IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

Reply to this topicStart new topic
> Yasuko to Kenji
Yammi Reckorrd-S...
הודעה 11.09.2013, 13:33
הודעה #1

Right now I'm in the twilight
סמל קבוצה

קבוצה: צוות בליץ'
משתמש מספר: 43,503

Yasuko to Kenji

שם: יאסוקו טו קנג'י
ארץ מקור: יפן
תאריך שידור: 12 Jun, 2008 - 20 Sep, 2008
מס' פרקים: 10
ז'אנרים: קומדיה רומנטית

עלילה:

הסיפור מספר על שני אחים, אוקי קנג'י ואוקי יאסוקו. אוקי קנג'י הוא חבר קבוצת עבריינים לשעבר, אך הכל השתנה ביום אחד, יום אחד קודר ששינה את חייהם של יאסוקו וקנג'י לעד. 10 שנים לפניי תחילת העלילה ההורים של קנג'י ויאסוקו מתו בתאונת דרכים. קנג'י הגדול מהשניים (שגדול מיאסוקו בסביבות ה10 שנים), פרש מהחבורה, והחליט להיות צייר מנגה של מנגת שוג'ו תחת השם "סאקוראבה ראיקה". כיום יאסוקו וקנג'י חיים יחד, אך עם ריבים רבים. עם הזמן, יאסוקו פוגשת בנער בשם טסוובאקי ג'ון ומתאהבת בו, אך נראה שיש בעיה אחת, אחותו של טסובאקי, אריקה, היא למעשה עבריינית לשעבר והיריבה של קנג'י מאותם ימים שעברו. הסדרה מעבירה את ימיהם של הארבעה.

דמיות X שחקנים:

אוקי קנג'י- מאטסוקה מאסאהירו

טסובאקי אריקה- הירוסה ריוקו

אוקי יאסוקו- טאבה מיקאקו
*את יאסוקו בילדותה משחקת יאגי יוקי

טסובאקי ג'ון- אוקרה טאדאיושי

מיאזונו קאורי- יאמאגוצ'י סאיאקה

אג'ידסו- וואטאבה גוטה

מוסו- אוצ'יאמה שינג'י

דעה אישית:

פאק כמה שצחקתי מהדרמה הזאת. יאסוקו טו קנג'י היא ללא ספק דרמה מעולה ואחת המצחיקות שצפיתי בהם. היא מביאה עלילת SOL מעניינת למדיי, אם כי מז'אנר נורא חרוש ופופולארי (שאני מאוהב בז'אנר הזה) שבין היתר כולל בו לא מעט קרבות של עבריינים כמו דרמות אחרות כמו גרייט טיצ'ר אוניזוקה.
אז העלילה בפשטות היא על מאנגאקה שהיה בעבר עבריין ועושה את זה בשביל להגן על אחותו הקטנה והתמימה, או כך לפחות הוא חושב... כבר בפרק הראשון יאסוקו מתאהב בג'ון כי הוא חעתיך הורססס, אך לצערה של יאסוקו, היא לא הפאנגירל היחידה, ולג'ון יש עוד פאנגירלז רבות אחרות. לא לוקח הרבה זמן עד שהיא פוגשת את אריקה, אחותו של ג'ון שעובדת כמוכרת פרחים, אלא שזה יותר כמין הסתרה של זה שהיה הייתה עבריינית בעבר. דבר מאוד דומה למה שקנג'י עושה בעצמו (סליחה, התכוונתי סאקוראבה ראיקה (!!), אל תהרוג אותי בבקשההה). שניהם די מנסים לשכוח את העבר שלהם, אלא שזה לא ממש הולך להם, כי בתור הדמיות הראשיות של הסדרה (על אף שיאסוקו וג'ון עשווים להראות הדמיות הראשיות, הם לא), הם מקבלים שלל של קרבות, בניהם להציל כמה דמיות כמו יאסוקה, ג'ון, קאורי וכ'ו. אלו קרבות שלרוב סוגרים את הפרקים והם נורא כיפים, אחרי פרק מלא בקומדיה אדירה, לקבל קצת אקשן טוב ומהנה, על אף שלעיתים מעט לא קשור ומיותר.
החיים של קנג'י בתור מאנגאקה לא קלים, יחד עם שני העוזרים שלו, אג'ידסו ומוסו שהיו איתו יחד בחבורת העבריינים, ועובדים בתור אסיסטינס לציורים של קנג'י במנגה שלו. הם דמיות משעשעות למדיי, שחוטפים הרבה מקנג'י, וגם מקבלים אחלה עבודות ממנו, כגון להיות מודלים לציור תנוחות במנגה (לחיץ). לעיתים הוא גם ייתן להם תנוחות יותר מביכות, עם תלבושות מסוימות, מה שיוצר קטעים, שאותי לפחות, קרעו למוות מצחוק. יאסוקו טו קנג'י מאוד חזקה בקטע של הקומדיה, ותדגיש קטעים קומיים רצווים באופן מעניין. בין היתר הקטעים בין הריבים של אריקה וקנג'י שהוא מקלל אותה, והיא מתעצבנת עליו, והקטעים שקנג'י הופך את השולחן מתוך עצבים וזורק אותו על אג'ידסו ומוסו בפנים, בצורה קורעת למדיי.
הדמיות נורא מעניינות, כמו קנג'י הערס האפי העצבני שחייב להגן על אחותו, ואילו את אריקה, שנראת תמימה בהתחלה, אבל היא בהחלט עבריינית במיטבה, ויודעת להתעצבן שצריך, יחד עם אש בעייניים (זה לא ביטוי, באמת עושים לה אפקט של אש באישונים בדרמה עצמה). יאסוקו לעומת זאת... OH GOD YASUKOOOOOOOOOOOOOOOOO. היא יכולה להיות לעיתים ממש ממש מעצבנת עם כל זה שהיא ממש פאנגירל של טסובאקי. קצת אהבתי אותה בגלל המשחק המעולה של טאבה מיקאקו (שאגע בזה אחכ), ויש לה כמה קטעים שהיא די בסדר בהם ומשעשעת בהם, אבל רוב הזמן היא מעצבנת למדיי. ג'ון הוא.. אע... רגיל כזה. אבל הדמיות העיקריות שבאמת עושות את הסדרה אלו אריקה וקנג'י שהם סופר אדירים.
בואו ניגע קצת במנגה של קנג'י, או יותר נכון... במנגה של... יאסוקו טו קנג'י. אותה מנגה שהייתה המקור לדרמה עצמה. בדרמה עצמה יהיו ציורים רבים של המנגות שקנג'י מצייר. באופן מפתיע למדיי הציור במנגות שלו בדרמה די טוב (לחיץ) אך לעומת זאת... הציור במנגה המקורית, כלומר המנגה של יאסוקו טו קנג'י עצמה, מכילה בה ציור פאקינג מזעזע. כן הימנית ההיא? זאת יאסוקו במנגה. אני מניח שאת השאר אתם יכולים לזהות בעצמכם. זה מרגיש לי קצת עלוב בשביל המנגה שההפרשים בין הציור בדרמה לעומת הציור במנגה ככ ענקיים. אבל זאת ביקורת על הדרמה אז... הדרמה כאן לקחה בענק וסופר שיפרה את המקור. אז כל הכבוד להם.
הדרמה של יאסוקו טו קנג'י אוהבת להשתמש בסאונד אפקט, המון סאונד אפקט. אמנם זה נורא ג'נרי לדרמות יפניות להשתמש בזה, אך יאסוקו טו קנג'י עושה את זה על כל דבר בערך, בין אם זה יד זזה או ה"קראק" של האצבעות של קנג'י שנעות מתוך עצבים. זה מעניין ומוסיף הרבה. המשחק ביאסוקו טו קנג'י מעולה. למעשה התחלתי את הדרמה בגלל השחקנים, יותר נכון השחקנית של יאסוקו שהכרתי אותה מזה שדיבבה את אוליבר במשחק של ג'יבלי ולבל פייב- ני נו קוני (שהוא סופר מומלץ שתשחקו בו, אבל זה לא הנקודה כאן אז לא משנה). טאבה מיקאקו עושה עבודה מצוינת בתור יאסוקו, ומשפרת ממש את הדמות. גם השחקנים של קנג'י ואריקה מצוינים ובעצם כל הקאסט ממש טוב. אפילו השחקנית של יאסוקו בילדותה שהיא איזה... בת 10? עושה עבודה מצוינת ונהדרת באופן מפתיע, אז כל הכבוד.
אחרי הכל אין לי באמת משהו רע להגיד על הסדרה הזאת, כי היא פשוט קורעת מצחוק עם דמיות מעולות. ממש שווה צפייה.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Kaguya hime
הודעה 11.09.2013, 14:23
הודעה #2

?Why Is It Necssary To Cry
סמל קבוצה

קבוצה: צוות אנימנגה
משתמש מספר: 11,076

אהבתי! ח"ח על הסיקור
אומנם לא אתחיל את זה בקרוב אבל אני רוצה לנסות את זה בשנה החדשה.
רק שאלה אחת,עד כמה הרומנטיקה מורגשת?

--------------------

"בואו להכיר את הקסם בשחור לבן : פורום מנגה, לייט נובלים וקומיקס"

+Quote Post
Yammi Reckorrd-S...
הודעה 11.09.2013, 14:58
הודעה #3

Right now I'm in the twilight
סמל קבוצה

קבוצה: צוות בליץ'
משתמש מספר: 43,503

ציטוט(Kaguya hime @ 11.09.2013, 13:23) *
אהבתי! ח"ח על הסיקור
אומנם לא אתחיל את זה בקרוב אבל אני רוצה לנסות את זה בשנה החדשה.
רק שאלה אחת,עד כמה הרומנטיקה מורגשת?

הרומנטיקה היא עם דגש בעיקר לקראת סוף הסדרה ועם כמה קטעים במהלך הסדרה, ובין היתר עם המחשבות של יאסוקו על ג'ון שבאות בצורה קומית בעיקר.

--------------------

+Quote Post
Ame
הודעה 15.09.2013, 17:07
הודעה #4

סאנין
סמל קבוצה

קבוצה: פקחים
משתמש מספר: 62,763

טאבה מיקאקו, איכס, אני שונא אותה, או אותו, היא תמיד הרגישה לי כמו בן והביא לו כבר כמה תפקידים בתור בן כמו בOOKU אבל עדיין שנאתי אותה XD
אחלה סיקור ודעה אישית מעולה כרגיל like.png

לא יודע אם יהיה לי כוח לראות את זה מתישהו, כבר המון זמן שלא ראיתי דרמות ואם אחזור אז יש רשימה ארוכה לפני D:"
אבל אולי מתישהו נראה, זה נשמע לא רע.

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 18.06.2019 , 18:57