IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

הוכן עבור הפורום ע"י: Crucio!

Reply to this topicStart new topic
> לימודי זיאולוגיה
Yozeffu
הודעה 23.01.2014, 21:15
הודעה #1

סאנין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 39,781

הממ כן לאחר שנחסמו לי רוב האופציות שלי לעתיד אז החלטתי ללמוד את זה, כי זה הדבר שבתכלס הכי קרוב למה שרציתי וזה וטרינריה.
מישהו יודע מה צריך בשביל זה? פסיכו \ מכינה...משו?
ואיפה אפשר ללמוד את זה ואם יש ביקוש לזה בכלל בחוץ?

בתכלס האופציה השנייה שלי זה לפתוח עסק...חנות חיות...אבל אני לא בידיוק יודע מה צריך בשביל זה? אולי מנהל עסקים? או תואר במשו שקשור לזה?

--------------------

When people ask you what happened here... tell them the Nod remembers
.Tell them winter came for House Legofrey
Go to the top of the page

+Quote Post
Morpheus
הודעה 24.01.2014, 15:27
הודעה #2

I walk across the dreaming sands under the pale moon
סמל קבוצה

קבוצה: מוערכים
משתמש מספר: 1,397

הדבר הכי טוב שאני יכול להציע לך הוא לחפש בגוגל מידע. לא כל מקצוע אפשר ללמוד כתואר ראשון, חלק מהמקצועות הם לימודי תעודה וחלק רק מתואר שני אבל מן הסתם שתצטרך ללמוד תואר ראשון שיוביל אותך לזה (נגיד מדעי החיים. אני סתם מנחש כי אין לי מושג). הנה קישור לאתר טוב -
http://www.universities-colleges.org.il/%D...A9%D7%95%D7%9F/
ממליץ לך גם לבקש ייעוץ לימודים ממוסדות אקדמיים שמעניינים אותך, הם יוכלו להכווין אותך בצורה יותר מקצועית.

בקשר לפתיחת עסק, כל מה שאתה צריך זה כסף ויוזמה (חוש עסקי לא יזיק). אין שום תואר שצריך ללמוד כדי לפתוח חנות חיות. לימודים שכאלו נועדו רק כדי "להעשיר" את הידע שלך שתוכל לנהל את העסק שלך בצורה יותר מוצלחת ומקצועית.

--------------------

“CHORONZON: I am a dire wolf, prey-stalking, lethal prowler.

MORPHEUS: I am a hunter, horse-mounted, wolf-stabbing.

CHORONZON: I am a horsefly, horse-stinging, hunter-throwing.

MORPHEUS: I am a spider, fly-consuming, eight legged.

CHORONZON: I am a snake, spider-devouring, posion-toothed.

MORPHEUS: I am an ox, snake-crushing, heavy-footed.

CHORONZON: I am an anthrax, butcher bacterium, warm-life destroying.

MORPHEUS: I am a world, space-floating, life-nurturing.

CHORONZON: I am a nova, all-exploding... planet-cremating.

MORPHEUS: I am the Universe -- all things encompassing, all life embracing.

CHORONZON: I am Anti-Life, the Beast of Judgement. I am the dark at the end of everything.
?The end of universes, gods, worlds... of everything. Sss. And what will you be then, Dreamlord

MORPHEUS: I am hope.”

ספוילר:

+Quote Post
Nona Chan
הודעה 02.02.2014, 01:40
הודעה #3

To the beginning
סמל קבוצה

קבוצה: ראשיים
משתמש מספר: 8,249

מניסיון - אל תוותר על דברים שאתה רוצה. אחר כך מתחרטים על זה.

בשביל לפתוח חנות של משהו, כעצמאי, אתה קודם כל צריך כסף. לא צריך לימודים כלשהם (אתה עצמאי, אתה נותן דין וחשבון לעצמך, את הלקוחות שלך לא מעניין אם יש לך תואר או לא), אבל כן צריך איזהשהוא גב כלכלי לפחות בהתחלה (עלות השכרה / רכישה של מקום, עלות רכישה של מוצרים שאותם אתה רוצה למכור). עד שרואים רווח לוקח זמן.

וטרינריה זה שוק מאוד בעייתי (שקלתי ברצינות ללמוד את זה ועשיתי את שיעורי הבית בנושא) - הביקוש בארץ לוטרינרים ממש לא גבוה. אמרו לי לברוח מהתחום כל עוד נפשי בי - המון וטרינרים מוצאים את עצמם עובדים בתעשיית הבשר (בודקי מזון וכו') בגלל חוסר תעסוקה - מכירה אותך ואותי - זה הכי לא בשבילנו בעולם.

לגבי דרישות לימודים - להכנס לאוניברסיטאות ומכללות ולבדוק. לכל אוניברסיטה ומכללה שמכבדת את עצמה יש מחשבון באתר שבו אתה מזין ציוני פסיכומטרי או בגרויות, ואומרים לך אם אתה מתקבל עם הנתונים האלה או לא. יש גם ספר כזה, "נתיב ההשכלה", שמקבלים בדואר חינם עם הדרישות לכל מקצוע (גוגל IT).
אופציה הפוכה היא לקחת את השלוש-ארבע-כמה שתרצה מכללות / אוניברסיטאות שקרובות אליך ולהרים טלפונים לשאול את הדרישות למקצוע שאתה רוצה או לחפש מחשבונים באינטרנט.

בכל מה שקשור ללימודים זה הרבה "שיעורי בית" - לחפש, לברר את הדרישות ומה המשמעות של מה שאתה לומד (לא תמיד כל מקצוע שרוצים באמת נותן הרבה הלאה. לבדוק איזה מהם פרקטיים ויש מה לעשות איתם, ובאיזה נושאים אין הרבה תעסוקה והם סתם חבל).

בהצלחה חיים ♥

--------------------

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 16.10.2019 , 21:31