IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> ברוכים הבאים לפורום מנגה וקומיקס

3 עמודים V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> The Promised Neverland
TomerTop
הודעה 06.10.2016, 23:10
הודעה #41

Go Wild Thorny Boys
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 46,189

בליץ' נפלה בגלל חורים עלילתיים, לא בגלל שהpremis שלה לא היה ברור. אם זה היה המצב, הסדרה לא הייתה קיימת.
ולא, זה שאתה רוצה לראות משהו קורה לא אומר שאתה קורא מנגה בשבילו. אני שוב העלה את הטענה שאתה לא מגיע לצ'אפטר של נארוטו ומתאכזב כל פעם שהוא לא נהיה הוקאגה, אתה לא שם לראות את הpremis מתגשם, כמו שאתה לא קורא ניסקוי כדי לראות את ראקו וצ'יטוגה/הונדרה נהפכים לזוג. ואם אתה כן עושה את זה, אני בטוח שאתה במיעוט.

אתה אומר כל כך הרבה שטויות בניסיון לנצח בויכוח שנובע פשוט מהטיפשות שלך והחוסר יכולת שלך להבין עיקרון בסיסי של מנגות במגזין, שpremis לא קובע את אופי המנגה אלא המנגה קובעת את אופי המנגה. מנגת שוג'ו כנראה ולא הייתה שורדת במגזין, אבל זה שסדרה פשוט מתעסקת ברומנטיקה כהpremis העיקרי שלה, ומעבירה את זה בצורה שונאנית לחלוטין (כמו שהצגתי, דמות ראשית זכרית, בית ספר, harem, ecchi) עם עלילה שלא פוסחת על סצנות פנטזיה מוגזמות, היא לא שונה מסדרה כמו וואן פיס שפונה אל הפנטזיה שבלחימה. או כמו המנגת סומו שמתארת את הכל באיורים מפוארים ומוגזמים. או מנגת פוטבול שהופכת את השחקנים לאבירים על סוסים, שדים and other nonesense כדרך להעביר ספורט בצורה פנטזית.

ובאופן לא מפתיע אתה ממשיך עם אותה גישה שהביאה אותך לשאלה מפגרת כמו "למה ניסקוי במגזין? xD" ומוכיח שהראש הבלוק שלך לא מסוגל להבין איך הארם עובד.
חברים, מעכשיו To-Love Ru הוא לא הארם. זה לא משנה שיש לריטו מיליון וחצי בנות שרודפות אחרי הזין שלו, בתחילת הסדרה הוא נישא ללהלה therefore לא יכול להיות כאן הארם!!!111
kys

--------------------

Go to the top of the page

+Quote Post
Yammi Reckorrd-S...
הודעה 06.10.2016, 23:10
הודעה #42

Right now I'm in the twilight
סמל קבוצה

קבוצה: צוות בליץ'
משתמש מספר: 43,503

ארז ברצינות המהות שלך בסדרה זה שלופי יהיה מלך הפיראטים? כאילו אם הוא לא יהיה אז כל מה שהיה בדרך לא שווה כלום

ולגבי בליץ', אתה מדבר על בליץ' כאילו לה דמויות מדהימות שכתובות היטב והכל והן מושלמותתתת. שבאמת שלא, הדמויות בבליץ' ממש רעות. כולן נכנסות לקטע של "וואי איזה מגניב הוא" (שזה לא בהכרח רע, אבל גם לא עושה דמות לטובה)

--------------------

+Quote Post
chinpokomon
הודעה 06.10.2016, 23:41
הודעה #43

החבוי בצללים
סמל קבוצה

משתמש מספר: 4,050

ציטוט(TomerTop @ 07.10.2016, 00:10) *
בליץ' נפלה בגלל חורים עלילתיים, לא בגלל שהpremis שלה לא היה ברור. אם זה היה המצב, הסדרה לא הייתה קיימת.
ולא, זה שאתה רוצה לראות משהו קורה לא אומר שאתה קורא מנגה בשבילו. אני שוב העלה את הטענה שאתה לא מגיע לצ'אפטר של נארוטו ומתאכזב כל פעם שהוא לא נהיה הוקאגה, אתה לא שם לראות את הpremis מתגשם, כמו שאתה לא קורא ניסקוי כדי לראות את ראקו וצ'יטוגה/הונדרה נהפכים לזוג. ואם אתה כן עושה את זה, אני בטוח שאתה במיעוט.

אתה אומר כל כך הרבה שטויות בניסיון לנצח בויכוח שנובע פשוט מהטיפשות שלך והחוסר יכולת שלך להבין עיקרון בסיסי של מנגות במגזין, שpremis לא קובע את אופי המנגה אלא המנגה קובעת את אופי המנגה. מנגת שוג'ו כנראה ולא הייתה שורדת במגזין, אבל זה שסדרה פשוט מתעסקת ברומנטיקה כהpremis העיקרי שלה, ומעבירה את זה בצורה שונאנית לחלוטין (כמו שהצגתי, דמות ראשית זכרית, בית ספר, harem, ecchi) עם עלילה שלא פוסחת על סצנות פנטזיה מוגזמות, היא לא שונה מסדרה כמו וואן פיס שפונה אל הפנטזיה שבלחימה. או כמו המנגת סומו שמתארת את הכל באיורים מפוארים ומוגזמים. או מנגת פוטבול שהופכת את השחקנים לאבירים על סוסים, שדים and other nonesense כדרך להעביר ספורט בצורה פנטזית.

ובאופן לא מפתיע אתה ממשיך עם אותה גישה שהביאה אותך לשאלה מפגרת כמו "למה ניסקוי במגזין? xD" ומוכיח שהראש הבלוק שלך לא מסוגל להבין איך הארם עובד.
חברים, מעכשיו To-Love Ru הוא לא הארם. זה לא משנה שיש לריטו מיליון וחצי בנות שרודפות אחרי הזין שלו, בתחילת הסדרה הוא נישא ללהלה therefore לא יכול להיות כאן הארם!!!111
kys

BITCH PLEASE, כשתעלה נקודות טובות אז תהיה לך זכות לבקר אותי. שמת לב למה שרשמת בכלל? בליץ' נפלה בגלל חורים עלילתיים! יש גם את הפן שחצי מהדמויות שם היו על הפנים אבל אתה בעצמך אומר שמה שגרם למנגה ליפול זה חורים בעלילה. כשתבין מה זו עלילה תחזור לדבר איתי.
תתפלא אבל גם בסדרות שוג'ו יש הארם ואצ'י ודמות ראשית גברית ועלילה בבית ספר(שלעיתים יש בהן גם סצינות פנטזיה מוגזמות), רק שהן עושות הכל בצורה מעודנת יותר ופחות וולגרית אבל תרצה או לא ניסקוי הרבה יותר קרובה לשוג'ו מאשר לשונן(כמובן שהגברבריות שלך לא תרשה לך להודות בכך כי אם זה במגזין שונן אז זה חייב להיות שונן ולא ייתכן שיש לסדרות הללו קהל!)
איך הארם עובד? אולי אתה זה שלא יודע איך הארם עובד, כשיש לך זוג בסדרה זה לא הארם, TLR היא דוגמא מצוינת להארם, יש לך דמות זכרית שמוקפת בנשים שיש לו רגשות כלפי כולן(עם דגש לרגשות). זה הארם, להיות במשולש רומנטי כמו בניסקוי זה לא הארם לא משנה כמה רחוק תיקח אותך הפנטזיה שלך. כשאתה יוצא עם מישהי ויש בנות אחרות שמאוהבות בך זה לא הארם, אין פה הדדיות ברדיפה, בניגוד לריטו מ-TLR לדוגמא לראקו אין רגשות לבנות האחרות שמקיפות אותו חוץ מאונדרה וצ'יטוגה ולכן אין שום ערך לאהבה שלהן כלפיו מאחר ואין לו עניין בהן. זה חומר טוב לקומדיה של טעויות? אין ספק, אבל הארם לא ממש.

זלזול באנשים זו לא הדרך לפתח דיון, זו הדרך שלך להפגין בורות. אז באמת סליחה שנראה לי מוזר שמנגה אחת מתוך 40 קפצה לי לעין כי היא הייתה שונה מהאחרות וזה העלה לי סימני שאלה. אולי בפעם הבאה תנסה להסביר וללמד כמו בן אדם ולא כמו טרול.

Yammi Reckorrd-San - לראות את לופי מלך הפיראטים לדוגמא זה חלק מהמטרה שלשמה אני קורא את המנגה, חלק אחר זו באמת הדרך שהוא עושה לשם אבל הכל מסתכם בעלילה, אם לוואן פיס לא הייתה עלילה טובה לא הייתי קורא את המנגה וזה מה שאני מנסה להעביר, שאנשים קוראים סיפור בזכות עלילה, דמויות הן אלמנט שיכול לחזק את העלילה וגם יכול לשבור אותה אבל לעולם דמויות לא יצליחו להחזיק סיפור שאין לו שום גורם שימשוך את הקורא. לגבי בליץ' מעולם לא טענתי שיש בבליץ' דמויות טובות, להפך חצי מהן הייתי זורק לפח הזבל אבל מה שהפיל את הסדרה זה אינספור החורים העלילתיים שהיו בה והסאגה האחרונה שנכתבה בצורה גרועה ביותר, לא הדמויות.

--------------------

+Quote Post
TomerTop
הודעה 06.10.2016, 23:53
הודעה #44

Go Wild Thorny Boys
סמל קבוצה

אתה שוב מזיין את השכל בהתעלמות מהעובדה שהיא שסדרות לא מבססות את עצמן על הpremis שלהן, אלא על מה שהן מציגות בתכלס. מנגה יכולה להציג את עצמה כמנגת בלשות אבל אם כל מה שיש בה זה אקשן וקומבאט היא מנגת אקשן וקומבאט, לא בלשות. ניסקוי הציג את עצמו עם premis לסדרה רומנטית, שבתכלס היא סדרת שונאן לכל דבר.

אתה מבין שאתה בור כל כך ולא מודע לעצמך שאתה מבהיר בהודעה שלך את ההבדלים בין ניסקוי לבין מנגות שוג'ו ואז עדיין בא ואומר שטויות כמו "אז למה זה במגזין? xD Dx" ו"ניסקוי היא מנגת שוג'ו במגזין שונאן xD Dx". ולא, זה שיש לך זוג לא אומר שהארם לא קיים, זה אומר שאתה מתרץ לעצמך שזה לא הארם. אם סדרה מתרכזת במספר בנות שרודפות אחרי הזין של בחור, זה הארם.

שוב, לפי ההיגון השבור שלך, טוב לאב רו הוא לא הארם, כי ריטו נשוי ללהלה מאז שהוא נגע בחזה שלה בפרק הראשון. יש לך זוג? game over, לא הארם.
אפילו יותר מזה, לא רק שיצא וריטו מאורס ללהלה בגלל לחץ משפחתי, אלא גם יש לו חברת ילדות שהוא באמת אוהב בשם סאיירנג'י ורוצה להיות איתה. במהלך הסדרה הוא אפילו מפתח רגשות ללהלה ומתחיל לפקפק באהבתו לסאירנג'י.

אבל זה שונה לחלוטין מראקו ש...נכנס למערכת יחסים עם צ'יטוגה בגלל הלחץ של המשפחות שלהם, למרות שהוא באמת אוהב את חברת הילדות שלו הונדרה, ובמהלך הסדרה מפתח רגשות לצ'יטוגה שמטילים ספק על הרגשות שלו להונדרה.
שונה לחלוטין. אבל זה לא הארם, חברים, כי אתם מבינים בניסקוי זה זוג ובטו-לאב רו הם... זוג.

ואין פואנטה שאני אתנהג אליך במשהו חוץ מזלזול, העובדה שאני בכלל מתייחס להודעות שלך זה הרבה יותר מהכבוד שאתה צריך לקבל עם השטויות שאתה מוציא מהפה והחוסר יכולת שלך לשמור על קו היגיון אחיד.

--------------------

+Quote Post
Lambdadelta
הודעה 07.10.2016, 00:00
הודעה #45

Kuma SHOCK
סמל קבוצה

קבוצה: צוות אנימנגה
משתמש מספר: 32,309

ציטוט(chinpokomon @ 07.10.2016, 00:41) *
אם זה במגזין שונן אז זה חייב להיות שונן

אבל זה בדיוק ככה
לכן עניין הדמוגרפיה הזה בולשיט

ואוי נו כולם מחשיבים הארם לפי כמה בנות מאוהבות בבחור ולא אם זה הדדי

+Quote Post
TomerTop
הודעה 07.10.2016, 00:08
הודעה #46

Go Wild Thorny Boys
סמל קבוצה

אתה סתם מכניס עוד מידע לבלוק שגם כך קשה לו לקלוט השוואות בסיסיות וקווי היגיון שהוא עצמו יצר.
כל הדיון הוא בסופו של דבר הוא ניסיון להבהיר לו שזה שמנגה מתעסקת ברומנטיקה לא אוטומאטית הופך אותה לא שייכת במגזין שפונה אל נערים, במיוחד לא כשהיא מעבירה כל כך הרבה פנטזיות נעורים בה (כמו הארם, או הארקי פנטזיה-אקשן שהזכרתי) ומנסה לחבר את עצמה כ"כ לדמוגרפיה של הקורא (זכר, תלמיד בית ספר יפני). הוא פשוט מעדיף להתעסק בכמה שהינאטה וסאקורה מהוות חלק חשוב בפיתוח העלילה של נארוטו.

--------------------

+Quote Post
Ame
הודעה 18.11.2016, 15:05
הודעה #47

סאנין
סמל קבוצה

קבוצה: פקחים
משתמש מספר: 62,763

כריכה ווליום 1

--------------------

+Quote Post
Ame
הודעה 02.12.2016, 09:43
הודעה #48

סאנין
סמל קבוצה

קבוצה: פקחים
משתמש מספר: 62,763

עם יציאות של הכרך הראשון עושים פרסום די נרחב על מנת להגדיל מכירות.
רקעים לסמארטפונים להורדה
http://www.shonenjump.com/p/sp/1612/neverland_jc/

ארטבוק של היוצר יצא למכירה, לא ארטבוק שלו מהסדרה כמובן כי היא בקושי יצא אלא ארטבוק של ציורים ישנים שלו שהוא פירסם במספר מקומות כמו PIXIV, אם אתם מעוניינים לתמוך בו בצורה כזאת עד שהסדרה תצא באנגלית לקנייה זאת אופציה מאוד נחמדה

110 שקל אם תקנו מCDJAPAN כולל משלוח לישראל
http://www.cdjapan.co.jp/product/NEOBK-2031141

--------------------

+Quote Post
Eagle
הודעה 29.08.2018, 13:18
הודעה #49

ג'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 21,096

התחלתי לקרוא את המנגה השבוע. הגעתי לפרק 100 והנוכחי והיא פשוט מנגה מדהימה, מעולה וכול כך הרבה דברים נפלאים יש להגיד.
מצחיק לראות מה אנשים חשבו עליה לפני שנתיים ולראות היום איך היא אחת המובילות במגזין(מבחינת פופלאריות) שזה מרשים מאוד.
זכתה בתחילת 2018 באחד הפרסים הנחשבים(פרס שזכו בו בליץ, יו יו האקושי, פול מטאל אלכמיסט והרשימה ממשיכה)
אני חושב שהיא הולכת להמשיך ולהיות אחד ההצלחות של המגזין ובטח שעכשיו הולכת לצאת האנימה שלה בינואר הקרוב.

--------------------

Jack it, jack it, jackety-jack
Spankin' it, spankin' it, smackety-smack

+Quote Post

3 עמודים V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 15.11.2018 , 07:01