IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> יש לכם רעיון למשחק חדש? רוצים להשתתף במשחק? כנסו לכאן!

Reply to this topicStart new topic
> Draconica
ksu
הודעה 18.12.2017, 18:28
הודעה #1

סמל קבוצה

קבוצה: מוערכים
משתמש מספר: 30,796

יצא משחק מחשב חדש בשם דרקוניקה, שאתם, כמו לא מעט אחרים, התרגשתם לקראתו. דרקוניקה פותחה יחד עם טכנולוגית VR משוכללת שמתלווה עם המשחק ומתחברת גם לתנועות הגוף שלכם.
שעת פתיחת שרת המשחק הולכת וקרבה, בזמן זה אתם מתקינים את המשחק למחשבכם, מחברים את המכשיר לזרועותיכם ורגליכם, את המצלמה ועוד וחובשים את ה-VR לראשכם. מלאי התרגשות, אתם מתחברים למשחק.
~~~~~~~~~~
אתם חיים בעולם רגיל למדי, שבו הטכנולוגיה התקדמה מעט עם השנים.
הינכם נערים ונערות נלהבים ונרגשים שאוהבים משחקי תפקידים וכשיצא משחק מחשב עם טכנולוגיה משוכללת זו, זה קנה את תשומת ליבכם, לכן השגתם את המשחק וכל הנלווה אליו.
~~~~~~~~~~

טופס דמות:
שם מלא: השם של הדמות שלכם.
כינוי: הכינוי בעולם המשחק.
אישיות: אני אוהבת לקרוא לזה אישיות, כי אופי יכול לבוא גם כרשימת מכולת. עדיף סיפור קצר על אישיות הדמות שלכם, משהו שתוכלו לדבוק בו, רצוי. פרטו על טראומות, על אירועים מיוחדים, זכרונות משמעותיים מהעבר, תחביבים...
רקע: ספרו לי על חיי הדמות שלכם, איך היא הכירה את המשחק, איך השיגה, איפה ואיך היא חיה וכד'.
מראה: תיאור חובה. תמונה - אם מוסיפים תמונה, אז רצוי שתהיה מצוירת.
3D: תיאור הדמות בתלת מימד, למי שיש כוח, יכול ליצור דמות בתוכנת תלת מימד/למצוא לי רעיון לדמות בתלת מימד. [כן, אני מדרבנת את עצמי ללמוד משהו חדש!]

code:
קוד
[b]שם מלא:[/b]
[b]כינוי:[/b]
[b]גיל:[/b]
[b]אישיות:[/b]
[b]רקע:[/b]
[b]מראה:[/b]
[b]3D:[/b]

--------------------
מיאו~
Go to the top of the page

+Quote Post
אלי היה פה
הודעה 20.12.2017, 00:30
הודעה #2

IMMORTAL
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 6,759

ח"ח אחי.. מצטער שאין פה אנשים יותר

--------------------

Outplayed!

+Quote Post
Gush
הודעה 27.01.2018, 19:30
הודעה #3

אני? אני מסיפור אחר
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 46,459

אעעע רגע רגע קסניה! לא ראיתי את הפתיחה!
זה עדיין פתוח ואפשר להרשם? כי אני יכול לנסות להביא עוד אנשים [=

אגב
את עיצבת את הלוגו? נראה ממש מגניב ב:

--------------------

מוגן מכל אויב בתוך שריון דמוי שמיכה

--

כתיבה

+Quote Post
ksu
הודעה 14.02.2018, 22:17
הודעה #4

סמל קבוצה

כן, מוזמנים להירשם...

--------------------
מיאו~

+Quote Post
Gush
הודעה 16.02.2018, 19:55
הודעה #5

אני? אני מסיפור אחר
סמל קבוצה

שם מלא: ג'רמי ריד
כינוי: Bandor

רקע:
"אז שמעת על דרקוניקה?"שאל אחד מחברי הגילדה של ג'רמי בחדר הקריסטל שבטירה, אחד מהאחים שלו בעולם הוירטואלי
ג'רמי העביר את דמות Bandor האביר שלו למצב ישיבה לצד דמותו של HAREMXX המכשף הסגול
"כן שמעתי... אני לא יודע אם אני אשחק בו. כבר השקעתי כל כך הרבה במשחק הזה ובטירה, ואני לא יכול לעזוב את ההורים שלנו סתם ככה. אני הטנק היחידי בטירה הזאת. חוץ מזה, אין לי סט של מציאות מדומה בכל מקרה והאמא ואבא האמתיים שלי בחיים לא יקנו לי אחד כזה"
HAREMXX מקליד...
"הא, לא שמעת? ההורים מתכוונים גם לעבור לשחק בדרקוניקה. חבל שתשאר פה לבד"

ידיו של ג'רמי קפאו על המקלדת וגלים של קור פשטו בגופו
מה? ההורים שבגילדה שלו... נוטשים אותו ככה?
ג'רמי לא ידע מה להקליד, זה כבר 3 שנים שהוא משחק ב"פנטיזיה אמתית" והוא נתן הכל לגילדה ולהורים הוירטואלים שלו. הכל. זה החיים בשבילו.

HAREMXX מקליד...
"תקשיב אחי זה לא סיפור, תבקש מההורים האמתיים שלך לקנות את זה ותפגש איתנו שוב בדרקוניקה. אני בטוח שיפתחו שם את הגילדה מחדש. תמיד נוכל להתחבר לפה שוב אם נרצה... אף אחד לא מוחק לנו את הדמויות..."

דמעות לא צפויות יורדות מעיניו של ג'רמי... הוא לופת את המקלדת בחזקה ומטיח אותה בקיר

Bandor מתנתק מהסרבר.
--

אישיות: "ואיך היית מגדיר משפחה?" העובדת הסוציאלית המבוגרת והכבדה שואלת את ג'רמי מהעבר השני של שולחן העץ שמבריק תחת נורות הניאון החזקות והלבנות. מבטה מעוקם במעין אמפתיה מזוייפת שנתקעה על פרצופה משנים של עבודה סוציאלית.
היא מדיפה ריח חזק של בשמים מתוקים מדי, ולג'רמי קשה להתרכז בשאלות שלה... מבטו נודד אל מאמרי הפסיכולוגיה הממוסגרים שעל קירות. המסגרות דווקא די יפות, עץ בעיטורי זהב מתפתלים... ג'רמי היה נותן הרבה בשביל להשיג מסגרת כזו ולשים בה את החרב בטירה הוירטואלי שלו.
"משפחה..." המילה בוקעת מבין שפתיו היבשות והחיוורות של ג'רמי. הוא לא יכול לחשוב על דבר אחד לומר על הוריו האמתיים. אין לו שום רגשות כלפיהם... במקום, מחשבותיו שוב נודדות אל המשפחה האמתית שלו. במשחק "פנטזיה אמיתית" שם יש לו טירה ואמא ואבא ואחים - שחקנים מארצות אחרות. כל יום הם יוצאים יחדיו להרפתקאה חדשה ותולים את האוצרות על מסגרות במסדרונות הטירה...
ג'רמי יודע שהוא צריך להגיד משהו שירצה את העובדת הסוציאלית, שיוכיח שהוא כשיר לחזור ללימודים ולנהל חיים שגרתיים.
אולי אם פשוט הוא יספר על המשפחה הוירטואלית כאילו הם היו אמתיים זה ירצה אותה? הרי עליהם יש לו המון מה לספר
"אני אוהב אותם מאוד" עונה ג'רמי בכנות ומתיישר על הכיסא הכבד כאילו ניעור לחיים, מסדר את משקפיו חזרה מעל אפו הדק והארוך. גוון עיניו הירוקות נוצץ מבעד לעדשה בערמומיות ומפתיע את העובדת הסוציאלית.
"זה מקום... תמיד לחזור אליו. אנשים שאני יודע שיגנו עלי ושישמחו בשמחתי".
"אנשים?..." מותחת העובדת הסציאלית את המילה "מדוע לתאר אותם כ'אנשים'? האם אתה מרגיש ריחוק מהם?"
"אעע" פיו של ג'רמי נפתח ונסגר בגמגום חסר פשר קצר. "אני... אנשים כי... מצטער, לא התכוונתי להתנסח ככה. התכוונתי ש-"
"לא, זה בסדר. אני מבינה" היא משיבה ומותחת חיוך מאולץ.
ג'רמי שונא אותה
"תראה. יש לך עוד תקופה ארוכה לעבור איתנו. תמשיך בתרגילים שדיברנו עליהם ותתרחק ממסכים. נתראה פה בשבוע הבא"
היא סוגרת את הקלסר הכבד והסגול שלה וקמה ממושבה. הכיסא הכבד נגרר אחריה ומשמיע רעשי חריקה נוראיים.
ג'רמי נעמד גם הוא אחריה והם ניצבים זה מול זה רגע קל ומתוח.
"ת-תודה. כן, אני אעשה את זה... נתראה" ג'רמי בולע רוק והודף את הכיסא אחורה לפני שהוא פוסע החוצה מהדלת של הלשכה.
ג'רמי חייב להוכיח שהוא ראוי לחזור ללימודים ובהקדם - הוא חייב! הוריו הבטיחו לו שיקנו לו סט של מציאות מדומה ביום בו זה יקרה, והמשחק "דראקוניקון" עומד לצאת... כל הגילדה שלו עומדת להגר לשם והוא לא יכול לפספס את ההזדמנות הזו. הוא לא יכול להשאר מאחור.
--
רקע כללי:
ג'רמי שיחק במחשב עוד לפני שהוא ידע לדבר או ללכת. הוריו חשבו שזה חמוד בתחילה, אך זה התברר כמשהו רחוק מכך מהר מאוד.
לדבר התחיל ג'רמי רק בגיל שנתיים, כאשר היה צריך לדעת מה אומרות הדמויות הצבעוניות שעל המסך. ללכת הוא התחיל רק בגיל 3.
בהתחלה אבחנו אותו כאוטיסט, כשהפך לילד אמרו ילדים אחרים שהוא טיפש... אך זה היה רחוק מהאמת. לג'רמי פשוט לא היה עניין בחיים האמתיים.
הוא היה מסוגל לדבר היטב ובאופן רהוט כשרק נדרש ממנו, והיה מסוגל לפתור מבחנים ולקבל ציונים טובים כמעט ובלי ללמוד. הסיבה שהוא לא הצטיין חברתית או בלימודים היא פשוט כי הוא לא רצה לתת מעצמו יותר מאשר את המינימום הנדרש בשביל שיעזבו אותו לנפשו ויתנו לו לפרוש אל עיסוקיו - משחקי המחשב.
הוריו של ג'רמי דואגים לו, אך הם לא יודעים עד כמה עמוק הוא נמצא בתוך העולם הוירטואלי. הם לא יודעים שיש לו משפחה וירטואלית שאיתה הוא מדבר כל היום, ושזה לא רק משחק בשבילו - אלו החיים שהיה רוצה באמת.
ג'רמי יושב בחדר מבולגן ומשחק במחשב כל היום, ובעוד החדר שלו מבולגן הטירה הוירטואלית בה הוא גר מטופחת למופת.

מראה: https://imgur.com/a/VpAIC
3D: אני לא יודע לעצב בתלת מימד tongue.gif אני מניח שכמו הדמות שבמראה אבל עם שריון אבירי ונוצץ ב:

--------------------

--

כתיבה

+Quote Post
MBoomer
הודעה 26.02.2018, 23:41
הודעה #6

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 58,682

רגע מה מתי זה קרה! אני רוצה גם. אתם עוד חיים? קסניה עדיין רוצה להריץ משחק?

--------------------
*משפט שנון כלשהו*

*ציור מגניב עם השם שלי עליו*

+Quote Post
Petel
הודעה 28.02.2018, 11:47
הודעה #7

No one can stand my Manliness
סמל קבוצה

משתמש מספר: 13,442

איפה אני מוריד את המשחקים האלו? חדש פה

--------------------

+Quote Post
ksu
הודעה 16.03.2018, 00:06
הודעה #8

סמל קבוצה

אני עדיין בחיים, בינתיים רק בן אדם אחד טרח לרשום טופס דמות...

--------------------
מיאו~

+Quote Post
כושי חולות
הודעה 12.04.2018, 11:56
הודעה #9

צ'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 68,645

gay

--------------------

+Quote Post
Gush
הודעה 13.04.2018, 12:16
הודעה #10

אני? אני מסיפור אחר
סמל קבוצה

sh3.gif עדיין מחכה למשחק
בומר תרשם כבר!

--------------------

--

כתיבה

+Quote Post
EliKun
הודעה 29.05.2018, 21:50
הודעה #11

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 62,329

רלוונתי פה כל העסק?

+Quote Post
אלי היה פה
הודעה 27.09.2018, 03:03
הודעה #12

IMMORTAL
סמל קבוצה

משתמש מספר: 6,759

ציטוט(ksu @ 16.03.2018, 01:06) *
אני עדיין בחיים, בינתיים רק בן אדם אחד טרח לרשום טופס דמות...

אני אמרתי לך חחחחחח רק חבל שקראתי לך אחי בתהליך אני מתנצל וגם לא מתנצל אחי

--------------------

Outplayed!

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 17.11.2018 , 04:10