IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

הוכן עבור הפורום ע"י: C I E L O

Closed TopicStart new topic
> Bleach: The Transformation, Rp Game
Van Gogh
הודעה 08.09.2010, 21:54
הודעה #1

Fucking A' Man
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 62,270

זה בעצם משחק ביונד?

ביונד זאת תוכנה המאפשרת לך לפתוח ולשחק במשחקים בכל מיני סוגים כמו אנימה, פעולה, אסטרטגיה...
ביונד היא תוכנת 2D והגרפיקה לא מדהימה אם אומרים תאמת.
בשביל להפעיל משחקי ביונד אתם צריכים להוריד את התוכנה הבאה:
http://www.byond.com/download/build/440.1018_byond.exe
צריך גם להרשם:
https://secure.byond.com/?page=Join
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

האב:http://www.byond.com/games/Yourlol/BleachTheTransformation
IP:
byond://79.177.130.138:30000- מזה משחק RP?

במשחק RP אתה משחק את הדמות, יש עלילה מרכזית ועלילה משנית בה כל שחקן קשור יכול להכנס איכשהו.
יותר קך לשחק RP אם יש לך כבר עלילה לדמות שלך, אופי ומאפיינים, וכך אתה יכול לשחק את הדמות לפי האופי ובצורה מדוייקת ומהנה יותר.

הסבר על רפ, קרדיט לאור(סנסאי ):

ספוילר:
ספוילר:
הסבר על RP ועשיית הדמות יותר מורכבת – תודה לאור ולמיכאל גורדון מי שזה לא יהיה XD
ספוילר:
"טכניקה קלה מעולם התיאטרון פשוט מוסיפים מים ומערבבים"
נתחיל ישר כדי לא להתבלבל,
נגיד אני מתחיל משחק בליץ ויוצר לי דמות, עכשיו אני צריך להתחיל לשחק את הדמות הזאת, ואני לא רוצה דמות שטוחה שמדברת כמוני או כמו קריקטורה שראיתי אתמול בקולנוע.
אני רוצה שתיהיה לדמות איזו שהיא אמיתיות.
הדמות במשחק עושה דברים, אחרת האדמינים יצעקו עלי שאני עציץ!*

לכל דמות יש בסיס כל שהוא שנוצר מעולם הסיפור שאפשר להשתמש בו ליצור משהו, אבל נניח שאין לנו גם את זה, אז מה שעושים זה פשוט:

הטכניקה מתחילה מכאן, תופסים משהו שהדמות רוצה או עושה. אנחנו יודעים שדמות הקפטן שלי הפכה לקפטן קומנדר. עכשיו אנחנו שואלים למה?
למה הוא עשה את זה? התשובה האפשרית יכולה להיות:
כי לא היה מחליף לאקי-סמא והוא בידיוק קפץ על המציאה, למה? כי תמיד חיפש היזדמנות להראות שהוא אחראי ועד עכשיו לא ניתן לו צאנס. למה?
כי הוא לא טיפוס נדחף ששואף לכוח, הוא מחכה בצד לתורו. הופ, יש לנו דמות.
בתיאטרון קוראים לזה רצון על. "רצון העל של הדמות שלי היא להצליח להחליף את אקי סמא כדי להראות שהיא אחראית. בגלל שהיא חיכתה עד עכשיו אנחנו מניחים שהיא צנועה, יכול להיות ביישנית קצת, ואולי ענווה."

בואו ננסה כיוון אחר.
-כי פיתאום אקי סמא נעלם, והיה צריך למצוא לו מחליף, למה?כי הדמות שלי רצחה אותו על מנת לכהן כקפטן קומנדר. למה? כי היא תמיד שאפה לכוח, היא יצרה את העולם יחד עם אקי סמא והוא קיבל את כל התהילה. ושהיא ראתה איך הוא מתייחס לגרימג'ו היא פשוט החליטה לפעול.
עכשיו זה משהו אחר לחלוטין, מה שמניע את הדמות שלי עכשיו זה הרצון לכוח והערצה, על כל מחיר.

בדרך כלל, 2 למה צריכים להספיק. אנחנו שואלים עד שיש לנו תחושה שיש לנו דמות ביד. עד שאנחנו מקבלים משהו שמניע אותה או עד שאנחנו מרוצים.
עכשיו נשאר רק להוסיף לדמות התנהגות אופיינית . למשל, יכול להיות שהדמות הראשונה שלי תיהיה אחראית,לא שוויצרית ורברבנית ותמיד תנסה להוכיח את עצמה בתפקיד.
והדמות השניה יכולה להיות זיוף אחד גדול. נחמדה כלפי חוץ כדי שהשיניגמים יאהבו אותה, מצד שני תמיד שומרת על עמדת כוח ומחסלת כל איום. בעוד סוד נורא שמור בתוך ארונה..

עכשיו יש לנו רצון על ויש לנו היתנהגות אופיינית. עכשיו, שקורה משהו במשחק אנחנו יודעים מתוך מה הדמות תגיב אליו, ובאיזו צורה סביר שתעשה את זה. לתגובות
של הדמות יהיה עכשיו אופי. אם היא גיב באופן שונה-זה יהיה מיוחד. יותר מזה, עכשיו קל יהיה לנו להציב לדמותנו מטרות משחקיות.
קל יהיה יותר לפעול מתוכה וחשוב מזה, כשהדמות תפעל, זה יהיה מתוך היגיון פנים משחקי משל עצמה.

למען האמת הטכניקה הזאת זה ליותר למצוא משהו מהיר ביד, אבל גם אנשים שבונים דמות עמוקה או דמות עם סיפור ארוך. גם במקרה כזה, מועיל מאוד לשאול למה .
לקחת יותר זמן, למצוא סיבות עמוקות יותר. כך גם עם ההתנהגות האופיינית . אבל הטכניקה היא אותה טכניקה.

כדי שתבינו את הנושא יותר טוב, אני יתן עוד איזה כמה דוגמאות** ביסיסיות, בלי סיפור מאחורי זה.

ג'ון היצטרף לסקווד 13. למה?כי הוא שמע שזאת היחידה היחידה שצריך להבחן כדי להכנס אליה והוא ראה את חוזק הקפטן והחליט לנסות, למה?
כי הוא תמיד רצה להיות חזק, למה? כי בילדותו תמיד הוא היה חלש, ואנשים צחקו עליו והוא מרגיש שהוא חייב להוכיח את עצמו.
אני מניח שההיתנהגות האופיינית של אדם זה יהיה מישהו שכל הזמן ינסה להוכיח את עצמו לכולם, גם מול החלשים ממנו וגם מול האנשים שידעו שהוא שווה.
אני מניח שהוא יהיה טיפוס שיקח ברצינות כל פגיעה, עד איזה גבול הוא מוכן להגיע כדי להתחזק זה כבר שיקול דעתכם.

בא ניקח כיוון שונה לגמרי.
ג'ון היצטרף לסקווד 13, למה? כי הוא שמע שזאת היחידה היחידה שצריך להבחן כדי להכנס אליה, למה? הוא הניח, שבגלל שזאת היחידה הכי יוקרתית מקבלים שם הכי הרבה כסף. למה?
כי הוא בעצם שקוע בחובות, ואם הוא ישיג כסף מהר יפנו את משפחתו מהבית, למה? כי אביו שתיין, הוא הפסיד את כל הכסף בהימורים ונשאר בלי פרוטה.
למען האמת זה דמות על אותו פרנציפ, רק שבמקום שהיא רוצה להשיג כסף היא רוצה להשיג כוח. הוא כינראה טיפוס אחראי שנאלץ לסבול את אביו השתיין..שוב, כמה הוא מוכן לעבור את הגבול להשיג כסף-לשיקול דעתכם.

כל ההיתנהגות האופיינית והרקע זה משהו שעולה לי ב-5 דקות, אתם יכולים להמציא מעצמכם ולשנות, זה שאני כותב את זה כך זה לא אומר שזה כך.
וברגע שיש לכם יותר בשר לדמות, או אם הדמות שלכם נכנסה לסיפור ויש לה היסטוריה, יש יותר על מה לשאול למה?
בואו ניקח דוגמה אחרונה וזהו. למען האמת אני לא עושה את זה טוב, אני צריך להתחיל מאיזו דמות אני רוצה שתיהיה. אבל במידה ואין לי דמות או רעיון אני עושה את הדוגמה שלמעלה.
בואו נדגים מה אני עושה אם יש לי רעיון.

ג'ון הוא דמות ששונאת להתאמן ועושה את זה רק בגלל שהקפטן מצווה עליה, כל מה שהיא רוצה זה לשבת בשקט כל היום ולהינות מהשמיים הכחולים. למה?
כי היא שונאת מלחמות. למה? כי היא בעצם זוכרת את חייה כבת אדם ואת הסבל שנגרם לה שם(כאן אפשר להכניס כל מה שעולה על דעתכם בקטגוריית "סבל")
שהיא הגיעה לעולם הנשמות ולמדה באקדמיה, היא הבינה שזה מקום שקט שבא תוכל לנוח טיפה. עד שהקפטן נפץ לה את האשליה וזרק אותה למציאות.

ההיתנהגות האופיינית של הדמות הזאת מאוד מעניינת. בגלל שהכנסתי פה קצת בשר אפשר לקחת את זה להרבה כיוונים מעניינים. אפשר לעשות דמות עם פחד להלחם בגלל משהו שקרא לה? אפשר להוסיף לה פלאשבקים על הזוועה שהיא תגיע למקומות מסויימים בעולם בני האדם. אפשר להמציא דרך מגוונת למותה בגלל שהיא זוכרת את זה, ולהכניס את זה מאוחר יותר.
אפשר שהיא תתנהג באחת שתמיד מתחמקת מהקפטן ופקודותיו מהסיבות הנ"ל והיא או תיהיה פחדנית, או שהיא אפשר לסמוך עליה ומה שמניע אותה זה הרצון לשקט ולמניעה מאלימות. זאת דמות מאוד מעניינית ואפשר להוסיף עליה עוד דברים פה ושם.
(רק שתדעו שבעיקרון אני לוקח את רעיון הדמות הזאת . אז את הדמות הזאת אל תגנבו בבקשה )

בכל מקרה תם המדריך, אני מקווה שזה עזר למישהו , אור.

מדריך לRP כללי (תודה לפורום לאס נוצס ולBS על התרגום):
ספוילר:
ספוילר:
טוב אז נתחיל:
1. לבחור שם RP: זה אומר לבחור שם שבאמת יכול להיות קיים ולא סתם BON123 או משהו כזה
דוגמא: Senko Yumi
שם הRP נשמע יותר טוב אם זה שם יפני אבל זה לא ממש משנה

2. אם אתה תוקף מישהו אז תעשו RP (כמובן שבדוג'ו לא חייבים). אל תלכו סתם ותתקפו אותם, אתם צריכים איזשהיא סיבה מסויימת אחרת זה לא ממש RP.

3. לא עושים GOD MOD
לדוגמא: **Senko Yumi come to Yano and pull his hair and make him screem like a baby.** דבר כזה אומנם אפשרי אבל אתם לא יכולים לכפות על מישהוא לבכות זה ממש אסור זה כאילו אתם אלוהים וזה אסור!

4.אם אתם עושים RP בהתקפה תנו קצת זמן לאיש השני להגיב ואל תתקפו ישר.

5.תשחקו את הצד שלכם: למשל אם אתם שיניגמים אז אתם שונאים הולואים וארראנכארים. אם אתם קווינסי אז אתם שונאים שיניגאמים ואם אתם הולואים אז אתם שונאים הכל!*
* במשחק כרגע יש רק שיניגאמים אז זה לא כזה אפקטיבי כרגע אבל כן בעתיד

6.אל תיהיו אדיוטים: אל תנסו לאנוס משהיא בRP או משהוא זה סתם טפשי ולא ממש נחוץ.

7. בבקשה תמנעו מלעשות סקס בפומבי בRP, לכו לאיזו פינה מרוחקת אם אתם כל כך רוצים אבל ללכת ככה ולפגוש שני אנשים עושים סקס זה חולני.

8.אל תחסמו כל התקפה! תיהיו גברים קחו מכה.

9.אם יש לכם שיחרור כמו למשל שיקאי או באנקאי, תעשו לזה RP לא משנה איפה מול אנשים בקרב בכל מצב RP!

10.אם בא לכם תעשו RP גם באימונים, זה יותר נחמד ככה וככה אתם גם מתאמנים על RP.

11.אל תעשו משהו שקשור בכם אם אין לכם את זה, למשל אם אתם בלי נעליים אתם לא יכולים לזרוק את הנעל שלכם למשהו בראש כי אין לכם נעל הבנתם?

12.תנסו להשתמש בדיבור נכון ולא בשימנים למשל:"we dunt wunt 2 c ppl tipin lyk dis wen rpin", אני מאמין שהבנתם את העיקרון.

13.ברגע שאתם יוצרים דמות חדשה, אתם לא יודעים כלום על שיניגאמים הולואים וכד'. אתם צריכים לגלות את זה לבד!

14.*הולאים יכולים לתקוף כל אחד בלי RP כי הם רעים אבל אם הם תוקפים הולואים אחרים הם צריכים RP כמו גם להרוג אותם

*אין בנתיים דברים אחרים חוץ משיניגאמים אז בעתיד זה יכנס לתוקף

חוקי הRP

טוב אזאם אתם רוצים לדעת לעשות RP טוב כדאי לכם לזכור את 4 הדברים הבאים:

1.האם אתה יכול?

אתה צריך לעשות RP רק כשאתה יכול לעשות אותו ולא כאשר אתה לא יכול לעשות אותו (כמו מקודם בGOD MOD)
דוגמאות:
אם השחקן פצוע מתקיפה של הולו אז הוא לא יכול להיות בתפקוד מלא רק אחרי שהוא בטיפול
אם השחקן חלש פיזיקלית אז הוא לא יכול להרים דברים כבדים וכו'

2.האם כדאי לך?

כשאני אומר לך אני מתכוון לדמות שלך, למשל האם כדאי לך להלחם האותו איש או אישה או שאם תלחם תמות
בד"כ אם אתה לא יודע את הכוח המדוייק של אותו אדם לא כדאי להלחם בו אבל בתוך המשחק, זו בחירה שלך!

3.האם אתה צריך?

אנשים אחרים גם אוהבים RP נכון? אז תן להם להנות מזה אבל תהנה גם אתה(זתומרת תתחשב בהם)
אם אתה אוהב להלחם עם סכינים אל תשתמש בעצמות של אנשים שאתה הורג בשביל זה, זה חולני ואז האיש השני יוצא נכה כשהו לא רוצה!

4.איך אתה?

טוב עכשיו זה החלק הכי חשוב (כולם כמעט נופלים בלעשות את החלק הזה)
איך אתה מתאר את הפעולה שעשית:

הנה דוגמא:
-Gorden Freeman destroyed the Strider and kept running.-

טוב נו זה היה מאוד משעמם

עכשיו אחד טוב:
-Gorden Freeman knelt down on one knee placing his rocket launcher on his shoulder. Odds are he'd only get one shot at this, so he had to make it count. He pulled the trigger and kept the lazer pointed targeted on the Strider's leg, smiling as it connected and blasted the mechanical monstrosity to the ground. Were he not seemingly mute, he'd probably have said a clever one-liner.-

נראה אחרת לגמרי לא כך?

אם תגיעו לרמה כזאת אתם צריכים לעשות RP בלי סוף אבל ברמה הזאת אף אחד לא יתעלם ממכם כאפיש?

יאללה מוכנים? להתחיל להפציץ בRP!!!

כרדיט לפורום אחר (של LN) על המדריך (ולBS על התרגום.!)

טיזר:
בשיפוצים D:

חוקים:
1. לא לקלל/להספים
2. לא AFK TRAIN
3. אסור לרשום שמות כמו @#$@#$@#$דגכדגכדג#$%$#% זה משחק RP
4. להנות
5 לא להמציא דברים לא הגיוניים ~~לולו הקווינסי יורה סרונ ענקי בזמן שהוא לובש מסכת הולו~~
6. בבקשה! לא להתחיל להמציא פרטים על העלילה, אם מחפשים חפץ, אל תמציאו שהוא בתוחכם או שיש לכם אותו, כי מן הסתם הוא נמצא איפשהו
ברפ ואתם לא יודעים(סתם דוגמא)
7.תנו קרדיט מיטורף לאריק כי הוא כתב את הנשוא ואני העתקתי XD

לגבי הרמות במשחק אחרי רמה 80...
זה הולך לפי זמן של רפ, אם הוא ראשי, עם כמה אנשים הוא וכו'
ברפ ראשי על כל שעה תקבלו 5 רמות, אם היה רפ של 5 שעות תקבלו 30 רמות.
על כל שעה ברפ שהוא עם חבר\אדמין תקבלו 2 רמות, במקרה והרפ נמשך יותר מ5 שעות תקבלו 16 רמות.
אני מקווה שזה ברור cool.gif
צוות:
אני(Yourlol)
ph34r.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
adiiiiiii
הודעה 10.09.2010, 01:17
הודעה #2

ספאמר במסווה
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 65,068

אני אוהב את המשחק D:

+Quote Post
Kaiser
הודעה 10.09.2010, 14:13
הודעה #3

ג'ונין
סמל קבוצה

משתמש מספר: 55,913

המשחק עובד ובקרוב יתחיל הRP וכדי להלהיב אתכם יותר אני מביא תמונה של הסקין שעיצבתי:

+Quote Post
Inglourious Bast...
הודעה 11.09.2010, 00:25
הודעה #4

Bebop.
סמל קבוצה

משתמש מספר: 17,914

אתה צוות של איש אחד?
מקווה שהמשחק יפעל טוב :]

--------------------

כמו שלימדתי אותו D:

+Quote Post
Leo Fender
הודעה 11.09.2010, 21:16
הודעה #5

Hey Joe!
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 15,882

אני מכיר את הנושא XD
אחד לאחד רשמת, אפילו את הטיזר שבשיפוצים XD

איך יש לך את הסורס שלי 0_0

לא רציתי להפיץ אותו... בכל מקרה, אם כבר אתה משתמש בו, אני אשמח אם לא תשלח אותו לאף אחד...

+Quote Post
Van Gogh
הודעה 13.09.2010, 15:05
הודעה #6

Fucking A' Man
סמל קבוצה

משתמש מספר: 62,270

קדימה אנשים, כנסו! יש כבר 2 אנשים בפנים, המשחק נפתח מחדש.
כשהיו 6 אנשים אני אתחיל עם הרפ D:

+Quote Post
Manor45
הודעה 13.09.2010, 15:31
הודעה #7

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 68,016

חחחח אני בפנים נקווה שהRP יהיה טוב ohmy.gif

--------------------
99.9% מהפורום לא קראו את החוקים כאשר הצטרפו לפורום אם גם אתם לא קראתם, הוסיפו משפט זה לחתימתכם.

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 21.10.2019 , 14:26