IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

הוכן עבור הפורום ע"י: Bigdragon

Reply to this topicStart new topic
> מה הספין העלילתי שהכי הפתיע אתכם?
Nona Chan
הודעה 04.07.2010, 00:15
הודעה #1

To the beginning
סמל קבוצה

קבוצה: ראשיים
משתמש מספר: 8,249

אני בשוונג דיונים, צפו להרבה כאלה בזמן הקרוב.

בכ"מ, באנימה היו המון ספינים עלילתיים שונים, חלקם מפתיעים וחלקם מפתיעים פחות - אבל קשה לי להאמין שיש מישהו שצפה מראש את כל הספינים, אז בטוח יש ספין שממש הפתיע אתכם וממש אהבתם.
שימו לב - כשאתם רושמים ספין כלשהו, חובה לצבוע בצהוב ולשים בכפתור ספויילר, ולמעלה להדגיש את הפרק או איזור הפרקים בערך שהספויילר מופיע בהם!

שאלות לדיון:
- מה הספין שהכי הפתיע אתכם?
- מה הספין שלדעתכם עשוי הכי טוב באנימה?
- הספינים באנימה עשויים לדעתכם יותר טוב מהמנגה? (במידה וקראתם)
- במידה והספין מופיע גם באנימה המקורית - הוא מוצג יותר טוב בה או בפמא"ב?
- אם הייתם יכולים לשנות ספין כלשהו בעלילה, מה הייתם משנים?
- איזה ספין היה עשוי הכי פחות טוב לדעתכם?
- אם הייתם יכולים ליצור ספין משלכם לעלילה, מה הייתם יוצרים?

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Painkiller
הודעה 04.07.2010, 01:12
הודעה #2

Burst the Gravity!
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 20,281

- מה הספין שהכי הפתיע אתכם? אני יודע שזה די מטומטם אבל הספין שהכי הפתיע אותי זה בקרב של רוי נגד אנווי כשרואים את רוי הולך וריזה מכוונת לו אקדח לראש, וחושבים שאנווי הפך לריזה, אבל בסוף מגלים שהוא דווקא הפך לרוי biggrin.gif
- מה הספין שלדעתכם עשוי הכי טוב באנימה? לא זוכר אחד מיוחד, אבל אהבתי בקרב של באקאניר, גריד ופו נגד בראדלי שפו מת ובאקאניר ניצל את זה כדי לתקוע חרב בבראדלי דרך פו~ זה היה ממש מרגש ולא צפוי.
- הספינים באנימה עשויים לדעתכם יותר טוב מהמנגה? (במידה וקראתם) ממש לא! בספין שציינתי בסעיף הראשון, באנימה עשו הפסקה בדיוק אז, וזה הרס את כל הספין. במנגה לא הייתה הפסקה והספין היה פשוט אדיר!
- במידה והספין מופיע גם באנימה המקורית - הוא מוצג יותר טוב בה או בפמא"ב? לא רלוונטי.
- אם הייתם יכולים לשנות ספין כלשהו בעלילה, מה הייתם משנים? לא משנה שום דבר, עלילה מושלמת
- איזה ספין היה עשוי הכי פחות טוב לדעתכם? הספין מהסעיף הראשון. פשוט פשע לחתוך באמצע
- אם הייתם יכולים ליצור ספין משלכם לעלילה, מה הייתם יוצרים? כלום.

--------------------

+Quote Post
TrafalGuy
הודעה 04.07.2010, 07:51
הודעה #3

!Gigant Bazooka
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 71,452

- מה הספין שהכי הפתיע אתכם? אני יודע שזה די מטומטם אבל הספין שהכי הפתיע אותי זה בקרב של רוי נגד אנווי כשרואים את רוי הולך וריזה מכוונת לו אקדח לראש, וחושבים שאנווי הפך לריזה, אבל בסוף מגלים שהוא דווקא הפך לרוי biggrin.gif
- מה הספין שלדעתכם עשוי הכי טוב באנימה? לא זוכר אחד מיוחד, אבל אהבתי בקרב של באקאניר, גריד ופו נגד בראדלי שפו מת ובאקאניר ניצל את זה כדי לתקוע חרב בבראדלי דרך פו~ זה היה ממש מרגש ולא צפוי.
- הספינים באנימה עשויים לדעתכם יותר טוב מהמנגה? לדעתי כה, כי באנימה ממש רואים את זה קורה, במנגה צריכים לדמיין חצי מהתזוזות.
- במידה והספין מופיע גם באנימה המקורית - הוא מוצג יותר טוב בה או בפמא"ב? הוא לא מופי במקורית, אז לא.
- אם הייתם יכולים לשנות ספין כלשהו בעלילה, מה הייתם משנים? לא הייתי משנה כלום, העלילה טובה כמו שהיא.
- איזה ספין היה עשוי הכי פחות טוב לדעתכם? הספין הראשון, כי הם הפסיקו באמצע, ממש במתח. וזה הוריד הרבה מהמתח בפרק הבא כשהמשיכו.
- אם הייתם יכולים ליצור ספין משלכם לעלילה, מה הייתם יוצרים? שבעצם בראדלי מתרפא כמו כל שאר ההומונקולוס.

אורי, ציטטתי אותך, ושיניתי חלק, כי בספינים אהבתי את מה שאתה רשמת הכי biggrin.gif

--------------------

+Quote Post
aoseoom
הודעה 04.07.2010, 10:30
הודעה #4

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 77,701

גם אני הכי אהבתי את הספינים הקטנים האלה, הם היחידים שלא ציפיתי להם.
כמו למשל
ספוילר:
כמו שאמרו כשריזה מכוונת את האקדח אבל זה בעצם ריזה האמיתית ולא אנוי, היו עוד כמה כאלה לאורך הסידרה. בסביבות 3 לדעתי.

אבל כול הטוויסטים הגדולים אפשר היה לראות מקילומטר (כמו שSCAR יעבור לחברה הטובים), אבל זה לא משו רע.
הכי אהבתי אבל את זה שחושבים שהקולונל הרג את... זאתי אבל בעצם עזר לה לברוח

לדעתי כול הספינים היו עשויים מאוד טוב, אלו שחתכו באמצע בין פרקים זה רק כדי להדגיש אין לי בעיה עם זה. המשחק הזה של כמעט לשכנע אותנו שARMSTRONG תעבור אולי לצד ה"רע" גם כמעט שכנע אותי כמה פעמים.

--------------------

תראו מה מצאתי במשתמש הישן שלי, יופי של חתימה! ואו, איזה ישן זה
מסן sonicgo@hotmail.com
בח"ול ללא מעט זמן. אתחבר משם כמה פעמים (:

+Quote Post
Shujin
הודעה 12.07.2010, 11:34
הודעה #5

חבר ANBU
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 72,002

- מה הספין שהכי הפתיע אתכם?
סקאר משתמש באלכימיה. לא הוסבר גם למה הוא השתמש הרי עד עכשיו הוא האמין כי "שינוי מבנה החומר זו כפירה".
- מה הספין שלדעתכם עשוי הכי טוב באנימה?
מעגל ההתמרה הנגדי של הוהנהיים. זה היה מגניב עם כל האנימציה המיוחדת שעשו.
במקרה קראתי קצת מהמנגה (ראיתי במקרה איזה עמוד...), ומעגל ההתמרה של סקאר, שהשתמש במעגל ההתמרה הנגדי של הוהנהיים.
אין דבר כזה יותר טוב מפמא"ב.
- אם הייתם יכולים לשנות ספין כלשהו בעלילה, מה הייתם משנים?
אולי שאד לא החזיר לעצמו בסוף את הרגל. אבל סך הכל, הסדרה יצאה הכי טובה שאפשר.
- איזה ספין היה עשוי הכי פחות טוב לדעתכם?
שלינג קיבל את הגוף שלו בחזרה. הוא לא עשה שום דבר בגוף החדש (כאילו, הוא לא נלחם).
- אם הייתם יכולים ליצור ספין משלכם לעלילה, מה הייתם יוצרים?
אולי שאד לא היה רק "מחבק" את ווינרי בסוף הסדרה, אם אתם מבינים למה אני מתכוון.

--------------------

+Quote Post
Fogssy
הודעה 12.07.2010, 20:19
הודעה #6

BURN
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 38,555

וואו, קשה לבחור (וגם לזכור ><)

- מה הספין שהכי הפתיע אתכם? בקרב של קיבלי ופרייד נגד אלפונס, שפתאום הכירמה של האריה שלף את אבן החכמים. זה היה אחד טוב (במיוחד התמונה שהייתה בסוף הפרק ההוא אבל זה לא קשור)
- מה הספין שלדעתכם עשוי הכי טוב באנימה? התלבטות קשה בין ההוא שכמעט בראדלי הורג את סקאר, ואז נגמר ליקוי החמה, בראדלי מסתנוור וסקאר מביס אותו, לבין הספין שאל מקריב את עצמו בשביל היד של אל.
- אם הייתם יכולים לשנות ספין כלשהו בעלילה, מה הייתם משנים? זה שמרקו יכול להרוס אבן חכמים בשניה (הקטע ההוא עם אנווי). לא אהבתי, זה הזוי מדי.
- איזה ספין היה עשוי הכי פחות טוב לדעתכם? כל הקטע לפני המוות של גריד. איך הומונקלוס מגיע ושולף אותו, ואז גריד מת... הכל היה מהר מדי.
אם הייתם יכולים ליצור ספין משלכם לעלילה, מה הייתם יוצרים? עלילה מושלמץ. לא עולה לי בראש כלום D:

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 15.06.2019 , 23:02