IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

הוכן ע"י gaara rules.

3 עמודים V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> נארוטו פאן, אכזבה
amitnaor
הודעה 21.06.2012, 07:22
הודעה #41

גאנין
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 88,215

ציטוט(Gate Guard @ 21.06.2012, 05:31) *
אני לא מבין למה אתם ממשיכים להגיב, זה כאילו לא קראתם את מה שאמרתי לכם.
אנחנו נחזור לפעילות מלאה בחופש הגדול וכך הלאה, בשביל שכל הצוות יחזור ולא רק כמה אחדים, לפרוטוקול מיכל לא יכולה לעלות מידע בעצמה לאתר, כנ''ל מישהו אחר.

גם כשהייתם בהרכב יחסית מלא (היה חסר לכם איזה 1/2 שהלכו לצבא) לא עשיתם כלום חוץ מלעדכן את הפירקי אנימה פעם בשבועיים, גם אם יש בן אדם אחד אין היגיון בזה שבמדריכים של הסידרה פיין וקונאן ירשמו כספויילרים כלפני איזה שנה או שנה וחצי (אולי אפילו יותר) קונאן מתה ופיין כבר היה בלשון עבר. אם כל הכבוד ויש כבוד כי עשיתם באתר אחלה עבודה אבל תודה בזה זה לא חוסר הזמן זה חוסר מוטיבציה ואני יודע בדיוק איך זה כי גם אני עבדתי באתרים אבל איבדתי את המוטיבציה שלי, אתם פשוט איבדתם את המוטיבציה ואני יגיד לכם ולכל מי שקוארא את ההודעה הזאת שזה בסדר, הם בסך הכל בני אדם ואם הם רוצים להפסיק שיפסיקו זה בחירה שלהם ויש עוד המון אתרי נארוטו טובים שעליהם את יכולים להכנס אז אם כל כך בא לכם לראות שסייג' מוד זה לא ספויילר לכו לאתרים האלה לבנות אתר זה לא פשוט ותמיד לא משנה מה תעשה יבואו עליך בתלונות אז תפסיקו כי גם אני כועס עליהם אבל זה בחירה רק שלהם.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
turi12345
הודעה 21.06.2012, 10:18
הודעה #42

סאנין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 71,320

ציטוט(CrownClown @ 21.06.2012, 01:49) *
ציטוט(turi12345 @ 21.06.2012, 01:40) *
ציטוט(One Ok Rock @ 21.06.2012, 01:08) *
ציטוט(turi12345 @ 20.06.2012, 23:00) *
ציטוט(One Ok Rock @ 21.06.2012, 00:23) *
SUP? אני מיכל... הדיי ישנה חדשה בצוות XD" בקיצור... כע הצוות טיפה נהיה עצלן אני מודה ולא בורחת מהאשמה שלפחות אני דיי לא הייתי פעילה...
בקיצור לא רוצה שזה יראה כתרוץ כי זה לא אבל הייתה תקופה די עמוסה ולכן פרוייקט שאני וברק עבדו עליו דיי הוקפה ^^" אני מקווה שעכשיו כשיש חופש הפרוייקט ימשך והאתר יתדכן באופן יומי וקבוע בתקווה רבה ^^
הצעתי עכשיו כמה הצעות לחברי הצוות ומקווה שהם יקבלו אותם בנוגע לעידכון האתר D: בכל מקרה אני מקווה וכמעט בטוחה שפעילות הצוות תעלה בדרגה עכשיו אחרי כל הבגרויות הקשות...
אם יש עוד שאלות אשמח לענות D:
חופש נעים לכולם ^^"

סוף סוף אדם אחד אשר מודע בטעות אבל עדיים גם אם לרוב הצוות שלכם היו בגרויות היו עוד אנשים אשר סיימו את הבגרויות כמו לדוגמה Tyrion או Aburame_Shino ואני לא מנדב אותם או משהוא כזה אבל כן היה לכם מספיק זמן לכתוב דפים ולעלות אותם לאתר וזה שאף אחד מכם לא פרש בתגובה לזה זה מחדל שלכם לפי דעתי.
לStraw Hat זה כבר מזמן לא ככה במערכת הקודמת שלהם רק רואש הצוות קיבל גישה לאתר אבל אחרה שהם החליפו מערכת לכל אחד מחברה הצוות אמורה לייות גישה לפחות לפי מה שאחד הבעלים אמר פעם.
לStraw Hat רואש הצוות הנוכחי הוא Tyrion והסגן שלו או משהוא כזה הוא ScorpioNN

תראה אני לא בורחת מהאשמה נכון... ולפני תקופת הבגרויות ניסיתי לעלות פרוייקט של עדכון האתר שהוקפאה בגלל שאני וברק התחבנו בזמנים שונים בגלל כל העומס... אבל אני לא חושבת שאף אחד מהצוות צריך לפרוש... אנחנו בסך הכול בני אדם ואני מודה שזה לא היה בסדר לא לעדכן בכלל... אבל יש לנו חיי חברה והיה עמוס מעוד קשה לפחות בשבילי... בקושי היה לי זמן להתחבר לאתר הזה...
בנוגע לעדכון המידע- אנחנו צריכים אישור מהאחראים שלנו בשביל לעלות את המידע... ללא אישור אני לא מעלה ^^" אין מה לעשות אנחנו תלויים באישורים של המפקחים שלנו בגלל שאנחנו עדיין דיי חדשים וזה SUCKS...
אז יאפ המצב דיי מסובך וכרגע הגשתי את עמוד המידע המתוקן ומקווה להמשיך את הפרוייקט עם ברק למרות ששבוע הבא יש לי 3 בגרויות ^^"
אז אני מקווה שלפחות תנסו טיפה להבין אותנו ולתת לנו עוד צ'אנס D: וכמובן שוב חופש מדהים לכולם D:

דווקה כן אין מספיק אנשים בעלה זמן פנוי אתם נברתם לא בגלל הזמן הפנוי שלכם אלא בגלל כישורה הכתיבה שלכם משהוא שהוא לא מקובל כי היה ידוע כבר הרבה זמן שצריך אנשים בעלה זמן פנוי רב לא בעלה כישורה כתיבה גבוים אלא משהוא שיוכל לעלות את המידע לאתר בצורה מהירה ונוכח במערכת הקודמת בסדר הבנתי שלא היה גיבוי לאתר אבל עכשב יש גיבוים ואפשר להניח ליותר אנשים להתסק אתה ולעלות דברים.
ומזו תומרת אתם צריכים אישור אתם כותבים לא? אתם אלא שצריכים לעלות את זה לאתר בעצמכם ולחלק דברים כמו לדוגמה שאת תיכתבי על הדמות של נארוטו ומשהוא אחר יחתוב על הדמות של לי או שמישהו אחד יכים מדריך אלמנטים בזמן שמישהוא אחר יכין מדריך לביג'ו אם קישורים לעמודים של כל ביג'ו.
ואם כבר מזכירים את חברה הצוות היותר ישנים והיותר בכירים כמו Tyrion וScorpioNN אפו הם בחול הנושה הזה?

אז אתה מעדיף שיעלו מידע במהירות בלי שזה יעבור אישור אם המידע טוב או לא? :|

ואני לא מבין למה אתם ממשיכים להגיב כאן
אמרו לכם, אין להם זמן לזה כרגע,
יש שבוע הבא פאקינג שלוש בגרויות (תנ''ך, ביולוגיה והיסטוריה)
אז כנראה הם מעדיפים לעבור אותם מאשר לעדכן איזה אתר ברשת.

זה לא שאני מעדיף את זה אבל לא מדובר פה על מצב שבו הם רושמים משהוא מעובת לגמרה שלא קשור לכלום כמו "אחרה שהקרב האחרון הסתיים נלחמו כל האנשים בעולם בקיובי."
הם לא הירשמו דבר כזה או משהוא דומה לזה הם רק הירשמו משהוא כמו לדוגמה "נארוטו פגש את הE הראיקאגה הנוכחי של קומוגאקורה והיתחנן לפנו שיסלח לסאסוקה"
אם הם היו אנשים חדשים לגמרה שאין להם מוסג קלוש באנרוטו הם היו יכולים לכתוב מה שהם רוצים ואז באמת היה צורך בבדיקה אבל כאן מדובר באנשים אשר יודעים מזה נארוטו ויודעים מה קורה בסדרה באנימה ובמנגה אז לא צריך לעשות להם בדיקה לשונית.
ואני לא מדבר על הבגרויות אני מדבר על זה שהדרישות של להפוך לייות חבר בצוות נארוטו הן שהיה לך רמת כתיבה גבוה וזה הכל הם בחלל לא חושבים אם יש או אין זמן פנוי לאנשים.
ואם כבר מדברים על זה לא צריך גישה לכתוב כדי לשנות כמה דברים בסיסים מעוד כמו לדוגמה להוסיף את ההורים של צ'וג'י אינו ושיקאמארו למדריך הדמויות הרגיל משהוא שצריך לעשות כבר שנה.

הודעה זו נערכה על ידי turi12345: 21.06.2012, 10:20

--------------------

+Quote Post
Apollo Justice
הודעה 21.06.2012, 11:11
הודעה #43

Justice is coming for all
סמל קבוצה

קבוצה: צוות נארוטו
משתמש מספר: 107,167

ציטוט(turi12345 @ 21.06.2012, 11:18) *
ציטוט(CrownClown @ 21.06.2012, 01:49) *
ציטוט(turi12345 @ 21.06.2012, 01:40) *
ציטוט(One Ok Rock @ 21.06.2012, 01:08) *
ציטוט(turi12345 @ 20.06.2012, 23:00) *
ציטוט(One Ok Rock @ 21.06.2012, 00:23) *
SUP? אני מיכל... הדיי ישנה חדשה בצוות XD" בקיצור... כע הצוות טיפה נהיה עצלן אני מודה ולא בורחת מהאשמה שלפחות אני דיי לא הייתי פעילה...
בקיצור לא רוצה שזה יראה כתרוץ כי זה לא אבל הייתה תקופה די עמוסה ולכן פרוייקט שאני וברק עבדו עליו דיי הוקפה ^^" אני מקווה שעכשיו כשיש חופש הפרוייקט ימשך והאתר יתדכן באופן יומי וקבוע בתקווה רבה ^^
הצעתי עכשיו כמה הצעות לחברי הצוות ומקווה שהם יקבלו אותם בנוגע לעידכון האתר D: בכל מקרה אני מקווה וכמעט בטוחה שפעילות הצוות תעלה בדרגה עכשיו אחרי כל הבגרויות הקשות...
אם יש עוד שאלות אשמח לענות D:
חופש נעים לכולם ^^"

סוף סוף אדם אחד אשר מודע בטעות אבל עדיים גם אם לרוב הצוות שלכם היו בגרויות היו עוד אנשים אשר סיימו את הבגרויות כמו לדוגמה Tyrion או Aburame_Shino ואני לא מנדב אותם או משהוא כזה אבל כן היה לכם מספיק זמן לכתוב דפים ולעלות אותם לאתר וזה שאף אחד מכם לא פרש בתגובה לזה זה מחדל שלכם לפי דעתי.
לStraw Hat זה כבר מזמן לא ככה במערכת הקודמת שלהם רק רואש הצוות קיבל גישה לאתר אבל אחרה שהם החליפו מערכת לכל אחד מחברה הצוות אמורה לייות גישה לפחות לפי מה שאחד הבעלים אמר פעם.
לStraw Hat רואש הצוות הנוכחי הוא Tyrion והסגן שלו או משהוא כזה הוא ScorpioNN

תראה אני לא בורחת מהאשמה נכון... ולפני תקופת הבגרויות ניסיתי לעלות פרוייקט של עדכון האתר שהוקפאה בגלל שאני וברק התחבנו בזמנים שונים בגלל כל העומס... אבל אני לא חושבת שאף אחד מהצוות צריך לפרוש... אנחנו בסך הכול בני אדם ואני מודה שזה לא היה בסדר לא לעדכן בכלל... אבל יש לנו חיי חברה והיה עמוס מעוד קשה לפחות בשבילי... בקושי היה לי זמן להתחבר לאתר הזה...
בנוגע לעדכון המידע- אנחנו צריכים אישור מהאחראים שלנו בשביל לעלות את המידע... ללא אישור אני לא מעלה ^^" אין מה לעשות אנחנו תלויים באישורים של המפקחים שלנו בגלל שאנחנו עדיין דיי חדשים וזה SUCKS...
אז יאפ המצב דיי מסובך וכרגע הגשתי את עמוד המידע המתוקן ומקווה להמשיך את הפרוייקט עם ברק למרות ששבוע הבא יש לי 3 בגרויות ^^"
אז אני מקווה שלפחות תנסו טיפה להבין אותנו ולתת לנו עוד צ'אנס D: וכמובן שוב חופש מדהים לכולם D:

דווקה כן אין מספיק אנשים בעלה זמן פנוי אתם נברתם לא בגלל הזמן הפנוי שלכם אלא בגלל כישורה הכתיבה שלכם משהוא שהוא לא מקובל כי היה ידוע כבר הרבה זמן שצריך אנשים בעלה זמן פנוי רב לא בעלה כישורה כתיבה גבוים אלא משהוא שיוכל לעלות את המידע לאתר בצורה מהירה ונוכח במערכת הקודמת בסדר הבנתי שלא היה גיבוי לאתר אבל עכשב יש גיבוים ואפשר להניח ליותר אנשים להתסק אתה ולעלות דברים.
ומזו תומרת אתם צריכים אישור אתם כותבים לא? אתם אלא שצריכים לעלות את זה לאתר בעצמכם ולחלק דברים כמו לדוגמה שאת תיכתבי על הדמות של נארוטו ומשהוא אחר יחתוב על הדמות של לי או שמישהו אחד יכים מדריך אלמנטים בזמן שמישהוא אחר יכין מדריך לביג'ו אם קישורים לעמודים של כל ביג'ו.
ואם כבר מזכירים את חברה הצוות היותר ישנים והיותר בכירים כמו Tyrion וScorpioNN אפו הם בחול הנושה הזה?

אז אתה מעדיף שיעלו מידע במהירות בלי שזה יעבור אישור אם המידע טוב או לא? :|

ואני לא מבין למה אתם ממשיכים להגיב כאן
אמרו לכם, אין להם זמן לזה כרגע,
יש שבוע הבא פאקינג שלוש בגרויות (תנ''ך, ביולוגיה והיסטוריה)
אז כנראה הם מעדיפים לעבור אותם מאשר לעדכן איזה אתר ברשת.

זה לא שאני מעדיף את זה אבל לא מדובר פה על מצב שבו הם רושמים משהוא מעובת לגמרה שלא קשור לכלום כמו "אחרה שהקרב האחרון הסתיים נלחמו כל האנשים בעולם בקיובי."
הם לא הירשמו דבר כזה או משהוא דומה לזה הם רק הירשמו משהוא כמו לדוגמה "נארוטו פגש את הE הראיקאגה הנוכחי של קומוגאקורה והיתחנן לפנו שיסלח לסאסוקה"
אם הם היו אנשים חדשים לגמרה שאין להם מוסג קלוש באנרוטו הם היו יכולים לכתוב מה שהם רוצים ואז באמת היה צורך בבדיקה אבל כאן מדובר באנשים אשר יודעים מזה נארוטו ויודעים מה קורה בסדרה באנימה ובמנגה אז לא צריך לעשות להם בדיקה לשונית.
ואני לא מדבר על הבגרויות אני מדבר על זה שהדרישות של להפוך לייות חבר בצוות נארוטו הן שהיה לך רמת כתיבה גבוה וזה הכל הם בחלל לא חושבים אם יש או אין זמן פנוי לאנשים.
ואם כבר מדברים על זה לא צריך גישה לכתוב כדי לשנות כמה דברים בסיסים מעוד כמו לדוגמה להוסיף את ההורים של צ'וג'י אינו ושיקאמארו למדריך הדמויות הרגיל משהוא שצריך לעשות כבר שנה.

אני מסכים איתך.
צריך לסנן. כשמוסיפים חברי צוות לאתר, צריך לבדוק לא רק את הידע שלהם, אלא גם את רמת הפעילות. צריך לבחור אנשים שכותבים בצורה איכותית, אבל גם פעילים ברמה שהם יכולים לכתוב הרבה, באופן קבוע.

--------------------

+Quote Post

3 עמודים V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 20.06.2019 , 17:45