IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

Closed TopicStart new topic
> הקטלוג האביבי~ של איה, D:
ayamela
הודעה 09.06.2012, 15:23
הודעה #1

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 37,059

הבכן ישבתי וחשבתי איך אצליח לקדם את עצמי ולומר לכולם:"נעים מאד אני איה ואני משגיחה חדשה בפורום זה" אבל זה היה כזה נדוש, כלומר כל הצגה עצמי שרציתי לכתוב לא נראתה לי מתאימה.
אז החלטתי להתעלם מהעובדה ולגשת ישר לענייןXD
אז שנתחיל עם קטלוג?

קטלוג דרמות אביב 2012!

הלכתי וחיפשתי עבורכם מידע על סדרות חדשות שיוצאות באביב!D: (כן אני יודעת שזה יוני אבל תזרמו איתי!XD)
וזה מתחיל כך:

Fuji TV

37 sai de isha ni natta boku kenshuui junjou monogatari
ובעברית:"בגיל 37 הפכתי להיות רופא - הסיפור של kenshuui junjou"

שחקנים:

Kusanagi Tsuyoshi
Yaotome Hikaru
Mizukawa Asami
Kiriyama Ren
Saitou Takumi
Suzuki Kousuke

תקציר:

הסיפור הזה סובב סביב רופא בשם Kawafuchi Keiichi (52). זה סיפור אמיתי שנכתב בידי אותו רופא שהחליט יום אחד בגיל 30 שהוא רותה לעשות הסוות מקצוע והלך ללמוד רפואה באוניברסיטה בקיוטו. שם אחרי שבע שני הוא הפך לראשונה למתמחה (בגיל 37). לפני שהוא הגיע להחלטה הגורלית הזו הוא כמובן עשה תואר באוניברסיטת טוקיו ועד להחלטה ההיא הוא עבד בכל מיני עבודות מזדמנות כדי להתפרנס.

תאריך: 10/04/12 - 26/06/12
מספר פרקים: 12

kaeru no oujosama
בתרגום לעברית: הנסיכה (או נסיכת) הצפרדע"

רשימת שחקנים:
Amami Yuuki
Ishida Yuriko
Ooshima Yuuko
Fukuhara Miho
Ooshima Youko
Kikuchi Mika

תקציר:
העיר Yume הייתה בעברה עיר משגעת אבל עכשיו אפילו לראש העיר שלה אין תקווה בשביל העיר שלו.. כאשר אולם ההופעות הישן של העיר עומד בסכנת הריסה, המקלה של העיר "צ'נאסס" (כאילו צ'אנס ברבים ככל הנראה) היא התקווה היחידה של העיר להציל את אולם המופעים הזה. המטרה היא ליצור מופע שימלא את האולם כולו במוסיקה. הבעיה - "מ'אנסס" מבוסס כרגע על כלום מלבד שלושה עקרות בית.. בשביל לגרום לקבוצה להיות הצלחה פעם נוספת הן זקוקות לזמרת מברודווי קורוסאקה מיו (Kurasaka Mio) שבעברה גרה בעיר הזו ועכשיו היא חוזרת ליפן להנחות את הקבוצה הזו~

תאריך:12/04/12 - 21/06/12
מספר פרקים: 11

kagi no kakatta heya
בתרגום לעברית:"התעלומה בחדר הנעול"

שחקנים:
Oono Satoshi
Toda Erika
Satou Kouichi
ושלל שחקני אורח~

תקציר:
(מעתיקה את התקציר שכתבתי בעצמי מהסיקור שעשיתי לדרמה המהממת הזאת~)
*היה לי מאד מוזר ודבילי לתרגם את התקציר אז עשיתי "תקציר" נוסף משלי בדעה אישית*
אנמוטו קיי (Enomoto Kei שאת דמותו מגלם אונו סאטושי~) עובד "ביזרי" בחברת אבטחה, מסור לשפר את מערכות האבטחה על בסיס יום יומי. הוא אינו אדם שקל להתקרב אליו.. הוא תמיד רגוע ובשליטה, אין אליו ממש גישה (אליו בקטע רגשי כן? לא בקע של מגע פיזי כזה~) פסיכו של פיזיקה וארכיטקטורה וביצירת תאוריות (ראבק איזה מרגיז זה לתרגם את התקציר הזהXD) הוא בטוח וגאה שאין שם מנעול שהוא אינו מסוגל לפרוץ.
יום אחת אנמוטו מתבקש לעזור לחשוף את המסתורין מאוחרי רצח בחדר נעול, בזמן שהוא עצמו לא מעוניין במסתורין עצמו, הוא מחליט לקחת את ה"תפקיד". הוא עובד לצידם של Aoto Junko וSerizawa Gou, שניהם עורכי דין שעובדים בחברת עורכי דין גדולה מאד.
ג'ונקו תמימה וישירה ופועלת על פי האינסטינקטים שלה וסיריזווה לעומתה, כוחני עילאי שמחשב את הזמן לכסף~ ולכן הוא לא לוקח על עצמו שום עבודה כשהוא אינו רואה בה רווח~
מעולם לא הייתה דרמה דומה לזו שהתמקדה במסתורין בחדרים נעולים זה מקורי מבית היוצר של FUJI TV~

תאריך: 16/04/12 - 25/06/12
מספר פרקים:11

Legal High [リーガル・ハイ]

שחקנים:

Sakai Masato
Aragaki Yui
Koike Eiko
Namase Katsuhisa
Satomi Koutarou
Taguchi Junnosuke

תקציר:
Komikado Kensuka הוא עורך דין, אבל לא העורך דין הטיפוסי שחשבתם עליו.. הוא עקשן מאד ובעל לשון חדה מאד. הוא סרקאסטי ובעל מצבי רוח. מעבר לזה, הוא עשיר, מפורסם, ומצליח מאד עם נשים~ וכל זה כמובן השיג לו מוניטין נוראי בתוך מערכת החקיקה. מעבר לכל אלא הוא מעולם לא הפסיד בשום תביעה משפטית. עדין. ניצחון זה הכל בשבילו, והוא ניחן בטקטיקות גאוניות לויכוח, שמובילות אותו לניצחון בכל תיק. בואו נגיד שהמשפט:"לנצח בכל אמצעי אפשרי" זה מה שמוביל אותו בחיים... גם אם האמצעי לא קונבנציונאלי..

תאריך: 17/04/12 - 26/06/12

Mirai Nikki [未来日記]
בתרגום לעברית:"יומן לעתיד"

שחקנים:
Okada Masaki
Gouriki Ayame
Hongou Kanata
Kikuchi Fuma
Nikaidou Fumi
Fukuda Mayuko

תקציר:
Hoshino Arata סטודנט עצלן שלומד בקולג' ולא מאמין שיש צורך להשקיע זמן ומאמץ בעבודה לעתיד. יום אחד הוא מקבל יומן (יומן לעתיד) בטלפון הנייד שלו, והוא הופך למעורב במשחק של הישרדות.

תאריך: 21/04/12 - ?
מספר פרקים:12

TBS

Hancho 5 [ハンチョウ 5]

בתרגום לעברית:*אין לי מושג! ><"*

שחקנים:
Sasaki Kuranosuke
Higa Manami
Ozawa Yukiyoshi
Fukushi Seiji
Kato Natsuki
Takashima Reiko

תקציר:
העוזר מפקח Azumi Tsuyoshi מקבל העברה למשטרת טוקיו העירונית. שזוהי ליבה של חקירות הפשיעה הרבות בעיר. אזומי בלט בתחנה שלו, אבל הוא לגמרי לא בליגה שלו בקרב האליטה של מטה המשטרה.

תאריך: 09/0412 - 25/06/12

מספר פרקים:12

mou ichido kimi ni, puropoozu
בתרגום לעברית:"פעם נוספת, אציע לך נישואין"

שחקנים:
Takenouchi Yutaka
Wakui Emi
Yamamoto Yuusuke
Ichikawa Yui
Kurashina Kana
Maya Kyouko

תקציר:
Miyamoto Haru עובד כמוסכניק בחנות תיקונים. הוא נישא לאישתו (Kanako) אחריי שיצאו במשך שנה. בארבע שנות נישואיהם, הם לא הביאו ילדים, אבל הכל נראה כאילו זה הולך להם חלק.
יום אחד קאנאקו חוטפת דימום מוחי תת-עכבישי, היא עברה בהצלחה את הניתוח אך התוצאות שלו גרמו לה לשכוח את כל הזמן שהיה לה עם הארו -בעלה-. מוכה בהלם על הידיעה הזו, הארו מתוודה מחדש על כמה קאנאקו היא חלק חשוב כל כך בחייו (אני כותבת לכם את התקציר ואני כולי מצרמורות!;;) הוא מתאהבת בא מחדש ועושה הכל כדי לבנות איתה מחדש את מערכת היחסים ביניהם מאפס. האתגר האמיתי הוא, האם הוא יצליח להגיע אל ליבה?...

תאריך:20/04/12 - 29/06/12

TV Asahi

w no higeki ダブリュウの悲劇
בתרגום לעברית:"הטרגדיה של W"

שחקנים:
Takei Emi - בתפקיד כפול
Kiritani Kenta
Fukuda Saki
Takahashi Issei
Hirooka Yuriko

תקציר:
Watsuji Mako היא בתו של מנהל תאגיד עסקי גדול. היא תמיד גרה בנוחות, וכתוצאה מכך, היא משתוקקת לתפוס את חייה בשתי ידייה.
Kurasawa Satsuki היא רקדנית פאבים שחייה את חייה בבידוד ובחוסר כל, וחולמת על כוח וכסף.
למרות שהסיפור מספר על שתי נשים שונות מאד, שמחליפות זו עם זו את החיים שלהן, הדרמה עוקבת אחריי אותו קונספט של שתי הנשים ואחריי טרגדיות רבות שעברות על שתי הנשים האלו.
תאריך: 26/04/12-08/06/12
מספר פרקים:8

לא להגיב! לא סיימתי!! rage.png

--------------------

Khaleesi is te cool girl that made me this!
Thank you!
Go to the top of the page

+Quote Post
ayamela
הודעה 09.06.2012, 16:03
הודעה #2

צ'ונין
סמל קבוצה

NTV

kureopatora na onnatachi クレオパトラな女たち

בתרגום לעברית: נשות קליאופטרה (או משהו כזה ><")

שחקנים:
Satou Ryuuta
Inamori Izumi
Miura Shouhei
Ayano Gou
Kitano Kii
Ashina Sei

תקציר:
חיפשתי וחיפשתי ואין בשום אחד מהמקורות שלי תקציר!;; אם מישהו מוכן לעזור בזה אני אודה לו/ה!;;
תאריך:18/04/12 -06/06/12
מספר פרקים:8

mikeneko hoomuzu no suiri 三毛猫ホームズの推理
בתרגום לעברית:"ההיגיון של חתול מנומר הולמס"

שחקנים:
Aiba Masaki
Fujiki Naohito
Ookura Tadayoshi
Oomasa Aya
Kimisawa Yuuki
Omi Toshinori

תקציר:
Katayama Yoshitaro הוא בנו של בלש משטרתי מפורסם. הוא הולך בעקבות משאלתו האחרונה של האביו והפוך לבלש בעצמו, אבל הוא מפתילף למראה דם, יש לו פחד גבהים נוראי, ופוביה (מתוקה 3>) מנשים.. בגלל כל אלו הוא מתקשה מאד להצליח בעבודתו.. יום אחד הוא מוצא חתול מסוג קאליקו (כי אני מבינה משהו בחתולים( ושמו "הולמס", שמבין את שיחתם של בני האדם ויש לו יכולת התנסחות מצויינת. השנתיים כצמד עובדים יחד בשביל לפטור תיקים מסובכים.
האם ציינתי שקאטיאמה קון עובדת במחלקת רצח?XD
אני ממליצה על הסדרה באופן אישי, היא מקסימה ממש3>

תאריך:14/04/12-23/06/12
מספר פרקים:11

NHK

umechan sensei 梅ちゃん先生

בתרגום לעברית:"ד"ר אומה"

שחקנים:
Horikita Maki
Baishou Mitsuko
Tsurumi Shingo
Kataoka Tsurutarou
Koide Keisuke
Mimula

תקציר:
הסיפור מתרחש אחריי מלחמת העולם השניה, כשShimomura Umeko היא רופאה שמטפלת בפציינטים בעיר בשם קאמאטה.

תאריך:02/04/12 - !?
מספר פרקים:156

Wowow TV

suitei yuuzai 推定有罪
בתרגום לעברית:"לכאורה אשם"

שחקנים:
Kuroki Hitomi
Nakamura Tooru
Kunimura Jun
Jinnai Takanori

תקציר:
בתקופה שבה בדיקות DNA הפכו להיות טיפה יותר מתקדמות, הרבה מאד תיקים ישנים עוברים חקירה מחדש מחשש שאנשים חפים מפשע הוכנסו לכלא על פשעים שלא ביצעו. בין התיקים הנחקרים מחדש, נפתח גם התיק של Shinozuka Yoshio שהואשם בשוגג ברצח של ילד, ונמצא במאסר כבר 12 שנים.

תאריך:25/03/12 - 22/04/12
מספר פרקים:5

tsumi to batsu 罪と罰
בתרגום לעברית:"פשע ועונשו"
שחקנים:
Koura Kengo
Mizukawa Asami
Hashimoto Ai
Ibu Masatou
Sometani Shouta
Tanaka Tetsushi

תקציר:
Tachi Miroku הוא בחור שנשר ממסגרת החיים (כאילו לא יוצלח סוגשל) וHikikomoti מכוון(או מכוונת לא ברור אם זה בן או בת) להיות סופר. אבא שלו התאבד, ואמו ואחותו הגדולה מצפות ממנו לגדולות לעתידו. בסופו של דבר הוא מחליט לרצוח נערה צעירה בשם Baba Hikaru שהיא מנהיגה של קבוצת enjo-kousai

תאריך:29/04/12-03/06/12
מספר פרקים:6

אתם מוזמנים להגיב!D:

--------------------

Thank you!

+Quote Post
Ame
הודעה 09.06.2012, 16:49
הודעה #3

סאנין
סמל קבוצה

קבוצה: פקחים
משתמש מספר: 62,763

דרך מקורית להציג את עצמך XD
קטלוג מעולה like.png

אני אישית לא יכול לאפשר לעצמי לראות דרמה מסוימת גם אם היא תראה טובה מהתמונה והתקציר, בגלל עודף זמן לכן הצבתי לעצמי 3 קרטיריונים שאני כן מוכן לצפות בדרמה: אם זה מבוסס על מנגה או אנימה, קשור למנגה/אנימה או לתרבות האוטאקו בדרך מסוימת ומבוססת על היסטורית יפן (תקופות האין, סנגוקו, אדו במקרים נדירות גם טאיסו/שוואה)
אז יומן העתיד כבר תפס לי את העין אבל אני מעדיף קודם לסיים עם המנגה -> אנימה -> ואז דרמה.
umechan sensei זאת עוד אסדורה מסקרת שNHK עושים, אבל מנסיון של צפייה באסדורה Gegege no Nyobo די סבלתי מבחינת יציאת התירגום ולקח לי כמה חודשים לסיים לראות כמו שצריך וגם 30 הפרקים האחרונים מעולם לא קודדו אז הייתי צריך לחפש RAW אחרי שמגהאפלוד נסגר וזה היה סבל, אז אחכה עד שזה יסתיים ויהיה לי תירגום שלם.

מעבר לזה אני לא מוצא פה משהו שאני מכיר שהוא מבוסס על מנגה/אנימה או היסטורי, אז אם באמת יש כאן אז אשמח אם תכווני אותי שאוכל להתחיל לצפות במשהו חדש כי בזמן האחרון כל מה שאני צופה מרדים אותי XD

--------------------

+Quote Post
ayamela
הודעה 09.06.2012, 17:25
הודעה #4

צ'ונין
סמל קבוצה

37 sai de isha ni natta boku kenshuui junjou monogatari מבוסס על סיפור אמיתי, ואומנם אותי באופן אישי זה לא כזה מגרה לראות אבל אם אתה אוהב דברים בסגנון שאמרת אני חושבת שאולי זה כן יכול להיות אופציה נחמדהD:

--------------------

Thank you!

+Quote Post
Nona Chan
הודעה 10.06.2012, 21:45
הודעה #5

To the beginning
סמל קבוצה

קבוצה: ראשיים
משתמש מספר: 8,249

אמרתי כבר שאת תותחית ואני מתה עלייך? XD
וואה, בדיוק אתמול חשבתי לעצמי "המ... לייב אקשן ודרמה... מה אני אראה..." ובאתי לברור לעצמי נושאים ישנים מהפורום. מה שנסתבר כרעיון לא משהו כי מסתבר שאני גם עצלנית. ואז בא הנושא הזה ו... מכריח אותי לראות, שזה אדיר, וחוסך לי את העצלנות. איה, אוהבים אותך 3: *אני אבחר לעצמי דברים לראות מחר ואשכרה באמת אראה אותם. הישג*

--------------------

+Quote Post
Ame
הודעה 10.06.2012, 21:48
הודעה #6

סאנין
סמל קבוצה

קבוצה: פקחים
משתמש מספר: 62,763

ציטוט(ayamela @ 09.06.2012, 18:25) *
37 sai de isha ni natta boku kenshuui junjou monogatari מבוסס על סיפור אמיתי, ואומנם אותי באופן אישי זה לא כזה מגרה לראות אבל אם אתה אוהב דברים בסגנון שאמרת אני חושבת שאולי זה כן יכול להיות אופציה נחמדהD:

המ לא, זה לא ממש מתאים לקריטריונים שלי XD
אוותר על זה וגם אני עדיין לא יכול לעקל את הסוף של ג'ין שזאת גם סדרת רפואה והדרמה הכי טובה שיצא לי לראות אי פעם בחיי בכל שפה שהיא.

אגב מה עם הדרמות של Wowow TV? הם נראות די טובות ואלימות 3>

--------------------

+Quote Post
ayamela
הודעה 10.06.2012, 23:11
הודעה #7

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(Ame @ 10.06.2012, 22:48) *

אוותר על זה וגם אני עדיין לא יכול לעקל את הסוף של ג'ין שזאת גם סדרת רפואה והדרמה הכי טובה שיצא לי לראות אי פעם בחיי בכל שפה שהיא.

אמת הדרמות של Wowow TV אכן רוויות באלימות, אותי מעניינת הסדרה של המשטרה עם האנשים שאולי חפים מפשעO:
לגבי השניה אני לא בטוחה, אבל תהיו בטוחים שבעונת הקיץ הקרבה יהיה לכם עוד מגזין(:

נועה - לא! לא אמרת לי שאני תותחית ושאת מתה עליי!!;;
יאי אוהבים אותי!D:
ברור~ on9.gif אפשר שלא?.... on2.gif

--------------------

Thank you!

+Quote Post
Nona Chan
הודעה 11.06.2012, 22:57
הודעה #8

To the beginning
סמל קבוצה

קבוצה: ראשיים
משתמש מספר: 8,249

ציטוט(ayamela @ 11.06.2012, 00:11) *

אמת הדרמות של Wowow TV אכן רוויות באלימות, אותי מעניינת הסדרה של המשטרה עם האנשים שאולי חפים מפשעO:

יאי אוהבים אותי!D:

איזה מחדל אני ;-; אז אני אומרת עכשיו!

רק לי ה"37 כן כן, גפ אני יודעת לחפור עם שם מאוד מייגע לסדרה" נשמע די משעמם? סדרה שלמה על בנאדם שמתכוון לעשות הסבת מקצוע? XD
את הפרק הראשון של מיראי ניקי ראיתי. זה היה די גרוע שהחזקתי את עצמי לא לברוח לגבעות.
"W נו היגקי" נשמע ממש ננה כזה. נראה לי שאת זה אני אנסה.
הולמס נשמע חמוד אז גם זה אצלי ברשימה. גם "לכאורה אשם" נשמע עצוביק כזה ונחמד לצפייה ;-;

--------------------

+Quote Post
ayamela
הודעה 12.06.2012, 22:38
הודעה #9

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(Nona Chan @ 11.06.2012, 23:57) *
ציטוט(ayamela @ 11.06.2012, 00:11) *

יאי אוהבים אותי!D:

איזה מחדל אני ;-; אז אני אומרת עכשיו!

רק לי ה"37 כן כן, גפ אני יודעת לחפור עם שם מאוד מייגע לסדרה" נשמע די משעמם? סדרה שלמה על בנאדם שמתכוון לעשות הסבת מקצוע? XD
את הפרק הראשון של מיראי ניקי ראיתי. זה היה די גרוע שהחזקתי את עצמי לא לברוח לגבעות.
"W נו היגקי" נשמע ממש ננה כזה. נראה לי שאת זה אני אנסה.
הולמס נשמע חמוד אז גם זה אצלי ברשימה. גם "לכאורה אשם" נשמע עצוביק כזה ונחמד לצפייה ;-;

לכי תראי הולמס!! אני פוקדת עלייך!!!
מאסאקי קון~;;
ההופעה שולטת!!!;;

--------------------

Thank you!

+Quote Post
Keren Fan
הודעה 21.06.2012, 09:43
הודעה #10

סאנין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 12,110

תודה רבה על הקטלוג *~*

--------------------

קרדיט לyutu על הסקסית למעלה (:

ציטוט(Ben Fan @ 05.03.2009, 22:07) *
רק לבן יצא אלכוהוליסטים אנונימיים כשם ללהקה XD

+Quote Post
ayamela
הודעה 21.06.2012, 12:48
הודעה #11

צ'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(Keren_Fan @ 21.06.2012, 10:43) *
תודה רבה על הקטלוג *~*

זה קטלוג עונתי יהיה אחד כזה בכל עונה כי אני מחוייבת ואם אני לא עומדת בזה תכו אותי!XD

--------------------

Thank you!

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 22.09.2019 , 20:21