IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

הוכן עבור הפורום ע"י: Bigdragon

Reply to this topicStart new topic
> קצת פילוסופיות על הסדרה., מכיל ספויילרים קשים.
LITTLE-CJ
הודעה 23.07.2010, 01:26
הודעה #1

ג'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 6,770

יש לי נטייה מוזרה להיכנס לפילוסופיות בסרטים וסדרות, בעיקר כמו המטריקס או דדנות'
אבל מישהו שם לב שההתנהלות בצבא בסדרה, והמדים, וה"פיהרר", הכל דומה באופן מפחיד לתקופה של גרמניה הנאצית?
עוד דבר, וכאן יש ספויילר ממש ממש עצבני לפרק 26 באנימה-
מה הסיפור שכתוב על שער האמת Adonai? אני לא מנסה להכניס פה שום תעמולה דתית, אבל זה לא קצת נראה כאילו הם ניסו להראות ששער האמת הוא "Adonai"? שמוכר כיישות אלקית רק אצל היהודים?.
אשמח אם תחסכו ממני ספויילרים, אני רק בפרק 26, רואה מתורגם דרך Kateam.
Go to the top of the page

+Quote Post
Wiedzmin
הודעה 23.07.2010, 01:37
הודעה #2

Oogachaka oogachaka
סמל קבוצה

קבוצה: צוות נארוטו
משתמש מספר: 27,131

הירומו אכן יצרה השוואה בין אמסטריס לגרמניה הנאצית. ודראצ'מה לברית המועצות.

ובאשר לשער. היהדות נתפסת כמשהו מיסטי ומיסתורי. זה הכל. אז הם משתמשים באותיות בעיברית לקסמים, etc.

--------------------

+Quote Post
chinpokomon
הודעה 23.07.2010, 13:18
הודעה #3

החבוי בצללים
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 4,050

היהדות תמיד נתפסה כדת מיסטית ומסתורית ובהרבה אנימות אחרות תוכל לראות אותיות או מילים והגייה של עברית. מה שמצויר על שער האמת הוא תרשים מהקבלה(פירסמתי דיון עליו ממש ממזמן בתחילת הפורום הזה אם בא לך לחפור קצת אחורה).

--------------------

+Quote Post
BigBadBob
הודעה 31.07.2010, 17:18
הודעה #4

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 11,217

אני חושב שFMAB הרבה פחות עמוק מFMA שמדבת על המציאות הקשה של ימינו על התבגרות מואצת של ילדים ומעביר ביקורות על השילטון..
ככה אני ראיתי את זה אפשר לראות את זה בכל מיני צורות..אני חושב שבשנייה שנוסף הסרט CONQURER OF SHAMBALA חלק מהקסם נעלם אבל עדיין אני חוושב שזה ככה בחלק מהעולם עדיין תוכל לראות דיכוי של השלטון על העם לשירות מטרות אגואיסטיות של השלטון. הסיםור מחבר אותך כל כך חזק לחיים של אל ואד והכל במטרה שבסוף תעריך את החיים שלהם שיקרה להם משהו שתבין את הכאב שאנחנו לא חווים בעולם "המושלם" שלנו .אני לקחתי את הסדרה הזאת ממש קשה אבל אני לא השוואה. ככה אני רואה את זה לפחות אם תסכימו איתי או לא תסכימו איתי. ומה בעצם הפיוהרר? לא יותר מבובה על חוטים של בעלי הכח האמיתיים שסך הכל דורסים את האיש הקטן לשרת את האינטרסים שלהם. זה קצת חומר למחשבהה.אני לא ירחיב יותר מזה כי בטח אנשים קוראים את זה וחושבית שאני דפקט. אבל אם תנסו לראות את הסרט של מיקי רוזנטל "שיטת השקשוקה" בשביל להבין שאפילו במדינה שלנו משחקים בממשלה ובארגונים הגדולים בעלי האינטרסים כמו בובות וכל זה קורה מתחת לאף שלכם בלי ידיעה שלכם כלל. ושוב החלשים נידרסים the rich get richer

+Quote Post
Yammi Reckorrd-S...
הודעה 31.07.2010, 17:24
הודעה #5

Right now I'm in the twilight
סמל קבוצה

קבוצה: צוות בליץ'
משתמש מספר: 43,503

ציטוט(BigBadBob @ 31.07.2010, 16:18) *
אני חושב שFMAB הרבה פחות עמוק מFMA שמדבת על המציאות הקשה של ימינו על התבגרות מואצת של ילדים ומעביר ביקורות על השילטון..
ככה אני ראיתי את זה אפשר לראות את זה בכל מיני צורות..אני חושב שבשנייה שנוסף הסרט CONQURER OF SHAMBALA חלק מהקסם נעלם אבל עדיין אני חוושב שזה ככה בחלק מהעולם עדיין תוכל לראות דיכוי של השלטון על העם לשירות מטרות אגואיסטיות של השלטון. הסיםור מחבר אותך כל כך חזק לחיים של אל ואד והכל במטרה שבסוף תעריך את החיים שלהם שיקרה להם משהו שתבין את הכאב שאנחנו לא חווים בעולם "המושלם" שלנו .אני לקחתי את הסדרה הזאת ממש קשה אבל אני לא השוואה. ככה אני רואה את זה לפחות ותסכימו איתי או לא תסכימו איתי. ומה בעצם הפיוהרר? לא יותר מבובה על חוטים של בעלי הכח האמיתיים וסך הכל דורסים את האיש הקטן לשרת את האינטרסים שלהם. זה קצת חומר למחשבהה.אני לא ירחיב יותר מזה כי בטח אנשים קוראים את זה וחושבית שאני דפקט

חושבים שאתה דפקט? מה לעזאזל XD
אתה אומר דברים מעניינים.

--------------------

+Quote Post
BigBadBob
הודעה 31.07.2010, 17:30
הודעה #6

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 11,217

ציטוט(Yammi Reckorrd-San @ 31.07.2010, 18:24) *
ציטוט(BigBadBob @ 31.07.2010, 16:18) *
ככה אני ראיתי את זה אפשר לראות את זה בכל מיני צורות..אני חושב שבשנייה שנוסף הסרט CONQURER OF SHAMBALA חלק מהקסם נעלם אבל עדיין אני חוושב שזה ככה בחלק מהעולם עדיין תוכל לראות דיכוי של השלטון על העם לשירות מטרות אגואיסטיות של השלטון. הסיםור מחבר אותך כל כך חזק לחיים של אל ואד והכל במטרה שבסוף תעריך את החיים שלהם שיקרה להם משהו שתבין את הכאב שאנחנו לא חווים בעולם "המושלם" שלנו .אני לקחתי את הסדרה הזאת ממש קשה אבל אני לא השוואה. ככה אני רואה את זה לפחות ותסכימו איתי או לא תסכימו איתי. ומה בעצם הפיוהרר? לא יותר מבובה על חוטים של בעלי הכח האמיתיים וסך הכל דורסים את האיש הקטן לשרת את האינטרסים שלהם. זה קצת חומר למחשבהה.אני לא ירחיב יותר מזה כי בטח אנשים קוראים את זה וחושבית שאני דפקט

חושבים שאתה דפקט? מה לעזאזל XD
אתה אומר דברים מעניינים.

תודה רבה חשוב לי לדעת שמישהו מבין משהו ממה שאני אומר. דרך אגב רוב הדברים פה לא תופסים על FMAB אני לא יודע מי הגאון שהמשיך את הסדרה הראשונה בפילרים כאלה טובים אבל FMAB זה לא יותר מקומדיה רומנטית שרק רוצה להוציא אותך עם הרגשה טובה אחרי הצפייה...

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 17.06.2019 , 01:29