שהמדיניות תשתנה בגלל שאתה לא קיבלת את השיר שלך. (:
אני לא מאשים אותך שאתה לא מכיר, וככה זה, הפורום קיבל אופי של רוק ומטאל, אבל זה אומר שמישהו שאוהב ראפ, לא יכול לבוא ולפתוח נושא על ראפ? בנאדם שמספיק מאמין במה שהוא שומע, ביקש את הבקשות ומראה עניין בקטע, יוכל גם לפתוח נושא ולהראות לפורום צד חדש. אני לא אשם שפותחים נושאים רק של רוק ומטאל, אני מנסה לצאת נגד זה, אבל בלי שיתוף הפעולה זה בלתי אפשרי.
הקהילה היא לא סגורה לשום דבר, הבעיה שפשוט אין לה ביצים, וכל מה שהיא יודעת לעשות זה להיכנס לנושא הבקשות, לבקש.. לא לבקש סליחה, לדרוש! בקשות, ולצאת מכאן כמה שיותר מהר, כדי שחס וחלילה לא יווצר מצב שהם איכשהו הראו עניין פעוט במה שהם שומעים ומבקשים פה.

--------------------
האור שלנו.

+Quote Post
A.S Roma
הודעה 18.12.2008, 22:46
הודעה #38

סמל קבוצה

מה זה ה"אתה תאכל חצץ"? אתה מאיים או משהו?
לא מנצל אותך, אני מבקש ממך ואם אתה לא רוצה מותר לך לסרב. פונים אלייך לפרטי? תגיד להם שאתה עסוק או שפשוט אין לך כוח ויעזבו אותך.
אתה לא רוצה לתת? אל תיתן. אני אתן כשיהיה לי שיר את השיר ואני מקווה שגם מישהו יחזיר לי בחזרה.
אבל מה שאתה מבקש, "לא מתעמק ומינימלי", זה ספאם.
אני לא רוצה להתעמק, אז אני אכתוב תגובת ספאם כדי שהמנהל או מי שנמצא באשכול בקשות יתרצה ויתן לך את השיר שאתה רוצה.
זה שאני לא מתעמק ברוק ואני לא מבין בנושא זה אומר שאסור לי לשמוע את השיר? זה ממש מטומטם |:
אני לא מבין בנושא, אבל אני אוהב שיר מהסגנון הזה...תתפוצץ.
זכותי לשמוע את השיר גם אם אני לא מבין בנושא ואין לך זכות למנוע ממני למנוע ממני לבקש, "אל תיכנס איתי לזה, יש לי הרבה דוגמאות ואתה תאכל חצץ".
מה זה תבקש מפורום אחר? זה כמו שתעודד מישהו לעבור לפורום מתחרה כי פה אתה מכריח את המשתמשים להספים Q:
כמות האנשים שיש פה שאוהבים ראפ מבטיחה שהנושא ישקע ויעלם וחוץ מזה, כמה שאתם תמנעו את הקללות, זה עדיין לא נעים שמישהו אומר לך שאתה שומע חרא מוזיקה.
אם באמת מפריע לך שהקהילה דורשת את השירים ולא מבקשת, אז הגיע הזמן שבאמת שתאמינו בחוקים שלכם.
אם כתוב בחוקים שמותר לשחזר פעם ביומיים, אז תתחילו לבדוק את זה.
כמו שהפסיקו את הדיבורים בנושא ושהפסקתם את ההודעות של ה"תודה", אז אפשר להפסיק גם את הדרישות.
אנשים שמבקשים אלבומים, צריכים לשחזר יותר ימים מאשר שירים רגילים כי זה יותר קשה להשיג או להפך ולקצר את הזמן שיחזור.
הכמות של אנשים שאוהבים מוזיקה ששונה מרוק ומטאל היא כל כך קטנה בפורום שאין טעם בכלל לנסות לפי דעתי. אנשים שאוהבים רק ראפ לא נכנסים לפה כי הם יודעים שאין להם מה לחפש.
הם גם יודעים שאין הרבה משתמשים שביחד יוכלו לפתח קהילת ראפ, והדבר היחיד שיש בפורום הזה שיכול לעניין אותם הוא נושא לבקשת שירים.
זה שיש אנשים שנכנסים לפורום טלוויזיה רק כדי לבקש סדרות וסרטים אז סוגרים את התת-פורום?
זה שיש אנשים שנכנסים לפורום מחשבים רק כדי לבקש תוכנות אז סוגרים את התת-פורום?
ואותו דבר בדיוק על משחקים...
הפורום פה הוא לא פורום שיתופי ואתה צריך להבין את זה.
יש פה משתמשים שקיימים רק כדי להוריד נארוטו ולבקש שיר/משחק/תוכנה אם חסר להם.
אם זה היה פורום שהיית צריך לתת תמורה כדי לקבל הורדה אז הייתה מערכת תודה.
אבל כל עוד אין אחת כזאתי, זה לא יהיה נכון להגיד את זה, אבל אין לך זכות למנוע מאנשים לקבל את השירים שלהם.

--------------------

+Quote Post
Zero Wave
הודעה 18.12.2008, 23:06
הודעה #39

One more time...
סמל קבוצה

משתמש מספר: 315

יוני, אתה עדיין לא מבין. טל לא מבקש ממך להספים; הוא מבקש ממך להגיב ולהיות יותר פעיל.
קודם כל, מה זה החרטא הזה "אין כאן הרבה אנשים שאוהבים ראפ, יש כאן רק קהילה של מטאל ורוק אז אני לא אפתח נושא כי הוא ישקע תוך יומיים"? דבר ראשון, אני אישית אוהב גם ראפ וגם מטאל. הפתעה.
דבר שני, אתה באמת חושב שאנשים כאן עד כדי ככה סגורים? דוגרי, גם אני לא אהבתי ראפ בעבר, אבל ניסיתי ועכשיו אני מקשיב לזה בלי בעיה ועם הנאה. תן לאנשים צ'אנס, מה אכפת לך? לא יאהבו לא נורא, יאהבו, נפלא, הראת למישהו מוזיקה חדשה.
בנוגע להפסקת הבקשות, היו שתי סיבות: אחת כי הפורום הפך למעיין חיה שכולם נטפלים איליה כדי לבקש מוזיקה ולא לעשות בה שום דבר, וגרם לכך שהפורום הפך לשומם.. למשגיחים נמאס, ובצדק, מזה. הם החליטו שהם מנסים לשפר את הפורום בכך שהם ישברו את המחזוריות של בקשת שירים וינסו לגרום לאנשים להיות יותר פעילים ולנסות להחיות את הפורום.
עוד דבר שהתייחסת איליו הוא נושא הבקשות בתתי פורומי אחרים - ובכן חביבי, מצטער להודיע לך, אבל אתה עושה השוואה גרועה ביותר. גם בפורום טלוויזיה וגם במשחקים (לשמחתי הרבה) יש פעילות די גדולה, ואנשים מבקשים משחקים והמלצות רק בתור בונוס, מידי פעם. לעומת זאת, במוזיקה, זה מנע כל ניסיון השקעה מצד המשתמשים מהסיבה הפשוטה שהמנטליות "כל מה שאני צריך זה את השירים שלי, מה אכפת לי מהתת פורום המסכן הזה" נורא נוחה.
ד"א, אוהב שיר מהסגנון אבל לא מבין בסגנון שיט? נו, אז מה טוב יותר מאשר לשאול בנושא המלצות קצת ולגלות פן חדש במוזיקה שלך? מה, זה יגרום לך למחלה אם תנסה להתעניין קצת יותר במוזיקה ולהיות טיפה יותר פעיל?

--------------------

בסופו של יום, כולנו בני אדם המכורים לרגשות.

Words are the screen; Acts are the show.

But I remember everything.

+Quote Post
Solitude
הודעה 18.12.2008, 23:57
הודעה #40

חבר ANBU
סמל קבוצה

מאיים? לא הבנת אותי נכון בחוריקו. הכוונה שלי הייתה שאם תיכנס איתי ל'יש כאלה'. כי בויכוחים הטענות שלי תמיד יעלו על שלך, כי זה פשוט אני צודק ואתה מנסה להוכיח שאני טועה, דבר לגיטימי לגמרי, הוא פשוט לא עובד.
ואני אמשיך ואגיד שאתה מתווכח על פארש. חוות הדעת שלך היא לא אובייקטיבית כי אתה דואג לתחת שלך וזה הכל. התמונה הגדולה מעוורת אותך כי אתה לא מוכן לנסות לראות את מה שאני מנסה לראות, את החזון שלי לגבי הקטע הזה.
בטח שאני מוכן לסרב לך, ואני מוכן לסרב לכולם, אבל כשאני מסרב, לא רק שאנשים מנצלים כבר את הפורום, הם גם ילכלכו עליו. אז זה לא מה שמפריע לי, כל אחד עוול בכפו, אבל זה מרגיז, ואמרתי את זה כבר.
ואני לא מבקש ספאם, אני מבקש רמת התעניינות מינימלית, לא משנה מה זה יהיה, בין אם תגובות רגילות, שונות, תגובות נאצה, לא משנה. כל עוד מישהו מציג את דעתו בנושא, זה כבר ניתן לפיתוח והתעניינות מצד רבים אחרים.
אני אחזור על דברים שאני אומר כי כנראה שאתה לא מבין. אתה לא רוצה להתעמק? אני לא רוצה להביא לך את השיר, דוט. את השיר מותר לך לשמוע, מוזיקה היא לא דבר שמגביל אף אחד בעולם, זה דבר פתוח לכל דבר. תשמע את המוזיקה שלך איך ומתי שאתה רוצה, אבל כמו שיש סיבה שאתה שומע אותה, מזמזם לך אותה כל היום בראש ואוהב את מה שאתה שומע, אין סיבה שלא תגיב או תעשה משהו בנוגע לזה. אם אתה לא רוצה לעשות משהו, אז בנאדם, בגלל אנשים כמוך נושא ההורדות נסגר, סורי. (:
זכותך לשמוע את השיר גם אם אתה לא מבין בנושא, אבל הופה, "אין לך זכות למנוע ממני לבקש"? אתה וואחד מיקרוב, אין לך זכות בגלל לבקש את זה באינטרנט, זה חומר פיראטי גבר.
להספים? לא ולא חביבי. אתה נכנס לפורום רק בשביל ההורדות, ויוצא מהפורום, אז זה לא שאתה בדיוק מועיל לפורום. אתה בעצם משאיר אותו באותה נקודה איך שעזבת אותו, ככה שזה לא משנה אם באמת היית פה או לא היית פה.
על זה לא הייתי בונה. הרבה אוהבים ראפ הם פשוט לא עושים עם זה כלום. אני אמנע את הקללות, אבל אתה גם צריך ללמוד איך לא להתייחס אליהן.
להאמין בחוקה? אני שכתבתי אותה וקראתי אותה כמה שצריך. הפורום לא בא להגביל מישהו, הפורום בא בגישה של 'מוזיקה מחברת בין אנשים', אבל כשאנשים לא מתחברים בשיט והדבר היחיד שמחבר אותם זה נושא ההורדות, 'הגביל הגרביל..'
את נשוא השיחזורים תשאיר לנו לדון בו, עם כל הכבוד אתה לא מנהל מוזיקה.
אין טעם לנסות? אתה בכלל בא בגישה שלילית. לכולם יש מה לחפש פה, תלוי מה הם עושים בנוגע לזה. אין סיבה שמישהו יפתח נושא ראפ ויספידו אותו 100% מהפורום. אולי יספידו 20%, אבל עדיין, הרוב יודו לו ולך תדע מה יתפתח מפה.
אנחנו לא קהילת ראפ, אנחנו קהילת פאקינג מוזיקה, מה יש לך מהראפ המחורבן הזה? אנחנו הכל על גבי הכל!
אם פותחים סיקורים בטלויזיה, אין סיבה שלא יפתחו במוזיקה.
אם פותחים סיקורים במשחקים, אין סיבה שלא יפתחו במוזיקה.
לגבי מחשבים (וגם ה2 מלמעלה דווקא), הם פורומים יותר דינאמיים מפורום מוזיקה כרגע. דבר שבר שינוי, אבל מה לעשות שיותר אנשים היום מתעניינים באיך לשחק בGTA, ואיך לתקן את המחשב שלהם, ואיך נגמר הפרק האחרון של נמלטים? מה לעשות? אין מה לעשות!
הפורום פה הוא פורום שמסוגל להיות בר הצלחה וידע ושיתוף והכל ביחד על גבי הכל, הקהילה פה פשוט מחרבנת על הפורום.
אתה רוצה להתווכח איתי על זה? אני חיי את המוזיקה בפורום הזה. דבר שאתה לא תעשה ותגיע אליו גם אם תרצה וגם אם לא תרצה, יש לך את הפורום שלך ותדאג לו, תודה רבה לך.

--------------------
האור שלנו.

+Quote Post

17 עמודים V  < 1 2 3 4 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 20.07.2019 , 05:53