IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

2 עמודים V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> כנסים בקיץ?
פיצה
הודעה 11.05.2014, 20:12
הודעה #21

מעניין תזיין שלי טוב?
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 67,326

ציטוט(suppi @ 11.05.2014, 20:22) *
ציטוט(פיצה @ 10.05.2014, 21:55) *
בחו"ל יש מלא קבוצות שעושות כנסים באותה המדינה רק בגלל שלרוב אלה בכלל כנסים מסחריים, וכי הם לא מתחרים אחד בשני אלא להיפך - מתאמים בניהם את המיקומים (כי בחו"ל הכל ענק) ואת הזמנים (אחד בחורף ואחד בקיץ, למשל) ככה שלא ידרסו אחד את השני.

אשמח לשמוע על קבוצה שמתאמת עם אמא"י תאריכים ומבקשת ממנה לא לקיים כנס בקיץ או בפורים כדי שהם יוכלו לעשות כנס במקומם ושאמא"י אכן יסכימו לכך. אני לא מודע לאם דבר כזה קרה בעבר ולמען האמת אני לא חושב שאמא"י יסכימו לדבר כזה, אבל למה לא.

בעקרון אמא"י יתמכו בכל ארגון מספיק רציני ולא מסחרי שירצה לארגן בעצמו כנסים בזמנים ובמקומות שאמא"י לא עושים כבר בעצמם.

אחלה. זה מצויין. אבל אני מניח שארגונים שלא נעזרים באמא"י עושים זאת בגלל שהם לא מסכימים עם הדרך של אמא"י או ההגבלות שאמא"י מציבים או שסתם בא להם לשמור את הרווחים שלהם לעצמם, שאלו סיבות לגיטימיות.

אם יקום ארגון חדש, רציני ואחראי שלוקח על עצמו לעשות כנסים בארץ בחנוכה למשל. או לעשות "אירועים" (כנסים בקנה מידה הרבה יותר קטן מהכנסים שיש פעמיים בשנה) בפריפרייה אז אמא"י באמת ובתמים ישקלו לתמוך בארגון כזה ולסייע לו. זה ארגון שפועל למען הקהילה והוא מספיק אחראי ולא עושה כנסים פיראטיים או סוחר מקומות בעייתיים שיכולים לאכלס עד 300 איש וקורא להם "כנסים שמתחרים באמא"י" כשבעצם מה שארגונים כאלה עושים זה להזין לא רק לעצמם אלא גם לאנשים חדשים מהקהילה שזה כנס ראשון שלהם ורק מתאכזבים מזה.

שוב, זה סבבה שאמא"י יעזרו, זה גם סבבה לא לקבל עזרה מאמא"י, זה סבבה לעשות איזה רעיון שהם רוצים לעשות כל עוד הם שומרים על החוק וזה. ואם נדבר לרגע על כנסים, אם שוכרים אולם בעייתי מבחינת מיקום או כמות אנשים שיכולים להיכנס או שהתוכניה לא מעניינת אפשר פשוט לא לבוא. למשל, לכנס הקודם של הוטארו לא טרחתי אפילו לחשוב על לבוא כי לא היה שם שום דבר שנראה לי מעניין. לכנס הקודם של אמא"י גם לא טרחתי לבוא כי היו מעט דברים שכן עניינו אותי וזה לא היה שווה את הטרחה של כל מה שכלול בלהגיע לכנס. לא צריך ללכת לכנסים או אירועי אנימה/מנגה בצורה עיוורת רק כי קוראים להם "כנס". אם ארגון נראה רציני זה ישתקף במה שהוא מציג ומה שהוא עושה, אם לא, בעיה שלו.

שוב, אני בעד הרעיון שתהיינה קבוצות נוספות מתוך הקהילה שעושות דברים לטובת הקהילה, לא משנה אילו דברים. זה לא אומר שאני מגבה קבוצות שעושות דברים בצורה פיראטית או בצורה גרועה ובמקרים אלו עדיף להצביע עם הרגליים ופשוט לא לבוא לאירועים שלהם.

אגב, הזכרת שאנשים חדשים מהקהילה מגיעים לכנס ראשון שלהם ורק מתאכזבים מזה, הייתי נורא מופתע כשקראתי תגובות של זועמי הארוקון בפייסבוק, ארבעה מתוך חמישה זועמים ציינו שזה כנס ראשון שלהם. תמוה משהו.

אמאי שכרו אולם בשביל 2000 איש ולפי מה שהבנתי הגיעו איזה 4000 שזה שיא של כל הזמנים בישראל. זה לא קרה בגלל תכנון גרוע או חוסר אחריות. זה קרה כי אף אחד. אף אחד. לא ציפה לזה.

--------------------

"LETS TALK DUGRI AND GET ALL HIBUKI" יוליתאי-תאי תאיר

deviantART | Song of Choicel]
Go to the top of the page

+Quote Post
turi12345
הודעה 11.05.2014, 20:18
הודעה #22

סאנין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 71,320

ציטוט(F-S flash @ 11.05.2014, 20:54) *
ציטוט(Nona Chan @ 09.05.2014, 21:50) *
מסכימה עם סבי. יש הבדל בין צפייה לשימוש אישי לבין הקרנה של סרט להמונים.
מעבר לזה שזה לא חוקי, הבנתי שזה גם מאוד מסכן את עתיד הקרנת סרטי האנימה בארץ (אני לא חושבת שאף ארגון היה שמח לשלם סתם כדי לקנות זכויות שידור על סרט). אמא"י כתבו משהו פעם בנושא הזה, אני אבדוק.

ובלי קשר, הייתי ביותר מכנס אחד של הוטארו, הכנסים הכי גרועים שהייתי בהם אי פעם (ואני מגיעה לכנסים קבוע עוד מתקופת גני התערוכה ב2006). לא ממליצה בכלל, על אחת כמה וכמה לא למתחילים - אנשים שזה הכנס הראשון שלהם באים וחושבים שכל הכנסים ככה.

לגבי מה שנאמר על אמא"י - זו תקלה שהיתה יכולה לקרות בכל ארגון. זאת ממש לא סיבה לסקול אותם, הכנסים שלהם בדר"כ מעולים והרגילו אותנו לסטנדרט שונה בכנסים, שלא היה אף ארגון שהגיע אליו לאורך זמן. אל תשכחו את זה. לגבי זה שלא הכניסו אותך בשש בערב - מכסה של כמות אנשים היא מכסה של כמות אנשים, גם בשש בערב וגם בשתיים בצהריים.

לא הבנתי אותך.
בשש וחצי בערב כבר היה מקום להיכנס רק שהם העזו לבקש ממני דמי כניסה אחרי שהתייבשתי כל היום בחוץ ושילמתי לחינם נסיעות בשביל כלום.

המצב בכנס האחרון היה מזעזה האירגון הזה אמא"י היו צריכים לקיים כנס נוסף בתור פיצוי כי הוא היה באמת כישלון הן בתכום האירגוני והן בתכום המעשי הם היו צריכים לתת יותר מידע לעובדים שם ולמתנדבים שם על מה שקורה בזמן אמת כי כאשר שאלתי מתנדבים אף אחד לא ידע כלום גם לא מנעל הכנס עצמו.
בקשר לעיינין האירגונים כל הקבוצות השונות צריכות לעבוד בשיטוף פעולה מלא כדי להגדיל את קאל הצופים באנימות בארץ.
בקשר לעיינין אם החוק והפירטיות לא יודע עד כמה זה פוגעה בתעשייה שלהם שפעם בשנה או פעמיים בשנה מקרינים סרט על מסך ענק בצורה חד פעמיית אבל אפשר לבקש אישור מאמא"י להקרין את הסרט ושהם יבררו על העיינים אלא.
ולפיצה מה שקרה הוא שהשוטרים שהוזמנו למקום חסמו את האפשרות להכניס אנשים בכוח אלו היו שטרים האנשים שדחפו את האנשים לא מהבטחים.

--------------------

+Quote Post
suppi
הודעה 11.05.2014, 20:22
הודעה #23

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: צוות אנימנגה
משתמש מספר: 201,372

אני מקווה שלא הבנת מהפסקה האחרונה שלי שניסיתי להתייחס לכנס של אמא"י באיזושהי צורה מלבד לדבר על זה שהצחיק אותי לקרוא שזה נראה כאילו זה היה הכנס הראשון של כל מי שהגיע להארוקון ולא נכנס. אני חושב שנושא הארוקון נטחן מספיק ושאנחנו גולשים יותר מדי לאוף טופיק ורחוק ממה שניסיתי להגיד.

(אבל אם כבר הזכרת את זה, אני לא חושב שהיה קשה לצפות את פיצוץ אוכלוסין, ואשמח להסביר את דעתי בפלטפורמה אחרת שהיא לא הנושא הזה, הודעות פרטיות למשל)

+Quote Post
Nona Chan
הודעה 12.05.2014, 00:08
הודעה #24

To the beginning
סמל קבוצה

קבוצה: ראשיים
משתמש מספר: 8,249

F-S FLASH -
זה נראה כמו שיקול הגיוני. כאילו, אם היו מכניסים אותך (וסביר להניח שעוד כמה עשרות), כנס הבא, השעה שש בערב היתה נראית כמו השעה 2 בצהריים של הכנס הזה. תהיה בטוח.

SUPPI -
אם כבר מדברים על זה, אם יש משהו ששמתי לב אליו באופן כללי - זה שיש המון ריבים וסכסוכים בקהילה, הרבה יותר מקהילות אחרות ששמעתי עליהן. כאילו הקהילה ממש ממש אוהבת דרמות (או שזה סתם נראה ככה מהצד).

[אגב, אין לי שום קשר לאמא"י, אני סתם הולכת לכנסים במקרה הטוב, במקרה הפחות טוב הקשר שלי עם הקהילה כבר כמעט אפסי. מה שכן, אני שונאת את האלטרנטיבות אמא"י שקמו שנאה עזה מסיבות ברורות]

מה שהתכוונתי לומר, הוא, שכשיש ארגון "רשמי" לקהילה, זה נראה אחרת מאשר הרבה גופים קטנים. זה כמו שיש המון המון מפלגות, אבל בסופו של דבר יש כנסת אחת, שהיא מה שבלעדית מייצג את המדינה. גוף אחד שמייצג את הקהילה יכול להיות רעיון מאוד טוב, כי בשורה התחתונה לאף גוף אין את הנסיון של אמא"י, ואני נוטה להאמין שגם את האמצעים, השם והכוח כדי להרים כנסים בסדר גודל כזה. ויותר משלגופים אחרים אין את כל אחד מהתכונות האלה, לקהילה אין את הנכונות לקבל גוף אחר, כי היא קיבלה כל כך הרבה בררה בשנים האחרונות. לכן במקום שיקומו מליון ארגונים שלא מצליחים להחזיק, עדיף שאותם אנשים יצטרפו לאמא"י - אני מאמינה שהם יוכלו לתרום שם מאוד (נניח, לא כל אחד יכול לנהל כנס. במקום שינהל אחד ויעשה את זה רע, עדיף שיהיה נניח.. סגן מנהל בכנס אחר של אמא"י, ויעשה את זה הרבה יותר טוב. זה מה שאני הייתי מעדיפה בתור אחת שאוהבת כנסים, בפוטנציאל לפחות).

הסכמתי עם כמה דברים שאמרת, עם כמה דברים אחרים פחות הסכמתי:
1. לגבי התאריכים - החופש הגדול ענק (חודשיים וחצי), אפשר בכיף להכניס בו עוד כנס. וגם אם לא, שני החגים הארוכים בשנה, חנוכה וסוכות - פנויים לחלוטין. בחנוכה אין אף כנס באופן כללי, אם קיים חשש מזערי כלשהו שהאייקון יפריע. עד היום חוץ מיוזמה אחת בולטת ששמעתי עליה, לא קם אף כנס בחגים האלה (ולא קם כנס בכלל).
2. לא הבנתי איך אמא"י אשמים בזה שהקהילה רואה בהם משהו מייצג. זה כבר לא תלוי בהם. הם אמורים להגיד משהו בסגנון "אל תראו בנו גוף מייצג, לכו להרים כנסים"?
3. לגבי פרוייקטים קהילתיים: הבעיה בכל הנושא הזה היא שאי אפשר להאשים אף אחד. אני מנהלת פורום ואני מרגישה שאין לי דקה בחיים הפרטיים שלי, ומרגישה שאני עושה המון המון ויתורים שקשה לי לעשות. לא רוצה לחשוב מה זה לנהל קהילה. קשה לי להאמין שבגיל הזה יש המון אנשים בקהילה, שמוכנים לקחת על עצמם אחריות בסדר גודל כזה. יכול להיות שדווקא בגלל זה לא קמות עוד יוזמות חוץ-אמא"י-ות.
4. אותו הדבר בסעיף הקודם תקף גם לאמא"י - יותר כוח אדם ארגוני או חוץ ארגוני היה מאפשר להם גם להתעסק בכנסים וגם להתעסק ב"מסביב". כשמנסים לשלב (והשילוב לדעתי דווקא מאוד מפתח ותורם, ופונה לפלחים שונים בקהילה), זה בא על חשבון משהו, אבל יש בזה גם המון יתרון. דווקא נורא מגניב שהקהילה היא לא רק שני כנסים פעמיים בשנה, אלא משהו יותר חברתי, בתדירות קצת יותר גדולה. יותר מזה, נותן תחושה כזו שהקהילה היא לא רק כנסים, ואם אתה לא אוהב אירועים המוניים או כנסים בכלל, יש עוד אופציות שפתוחות כדי להשתלב בקהילה.

--------------------

+Quote Post
suppi
הודעה 12.05.2014, 08:33
הודעה #25

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

Nona Chan - תודה על התגובה המפורטת, אשתדל להגיב בצורה עניינית כמיטב יכולתי

ציטוט(Nona Chan @ 12.05.2014, 01:08) *
SUPPI -
אם כבר מדברים על זה, אם יש משהו ששמתי לב אליו באופן כללי - זה שיש המון ריבים וסכסוכים בקהילה, הרבה יותר מקהילות אחרות ששמעתי עליהן. כאילו הקהילה ממש ממש אוהבת דרמות (או שזה סתם נראה ככה מהצד).

תכלס.

[אגב, אין לי שום קשר לאמא"י, אני סתם הולכת לכנסים במקרה הטוב, במקרה הפחות טוב הקשר שלי עם הקהילה כבר כמעט אפסי. מה שכן, אני שונאת את האלטרנטיבות אמא"י שקמו שנאה עזה מסיבות ברורות]

לגיטימי לגמרי, אני לא טוען שהאלטרנטיבות שקמו הן אלטרנטיביות טובות, רק שבגדול, אלטרנטיביות זה דבר טוב.

מה שהתכוונתי לומר, הוא, שכשיש ארגון "רשמי" לקהילה, זה נראה אחרת מאשר הרבה גופים קטנים. זה כמו שיש המון המון מפלגות, אבל בסופו של דבר יש כנסת אחת, שהיא מה שבלעדית מייצג את המדינה. גוף אחד שמייצג את הקהילה יכול להיות רעיון מאוד טוב, כי בשורה התחתונה לאף גוף אין את הנסיון של אמא"י, ואני נוטה להאמין שגם את האמצעים, השם והכוח כדי להרים כנסים בסדר גודל כזה. ויותר משלגופים אחרים אין את כל אחד מהתכונות האלה, לקהילה אין את הנכונות לקבל גוף אחר, כי היא קיבלה כל כך הרבה בררה בשנים האחרונות. לכן במקום שיקומו מליון ארגונים שלא מצליחים להחזיק, עדיף שאותם אנשים יצטרפו לאמא"י - אני מאמינה שהם יוכלו לתרום שם מאוד (נניח, לא כל אחד יכול לנהל כנס. במקום שינהל אחד ויעשה את זה רע, עדיף שיהיה נניח.. סגן מנהל בכנס אחר של אמא"י, ויעשה את זה הרבה יותר טוב. זה מה שאני הייתי מעדיפה בתור אחת שאוהבת כנסים, בפוטנציאל לפחות).

מסכים. לכן הייתי רוצה לראות אמא"י פועלים במודל אחר שמעודד יזמים מתוך הקהילה להיעזר בהם כדי להרים פעילויות שונות ולא במודל של לעשות הכל בעצמם. כתבתי על זה בהרחבה בפוסט שקישרתי באחת התגובות הקודמות.

1. לגבי התאריכים - החופש הגדול ענק (חודשיים וחצי), אפשר בכיף להכניס בו עוד כנס. וגם אם לא, שני החגים הארוכים בשנה, חנוכה וסוכות - פנויים לחלוטין. בחנוכה אין אף כנס באופן כללי, אם קיים חשש מזערי כלשהו שהאייקון יפריע. עד היום חוץ מיוזמה אחת בולטת ששמעתי עליה, לא קם אף כנס בחגים האלה (ולא קם כנס בכלל).
2. לא הבנתי איך אמא"י אשמים בזה שהקהילה רואה בהם משהו מייצג. זה כבר לא תלוי בהם. הם אמורים להגיד משהו בסגנון "אל תראו בנו גוף מייצג, לכו להרים כנסים"?
3. לגבי פרוייקטים קהילתיים: הבעיה בכל הנושא הזה היא שאי אפשר להאשים אף אחד. אני מנהלת פורום ואני מרגישה שאין לי דקה בחיים הפרטיים שלי, ומרגישה שאני עושה המון המון ויתורים שקשה לי לעשות. לא רוצה לחשוב מה זה לנהל קהילה. קשה לי להאמין שבגיל הזה יש המון אנשים בקהילה, שמוכנים לקחת על עצמם אחריות בסדר גודל כזה. יכול להיות שדווקא בגלל זה לא קמות עוד יוזמות חוץ-אמא"י-ות.
4. אותו הדבר בסעיף הקודם תקף גם לאמא"י - יותר כוח אדם ארגוני או חוץ ארגוני היה מאפשר להם גם להתעסק בכנסים וגם להתעסק ב"מסביב". כשמנסים לשלב (והשילוב לדעתי דווקא מאוד מפתח ותורם, ופונה לפלחים שונים בקהילה), זה בא על חשבון משהו, אבל יש בזה גם המון יתרון. דווקא נורא מגניב שהקהילה היא לא רק שני כנסים פעמיים בשנה, אלא משהו יותר חברתי, בתדירות קצת יותר גדולה. יותר מזה, נותן תחושה כזו שהקהילה היא לא רק כנסים, ואם אתה לא אוהב אירועים המוניים או כנסים בכלל, יש עוד אופציות שפתוחות כדי להשתלב בקהילה.

1. לגבי הקיץ, נכון, וזה גם כבר קרה. מה שקרה זה שאנשים היו צריכים לבחור לאיזה כנס ללכת, כי רוב האנשים לא באו לשניהם. יצא שלכל אחד מהכנסים הגיעו משמעותית פחות אנשים משהיו מגיעים לו לא היה כנס נוסף בתקופה כל כך קצרה. בנוסף אם אנשים מסויימים היו רוצים להתנדב ולעזור בארגון שני הכנסים הם לא יוכלו לעשות זאת בגלל שהקרבה היחסית של הכנסים לא תאפשר להם לעשות זאת. זה אמנם אפשרי אבל הנסיון מראה שזה לא מוצלח במיוחד.
לגבי סוכות, זו בעיה לארגן כנס סמוך לאייקון. לגבי חנוכה, זה נופל על תקופת הלימודים לסטודנטים שאין בה חופש (אולי יום אחד? אני כבר לא זוכר) וזו גם תקופה קרירה בה סיכוי סביר שירד גשם, מאוד לא סימפטי מהרבה סיבות שכבר ראינו. אבל נכון, התאריכים אפשריים בגדול.

2. את מתכוונת לגישה של "למה שאני אעשה? יש את אמא"י" שדיברתי עליה בתגובות קודמות? אמא"י יכולים להיות לעבוד במודל אחר שמעודד אנשים אחרים ליזום ולעשות דברים במקומם. הם גם יכולים להיות שקופים יותר ובמקום להפיץ הכרזות של מה הם הולכים לעשות עבור הקהילה, לפרסם את הפרויקטים שלהם ולבקש עזרה בעשייה שלהם, להסביר מה חסר להם ואיפה אפשר לעשות. ואם המודלים האלו לא יעבדו צריך לשאול את השאלה האם מגיע לקהילה שיהיו לה דברים טובים.

3. לא באמת צריך לנהל קהילה. רק לעזור לאלה שיש להם רעיון לפרויקט להגשים אותו (במידה והם אחראיים מספיק וכו' וכו' וכו'). בתקופה של לפני אמא"י היו הרבה יותר יוזמות בקהילה בגלל שלא הייתה דרך אחרת. היום אף אחד לא טורח וחבל.

4. נכון, זו גם אחת הבעיות של "למה שאני אעשה? יש את אמא"י". הרבה אנשים לא טורחים לבוא ולעזור לאמא"י כי יש את אמא"י, הם ארגון והם מסתדרים.
ואם כבר דיברת על הקהילה, אז הקהילה היא כמובן לא רק כנסים. אבל בניגוד ללפני עשר שנים היום הרבה יותר קשה למצוא אנשים לדבר איתם על אנימה ומנגה. כל הפורומים העוסקים באנימה ומנגה נסגרו מלבד זה. כנ"ל לגבי ערוצי IRC, אנשים לא כותבים בבלוגים (סתם דוגמה) חוץ מסויקה-סאן, יוזמות חדשות לא קמות שהן לא מאמא"י ועוד.

לי זה מרגיש כאילו קהילת האנימה והמנגה האינטרנטית מתה ואפשר לראות אותה רק בכנסים. אבל לא הלכתי לכנסים האחרונים כי לא היה שם משהו שעניין אותי מדי והיה נראה שווה את הטרחה של להגיע לכנס (ואת המחיר). כך שאם כמה שהייתי רוצה לפתח את התחום בעצמי בעזרת הרעיונות שלי, אני לא רואה את האנשים שאליהם זה יהיה רלוונטי.

+Quote Post
F-S flash
הודעה 12.05.2014, 19:12
הודעה #26

ג'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 73,625

F-S FLASH -
זה נראה כמו שיקול הגיוני. כאילו, אם היו מכניסים אותך (וסביר להניח שעוד כמה עשרות), כנס הבא, השעה שש בערב היתה נראית כמו השעה 2 בצהריים של הכנס הזה. תהיה בטוח.

SUPPI -

לא הבנתי את הקשר.

כרגע באותו כנס אני סבלתי והמינימום שיכלו לעשות זה לתת לי להיכנס בחינם לשעה אחרונה שנשארה מהכנס, אבל אפילו בשלב הזה ירקו לי בפנים.

ולא הייתה להם בעיה להכניס אותי בחינם כי הרי הם עברו את המקסימום של המכירות אז גם ככה הם נמצאים על הרווח של הרווח.

--------------------

+Quote Post
פיצה
הודעה 13.05.2014, 21:17
הודעה #27

מעניין תזיין שלי טוב?
סמל קבוצה

משתמש מספר: 67,326

אמאי זה ארגון ללא רווח. את כל ההכנסות הם מגייסים למען הכנס הבא. שבמקרה והיו להם מספיק הכנסות הם יוכלו להעביר את הכנסים למקום גדול יותר שמכניס יותר אנשים.

--------------------

"LETS TALK DUGRI AND GET ALL HIBUKI" יוליתאי-תאי תאיר

deviantART | Song of Choicel]

+Quote Post
F-S flash
הודעה 13.05.2014, 23:32
הודעה #28

ג'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(פיצה @ 13.05.2014, 22:17) *
אמאי זה ארגון ללא רווח. את כל ההכנסות הם מגייסים למען הכנס הבא. שבמקרה והיו להם מספיק הכנסות הם יוכלו להעביר את הכנסים למקום גדול יותר שמכניס יותר אנשים.

אז אם בכנס היו מקסימום מכירות זה אומר שיש להם מספיק כסף לעשות את זה במקום גדול יותר בפעם הבאה.

אם זה עדיין יהיה באותו מקום זה אומר שהם כן ארגון עם רווח.

--------------------

+Quote Post
turi12345
הודעה 14.05.2014, 16:22
הודעה #29

סאנין
סמל קבוצה

ציטוט(F-S flash @ 14.05.2014, 00:32) *

אז אם בכנס היו מקסימום מכירות זה אומר שיש להם מספיק כסף לעשות את זה במקום גדול יותר בפעם הבאה.

לא ממש יש את העיינין הזה שכל פעם שהם מוצעים מקום גדול הוא במיקום לא מתאים אם זה בתל אביב אף אחד לא מגיע אם זה בצפון אותו דבר ואם זה בדרום אותו דבר אין אנשים אז הם משתמשים באותו אולם.

--------------------

+Quote Post
F-S flash
הודעה 14.05.2014, 16:49
הודעה #30

ג'ונין
סמל קבוצה

ציטוט(turi12345 @ 14.05.2014, 17:22) *

לא ממש יש את העיינין הזה שכל פעם שהם מוצעים מקום גדול הוא במיקום לא מתאים אם זה בתל אביב אף אחד לא מגיע אם זה בצפון אותו דבר ואם זה בדרום אותו דבר אין אנשים אז הם משתמשים באותו אולם.

נגיד וזה נכון, זה אומר שנכנס להם הרבה יותר הכנסות בשביל להשכיר את אותו אולם. לאן העודף הולך?

--------------------

+Quote Post
turi12345
הודעה 14.05.2014, 23:12
הודעה #31

סאנין
סמל קבוצה

ציטוט(F-S flash @ 14.05.2014, 17:49) *
ציטוט(turi12345 @ 14.05.2014, 17:22) *

נגיד וזה נכון, זה אומר שנכנס להם הרבה יותר הכנסות בשביל להשכיר את אותו אולם. לאן העודף הולך?

כי אין עוד אולמות שיכולים לעהביר את הכנס הזה בעיר הזו ואני בספק שמישהוא הולך לסכור עולם ארועים בשביל הכנס הזה.

--------------------

+Quote Post
ScorpioNN
הודעה 14.05.2014, 23:17
הודעה #32

Don't fuck with a witch
סמל קבוצה

משתמש מספר: 51,850

ציטוט(F-S flash @ 12.05.2014, 18:12) *
F-S FLASH -

SUPPI -

לא הבנתי את הקשר.

כרגע באותו כנס אני סבלתי והמינימום שיכלו לעשות זה לתת לי להיכנס בחינם לשעה אחרונה שנשארה מהכנס, אבל אפילו בשלב הזה ירקו לי בפנים.

ולא הייתה להם בעיה להכניס אותי בחינם כי הרי הם עברו את המקסימום של המכירות אז גם ככה הם נמצאים על הרווח של הרווח.

סתם שאלה, איך הגעת לזה שהם הגיעו למקסימום מכירות? זה שלא אישרו להם למכור כרטיסים אחרי כמות פחות מהכמות שנמכרו בשנה שעברה אומר דווקא שזה לא נכון.

--------------------

+Quote Post
Nona Chan
הודעה 14.05.2014, 23:32
הודעה #33

To the beginning
סמל קבוצה

משתמש מספר: 8,249

אמא"י זה ארגון ללא מטרות רווח נקודה.
איך אני יודעת את זה? לא צריך להיות חכמה גדולה - בשביל להיות מנכ"ר (מוסד ללא כוונות רווח), הם צריכים להיות ארגון ללא רווח.
ברגע שיש להם רווח ולו הקלוש ביותר שהולך לכיסו של מי מאמא"י, הם כבר לא מנכ"ר (בודקים את הדברים האלה, זה לא סתם החלטה פתאומית של מישהו להיות נחמד ולא לקחת כסף).

כל האנשים באמא"י עושים את העבודה שלהם בהתנדבות, כי הארגון הוא מוסד ללא כוונות רווח. החל במנהלי הכנסים, כלה בוועד ובסגל המתנדבים. אף אחד לא מקבל שקל לכיסו.

למצוא אולם במרכז... זה לא קל בכלל..... מניסיון של להיות תושבת המרכז. גם להשכיר אולם בסדר גודל של היכל התרבות זה פסיכי. בכל מקרה, אני מאוד מקווה שהם ימצאו אולם גדול יותר, או בעל קיבולת גדולה יותר.

אני גם הייתי שמחה לדעת איך הגעת לזה שהם ברווח, לא נשמע הגיוני.

suppi - מבטיחה להגיב לך מחר, מתה מעייפות sad.gif

--------------------

+Quote Post
suppi
הודעה 15.05.2014, 06:14
הודעה #34

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

אחכה smile.gif

+Quote Post
F-S flash
הודעה 15.05.2014, 07:03
הודעה #35

ג'ונין
סמל קבוצה

הם הגיעו למקסימום שהאולם יכול להכיל = מקסימום מכירות

--------------------

+Quote Post
Ame
הודעה 15.05.2014, 10:28
הודעה #36

סאנין
סמל קבוצה

קבוצה: פקחים
משתמש מספר: 62,763

ציטוט(F-S flash @ 14.05.2014, 17:49) *

אני לא קשור לאמא"י אבל ממה שאני יכול להעיד מכך שלקחתי חלק כמעביר תוכן ויצא לי להכיר אנשים מהסגל.
העודף הולך להרבה דברים שקשורים לכנס, ולאירועים קטנים ואחרים שהם מארגנים לאחר מכן.
ובכנס האחרון היה מעורב המון כסף להביא את הסרט 'סאקסאמה נו פאטמה' מיכוון שהוא עוד שודר בקולנוע ביפן וברחבי העולם ועוד לא יצא הבלוריי בזמנו (הוא יצא רק השבוע אגב) ולהביא דבר כזה ממש לא זול.

--------------------

+Quote Post
Doctor Shinobi
הודעה 16.05.2014, 10:28
הודעה #37

כשף כרובים
סמל קבוצה

משתמש מספר: 11,987

ציטוט(F-S flash @ 15.05.2014, 08:03) *
הם הגיעו למקסימום שהאולם יכול להכיל = מקסימום מכירות

מתחלי להמעס לי להסביר את זה כל פעם מחדש, לאמא"י לא נגמרו הכרטיסים. בגלל שאמא"י הודיעו שלא תיהיה מכירת כרטיסים בין 2 ל4, יצא מצב שהרבה אנשים הגיעו מוקדם יותר, וזה גרם לאשליה שיש יותר אנשים ממה שיש באמת. הייתי סדרן כניסה בוקר, אני ראיתי שאיך כשפתחנו את השערים אנשים הסתערו בכמויות לתוך הכנס. הדבר הזה הלחיץ את השומרים, שהודיעו להנהלת הואלם, מה שגרם להם להלחץ ולאסור על אמא"י להמשיך למכור כרטיסים. בסופו של דבר היה פחות אנשים בתוך הכנס ממה שהיה בכנסים הקודמים.

בכל מקרה שמעתי שהעבירו את התאריך של הכנס(ואולי גם את האולם). מישהו שמע משהו בקשר לזה?

--------------------

+Quote Post
kingblade
הודעה 16.05.2014, 22:16
הודעה #38

Manga is a gamble
סמל קבוצה

משתמש מספר: 13,179

מתוך פרוטוקול אמא"י מרץ 2014:
ציטוט
7. כאמ"י 2014 –
מציגים: יבגני ואורי
o החלה העבודה על כאמ"י. מתבצע הליך חיפוש מקום כאשר הדגש הוא כמות האנשים שאפשר להכניס למקום.

http://amai.org.il/forum/viewtopic.php?f=3&t=9205

כמישהו שהיה לפחות פעיל באירגון (כי נכון לשנה האחרונה כולה התנדבתי פעם אחת), אני יכול להגיד שכל האנשים שמשתתפים בו מקריבים המון זמן מהחיים שלהם כדי לעשות משהו בחינם לקהילה. שום שקל לא מתקבל, ואפילו ההפך. הם מוציאים מכספם לא פעם בעבור דברים לכנסים. בין אם זה השלמות של ציוד פה ושם או אפילו אוכל למתנדבים - האנשים שם נותנים מהנשמה שלהם.

אז כן, היו פאשלות, וכן אפשר וצריך לתקן. אבל לבוא באופן עיוור ולהגיד "הם מקבלים כסף והם מכרו הכל אז אפשר לקנות מקום גדול יותר" זה פשוט חוסר הבנה של המצב.
האולם הוא ההוצאה הכי גדולה שיש בכנס. אולם גדול יותר שתואם את הצרכים של הקהילה (שזה אומר חדרי תוכן, במה עם כמות הגיונית של כיסאות ומבנה מספיק גדול להכיל כמויות מטורפות של אנשים) עולה הרבה. הרבה מאוד. היכל התרבות לכל הפחות התאים לרוב הקטגוריות טוב. אבל לשדרג למקום שהוא אפילו קצת יותר גדול... מדובר בתשלום שגדול בכמה מידות מהמחיר של היכל התרבות.

--------------------

תודה לAlgiz על החתימה ^^
I dont LIE - I Create a new TRUTH

+Quote Post

2 עמודים V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 19.07.2019 , 10:20