IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

Reply to this topicStart new topic
> הוצאה לפועל היברידית
legopart
הודעה 15.06.2017, 20:37
הודעה #1

גאנין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 132,796

*מכירים את הפירסומת הזו שעוקצת את העובדה שהשירות של היום הוא ממוחשב ללא מענה אנושי חיי ותמיכה ולכן דווקה אצלם יש מענה אנושי.
*כמובן שבמקרה הזה מדובר על בנק שאנשים מתייחבים שם על סכומי עתק כדי לקנות לעצמם בית.
** חשבתי לכתוב על כך מערכון פארודייה, על הדבר הנורא מכל כשבן אדם קורס כלכלית והדבר הראשון שהוא לא יכול לשלם זה את המשכנתא ושולחים עליו הוצאה לפועל ולוקחים לו את רכוש הבית ולבסוף את כל הבית לטובת סגירת חובות. אז כן... צובט לי בלב כל חגיגות הפירסום מסביב הדבר הנורא הזה שנקרא משכנתא.

מחשב נייד/ טאבלט על גלגלים כמו בפרסומת שלהם משמיע צלצול של פעמון/ נקישות על דלת הבית (כי אין לו ידיים).
הבעל שואל "מי זה?" המכשיר עונה לו "הוצאה לפועל היברידית", "יש לי צו בית משפט לעקל לך את הרכוש הבית, פתח את הדלת!", המנעול מסתובב, המחשב אומר "תוכל לפתוח כי אין לי ידיים"
המחשב נכנס פנימה ואיתו 2 בריונים.
הבעל שואל "מה אתם רוצים", המחשב עונה "יש לכם חובות לבנקאות ההברידית שלנו", לכן אנחנו מטפלים בכם בעמצאות ה"הוצאה לפועל ההיברידית שלנו" "אשר כוללת גם שירות ממוחשב וגם אנושי" "באנו לקחת לכם רכוש מהבית" "מכיוון שאני היברידי/ממוחשב אז תצטרך לעזור למובילים שלהו ולסחוב גם דברים"
הטאבלט על הגלגלים מתקרב לטלוויזיה ומבקש "תוכל בבקשה לסובב לי אותה כדי שאראה מה הדגם ואעריך את המחיר, בעצם לא צריך 200ש"ח יספיקו לך לקזז מהחוב של המיליונים" "ספות גם ניקח"
הילדה הקטנה צועקת "לא!! רק לא את הטלוויזייה, יש תוכניות שאני נהנת לצפות בהן ועוד שעה מתחילה תוכנית שאני אוהבת", המחשב ההיברידי על הגלגלים ניגש אליה ואומר "יש לכם חובות היברידיים לכן לא תוכלו להחזיק בטלוויזייה, לכי תעבדי או משהו ותכסי את החובות"
בהמשך הטאבלט על הגלגלים עם 2 הבריונים מגיעים לחדר הילדים ושם הם לוקחים להם את המחשב וילדים בוכים "לא המחשב האהוב עלינו", הטבלט עונה להם "אל דעגה נעשה ממנו בנקאי היברידי"
בסוף מוציאים את כל הריהוט מהבית וגם את המשפחה מהבית שעוזרת להוציא את הדברים מהבית עבור הטאבלט ההיברידי.
הילדים בוכים, המשפחה בוכה ורק למערכת ההיברידית טוב.

רציתי לצרף כתבה
https://www.youtube.com/watch?v=YIT90BprJOI
*לא רוצה לתאר פרטים מהחיים שלי, אבל שנה מהילדות/נעורים שלי עברתי במהתנה מאחורי דלת הבית על קצות העצבאות כאשר 2 אנשים דפקו בה בחוזקה ולבסוף כשלא פתחו להם הם השחילו את הפתק של בית המשפט מתחת לדלת ואז עזבו
Go to the top of the page

+Quote Post
fresh
הודעה 16.06.2017, 11:42
הודעה #2

צ'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 86,988

... הכתיבה עצמה די נוראית ולא הבינה עד הסוף את הקונספט שרצתה להציג.. אבל בנושא אחר לגמריי

ציטוט
לא רוצה לתאר פרטים מהחיים שלי, אבל שנה מהילדות/נעורים שלי עברתי במהתנה מאחורי דלת הבית על קצות האצבעות כאשר 2 אנשים דפקו בה בחוזקה ולבסוף כשלא פתחו להם הם השחילו את הפתק של בית המשפט מתחת לדלת ואז עזבו

אם אתה דובר אמת קודם כל זה תמיד עצוב לי לשמוע דברים כאלה, כי אני לא חושב שמישהו אי פעם הגיע למצב כזה מברירה או מצב חיובי..
אם אתה רוצה לדבר על זה לא צריך כתיבה או תירוץ וכו' ואם אתה כן רוצה לכתוב על זה הייתי ממש מעדיף משהו קצת יותר אותנטי וקרוב לסיפור האישי מאשר מה שכתבת שם למעלה.
הרבה סופרים ישראלים עושים דברים כאלה אבל אתה יודע - יוצרים דמויות שמבוססות על הדמויות האמיתיות אבל לא בדיוק הדמויות האמיתיות וכו'...

--------------------

+Quote Post
Gush
הודעה 28.06.2017, 17:01
הודעה #3

אני? אני מסיפור אחר
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 46,459

אני חושב שאני מבין מה קרה כאן כי כולנו חטאנו בכך בשלב מסוים.
היה לך רעיון מאוד טוב בראש שלך וניסית ללחוץ אותו החוצה כמה שיותר מהר לפני שיאבד את הגולמיות שלו.

לצערי לא ככה עושים את זה.
כתיבה היא איזון בין איפוק לדחף בהרבה מובנים. גם אם יש לך דחף לכתוב אתה צריך לתת לרעיון שלך להבשיל, לקבל צורה. אני שומע את גלגלי הדמיון עובדים מאחורי הכתיבה שלך אבל לחצת את זה החוצה כל כך מהר וחזק שזה איבד צורה והיה לא קריא.
תנסה לדמיין מה הקורא יחשוב כשהוא יקרא את זה, מה הדרך הכי טובה להציג את הרעיון שלך כדי שלא רק אתה תהנה ממנו אלא גם כל אחד אחר.
יכול מאוד להיות שיש לקטע הזה פוטנציאל שלא מימשת. אם אתה מאמין בו תכתוב אותו שוב, תחשוב על הדרך שבה אתה מציג ולא רק על הקונספט.

בהצלחה.

--------------------

מוגן מכל אויב בתוך שריון דמוי שמיכה

--

כתיבה

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 20.09.2019 , 18:04