IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

הוכן עבור הפורום ע"י: TsUNaMy WaVe

3 עמודים V  < 1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> האם אקירה איבדה את זה?, דיון קצת מיוחד לשם שינוי-בשביל תומר D: (סתם סתם)
Hiruma
הודעה 03.05.2011, 16:46
הודעה #21

Kill'em! YA-HA!
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 17,548

^אבל זה לא יסמן את האיבוד המוחלט של הכישרון של המנגקה, זה רק יראה שהמנגקה צריך לכוון לכיוונים של הסגות הטובות האלו, ובסה''כ על זה הדיון.
אבל הנה שאלה-
אנחנו מדברים על סאגה טובה ששינתה את צורת הלחימה במנגה מקצה לקצה (לצורך העניין, בוא נגיד שהשינויים של הקופסאות של סאגת העתיד היו טובים, בהנחה שהם היו נוראיים בעיניך) ושוב, הסאגה הייתה טובה ומכאן שגם צורת הלחימה ששונתה עדיין מצוינת וטובה. האם סאגה גרועה, בה משתמשים בנשקים הטובים והמצוינים שהסאגה הקודמת, הטובה- הגדירה, עדיין תהיה גרועה?

קצת סטינו מהנושא אבל זה דווקא מעניין כי בריבורן צורות הלחימה השתנו כ''כ הרבה פעמים ואולי זה כן קשור לדיון הזה....

--------------------
Go to the top of the page

+Quote Post
Ms.Banana
הודעה 03.05.2011, 16:55
הודעה #22

Through sandstorms and hazy dawns I reached for you
סמל קבוצה

קבוצה: מוערכים
משתמש מספר: 61,330

יודעים מה? עכשיו כשאני חושבת על זה, זה נראה כאילו אקירה לא יודעת מה יקרה במנגה שלה והיא פשוט חושבת על הדברים תוך כדי שהיא יוצרת אותה. זה די מרגיש כאילו היא יוצרת סאגה אחת ותוך כדי חושבת על הסאגה שתבוא אחריה - זתומרת שהיא לא באמת יודעת איך לגמור את המנגה שלה. נדמה לי שהתחושה הזאת נובעת מהשינויים הדרסטיים שמתרחשים בכל סאגה.

--------------------

+Quote Post
Roronoa
הודעה 03.05.2011, 17:03
הודעה #23

?Got it Memorized
סמל קבוצה

משתמש מספר: 15,268

עד סוף סאגת העתיד עוד נהניתי לקרוא את המנגה(למרות שהיו כמה פאקים בסוף אבל בסדר, נוותר לה)

סאגת השימון, מיותרת לגמרי, במיוחד מהקטע שהם הגיעו לאי שאז זה כל הזמן היה:
מתחיל קרב->זה שמהוונגולה מקבל פאוור אפ->מנצח->זה שמהשימון הולך לכלא ורואים קטע מהעבר שלא חידש לנו כלום
גם כל הקטע בעבר היה קיטצ'י וצפוי בטירוף, "הוונגולה לא באמת בגדו בשימון, השימון הקריבו את עצמם בשביל החברות שלהם!"

היא הייתה צריכה לוותר על סאגת השימון, לעשות סאגת ארקובלנו שתסגור את כל החורים בעלילה ולסיים את המנגה...

--------------------

+Quote Post
TomerTop
הודעה 03.05.2011, 17:19
הודעה #24

Go Wild Thorny Boys
סמל קבוצה

קבוצה: משגיחים
משתמש מספר: 46,189

ציטוט(Mammon @ 03.05.2011, 17:46) *
^אבל זה לא יסמן את האיבוד המוחלט של הכישרון של המנגקה, זה רק יראה שהמנגקה צריך לכוון לכיוונים של הסגות הטובות האלו, ובסה''כ על זה הדיון.
אבל הנה שאלה-
אנחנו מדברים על סאגה טובה ששינתה את צורת הלחימה במנגה מקצה לקצה (לצורך העניין, בוא נגיד שהשינויים של הקופסאות של סאגת העתיד היו טובים, בהנחה שהם היו נוראיים בעיניך) ושוב, הסאגה הייתה טובה ומכאן שגם צורת הלחימה ששונתה עדיין מצוינת וטובה. האם סאגה גרועה, בה משתמשים בנשקים הטובים והמצוינים שהסאגה הקודמת, הטובה- הגדירה, עדיין תהיה גרועה?

קצת סטינו מהנושא אבל זה דווקא מעניין כי בריבורן צורות הלחימה השתנו כ''כ הרבה פעמים ואולי זה כן קשור לדיון הזה....

לא, זה פשוט מראה שלמנגקה היה פוקס. בדיוק כמו עם מאשימה, סאגת האנימה (Anima) הייתה לפני שתי סאגות שלמות במנגה, אם אני לא טועה, והסאגות האלה זבל טהור (בדיוק כמו האחרות שם).
להגיד ש"יש סאגה טובה! המנגה עכשיו טובה! בואו נסגוד לאקירה! בואו ילדים, הקריבו כבשה לריבורן!' זה מפגר. זה שמנגקה עושה סאגה אחת כמו שצריך לא אומר שהיא תעשה את האחרות כך.
ולא, לדעתי כל הקטע של סאגת העתיד מצוץ מהאצבע הקטנה של קובו. כמובן שהיו לי תאוריות לגבי 'מה יקרה אם משהו ישתבש עם בזוקת-עשר-השנים' או 'איך היא פועלת', אבל מה שאקירה עשתה זה פשוט להרשות לעצמה לעשות מה שהיא רוצה, כי עכשיו הם 'בעולם חדש', ולשנות את המנגה לגמרי. הסאגה של הוואריה ומוקורו היו הסאגות היחידות שלדעתי היו טובות בהיטמאן ריבורן, כי הפאור-אפס היו מוסברים, הכוחות לא היו יותר מדי OVER-POWER או מפגרים והייתה סיבה טובה לקרבות, ולא תאוריות המד"ב הכושלות של אקירה (again, החורים שחורים. ואם מישהו לא שם לב לפאקים שקרו בסאגה העתיד הוא כנראה צריך להיות עיוור).

המנגה של היטמאן ריבורן כנראה לא תהיה טובה, ולא תוכל להיות טובה, אלא אם כן אקירה תחליט לפתע שבזוקת-עשר-השנים תשמיד את כל העולם ותגרום לדמויות להיוולד מחדש בעבר, שם תוכל לתקן את כל הטעויות שלה. סאגה טובה, לדעתי, היא סאגה ששומרת על האווירה של הסאגות הראשונות של ריבורן, ועומדת ב'ציפיות' שניתנו בה, ולא בעזרת פאור-אפ אחרי פאור-אפ אחרי פאור-אפ או אויבים שלפתע נעשים טובים כי 'הם חברים של טסונה'.

כל הנזק הזה שנגרם למנגה נגרם רק מסיבה אחת, אקירה לא יודעת מתי להפסיק את הבולשיט. היא לא מבינה במשהו, אבל זה לא עוצר אותה מלהמשיך להציג אותו בפרצוף של אנשים במשך סאגות ענקיות.
זה כמו ילד קטן שפותר תרגיל 1 + 1 = 3, ואז מציג אותו בפני הכיתה ומשוויץ בזה. מה שעצוב פה זה שהכיתה אשכרה תומכת בילד הזה, כי כנראה הוא פגום במוחו (8D)

דרך אגב, טל, כל שורה בהודעה שלך מנוגדת לשניה XD

--------------------

+Quote Post
Ms.Banana
הודעה 03.05.2011, 17:58
הודעה #25

סמל קבוצה

מה מנוגד בתגובה האחרונה שלי?

--------------------

+Quote Post
Hiruma
הודעה 03.05.2011, 18:06
הודעה #26

Kill'em! YA-HA!
סמל קבוצה

אני חושב שמנגה שמתחילה מסאגות טובות ומתדרדרת שונה ממנגת גרועה שמדי פעם יש לה סאגות טובות.
יותר קל לי לקבל שלמנגקה שהמנגה שלו עם סאגות גרועות (AKA פיירי טייל) מדי פעם יוצאת פוקס של סאגה טובה מאשר מנגקה שהתחילה טוב והתדרדה-סימן שמשהו אצלה נדפק, היא צרכיה למחוק ולהמשיך הלאה-בסה''כ בהתחלה היא הייתה טובה.

מה שאני מנסה להגיד הוא שאקירה, בהנחה שהיא רוצה להמשיך את ריבורן, צריכה לקחת כמה צעדים אחרונית ולהמשיך משם, כי אי אפשר להכחיש שריבורן הייתה טובה.

ההבדל הוא, שיותר הגיוני שלמנגקה שהתחיל גרוע ורוב הסאגות שלו היו גרועות-אין כ''כ כישרון ומידי פעם יוצא לו פוקס, אבל אקירה התחילה יפה, גם עד הוואירה (לדעתך) והעתיד (לדעתי) היה נחמד אבל אז משהו התפקשש ועד אז הסאגות היו טובות, יש לה עדיין את הכישרון הזה, שתיקח כמה צעדים אחורה ותמשיך לגלגל את העלילה משם.

כמה חבל שהסיכוי שזה יתרחש הוא אפסי.

מכאן, אני מציע עוד שאלה: נעבור את סאגת השימון ונצא מנקודת הנחה שאקירה לא פורשת. האם המנגה תתאושש על ידי סאגה שלא תספק פאוור-אפס ואם תספק, אז שיהיו בגדר אימונים בנוסף ליריבים נורמאליים וקרבות טובים שלא יזכירו בצורה דומעת (D: ) את הוואריה ותמשיך קו כמו זה עד הסוף? לדתעכם זה יעביר קו על הסאגה המייאשת שאנו חווים עכשיו?

--------------------

+Quote Post
Gondhi
הודעה 03.05.2011, 18:11
הודעה #27

Madness, you see, is like Gravity. All you need is a push!
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 64,469

ציטוט(Mammon @ 03.05.2011, 19:06) *
אני חושב שמנגה שמתחילה מסאגות טובות ומתדרדרת שונה ממנגת גרועה שמדי פעם יש לה סאגות טובות.
יותר קל לי לקבל שלמנגקה שהמנגה שלו עם סאגות גרועות (AKA פיירי טייל) מדי פעם יוצאת פוקס של סאגה טובה מאשר מנגקה שהתחילה טוב והתדרדה-סימן שמשהו אצלה נדפק, היא צרכיה למחוק ולהמשיך הלאה-בסה''כ בהתחלה היא הייתה טובה.

מה שאני מנסה להגיד הוא שאקירה, בהנחה שהיא רוצה להמשיך את ריבורן, צריכה לקחת כמה צעדים אחרונית ולהמשיך משם, כי אי אפשר להכחיש שריבורן הייתה טובה.

ההבדל הוא, שיותר הגיוני שלמנגקה שהתחיל גרוע ורוב הסאגות שלו היו גרועות-אין כ''כ כישרון ומידי פעם יוצא לו פוקס, אבל אקירה התחילה יפה, גם עד הוואירה (לדעתך) והעתיד (לדעתי) היה נחמד אבל אז משהו התפקשש ועד אז הסאגות היו טובות, יש לה עדיין את הכישרון הזה, שתיקח כמה צעדים אחורה ותמשיך לגלגל את העלילה משם.

מכאן, אני מציע עוד שאלה: נעבור את סאגת השימון ונצא מנקודת הנחה שאקירה לא פורשת. האם המנגה תתאושש על ידי סאגה שלא תספק פאוור-אפס ואם תספק, אז שיהיו בגדר אימונים בנוסף ליריבים נורמאליים וקרבות טובים שלא יזכירו בצורה דומעת (D: ) את הוואריה ותמשיך קו כמו זה עד הסוף? לדתעכם זה יעביר קו על הסאגה המייאשת שאנו חווים עכשיו?

אלא אם כן טסונה והשאר ילמדו לעשות גטסוגה טנשו אז לא D:

--------------------

+Quote Post
adiiiiiii
הודעה 03.05.2011, 18:26
הודעה #28

ספאמר במסווה
סמל קבוצה

משתמש מספר: 65,068

ציטוט(Mammon @ 03.05.2011, 18:06) *

לדעתי פשוט נגמר הפוטנציאל לסיפור... ואז היא התחילה לעבור לעתיד ולשנות הכל וכל זה.

+Quote Post
TomerTop
הודעה 03.05.2011, 18:30
הודעה #29

Go Wild Thorny Boys
סמל קבוצה

ציטוט(Ms.Banana @ 03.05.2011, 18:58) *

ציטוט
יודעים מה? עכשיו כשאני חושבת על זה, זה נראה כאילו אקירה לא יודעת מה יקרה במנגה שלה והיא פשוט חושבת על הדברים תוך כדי שהיא יוצרת אותה.

/=/
ציטוט
זה די מרגיש כאילו היא יוצרת סאגה אחת ותוך כדי חושבת על הסאגה שתבוא אחריה - זתומרת שהיא לא באמת יודעת איך לגמור את המנגה שלה.

את בעצם אומרת שהיא לא מתכננת את המשך המנגה, אבל כן מתכננת את הסאגה הבאה '-'

בכ"מ, אקירה לא מתכננת כלום, היא כמו קובו. פעם בחודש, יושבת לה בחדר לבן, וחושבת על her happy place. ואז מוסיפה לזה ציצי ושונאן-איי :נמ:

--------------------

+Quote Post
Hiruma
הודעה 03.05.2011, 18:34
הודעה #30

Kill'em! YA-HA!
סמל קבוצה

אני עדיין לא איבדתי תקווה, כל מה שנותר לעשות זה לחכות לסאגה הבאה. מי יודע? אולי החלק של הווינדיצ'ה בסאגה הזאת יהיה שווה את זה.

--------------------

+Quote Post
Ms.Banana
הודעה 03.05.2011, 18:41
הודעה #31

סמל קבוצה

ציטוט(TomerTop @ 03.05.2011, 19:30) *

ציטוט
יודעים מה? עכשיו כשאני חושבת על זה, זה נראה כאילו אקירה לא יודעת מה יקרה במנגה שלה והיא פשוט חושבת על הדברים תוך כדי שהיא יוצרת אותה.

/=/
ציטוט
זה די מרגיש כאילו היא יוצרת סאגה אחת ותוך כדי חושבת על הסאגה שתבוא אחריה - זתומרת שהיא לא באמת יודעת איך לגמור את המנגה שלה.

בכ"מ, אקירה לא מתכננת כלום, היא כמו קובו. פעם בחודש, יושבת לה בחדר לבן, וחושבת על her happy place. ואז מוסיפה לזה ציצי ושונאן-איי :נמ:

לא הבנת.
אמרתי שהיא חושבת על עתיד המנגה שלה תוך כדי שהיא יוצרת אותה (כלומר, יוצרת סאגה א' + חושבת על סאגה ב') - מכאן נובע שהיא בעצם לא יודעת מה יקרה בסוף (כי היא עוד לא תכננה סוף).
מובן?

--------------------

+Quote Post
TomerTop
הודעה 03.05.2011, 19:04
הודעה #32

Go Wild Thorny Boys
סמל קבוצה

ציטוט(Ms.Banana @ 03.05.2011, 19:41) *

ציטוט

/=/
ציטוט

לא הבנת.
אמרתי שהיא חושבת על עתיד המנגה שלה תוך כדי שהיא יוצרת אותה (כלומר, יוצרת סאגה א' + חושבת על סאגה ב') - מכאן נובע שהיא בעצם לא יודעת מה יקרה בסוף (כי היא עוד לא תכננה סוף).
מובן?

כל המנגקות כך, לא?... זה נשמע הגיוני שלא תחשוב על סוף לEndless shounen... cuz it's endless

--------------------

+Quote Post
Ms.Banana
הודעה 03.05.2011, 20:37
הודעה #33

סמל קבוצה

ציטוט(TomerTop @ 03.05.2011, 20:04) *
ציטוט(Ms.Banana @ 03.05.2011, 19:41) *

ציטוט

/=/
ציטוט

לא הבנת.
מובן?

כל המנגקות כך, לא?... זה נשמע הגיוני שלא תחשוב על סוף לEndless shounen... cuz it's endless

אבל כשאתה ממציא סיפור אתה בדרך כלל יודע מה אתה רוצה שיקרה בעתיד הרחוק של הסיפור שהמצאת. נראה שאקירה לא.

--------------------

+Quote Post
Drunken Shinobi
הודעה 16.05.2011, 10:29
הודעה #34

●JackPot●
סמל קבוצה

משתמש מספר: 8,877

אני עד עכשיו חושב שמעולם לא היה לה את "זה".
אישית, אני דיקלבתי על כל הפרקים ההתחלתים עד קצת אחרי תחילת הקרבות עם מה שמו עם שתי ה"X" בשם.

KHR לדעתי זה לא יותר מרעיון טוב שניתן למישהי שלא עמדה ביכולת הביצוע שלו.

--------------------
"כל עוד זה ישפיע על כל העולם
לא איכפת לי שזה ימשך רק לשניה אחת"

ספרים הם כמו קומיקס - הסיפור אינו נגמר על המסך.

+Quote Post
Hiruma
הודעה 16.05.2011, 12:22
הודעה #35

Kill'em! YA-HA!
סמל קבוצה

וואה, זה רף חדש, אפילו תומר אומר שסאגת הוואריה הייתה טובה.

--------------------

+Quote Post
TomerTop
הודעה 16.05.2011, 13:31
הודעה #36

Go Wild Thorny Boys
סמל קבוצה

ציטוט(Dlanor A. Knox @ 16.05.2011, 13:22) *

למה 'אפילו'? ._.
אהבתי יותר את של מוקורו, אם נצמד אל סאגה מסויימת. היא פשוט הייתה הרבה פחות מרוחה מסאגת הוואריה, ואקירה לא ניסתה לעשות שום טוויסטים מפגרים.

--------------------

+Quote Post
Hiruma
הודעה 16.05.2011, 20:17
הודעה #37

Kill'em! YA-HA!
סמל קבוצה

^כי אתה שונא ריבורן מספק 1.
בסאגת מוקורו העניינים התחילו להיות מעניינים...לדעתי הוואריה היא הסאגה הטובה ביותר, עם כמה שלדעתי סאגת העתיד הייתה טובה מאוד.

--------------------

+Quote Post
TrafalGuy
הודעה 16.05.2011, 21:44
הודעה #38

!Gigant Bazooka
סמל קבוצה

משתמש מספר: 71,452

ציטוט(TomerTop @ 16.05.2011, 14:31) *
ציטוט(Dlanor A. Knox @ 16.05.2011, 13:22) *

למה 'אפילו'? ._.
אהבתי יותר את של מוקורו, אם נצמד אל סאגה מסויימת. היא פשוט הייתה הרבה פחות מרוחה מסאגת הוואריה, ואקירה לא ניסתה לעשות שום טוויסטים מפגרים.

+1

ות'כלס היא איבדה את זה מהקטע שהם התקדמו לעתיד...

--------------------

+Quote Post
Hiruma
הודעה 16.05.2011, 21:58
הודעה #39

Kill'em! YA-HA!
סמל קבוצה

אילו שינוים כ''כ קיצוניים היו בעתיד? העלילה? הקרבות?

--------------------

+Quote Post
TomerTop
הודעה 16.05.2011, 22:35
הודעה #40

Go Wild Thorny Boys
סמל קבוצה

ציטוט(Dlanor A. Knox @ 16.05.2011, 22:58) *
אילו שינוים כ''כ קיצוניים היו בעתיד? העלילה? הקרבות?

-שלא קשורים לסדרה המקורית.
yes.

--------------------

+Quote Post

3 עמודים V  < 1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 19.07.2019 , 19:24