IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

הוכן ע"י gaara rules.

Reply to this topicStart new topic
> נארוטו אולטימט נינג'ה 5
elad517
הודעה 10.12.2012, 12:26
הודעה #1

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 24,101

נתקעתי במשימה בנארוטו אולטימט נינג'ה 5
אחרי שאני פותח את סאסקה , ומציל את גארה מדידארה
זה כאילו נגמר הסאגה, ואז מתחילה סאגה חדשה
שהיא בדיוק כמו בסידרה ששינו פוגש את נארוטו ונארוטו לא מזהה אותו
אז מצאתי את הסירטון הזה ביוטיוב :

http://www.youtube.com/watch?v=ENpSkLDdsdA

וזה בול המשימה שאני נמצא בה
אני עושה מה שהשחקן בסירטון עושה , ושאני מגיע לleaf street
לא מופיע לי הקטע עם שינו , המשחק ממשיך רגיל כאילו אני נכנס לרחוב וממשיך ללכת
מישהו בבקשה יכול לעזור לי ? אני תקוע במשימה הזאת שנה !

--------------------
הו .
Go to the top of the page

+Quote Post
David Young
הודעה 11.12.2012, 08:24
הודעה #2

...
סמל קבוצה

קבוצה: ממתינים לאישור
משתמש מספר: 8,604

אממ..לא שואלים שאלות על משחקי נארוטו כאן, אלא רק בתת פורום משחקים בפורום נארוטו.

מועבר, מקווה שיענו לך על השאלה.

--------------------

+Quote Post
amitnaor
הודעה 11.12.2012, 08:48
הודעה #3

גאנין
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 88,215

אוי וואי זה נוסטלגי אני זוכר שהייתי מש גרוע במשחק הזה עברתי אותו די מהר אני לא זוכר שהייתה לי שם שום בעיה אבל מצד שני אני לא זוכר מה עשיתי הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו זה:
1. יש משהוא קטן שהוא עשה ואתה לא ותנסה לקרוא את ההוראות של המשימה שוב אם אתה יכול...
2. אם המשחק צרוב אז אולי משהו בצריבה נדפק ובעצם יש לך באג שאתה לא יכול לבצע את המשימה (זה אף פעם לא קרה לי אבל זה נשמע הכי הגיוני)

עריכה:
הסתכלתי בסרטון..... יש לך במפה את כל מי שנמצא מסביבך שינו לא מופיע במפה?

הודעה זו נערכה על ידי amitnaor: 11.12.2012, 08:54

--------------------

+Quote Post
wiliamscatt
הודעה 08.03.2013, 16:09
הודעה #4

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 196,198

mulberry outlet bags mulberry bags sale uk It is the purse that is the essential for the 1st impression. Based on the bag, it is easy to judge concerning the person's image. A female's handbag must always have its "face" and its fashion. Here, Google AdWords Search term Tool comes in handy. Despite the fact that this tool is initially aimed to assist Pay per click advertisers, you can use which for keyword research too. Google AdWords Keyword Instrument helps you find out which key phrases to target, shows competition for the selected keywords, lets you see estimated traffic volumes and supplies the list of recommendations on popular search phrases.

mulberry sale Granted, she had it good. Even during the days of the Twentieth Century Minimal, when train take a trip was at its most luxurious, not everyone had Cary Grant to choose for any cross-country dalliance.. This is too long to be with her height and therefore can make her look quicker. Now give the very same bag to a 6-foot high woman, and the bag would sit comfortably just above her hip and showcase her waistline. The girl preferred dark, traditional denim, but that's as it worked for her, therefore be sure to find a tone of denim which fits your life-style. As for khakis, Audrey wore the actual slim fit, this also looks good upon mostly everyone; all the same, be sure to find a length that works for you..

mulberry uk Jimmy Choos newest collection includes a wonderful and very feminine, fast leather tote which could definitely make you feel a minimum of a celebrity. Fendi, Chanel and ever before Italian designer Piero Tucci are some top class people who have incorporated the navy blue leather-based handbags to their most recent designer collection. The large reveal of the night time was veteran pop-rapper Diddy, who emerged from the shadows to perform his passage from the remix of Waka Flocka Flare Let Do It during Rick Ro$$ set. Strangely, the show concluded with Jadakiss onstage..

http://mulberrybayswatersale.webs.com/ This article covers the care and also cleaning of various fabrics as well as linings that Coach uses in their many different lines. If you want leather care, go to The way to Clean Coach Handbags, Part 1: Leather. Although we exclusively focus on the Coach brand, you need to use many of the techniques dicussed here on the same materials from other designers.. You may think that buying online is tricky because you cannot actually hold the product you purchase and see its blemishes. This is why respectable websites using quality merchandise offer a 14-day money-back guarantee. This means that you if are not convinced with the product for whatever reason, it is possible to return it and get all your a reimbursement without any questions asked..

http://mulberryoutletukon.webs.com/ Its yachts - USA 87 as well as USA 98 * were two of the greatest built hi-tech boats inside the competition. Helming the entire energy was Oracle's owner and founder himself, Jimmy Ellison. 1. Realize that despite the fact that I can still chuck back the same quantity of booze I did attending college, my recovery time has recently doubled. It is designed in various colors. This makes it easy for you the end consumer to come by something that will be able to match with your appearance. Day time Clutches: The day time clutch moved directly into "IT" bag territory noisy . 2011 and is exhibiting no sign of ending. Daytime clutches had been shown in London on almost every runway with clean traces, classic styling as well as in bright colors as well as pastels.

mulberry factory shop Companies of the high-class fashion manufacturers decide to put fantastic attempts along with dedication in making distinct case styles and designs to match females many emotions and requires: from your classic hand-held totes about the useful neck totes, through the informal bunch towards the complex grabs, with the smaller bags to be able to oversized types. Just about every designer carrier has a energy from the company's individual. A good pair of men's sun shades that perfectly fits your facial shape may accentuate looks with a great extent. You can make an original style statement using popular designer gents sunglasses..

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 12.11.2019 , 07:41