IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

3 עמודים V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> ..::*:*:* Crystal Snowfalls *:*:*::.., Crystal Snowflakes' Journal
..::Crystal Snow...
הודעה 22.09.2010, 14:32
הודעה #1

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 80,689

אני צריכה למצוא באנר!!!!!! >< ...... XDDDDDD טוב נו, ביינתיים תסתפקו בזה.

אז שלום. אני Crystal Snowflakes, למרות שפה מקצרים תמיד לקריסטל סנו. מוכרת גם כ-Selene-Blackthorn בדוויאנט ארט, ולא מוכרת בכלל בשמי האמיתי, ש[לצערי] הוא מריה. אני בת 19, עוד מעט 20. התחלתי לנסות לצייר ברצינות בערך בספט'-אוק' 2003, מה שאומר שאני מציירת כבר 7 שנים.
חשבון הדוויאנט ארט שלי הוא יותר סוג של ארכיון מגלריה, כי רציתי משהו כזה אונליין אם אי פעם הייתי צריכה רפרנס לדמויות ישנות או להראות למישהו ציור ישן, אז הוא די נוח אם מישהו מעוניין לראות את ההתקדמות שלי... פשוט כי הוא מכיל כל קישקוש שאי פעם ציירתי [למעט ציורים שנאבדו או נתתי למישהו, ואז ברור שלא יכולתי לסרוק אותם]. <= לכל מי שיוצאות לו העיניים כשהוא רואה שיש שם יותר מ-1000 ציורים XD אני בטוחה שכל אחד פה כבר קישקש לפחות 1000 פעמים בחייו....
כרגע עוד לא סיימתי לסדר את הגלריה שם, רוב הדברים הישנים כבר שם אבל אני עוד צריכה להעלות מלא דברים מהשנים 2008-2010. למרות זאת, יש לי מספיק דוגמאות כדי לשים פה... biggrin.gif

איך אני נראית? טוב, הנה: [פוטושופ כ-ב-ד!!><]

on12.gif אוטוביוגרפיה:

ספוילר:

אני לא הייתי מהאנשים שסתם ציירו בגן וכל מיני כאלה. לא התאמנתי בכלל. בגיל 12 אני זוכרת שחברות שלי באו אלי הביתה פעם ומצאו ציור שלי. הן שאלו אותי מה זה הדבר המכוער הזה [זה היה אמור להיות פיקאצ'ו אם אני לא טועה], ובפליאה גדולה הוסיפו "את ציירת את זה?". אמרתי שזה משהו שבת דודה שלי, בת 4, ציירה, ואז הן אמרו "אה, טוב, בשביל ילדה בת 4 זה בסדר".
אני יודעת שהן לא שיקרו, וזה מה שהטריד אותי. יש סיבה שלא הראיתי ציורים לאף אחד בתקופה הזאת.

הייתי מעריצה גדולה של דיג'ימון מאז גיל 10, והושפעתי מהעונה השלישית מאוד, ובגיל 12 ניסיתי לצייר לעצמי דיג'ימון כדי שאולי הוא יקום לחיים כמו שאחד הילדים צייר שם ואז קיבל דינוזאור כזה. זה היה פרוייקט הציור הרציני הראשון שלי, כי [בתמימותי/טיפשותי] עוד לא קלטתי שזה רק סרט מצויר [חלקנו מתפתחים מאוחר מהבחינה הזאת... on10.gif] והייתי בטוחה שאם אני אצייר את זה, אז הדיג'מונית שלי באמת תופיע.

בגיל 12 וחצי עליתי לכיתה ח' ועברתי לפנימייה. פגשתי שם מישהי שהייתה בכיתה ז' והראתה לי את הציורים שלה. באותו רגע, פשוט אורו עיני... הם נראו בדיוק כמו ציורים מתוך סרט מצויר אמיתי [מנקודת המבט שלי אז, למרות שכמובן עכשיו אני רואה שהם לא היו כל כך טובים כמו שחשבתי.. היא גם השתפרה מלא מאז D;]. לא האמנתי שבן אדם אמיתי באמת יכול לצייר כמו מה שיש בטלוויזיה [הכרתי את המושג אנימטור, אבל רק אז באמת קלטתי שאנשים אמיתיים מציירים את זה], והנה עומדת לפני מישהי בגילי, אפילו קטנה ממני בכמה חודשים, והיא יכולה לצייר את זה במדוייק!!!!
מההשראה שקיבלתי באותו רגע, וכל פעם שהיא הראתה לי ציור חדש או ישן שלה [היא התחילה בכיתה ג' אם אני לא טועה] התחלתי והמשכתי לצייר. פשוט כי הבנתי שזה אפשרי. היא גם הכירה לי את המושג "אנימה" והתחלתי להיות מושפעת מכל מיני אנימות. בגלל שלמדתי בפנימייה ולא יכולתי לצפות בהן, כי אז עוד לא היה יוטיוב וכולם הורידו סדרות, אז יותר הושפעתי מציורים שראיתי באינטרנט, מארט בוקים ומסדרות שהיו בטלוויזיה מאשר אנימות ממש. אז עוד ציירתי כי חשבתי שזה יקום לחיים, אבל בסופו של דבר פשוט המשכתי כי הרמה שלי עלתה, וגם אם זה לא אמיתי, היה לי כיף להמציא לעצמי דמויות ולעצב אותן, לתאר אותן דרך ציורים. כשערוץ "YES ANIME" התחיל לשדר [אני חושבת שהייתי בסוף כיתה ט'], נחשפתי גם לאנימות שלא היו רק לילדים קטנים, ובערך באותה תקופה גם התחלתי לחפש אנימות באינטרנט ולהרחיב את הידע שלי על אנימה.

בערך בסוף כיתה י'- תחילת י"א נכנסתי לתקופה קצת דיכאונית אז ציירתי מעט מאוד, ואם כבר ציירתי משהו זה בד"כ דימם למוות [גם אם זה היה אובייקט רנדומלי כמו כדור, לא רק דברים חיים]. גם לאט לאט הפסקתי לצייר אנימה כי התגובות של "למה את מציירת רק את הדבר הזה ולא אנשים אמיתיים??" התחילו לחלחל, וניסיתי ללכת על משהו יותר ריאליסטי, למרות שלא הלך לי כל כך. היה לי מאוד קשה עם פנים ריאליסטיות, הן כמעט אף פעם לא יצאו סימטריות, אז היה לי נוח להסתיר חצי עם שיער ולטעון שאני אוהבת אימו. XD. כי אני לא אודה שאני לא יכולה.

בכיתה י"ב החלטתי לשקם את עצמי, גם מבחינת מצב רוח וגם מבחינת ציור, ודי הכרחתי את עצמי לצייר [כי כבר איבדתי את הרצון וההשראה אבל היה לי חבל על כל ההתקדמות שהייתה לי], וגם חזרתי לאנימה כי לא הלך לי בריאליזם. לא כל כך אהבתי את הציורים שיצאו לי אז, תמיד חשבתי שבכיתה י' ציירתי יותר טוב כי עוד הייתה לי השראה.

אחרי שסיימתי בית ספר [קיץ 2008] הכרתי את סלסטיאל, שהכירה לי סוג חדש של מוטיבציה - הרצון לצייר בשביל היופי שביצירה, הפן האומנותי, ולא סתם כי אני רוצה לתאר את הדמויות שלי. זה קצת עזר לי, בעיקר כי זאת הייתה התקופה שלא כל כך היה אכפת לי מהדמויות שלי וכבר מזמן הבנתי שהן לא יקומו לחיים, אז לא הייתה לי סיבה לצייר חוץ מ"חבל להפסיק בשלב מתקדם כזה".
רוב גיל ההתבגרות שלי [בערך מגיל 13 עד אולי 18] הייתי די שמנה וזה השפיע מאוד על הציור שלי - בערך בכיתה י' הדמויות שלי נהיו רזות בצורה מטרידה, ואחרי שסיימתי בית ספר הן הפכו להיות פשוט עור ועצמות. עוד דבר שאני צריכה להודות לסלסטיאל עליו הוא שהיא עזרה לי להכניס קצת פרופורציה אנושית לדמויות שלי.... XD
ומאז היא די מכריחה אותי להמשיך לצייר.

וזהו, כנראה שנגמרה האוטוביוגרפיה שלי.

on9.gif ציורים שלי:

ספוילר:
הכל פה מקושר מהדוויאנט ארט שלי, אם משהו לא עובד תגידו ואני אשים קישור לעמוד של הדוויאנט עצמו.
הכול מסודר בתיקיות לשם הנוחות, לפי מה שאני יודעת אפשר לראות הכל גם אם אין לך חשבון משתמש באתר עצמו [חוץ מציורים חסומים, אליהם אני אשים קישור בנפרדwink.gif]

שימו לב!! אם ציור הוא חסום זה אומר שהוא מכיל עירום/תכנים מיניים/דם/אלימות קשה/שפה קשה! ראו הוזהרתם!!! לול

תקופת בצפר: כן, יש פה קישורים לה-כ-ל!!!!!
כיתות ז'-י"ב

ספוילר:

לפני שהתחלתי לצייר ברצינות
הנה דוגמה לציורים שניסיתי לצייר מתוך ספר ציורים שהראה בשלבים איך עושים את זה - [בעע מגעיל]
קישקושים שבאמת השקעתי בהם במחברת אימוני בוקר [במקום אשכרה להתאמן] - [אל תשימו לב לטימטום]
קישקושים מיומן הדיג'ימון שלי [כי אשכרה היה לי יומן שכולו הוקדש לדיג'ימון]
וזאת הדיג'ימונית שדיברתי עליה - [תיקייה של כל הציורים ב"פרוייקט"] <=[שני האחרונים בתיקייה צויירו שנה אח"כ!!]
ואני בסיגנון דיג'ימון - איחס - הניסיון הרציני הראשון שלי לצייר דמות אנושית

כיתה ח'
עולם דימיוני וכל מיני יצורים שהיו בו - [תיקייה של DA]
הOC שלי - [קורי, הOC הראשית שלי] [OCS אחרים]
השראות למיניהן - [השראות מחפצים, ספרים ואנימות] [פנארטים של דמויות מאנימה]
מחברות ציור - [מחברת פנארטים של צ'וביטס] [1] [2] [3]

כיתה ט'
[נופים וצמחים דמיוניים]
OCS - [קורי, הOC הראשית שלי] [OCS אחרים] [מנגה/ספר שניסיתי לצייר]
[דמויות רנדומליות] [color="#8B0000"]תמונה חסומה: [בחורה טופלס]
עוד דברים - [פנארטים] [עיצובי שמלות] [מחברות ציורים]
[פורטפוליו למגמת אומנות] - בסוף התקבלתי אבל לא הלכתי כי עברתי בצפר... ואז הלכתי לפיזיקה, בעטו בי משם ועברתי לביולוגיה XD

כיתה י'
[קורי ויוקי, OCS ראשיות] - לקורי התווספה אחות תאומה משום מקום
[OCS אחרים]
[ציורים רנדומליים] תמונות חסומות: [1] [2] [3]
[ציורים מיומן בצפר]

כיתה י"א
[אנימה]
[וונאבי ריאליזם] תמונה חסומה:[1] [2]
[מחברת סקצ'ים] תמונה חסומה: [גופה]
[A Snowflake] - ניסיתי לצייר סיפור קצר בסגנון של צלליות ופחות פרטים ולהדגיש יותר את הקונספט מאשר את הצד האומנותי

כיתה י"ב
[קורי ויוקי, OCS ראשיות] תמונות חסומות: [1] [2]
[OCS אחרים]
[דמויות רנדומליות] תמונות חסומות:[1] [2] [3] [4] [5]
[חצאי-צ'יבים]

אחרי בצפר: [למרות שלא סיימתי להעלות מהתקופה הזאת ^^U
2008 עד היום~! biggrin.gif

ספוילר:

2008
[קורי ויוקי] OCS ראשיות
[OCS אחרים] ועוד ציור שער לסיפור קצר שלא איירתי בסוף - [The Gloomy Princess]
[פיקסלים] - צוייר בצייר עם עכבר, חלק מהבגדים גנבתי לדולמייקר [נתתי קרדיט כמובן] וחלק ציירתי בעצמי. תמונות חסומות:[בסיס] [שלבי ציור]

2009
[קורי ויוקי] - OCS ראשיות תמונות חסומות:[1] [2] [3] [4]
[OCS אחרים]
[ציורים לגאיה אונליין] - קומישנים, באנרים ודוגמאות שהכנתי עבור חנות הציורים שלי ב-GaiaOnline.com
[ציורים רנדומליים]

2010

התיקיות שלי מלאות בקישקושים וזבל השנה, אז במקום לינקים לתיקיות, הנה לינקים לציורים בודדים... ^^U

ציורים שציירתי לבאטלים פה בפורום - [באטל מכה] [באטל שער]
שיפור של הדיג'ימונית הישנה לי - [ליינארט] [צבוע בעפרונות] [צבוע ומוחלק] - השתמשתי בעפרונות מים, בראשון לא מרחתי ובשני כן..
זינה - ארט טרייד - [סקץ'] [ליינארט] [וויפ צביעה] [צבוע]
תמונה שציירתי אחרי צפייה ב"Welcome to the NHK" -[קישקוש ראשוני] - הדמות הכי תחתונה; [ליינארט] [צבוע] [ערוך בפוטושופ]
האלפית מהחתימה שלי - [סקץ'] [ליינארט] [הצללה] [בלי רקע] [COLORIZED בפוטושופ]
ילדה אלפית - [ליינארט ידני] [ליינארט דיגיטאלי] [צבע בסיסי 1] [צבע בסיסי 2] [צבע בסיסי 3] [צבע בסיסי 4]
ילדה בוכה - [ליינארט] [הדמות צבועה(יצא גרוע)] [נגמר הצבע במדפסת - היא אדומה O_O] [צביעה + רקע שלה באדום]
פרוסט נאוואקי [לתחרות] - [ליינארט] [COLORIZED ליינארט] [תוספת רקע עילג בפוטושופ] [צבוע ידני]
OC שלי לRP [אלפית] - [מוצלל ידנית] [צבוע דיגיטאלית בסאי]
OC של מישהו שהכרתי בפייסבוק - [ליידי סלין]

ציורים דיגיטאליים שיצרתי בשיטות של פוטומניפולציה [כי אי אפשר לומר שבאמת ציירתי אותם... XD] - [הגדלה של האוואטר שלי] [התמונה המקורית]
והעבודה שממנה "נעשו" - [2009]
מופיעה מתחתיה רשימת מקורות של הדברים שהשתמשתי בהם [כפי שאמרתי, לא בדיוק ציירתי את זה... ^^U]

תמונות חסומות: [ליינארט למקור של תחרות שער המנגה] [המקור של תחרות שער המנגה] [פרפרים (יורי) ליינארט] [ליינארט לתחרות (צייר את פיונה)]

סיקורים/מדריכים שכתבתי:

סיקור של PoseManiacs.com - מאגר עצום של תמונות ותנוחות לרפרנס, ויש בו גם כלי תירגול מעולים לציירים
המדריך ל"פוטושופ" ידני - לכל מי שחסר לו כפתור "חזור/Undo" בציור עם עם דף ועט

ממים שמילאתי: [מם חדר(צילום)] [מם בגדים] [מם #2 מהפורום]

on2.gif פינת העידכונים:

כאן אני הולכת לשים קישורים לעידכונים שאני אפרסם בפוסטים עתידיים, לנוחיותכם [ובעיקר לנוחיותי XD אבל זה ברור]

ציטוט(..::Crystal Snowflakes::.. @ 22.09.2010, 14:32)

וזהווווווו~~~! biggrin.gif

..::*,:'*,:'*,:'*,:'*,:'*,:'*,:'*,:'*,:'*,:'*,:'*,:'*,:'*,:'*,:'*,:'*,:'*,:'*,:'*,:'*,:'*,:'*::..

הודעה זו נערכה על ידי ..::Crystal Snowflakes::..: 02.10.2010, 18:13

--------------------

כבר לא מרשים כמו הקודמת ששמתי פה, אבל יותר פרופורציונאלי :P

תצטרפו לפרוייקט שלי! ^^

ואני לא יודעת לעשות באנרים בשיט ><"

באנרים:
ספוילר:

רק שהלכתי לצייר יורי באמצע ולא חזרתי XD

ועם זה זכיתי בבאנרים הבאים:

הציור שזיכה אותי בבאנר המטריד הזה ^ =_=

והציור שזיכה אותי בבאנר המטריד השני ^

מגיב השבוע:

ועוד:
Go to the top of the page

+Quote Post
Doctor Shinobi
הודעה 22.09.2010, 14:57
הודעה #2

כשף כרובים
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 11,987

אומייגוד סנו! הסיפור שלך הוא אחד המרגשים פה *_* זה נשמע כל כך כואב כשחברות אומרות לך משהו כזה שהציור מכוער שזה בסדר למישהי בת 4. והחלק שציירת דיג'ימון כי רצית שהוא יקום לחיים היה ממש חמוד ^^. היה מאוד מהנה לקרוא את זה tongue.gif אולי כדי שתעשי מנגה על הסיפור הזה XD?

--------------------

+Quote Post
הודעה 22.09.2010, 15:21
הודעה #3

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(doctor shinobi @ 22.09.2010, 14:57) *
אומייגוד סנו! הסיפור שלך הוא אחד המרגשים פה *_* זה נשמע כל כך כואב כשחברות אומרות לך משהו כזה שהציור מכוער שזה בסדר למישהי בת 4. והחלק שציירת דיג'ימון כי רצית שהוא יקום לחיים היה ממש חמוד ^^. היה מאוד מהנה לקרוא את זה tongue.gif אולי כדי שתעשי מנגה על הסיפור הזה XD?

חחח זה גם רעיון, אבל אני עצלנית מדי בשביל לצייר מנגה XD אתה מוזמן לצייר אותה במקומי

--------------------

תצטרפו לפרוייקט שלי! ^^

באנרים:
ספוילר:

מגיב השבוע:

ועוד:

+Quote Post
פיצה
הודעה 22.09.2010, 15:36
הודעה #4

מעניין תזיין שלי טוב?
סמל קבוצה

משתמש מספר: 67,326

וואו... אף פעם אף אחד לא הצליח להעביר לי במלא מובן ההרגשה את איך זה מרגיש להיות בדיכאון\עם ערך עצמי נמוך, תמיד אומרים לי שאני אנוכית בגלל שאני מעריכה את עצמי ואוהבת את עצמי ;;
ממש חבל לי על כול השנים שבהם היית במצב רוח שלא התאים לך לצייר =\ כי ציור הוא די מקום מפלט, אני חושבת שאחת הביו תהמרכזיות שהיו לך היא שפחדת להתמודד מול זה שאנשים אחרים יראו גם את הצד הלא מושלם שבך :ם
יש לך סיפור ממש מרגש, הוא לפחות העברת אותו בצורה כול כך מרגשת ;; נהנתי מאוד לקרוא את היומן שלך ולהסתכל על הציורים הישנים שלך (שלא היו כאלה רעים!)

אני מכניסה אותך לתקייה D: מקווה שתמשיכי לעדכן!

--------------------

"LETS TALK DUGRI AND GET ALL HIBUKI" יוליתאי-תאי תאיר

deviantART | Song of Choicel]

+Quote Post
Doctor Shinobi
הודעה 22.09.2010, 15:45
הודעה #5

כשף כרובים
סמל קבוצה

ציטוט(..::Crystal Snowflakes::.. @ 22.09.2010, 15:21) *
ציטוט(doctor shinobi @ 22.09.2010, 14:57) *

חחח זה גם רעיון, אבל אני עצלנית מדי בשביל לצייר מנגה XD אתה מוזמן לצייר אותה במקומי

אם אני יעשה את זה אז באמת זה יראה כמ ומנגה שמישהו בן 4 צייר XD

--------------------

+Quote Post
הודעה 22.09.2010, 17:40
הודעה #6

צ'ונין
סמל קבוצה

אוף שמתי עכשיו לינקים כמעט עד הסוף ועשיתי [יחסית XD] המון עריכה והמחשב קפא!! on6.gif
הוריד לי את החשק מהנושא הזה XD אני שונאת לעבוד הרבה זמן על משהו ואז שהוא נעלם במחי יד

ציטוט(PizzA RAWR @ 22.09.2010, 15:36) *
וואו... אף פעם אף אחד לא הצליח להעביר לי במלא מובן ההרגשה את איך זה מרגיש להיות בדיכאון\עם ערך עצמי נמוך, תמיד אומרים לי שאני אנוכית בגלל שאני מעריכה את עצמי ואוהבת את עצמי ;;
ממש חבל לי על כול השנים שבהם היית במצב רוח שלא התאים לך לצייר =\ כי ציור הוא די מקום מפלט, אני חושבת שאחת הביו תהמרכזיות שהיו לך היא שפחדת להתמודד מול זה שאנשים אחרים יראו גם את הצד הלא מושלם שבך :ם
יש לך סיפור ממש מרגש, הוא לפחות העברת אותו בצורה כול כך מרגשת ;; נהנתי מאוד לקרוא את היומן שלך ולהסתכל על הציורים הישנים שלך (שלא היו כאלה רעים!)

אני מכניסה אותך לתקייה D: מקווה שתמשיכי לעדכן!

תודה biggrin.gif
חחח אני לא בטוחה אם אני מהאנשים האלה שלא מראים צדדים לא מושלמים, לאור העובדה שיש לי תיעוד אונליין של כל קישקוש ישן שלי... רוב האנשים בDA מוחקים את הציורים הישנים והפחות טובים ם.0 למרות שאף פעם לא הבנתי למה למחוק ציור [לא להעלות זה בסדר, אבל משהו שכבר היה מספיק טוב כדי שתעלה אותו?]
לא, אני בהחלט חושבת שיצאתי האגואיסטית מספר אחת בפורום ^^ לול

--------------------

תצטרפו לפרוייקט שלי! ^^

באנרים:
ספוילר:

מגיב השבוע:

ועוד:

+Quote Post
פיצה
הודעה 22.09.2010, 18:08
הודעה #7

מעניין תזיין שלי טוב?
סמל קבוצה

גם אני מוחקת ציורים ישנים שלי D: כי אני נורא אוהבת לראות תקיה מלאה בציורים שאני מעריכה והם יותר עדכניים XD יכול להיו תשאני בעצם זאת שמנסה להסתיר את הצדדים היותר כושלים שבה? XD
אני חושבת שאת ציירת אדירה פשוט, ואפילו הסקצ'ים שלך שאת כול כך חושבת שהם רעים היו ממש טובים, כול מה שהשתנה אצלך הוא בעיקר הגישה שנתנה לך לזרום יותר ולצייר ברמה יותר גבוהה ובעצם להתקדם לאנשהו בלי לחשוב שזה סתם חסר סיכוי.

--------------------

+Quote Post
Kazuar
הודעה 22.09.2010, 18:47
הודעה #8

!Kusuriuri-san
סמל קבוצה

משתמש מספר: 40,808

OMGG *______*
אני ממש מבינה אותך!!!
גם אותי בכיתה י' כל הזמן שאלו "מה זה הדבר הזה? למה את מציירת רק את זה? זה לא תינוקי בשביל נערה בת 16?"
והן ממש רעות שצחקו על הציור שלך... אני לא חושבת שאי פעם יש ציור שצחקתי עליו, גם אם הוא לא יפה, אמרתי בעדינות שיש מקום לשיפור(כמו בכל ציור) וכדומה...

ואת... מעצבת OC ממש טובות! ראיתי את הדמויות שלך בdA, והן ממש מגניבות!
ו..את נראת ממש צעירה! את ניראת בת 17, ולא כמו מישהי קרובה ל20 =]
והלוואי עליי לצייר ככה חיות! אפילו היום אני לא יכולה לצייר חיות.. יש להם אנטומיה מסובכת... ניסיתי ללמוד אנטומיה של סוסים, וזה מסובך XDDD
ואגב, אולי אני השתפרתי יותר כי אני כבר אז התחלתי ללמוד ממדריכים, ממש שהתחלתי, אחרי חצי שנה שציירתי..

ואו, נהנתי מאוד לקרוא 33>

--------------------

Mockingjay לשעבר
♥Kuusou Mesorogiwi♥
"火の影は里を照らす"
Mirai Nikki

My Anime List / My deviantArt Gallery / My Drama List
הבלוג שלי / יומן מסע

+Quote Post
הודעה 22.09.2010, 18:53
הודעה #9

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(PizzA RAWR @ 22.09.2010, 18:08) *
גם אני מוחקת ציורים ישנים שלי D: כי אני נורא אוהבת לראות תקיה מלאה בציורים שאני מעריכה והם יותר עדכניים XD יכול להיו תשאני בעצם זאת שמנסה להסתיר את הצדדים היותר כושלים שבה? XD
אני חושבת שאת ציירת אדירה פשוט, ואפילו הסקצ'ים שלך שאת כול כך חושבת שהם רעים היו ממש טובים, כול מה שהשתנה אצלך הוא בעיקר הגישה שנתנה לך לזרום יותר ולצייר ברמה יותר גבוהה ובעצם להתקדם לאנשהו בלי לחשוב שזה סתם חסר סיכוי.

חחח גם אני אוהבת את הקונספט של תיקייה מלאה בציורים יפים, אבל אפילו כשאני מסתכלת בFEATURED של הגלריה בDA אני לא מרגישה שיש לי שם שום דבר שמשקף את היכולות שלי XD כי אני אף פעם לא באמת משקיעה, אין לי את הסבלנות... ^^U אני יודעת שאני יכולה לצייר יותר טוב, ולא עושה את זה, ואז כל דבר שקיים אצלי בעצם נראה כמו קישקוש במלא... אז נו, מה בכלל איכפת לי לפרסם את שאר הקישקושים היותר קישקושיים והפחות קישקושיים שלי? [אני רצינית, הנה דוגמאות קלאסיות ~ [1] [2]]
למען האמת, דווקא בנושא הזה קישרתי רק לציורים היותר נקיים שלי ולא לקישקושים, למרות שבDA יש לי הרבה תיקיות של קישקושים... אבל זה פשוט יותר רלוונטי אני מניחה XD

ציטוט(Kazuar @ 22.09.2010, 18:47) *
OMGG *______*
אני ממש מבינה אותך!!!
גם אותי בכיתה י' כל הזמן שאלו "מה זה הדבר הזה? למה את מציירת רק את זה? זה לא תינוקי בשביל נערה בת 16?"
והן ממש רעות שצחקו על הציור שלך... אני לא חושבת שאי פעם יש ציור שצחקתי עליו, גם אם הוא לא יפה, אמרתי בעדינות שיש מקום לשיפור(כמו בכל ציור) וכדומה...

ואת... מעצבת OC ממש טובות! ראיתי את הדמויות שלך בdA, והן ממש מגניבות!
ו..את נראת ממש צעירה! את ניראת בת 17, ולא כמו מישהי קרובה ל20 =]
והלוואי עליי לצייר ככה חיות! אפילו היום אני לא יכולה לצייר חיות.. יש להם אנטומיה מסובכת... ניסיתי ללמוד אנטומיה של סוסים, וזה מסובך XDDD
ואגב, אולי אני השתפרתי יותר כי אני כבר אז התחלתי ללמוד ממדריכים, ממש שהתחלתי, אחרי חצי שנה שציירתי..

ואו, נהנתי מאוד לקרוא 33>

אני? 17? לעעע, אני סתם רוסיה [גם אמא שלי נראתה לאנשים בת 20+ כשהיא הייתה בת 40...] זה בא גם כמראה חיצוני וגם כאופי. כי הרי ברור שכל ילדה בת 14 עדיין מאמינה שהיא יכולה להיכנס לעולמות של סרטים מצויירים [פאק אני מתפתחת לאאאאאט...]. אבל היי, אני לא מתלוננת biggrin.gif אני במלא בעלת תסמונת פיטר פן חריפה XD אני לוקחת את זה כמחמאה smile.gif
ואני לא באמת חושבת שהחיות שלי נראות כמו חיות אבל בסדר.. XD אם תמצאי מדריך טוב בטח תעקפי אותי ממש מהר

הודעה זו נערכה על ידי ..::Crystal Snowflakes::..: 22.09.2010, 18:59

--------------------

תצטרפו לפרוייקט שלי! ^^

באנרים:
ספוילר:

מגיב השבוע:

ועוד:

+Quote Post
Kazuar
הודעה 22.09.2010, 19:00
הודעה #10

!Kusuriuri-san
סמל קבוצה

משתמש מספר: 40,808

וזאת הייתה אמורה להיות מחמאה =]
אני לא רואה דבר רע בזה שאתה נראה צעיר, גם אני ניראת צעירה לגילי =]

--------------------

Mockingjay לשעבר
♥Kuusou Mesorogiwi♥
"火の影は里を照らす"
Mirai Nikki

My Anime List / My deviantArt Gallery / My Drama List
הבלוג שלי / יומן מסע

+Quote Post
הודעה 22.09.2010, 19:19
הודעה #11

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(Kazuar @ 22.09.2010, 19:00) *
וזאת הייתה אמורה להיות מחמאה =]
אני לא רואה דבר רע בזה שאתה נראה צעיר, גם אני ניראת צעירה לגילי =]

biggrin.gif חחח כע, הכי כיף להזדקן לאט יותר...

לעניין הנושא, אני הולכת לערוך אותו עכשיו הרבה פעמים ברצף היום [את ההודעה הראשונה]. אני לא יודעת אם זה מקפיץ את הנושא עצמו או לא, אבל אם כן אז סורי על ספאם ההקפצות, הוספתי המון קישורים קודם ועשיתי רק תצוגה מקדימה, ונמחק לי כי המחשב קפא, אני בטראומה. לא רוצה שזה יקרה שוב.... זה המון עבודה, שהיא כבר תהיה עבודה כפולה.. sad.gif

--------------------

תצטרפו לפרוייקט שלי! ^^

באנרים:
ספוילר:

מגיב השבוע:

ועוד:

+Quote Post
פיצה
הודעה 22.09.2010, 20:06
הודעה #12

מעניין תזיין שלי טוב?
סמל קבוצה

את יכולה לעדכן את הודעה הראשית ולהוסיף עדכונים בהודעות נפרדות כמה שבא לך, זה כמו נושא רשמי.

--------------------

+Quote Post
הודעה 22.09.2010, 20:10
הודעה #13

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(PizzA RAWR @ 22.09.2010, 20:06) *
את יכולה לעדכן את הודעה הראשית ולהוסיף עדכונים בהודעות נפרדות כמה שבא לך, זה כמו נושא רשמי.

חחח זה לא מה שהתכוונתי... כי פשוט אני רוצה לערוך את הראשונה אבל זה הרבה עריכה אז אני הולכת לעשות את זה לאט לאט וכל פעם לפרסם כדי שזה יישמר אם המחשב שלי יחליט לקרוס שוב XD
זה פשוט יוצא פרסום-לשווא כי לא באמת סיימתי לעדכן אז אין עוד מה לראות.. sad.gif

--------------------

תצטרפו לפרוייקט שלי! ^^

באנרים:
ספוילר:

מגיב השבוע:

ועוד:

+Quote Post
hyper
הודעה 22.09.2010, 23:17
הודעה #14

Hey-there is nothing else I can say!
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 55,693

אז מהיום לקרוא לך קריסטל או מריה? כי אני ממש אוהבת את השם מריה....
ומה רע בלהיות רוסיה? אני באמת לא מבינה למה כל הרוסים הם כאלה רוסופובים,ילדה מהכיתה שלי רוצה לקצץ את השיער כדי שבצבא לא יכריחו אותה לעשות קוקו,כי אז היא נראית יותר רוסיה O_O.....
ואני חושבת שזה מקסים שחשבת שהדיג'ימונית תקום מהדף D:
ובקשר לציורים שלך,אני מאוד אוהבת את הסגנון שלך,הוא פנטזי כזה....

הסיפור שלך מיוחד מאוד,אני שמחה שיצא לך להתחבר עם אבלין ובסופו של דבר להגיע לפה.ד"א,איפה בארץ יש פנימיות [חוץ מבמצפה רמון?]

מגניבה שלי,יש לי עצה בשבילך-אם את רוצה לעשות עריכה משמעותית ומפחדת שהכל ירד לטמיון אם המחשב פתאום יאבד ריכוז,פשוט תכתבי קודם את הכל בword ותשמרי כל כמה דקות.זה שוססס...
3>

--------------------

דיאטהההההה

(כי בסוף אני עוד אהיה רזה D:)

+Quote Post
הודעה 22.09.2010, 23:44
הודעה #15

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(hyper @ 22.09.2010, 23:17) *
ומה רע בלהיות רוסיה? אני באמת לא מבינה למה כל הרוסים הם כאלה רוסופובים,ילדה מהכיתה שלי רוצה לקצץ את השיער כדי שבצבא לא יכריחו אותה לעשות קוקו,כי אז היא נראית יותר רוסיה O_O.....

הסיפור שלך מיוחד מאוד,אני שמחה שיצא לך להתחבר עם אבלין ובסופו של דבר להגיע לפה.ד"א,איפה בארץ יש פנימיות [חוץ מבמצפה רמון?]

מגניבה שלי,יש לי עצה בשבילך-אם את רוצה לעשות עריכה משמעותית ומפחדת שהכל ירד לטמיון אם המחשב פתאום יאבד ריכוז,פשוט תכתבי קודם את הכל בword ותשמרי כל כמה דקות.זה שוססס...
3>

חחח אין לי בעיה להיות רוסיה חוץ מהעובדה שאני שונאת רוסים. את יודעת, כמו שהיטלר שנא שיער שחור wink.gif יש משהו עקום בעם הזה, אין ספק XD
את השם שלי אני שונאת לא כי הוא רוסי [כי תכל'ס בפורומים בינלאומיים מתחילים לדבר איתי בספרדית כי בטוחים שאני יודעת שוטף ם.0]. אני שונאת אותו, כי לא משנה איפה תלכי [בארץ, בעולם, על הירח], אם תקראי ברחוב "מריה!!" יסתובבו לפחות חמש בנות. ואיזה בן, חובה, כי רוסיות זה פאטיש. אני לא אוהבת את חוסר הייחודיות, את כמה שהוא נפוץ... לא אכפת לי על איזה שם רוסי פחות נפוץ, אבל בואו נודה בזה. כל הרוסים מעתיקים אחד מהשני. שלא כמו בעמים אחרים, אין שמות רוסיים לא-נפוצים.
ואני בחיים לא אקצץ את הקוקו שלי. בחיים. המטרה של חיי הנוכחיים היא לעקוף את סלס!!!! [אבלין קראת לה?]

חחח אני לא מבינה למה כולם חושבים שזה חמוד עם הציורים שקמים לחיים. רוב העולם יחשוב עליי כמשוגעת או בעלת הפרעה נפשית XD
ותודה, אני רק לא מבינה מה פנטזי אומר...? למרות שאפשר לומר שהדבר העיקרי חוץ מאנימה שהושפעתי ממנו היה פנטזיה וD&D, אם לזה התכוונת, אז אהבתי פנטזיה הרבה לפני שהכרתי אנימה.. biggrin.gif

פנימיות... יש בכל מקום!!! לפחות 3!!! הן משתלטות על העולם!!!!!!!!!!!!!!
אני למדתי בשטיינברג שבכפ"ס [קרוב לקניון ערים] ובכפר הירוק [על הגבול בין ת"א ורמה"ש]. אני מרכזניקית בנפשי!!!! זה למה אני על המחשב כל היום עכשיו, אני לא מכירה אף אחד בחור הזה XD

ואין לי וורד XD וגם אם היה, הוא לא נותן לעשות תצוגה מקדימה [שמבחינתי זה חשוב כי אני כל הזמן עושה שגיאות כתיב בקוד X_X]

טוב, סיימתי לחפור. XD

--------------------

תצטרפו לפרוייקט שלי! ^^

באנרים:
ספוילר:

מגיב השבוע:

ועוד:

+Quote Post
Doctor Shinobi
הודעה 23.09.2010, 00:06
הודעה #16

כשף כרובים
סמל קבוצה

ציטוט(..::Crystal Snowflakes::.. @ 22.09.2010, 23:44) *
ציטוט(hyper @ 22.09.2010, 23:17) *

3>

חחח אין לי בעיה להיות רוסיה חוץ מהעובדה שאני שונאת רוסים. את יודעת, כמו שהיטלר שנא שיער שחור wink.gif יש משהו עקום בעם הזה, אין ספק XD
את השם שלי אני שונאת לא כי הוא רוסי [כי תכל'ס בפורומים בינלאומיים מתחילים לדבר איתי בספרדית כי בטוחים שאני יודעת שוטף ם.0]. אני שונאת אותו, כי לא משנה איפה תלכי [בארץ, בעולם, על הירח], אם תקראי ברחוב "מריה!!" יסתובבו לפחות חמש בנות. ואיזה בן, חובה, כי רוסיות זה פאטיש. אני לא אוהבת את חוסר הייחודיות, את כמה שהוא נפוץ... לא אכפת לי על איזה שם רוסי פחות נפוץ, אבל בואו נודה בזה. כל הרוסים מעתיקים אחד מהשני. שלא כמו בעמים אחרים, אין שמות רוסיים לא-נפוצים.
ואני בחיים לא אקצץ את הקוקו שלי. בחיים. המטרה של חיי הנוכחיים היא לעקוף את סלס!!!! [אבלין קראת לה?]

חחח אני לא מבינה למה כולם חושבים שזה חמוד עם הציורים שקמים לחיים. רוב העולם יחשוב עליי כמשוגעת או בעלת הפרעה נפשית XD
ותודה, אני רק לא מבינה מה פנטזי אומר...? למרות שאפשר לומר שהדבר העיקרי חוץ מאנימה שהושפעתי ממנו היה פנטזיה וD&D, אם לזה התכוונת, אז אהבתי פנטזיה הרבה לפני שהכרתי אנימה.. biggrin.gif

פנימיות... יש בכל מקום!!! לפחות 3!!! הן משתלטות על העולם!!!!!!!!!!!!!!
אני למדתי בשטיינברג שבכפ"ס [קרוב לקניון ערים] ובכפר הירוק [על הגבול בין ת"א ורמה"ש]. אני מרכזניקית בנפשי!!!! זה למה אני על המחשב כל היום עכשיו, אני לא מכירה אף אחד בחור הזה XD

ואין לי וורד XD וגם אם היה, הוא לא נותן לעשות תצוגה מקדימה [שמבחינתי זה חשוב כי אני כל הזמן עושה שגיאות כתיב בקוד X_X]

טוב, סיימתי לחפור. XD

לא רוצה לשנות את הנושא הזה,אבל למה לשנוא עם שלם? אני לא שונא רוסים או ערבים או אנשים שחורים אם כל מה שאנשים בדרך כלל שונאים. איזו סיבה יש לי? איזו סיבה יש לך? אגב,מריה זה לא שם רוסי exclusive.

--------------------

+Quote Post
הודעה 23.09.2010, 00:16
הודעה #17

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(doctor shinobi @ 23.09.2010, 00:06) *
לא רוצה לשנות את הנושא הזה,אבל למה לשנוא עם שלם? אני לא שונא רוסים או ערבים או אנשים שחורים אם כל מה שאנשים בדרך כלל שונאים. איזו סיבה יש לי? איזו סיבה יש לך? אגב,מריה זה לא שם רוסי exclusive.

היי, אמרתי כבר שבפורומים בחו"ל מדברים איתי ספרדית wink.gif אני לא שונאת את השם כי הוא רוסי, הוא נפוץ מדי לטעמי. אני אוהבת שמות ייחודיים, אין מה לעשות.

ואני בהחלט לא שונאת ערבים או שחורים או כאלה, אבל יש לי בעיה פסיכולוגית עם אנשי עמי, שלאחרונה הורידו לי את הסעיף אז אני כנראה פורקת עצבים XDDDD אבל לול, יש הבדל בין לשנוא אנשים שאתה לא מכיר כי אמרו לך עליהם משהו או דיעות קדומות, לבין לשנוא אנשים שתמיד אומרים לך עליהם ההפך, ואתה בכלל אמור להזדהות איתם, אבל מהיכרות איתם הבנת שהם לא טלית שכולה תכלת ושאתם בכלל עולמות שונים לחלוטין. ואני מכלילה, נכון, אבל מדובר במספר מספיק גדול של אנשים שגרמו לי להרגשה כזאת. כמובן שלא כולם, תמיד יש יוצאים מן הכלל biggrin.gif

--------------------

תצטרפו לפרוייקט שלי! ^^

באנרים:
ספוילר:

מגיב השבוע:

ועוד:

+Quote Post
Doctor Shinobi
הודעה 23.09.2010, 00:19
הודעה #18

כשף כרובים
סמל קבוצה

ציטוט(..::Crystal Snowflakes::.. @ 23.09.2010, 00:16) *
ציטוט(doctor shinobi @ 23.09.2010, 00:06) *

היי, אמרתי כבר שבפורומים בחו"ל מדברים איתי ספרדית wink.gif אני לא שונאת את השם כי הוא רוסי, הוא נפוץ מדי לטעמי. אני אוהבת שמות ייחודיים, אין מה לעשות.

ואני בהחלט לא שונאת ערבים או שחורים או כאלה, אבל יש לי בעיה פסיכולוגית עם אנשי עמי, שלאחרונה הורידו לי את הסעיף אז אני כנראה פורקת עצבים XDDDD אבל לול, יש הבדל בין לשנוא אנשים שאתה לא מכיר כי אמרו לך עליהם משהו או דיעות קדומות, לבין לשנוא אנשים שתמיד אומרים לך עליהם ההפך, ואתה בכלל אמור להזדהות איתם, אבל מהיכרות איתם הבנת שהם לא טלית שכולה תכלת ושאתם בכלל עולמות שונים לחלוטין. ואני מכלילה, נכון, אבל מדובר במספר מספיק גדול של אנשים שגרמו לי להרגשה כזאת. כמובן שלא כולם, תמיד יש יוצאים מן הכלל biggrin.gif

XD
נראה לי שבמקרה הזה את תאהבי את השם שלי D: עוד לא יצא לי פעם אחת בחיים שלי לפגוש מישהו עם שם כמו שלי. נעים מאוד,קוראים לי אורגד smile.gif
די שנאתי את השם הזה כשהייתי ילד כי זה היה גיל מפגר שילדים היו מחפשים לצחוק על שמות נדירים של אנשים,אבל היום אני די שמח שיש לי שם יחודי. אני מאמין שאם את רוצה שם יחודי,את יכולה פשוט ללכת למשרד הפנים ולשנות את השם שלך ^^

עריכה : הולי שיט,פתאום קלטתי. 1000 ציורים O_O?

--------------------

+Quote Post
הודעה 23.09.2010, 00:37
הודעה #19

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(doctor shinobi @ 23.09.2010, 00:19) *
XD
נראה לי שבמקרה הזה את תאהבי את השם שלי D: עוד לא יצא לי פעם אחת בחיים שלי לפגוש מישהו עם שם כמו שלי. נעים מאוד,קוראים לי אורגד smile.gif
די שנאתי את השם הזה כשהייתי ילד כי זה היה גיל מפגר שילדים היו מחפשים לצחוק על שמות נדירים של אנשים,אבל היום אני די שמח שיש לי שם יחודי. אני מאמין שאם את רוצה שם יחודי,את יכולה פשוט ללכת למשרד הפנים ולשנות את השם שלך ^^

עריכה : הולי שיט,פתאום קלטתי. 1000 ציורים O_O?

חחח כשאתה ילד צוחקים על כל שם שלא יהיה לך. כן כן, גם על השם הסופר-נפוץ שלי צחקו, בכל שפה שהם הכירו. זה בלתי נמנע...
ויש לך שם דיי מגניב biggrin.gif טוב שלא שינית אותו..
משרד הפנים נשמע פשוט וקל, אבל אתה מודע לעובדה שזה אומר ללכת לשנות פרטים גם בבנק וחברת האשראי וכל המקומות שגובים חשבונות על הדירה, לחתום מחדש על חוזים ועוד ועוד ועוד.... אני כבר לא ילדה בת 16 שצריכה רק להדפיס תעודת זהות חדשה DX כמובן שאפשר לשנות את השם רק בתעודת הזהות, אבל אם במקרה תצטרך משהו מבנאדם שחתמת לו תחת שם אחר זה יכול לגרור טונות של בעיות. בעיקר חברות גדולות.

ושוב, כמו שאמרתי בפוסט, החשבון שלי בDA "מכיל כל קישקוש שאי פעם ציירתי [למעט ציורים שנאבדו או נתתי למישהו, ואז ברור שלא יכולתי לסרוק אותם]. <= לכל מי שיוצאות לו העיניים כשהוא רואה שיש שם יותר מ-1000 ציורים XD אני בטוחה שכל אחד פה כבר קישקש לפחות 1000 פעמים בחייו...."

ובפוסט מאוחר יותר הסברתי ש"גם אני אוהבת את הקונספט של תיקייה מלאה בציורים יפים, אבל אפילו כשאני מסתכלת בFEATURED של הגלריה בDA אני לא מרגישה שיש לי שם שום דבר שמשקף את היכולות שלי XD כי אני אף פעם לא באמת משקיעה, אין לי את הסבלנות... ^^U אני יודעת שאני יכולה לצייר יותר טוב, ולא עושה את זה, ואז כל דבר שקיים אצלי בעצם נראה כמו קישקוש במלא... אז נו, מה בכלל איכפת לי לפרסם את שאר הקישקושים היותר קישקושיים והפחות קישקושיים שלי? [אני רצינית, הנה דוגמאות קלאסיות ~ [1] [2]]"

יש לי מלא דברים מקושקשים/לא גמורים שם, אפילו אם סתם ציירתי עיניים או רק ראש וכאלה דברים.... כי מבחינתי רציתי ארכיון, לא להשוויץ בדברים הטובים שלי. גם הדברים הגרועים שציירת תרמו להתקדמות שלך, בדיוק כמו הדברים היפים והמושקעים. אפילו יותר, לדעתי, הדברים המושקעים מעלים לך את רמת הדיוק הטכני, אבל שום דבר לא מרים לך את מהירות הביצועים כמו קישקושיאדה טובה biggrin.gif לנקות את הראש זה כמו לפרמט מחשב בקטע הזה...

--------------------

תצטרפו לפרוייקט שלי! ^^

באנרים:
ספוילר:

מגיב השבוע:

ועוד:

+Quote Post
hyper
הודעה 23.09.2010, 11:33
הודעה #20

Hey-there is nothing else I can say!
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 55,693

כן,טוב,אל תדברי איתי על שמות נפוצים.בשיעור היפהופי יש איתי עוד 5 נועות,ובחו"ל חושבים שאני בן כי נועה נשמע כמו נוח..... לכן כל מי שמכיר אותי קורא לי נועהאפרת,הם רגילים להוסיף לי את שם המשפחה,ולאחרים קוראים נועה....]<

חח דר.יופי מעכשיו אני קוראת לך אורגד XDD

--------------------

דיאטהההההה

(כי בסוף אני עוד אהיה רזה D:)

+Quote Post

3 עמודים V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 20.07.2019 , 07:36