IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

Reply to this topicStart new topic
> הייתי פעם ילד בן 13
adiiiiiii
הודעה 08.07.2019, 18:09
הודעה #1

ספאמר במסווה
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 65,068

בעברי אני הייתי תלמיד יסודי בכיתה א' בגיל 6 כמו כל אחד, יום אחד שעברתי ליד אחת הכיתות ראיתי מישהו מכיתה ו' יושב ומסתבך בבעיה ואני עזרתי לו מיד והמורה שלו ראתה אותי נתנה לי עוד חידה שגם אותה אני פתרתי בקלות אז היא אמרה לי שהיא סטודנתית ויש לה איזו בעיה בתרגיל שהמורה שלה נתן לה בחשבון כשהצלחתי לפתור את החידה (בקלות) המורה הפגישה אותי עם הדוקטור שביקש ממני לעשות בגרויות כדי שאוכל לסיים ביה"ס (בכיתה א' למי שלא זוכר) אז עשיתי את הבגרויות וקיבלתי 100 בכולם חוץ מבספורט שבזה קצת התקשתי בגלל שאני בכל זאת בן 6 ואז עשתי תואר 2 בהנדסה כימית בחצי שנה (עכשיו בן 7 פששששש...) אהה... וגם עשיתי עוד כמה תארים (כולם תואר 2) כמו בביולוגיה, ביוטכנולוגיה, הנדסת תוכנה ופיזיקה גרעינית אחרי זה הופעתי בעיתון כילד הכי חכם (אם לא ראיתם את זה זה בגלל שאני לא מפורסם אז אם אני לא יצאתי עם מיקל לואיס לבאולינג אז אף אחד לא ישים לב אלי) ואז נ.א.ס.ה. שמעו עלי והחליטו לקחת אותי, עם כל הידע שלי הצלחתי לבנות מנוע שיכול לנסוע פי 1,000,000 ממהירות האור זאת אומרת 300,000,000,000 ק"מ לשניה אחרי זה הגעתי לגאלקסיה אחרת ושם אמרו לי שאני הכי גאון ביקום כולו ונתנו לי מדליה ושמו אותי בעיתון (אם הם לא ראו זה בגלל שאם אני לא יצא עם הבת של שליט היקום אף אחד לא ישים אלי לב), לבסוף חזרתי הביתה כי היה יותר מידי משעמם ביקום אז הנה מולכם ניצב הבן-אדם (היצור לחייזרים מבינינו) הכי חכם ביקום.

אז אולי אני לא הכי חכם ביקום או על כדו"ה לא בעיר שלי ולא בשכונה שלי (נראה לי סתם) אבל אם הצלחתי לגרום לכם לקרוא את העמוד הזה אז כנראה יש לי דימיון מפותח מספיק (או יותר מידי)
בבקשה עם אתם קוראים את זה אז תשאירו לי הודעה

טוב נו ראיתי שהרבה כותבים על עצמם אז גם נכתוב קצת
קוראים לי יובל
ראיתי כמה אנימות אבל אין לי כוח להרחיב, האהובה ביותר: נארוטו
מנגות יש רק אחת: (הפלה ופלה) נארוטו
אוהב לצחוק וגם עושה את זה הרבה דברים משהו שממש מצחיק אותי שבהתחלה אנשים מאמינים לסיפור שכתבתי למעלה
תומבוי מחקה אותי הוא באותה כיתה כמוני אותם הקבצות אותם הגברות כמו שלי (רק שהציונים שלי יותר טובים)
כבר לא, אני ב4 יחידיות(מטמתיקה), ובגלל המורה שלו תומבוי ב3
מוסיקה שאני אוהב (זה הולך לקחת הרבה זמן): בראש ובראשונה הלהקה הכי טובה עלי אדמות red hot chilli peppers
שאגב חזרו וכבר הוציאו את האלבום החדש שלהם i'm with you
ואחר כך שאר הלהקות\זמרים (זה לא לפי הסדר)
linkin park
guns & roses
metalica
bon jovi
carlos santana
acdc
the doors
the eagles
fools gardien
led zepplin
bob merly
bob dylen
aerosmith
eric clapton
sting (police)
scissor sisters
limp bizkit
oasis
alice cooper
rage against the machine
scorpions
queen
green day
ozzy osborn
breaking benjamin
skillet
the beatles
three days grace
coldplay
pearl jam
whitesnake
jimi hendrix
the darkness
bullet for my valentine
the who
megadeth
system of a down
avenged sevenfold
rise against
iron maiden
foo fighters
fall out boy
paramore
הדג נחש
אהוד בנאי
מוש בן ארי
חמי רודנר
כוורת
מוניקה סקס
מופע הארנבות של ד"ר קספר
כנסיית השכל
שלמה ארצי
ויש עוד אני פשוט לא זוכר (פירמטו לי את המחשב בחופש בלי להודיע לי יותר מ10 GB של שירים הלכו אתם יודעים איזה באסה זה)
אם יש לכם הצעות ללהקות שלחו לי
Go to the top of the page

+Quote Post
yoyoel
הודעה 08.07.2019, 18:11
הודעה #2

just Funk it!
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 59,288

אוי לא

--------------------
ספוילר:
כי אין על רד הוט

לפעמים אנשים יכולים להיות ממש מטומטמים כמו התקנת דרייבר של אינטרנט שלי זה הלך ככה
"המערכת לא הצליחה להתקין את הדרייבר אתה יכול להוריד את הדרייבר פה(קישור)" אין לי אינטרנט איך אני יכול להוריד את הדרייבר!!!!!!!!!!
או כמו ה"שחכתי את הסיסמא" של הוטמייל הנחיות נוספות ישלחו אלייך לתיבת הדואר האלקטרוני בוא נחזור רגע להתחלת השורה הזאת "שחכתי את הסיסמא"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Miles and miles of nether worlds I roam
Settle for love I'm never far from home

Go to the top of the page

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 21.08.2019 , 04:56