IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

הוכן עבור הפורום ע"י: Crucio!

3 עמודים V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> הורדת פרופיל מ72 ל64
XYR
הודעה 20.02.2015, 21:52
הודעה #41

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 18,620

קח בחשבון שפרופיל נפשי יפסול לך אפשרות להגיע לרוב התפקידים האיכותיים.
אם יש לך נתונים גבוהים פנה לחיל המודיעין ותבקש לקבל מיונים.

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Gon Iver
הודעה 20.02.2015, 22:00
הודעה #42

First of his name
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 59,788

זה מוכח? גם אם יורד לי על זה שאני אומר לקבן שאני הומו ואני מפחד מהומופוביה ביחידות קרביות? או ממשהו כמו קשיי הסתגלות?

--------------------

+Quote Post
פיצה
הודעה 21.02.2015, 12:59
הודעה #43

מעניין תזיין שלי טוב?
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 67,326

האמת היא שאני לא יודעת איך זה אצל בנים. אני מכירה חבר'ה הומואים שמשרתים גם במג"ב וביחידות קרביות.
אבל יכול להיות שהם בכלל לא ציינו את ההעדפה המינית שלהם, וגם אם כן לא אמרו שהם לא רוצים לשרת ביחידות קרביות בגלל חשש מהומופוביה.
בכתלס גון הצבא לא עושה הבדלות על פי ההעדפה המינית שלך, במידה ותגיד את זה וימצאו אותך מתאים ליחידה קרבית, יקחו אותך בכל זאת ויגידו לך שבמידה ותתקל בגילויי הומופוביה תבקש לעבור תפקיד\יחידה\תגיש תלונה או קבילה.
בכל מקרה אני חושבת שכדאי לך פשוט לבקש לפנות לקבן ולדבר איתו על זה. אם תהיה מספיק אמין אני מאמינה שיתחשבו בזה.
אם המערכת תחליט שלא מוותרים לך רק כי אתה הומו (אני ממש יכולה לדמיין יום שבו כמו שבנות מצהירות שהן דתיות- גברים יצהירו שהם הומואים) אז הקבן בטח יגיד לך את זה שם.

יש לך עוד אפשרויות, אבל אני אומרת אותן פשוט כי אני יודעת שהן קיימות ואני בהחלט לא לוקחת אחריות על האם תממש אותן ומה יהיו ההשלכות של זה:
1. אתה יכול להיות סרבן, להגיע לבקום ולהתחייל אבל לסרב לעלות על האוטובוס ולהגיע ליחידה ששמו אותך בה. יכולים להניס אותך לכלא על זה לזמן מה ואז להעיף אותך לתפקיד אחר אחרי ראיון או משהו. אתה יכול להמשיך להיות סרבן עד שיתנו לך את מה שאתה רוצה. קח בחשבון שזה יוביל לדח"ש ודפוקים שלא בטוח ששווים את זה, תלוי בך כבר.
2. אתה יכול להגיע לטירונות ולהיות חייל חרא. להגיד למפקד שלך שאין לך מוטיבציה להיות בקרבי. לא לקום בבוקר למסדרים ובאופן כללי לא לתפקד עד שיעיפו אותך משם למשהו אחר. יכול מאוד להיות שישמו אותך בתור מאבטח מתקנים או טבח או משהו חרא ממש באותה יחידה או בגדוד חי"ר בכללי. יכניסו אותך לכלא אם תמשיך להתנהג חרא ופשוט תצא ותכנס מהכלא ואם יהיה לך מזל אולי מישהו עם השפעה ישים לב למצב שלך ויקח אותך לשיחה ואולי יעזור לך. אולי.
3. אתה יכול להיות נפקד ואז להגיע ליחידה, להכנס אולי לכלא או לקבל ריתוקים. להיות נפקד שוב ושוב ושוב עד שיעיפו אותך למשהו אחר. שוב, יכול להיות שאז תהיה מאבטח מתקנים או טבח ולא נראה לי שזה חלום חייך.
4. אה, ואתה יכול גם להגיע ליחידה הקרבית שלך, להכיר מפקד חתיך, לפתות אותו ואז כשמישהו יתפוס אתכם יעיפו אותך לטיזינבו להיות פקיד של איזו רמט"ית או משהו.

עיינתי שוב בעצות שנתנו לך וביחידות שאתה מכוון אליהן - אם למדת קולנוע בבצפר או משהו\גם אם לא אתה יכול פשוט לעשות יג' במכללה להסרטה ומשם זה ישירות ליחידת הסרטה של צהל.
התמיינתי לכל הבולשיט שרשמו כאן (נכשלתי בכל הראיונות, כמה מפתיע~!!!!!) ובעקרון אתה תקבל את הזימונים האלה. אם אני עם נתונים יותר נמוכים משלך 55-80 וקיבלתי אז גם אתה תקבל, לפחות ל8200.

--------------------

"LETS TALK DUGRI AND GET ALL HIBUKI" יוליתאי-תאי תאיר

deviantART | Song of Choicel]

+Quote Post
nigi
הודעה 21.02.2015, 14:14
הודעה #44

!Hero kenzan
סמל קבוצה

קבוצה: פקחים
משתמש מספר: 82,043

ציטוט(Doge-Sama @ 20.02.2015, 19:16) *
seeing through your bullshit = סופר נאצי

אחחח גון

זה באמת נאציזם כי חייל שלא רוצה קרבי לא יהיה בקרבי.
אי אפשר באמת לצאת למבצע/קרב/כל דבר אחר עם חייל שכל השירות הקרבי על הזין שלו ולא רצה להיות שם בכלל.
כל מה שהיא עושה כשהיא מתעקשת שאין לו מיגרנות זה להריץ אותו עוד, כשזה ברור שהוא לא הולך להתגייס לקרבי בדרך כזו או אחרת בכל מקרה.

פיצה: לדובר צה"ל אי אפשר לנסות להיכנס בכלל עם פרופיל 72 עד כמה שידוע לי, בכל מקרה אני בספק שיגייסו אותו לשם ולא לקרבי. מה שכן, למודיעין יש עדיפות, אם התקבלת לשם אתה תתגייס לשם אפילו אם אתה כשיר לגמרי לקרבי. אם המטרה שלך היא להגיע למודיעין הכי טוב זה פשוט להתחיל לעשות מה שעושים כדי להגיע לשם (אין לי מושג מה tbh) ולקוות שתתקבל. מקסימום, במקרה וזה נכשל, אפשר להתחיל לדבר עם קב"ן או לשקול סרבנות או משהו.

לגבי קב"ן, בכל מקרה, אני לא בטוח לגמרי שלהיות הומו יפתור לך את הבעיה. גם אם אתה כביכול מפחד מהומופוביה.
מצד שני אין לי מושג איך האנשים שמגיעים לקב"ן והוא מחפף אותם מצליחים להגיע למצב הזה... אני הגעתי אל אחד אחרי הצו ראשון בלי לנסות בכלל, פשוט קיבלתי בהפתעה זימון. איך שנכנסתי אליו למשרד הוא פשוט שאל אותי אם אני רוצה להתגייס או לא, ואחרי שאמרתי לו שאני לא בקטע של להשתמט הוא פשוט התחיל לדחוף לי דברים כמו יומיות וקשיי הסתגלות כאילו הוא אשכרה דיבר איתי והיה בטוח לגמרי שאני צריך אותם.
אולי היה לי אחד ממש אח, אבל כל המחלקה של בריאות הנפש עשתה רושם של מקום ממש מבין, גם עוד שניים שהיו איתי בתור פגשו אותי אח"כ בסיכום פרופיל ואמרו שהם קיבלו כל מה שהם קיוו לקבל.

--------------------
ספוילר:

Why hello there

+Quote Post
Nona Chan
הודעה 21.02.2015, 17:05
הודעה #45

To the beginning
סמל קבוצה

קבוצה: ראשיים
משתמש מספר: 8,249

אני לא חושבת שכל בנאדם מתאים ללכת לקרבי. לא מבחינת "מתאים פיזית", יש אנשים שזה פשוט לא מתאים להם, באופי. שהם וקרבי זה שילוב מאוד רע ביחד.
אני לא חושבת שזה נכון לשפוט אדם שלא הולך לקרבי, למרות שזו תופעה מקובלת בטירוף בזמן האחרון (ואפשר גם להבין למה). לא מדברת על כל אדם שלא בא לו קרבי כי זה קצת קשה, יש אנשים שמלכתחילה מסגרת קרבית היא לא בשבילהם.
מה גם שקרבי מבחינת הצבא, על פי רוב זאת החלטה לא הפיכה. ברגע שאתה נכנס לקרבי, מאוד קשה לצאת משם. זה לא "תבוא-תנסה-ותחליט".

ואם כבר דיברו על קב"נים,
בבסיס שלי, היו מלא אנשים שרצו לצאת משמירות וחרא וטענו לאובדנות. כמובן שרובם עפו מהצבא. בקיצור, אל תסמוך על זה בכל מקום יהיה קב"ן שישים פס, ברוב המקומות השפויים, אובדנות = יציאה מצה"ל.

--------------------

+Quote Post
XYR
הודעה 21.02.2015, 17:08
הודעה #46

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 18,620

ציטוט(Gon Iver @ 20.02.2015, 22:00) *
זה מוכח? גם אם יורד לי על זה שאני אומר לקבן שאני הומו ואני מפחד מהומופוביה ביחידות קרביות? או ממשהו כמו קשיי הסתגלות?

בחיל-מודיעין - 100% שזה פוסל אותך מתפקידים משמעותיים.
בחיילות אחרים אני לא יודע ב-100%, אבל מניח שזה יעלה שאלות...

--------------------

+Quote Post
Gon Iver
הודעה 21.02.2015, 18:11
הודעה #47

First of his name
סמל קבוצה

משתמש מספר: 59,788

ציטוט(פיצה @ 21.02.2015, 12:59) *
האמת היא שאני לא יודעת איך זה אצל בנים. אני מכירה חבר'ה הומואים שמשרתים גם במג"ב וביחידות קרביות.
אבל יכול להיות שהם בכלל לא ציינו את ההעדפה המינית שלהם, וגם אם כן לא אמרו שהם לא רוצים לשרת ביחידות קרביות בגלל חשש מהומופוביה.
בכתלס גון הצבא לא עושה הבדלות על פי ההעדפה המינית שלך, במידה ותגיד את זה וימצאו אותך מתאים ליחידה קרבית, יקחו אותך בכל זאת ויגידו לך שבמידה ותתקל בגילויי הומופוביה תבקש לעבור תפקיד\יחידה\תגיש תלונה או קבילה.
בכל מקרה אני חושבת שכדאי לך פשוט לבקש לפנות לקבן ולדבר איתו על זה. אם תהיה מספיק אמין אני מאמינה שיתחשבו בזה.
אם המערכת תחליט שלא מוותרים לך רק כי אתה הומו (אני ממש יכולה לדמיין יום שבו כמו שבנות מצהירות שהן דתיות- גברים יצהירו שהם הומואים) אז הקבן בטח יגיד לך את זה שם.

יש לך עוד אפשרויות, אבל אני אומרת אותן פשוט כי אני יודעת שהן קיימות ואני בהחלט לא לוקחת אחריות על האם תממש אותן ומה יהיו ההשלכות של זה:
1. אתה יכול להיות סרבן, להגיע לבקום ולהתחייל אבל לסרב לעלות על האוטובוס ולהגיע ליחידה ששמו אותך בה. יכולים להניס אותך לכלא על זה לזמן מה ואז להעיף אותך לתפקיד אחר אחרי ראיון או משהו. אתה יכול להמשיך להיות סרבן עד שיתנו לך את מה שאתה רוצה. קח בחשבון שזה יוביל לדח"ש ודפוקים שלא בטוח ששווים את זה, תלוי בך כבר.
2. אתה יכול להגיע לטירונות ולהיות חייל חרא. להגיד למפקד שלך שאין לך מוטיבציה להיות בקרבי. לא לקום בבוקר למסדרים ובאופן כללי לא לתפקד עד שיעיפו אותך משם למשהו אחר. יכול מאוד להיות שישמו אותך בתור מאבטח מתקנים או טבח או משהו חרא ממש באותה יחידה או בגדוד חי"ר בכללי. יכניסו אותך לכלא אם תמשיך להתנהג חרא ופשוט תצא ותכנס מהכלא ואם יהיה לך מזל אולי מישהו עם השפעה ישים לב למצב שלך ויקח אותך לשיחה ואולי יעזור לך. אולי.
3. אתה יכול להיות נפקד ואז להגיע ליחידה, להכנס אולי לכלא או לקבל ריתוקים. להיות נפקד שוב ושוב ושוב עד שיעיפו אותך למשהו אחר. שוב, יכול להיות שאז תהיה מאבטח מתקנים או טבח ולא נראה לי שזה חלום חייך.
4. אה, ואתה יכול גם להגיע ליחידה הקרבית שלך, להכיר מפקד חתיך, לפתות אותו ואז כשמישהו יתפוס אתכם יעיפו אותך לטיזינבו להיות פקיד של איזו רמט"ית או משהו.

עיינתי שוב בעצות שנתנו לך וביחידות שאתה מכוון אליהן - אם למדת קולנוע בבצפר או משהו\גם אם לא אתה יכול פשוט לעשות יג' במכללה להסרטה ומשם זה ישירות ליחידת הסרטה של צהל.
התמיינתי לכל הבולשיט שרשמו כאן (נכשלתי בכל הראיונות, כמה מפתיע~!!!!!) ובעקרון אתה תקבל את הזימונים האלה. אם אני עם נתונים יותר נמוכים משלך 55-80 וקיבלתי אז גם אתה תקבל, לפחות ל8200.

תודה רבה על התגובה העניינית מיתר :*
האפשרויות שהצעת לי נכון לעכשיו הן ממש אפשרויות "נשק יום הדין" עבורי, ואני לא חושב שאצטרך להגיע אליהן אלא אם באמת לא אצליח להזיז כלום... מה גם התאריך גיוס העכשווי שלי הוא במרץ 16 ככה שיש לי מספיק זמן לדברים פחות קיצוניים...
לגבי מה אמרת על הקבן- זה מה שאני מתכנן לעשות כנראה. ללכת, להגיד לו מה המצב, לראות מה הוא יענה לי ולהגיב בהתאם.
ולגבי האופציה של "אתה יכול פשוט לעשות יג' במכללה להסרטה ומשם זה ישירות ליחידת הסרטה של צהל"- לא שמעתי על האופציה הזו, יש לך עוד פרטים?

ציטוט(nigi @ 21.02.2015, 14:14) *
ציטוט(Doge-Sama @ 20.02.2015, 19:16) *
seeing through your bullshit = סופר נאצי

אחחח גון

אי אפשר באמת לצאת למבצע/קרב/כל דבר אחר עם חייל שכל השירות הקרבי על הזין שלו ולא רצה להיות שם בכלל.
כל מה שהיא עושה כשהיא מתעקשת שאין לו מיגרנות זה להריץ אותו עוד, כשזה ברור שהוא לא הולך להתגייס לקרבי בדרך כזו או אחרת בכל מקרה.

פיצה: לדובר צה"ל אי אפשר לנסות להיכנס בכלל עם פרופיל 72 עד כמה שידוע לי, בכל מקרה אני בספק שיגייסו אותו לשם ולא לקרבי. מה שכן, למודיעין יש עדיפות, אם התקבלת לשם אתה תתגייס לשם אפילו אם אתה כשיר לגמרי לקרבי. אם המטרה שלך היא להגיע למודיעין הכי טוב זה פשוט להתחיל לעשות מה שעושים כדי להגיע לשם (אין לי מושג מה tbh) ולקוות שתתקבל. מקסימום, במקרה וזה נכשל, אפשר להתחיל לדבר עם קב"ן או לשקול סרבנות או משהו.

לגבי קב"ן, בכל מקרה, אני לא בטוח לגמרי שלהיות הומו יפתור לך את הבעיה. גם אם אתה כביכול מפחד מהומופוביה.
מצד שני אין לי מושג איך האנשים שמגיעים לקב"ן והוא מחפף אותם מצליחים להגיע למצב הזה... אני הגעתי אל אחד אחרי הצו ראשון בלי לנסות בכלל, פשוט קיבלתי בהפתעה זימון. איך שנכנסתי אליו למשרד הוא פשוט שאל אותי אם אני רוצה להתגייס או לא, ואחרי שאמרתי לו שאני לא בקטע של להשתמט הוא פשוט התחיל לדחוף לי דברים כמו יומיות וקשיי הסתגלות כאילו הוא אשכרה דיבר איתי והיה בטוח לגמרי שאני צריך אותם.
אולי היה לי אחד ממש אח, אבל כל המחלקה של בריאות הנפש עשתה רושם של מקום ממש מבין, גם עוד שניים שהיו איתי בתור פגשו אותי אח"כ בסיכום פרופיל ואמרו שהם קיבלו כל מה שהם קיוו לקבל.

זהו בעיקרון גם אני הייתי אצל קבן כבר, אחרי שאמרתי בצו ראשון בריאיון שאני הולך למטפלת. הוא שאל אותי את כל השאלות הרגילות כדי לבדוק שאני תקין(שניסיתי לצאת בהן הכי תקין שאפשר מחשש שזה יפגע לי באיזשהם מיונים), ובסוף אמר שאין לו מושג למה קראו לי לפה. סה"כ הוא היה נראה ממש אחלה ומבין, ככה שאני לא חושב שזו תהיה בעיה להוריד בדרך הזו פרופיל... השאלה היא כמה אני שולט בפרופיל שהוא קובע לי, כלומר אם הוא ירצה להביא לי פרופיל נמוך ממה שאני רוצה האם אני יכול להגיד לבקש פרופיל גבוה יותר במקום? או לבקש שלא יוסיפו לי סעיפים מסויימים כי אני יכול להתגבר על זה, מחשש שזה יפגע לי במיונים? וכו'.

ציטוט(XYR @ 21.02.2015, 17:08) *
ציטוט(Gon Iver @ 20.02.2015, 22:00) *

בחיל-מודיעין - 100% שזה פוסל אותך מתפקידים משמעותיים.
בחיילות אחרים אני לא יודע ב-100%, אבל מניח שזה יעלה שאלות...

אפשר לשאול מאיפה יש לך את המידע הזה? כי זו פעם ראשונה שאני שומע על זה...

ציטוט(Nona Chan @ 21.02.2015, 17:05) *
אני לא חושבת שכל בנאדם מתאים ללכת לקרבי. לא מבחינת "מתאים פיזית", יש אנשים שזה פשוט לא מתאים להם, באופי. שהם וקרבי זה שילוב מאוד רע ביחד.
אני לא חושבת שזה נכון לשפוט אדם שלא הולך לקרבי, למרות שזו תופעה מקובלת בטירוף בזמן האחרון (ואפשר גם להבין למה). לא מדברת על כל אדם שלא בא לו קרבי כי זה קצת קשה, יש אנשים שמלכתחילה מסגרת קרבית היא לא בשבילהם.
מה גם שקרבי מבחינת הצבא, על פי רוב זאת החלטה לא הפיכה. ברגע שאתה נכנס לקרבי, מאוד קשה לצאת משם. זה לא "תבוא-תנסה-ותחליט".

ואם כבר דיברו על קב"נים,
בבסיס שלי, היו מלא אנשים שרצו לצאת משמירות וחרא וטענו לאובדנות. כמובן שרובם עפו מהצבא. בקיצור, אל תסמוך על זה בכל מקום יהיה קב"ן שישים פס, ברוב המקומות השפויים, אובדנות = יציאה מצה"ל.

כן אני לא מתכוון לדווח על אובדנות...

--------------------

+Quote Post
Franku
הודעה 21.02.2015, 18:23
הודעה #48

I luv u papa <3
סמל קבוצה

משתמש מספר: 40,633

ציטוט

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

--------------------

+Quote Post
פיצה
הודעה 21.02.2015, 21:28
הודעה #49

מעניין תזיין שלי טוב?
סמל קבוצה

משתמש מספר: 67,326

ברצינות.... רוב החב'רה הקרביים, ואני לא מדברת פה על סיירות אלא על חי"ר טוחן תחת נטו- לא רוצים להיות שם.
כאילו שקרביים לא שבוזים ושואלים את עצמם למה מלכתחילה באותה מידה אם לא יותר מהג'ובניקים. זה בולשיט להגיד שמי שלא רוצה קרבי לא מגיע לשם.
גבר עם פרופיל 72+ ובלי נטיות נפשויות שיכולות להוציא אותו מצה"ל = קרבי. ושיהיה לו בהצלחה, בדיוק כמו לגון שלנו.

גון- אני הייתי במגמת קולנוע והגיע אלינו בחור ממכללה שמלמדת חבר'ה אחרי בית ספר שנה (אולי גם שנתיים כאופציה, לא בטוחה) הסרטה וקולנוע ואחרי שהם מסיימים את הלימודים שם מתחננים בפניהם שיבואו ליחידת הסרטה של צה"ל. רק אם הם מתעקשים\התקבלו למיונים לדברים כמו טייס וחובלים וכאלה הם לא מגיעים לחידת הסרטה\ לפחות דוברי צה"ל למניהם.
לא מכירה את הפרטים וזה היה לפני כל כך הרבה זמן. אז לא שקלתי אפילו ללכת על האופציה הזאת אז גם אין לי את הפרטים של הבחור\ המכללה עצמה. תבדוק באינרטנט אני בטוחה שתגיע לאתר שלהם ופרטים ליצירת קשר. אם אתה ביב' זה בדיוק הזמן לבדוק אם אתה יכול להרשם אליהם.

כמובן, האופציות שרשמתי הן לאנשים באמת נואשים.

וכ-נ.ב. אתה לא יכול לבקש להגיע למודיעין, מודיעין מבקש שאתה תגיע אליהם. אני את רוב המיונים שלי קיבלתי לפני שקיבלתי מניל"ה בכלל.
מניל"ה קיבלתי כזה באמצע-סוף יב' אם אני לא טועה, ואחריה קיבלתי עוד יום מיון רק לדבר אחד שזה יעודי לקצונה המסריח בשלישות שזה מן דבר כזה שאם קיבלת אליו זימון אז נחרץ גורלך ואתה תתגייס לזה בכל מקרה גם אם לא תגיע ליום מיונים עצמו (סיפור אמיתי, דברים שכן היה לי פוטנציאל להתקבל אליהם אמרו לי שאני לא מתאימה אחרי שהודיעו לי שהתקבלתי למסלול יעודי לקצונה).

--------------------

"LETS TALK DUGRI AND GET ALL HIBUKI" יוליתאי-תאי תאיר

deviantART | Song of Choicel]

+Quote Post
nigi
הודעה 21.02.2015, 23:08
הודעה #50

!Hero kenzan
סמל קבוצה

קבוצה: פקחים
משתמש מספר: 82,043

גון: אם אתה שולט בפרופיל? לפחות איך שזה הלך אצלי, אז בערך, כן. הוא בכלל היה בגישה של לשחרר אותי או לתת לי שירות של בקושי-מתגייסים כזה, אבל הוא דיבר איתי ברשימה כזו לגבי מה מתאים לי ומה לא, ועל מה אני אתגבר ומה סתם יגרום לי להתאבד, ובסוף שינה את הפרופיל בדרך שהכי התאימה לי.
אני חושב שכל קב"ן ירצה לעשות משהו כזה, כי הרי כל המטרה היא להתאים לך את השירות. מה שכן- אם תיתן לו רושם לא נכון לגבי משהו יש לו את הזכות לקבוע גם על דעת עצמו.

ציטוט(Doge-Sama @ 21.02.2015, 18:23) *
ציטוט

צריך להיות ממש מפגר כדי לא לרצות קרבי ולשבת שם.
מי שמשרת בקרבי ומקטר אולי לא נהנה במיוחד משירות, אבל עובדה שהוא לא הולך מספיק רחוק כדי לא לשרת שם, אז זה לא שהוא לא מוכן בשום אופן לשרת שם.
אולי הניסוח היותר נכון הוא "מי שממש לא רוצה קרבי", אבל זה לא כאילו שאתה לא יכול לעשות דברים קיצוניים כדי לצאת משם.

--------------------
ספוילר:

Why hello there

+Quote Post
Meth
הודעה 21.02.2015, 23:40
הודעה #51

But for Me, It Was Tuesday
סמל קבוצה

משתמש מספר: 8,799

ציטוט(Doge-Sama @ 21.02.2015, 18:23) *
ציטוט

--------------------

"she is the single greatest threat to the multiverse. Well, except maybe Galactus... and clowns. Never forget clowns."

"My fellow Weapon X classmates had run a pool to figure out which one of us would be dead first, so I naturally named myself Dr. Professor Carlos Winston Lazarus McBatman. Then I realized that I couldn't spell it, so I went with Deadpool instead."

-Deadpool

ציטוט(Frost Monarch @ 25.03.2013, 12:51) *
ציטוט(Joseph Joestar @ 25.03.2013, 12:49) *
בוא אליי, נעשה לך ברית מילה מחדש קודם :סאדו:
ועדיין יהיה לו גדול יותר משלך.

+Quote Post
Gondhi
הודעה 22.02.2015, 00:05
הודעה #52

Madness, you see, is like Gravity. All you need is a push!
סמל קבוצה

משתמש מספר: 64,469

רק צעירים מתים מדברים ככה
הלא כך חבריי????????????????????

--------------------

+Quote Post
super critical
הודעה 22.02.2015, 08:54
הודעה #53

One good thing about music, when it hits you, you feel no pain
סמל קבוצה

משתמש מספר: 42,036

צה זה השטויות האלה. אני משרת עם קרביים. לא מצאתי אחד שלא רוצה להיות שם. צועקים למה מלכתחילה בצחוק. וכן מתלוננים זה כל הכיףלהפוךך עכשיו רצו להוריד שלוש לוחמים מקרבי הם נלחמו בשיניים להישאר. ומי שלא רוצה קרבי לא יהיה שם. הוא יהיה טבח או בקשר או במבצעים. וכבר קרה דירדו אצלנו מקרבי.

--------------------

קרדיט לDogz על בוב המלך

+Quote Post
Einsamkeit
הודעה 22.02.2015, 09:18
הודעה #54

ג'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 26,452

ציטוט(super critical @ 20.02.2015, 20:03) *
עדיין לא הסברת לי מה זה קרבי

פעם הבאה שתזלזל במה שעשיתי בצוק איתן אני אישית אבוא לתת לך כאפה כי אתה יודע מה זה לאכול כל הרבה עוגות וחטיפים מהחבילות של האזרחים כשאתה בפאקינג מדבר ואין לך איפה לחרבן?!

+Quote Post
super critical
הודעה 22.02.2015, 09:20
הודעה #55

One good thing about music, when it hits you, you feel no pain
סמל קבוצה

משתמש מספר: 42,036

יש לך מושג מה זה לקום בעשר כי השמש מפריע לישון? שאין לך יותר מקום ובדיוק מגיעה פיצה?!

--------------------

קרדיט לDogz על בוב המלך

+Quote Post
Einsamkeit
הודעה 22.02.2015, 09:25
הודעה #56

ג'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 26,452

ציטוט(super critical @ 22.02.2015, 09:20) *
יש לך מושג מה זה לקום בעשר כי השמש מפריע לישון? שאין לך יותר מקום ובדיוק מגיעה פיצה?!

שתוק רז יש לי יותר דם של ילדים ערבים על הידיים ממך
אני עדיין שומע אותם צועקים בלילות

+Quote Post
הזן שם תצוגה חדש
הודעה 27.02.2015, 19:09
הודעה #57

חבר ANBU
סמל קבוצה

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

משתמש מספר: 25,517

מכיר מישהו שלא רק יצא מהנדסה אלא גם עבר לחיל אוויר ואחכ עוד פעם לחיל ירוק
ועוד מליון שהצליחו לצאת מקרבי אז אל תדאג גוני אם לא תרצה לא תהיה שם

--------------------

היי, אתם בטח חושבים שאני ילדה שגולשת גם לאתרי סקס
ואיך מזדיינים
אז לא, אני לא.
אותי למשל זה לא מעניין
מעניין אותי,
שילדים בכל יום מתים
רק בגללכם!
אתם רואים אתרי איך עושים את זה
ובכל יום את מנסים את זה לבד
אז במקום לאמץ איזה ילדה או ילד
שימותו מרעב שם בבית הזה
אתם רואים את הסרטונים המעפנים האלה!!
אז תעיפו ת'עיניים שלכם לסרטונים שרואים איך הם מתים!!!!!!!
איך הם מתים!
איך ילדים בלי..
בלי תמיכה ואהבה!!
הם נולדים כאלה קטנים
ופשוט עוזבים אותם..
ההורים לא רוצים ילדים הם רוצים רק סקס!
וזה מה שהם רוצים!!!
רק לעשות סקס סקס וסקס
זה מה שמעניין את הצעירים של היום
אז אותי זה לא ככה
אתם צריכים להבין
אתם צריכים להבין!
ש... לא כל דבר זה מפורסם על סקס סקס סקס ועוד סקס
אז אה לא
אתם בטח חושבים,
היי! מה ילדה כזאתי מבינה בכלל?
יאללה שתעיף את זה מהעלחכלג
אז לא! אני מבינה המון! אני לא ילדה קטנה!
אני בכיתה ו'!
כאילו ה'.. הייתי אמורה להיות ב-ו'
ונשארתי שנה בגן
אז תקשיבו לי
זה לא צריך להיות ככה שילדים מתים מרעב
שילדים קטנים כאלה
כאלה קטנים
לא יודעים מה זה אמא ואבא!
זה נורמלי?? אתם גדלתם עם הורים, כסף, אהבה, תמיכה, לימודים,
לא רעבים גדלתם
הם גוועים כמו זאבים בגשם
ואם אתם תעשו את ה.. את הדבר הזה במיטה
או בספה, איפה ש... לא משנה איפה אני לא רוצה אפילו לדבר על זה
אז כל פעם שתעשו
כל פעם
ילד ימות!!!!!!!!!!!!
ואם ילדים עכשיו צופים בזה ואומרים
מה מה היא מבינה בכלל היא רק ילדה בכיתה ה'
היא בטח גמדה
היא לא יודעת
היא מכוערת וכל זה
אז לא מעניין אותי מה שאתם חושבים,
אני מפרסמת את הסרטון הזה רק ורק בשביל שתבינו כבררר
שלא רק כל דבר זה סקס
תבינו את זה
מה עולה לכם בראש??
על המילה סמך קוף סמך
תחשבו עכשיו..
נא להגיב
וואי הנה זה סתם חברות שלי אומרות מתי שהן חושבות על זה
וואי הלוואי שאני אעשה את זה
וואי איזה מגניב זה יהיה
וואי הלוואי שזה יהיה עם איזה גבר בלונדיני
וזה מה שאני חושבת, יואו, אני מא.. אני מא..
אני רוצה בכלל לאמץ ילדים
אימוץ!!
מה לא מבינים??
אלף
יוד
נון
אה סורי
אינוץ אמרתי
אז עין.. אה אלף
יוד
מם
וו
צדיק סופית
וזה מה שאתם צריכים לעשות!!!!!!!
תתביישו לכם
בני זונות
קוקסינלים
סליחה על המילים
אבל זה מה שצריך שתבינו את זה!!!!
אתם לא מבינים
אתם דפוקים
אתם בני זונות הומואים קוקסינלים
תבינו את זה
תבינוווו
תרשמו לי בתגובות למטוש
אם הבנתם את זה!!
למטה תרשמו לי בתגובות למטה אם כן הבנתם את זה
אני מאוד א..
אני מצטערת על המילים
אבל אין דרך אחרת שתגידו כן היא צודקת ממש צודקת
אני אפסיק לחשוב על זה
טוב צודקת
אין דבר כזה סקס!!!
ותכניסו את זה טוב טוב לראש
אני מעדיפה לאמץ ילד ולא לעשות את זה
כי זה גם מגעיל וזה גם הורג ילדים!
אז נערות בנות 20, 18, מזדיינות כמעט כל יום
פשוט זונוות
ואז הן בהיריון מולידות ומשאירות ת'ילדים מתים!
או הורגות אותם!
אני יודעת מה????

+Quote Post
Kid lcarus
הודעה 07.03.2015, 02:56
הודעה #58

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 202,975

רק רציתי להגיד שכולכם חיים בסרט,נועה זרקה הכי קרוב לסל וגם זה במזל...כן,זו עילה להתבייש בעצמכם~

הודעה זו נערכה על ידי Kid lcarus: 07.03.2015, 03:32

--------------------
השגתי קוד לבד!!לא צריך אתכם!~
יא לא חברים :<

+Quote Post
גון עיוור
הודעה 02.10.2016, 16:58
הודעה #59

ג'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 13,775

נו גון התוכנית שלך עבדה בסוף?

--------------------
#תוםלפקחות2014

+Quote Post

3 עמודים V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 19.08.2019 , 04:39