IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

2 עמודים V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> מנגת יוני WTF, רציני? נוווו
Dannyboy
הודעה 02.06.2011, 23:23
הודעה #1

AKA Swipe
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 101,392

http://www.facebook.com/pages/Manga-Caf%C3...200755186629770

אז הם חשפו את מנגת יוני וזה Paradise kiss

עכשיו... אני התרחקתי מכל זאנר השוג'ו וג'וסי אז יש לי שאלה לפני שאני יתחיל לקרא... כבחור סטרייט בן 21
מ1 עד 10 עד כמה המנגה הזאת (שמבוססת על עולם האופנה Oם) תעניין אותי?

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Nona Chan
הודעה 03.06.2011, 14:28
הודעה #2

To the beginning
סמל קבוצה

קבוצה: ראשיים
משתמש מספר: 8,249

קודם כל, הצורה שבה ההודעה מנוסחת לא מחמיאה לאף אחד, וגם לא הוגנת. קח בחשבון שאתה בא כאן בהטחות בצוןרה לא יפה כלכך, כשמדובר סה"כ באנשים שתורמים מזמנם כדי לקדם יוזמה שנראית להם הכרחית בקהילה.

עכשיו, אני אביא לך את זווית הראייה שלי - קח בחשבון, שאי אפשר בכל חודש לרצות את כולם. לא כל חברי המועדון הם בני 21 עם אהבה למנגות בוגרות יותר. אז חודש אחד הבאנו סיינן בוגר כמו DOGS, חודש אחר כך נביא ג'וסיי-שוג'ו כמו פאראדייז קיס, חודש אח"כ נגוון עם משהו אחר כדי שסה"כ כולם ימצאו לפחות משהו אחד להתחבר אליו במועדון, וכמה שיותר אנשים יפתחו וישתפו פעולה. אי אפשר להתקע כל הזמן על אותו הז'אנר, ובד בבד, אי אפשר לרצות כל הזמן את כולם, כי לכל אחד יש טעם שונה. כאן הכדור עובר לידיים שלכם - אתם יכולים כל שני וחמישי להתמרד ולמחות על המנגה שנבחרה, ואתם יכולים לשתף פעולה - להציע מנגה שאתם רוצים, להשתתף ולהראות נכונות לזרום עם הדיונים למרות שאתם לא מתים על המנגה, ובפעם הבאה כשתהיה מנגה אחרת - לצפות מאחרים להתנהג כמוכם, בבגרות, ולא להתרעם.

--------------------

+Quote Post
Dannyboy
הודעה 03.06.2011, 15:15
הודעה #3

AKA Swipe
סמל קבוצה

אני לא התכוונתי לפגוע באף אחד
אבל בגלל שרציתי ללכת לפגישה של מאי ולא הסתדר לי, קיוויתי להגיע לפגישה הזאת
עכשיו,השאלה שלי היא לגיטימיט לגמרי הרי ג'וסי ,שזו פחות או יותר המקבילה של סיינן רק לנשים, אומנם פונה לגיל שלי, אבל לא למגזר מין
ואני רציני רוצה לדעת אם כדאי לי אפילו לנסות? כי אני כן רוצה להגיע לפגישה אבל מנגה על עולם העופנה מעלה בי סימני שאלה
ואני בטוח שאני לא הבן היחיד שחושב את זה

--------------------

+Quote Post
Nona Chan
הודעה 03.06.2011, 22:05
הודעה #4

To the beginning
סמל קבוצה

גם הנושא של החודש הקודם, דוגז, הוא נושא שמופנה על פי הסיווג הגנרי ("סיינן") לגברים. אי אפשר ללכת בנרטיב מסויים כל הזמן, צריכים מדי פעם גם ללכת על קצוות שונים של הסקאלה (פעם משהו שנתפס 'נשי' ופעם משהו שנתפס 'גברי').
אני יכולה לומר לך שעל סמך הפגישה הראשונה לפחות, כל מי שהיה נהנה גם אם המנגה לא מתאימה ל"מגדר" שלו.

--------------------

+Quote Post
Dannyboy
הודעה 03.06.2011, 22:24
הודעה #5

AKA Swipe
סמל קבוצה

אבל מנגות אקשן הם עוד איכשהו יוניסקס
זאת נראת לי ממש גירלי מנגה כזאת ולכן אני שואל, עד כמה נראה לכם בחור יהנה לקרא אותה (מ 1-10)

--------------------

+Quote Post
Julian
הודעה 03.06.2011, 23:04
הודעה #6

אני גרוע ואיטי טי טי
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 6,979

קצת קשה לי לקחת את השאלה ברצינות כשאתה רומז שלסטרייטים אסור להתעניין באופנה. אני מסכים איתך שרוב מעצבי האופנה הם הומואים - אבל בגלל זה לומר שכל בן שנהנה מאופנה הוא הומו, ובכלל לומר שבגלל שאתה סטרייט אתה לא מתעניין באופנה? לי נשמע כמו עוד מקרה של הומופוביה.

בנימה יותר רצינית, אם קצת רומנטיקה לא מפחידים אותך אני לא חושב שתיהיה לך בעייה להנות משוג'ו - לא משנה מה הנושא שלו. ראיתי מספיק אנימות ומנגות שעסקו בנושא שכמות העניין שלי אליו היה עד לפני שווה ל-0, ולמרות זאת הצליחו מאוד לעניין אותי.

הרעיון של הפרוייקט לפי הבנתי הייתה מלכתחילה להביא להכרות של מנגות קצת פחות פופולאריות לקהילה שלנו - לנסות לא יזיק. אם זו הייתה מנגה שלא הייתה שווה קריאה יש להניח שהקבוצה לא הייתה בוחרת בה, אבל היא בחרה בה אז ככל הניראה היא כן שווה ניסיון. זה היה יותר מובן אם היית בא לבקר אותם אחרי שקראת את המנגה, אבל מתקציר קצת באנטרנט? קצת לא בסדר אם אתה שואל אותי.

אניוואי, כפי שאפשר להבין מניסוח ההודעה שלי - לא ניסיתי את המנגה מעולם בשל ה...התנסות המעניינת והמשעממת למדי שלי עם נאנא. WELL ננסה לראות מה זה שווה היום או מחר...כל עוד יש לי ימים חופשיים P:

אגב, אולי להבא במקום שיהיה נושא ראשי כזה שבא לבקר את הבחירה הספציפית החדשה תפרסמו בעמוד פה נושא לכל חודש? ובאותו נושא יכלו להביע את התלונות הספציפיות על הבחירה ם:

עריכה:
ציטוט
אבל מנגות אקשן הם עוד איכשהו יוניסקס

דווקא להפך, אני יכול לדמיין אישה מבוגרת בת 21 - בגילך, שהייתה אומרת שהיא מעוצבנת שבחרנו דווקא במנגה כמו דוגס שמלאה אקשן חסר פואנטה. ולהראות כמה דומה זה, היא יכלה לומר שכאישה "נשית" ולא לסבית, היא לא מתעניינת בתכנים ברוטלים וגבריים. מה ההבדל פה? הרי יש את הדעה שאומרת שלסביות נוטות להיות יותר גבריות מאשר נשים "נורמאליות".

--------------------

+Quote Post
Dannyboy
הודעה 03.06.2011, 23:22
הודעה #7

AKA Swipe
סמל קבוצה

הייתי מפרסם את זה בנושא על מנגת יוני אם הוא היה קיים (ראיתי את הדף בפייס מאוחר בלילה ואני גראמפי שאני עייף אז ישר הייתי חייב להתבכיין)

ואין כזה אני, גבר טיפוסי, לא מת על אופנה, לא אוהב שופינג ואם כבר אז אני הולך עם מטרה נורא ברורה. ולפי התקציר זה עולם האופנה, אז הרמממ

קיצר אני שואל ברצינות מ1-10 עד כמה המנגה הזאת תעניין בחור טיפוסי? כי הפרוייקט הזה בוחר דווקא מנגות די מצליחות ושמעתי את השם paradise kiss בעבר אז זה כבר אומר לי שבתור ג'וסיי זאת מנגה ידועה אז שמישהי (או מישהו אני לא שופט פה אנשים) תענה לי בבקשה עד כמה המנגה הזאת פונה לקהל גברי

עריכה: snop איך היית מדרגת את את האנימה מ1-10?
ואני חייב לציין, DOGS בכלל לא זרם לי

הודעה זו נערכה על ידי S_wipe: 03.06.2011, 23:32

--------------------

+Quote Post
Usami
הודעה 03.06.2011, 23:28
הודעה #8

כוסית אש מגיל שש ;)
סמל קבוצה

משתמש מספר: 63,236

אני אישית חושבת שזה לא קשור לאופנה, אקשן או כל השאר. זה קשור לאם אתה מתחבר לתוכן, אם הוא מעניין אותך.
אוקי, יכול להיות מנגה אקשן, דם, קללות , רציחות, מה שאתה רוצה, ממש הסגנון שלך - אבל עלילה לא זורמת, משעממת.

עכשיו לא קראתי את המנגה, אז אני מקווה שזה כמו האנימה -
בתור מישהי שאוהב כמעט את כל סגנונות האנימה (במיוחד אקשן, רובים ואייי, אני בת 15.) חשבתי שממש לא אתחבר לאנימה, כי ת'אמת גם אותי לא מעניין כל האופנה הזה והעלילה נשמעה לי מפגרת. אבל ראיתי, ולא היה כזה נורא .
אז תנסה לקרוא את המנגה, אולי תופתע (:

ובקשר למנגה, אני אתחיל לקורא בקרוב ~ מקווה לבוא החודש !

--------------------

+Quote Post
Usami
הודעה 03.06.2011, 23:36
הודעה #9

כוסית אש מגיל שש ;)
סמל קבוצה

משתמש מספר: 63,236

ציטוט(Snop @ 04.06.2011, 00:28) *
אני אישית חושבת שזה לא קשור לאופנה, אקשן או כל השאר. זה קשור לאם אתה מתחבר לתוכן, אם הוא מעניין אותך.
אוקי, יכול להיות מנגה אקשן, דם, קללות , רציחות, מה שאתה רוצה, ממש הסגנון שלך - אבל עלילה לא זורמת, משעממת.

עכשיו לא קראתי את המנגה, אז אני מקווה שזה כמו האנימה -
בתור מישהי שאוהב כמעט את כל סגנונות האנימה (במיוחד אקשן, רובים ואייי, אני בת 15.) חשבתי שממש לא אתחבר לאנימה, כי ת'אמת גם אותי לא מעניין כל האופנה הזה והעלילה נשמעה לי מפגרת. אבל ראיתי, ולא היה כזה נורא .
אז תנסה לקרוא את המנגה, אולי תופתע (:

ובקשר למנגה, אני אתחיל לקורא בקרוב ~ מקווה לבוא החודש !

אופס הגבתי במקום לערוך ><" רק לי זה יכול לקרות .
----
עריכה
ראיתי אותה די מזמן, אבל לפי מה שאני זוכרת, 7 . (ציון לאנימה) זה נחמד אם אין לך משהו יותר טוב לעשות .

--------------------

+Quote Post
Jessie
הודעה 04.06.2011, 00:32
הודעה #10

KonoSetsu Banzai
סמל קבוצה

קבוצה: מוערכים
משתמש מספר: 6,308

ציטוט(S_wipe @ 02.06.2011, 23:23) *
http://www.facebook.com/pages/Manga-Caf%C3...200755186629770

אז הם חשפו את מנגת יוני וזה Paradise kiss

עכשיו... אני התרחקתי מכל זאנר השוג'ו וג'וסי אז יש לי שאלה לפני שאני יתחיל לקרא... כבחור סטרייט בן 21
מ1 עד 10 עד כמה המנגה הזאת (שמבוססת על עולם האופנה Oם) תעניין אותי?

אני חייבת להבין, למה בנות יכולות לקרוא שונאן, אבל בנים לא יכולים לקרוא שוג'ו...?
ברצינות, צא מהפרימיטיביות הזו.
ברגע זה לא הוכחת שאתה גבר סטרייט אלא פרימיטיבי O:
(ואני לא מנסה להעליב או לפגוע, אני כבר מתנצלת אם הבנת את זה ככה. אני רק משקפת לך באיזו צורה הדברים שאמרת מתפרשים)

בכל אופן, בעניין הנושא הזה...
אני מחכה לראות תגובות עוד מהמפגש הראשון של מאי ולשקול את האפשרות גם להגיע.
לא קראתי ואני לא מכירה את פאראדייס קיס, אבל הרעיון של מנגה קפה באמת נשמע נחמד O:

--------------------

+Quote Post
Monochrome
הודעה 04.06.2011, 01:45
הודעה #11

ג'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 77,342

מתי בכלל תהיה הפגישה
זה יוצא על החופש הגדול,נכון ?

--------------------

+Quote Post
Julian
הודעה 04.06.2011, 09:26
הודעה #12

אני גרוע ואיטי טי טי
סמל קבוצה

משתמש מספר: 6,979

זה יוצא בסוף החודש אני מניח - ב30. אם אתה בתיכון זה כבר חופש גדול~

--------------------

+Quote Post
Miku Hatsune
הודעה 04.06.2011, 11:47
הודעה #13

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 67,666

לי יצא לצפות בסדרה של paradise kiss למרות שבהתחלה זה גם הרתיע אותי קצת יותר מהכיוון של האופנה, כי שוג'ו אני אוהב אבל אופנה לא מדבר אלי, בכל זאת נתתי לזה צ'אנס ואהבתי את הסדרה. אפילו אם המנגה לא נראת לך במבט ראשוני, בכל זאת עדיף לתת צ'אנס לדברים לקרוא/לראות ואולי תגלה שמשהו שם כן מושך אותך, אם זה לא האופנה אז העלילה או משהו אחר.

כמו שנאמר מקודם, אי אפשר לרצות את כולם, כל פעם קבוצה אחרת של קוראי מנגה תהנה מהמנגה הנבחרת.

הרעיון של מנגה-קפה גם לתת לך פתח למשהו חדש שאתה לא מכיר, במקום לקחת את זה כהתנסות חדשה אתה מנסה לברוח.

--------------------

+Quote Post
פיצה
הודעה 04.06.2011, 17:02
הודעה #14

מעניין תזיין שלי טוב?
סמל קבוצה

משתמש מספר: 67,326

אני מקווה שאני אוכלל בוא, ואם לא אז אולי אני אארגן איזה מנגה קפה בצפון...
בכול מקרה, לא זוכרת אם קראתי את המנגה או לא :ם אני אבדוק... לול.

--------------------

"LETS TALK DUGRI AND GET ALL HIBUKI" יוליתאי-תאי תאיר

deviantART | Song of Choicel]

+Quote Post
Dannyboy
הודעה 04.06.2011, 18:14
הודעה #15

AKA Swipe
סמל קבוצה

דרך אגב... אני חושב שכדאי שיפתחו נושא רשמי למנגה של יוני...
חבל שהנושא של יוני יתחיל בהתבכיינות שלי על זה שזאת מנגת בחורות

--------------------

+Quote Post
Yami Tenshi
הודעה 05.06.2011, 16:44
הודעה #16

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 9,397

ייפתח נושא רשמי, אל דאגה. הוא התעכב מסיבות לא ברורות, אבל יהיה בסדר.
בכל מקרה, המנגה היא ממש לא לבנות בלבד! היא לא השוג'ו הטיפוסי של אניאוהבתאותוהואאוהבאותיאנחנולאיכוליםלהיותביחד.
יש סיבה למה מנגה נבחרת, אתם יכולים לסמוך עלינו בקשר לזה.

--------------------

+Quote Post
Dannyboy
הודעה 05.06.2011, 16:49
הודעה #17

AKA Swipe
סמל קבוצה

^סוףסוף תגובה לעניין... טוב ווליום 1... here goes nothing

--------------------

+Quote Post
Yami Tenshi
הודעה 05.06.2011, 16:51
הודעה #18

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 9,397

המנגה היא, אם תשים לב, חמישה ווליומים בלבד, וקורה בהם הרבה. כך שאין רגע משעמם. האנימה היא זהה כמעט לחלוטין, ולא נעשו בה שינויים מעלילת המנגה - מה שדי נדיר למצוא. כך שאם לא תרצה לקרוא את המנגה, האנימה גם בסדר (12 פרקים).

--------------------

+Quote Post
TomerTop
הודעה 06.06.2011, 03:33
הודעה #19

Go Wild Thorny Boys
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 46,189

שוג'ו זה ז'אנר כל-כך חסר טעם וממוחזר שאני מקבל צמרמורת רק מלראות אותו לצד אחת המנגות שתיכננתי לקרוא, גם אם היא מנגת אקשן.
כמות המנגות השוג'ו שמכסות את אתרי הקריאה הישירה, והתקציר שלהן שנראה כאילו הועתק והודבק עם שינוי קל בביטוי והשמות רק מצדיקות את הטענה שלי. המנגות היחידות שאיכשהו באמת התעניינתי בהן זה קימי ני טודוקה וגם זה רק בגלל שהאנימה גררה אותי אליה (למרות שבמהרה עזבתי אותה, כשהייתה הכרזה על העונה השניה לאנימה) וקאיצ'ו ווא מייד-סאמה (שוב, בגלל האנימה), שגם הן לא בדיוק חידשו שום דבר מהנוסחא המקורית.

הגעתי למסקנה ששוג'ו הוא פשוט ז'אנר שבמגזינים שלו, כנראה, אין שום תחרות או הגבלה בנוגע לעלילה, וזה כנראה מסביר למה כל מנגת שוג'ו נראת, מצויירת ובסופו של דבר מביאה אותך בדיוק לאותם טוויסטים השקודמת שבדקת הביאה, ולכן החלטתי לראות רק אנימות מבוססת על שוג'ו, בהנחה שאם סטודיו לוקח על עצמו לעשות עיבוד למנגת שוג'ו, כנראה ויש בה משהו שונה, והשיטה לא הטעתה אותי במיוחד.

תפסיקו להציק לבן אדם, ששאל אם הוא התעניין במנגה או לא, ותביאו לו תשובה ישירה. רוב הסיכויים שהמנגה לא תשנה לך שום דבר בנוגע לתפיסה שלך של הז'אנר, ולא תחדש לך כלום אלא אם כן היית מנותק לחלוטין מז'אנר הרומנטיקה (c'omon, לפחות טיטניק). אל תצפה ליותר ממה שתמצא בספר של סטפני מאייר (דמדומים).

---

בנוגע לבחירה, PASS. אני כבר ראיתי את הפרק-שניים הראשונים באנימה, אם אי-פעם אמשיך את הסדרה זה כנראה אהיה שם.

עריכה:
אה, ומי ששם את העדכון בפייסבוק, כניסיון אולי 'לרדת' על המשתמש ששאל את השאלה הוא fucking jerk.

--------------------

+Quote Post
Nona Chan
הודעה 06.06.2011, 07:59
הודעה #20

To the beginning
סמל קבוצה

זה לא "לרדת" עליו.
זה לנסות לעורר דיון סביב השאלה.
(ולא, לא אני שמתי את הלינק, אבל זה לא משנה)

--------------------

+Quote Post

2 עמודים V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 15.07.2019 , 22:35