IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

Reply to this topicStart new topic
> ציור+צביעת עין אנימה בשלבים! D:
YoukaiSAMA
הודעה 23.04.2014, 09:50
הודעה #1

I'm hungry.
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 69,131

אוקיי תשמעו סיפור: לדבר הזה יש 4000 פייבים. O_O
כמובן שהאינסטינקט הראשוני שלי הוא ליצור אותו דבר בשביל להשיג אותה כמות של פייבים להוכיח לעצמי שאני יכולה טוב יותר!
וזאת הסיבה שעשיתי את המדריך.... אני מניחה. אבל בגלל שאני נחמדה וגם אכפת לי מכולכם, נוכחי הפורום החביב עליי, אני חולקת איתכם את המפלצת שיצרתי!

מדריך ציור וצביעת עין אנימה - שלב אחריי שלב!
וכן, אני יודעת שזה לא הסיגנון שלי בכלל. הלכתי על הסיגנון הקלאסי בשביל המדריך הזה 3> כי לא בא לי להדריך להשתמש בסגנון שלי
מקווה שהוא יעזור לכמה מכם. בשביל המדריך השתמשתי בתוכנה היפנית SAI PAINT TOOL, אבל אני בטוחה שאפשר לעשות אותו הדבר גם בתוכנות אחרות (בשימוש באפקטים אחרים).

שלב ראשון!
ציירו את קוי המתאר של העין, מעין "ליינארט". באופן אישי, השתמשתי באיירבראש בגודל 2.6 (הכלי החביב עליי לציור לאחרונה)
כמובן שזה השלב לעצב את העין כרצונכם מבחינת אורך, גובה, ריסים וכו'. עין אנימה קלאסית היא לרוב ארוכה יותר, עין גברית צרה יותר.

שלב שני!
בפשטות - תצבעו את בסיס העין שיצרתם. אין לי המון מה לפרט מעבר לזה; זה שלב קל. D:

שלב שלישי!
זה הזמן להחליט על צבע העין.
בשביל לצבוע את האישון, מומלץ ללכת על שני גוונים - העליון כהה, התחתון בהיר.
בסאי, אפשר למזג בניהם בעזרת איירבראש או בלור. בפוטושופ זה קל יותר, ואפשר להשתמש בGRADIENT.

שלב רביעי!
השתמשתי בצבע הכהה מבין השניים כדיי ליצור את הצורה של האישון הפנימי של העין. בקיצור, תעתיקו את הצורה הזאת לעין שלכם.

שלב חמישי!
די מומלץ להכהות יותר את החלק העליון. בשביל ליצור את המראה הזה, השתמשתי בצבע כחול כהה במיוחד - תשתמשו בצבעים בהתאם לצבע העין שלכם.
את הצבע שמתי באפקט SHADE של סאי, על שקיפות 44. בתוכנות אחרות אמור להיות אפקט דומה - תנסו לחפש משהו שיעשה את אותה עבודה פחות או יותר...
ההפרדה בין האישון הפנימי לחיצוני היא לא חושב, אבל מוסיפה לדעתי.

שלב שישי!
כדי לתת יותר תתחושה שזו עין, כדאי ליצור מעין קיוקווים בחלקה המואר.
שביל ליצור אותם, השתמשתי בצבע בהיר באפקט LUMINOSITY של סאי, שקיפות 50%. שוב, תנסו לחפש אפקט דומה אם אתם בתוכנה אחרת.

שלב שביעי!
כדי לתת יותר תחושת אנימה, עשיתי נקודת אור מבריקה ראשונה בחלק התחתון של העין.
בשביל זה השתמשתי בצבע צהוב בהיר, בכלים איירבראש ובלור. צהוב הוא צבע יחסית מומלץ בשביל אור מהסוג הזה, מפניי בשבקיפות נמוכה הוא מוסיף צבע ונותן תחושה מוארת. אבל תנסו את זה קודם על העין, ורק אחר כך תחליטו אם זה מתאים לכם. אם לא, תחליפו צבעים עד שמשהו מתאים smile.gif
שמתי את זה על LUMI & SHADE, שקיפות 17%.

שלב שמיני!
זמן ליצור את הברק האמיתי בעין! 3> כולם יודעים שבאנימה אנשים בלי ברק בעיניים הם אנשים מהופנטים ואפלים. ואתם לא רוצים דמות מהופנטת ואפלה. אולי.
בכל מקרה, זה שלב די נחמד. אתם לא חייבים להעתיק את צורת הברק ממני, אתם חופשיים להמציא מה שבא לכם D:
בשביל ליצור את הברק השתמשתי באיירפראש ובלור.
עוד משהו נחמד, זה שמתחת לברק שיצרתי, בעזרת אייבראש יצרתי כתמים צהובים בהירים. זה נתן מעין תאורה נוספת לעין.

שלב תשיעי!
תמצאו את השכבה של הליינארט - מצאתם? יופי. תבצעו LAYER LOCK או שכבה חדשה+LAYER CLIP, תבחרו צבעים בהירים יותר ובעזרת אייבראש תצבעו את קצוות הליינארט של העין. זה ייתן מראה מואר יותר לעין כולה, ומשתלב יותר ברגע שתוסיפו את צבע העור.
(למי שלא יודע - LAYER LOCK הוא מצב שבו אתם יכולים לצבוע שיכבה מסויימת, מבלי לצאת מגבולות ה"קוים" שכבר קבעתם לגביה קודם. האפקט נמצא בשמות שונים בכל מיני תוכנות ואפילו בגרסאות שונות של סאי, אז תחפשו איך קוראים ל בתוכנה שאתם משתמשים בה.)

שלב עשירי ואחרון!
תצלילו את הלבן של העין ותוסיפו צבע עור (דבר די מתבקש אם ציירתם את העין כחלק מדמות).
הידד - סיימתם D:

מקווה שזה עזר למישהו. אם ניסיתם אל תהססו להראות איך זה יצא, זה מעניין. 3>
http://youkaisama.deviantart.com/art/SWEET...ORIAL-449407143

הא. ואם קראתם, תגיבו. זה סתם יהיה חביב מצידכם. >|

--------------------

Go to the top of the page

+Quote Post
Mint
הודעה 23.04.2014, 10:24
הודעה #2

אין חכם כבעל ניסיון
סמל קבוצה

משתמש מספר: 200,561

מדריך מקסים!
הייתי ממש יכולה להעזר בו בשלבים מוקדמים יותר בציורים שלי אבל
כבר די פיתחתי שיטה שונה (שמים וארץ מהשיטה הזאת)... אז לא ממש יצא לי להישתמש בה..
אם כי הייתי רוצה מדריך לאיך לצייר עין בסגנון שלך Q:

+Quote Post
YoukaiSAMA
הודעה 23.04.2014, 10:33
הודעה #3

I'm hungry.
סמל קבוצה

ציטוט(Mint @ 23.04.2014, 10:24) *
מדריך מקסים!
כבר די פיתחתי שיטה שונה (שמים וארץ מהשיטה הזאת)... אז לא ממש יצא לי להישתמש בה..

תודה רבה!! D: 3>
וזה בסדר, מי שיש לו כבר סיגנון משל עצמו עדיף שיישאר בזה - המדריך כאן הוא לסגנון אנימה מאוד כללי, ככה שמי שישתמש בו יבטל לעצמו את הסיגנון האישי פחות או יותר. הוא טוב למתחילים שעוד לא גיבשו לעצמם סיגנון XD
אני בעצמי כבר לא מתשמשת בסיגנון הזה, אבל אני מקווה שמי שצריך אותו ימצא אותו כשימושי D:
(למרות שאם תעשי ניסיון בסגנון הזה זה יהיה ממש מעניין)

--------------------

+Quote Post
Mint
הודעה 23.04.2014, 10:46
הודעה #4

אין חכם כבעל ניסיון
סמל קבוצה

משתמש מספר: 200,561

ציטוט(YoukaiSAMA @ 23.04.2014, 11:33) *
ציטוט(Mint @ 23.04.2014, 10:24) *
מדריך מקסים!

תודה רבה!! D: 3>
וזה בסדר, מי שיש לו כבר סיגנון משל עצמו עדיף שיישאר בזה - המדריך כאן הוא לסגנון אנימה מאוד כללי, ככה שמי שישתמש בו יבטל לעצמו את הסיגנון האישי פחות או יותר. הוא טוב למתחילים שעוד לא גיבשו לעצמם סיגנון XD
אני בעצמי כבר לא מתשמשת בסיגנון הזה, אבל אני מקווה שמי שצריך אותו ימצא אותו כשימושי D:
(למרות שאם תעשי ניסיון בסגנון הזה זה יהיה ממש מעניין)

אני שומעת אתגר? מעניין... עשית לי חשק לנסות
הגיע הזמן לפתוח את הסאי המאובק שלי rage.png

הודעה זו נערכה על ידי Mint: 23.04.2014, 10:47

+Quote Post
AVISHAI
הודעה 23.04.2014, 17:57
הודעה #5

ג'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 81,766

מדריך קליל וטוב למתחילים.
יש לך כבר 60 פייבים ! laugh.gif קבוצות עוזרות לפייבים like.png (אני גם יעשה)

אני חושב שברמה שלך את יכולה אפילו לעשות מדריך מושקע יותר על דברים יותר גדולים כמו צביעה של כל הציור,ציור עצמו(יעני תהליך עבודה שלך) ועוד. (אם באלך)

סתם כמה עצות/הערות:
אני חושב שמרגישים בחיסרון של הגבה.
העיצוב עצמו של התבנית/מדריך לא הכי מושך את עין ..

תודה

הודעה זו נערכה על ידי AVISHAI: 23.04.2014, 20:12

--------------------

"הבורא מתחבא – כדי שהאדם יחפש אחריו..." (ר' נחמן מברסלב)

DA

ספוילר:
אתם מוכנים ילדים?? כן כן קפטן. אז תגידו!!! כן כן קפטן.. אווו בתוך אננס הוא חי לו שם... בובספוג כן! כן!. חי לו בכיף מתחת לים בובספוג כן! כן!. כך לחיות הייתם רוצים בובספוג כן! כן!. השליכו חכה אל הדגים בובספוג כן! כן!... שירו!! בובספוג המרובע *3 ספוג מרובעאעאעאא חאחאיאעחא (ציפורים)

אני האיש הכי רשע הכי רשע ומרושע איש הכי רע, או או או ואה אה אה. אני האיש הכי רשע הכי רשע ומרושע איש הכי רע, או או או ואה אה אה!.

+Quote Post
שטרודל תפוחים
הודעה 23.04.2014, 18:36
הודעה #6

יוהאן בוכה בשביל החטאים שלכם
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 78,351

אני שמחה שבסוף החלטת ללכת עד הסוף עם המדריך הזה, הוא יצא ממש יפה למרות הכל 3>
זה מדריך ממש חביב שיכול לעזור לצעירים בציור עיניים בדיגיטאלי, חבל שהוא לא היה כשאני הייתי מתחילה. עם כל הזבל הזה שמסתובב בDA וגורם לי לרצות לשפד אנשים על זה שהם נותנים לשטויות האלה פייבס >D
הדבר היחיד שהייתי מוסיפה זה מתי את שמה לייר חדש... אבל סך הכל מדריך מהמם <:

--------------------
D; -כי צריך להשוויץ בחיים DA

פינת הבאנרים שקיבלתי <: (ובהזדמנות חגיגית זאת, תודה מיוחדת לפורום אומנות השמקסי 3>)
ספוילר:

באנרים מ-great shark

ಠ_ಠ
הסמיילי הסגיד ביותר עליי האדמות~

+Quote Post
YoukaiSAMA
הודעה 23.04.2014, 21:00
הודעה #7

I'm hungry.
סמל קבוצה

תודה לשניכםםםםםםםםםםםם D:

אבישי - יאאאא תודהההה 3>
הייתי עושה על מדריכים גדולים יותא, אבל אני בכלל עצלנית מידי לצייר ציורים גדולים יותר ;_;

לגביי ההערות, המראה של המדריך זה 100% עצלנות... כנראה שהייתי צריכה לטרוח מוקדם יותר, אבל עכשיו כבר מאוחר מידי. XD לגביי הגבה, האמת שזה אפילו לא עבר לי בראש... הייתי צריכה לחשוב על זה קודם O_O

שלומית - כפרעלייך O3O והאמת ששכחתי להגיב באמת על לייר חדש... לכל מי שקורא את זה - כל שלב (חוץ מהשנים הראשונים) הוא שכבה חדשה XD
וכן. תמותו אנשים מדוויאנטארטטטטטטטטטטטטטטט

--------------------

+Quote Post
xTai
הודעה 05.05.2014, 23:58
הודעה #8

Joy and sorrow
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 64,583

צל"ש ענקי על המדריך המקסים!
הורדת עכשיו כמה שכבות אבק מבית ספר לאמנות, חוץ מזה שאף פעם לא מזיק לדעת כמה מהסודות שלך לציור עיניים לוליות מושלמות.
אהבתי איך שאת עושה ברק לעיניים, הוא גורם אפילו לעין אנימה ענקית וחמודה כזאת להיראות יותר ריאליסטית. זה לא נראה סתמי, העין אשכרה נראית עגולה וגם המבט חד ומפוקס.
זה פחות מסתדר עם סגנון הציור שלי אישית, אבל אפילו לי המדריך עשה חשק לכמה רגעים לצייר דמות לולי עם עיניים בורקות...
כמו שאמרתי לך יותר מפעם אחת בעבר - את ממש טובה בלתפוס חמידות, וזה תקף במיוחד לעיניים שאת מציירת לדמויות שלך.

הסיקור שלך ייכנס ללינקייה, בנוסף גם פרסמתי אותו בנושא מאי שפתחתי מלפני שעה בערך.
like.png

--------------------

+Quote Post
Mikage
הודעה 06.05.2014, 13:31
הודעה #9

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 201,792

מדריך טוב! הוא מספיק לא מסובך כדי לעזור לעצלנים כמוני :>
ברגע שאני אתחיל להתאמן בציור במחשב או צביעה (הפוטושופ שלי כבר לא בשימוש שנה) אז אני אשתמש בו.

--------------------

+Quote Post
YoukaiSAMA
הודעה 06.05.2014, 14:04
הודעה #10

I'm hungry.
סמל קבוצה

תאי:
תאי נשמה שכמוך on11.gif
בית ספר לאומנות באמת שומם לאחרונה... הא XD עכשיו כמה שנים מאז שעשיתי מדריך בעצמי O_O
האמת שאני עצמי נוטה כמעט ולא להשתמש בסיגנון ציור הזה לאחרונה... העיניים שלי ניהיו דקות יותר, והצביעה שונה. אני אודה באמת, כשצבעתי את העין של המדריך, המצאתי את הסגנון צביעה על דרך זה ניסיון וטעיה בזמן ההכנה עצמה... XD
אבל למרות זה, התוצאה יצאה די סבירה וזה משמח אותי, ככה שאני בעצמי תוהה אם לעשות ציור בסגנון הזה BD
ואומייגאד תאי, אם תעשי ציור עם עיניי לולי ענקיות זה יהיה כלכךךך מהמם 8D אני רוצה לראות משהו כזה קורה!!!

מיקגה:
תודה וכיף!!~ 3>
אני אשמח לראות תוצאות כשתשתמש בו 33333>

--------------------

+Quote Post
miku-hatsuna
הודעה 14.12.2015, 20:10
הודעה #11

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 68,253

זה מושלםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם smile.gif תודה על העזרה

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 19.07.2019 , 14:20