IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

Reply to this topicStart new topic
> Rurouni Kenshin
Yammi Reckorrd-S...
הודעה 29.12.2012, 16:58
הודעה #1

Right now I'm in the twilight
סמל קבוצה

קבוצה: צוות בליץ'
משתמש מספר: 43,503

Rurouni Kenshin

שם: רורוני קנשין, הסאמוראי הנודד
תאריך יציאה: ה25 לאוגוסט 2012
מס' פרקים: 1 (סרט)
זמן שידור: שעתיים ורבע
ארץ מקור: יפן
ז'אנרים: אקשן, סאמוראים

~עלילה~
התקופה זה עידן המייג'י ביפן. לפניי עשר שנים נלחם הסאמוראי הימורה קנשין שנודע לשם "היטוקירי באטאוסאי" (בפשטות, רוצח) ורצח אנשים רבים בקרב. אך לאחר שראה את ההרג נשבע ותר לא להרוג והפך את להב חרבו כדי שלא יוכל להרוג יותר. כיום קנשין הוא סאמוראי נודד, רורוני. הוא פוגש בנערה בשם קאמיה קאורו שמנהלת דוג'ו ללימוד קנדו ומאמינה שחרב לא נועדה להרוג. אך כאשר באטוסאי מסוים טוען לעצמו את הדוג'ו של קאורו ואת שיטת הלחימה שלה, אך כן משתמש בחרב להרוג, נראה שהעלילה הולכת להסתבך...

?Drama's Kenshin againts Anime-Manga Kenshin, Which one is better

~דמיות~שחקנים~

הימורה קנשין- סאטו טקארו

קאמיה קאורו- טקיי אמי

סאיטו האג'ימה- אגוצ'י יוסקה

סאגארה סנוסקה- אאוקי מונטאקה

~דעה אישית~

אהבתם את האנימה והמנגה של רורוני קנשין? ברכותיי, קיבלתם לייב אקשן אדיר בשביל הסדרה ששומר על רוח הסדרה ואפילו מעביר אותה טוב יותר. אמנם הסרט לא מגיע לשישיאו שרוב קוראי המנגה וצופי האנימה יראו בו כאיטרקציה הכי מעניינת בקנשין (בעייניי אנישי עוד יותר מעניין ממנו אבל זה רק אני), הסרט עדיין ממש מעניין וזורם ולא משעמם אפילו לרגע. העלילה עצמה די משנה מהמנגה דברים. לדוגמא- יהיקו מתחיל ישר כתלמיד של קאורו ולא פוגש את קנשין לפניי. גיין מוצג כאיש צעיר לעומת זה שבמנגה הוא זקן. קנשין נכנס לכלא ושם רואה את סאנוסקה לראשונה, והחקיין של קנשין שהופיע רק בצ'אפטר הראשון והשני במנגה, מופיע כבוס הסופי בסרט. העלילה די עלילת מותחן אקשן בסיסית, אבל הכל מועבר ככ טוב ונורא זורם. הקרבות נראים מעולה וממש מעניינים, ויש המון מהם והם די מלאים בדם ובפעלולים מרשימים. השחקנים גם עושים עבודה טובה מאוד. השחקן שבחרו לקנשין, סאטו טקארו (שאותו חלקכם יכירו בתור אוטויה מבלאדי מאנדיי) ממש מתאים לקנשין. הפנים של טקארו ממש תמימות, וממש כאילו נבנו לשחק את קנשין. הוא גם משחק אותו מעולה והעיצוב שעשו לקנשין ושאר הדמיות, נורא נאמן לעיצוב במנגה. השחקנית של קאורו גם משחקת טוב, אך העיצוב שלה די אכזב אותי. בעוד במנגה קאורו ממש יפה, בסרט קאורו נראת די ג'יפה. מצד שני זאת התקופה וזה מתאים לזה, ככה שהדעה שלי שנויה במחלוקת. ולבסוף, הOST. הוא היה ככ מדהים ומקסים. הסרט של קנשין בסופו של דבר הוא די הצלחה. אם אתם מחפשים לראות דבר שהוא אחד לאחד המנגה והאנימה- צר לי. לא לזה נועדו לייב אקשנים. הוא פשוט סרט אקשן מקסים ביותר וממש טוב. הציון משתמשים שלו במיי דרמה ליסט אגב, הוא 9.19 ומדורג במקום הראשון. הרבה אנשים אהבו אותו. יאללה צפו

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Wiedzmin
הודעה 29.12.2012, 17:04
הודעה #2

Oogachaka oogachaka
סמל קבוצה

קבוצה: צוות נארוטו
משתמש מספר: 27,131

אחלה סיקור דארק D:

אצפה בהזדמנות.

--------------------

+Quote Post
Marin Karin
הודעה 29.12.2012, 17:05
הודעה #3

No need to be so formal...I'VE SEEN YOU NAKED
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 72,889

אחלה סיקור דארק! X3
...אני מוסיפה כל כך הרבה דברים לPTW שלי שבסוף אני לא אראה אותם כי אני בקושי על המחשב >:...

--------------------

+Quote Post
Efrati XD
הודעה 29.12.2012, 18:15
הודעה #4

ג'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 68,167

כל הכבוד על הסיקור, אבל לא נראה לי צריך היה להרחיב כל כך הרבה בהבדלים כי זה כבר התחיל להיות ספוילר.

ממש אהבתי את האנימה, אז יש בהחלט מצב שאני אראה אותה. השחקן של קנשין נראה ממש מוכר... אם כי קשה לי להגיד מאיפה...

+Quote Post
Yammi Reckorrd-S...
הודעה 29.12.2012, 18:25
הודעה #5

סמל קבוצה

ציטוט(Efrati XD @ 29.12.2012, 16:15) *
כל הכבוד על הסיקור, אבל לא נראה לי צריך היה להרחיב כל כך הרבה בהבדלים כי זה כבר התחיל להיות ספוילר.

ממש אהבתי את האנימה, אז יש בהחלט מצב שאני אראה אותה. השחקן של קנשין נראה ממש מוכר... אם כי קשה לי להגיד מאיפה...

http://mydramalist.com/actor/249/sato-takeru

הוא שיחק בהרבה דברים (אבל הוא גם חדש יחסית, הDEBUT שלו היה ב2006, שהוא היה בן 17)

--------------------

+Quote Post
Efrati XD
הודעה 29.12.2012, 19:14
הודעה #6

ג'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 29.12.2012, 18:25) *
ציטוט(Efrati XD @ 29.12.2012, 16:15) *

http://mydramalist.com/actor/249/sato-takeru

הוא שיחק בהרבה דברים (אבל הוא גם חדש יחסית, הDEBUT שלו היה ב2006, שהוא היה בן 17)

מוזר, אף אחד מהדברים האלה לא ראיתי... אבל הוא עדין נראה מוכר.

+Quote Post
Lambdadelta
הודעה 29.12.2012, 19:41
הודעה #7

Kuma SHOCK
סמל קבוצה

קבוצה: צוות אנימנגה
משתמש מספר: 32,309

חפרת הרבה פחות ממה שחשבתי :חושד:
בכ"א סיקור מעולה
לא יודע אם אצפה מתישהו, רוב הסיכויים שלא

+Quote Post
Ame
הודעה 31.12.2012, 21:24
הודעה #8

סאנין
סמל קבוצה

קבוצה: פקחים
משתמש מספר: 62,763

כל אדם באשר הוא, שלא האמין שמנגת אקשן יכולה לעבור למסך הקולנוע בצורה טובה, או בכלל ציפה שאמריקאים יעשו את זה הכי טוב, יכול לקפוץ לי עכשיו כי זה סרט הלייב אקשן המבוסס על מנגת אקשן -הכי- טוב שאי פעם נעשה.

ההפתעה עוד התחילה בטרילר שעניי נפתחו והתחיל להאמין יותר ויותר שהגאולה הגיע, יש לנו לייב אקשן מושלם ועוד לקנשין שאני ממש אוהב את המנגה, כל כך שמח שלא התאכזבתי, באמת סרט מושלם.
שינוים רבים נעשו בעלילה אבל הם בוצעו בשיתוף עם נובוהירו וואטסוקי והתסריטאי של הסרט ככה שאפשר להרגיש הנאה גם מהשינויים גם אם אתם פאנבויז/גירל שרופים של המנגה או האנימה, לי באופן אישי לא אכפת אני נורא אהבתי את זה.
שיר הנושא בוצע על ידי ONE OK ROCK, אחת הלהקות הטובות ביותר שאי פעם יצא לי להאזין להם, השיר מדהים ואני שומע אותו בלופים עוד מאז אוגוסט שיצא הסינגל במקביל ליצאת הסרט בקולנוע.
הOST היה ממש טוב, הרבה כלים קלאסים, בניהם צ'לו וכינור שממש אהבתי להאזין כאן, מה חבל לצערי שכמות הOST הייתה די נמוכה אז יצא שנשמעו כמה מהם יותר מפעם אחת מה שדי נדיר בסרטים, בייחוד אצל יפנים שמכינים אלבום שלם לכל סרט ולא משתמשים אף פעם באותו אחד פעמיים בסרט.
אפקטים, תפוארה, השקעה, צבעים, צילום, תנועה, אקשן, הכל מושלם!! 3:
אנני מבין גדול במשחק אבל לדעתי כששחקן יודע להיכנס לדמות כמו שצריך אז הוא עשה את העבודה, וזה מה שעשו כאן, טאקרו עשה ממש טוב את קנשין, אגוצ'י עשה מעולה את סאיטו למרות שלא היה לו משחק גדול כאן אבל מקווה שבסרט המשך יהיה לו יותר זמן משחק במידה ויהיה כזה כי מגיע לו הוא באמת עשה עבודה טובה, את אמי יצא לי לראות בקטנה בטאירה נו קיומורי כאן יצא לי לראות אותה עושה עבודה בגדול ואהבתי אותה נורא למרות שבחלקים מסוימם הפרצוף שלה נראה ממש מוזר אבל חפיף יש לה לוק טוב בשביל קאורו אז זה מספיק בשביל XD הבחור ששיחק את סאגרה חדש לי, לא יצא לי לראות אותו קודם ואני חייב לציין שהוא לא נראה יפני אבל הוא עשה עבודה טובה!
יהיקו לא חופר כי אין לו הרבה טקסט! YAY לנו! מגומי עם שחקנית שממש מתאימה לה בול like.png כל השאר טובים ולא מספיק מוכרים לי שאזכיר אותם.
קרבות מעולים היו כאן, באמת כל הכבוד למי שהיה אחראי לאמן את השחקנים לנוע טוב כל כך בסרט אקשן, לרוב הם עצלנים לזוז ויוצאים קטעים ממש מוזרים או יותר מדי ריאליסטים וגרועים בסרטים אחרים, כאן זה היה טוב בייחוד בקרב הארוך בחצר של קאנריו שנעשה ממש ממש טוב!
בא לי ממש לחפור עוד אבל נראה לי שאעצור כאן, אולי אם אזכר במשהו שרציתי לציין אכתוב חפירה נוספת.

אנחנו צריכים לעבוד על פירסום הסרט בהרבה מקומות בייחוד לאלו שמזלזלים בקולנוע יפני או בכלל אנשים פרו אמריקאים ששוללים כל דבר שלא תוצרת הוליווד, אם יש לכם רעיונות אני אשמח לשמוע אנצל את מעמדי בתור פקח ואנסה משהו.
דארק, חתיכת סיקור טוב, נהנתי לקרוא הכל like.png

--------------------

+Quote Post
chinpokomon
הודעה 04.01.2013, 10:09
הודעה #9

החבוי בצללים
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 4,050

אחלה סיקור!! עוד מהטריילרים הזלתי ריר על הסרט הזה למרות שלא ראיתי את האנימה(ראיתי רק את ה-OVA ש-KAT שחררו, זכרונות) או קראתי את המנגה והוא יושב אצלי כבר איזה שבוע על המחשב בהמתנה למישהו שראה וימליץ לי לראות אז ממש עשית לי חשק לראות את הסרט. כפי שאני חוזר ואומר בכל מפגש עם לייב אקשן יש לי ניסיון די מר איתם בעיקר עיבודים של אנימות ומנגות אבל כל פעם אני מוצא את עצמי נותן לזה צ'אנס מחדש. נקווה שיהיה טוב.

--------------------

+Quote Post
Ame
הודעה 04.01.2013, 14:04
הודעה #10

סאנין
סמל קבוצה

אני בטוח שאתה תאהב את זה, גם אני לא כל כך חובב ביצועים של מנגות בלייב אקשנים כי לא תמיד זה טוב אבל הפעם הם הפציצו ויצאו תותחים.

אז בגלל שכל כך אהבתי את הסרט, ואני מאוד רוצה להפיץ אותו אז תירגמתי אותו לעברית על מנת שגם אם יש לכם חברים או משפחה שאוהבים סרטים אבל לא יכולים לקרוא כתוביות באנגלית אז זאת ההזדמנות שלכם לראות איתם יחד D:
http://www.upf.co.il/file/76888047.html

--------------------

+Quote Post
allengoso
הודעה 09.01.2013, 18:08
הודעה #11

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 187,170

סוף סוף הם הכינו סרט שבאמת נראה כמו המנגה\אנימה. זה היה סרט ממש יפה בחיים לא ראיתי סרט שכל כך דומה למנגה\אנימה , חבל שהם לא עושים סידרה.

+Quote Post
Ame
הודעה 29.06.2013, 21:06
הודעה #12

סאנין
סמל קבוצה

http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-...kyoto-arc-films

הגוף שלכם מוכן?

--------------------

+Quote Post
Yammi Reckorrd-S...
הודעה 29.06.2013, 21:15
הודעה #13

סמל קבוצה

אני מת מאושר

--------------------

+Quote Post
Yammi Reckorrd-S...
הודעה 04.07.2013, 08:55
הודעה #14

סמל קבוצה

http://www.animenewsnetwork.com/news/2013-...shin-films-cast

פוג'יואארה טטסויה הולך לשחק את שישיאו בסרט השני של קנשין.

פוג'יווארה בעבר שיחק את קאיג'י בלייב אקשנים של קאיג'י, ואת ראיטו מדת' נוט. אמנם לא ראיתי דת' נוט ככה שאני לא יכול להגיד על המשחק שלו שם, אבל בקאיג'י הוא עשה עבודה מצוינת. בכללי המראה שלו די מתאים לשישיאו (לא שהולכים לראות יותר מידי את הפנים שלו, כי תחבושות וזה)

--------------------

+Quote Post
Efrati XD
הודעה 05.07.2013, 00:55
הודעה #15

ג'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(Ame @ 29.06.2013, 22:06) *

המשך! איזה יופי! on11.gif

+Quote Post
Yammi Reckorrd-S...
הודעה 22.12.2013, 11:10
הודעה #16

סמל קבוצה

https://www.youtube.com/watch?v=a7HrF77Ewkg#t=21

טריילר לסרט השני
הקרבות עדיין נראים ממש אוסום

--------------------

+Quote Post
Ame
הודעה 23.12.2013, 13:51
הודעה #17

סאנין
סמל קבוצה

הו ואו האקשן רק ממשיך להשתפר, חבל שיקח עוד לפחות שנה עד שיצא לנו לראות, אבל מקווה שאולי אמא"י יצליחו להביא את זה לכאן איכשהו לפני הבלוריי אשמח מאוד לראות את זה על מסך גדול.

--------------------

+Quote Post
Efrati XD
הודעה 30.01.2014, 17:26
הודעה #18

ג'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(One Peace @ 23.12.2013, 14:51) *
הו ואו האקשן רק ממשיך להשתפר, חבל שיקח עוד לפחות שנה עד שיצא לנו לראות, אבל מקווה שאולי אמא"י יצליחו להביא את זה לכאן איכשהו לפני הבלוריי אשמח מאוד לראות את זה על מסך גדול.

מישהו הצליח להבין מתי ב-2014? (לא צריכה תאריך מדוייק, אבל חודש יעזור).

+Quote Post
Kaguya hime
הודעה 02.02.2014, 18:55
הודעה #19

?Why Is It Necssary To Cry
סמל קבוצה

קבוצה: צוות אנימנגה
משתמש מספר: 11,076

ציטוט(Efrati XD @ 30.01.2014, 18:26) *

אם אנחנו מדברות על הסרט 'Rurouni Kenshin: Densetsu no Saigo-hen' אז הוא עתיד לצאת 13.09.14

--------------------

"בואו להכיר את הקסם בשחור לבן : פורום מנגה, לייט נובלים וקומיקס"

+Quote Post
Efrati XD
הודעה 02.02.2014, 22:01
הודעה #20

ג'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(Kaguya hime @ 02.02.2014, 19:55) *
ציטוט(Efrati XD @ 30.01.2014, 18:26) *

אם אנחנו מדברות על הסרט 'Rurouni Kenshin: Densetsu no Saigo-hen' אז הוא עתיד לצאת 13.09.14

תודה.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 15.10.2019 , 15:49