IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

הוכן עבור הפורום ע"י: Ghost-Master

108 עמודים V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> League Of Legends, V2, MOBA \ RTS
Unlucky Surgebin...
הודעה 22.06.2013, 20:39
הודעה #1

Pathetic weakling!
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 69,844

League Of Legends

משהו קטן על הסרברים במשחק-
אירופה מחולקת ל2 בגלל הכמות הרבה של השחקנים.
שני החלקים הםWEST ו- Nordic&East.
תעשו את השיקול שלכם איפה אתם רוצים להיות(מומלץ לאיפה שהחברים שלכם משחקים) .
אבל זה לא קריטי תמיד אפשר לפתוח משתמשים בשתי השרתים, רק למצוא זמן להעלות את שניהם לרמה 30 זה מסובך ^^

Links:
הרשמה (אל תשכחו לבחור בהרשמה טוב טוב לאיזה סרבר אתם הולכים)
האתר הרשמי - זה נורדיק&EAST אבל בשביל לשנות אתם לוחצים בצד שמאל למעלה ויש לכם אפשרות לשנות לWEST.
*כשאתם מתחברים לאתר אתם צריכים להתחבר באתר שמתאים לסרבר בו אתם נמצאים.
Trailer
gameplay :לא מצאתי משהו אחר לצערי

גיימפליי -
שלום לכם מזמנים (Greeting Summoners)
טוב אז כולם מכירים DotA...לא? המשחקי בנוי בדיוק כמו המוד של Warcraft 3 DotA ולי שלא מכיר הסבר קצר:
יש מפה ובה שני בסיסים כל בסיס בצד השני של המפה (האחד בשמאל למטה [הצד הכחול] והשני בצד ימין למעלה [הצד הסגול]) כל בסיס שייך לקבוצה אחד בת 5/3 שחקנים.
בעיקרון בין הבסיסים יש 3 דרכים, האחת היא האמצעית והיא גם הקצרה ביותר והדרך מלמעלה ולמטה הם בערך שוות (אני לא נכנס ללמה כי זה כבר בשלב מאוחר יותר במשחק מבינים את זה לבד.)
כל שחקן שולט על גיבור אחד, הגיבור מתחזק עם הזמן במשחק כאשר אתם קונים לו ITEMS ועולים איתו רמות ומחזקים את הסקילים שלו.
כמובן לגיבורים שונים כדאי לקנות ITEMS שונים בדרך כלל בעיקר אם מתחשבים בPASSIVE שלהם או בסוג שלהם.
אגב אתם יכולים לצרף לכל גיבור 2 סאמונר סקילז(SUMMONER SKILLS) שאתם רוצים מתוך הרשימה.(אם יהיה צורך אוסיף פה רשימה)

לכל דמות/גיבור יש את הPASSIVE שלו שזה דבר מיוחד שמייחד את אותה הדמות, מאוד כדאי לקרוא את זה תמיד אם אתם משחקים עם אותה הדמות (הPASSIVE מופיע בריבוע קטן משמאל לסקילים) וככל שתדעו ותכירו יותר דמויות כך תוכלו לשחק יותר טוב לא רק בתור אותן דמויות אלא גם נגדהן (!)
אתם מתחילים ברמה 1 ויש לכם נקודה אחת לשים באחד משלושה סקילים (כאשר יש לכל גיבור 4 סקילים, למה אתם לא יכולים לשים ברביעי זה אחר כך)
מכל בסיס יוצאים יצורים נחמדים שלהם קוראים minions לכל דרך שזה נקרא Lane (ליין)
יש בעיקרון 4 סוגי מיניונס נעבור עליהם אחר כך.
אז בעצם מה שקורה זה שבכל ליין יש לך מיניונס של קבוצות שלחמים אחד בשני וגם גיבורים מקבוצות שונות שנלחמים אחד בשני.
כאשר אתם נותנים את המכה אחרונה למיניון (כלומר המכה שהורגת אותו) אתם מקבלים בונוס של כסף, וזה לא משנה אם המכה האחרונה זה מכה רגילה או סקיל.
כאשר אתם ליד מיניונס שמתים אתם מקבלים EXP (כלומר אתם אישית לא חייבים להרוג אותם בשביל לקבל EXP ואגב זה לא חייבים להיות רק מיניונס.)
אבל אם אתם לא לבד ליד המיניון שמת אז אתם מקבלים פחות EXP (כי גם השחקן השני מקבל EXP) זה לא תקף לאנשים שלא בקבוצה שלך כי הרי המיניון שמת זה מהצד שלהם.
כאשר השחקן שלכם עולה רמה זה דבר דיי רציני כי עולים לו הרבה דברים ואני מתכוון ל:
MAX HP, MAX MP, ATT DMG, וכו\'.

וכמובן שאתם מקבלים נקודה שאותה אתם יכולים לשים באיזה סקיל שאתם רוצים או בסקיל שעדיין אין לכם כדי שיהיה לכם אותו.
השלושה סקילים הראשונים (כן מומלץ בדך להשיג את כולם מוקדם ולמקסס כמובן אחד ראשון אבל להישאר עם סקיל אחד או שניים מתוך ה3 זה לא טוב בדרך כלל)
ברמה 6, 11, 16 ניתנת האפשרות לעלות את הסקיל הרביעי הוא גם נקרא ה-Ultimate או Ult
בדרך כלל מאוד מאוד כדאי לעלות את הסקיל הזה בדיוק ברמות האלה ולא לפסס את זה (לא נורא אם פספסתם רמה 1 הבאה אתם יכולים לעלות אותו)
הרמה המקסימלית שהדמות יכולה להגיע אליה במשחק היא 18, לא להתבלבל עם הרמה שלכם כשחקנים שהמקסימום שם זה 30.

טוב אז התקדמנו קצת, הבנו איך מעלים סקילים וכו\' אבל איך אני בכלל משתמש בהם???
קודם כל לעלות סקיל זה ללחוץ עם העכבר על ה+ מעל אותו הסקיל (מומלץ לקרוא מה כל סקיל עושה)
הסקילים שמסודרים בסדר משמאל לימין ניתן להשתמש בהם כאשר לוחצים Q,W,E,R (לפי הסדר כאשר R זה הULT)

עכשיו כשאתם שולטים בגיבור שלכם מה עושים כדי לנצח?
בעיקרון לכל בסיס יש דבר שנקרא NEXUS, תהרסו אותו וניצחתם, אבל כמובן זה לא קל בכלל להגיע אליו.
אפשר להגיע מכל ליין לNEXUS אבל אם מגיעים אליו מכל הליינס זה אפילו טוב יותר.
לפני שאתם מגיעים לNEXUS - לכל ליין יש 3 TURRETS (שזה סוג של מגדל שמירה שעושה דיי הרבה DMG)
הדרך החכמה להרוס את הTurret היא שאתם דוחפים את גל המיניונס שלכם לתוך המגדל שמירה ורק כאשר כל המיניונס שלכם באזור ימותו הTurret של הקבוצה היריבה יתקוף אתכם.
אבל! אם אתם תוקפים גיבור של הקבוצה היריבה ממש מתחת לTurret שלו אז הTurret יתחיל לתקוף אתכם, אפילו אם יש מיניונס שלכם באזור!!
לכל ליין יש את הInhibitor שלו כאשר הורסים אותו באותו הליין יבואו הSUPER MINIONS שהם הרבה הרבה יותר חזקים מהמיניונס הרגילים.
בדיוק לפני שחשבתם שאתם מגיעים לNexus יש לכם עוד 2 Turrets ביחד!
רק אחרי שהורסים את שתי הTurrets שלפני הNexus אפשר להתכיל בכלל לגעת בNexus.
וכן הסדר מאוד חשוב אם חשבתם לקפוץ לNexus כי זה לא יעבוד, אם בכלל תיחיו בדרך להגיע לשם לא תוכלו בכלל לגעת בNexus.

מיניונס / Minions -

Melee Minion- תוקפים מקרוב. 3 בכל גל. יש להם יותר חיים מהמיניונס שתוקפים מרחוק.
הם מביאים 20(+0.5 כל 3 דקות) גולד כל אחד בגל הראשון.

Caster Minion- תוקפים מרחוק ויורים סוג של כדור בצהע של הקבוצה שלהם. גם פה יש 3 כאלו בכל גל.
הם מביאים 15(+0.5 כל 3 דקות) גולד כל אחד בגל הראשון.

Siege Minion- גם הם תוקפים מרחוק. הם מקבלים 70% DMG מהמגדלים (Tower/Turret) שזה מה שעושה אותם מעולים לעשות טנקינג למגדלים.
עד הדקה ה35 במשחק הם מצטרפים לכל גל שלישי. אחרי הדקה ה20 הם מופיעים כל גל שני.
הם מביאים 40(+1 כל 3 דקות) גולד בפעם הראשונה שהם מופיעים(שימו לב שה+גולד מתחיל לספור רק מההופעה הראשונה שלהם).

תפקידים/סוגי דמויות במשחק-
AD Carry-
Attack Damage - חלשים בEARLY GAME וחזקים (הכי) בLATE GAME כלומר הם הכי צריכים farm בשביל להיות מאוד שימושיים לקבוצה שלהם בסוף המשחקים ולהוריד מגדלים ו/או אוייבים ממש מהר.
בדרך כלל לוקחים AD CARRY שהוא RANGED כלומר תוקף מרחוק כי זה פשוט יותר טוב להם מהרבה סיבות כמו למשל בקרב של קבוצה נגד קבוצה הם מתחבאים מאחורי כל הקבוצה שלהם ועדיין עושים מלא נזק הרי אותם רוצים להרוג ראשונים בדרך כלל בגלל שהם עושים הרבה נזק ומתים דיי מהר. עם תקיפה מרחוק גם יותר קל לעשות Last hits וזה אומר יותר Farm.

AP Carry-
Ability Power יחסית בסדר בEARLY GAME חזק בMID GAME ושוב בסדר בLATE GAME גם הAP CARRY צריך הרבה farm מפני שהוא עושה הרב נזק ובדרך כלל גם נזק סביבתי + CC שזה Crowd Control שזה גם מאוד חשוב לקבוצה. גם הם כמו ה AD CARRY דיי קלים להריגה (אם לא תמות קודם מוחעחע) הכוונה שלי בסוגריים שיש דמויות עם BURST דיי מטורף כלומר הם משתמשים בכל השלושה או בכל ה4 סקילים שלהם ביחד וזה עושה המון המון נזק. רק הבעיה בהם שזה בערך כל מה שהם יכולים ואז כשכל הסקילים על Cool Down הם לא יכולים לעשות כלום.

Jungler -
עם אתם הולכים על זה אחד מהSummoner Spells שלכם דיי חייב להיות SMITE.
מה ש אותו גאנגלר עושה בעצם זה במקום ללכת לLANE כלשהו הוא הולך למה שיש ביניהם ששמו הוא הגונגל.
ביניהם יש כל מיני מפלצות שונות וכרגע שתי מפלצות שנותנות Buff
המפלצות באותו גונגל הם מפלצות נייטרליות אבל יש הרי שני צדדים של המפה לכן בדרך כלל כל גאנגל של כל קבוצה נמצא בצד שלו. כמובן אפשר לבוא גאנגל של השכן ולהרוג איזה כמה מפלצות במקומו וככה מקבלים יותר EXP וכסף וזה יתרון עליו אבל זה מסוכן כי אם רואים אותך שם ומתפתח קרב לקבוצה שלו יותר קל ומהר להגיע כי זה הצד שלהם.

DA JUNGLE:
יש 5 Camps בגאנגל ושני בוסים ששוכנים בנהר.
1. Wolves - סתם שלושה זאבים ויש להם סיכויים דיי גבוהים לעשות CRITICAL. כל 0:50 שניות חוזרים. [עולים ב1:55 בפעם הראשונה]
2 הזאבים הקטנים מביאים 4 גולד בפעם הראשונה שהם מופיעים, הגדול מביא55.

2. Double Golem - שני גלמים שתוקפים לאט אבל עושים דיי הרבה נזק ויש להם דיי הרבה חיים. כל דקה חוזר [עולים ב1:55 בפעם הראשונה].
הקטן מביא 15 בפעם הראשונה שהוא מופיע, הגדול מביא 55.

3. Wraith - יש 4 כאלו 3 קטנים ואחד גדול. יש להם LifeSteal כלומר הם תוקפים ומקבלים חיים חזרה. כל דקה חוזר.
כל קטן מביא 3 גולד, הגדול מביא 30.

4. Lizard Elder - יש שם שלוש לטאות שתייים קטנות ואחד גדול עם עיגול אדום מתחתיו, שזה בעצם מסמל Buff. כאשר הורגים את הלטאה הגדולה מקבלים Buff שמה שהוא עושה זה SLOW לכל מי שנפגע מבייסיק אטק של מי שמחזיק בבאף וגם עושה Bonus Damage Per Second כלומר בונוס נזק לשנייה רואים את זה עם אנימציית אש כזאת. (יש סקילים שהם כמו בייסיק אטק שהם גם מוסיפים את הSLOW) חוזר כל 5 דקות.
[עולה ב1:55 בפעם הראשונה]
הקטנים מביאים 5 גולד בכל זמן נתון, הגדול מביא 66 בתחילת המשחק.

5. Ancient Golem - דומה מאוד למיני גולמז אבל זה רק גולם אחד עם שני לטאות קטנות ומתחת לגולם יש עיגול שמסמל Buff. הBUFF הכחול נותן Mana Regenation + Cool Down Reduction
כלומר זה משפר את המהירות בא הMANA של זה שיש לו את הBUFF חוזרת וגם הסקילים עולים קצת יותר מהר, שימושי גם על AP. גם כן חוזר כל 5 דקות.
[עולה ב1:55 בפעם הראשונה]
כמו עם הElder lizard הוא מביא 66 גולד בזמן שהקטנים מביאים 5 בכל זמן נתון

*זה אפשרי שיהיו לך כמה Buffים בו-זמנית.
*אם אתה הורג מישהו עם Buff אתה מקבל את הBuff שלו. (תקף לגבי כמה Buffים בו-זמנית)

Dragon -
מופיע בדקה 2:30 של המשחק. כאשר הורגים אותו כל חבר מהקבוצה שהרגה אותו מקבל 190 גולד +25 זהב למי שנתן את המכה האחרונה,גם אם הם לא השתתפו בהריגה של הדרקון.
אני יודע שלהרוג את Dragon שווה בערך 1~2 הריגות של שחקנים, כך שזה מאוד משתלם ומאוד חשוב לשלוט בו.
אף קבוצה לא רוצה לוותר על DRAGON בקלות ולתת לקבוצה השנייה להרוג אותו, מאוד מקובל לפעמים לבוא ולגנוב אותו, אם,אם שחקן X הצליח לגנוב מקבוצה שנייה את הדרקון אבל מת זה עדיין יהיה שווה בכללי לקבוצה כי זה כמו לתת 2 הריגות בשביל הריגה אחת.
אפשרי מאוד שגאנגלרים מסויימים יעשו לו סולו ברמה 5-6.
חוזר 6 דקות לאחר שמת.

Baron -
מופיע בדקה ה15 של המשחק להרוג אותו נותן 300 גולד לכל חבר בקבוצה שהרגה אותו וגם 900 EXP לכולם בקבוצה.
אבל הבונוס המגניב בו שכאשר הורגים אותו כל חברי הקבוצה שבחיים בדיוק באותו הזמן שהורגים אותו מקבלים Buff מיוחד (סגול)
הBuff נותן Mana Regeneration Bonus + Health Reg Bonus + Attack Damage + Ability Power
ברון מאוד שונה מדרגון וזה מאוד מאוד קשה לעשות לו סולו(למרות שזה אפשרי לחלק מהגיבורים מרמה 11+).
חוזר 7 דקות לאחר שמת.

עכשיו אחרי הJungle Remake המסלול קצת השתנה בגלל שקצת קל יותר להרוג את הcamps והם חוזרים מהר יותר (רק הקאמפס הקטנים חוזרים מהר יותר שזה כל דקה הבאפים ללא שינוי 5 דקות Respawn) אבל הם מביאים פחות EXP.
אז עכשיו במקום:
1. Ancient Golem
2. Wolves
3. Wraith
4. Lizard
5. Double Golems

יש כמה דרכים אני אביא שלוש עיקריות
(בסוף כל דרך אתם מגיעים לרמה 4 אלא אם מישהו גנב לכם camp או EXP אל ידי זה שהיא קרוב מידי כשהרגתם את המפלצות)-
א.
1. Wolves
2. Ancient Golem
3. Wraith
4. Wolves
5. Lizard
6. Double Golems

ב.
1. Wraith
2. Lizard
3. Double Golems
4. Wraith
5. Wolves
6. Ancient Golem

ג.
1. Wolves
2. Ancient Golem
3. Wraith
4. Double Golems
5. Lizard
6. Wraith

מה זה pull?
זה כאשר מישהו מהקבוצה שלך עוזר לך בכך שהוא תוקף ראשון את המפלצות ואז בורח (כדי לא לקבל דמג\' או את הEXP)
מה שזה גורם שהמפלצת רודפת אחרי הראשון שתקף אותה וזה נותן לג\'אנגלר גם יתרון עם זה שעכשיו המפלצת עם פחות חיים וגם בזמן שהיא רודפת אפשר לתת כמה מכות ב\"חינם\" כלומר הAGRRO של המפלצת עדיין לא על הג\'אנגלר וכך הוא מאבד פחות חיים והורג יותר מהר.
בדרך כלל הPull הולך על הקאמפס הגדולים (הבאפים) אבל אפשר גם על קטנים כדי לזרז אפילו עוד יותר.

אז התפקיד של הג\'נגלר זה לקבל את הEXP שלו מהמפלצות הנייטרליות וכך לעלות רמות, אחרי שהוא עלה כמה רמות הוא יכול לצוץ מהשיחים לאיזה ליין שמתחשק לא ולנסות לעשות דבר שנקרא Gank. שזה פשוט להרוג מישהו בליין. הרי הליינס מאוזנים ואז כשבא הג\'נגלר זה אחד יותר לטובת הקבוצה של הג\'אנגל.
כמובן יכול להגיע הג\'אנגל השני ולהפתיע ואז בסוף דווקא הם אלה שימותו וכו\'.
יש דמויות שיכולות כבר ברמה 2 לבוא לGANK למרות שגאנק כזה לא נגמר במוות בדרך כלל אלה בביזבוז של הצד השני בSUMMONERS SPELL.
יש דמויות שבאות כבר ברמה 4 לגאנק שיכול להיגמר במוות.
ויש מספר דמויות שלפני רמה 6 לא יוכולות לעשות כלום ואז הם מקבלים את הULT שלהם. (דוגמא: Scarner)

תמונה של הג\'אנגל שתבינו איך הוא בנוי (הוא סימטרי והפוך)
ספוילר:

Tank -
מישהו עם הרבה Armor, Magic Resist, Health Regeneration וכו\'. זה דבר דיי חשוב בגלל שבגלל חייו האורכים של הטאנק והמלא נזק שהוא יכול לסבול הוא ילך תמיד קדימה לדוגמא בקרב של קבוצה נגד קבוצה וזה לא משתלם לקבוצה השנייה לעשות את הנזק שלה עליו בגלל שבזמן שהם יהרגו טנק אחד יכולים למות להם הAD והAP ואז אין להם סיכוי לנצח את הקרב.
בדרך כלל לנצח את הקרב זה כשיש לקבוצה שלך יותר הריגות ממות בקרב. (זה דיי קשה להרוג קבוצה שלמה אבל אפשרי)
הטאנק בדרך כלל קונה ITEMS שנותנים בונוסים גם לדמויות אחרות סביבו כי הוא הרי לא עושה כ\"כ הרבה נזק גם ככה, הוא שם בשביל ה Utility (אל תתבלבלו עם Ultimate) שזה בעצם שימושיות בעברית.
טאנק זה מאוד חשוב לקבוצה למרות שלעיתים יש קבוצות שיכולות להסתדר עם דמות שהיא רק Semi-tank כלומר לא טאנק מלא.
לטאנק הfarm קצת פחות חשוב. (כלומר אם זה לתת גל של מיניונס לAD או לטאנק אין פה בכלל שאלה)
לעיתים קרובות הJungler הוא גם הטאנק או הSemi Tank.

Support -דמות שיש לה בדרך כלל heal/shield כלומר מגן מסויים שחוסם נזק או פשוט ריפוי שמוסיף חיים. את הsupport לוקחים נטו בשביל הUtility ולא בשביל נזק מן הסתם.
(לדוגמא אם בא הSuupoer ועושה לשני יריבים STUN כשהAD CARRY בדיוק בקרב איתם זה מאוד שימושי וזה יכול לתת לו אולי את ההפשרות להרוג את שניהם או לפחות לברוח)
בדומה לטאנק הSupport לא צריך כ\"כ צריך Farm וגם הוא קונה ITEMS שיותר עוזרים לקבוצה ומוסיפים לה כל מיני בונוסים.
וכמובן אחד הדברים הכי חשובים זה לקנות לשים WARDS על המפה, שאגב צריך לדעת איפה לשים (בעיקר במקומות שהם הצתלוויות של כמה דרכים ככה שאתה ממצא את הWARD כמה שיותר)
בנוסף הסופורט יכול לקח Clairvoyance = CV (אפשר גם לקחת במקום EXHAUST שזה גם מעולה וגם עוזר בLaning phase וגם LATE GAME כשעושים את זה על הAD)
אבל CV זה גם לא סתם, צריך להשתמש בו כמה שיותר על מקומות במפה ולנסות ולמצוא את הג\'אנגלר היריב. כרואים איפה הג\'אנגלר זה מוריד לחץ מהליינז ומאפשר להם להיות אגרסיבים בגלל שהם יודעים שהג\'אנגלר לא קרוב.
גם את הCV כמו WARDS מומלץ לעשות במקומות שמראים כמה camps ביחד ולא רק אחד.
ושוב אם כבר לוקחים אז להשתמש כמה שיותר בעיקר בLANING PHASE וגם CV נותן אפשרות לראות אם הקבוצה היריבה עושה DRAGON או BARON.

The METAGAME -
בהתחלה במשחק חושבים שהבנייה של 2-1-2 בכל ליין זה הדבר הטוב ביותר.
אז זהו שלא. שחקנים הרבה יותר טובים ממני החליטו שהצורה הכי טובה לקבוצה לשחק זה:

Bot Lane -
דמות AD CARRY עם Support. ההסבר הוא שבגלל שהAD מאוד חשוב בLATE GAME והFARM מאוד חשוב בשבילו אז יהיו לו הרבה יותר קל וסולידי ביחד עם SUPPORT בליין.
כלומר ככה יותר קשה להרוג אותו בתחילת המשחק שזה מתי שהוא ממש חלש וגם בגלל שSUPPORT לא צריך FARM הוא לוקח את הכל.

Middle Lane -
דמות AP או AP CARRY. אין לי שמץ מדוייק למה זה אולי כי הוא יוכל לבוא כמעט לכל מקום עם הBURST שלו בתחילת או אמצע משחק כאשר מתחיל קרב. כנראה גם כי AP זה בדרך כלל מבוסס על MANA ואם הג\'אנגלר יעזור להם לקחת את הBlue Buff של הגולם זה יעזור להם מאוד והרי הליין האמצעי הכי קרוב לBLUE

MID LANE - מה מי מו
הסבר כללי על מיד ליין ע"י הבחור עם הכינוי היפני שאני לא יכול לכתוב ואין לי כח להעתיק ולהדביק אז קרדיט לו! קבל ח"ח

ציטוט
בכל מקרה עדיין לא הבנתי בדיוק מה שאלת. כי אם שאלת באופן כללי \"איך משחקים ב-MID?\" אז יהיה לי קשה לענות על זה. וגם קשה לי להאמין שגייד ינסה להסביר את זה מעבר לצורה כללית.
אבל אם בכל זאת נסתכל בצורה כללית אז זה מה שיש לך:

- הגיבורים שהולכים למיד רוצים ללכת לליין לבד, מכיוון שהם יותר level dependent - עלייה מהירה ברמות מעלה את השימושיות שלהם במיד גיים. דוגמא מעולה לזה הוא kennen שרק ברמה 16 האולט שלו פוגע מספיק פעמים כדי לעשות stun לכל הקבוצה היריבה. אז להגיע איתו לרמה 16 כמה שיותר מהר זה מטרה ראשונה. מכיוון ששולחים בעיקר דמויות עם scaling גבוהה מרמות, בדרך כלל ה-scaling שלהם מחפצים יותר נמוך. אלו בדרך כלל דמויות ה-AP carries (לעומת AD carries עם scaling יותר גבוה מחפצים ויותר נמוך מרמות.)

-MID הוא הליין בו המרחק שלך מהטוואר הוא הקצר ביותר, ולכן הוא הליין הכי בטוח. לעומת זאת הוא פתוח משני הכיוונים אז נדרשים שני ווארדס כדי לכסות את הכל. בגלל זה אפשר לשלוח למיד צ\'מפיונס שיהיה להם קשה להחזיק סולו טופ - בעיקר AP carries (לא כל AP לא יכול להחזיק טופ, ה-meta הנוכחי התחיל עם זה ש-MSI הלכו double AP - אחד במיד ואחד בטופ, גראגס בעיקר. ועדיין רואים הרבה מאוד ולדימיר בטופ).

-בתור גיבור במיד יש לך בכל רגע נתון בגדול שתי אפשרויות, האם אני עושה פארם או הולך לגנק? זה מאוד תלוי בגיבור שאתה משחק. אם תבחר גיבור כמו קרטוס, שצריך הרבה פארם, ותלך כל הזמן לגנקים (כמעט ולא תראה שחקני קרטוס עושים גנקים) תיפול הרבה מאחורה. לעומת זאת אם תשחק fizz או kassadin ולא תלך לגנקים, אז (בהנחה שאתה לא קורע את היריב שלך בליין פשוט כי אתה יותר טוב, וגם אם זה המצב משתלם ללכת לגנקים) לא תנצל את הזמן בו הגיבור הכי חזק ולא תהיה שימושי במיוחד. (יש על זה עוד קצת הסבר כאן).

-בדרך כלל ההחלטה הנכונה תהיה להישאר לעשות פארם. ללכת לגנק ולהכשל פירושו ליפול הרבה מאחורה. אבל עדיין צריך למצוא את הזמן הנכון ללכת עם הגיבור שלך, זה דורש בעיקר נסיון. אם אתה לא חושב שיש סיכוי סביר להרוג תוותר על הרעיון של גנק.

-אחרי שהחלטת מה אתה עושה, צריך להחליט איך לבצע את זה.
כשמדברים על גנקים צריך לשאול: איפה צריך גנק? איפה יש יותר סיכוי להשיג הריגה, בטופ או בבוט (כמה נזק אני עושה? כמה נזק מי שבליין עושה? מה מצב הסומונרס והאולטס של כולם, כולל היריב?)? איפה יש לקבוצה השנייה ווארדס ומאיפה כדאי לי להגיע? האם הגיבור שלי מאפשר לי לקחת דרכים מיוחדות? (fizz יכול די בקלות לבוא דרך הטוואר של היריב, twisted fate יכול להשתגר, וכו\') ואני בטוח שיש עוד כמה שאלות ששכחתי.
כשמדברים על פארם גם יש שאלות שאתה כל הזמן צריך לשאול את עצמך: איפה ראיתי את הג\'אנגלר שלהם פעם אחרונה? כמה אגרסיבי אני יכול להיות (מי ינצח בקרב 1V1? מי ינצח בטריידס, כולל שיקויים ו-sustain? כמה היריב מסוכן לי (הוא משחק לבלאנק ויכול להרוג אותי בקומבו או שהוא משחק קרטוס ועדיין לא בשלבים שהוא חזק?)?)? מה הסיכויים שלנו להצליח להרוג עם הג\'אנגלר יבוא לגנק? רק לקחת לאסט היטס או לדחוף את הליין? האם ה-wraith שלנו שם והג\'נגלר שלנו לא באיזור (זאת סיבה בדרך כלל לדחוף את הליין וללכת לעשות wraith)? אם אני אדחוף את הליין אני אהיה מספיק בטוח בשביל לקחת את ה-wraith שלהם (שוב חוזרים לאיפה הג\'אנגלר)?

זה מצד אחד מדבר על MID באופן מאוד כללי, אבל מצד שני מדבר רק על MID (למרות שיש כאן הרבה דברים שתקפים גם לליינס אחרים), זה לא מדבר על בחירת חפצים או שליטה בדרגון או מליון ואחת דברים שאם אפילו הייתי מזכיר אותם זה היה הרבה יותר ארוך ממה שזה עכשיו, וזה כבר הרבה יותר מדי ארוך.

עוד דבר קטן שתקף תמיד: תמיד תקרא SS על הליין, אבל אף פעם אל תצפה מאחרים לקרוא SS לליין שלהם, בשביל זה יש לך את המפה מימין למטה.

אגב, אני חופר, לשאול שאלות כשאני באיזור עם מצב רוח לענות מוביל לתוצאות לא טובות (כמו שרואים למעלה)

Top Lane -
דמויות שמוקבלות שיהיו שם אלה דמויות שצריכות Farm ויש להם Survivabilty דיי גבוה בגלל שהם כ\"כ רחוקים מכולם והם לבד אם בא הג\'אנגל של הקבוצה היריבה זה לא כיף.
Solo top יכול להיות Tank or AP or AD זה לא משנה, דיי מקובל לשים שם Tank/ Semi-Tank.
דוגמא לדמיות של Solo top:
Nasus, Renekton, Katarina, Tryndmere.
Nasus הוא הסולו טופ הקלאסי, יש לו Survivabilty ו-LifeSteal והוא מאוד צריך פארם כדי להתחזק מאוד בגלל הPASSIVE שלו.
הסולו טופ הוא דווקא בטופ בגלל שהBOT יותר קרובים לDRAGON וכך יותר קל להם להשיג אותו כי הם 2 וגם הג\'אנגל תמיד בסביבה.

Masteries -
טוב אין לי פה כ\"כ מה להסביר פשוט קחו את הלינק הבא ותקראו -
לינק.
הדבר היחיד פה זה שכל רמה שלכם בתור SUMMONERS זה נקודה אחת בMASTERY.
כלומר המקסימום הוא 30, של הרמה וגם של הMASTERIES

Braon Nashor / Dragon -
Dragon -
מופיע בדקה 2:30 של המשחק. כאשר הורגים אותו כל הרבוצה מקבלת 190 GLOBAL GOLD (זה מתחלק בין כל הקבוצה או משהו כזה) +25 זהב למי שנתן את המכה האחרונה.
אני יודע שלהרוג את Dragon שווה בערך 1~2 הריגות של שחקנים, כך שזה מאוד משתלם ומאוד חשוב.
אף קבוצה לא רוצה לוותר על DRAGON בקלות ולתת לקבוצה השנייה, מאוד מקובל לפעמים לבוא ולגנוב את ההריגה על בזמן המתאים כאשר נותנים את המכה האחרונה וכך גם אם מישהו אחד מת אבל הוא הצליח לגנוב את DRAGON זה נחשב שווה לקבוצה, ובגלל שזה משחק של קבוצה נגד קבוצה ולא של יחידים אז לא להיות אגואיסטים!
אפשרי מאוד שג\'אנגלר יעשה סולו לדרגון ברמה יחסית נמוכה (6~)
חוזר 6 דקות לאחר שמת.

Baron -
מופיע בדקה ה15 של המשחק להרוג אותו נותן 300 GLOBAL GOLD (שוב זה מתחלק בין הקבוצה) וגם 900 EXP לכל גיבור בקבוצה.
אבל הבונוס המגניב בו שכאשר הורגים אותו כל חברי הקבוצה שבחיים בדיוק באותו הזמן שהורגים אותו מקבלים Buff מיוחד (סגול)
הBuff נותן Mana Regeneration Bonus + Health Reg Bonus + Attack Damage + Ability Power
ברון מאוד שונה מדרגון וזה מאוד מאוד קשה (אם בכלל אפשרי) לעשות סולו לברון.
חוזר 7 דקות לאחר שמת.

*החיים של Baron, Dragon והמפלתות הנייטרליות כמו הבאפים הכחול ואדום בנויים מנוסחה שעובד על הרמה הכי גבוהה כרגע במשחק של גיבור מסויים (לא משנה מאיזה קבוצה הוא)
לדוגמא הנוסחא של Dragon היא:3030 + 220 * (highest champion level)

Ranked Games -
כאשר מגיעים לרמה 30 שזוהי הרמה המקסימלית במשחק נפתחת בפניכם האפשרות לשחק משחק שהוא על דרגה.
אפשר לשחק לבד או עם אדם אחד בנוסף אליך עם אנשים אחרים רנדומלית כלומר אין לך מושג מי יהיה איתך ומי יהיה נגדך וניתן לשחק עם קבוצה מאורגנת מראש.
יש פיצול של שני הדברים בELO כךומר יש ELO לRANDOM ו-ELO לARRANGED בנפרד.
מה זה אומר בעצם? יש בLOL דירוג שהוא דומא מאוד בצורה שלו לדירוג בשח-מט למי שמכיר איך זה הולך שם (כולם כמובן)
מתחילים בעצם מ1200 ELO ועולים למעלה (או יורדים למטה מתחת ל1200 אם אתם גרועים)
המשחק בRANKED הוא בסגנון DRAFT PICK ולא BLIND PICK.
כלומר אתה לא בוחר סתם ולא רואה מה הקבוצה היריבה בוחרת כמו בBLIND.
מה שקורה בDRAFT זה שקודם כל יש לכל קבוצה אפשרות לעשות באן ל3 גיבורים כלומר 6 דמויות שלא יכולות לשוחק בשום מצב באותו המשחק.
ואז יש סדר של בחירות כלומר בוחרים 2 מהקבוצה הראשונה ואז 2 מהקבוצה היריבה ואז שוב מהקבוצה הראשונה 2 ואז שוב מהשניה 2 ואז 1 מהרשונה ואז 1 מהשניה.
זה נחשב שווה בגלל שלמרות שיש קובצה שבוחרת ראשונה יש בקבוצה השנייה מישהו שבוחר אחרון. (אי אפשר להחליף באצע דמויות מן הסתם).
לאחר מכן ניתן להחליף באותה הקבוצה דמויות בין שחקנים.
הדבר הזה מאפשר לאנשים שאמורים לשחק AD/AP וכו\' לבחור SUPPORT/TANK ראשונים ואז להתחלף בשביל שלא יבחרו נגד COUNTER לדמות.
יש גם RANKED למפה של 3X3 אבל רק עם קבוצה מאורגנת מראש.

Runes -
קודם כל המלצה אישית שלי חכו עם הRUNES עד רמה 20 אל תקנו שום דבר
ותחסכו IP בשביל לקנות אחר כך עמוד שלם (שזה בערך...לא לקנות כלום מרמה 12/13~)
אל תקנו אף פעם RUNES שהם לא TIER 3 זה בזבוז של IP

SS/MIA -
מה זה?
טוב אז הרי הMETA כרגע היא אחד בטופ שניים בבוט, אחד במיד וג\'אנגלר.
לפעמים מישהו מהלייו פשוט הולך משם וזה האחראיות של אותו אחד מהקבוצה שלך באותו הליין להגיד SS (זה קיצור של MISS האמריקאים אוהבים להשתמש בMIA שזה Missing In Action)
עכשיו למה זה חשוב? קודם כל זה יכול להיות שהם לוקחים דראגון שזה בעיה וצריך לעצור אותם או לגנוב בקיצור לעשות משהו.
אין דבר יותר כיף מללכת לדראגון לעשות אותו מהר ובשקט בלי שהקבוצה השנייה בכלל עשתה משהו בנידון. (FREE 190 GOLD FOR EVERYONE!)
אם MID SS זה יכול להיות שהוא לוקח BLUE ואז יכול להיות שאם מישהו מבוט/TOP + הגאנגלר + MID באים מספיק מהר אפשר להרוג או לפחות לגנוב להם את BLUE.
לפעמים אם יש או אין SS זה מה שיכול לאפשר לשחקן בליין מסויים לשחק יותר ארגסיבי או פחות.
דוגמא קטנה: הרגתי מישהו בליין אז לא קראתי SS ואז הוא פשוט הלך לליין אחר ועשה שם גאנק, זו לא אשמתי...
WRONG
יש לכם את האפשרות ללחוץ TAB ולראות עוד כמה זמן נשאר עד שהוא חוזר לחיים ברגע שהוא חזר לחיים זה דיי הזמן לקרוא SS.
(אותו דבר אם הגיבור הלך B צריך ישר SS)
אם קראתם SS והגיבור חזר אומרים RE שזה בעצם \"מבטל\" את הSS שקראתם.
מומלץ להיות לא עצלנים מידי ולהגיד SS TOP/MID/BOT ולדוגמא אם אתם בBOT אז להגיד SS 1 / SS 2 אם רק אחד SS או שניהם.

זה בעיקרון הכל ואל תשכחו להסתכל על הMinimap והChat

אין בנושא זה להזכיר/ליחס/להשוות את המשחק למשחקים אחרים (בעיקר לא HON) אם דבר כזה קורה ההודעה נמחקת והמשתמש מקבל אזהרה.

מצטער מראש שאין פה פירוט על המפה של 3X3 וDOMINION שאלו הם מודים במשחק כמו ה5X5 הבעיה היא שהם הרבה פחות פופולאריים.
אני אוסיף בהמשך,אולי.

דף קשר -
קוד
כינוי בפורום:
הכינוי בליג:
סרבר: Nordic&East / West / NA
רמה / (רמה נוכחית - לאנשים מתחת לרמה 30):
משחק בעיקר: Jungle / AP mid / Ad Carry / Support / solo top(אופטימלי)

ספוילר:

כינוי בפורום: Fuka Kazamatsuri
הכינוי בליג: TamiTop
סרבר: Nordic&East
רמה: 30
משחקת בעיקר: w/e

כינוי בפורום: Corki
כינו בליג: AtomiC Potato
סרבר: eune
משחק בעיקר: mid, אבל בגדול אני משחק הכל

כינוי בפורום: Deceased Lake
כינו בליג: Shinon42
סרבר: eune
משחק בעיקר: EVERYTHING BITCHS

כינוי בפורום: Gateway To Heaven
הכינוי בליג: lolgunr
סרבר: West
משחק בעיקר: הכל חוץ מ-ADC

ינוי בפורום: ChessPower
הכינוי בליג: ChessPower
משחק בעיקר: Jungle / AP mid

כינוי בפורום: StickStock
הכינוי בליג: StickStock
משחק בעיקר: top mid adc

כינוי בפורום: סחלב פראי
הכינוי בליג: HeziPiposh
משחק בעיקר רק: Teemo.

כינוי בפורום:BigMaM
כינוי בליג:BigMam
סרבר:West(סליחה שאני גרוע)
משחק בעיקר:All with pref of top or adc

כינוי בפורום: Nicki
הכינוי בליג: Tzutzuakabutzu
משחק בעיקר: טופ. מרגיש בנוח בכל תפקיד חוץ מ-ADC

כינוי בפורום: דארלינג
הכינוי בליג: Godwottery (בשני הסרברים שאני בהם)
סרבר: Nordic&East, West
משחקת בעיקר: Ad Carry, Support

כינוי בפורום:doctor brown
הכינוי בליג:yami6
רמה / (רמה נוכחית - לאנשים מתחת לרמה 30):30-unrank
משחק בעיקר: Jungle / AP mid / Ad Carry / Support / solo top(אופטימלי) כמעט הכל
אם מישהו יכול לעזור לי להשתפר\סתם לשחק איתי בגלל שמשעמם לו אני אשמח (:
המיינים שלי הם:סונה,בליץ',סינגד,מאלפייט,נונו ובערך כל מה שמציעים לי ואני עובד איתו XD

כינוי בפורום: Petel
הכינוי בליג: Hua Guo Shan
סרבר: West
רמה / (רמה נוכחית - לאנשים מתחת לרמה 30): 30
משחק בעיקר: Jungle\Support

כינוי בפורום: איש הבונגי
הכינוי בליג: Elementary248
משחק בעיקר: הכל, בעיקר Top or Supp

תודות לRUYAJI על הסיקור האדיר הזה :3

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Unlucky Surgebin...
הודעה 22.06.2013, 20:40
הודעה #2

Pathetic weakling!
סמל קבוצה

אני הולך לעדכן את זה לאט לאט
SO START V2

--------------------

+Quote Post
uchihatami
הודעה 22.06.2013, 20:51
הודעה #3

Rock N' Roll
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 64,942

הגיע הזמן D;

--------------------

+Quote Post
Unlucky Surgebin...
הודעה 22.06.2013, 20:51
הודעה #4

Pathetic weakling!
סמל קבוצה

חיכינו ל400 עמודים :3

--------------------

+Quote Post
uchihatami
הודעה 22.06.2013, 20:52
הודעה #5

Rock N' Roll
סמל קבוצה

וול, אתה חייב לשנות את זה
הנושא הזה משדל אנשים לשחק בווסט >(

--------------------

+Quote Post
גון עיוור
הודעה 22.06.2013, 20:54
הודעה #6

ג'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 13,775

גם יש חלקים לא מעודכנים כמו הג'אנגל והפול.

--------------------
#תוםלפקחות2014

+Quote Post
Faggot
הודעה 22.06.2013, 20:56
הודעה #7

יש אי שם
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 1,230

אוקיי אוקיי תפסיקו לצעוק עליו הוא עושה הכי טוב שהוא רוצה.

--------------------

つ◕_◕༽つ PENIS ༼つ◕_◕༽つ༽

בשינוי אות אחת, החתימה שלי היא AmITAMbSilLa839tYahgioubR92poi98
מי שיצליח, יזכה במשתמש שלי ;)

+Quote Post
Unlucky Surgebin...
הודעה 22.06.2013, 20:57
הודעה #8

Pathetic weakling!
סמל קבוצה

ציטוט(Fuka Kazamatsuri @ 22.06.2013, 21:52) *
וול, אתה חייב לשנות את זה
הנושא הזה משדל אנשים לשחק בווסט >(

שמתי לב
אני ברצינות עובר שורה שורה על זה

--------------------

+Quote Post
Painkiller
הודעה 22.06.2013, 20:58
הודעה #9

Burst the Gravity!
סמל קבוצה

משתמש מספר: 20,281

ציטוט(סחלב פראי @ 22.06.2013, 19:52) *
ציטוט(Painkiller @ 22.06.2013, 21:19) *
מעצבן אותי שאם אתה לא משחק חודש ראנקד אתה מתחיל לרדת לבד.
לפני כמה זמן הייתה יותר טוב ממה שאני עכשיו, תפקדתי טוב ושיחקתי טוב, הייתי בטוח בעצמי.
בגלל אילוצים טכניים ולימודיים לא שיחקתי ראנקד כבר הרבה זמן. פיתחתי חלודה, עכשיו אני רחוק מהרמה שהייתי מקודם.
אני כבר לא משחק טוב, ואני עושה טעויות שאני לא אמור לעשות. אני לא בטוח בעצמי מה שגם משפיע לי על הרמה של המשחק. אני ממש חלוד גם מבחינה מכאנית וגם מבחינה לוגית.
אבל אני עדיין חייב לשחק ראנקד. :/ אני משתדל לשחק כמה שפחות כי כל המשחקים שלי נגמרים בהפסד (באשמתי, בדרך כזו או אחרת). אבל זה ממש מבאס. :/

להפך, ככה זה אמור להתאים לך יותר בגלל החלודה שלך. הם מורידים אותך כי אתה כבר לא טוב כמו שהיית לפני חודש.
אתה בעצמך אמרת שאתה רחוק מהרמה בה היית קודם. המערכת מנסהלאזן את זה.

עריכה: לא שמתי לב לנושא החדש O:

אבל אני לא רוצה לשחק ולרדת. אני רוצה פשוט להפסיק לשחק ראנקד עד שאני אשתפר.

--------------------

+Quote Post
גון עיוור
הודעה 22.06.2013, 21:02
הודעה #10

ג'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(Painkiller @ 22.06.2013, 21:58) *
ציטוט(סחלב פראי @ 22.06.2013, 19:52) *
ציטוט(Painkiller @ 22.06.2013, 21:19) *
מעצבן אותי שאם אתה לא משחק חודש ראנקד אתה מתחיל לרדת לבד.
לפני כמה זמן הייתה יותר טוב ממה שאני עכשיו, תפקדתי טוב ושיחקתי טוב, הייתי בטוח בעצמי.
בגלל אילוצים טכניים ולימודיים לא שיחקתי ראנקד כבר הרבה זמן. פיתחתי חלודה, עכשיו אני רחוק מהרמה שהייתי מקודם.
אני כבר לא משחק טוב, ואני עושה טעויות שאני לא אמור לעשות. אני לא בטוח בעצמי מה שגם משפיע לי על הרמה של המשחק. אני ממש חלוד גם מבחינה מכאנית וגם מבחינה לוגית.
אבל אני עדיין חייב לשחק ראנקד. :/ אני משתדל לשחק כמה שפחות כי כל המשחקים שלי נגמרים בהפסד (באשמתי, בדרך כזו או אחרת). אבל זה ממש מבאס. :/

להפך, ככה זה אמור להתאים לך יותר בגלל החלודה שלך. הם מורידים אותך כי אתה כבר לא טוב כמו שהיית לפני חודש.
אתה בעצמך אמרת שאתה רחוק מהרמה בה היית קודם. המערכת מנסהלאזן את זה.

עריכה: לא שמתי לב לנושא החדש O:

אבל אני לא רוצה לשחק ולרדת. אני רוצה פשוט להפסיק לשחק ראנקד עד שאני אשתפר.

OH...

כן, אני מבין את הנקודה שלך. זה באמת מעצבן שזה יורד לך כשאתה משחק נורמל.

--------------------
#תוםלפקחות2014

+Quote Post
Unlucky Surgebin...
הודעה 22.06.2013, 21:07
הודעה #11

Pathetic weakling!
סמל קבוצה

זה די מגניב הנושא החדש :ם
גורם לי לחזור לרצות להגיב פה לעומת הקודם שהרס לי את הרצון

--------------------

+Quote Post
uchihatami
הודעה 22.06.2013, 21:09
הודעה #12

Rock N' Roll
סמל קבוצה

ציטוט(Lord Valvatorez @ 22.06.2013, 22:07) *
זה די מגניב הנושא החדש :ם
גורם לי לחזור לרצות להגיב פה לעומת הקודם שהרס לי את הרצון

תכלס
ובהזדמנות הזו נוכל גם לחדש את הדף קשר D;

--------------------

+Quote Post
Unlucky Surgebin...
הודעה 22.06.2013, 21:11
הודעה #13

Pathetic weakling!
סמל קבוצה

מה שמזכיר לי
מי ששמו לא מופיע שם שימלא את הטופס

--------------------

+Quote Post
uchihatami
הודעה 22.06.2013, 21:13
הודעה #14

Rock N' Roll
סמל קבוצה

כינוי בפורום: Fuka Kazamatsuri
הכינוי בליג: TamiTop
משחקת בעיקר: w/e

have fun

--------------------

+Quote Post
גון עיוור
הודעה 22.06.2013, 21:16
הודעה #15

ג'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(סחלב פראי @ 10.06.2013, 16:59) *
כינוי בפורום: סחלב פראי
הכינוי בליג: HeziPiposh
משחק בעיקר רק: Teemo.

זה לא מעודכן בדף הקשר.

--------------------
#תוםלפקחות2014

+Quote Post
Souseiseki
הודעה 22.06.2013, 21:22
הודעה #16

כותרת לצ'סלולון הקטנטון! ב-3> נונה.
סמל קבוצה

כינוי בפורום: ChessPower
הכינוי בליג: ChessPower
משחק בעיקר: Jungle / AP mid

--------------------

אני שונא אותך כומר~

+Quote Post
StickStock
הודעה 22.06.2013, 21:24
הודעה #17

☢BOOM☢
סמל קבוצה

משתמש מספר: 32,190

כינוי בפורום: StickStock
הכינוי בליג: StickStock
משחק בעיקר: top mid adc

+Quote Post
אלי היה פה
הודעה 22.06.2013, 21:35
הודעה #18

IMMORTAL
סמל קבוצה

משתמש מספר: 6,759

כינוי בפורום:BigMaM
כינוי בליג:BigMam
סרבר:West(סליחה באמת שאני אוהב איכות)
משחק בעיקר:All with pref of top or adc

--------------------

Outplayed!

+Quote Post
Unlucky Surgebin...
הודעה 22.06.2013, 22:26
הודעה #19

Pathetic weakling!
סמל קבוצה

רק אתה חושב שיש הבדל משמעותי בין 2 השרתים
אז זהו שאין
רק בגלל שפאקינג השרת של WEST נמצא קרוב יותר למרכז אירופה איפה שיותר קל לטפל בו
הוא הפך לשרת תחרותי
לא בגלל שום סיבה אחרת
הפרו של אירופה נמצאים שם כי זה חובה להיות רשום לשרת הזה אם ברצונך לעשות קריירה מליג

--------------------

+Quote Post
Faggot
הודעה 22.06.2013, 22:59
הודעה #20

יש אי שם
סמל קבוצה

משתמש מספר: 1,230

כינוי בפורום: Nicki
הכינוי בליג: Tzutzuakabutzu
משחק בעיקר: טופ. מרגיש בנוח בכל תפקיד חוץ מ-ADC smile.gif

עליתי היום לסילבר 1 ! biggrin.gif יאללה גולד בוא בוא בואאאא שתעעקק נו מה אתה מפחד בוא בוא לא יעשה לך כלום נו בוא יא הומו בוא

--------------------

つ◕_◕༽つ PENIS ༼つ◕_◕༽つ༽

בשינוי אות אחת, החתימה שלי היא AmITAMbSilLa839tYahgioubR92poi98
מי שיצליח, יזכה במשתמש שלי ;)

+Quote Post

108 עמודים V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 18.10.2019 , 05:30