IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

Reply to this topicStart new topic
> משו"ב תכנות, כי משום מה אין ם:
kingblade
הודעה 02.12.2011, 14:22
הודעה #1

Manga is a gamble
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 13,179

משוב תכנות

כי מישהו צריך להגיד כשננכנסו לרקורסיה בלי תנאי עצירה

הנושא הזה מיועד לכם, המשתמשים, כדי שתוכלו לכתוב לנו מה שבא לכם. הערות, תלונות, הארות,רעיונות, שאלות, פירגון וכו'..
אבל כמובן, לשמור על צורת כתיבה מכובדת ולא להספים.

אתם יכולים להתייחס לדברים יותר ספציפים כמו:
*הדרך שבה מנוהל הפורום.
*אם יש לכם רעיונות לקידום הפורום בכל תחום שהוא.
*אם יש לכם תלונות, הערות וכל הדברים שכבר כתוב למעלה.
*ביקורת חיובית/שלילית. (אל תחששו לכתוב מה שיש לכם)
*אם אתם רוצים שנתייחס לדברים מסויימים.

... אז כן, זה מועתק כמעט לגמרי מפורום דיבורים, תתבעו אותי. אבל אנחנו צריכים משו"ב וכתבו את זה שם יפה D:
בכל מקרה, אל תתביישו להגיב, נתייחס להכל.

--------------------

תודה לAlgiz על החתימה ^^
I dont LIE - I Create a new TRUTH
Go to the top of the page

+Quote Post
Bluexx
הודעה 02.12.2011, 14:50
הודעה #2

Programming Maggot
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 117,404

Deadest forum in the entire anime-il community.
וזה לא שחסרים תוכניתנים בפורומים שלנו.

כל פעם שאתם מרימים משהו קטן יש פה התקהלות של לפחות 5-8 איש.
-צריך למשוך לפה את כל הקודרים והקודרים בפוטנציה מיתר הפורום
-צריך להתנהל בצורה אקטיבית יותר, גם אם על סף היפראקטיבית, פעילויות עם השתתפות מינורית בכמות מכובדת עדיפות על פעילות מסיבית אחת פעם בחודשיים
-צריך לחשוב על נושאי שיחה אפשריים בפורום ולעודד אותם, אין לי בשלוף אבל אנחנו ריקים מתוכן
-צריך לעודד פרויקטים פרטיים שיהפכו להיות נושאי שיחה, אין סיבה שאנשים יפרסמו את הפרויקטים שלהם (אם הם עושים אותם) רק בשלב האחרון, צריך לעודד יצירת נושאים לפרויקטים גם אם הם רק בגדר רעיון וגם ובעיקר אם זה יגרום להצפת נושאים פה, הצפה עדיפה על ריח המוות שמסתובב פה.
-צריך לעודד open source בצורה מובהקת, בכל הזמן שהייתי פה לא ראיתי פרויקט שבו 2 תוכניתנים מהפורום הזה ישבו ביחד ועשו משהו, אין סיבה שזה לא יקרה.
-צריך לפעול לשיתוף פעולה עם הפורומים של גרפיקה ואומנות ויצירה, הסבירות שפרויקטים בצורת משחקים יהיו פה הרוב המוחלט היא גבוהה מאוד ויצירת גרפיקה היא דבר איטי בשביל רוב התוכניתנים מה גם שאין לי ספק שהגרפיקאים היו שמחים לראות את היצירות שלהם קמות לתחיה, אין סיבה לא לפעול לשיתוף פעולה בין הפורומים שלנו ולפעול למען יצירה משותפת.
-משחקי חברה זה לא מילה גסה, אם פורום אנימה יכול ופורום משחקים יכול ואין משחקי חברה רק בפורום דיבורים אז גם לנו מותר שיהיו כמה!

קחו לתשומת ליבכם.

+Quote Post
ksu
הודעה 14.07.2012, 21:58
הודעה #3

סמל קבוצה

קבוצה: מוערכים
משתמש מספר: 30,796

אני לא מתכנתת יותר מדי זמן, ואף פעם גם לא ממש יצא לי לתכנת ב- C++... אבל אני אשמח אם מישהו יוכל להגיד (מבחינת אפשרויות) מה יותר טוב... C, C++ (או אולי אפילו C#)?
כלומר, באיזו שפה יש פחות בעייתיות להשתמש באפשרויות נרחבות (בשפה אחת נניח אי אפשר לתת פקודה מסויימת שאני צריכה... קרה לי בעבר).

וגם יצא לי פעם לקרוא איפשהו שבשפת C# יותר נוח לעבוד עם משחקים או עם דברים שאנשים יכולים להתחבר אליהם ברשת, תקנו אותי.

--------------------
מיאו~

+Quote Post
Doctor Shinobi
הודעה 14.07.2012, 22:38
הודעה #4

כשף כרובים
סמל קבוצה

משתמש מספר: 11,987

זה לא המקום הנכון לשאלה, היה יותר נכון לפתוח על זה נושא חדש. אבל אם כבר הגבת פה אז אני יענה : זה תלוי. C זה פשוט גרסה ישנה יותר של C++, אני לא חושב שיש טעם ללמוד אותה בפני עצמה ולא ללמוד ישירות C++. היתרון של C++ זה באמת שהיא מהירה יותר, אבל היא ישנה ולא ממש נוחה. היא לא מנהלת זכרון בשבילך כמו C# והקוד בה נוטה להראות הרבה יותר מגעיל מאשר C#. לC++ יש יתרון שתאורתי לא אמור להיות בC# וזה שC++ יותר cross platform ואפשר לקמפל אותה ליותר מערכות הפעלה בזמן שC# אמורה להיות נעולה רק לווינדוס. אני אומר שזה רק תאורתי כי אפשר לקמפל את C# עם mono במקום עם visual ואז טכנית אפשר לקמפל את C# לעוד מערכות.

אז מה בעצם עדיף? זה תלוי מה את צריכה. אני כבר ממזמן הפסקתי להמליץ על C++ למתחילים כי רובם פשוט לא באמת צריכים את זה. אם את רוצה לבנות משחקים ותוכנות את תעדיפי משהו שיהיה לך פשוט ונוח יותר בתור מתחילה. את לא הולכת לעבוד בadobe או valve בזמן הקרוב ככה שC++ זה די מיותר למתחיל. ככה שאם באמת את רק רוצה לבנות דברים קטנים עדיף לך ללכת על C#.

--------------------

+Quote Post
ksu
הודעה 14.07.2012, 23:13
הודעה #5

סמל קבוצה

ציטוט(Doctor Shinobi @ 14.07.2012, 23:38) *
זה לא המקום הנכון לשאלה, היה יותר נכון לפתוח על זה נושא חדש. אבל אם כבר הגבת פה אז אני יענה : זה תלוי. C זה פשוט גרסה ישנה יותר של C++, אני לא חושב שיש טעם ללמוד אותה בפני עצמה ולא ללמוד ישירות C++. היתרון של C++ זה באמת שהיא מהירה יותר, אבל היא ישנה ולא ממש נוחה. היא לא מנהלת זכרון בשבילך כמו C# והקוד בה נוטה להראות הרבה יותר מגעיל מאשר C#. לC++ יש יתרון שתאורתי לא אמור להיות בC# וזה שC++ יותר cross platform ואפשר לקמפל אותה ליותר מערכות הפעלה בזמן שC# אמורה להיות נעולה רק לווינדוס. אני אומר שזה רק תאורתי כי אפשר לקמפל את C# עם mono במקום עם visual ואז טכנית אפשר לקמפל את C# לעוד מערכות.

אז מה בעצם עדיף? זה תלוי מה את צריכה. אני כבר ממזמן הפסקתי להמליץ על C++ למתחילים כי רובם פשוט לא באמת צריכים את זה. אם את רוצה לבנות משחקים ותוכנות את תעדיפי משהו שיהיה לך פשוט ונוח יותר בתור מתחילה. את לא הולכת לעבוד בadobe או valve בזמן הקרוב ככה שC++ זה די מיותר למתחיל. ככה שאם באמת את רק רוצה לבנות דברים קטנים עדיף לך ללכת על C#.

אז C# אפשר להשתמש בשביל כל מיני תוכנות קטנות? סתם לדוגמא, אפליקציות, משחק דו מימדי, צ'אט לאנשים... לזה הכוונה? (כי כמו שהבנתי עדיף C# על ג'אווה כי ג'אווה איטי)
לפי מה שהבנתי C++ זה לא למתחילים, אני לא בדיוק מתחילה אבל גם אף פעם לא באמת בניתי פרוייקט גדול (מדי) לכן החלטתי שהגיע הזמן. בכל מקרה, לפי מה שהבנתי C++ הוא מאוד עוצמתי (אבל משום מה מסובך).

אז C# לדברים קטנים ונחמדים (ושימושיים), וC++... לדברים גדולים? (כמו משחקים, תלת מימד?, עוד רעיונות?...XD עריכה: MMO למיניהם...)

אני פשוט לא יודעת במדויק מה אני רוצה ולכן אני שואלת, אבל אולי באמת כדאי שאתחיל עם "גרסא קטנה" של הפרוייקט בC#... ואם אוהב אותו אז פשוט אוכל לתכנת אותו בC++. מומלץ לעשות ככה?

פשוט אם C# נורא מוגבל מבחינת מערכות הפעלה, וג'אווה איטי, וC++ מבזבז זמן... לכל דבר יש את החסרונות שלו. ואני בספק שאפשר לעשות בדיוק את אותו הפרוייקט בכל השפות, כי גם לכל שפה יש את המגבלות שלה, נגיד אפשרויות שיש בC# לא יהיו בג'אווה וההפך... (חוץ מזה שג'אווה איטית, נורא לא אהבתי אותה כי היו חסרים לי בה דברים).

ההתלבטות גדולה וקשה. אני מניחה ש"להתחיל" אפשר עם משהו נוח כמו C#. אבל מבחינת מה "הכי טוב" כנראה שזה C++?

אם ככה, מומלץ לעבוד עם C# ואחר כך כבר להתקדם לC++? (ביחוד אם מדבור במעבר מפרויקטים קטנים לגדולים?)

--------------------
מיאו~

+Quote Post
Doctor Shinobi
הודעה 15.07.2012, 07:19
הודעה #6

כשף כרובים
סמל קבוצה

אה... תראי, זה בעיקר עניין שחברות גדולות יש להן כסף לבזבז על זה שתיהיה מתכנתת C++ ולא C# כי יקח יותר זמן לפתח בC++. אין באמת מגבלות בC++ שאמורות להפריע לך, ואפשר גם עם C# לבנות תוכנות גדולות ומשחקי תלת מימד. אני בכל מקרה ממליץ לא להתחיל עם C++.

--------------------

+Quote Post
ksu
הודעה 15.07.2012, 09:34
הודעה #7

סמל קבוצה

ציטוט(Doctor Shinobi @ 15.07.2012, 08:19) *
אה... תראי, זה בעיקר עניין שחברות גדולות יש להן כסף לבזבז על זה שתיהיה מתכנתת C++ ולא C# כי יקח יותר זמן לפתח בC++. אין באמת מגבלות בC++ שאמורות להפריע לך, ואפשר גם עם C# לבנות תוכנות גדולות ומשחקי תלת מימד. אני בכל מקרה ממליץ לא להתחיל עם C++.

אה biggrin.gif לא להתחיל עם C++ זה כבר לא משנה כי אני לא בדיוק 'מתחילה'. בכל אופן, אני רוצה כרגע באמת לעבוד על משהו לא מסובך מדי, אני מאמינה שאני לא ארצה לבזבז זמן יקר על הסתבכות בC++. אז אני אשאיר את זה לאחר כך - תודה!!!

--------------------
מיאו~

+Quote Post
xTai
הודעה 21.11.2012, 03:47
הודעה #8

Joy and sorrow
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 64,583

טוב, יישמע קצת לא קשור אבל רציתי להעביר משוב על הנושאים שיש בפורום - לטובה.
יש כאן לא מעט נושאים שדי נחמד לדפדף בהם, בעיקר בזכות אורגד שפותח דברים ברנדומליות, הדיונים שרועי מוסיף וגם הנושאים של ים מדי פעם, כי הוא מסביר אפילו דברים בסיסיים ואני כן מצליחה להבין מה קורה לפעמים. יש עוד כמה שגם חשבתי שהנושאים שלהם נראים מעניינים.
אני לא ממש בטוחה איך בדיוק לרשום את זה, אבל זה פשוט שיש אווירה ממש נעימה ופתוחה בפורום, ורציתי לתת צל"ש קטן למשגיחים על מה שקורה כאן, גם אם הפעילות לא בשיאה.
אני מודה שלפעמים בשעות הזויות אני מציצה לפורום וקוראת דברים, ואני כל פעם חושבת כמה זה נחמד שכשכבר יש כאלה שמשתתפים בדיון אז יש תגובות רציניות ומדי פעם גם משתמשים שמשקיעים ומסבירים ומוסיפים וכו'. כשזה נוגע לתכנות, בסופו של דבר כן צריך לדעת על מה אתה מדבר כדי להשתתף וזה מעלה את הרמה של הדיון כולו, ככה זה נראה לי אישית. גם חלק מהפרויקטים שאנשים עושים באמת נראים מגניבים וזה עושה לי חשק קטן מדי פעם לדעת איך הדברים האלה עובדים, אפילו שזה לא תחום שאני נמשכת אליו באופן כללי.

בקיצור, יש כאן דברים מגניבים ואני כן נהנית לגלוש פה לפעמים אפילו שאני לא מבינה כלום.
לילה טוב

--------------------

+Quote Post
kingblade
הודעה 21.11.2012, 10:44
הודעה #9

Manga is a gamble
סמל קבוצה

משתמש מספר: 13,179

זה באמת נחמד לשמוע את זה, תודה רבה (:

--------------------

תודה לAlgiz על החתימה ^^
I dont LIE - I Create a new TRUTH

+Quote Post
Doctor Shinobi
הודעה 21.11.2012, 13:11
הודעה #10

כשף כרובים
סמל קבוצה

אבל.. אבל זה לא נושא שאמורים להגיד לנו כמה אנחנו חרא מנהלים ?

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 18.06.2019 , 19:19