IPB

ברוך הבא אורח ( התחבר | הירשם )

> 

81 עמודים V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> ||-ראסט-||, "אם הייתי רוצה לקרוא על המציאות, הייתי פותח עיתון"
Night Man
הודעה 16.08.2006, 01:54
הודעה #41

PROGLUTION
סמל קבוצה

קבוצה: חברי כבוד
משתמש מספר: 54

סופסוף סיימתי לקרוא הכל! מדהים ביותר! אהבתי כל פרק, בעיקר את הפרקים המתקדמים שהיו, אבל פרק 11 היה הזוי מידי..הוא נראה כמו פילר כדי לתקוע עוד כמה פרקים בארק הראשון...ועוד כל הארק הראשון הוא "הקדמה" XD...טוב נו..בסיפור החדש שלי ה10 פרקים הראשונים הם הקדמה, ויהיו לו רק 40 פרקים ..
Go to the top of the page

+Quote Post
The Masked Girl
הודעה 16.08.2006, 04:31
הודעה #42

Honeysuckle
סמל קבוצה

משתמש מספר: 10,508

וואו סיפור טוב!
יש לך שגיאות כתיב פה ושם וגם משהו לא הגיוני
ציטוט
אש למשל, התלהב מהרעיון מאוד. הוא טען שינסה את כל המיזוגים עד שימצא אחד שיעזור בבניה. הוא בסך הכל היה סקרן לגבי הנושא. ככל שהפך לאלמנט שמש יחד עם אוויר, הרגיש שהוא יותר שולט בזה. אך לא יכל להתמזג עם אף אחד אחר מלבד טכנולוגיה.

אוקי אבל אחר כך כתבת
ציטוט
קסם, החליט לנסות לאחר מכן להתמזג בעצמו. הוא הצליח להתמזג רק לאלמנטים אש, חשמל, קרח ומים.

כתבת שקסם הצליח להתמזג עם אש..אבל לפני זה כתבת שאש הצליח רק עם אוויר וטכ'
ודרקון?OO
חוץ מזה סיפור יפה תמשיך D:

הודעה זו נערכה על ידי the masked girl: 16.08.2006, 04:32

--------------------

קרדיט לUrahara-San על הסט המדהים הזה!
אני סוגדת לפטל האגדי (petel!)

+Quote Post
Amaterasu
הודעה 16.08.2006, 11:10
הודעה #43

halom.co.il
סמל קבוצה

משתמש מספר: 13,082

חחחחח העירו לי גם על זה הרבה XD
לצערי, אני לא זוכר הכל... קצת התרגשתי כשכתבתי את זה.
בכל זאת, זה פרוייקט שאני עובד עליו 6 שנים ורק עכשיו התחלתי לכתוב אותו. זה די מרגש אותי.
אני מצטער להודיע שעד סוף הארק השני אלו רק פרקי הכרות ומאיין 'פילרים' כדי להכיר את הדמויות.
הם עדיין מעניינים מאוד ואני חושב שתמצאו את הארק השני יותר מעניין ומסתורי.
דרך אגב, הדרקון והמדבר כן הגיוני - אם מבינים את הסיבות לכך. הכל יוסבר בהמשך אל תדאגו XD

אני לוקח את כל הביקורות ברצינות - גם את הכי רעות! תודה רבה לכולם!

בקשר לסקיצות של הדמויות - נראה איך זה יתקדם. אני רוצה קודם להגיע למקום שהפסקתי לכתוב בו - פרק 26.

בקשר לכמות המיזוגים - תגיע טבלה בסוף הארק הראשון כדי שתוכלו לזכור מי מתמזג עם מי...
אני רוצה לזרוק מהר את כל העניין של המיזוגים לצד כי זה לא מה שחשוב בסיפור.
אני לא רוצה גם לשים מספר מיזוגים מסויים לפרק - כי זה יהפוך את הארק לצפוי...
אל תאדגו, לא הולכים להגיע 20 מיזוגים חדשים כל פרק או משהו כזה XD

-----------------

פרק 12-1 (12) - דרקון?!
הדרקון שבר את הסלע הענקי שחסם את הבית וחתיכות הסלעים הסתירו את השישה.
"בסדר! עכשיו מהר תתמזגו!!" צעק חשמל. הוא נצמד אל דשא והשניים התמזגו מיד.
אלמנט זינוק הופיע. כמו בפעם האחרונה הוא נראה כמו פרצי רוח שסמנים צורת אלמנט. בתוכו עפו חתיכות חול ואבנים קטנות. אלמנט קסם וקרח התמזגו גם הם והופיע אלמנט הקפאה. הוא נראה שקוף לגמרי עם מסגרת כחולה בוהקת העשויה אוויר קפוא.
"מצויין!" אמר זינוק, "שניכם תתמזגו ואני והקפאה נכנס לתוככם".
אדמה ואוויר הביטו זה על זה והתקרבו. הם הצמידו גבים והתמזגו...
חול עף לכל עבר והשאיר בקעה קטנה מסביב לרגליו של האלמנט החדש.
צמידיו היו בצבע חום בהיר וכך גם בגדיו. הפנים שלו נראו חומות והעור שלו כלל לא נראה אנושי...
"אלמנט... חול..." הוא אמר. לא היו לו כנפיים. אך נראה שבגדיו היו סחבות קרועות שמשתרכות מאחוריו. הוא הביט אל הדרקון שריסק את הסלע שהסתיר את האלמנטים. אז הושיט ידיו לצדדים.
אלמנט הקפאה ואלמנט זינוק החזיקו את הידיים שלו ונעלמו לתוכו...
שתי רגליו החלו לפלוט פרצי רוח חזקים וכפות ידיו הוקפו בחישוקי קרח קטנים.
"זמן לשחק דרקון... עם כוח של שישה אלמנטים!!" צעק חול. ואז זינק קדימה!
הוא רץ מהר אל הדרקון ועקף את חתיכות הסלע שעפו לכיוונו בזינוק אחד לצד! הוא שם לב שהזינוק היה גדול מדי והוא הגיע אל קיר הצוק שהיה מצידו! הוא נחת על הקיר עם שתי רגליו והחל לרוץ עליו מעט, אז זינק ממנו לרצפה וחתך את הדרקון בריצה אלכסונית. הדרקון העיף את זנבו לכיוון אלמנט חול אך זה זינק על הקיר השני ורץ למעלה! משם הוא זינק על צווארו של הדרקון - עד לשם הגיע - ובהינף יד אחד אדיר פרץ ענקי של חול, אבנים קטנות ורסיסי קרח זעירים הוטח על כל גופו של הדרקון! אז הרים חול את ידו השניה וזו הוקפה בגוש חול ענקי שקפא מיד והוקף בלבן קפוא. הוא נחת על הקרח והחול ששכבו כעת על בטנו וצווארו של הדרקון וזינק מהם אל ראשו! הוא הגיע! בהנפה אחת של האגרוף פיצוץ אדיר העיף חול וקרח לכל מקום בצורת עיגול ממקום הפגיעה וראשו של הדרקון נהדף אחורה בשאגה אדירה!! אלמנט חול צרח חזק כשהוא עשה את זה וחש עוצמה אדירה!! הוא חש יובש אך קור אדיר ומהירות כל כך מדהימה... בנוסף הוא הרגיש דחף אדיר לפלוט אנרגיה!! הוא היה מסוגל לרסק עכשיו הר שלם אם לא היה הדרקון וזה עדיין לא היה מספיק לו!
אך הדרקון הרים את ראשו חזרה והזנב הוטח באלמנט חול! זה עף על הקיר ונדפק עליו בכוח שהספיק לרסק צורה הכמעט דומה לו בצוק שמאחוריו. חול היה קבור כעת בתוך ההר תחת זנבו של הדרקון אך לא הרגיש את הכאב כלל... הוא הרגיש... מוגן... אז דחף מעט את הזנב כשהוא חוכך את שיניו ובצרחה אדירה העיף את הזנב ממנו בכך שנתן לו אגרוף המוקף בסלע! הזנב עף לצד ובשאגה אדירה של הדרקון חזר בעוצמה והטיח את חול עמוק יותר בקיר! חול הרגיש שמשהו נסדק באזור הבטן שלו אך החזיק חזק בזנב עד שיצא יחד איתו מהקיר. הדרקון כיוון את הזנב לקיר שוב אך חול קפץ לצד השני של הזנב. אז העיף הדרקון את הזנב באוויר והנחית אותו בעוצמה אדירה על הרצפה! כעת הרגיש חול שגופו נסדק לגמרי. הוא עזב את הזנב שהתרומם והחל להיעמד כשראשו מסוחרר מעט... אז הבחין במה שהיה מולו... הדרקון נשף נשיפת אש אדירה ולהביור ענקי של להבות עבר דרך אלמנט חול כמו רוח חזקה! הוא הרגיש את האש שורפת אותו ולמרות שהגן על עצמו צרח בכאב! אז האש הפסיקה וחול נפל על ברכיו כשהוא מעלה אדים ונראה חרוך לגמרי. הוא הרגיש כאב אדיר וחום שורף... פגיעה נוספת יכולה לסכן אותו... הם חייבים לנסות מיזוג אחר...
חול מיד השתמש בפעולה הניתוק כדי להפריד בין השישה - שנפלו כל אחד לצד אחר.
אוויר ואדמה נפלו מעולפים - נראה שספגו הכי הרבה נזק. חשמל וקסם הרימו אותם והחלו לרוץ.
"לעזאזל! פתאום אני חושב שלמרות שהוא כיסח אותנו" אמר דשא, "אולי ככה היה לנו יותר סיכוי!".
"יש משהו בזה!" צעק לו חשמל בזמן שהוא רץ כשהוא מחזיק את אדמה.
"רגע! איפה קרח?!" צעק קסם שנעצר והביט לאחור, "קרח!!! מה אתה עושה?!?" קרח נעמד מול הדרקון והביט עליו בלי לזוז. ואז הושיט ידיים לפנים.
"אני סתם חסר תועלת... בגללי נפגענו כל כך קשה... האש מזיקה לי יותר... אבל... אם אני לא יכול להקפיא את הדרקון הזה בעצמי... מה אני שווה בכלל? לכו מפה! אני אוכיח שאני יכול לעשות-"
הוא נעצר מכיוון והדרקון נשף עליו אש! קרח היה בהלם ולא יכל לזוז. קסם זרק את אוויר ורץ מיד!
"חתיכת מפגר!!" צעק קסם בעודו קופץ אל תוך האש שעברה על קרח. קרח הרגיש כל כך שורף... שזה כבר היה קר... אז עבר קסם דרך האש והתגלגל עם קרח אל החול שבצד השני - אך קרח כבר היה גמור. קסם הרים אותו ועף מעל ליריקת אש נוספת של הדרקון וישר אל האחרים.
דשא כבר הרים את אוויר במקום קסם וכולם רצו לכיוון הבקתה... שנשרפה לחלוטין עד שלא נשאר ממנו כלום. אז החלו לרוץ מאחוריו עיקול בהר בתקווה שהדרקון יעזוב אותם.
קסם עף מהר יותר מהאחרים ולאחר מספר דקות של ריצה נראה שהדרקון היה רחוק והפסיק לרדוף אחריהם. השישה נעצרו על הרצפה מיד והתחילו לבדוק את אוויר, אדמה וקרח.
אוויר ואדמה היו מעולפים - קסם ידע שהם עשו טעות במיזוג... משום מה, הוא חשב שהם יכלו לעשות יותר אם היו מבצעים מיזוג שונה בין השישה. הוא לא הרגיש שהתוספת של זינוק והקפאה חיזקה את חול בצורה רצינית. ייתכן ורק החלישה אותו. הוא חשב בתחילה שהם באמת פגעו בדרקון... אבל נראה שזה לא הזיז לו כלל. קרח פתח את עיניו לפתע והביט אל קסם...
"לעזאזל... גם להקריב את עצמי אסור לי...?" שאל.
"ברור שלא..." אמר קסם בהבעת מובן מאליו.
"אופל שונא אותך, אבל הוא בטח יפרק לנו את הצורה אם נחזור בלעדיך" אמר דשא בחיוך.
"כן... וקיירו עושה לך עיניים..." אמר חשמל בצחוק.
"נראה לך? היא עושה עיניים למים! ראיתי אותם מדברים מלא..." אמר דשא חזרה.
קרח רק הביט לצד. מה הוא חשב לעצמו? כאילו שלהקריב את עצמו היה עוזר להם... מילא אם הוא היה יכול לפגוע בדרקון... אבל הוא רק גרם גם לקסם להיפגע... הוא הרגיש כל כך מטומטם...
"אתם שומעים את זה...?" אמר קסם לפתע, "מים!" הוא אמר. כולם רצו עם הפצועים ומצאו ממש מאחורי ההר שטח ענקי שבו נגמרים שני הצוקים ובתוכו זורם נחל ברוחב מטר בערך.
נראה שהמים היו בסדר, הם שתו ושטפו את מה שיכלו. הם גם ניסו לטפל בפצעים כמה שיכלו.
"טוב... לפחות לא הכל אבוד מה?" אמר קסם בחיוך.
אז נשמעו דפיקות אדירות. כמו משהו מתכתי שדורך על סלע ומתקדם לעברם.
הם הביטו מאחוריהם ולא האמינו למראה עיניהם... רובוט בגודל שניים וחצי מטרים בערך ובעובי מטר וחצי התקדם אליהם בהליכה איטית. מרחוק הוא נראה כמו גוש ענקי של פלדה - אך מקרוב הוא נראה מתוחכם לגמרי. המון ברגים ומתגים ונורות שונות... הוא הרים יד שהייתה... רובה!
עיניהם של דשא, חשמל וקסם נפערו מיד! הם הרימו ברגע את אוויר, אדמה וקרח וזינקו מאחורי הנחל כשכולו נחצה לשניים בחתיכות חול וסלעים שעפו מיריות הרובוט!
"זה... זה כמו סרט מפחיד! כמו דרקון ועכשיו רובוט?! מה הולך פה?!?" צעק דשא.
"לא מעניין אותי מה הולך פה... אנחנו צריכים להפטר מהם עכשיו!דשא! תתמזג איתי!!" צעק קסם והתקרב אליו. אך יצא ההבזק הכחול ודחף את שניהם לצד. אז קם אוויר ומשך בחולצתו של דשא! דשא נפל עליו והשניים התמזגו. האלמנט שנוצר היה בצבע חום כהה אך רגליו היו מוקפות בשילוב מעניין של ירוק שנראה כמו גבעולים. מגבו יצאו שני עלי שלכת גדולים בצורת מייפל ששימשו ככנפיים.
"אלמנט... רוח..." אמר.
"רוח? מה ההבדל... בן רוח לאוויר?" שאל חשמל שהביט בו.
"טוב, אני יכול לעשות את זה!" צעק רוח והניף את שתי כנפיו בכוח! שני סלעים שהיו באזור עפו מיד ממקומם ופגעו ברובוט! הראשון שהוטח בו עף לצד והשני דחף את הרובוט קצת לאחור.
אך הוא כיוון את הרובה אל רוח שטס במהירות לידו והניף את שתי ידיו כך שפרצי רוח דחפו את הרובוט לרצפה. אלמנט רוח נחת על ברכיו והנשף... אך אחד מהאלמנטים לא היה במצב טוב.
"תנסו להתמזג עוד!!" צעק רוח, "עד שנצליח ליצור משהו חזק באמת!!"
קסם וחשמל התמזגו לאלמנט ניצוץ. הוא היה שקוף לגמרי עם מסגרת של חשמל צהוב ומלא ניצוצות.
"טוב!" צעק ניצוץ, "איתי אולי תצליח יותר רוח!" אמר ורץ אל רוח ונכנס לתוכו.
אלמנט רוח הניף את ידיו על הרובוט שקם וזה חטף ברק קטן שהעיף אותו לצד.
הרובוט לא נראה מוטרד ולא היה שרוט כלל.
בזמן שנלחמו, קם קרח והביט בירח המשתקף מהנחל. הוא הרגיש כאב אדיר בכל הגוף.
לפתע ראה את רוח שנזרק לכיוונו ונבהל! רוח שכב על החול ליד קרח והתנתק.
"זה... לא עבד..." אמר קסם. הוא הרגיש חלש עוד יותר ממקודם.
אוויר היה מעולף ודשא ניסה לקום כשהוא מסוחרר לגמרי ומחזיק את ראשו.
הרובוט התקדם לעברם עם הרובה מוכן. חשמל נעמד שוב ורץ אל הרובוט כשהוא מניף את אגרופו! אגרוף ישיר מלא בברקים האיר את כל האזור ופגע בבטנו של הרובוט! אך חבטה אחת חזקה מידו של הרובוט העפה את חשמל כארבעה מטרים לצד. חשמל נפל על החול וניסה מיד קום שוב.
אז התקרב הרובוט אל האחרים. אדמה קם גם הוא ונעמד מול כולם כשהוא חוסם את הרובוט.
"אז... מה עכשיו...?" שאל אדמה. קסם הביט אליו וניסה לחשוב אך לא היה לו פיתרון. הם הולכים למות כך חשב, הרובוט הזה יחסל אותם עכשיו. הוא יירה בכולם ויהרוג אותם. והוא אפילו לא יודע למה או מי שלח אותו. מה לעזאזל קורה פה?! כך חשבו גם השאר לרגע... רק לרגע...
אגרוף גדול ומתכתי הונף אל כיוונו של אדמה שהגן על עצמו ועצם את עיניו!
רגע לפני שהאגרוף פגע... הביטו קרח ודשא זה על זה... קרח הושיט יד... ודשא משך אותו חזק.
האגרוף נעצר כשהוא פוגע בהבזק לבן... לאחר ההבזק, ראו כולם שהאגרוף נעצר חזק בתוך כף יד פתוחה של אלמנט שעמד מול אדמה. כל בגדיו היו בצבע סגול כהה אך שערו היה צהוב בהיר.
צמידיו היו בצבעים סגול וצהוב ופניו היו נטולי הבעה. על צווארו היה קולר מתכת כבד ואליו קשורה שלשלת ברזל גדולה. השלשלת הגיעה עד לברכיו ולסופה היה קשור... מפתח. מפתח ישן וגדול.

הודעה זו נערכה על ידי דמוסתנס: 17.05.2007, 19:00

--------------------

+Quote Post
Night Man
הודעה 16.08.2006, 12:24
הודעה #44

PROGLUTION
סמל קבוצה

ממש טוב! ומסתורי...אבל עשית נראה לי מעל 100 ! (סימני קריאה) במהלך הפרק XD

+Quote Post
Rise
הודעה 16.08.2006, 13:08
הודעה #45

ג'ונין
סמל קבוצה

קבוצה: וותיקים
משתמש מספר: 7,788

אוי, כרגע התחלתי לקרוא ולא סיימתי את הפרק הראשון, אבל אני אגיב עכשיו ואחר כך אערוך.
זה ממש חמוד כזה, באמת אנימה סטייל..... אני ממשיך לקרוא^^

+Quote Post
The Masked Girl
הודעה 16.08.2006, 15:51
הודעה #46

Honeysuckle
סמל קבוצה

פרק טוב ^^
המממ אולי זה אימונים או משהו?XD רק ניחוש
וגם פה עוד איזה חמישה שילובים XD
מתה כבר שיגמרו ה"פילרים"(XDDDDD) חח סתם אחלה סיפור
גם פה יש לך שגיאות קטנות,אתה צריך בטא שיעבור על הכול

--------------------

+Quote Post
Amaterasu
הודעה 16.08.2006, 17:28
הודעה #47

halom.co.il
סמל קבוצה

מצטער על השגיאות - אם היה לי כוח הייתי עובר על זה בעצמי XD
חלק מהפרקים אני כותב לאט וחלק מהר... אלו בעיקר פספוסי מקלדת.

טה טה טה טאאאם!! פרק הסיום של הארק הראשון!!

-----------------

פרק 13-1 (13) - שישה
המפתח נע והשמיע קול שלשלאות ברזל חלש שיכל להישמע בגלל השקט ששרר.
הרובוט ניסה למשוך את ידו בקול מכני אך לא הצליח. חיוך עלה על פניו של האלמנט החדש.
חשמל התיישב מיד והביט. אוויר עדיין היה מעולף. קסם ואדמה הביטו מאחריו. האלמנט הסגול פשוט משך את ידו של הרובוט במהירות וזינק עם ברך אחת קדימה לתוך ראשו! מכה אחת עיקמה את גוש המתכת שהיווה ראש עד לפני רגע והעיפה את הרובוט מעט למעלה. בגלל שעדיין הוחזקה ידו, הרובוט נחת חזרה במקום רק בשביל לחטוף את הברך השניה בראשו! חתיכות מתכת עפו לכל עבר כשהרובוט נוחת שוב במקומו. אז הרים הרובוט את ידו השניה בעלת הרובה וכיוון אותה אל האלמנט הסגול. בהנפת יד אחת זינק המפתח יחד עם שרשרת הברזל לידו של האלמנט הסגול. הוא הצמיד את המפתח אל קצה הרובה וסובב אותו... הבזק קטן ומהיר בעל חריקה נוראית עבר על בסיס הרובה... וזה נפל על הקרקע. הרובוט ניסה למשוך את ידו שוב ולא הצליח. האלמנט הסגול משך אותו שוב ובצעקה קצרה דפק בעיטה מהירה שהעיפה חתיכות מתכת גדולות לכל כיוון ישר לראשו של הרובוט! הראש עף אחורה חזק ונפל בבום מפוצץ אוזניים על אחד הסלעים הגדולים בצד כאשר הוא מרסק אותו בדרך. שאר הגוף עף אחורה קרוב לאלמנט חשמל ונפל על החול.
"מי אני... לעזאזל...? הכוח האדיר הזה... לא הגיוני! אני לא מרגיש חזק יותר..."
קסם ואדמה הביטו בו ואז זה בזה. הם הניחו שהוא מדבר אל עצמו. או אליהם?
"אני מרגיש... כאילו אני... משתגע... לא... כאילו אני... כבר משוגע!!" אמר והביט אל הרובוט כשחיוך מטורף נמרח על פניו. הוא צחק לפתע צחק חזק בזמן שהוא רץ אל הרובוט. בצעקה נוספת של צחוק הוא קפץ באוויר ונחת על גופו של הרובוט. הוא שם רגל אחת על החול והחל למשוך את הרובוט כשהוא זורק אותו באוויר! אז קפץ אל תוך הרובוט כשהוא באוויר ובהינף שתי ידיים קרע חצי מגוף הרובוט לחתיכות מתכת כבדות שנפלו לכל עבר. אך זה לא הספיק לו. כאשר נחתו שאר חתיכות הרובוט על החול, החל האלמנט הסגול בצחוק נוסף לזנק על הרובוט ולהמשיך לקרוע את גוש המתכת שנותר ממנו שוב ושוב. לאחר שלא נשאר דבר, הביט אל האחרים שעדיין היו בהלם.
"מה... מה אתה..?" שאל אדמה כשהוא מתרחק ממנו.
"לא יודע..." ענה, "אבל יש בי דחף מוזר כזה... להרוס!" אמר בחיוך נוסף. אז התרחק אדמה יותר.
קסם דווקא התקרב. "תן לי לבדוק משהו... אם לא אכפת לך..." אמר והצמיד יד לראשו של האלמנט הסגול. אף אחד מהם לא זז. קסם חש את עצמו חודר לרגשותיו של האלמנט הסגול...
הוא היה בחדר... בחדר היה אגם... אגם שנטף מהתקרה... ובתוכו כדורים... ומפתחות צפים...
והייתה שם ציפור שחייכה אליו - והפה שלה היה מלא מנעולים במקום שיניים.
אלמנט קסם עזב אותו והביט אליו כשהוא מתרחק מעט.
"אני... אני לא מבין... לא הרגשתי שום דבר... לא פחד, כוח, או רצון למשהו... פשוט... כלום!" אמר.
"מה... מה זה אומר...?" שאל אדמה כשהוא מביט בו בפחד.
"לא מעניין אותי מה זה אומר כל עוד הוא בצד שלנו..." אמר חשמל שהתקדם אליהם לאט.
אז נשמעה שאגה אדירה והם הביטו לצד. האחרון שלו ציפו לו - הדרקון. הוא רץ לכיוונם כשהוא הורס סלעים גדולים בדרך. כולם הביטו אל האלמנט הסגול שהחזיק את ידו והתחיל ללכת קדימה בחיוך.
"כן כן... אני בצד שלכם... אני מרגיש משוגע... אבל אני שולט בעצמי... איכשהו..." אמר.
"אתה... יכול לחסל את הדרקון הזה?" שאל אדמה כשהוא מתקרב מעט וכמעט אוחז בידו.
"מי יודע... בינתיים... תקראו לי אלמנט מפתח. כשאני חושב על שם... זה מה שצץ לי בראש." ענה.
מפתח התקדם אל הדרקון לאט ואז החל לרוץ. הוא הגיע אל הדרקון וקפץ קפיצה ענקית שהגיעה לצווארו. בהנפה אחת הוא הרים מיד את שרשרת הברזל שהייתה קשורה לגוש המתכת שעל צווארו והסתובב איתה במהירות! השרשרת הכתה בדרקון בקול פגיעה חזק והבזקים כסופים... אך לא נראה שזה הפריע לדרקון יותר מדי. האחרים ראו שכמה שמפתח חזק, זה עדיין לא מספיק.
"כדאי שננסה עוד... אולי יצא עוד משהו כזה" אמר חשמל והביט אל האחרים.
"שמור על אוויר. אני ואדמה חלמנו את אותו החלום... אני לא מבין איך לא התמזגנו עדיין." אמר קסם. הוא ואדמה התקרבו זה אל זה והתמזגו. עמד שם אלמנט הלובש בגדים סגולים גם הוא. אך שיערו היה בצבע חום בהיר חיוור ומעט זוהר. הצמידים שלו היו בצבעים סגול וחום והוא הביט על עצמו בהפתעה. הוא קרה לעצמו אלמנט מידע מיד. מפני שהצליח להבין כל דבר... וגם כמה דברים נוספים. הוא רץ מיד אל כיוון אלמנט מפתח והדרקון כשהוא מניף יד אחת באוויר - אז יצא נישקו של אלמנט קסם - טינג. מוט זהב גדול ועבה בעל שני קצוות עבים יותר. הוא הניף אותו בכמה סיבובים והמשיך לרוץ קדימה. נראה שיכל לשלוט בו יותר טוב כעת. הוא הרגיש יותר... שליטה.
מידע הגיע אל מפתח שבדיוק נחת על החול לידו לאחר מכה לא מוצלחת. אז הביט עליהם הדרקון ונשף אש! אך בהינף אחד יצר אלמנט מידע קיר בצבע סגול שקוף כמעט לגמרי. הקיר השקוף חסם את האש של הדרקון ופיזר אותה מסביבו. למעשה זה היה ריבוע קטן. אך הוא נראה חזק.
"בוא ננסה יחד..." אמר מידע. השניים הסכימו ומיד פרש עוד שלושה ריבועים סגולים שקופים כאשר הוא ומפתח החלו לקפץ עליהם עד לראשו של הדרקון. אז הניפו את טינג ואת המפתח ופגעו בעוצמה בראש הדרקון! זה נפל לאחור מעט אך קם שוב ובמהירות מדהימה העיף את שניהם במכת זנב.
"מה... מה קורה פה...?" שאל אוויר שהתאושש והחזיק את ראשו.
"מכות..." אמר חשמל, "וכדאי שנתמזג גם אנחנו אם אתה רוצה סיכוי לנצח."
השניים נעמדו והתמזגו. האלמנט שיצא לבש בגדים סגולים אך בהירים כל כך שכמעט ונראו לבנים. למעשה הם נראו לבנים עם מעט כתמים סגולים המשתקפים מהצדדים. פניו היו מפוחדים מעט ושיערו היה סגול עם חלקים לבנים פה ושם. שתי כנפיו היו מה שבלט ביותר... הן היו... קרועות... עקומות... נוצות היו פרוצות ומפוזרות ללא הגיון לאורך הכנפיים שנראו כאילו שייכות לציפור גדולה במיוחד שהרגע נדרסה. בכל זאת הוא פרש אותן וכאשר הוא שולף חרב גדולה ולבנה בעלת מרכז סגול וניצוצות חשמל סגולים העוברים מסביבה, נסק לאוויר במהירות וטס אל כיוון הדרקון.
בדרך חשב על שמו... רק דבר אחד עלה בראשו... קרעים... לכן החליט להיקרא אלמנט קרע.
קרע הגיע בדיוק לראות את מפתח ומידע קמים מתוך החול מתחת לזנבו של הדרקון. כאשר הניף אותו הדרקון שוב, הגיע בדיוק קרע והניף את חרבו בעודו צועק! זרמי חשמל חזקים פגעו בזנב וחתכו אותו מיד! בהינף חרב אחד, נחצה זנב הדרקון באמצע ועף על הקיר כשהוא ממשיך להתפתל.
הדרקון צרח ושאג כשהוא רק נראה מפחיד יותר וירק להביור ענקי שכיסה את כל השטח. לא הייתה אפשרות להסתתר והריבוע השקוף שיצר מידע מיד לא יכל לחסום את כל האש - קרע התקרב אל מפתח ופרש את כנפיו סביב שניהם אך הם עדיין נפגעו קשה. שניהם התרחקו מעט - מפתח התיישב אחורנית וקרע כרע על ברכיו לרגע. אז קמו שניהם והביטו אל הדרקון שוב. שלושתם רצו והמשיכו להכות בו מכל עבר - מידע יצר מאיין עיגולים בצבע נחושת שהתעופפו אל הדרקון ונעלמו כשהם פוגעים בו, מפתח המשיך להכות בו בעזרת שרשרת הברזל ובעזרת שריטות ובעיטות שונות - וקרע המשיך להכות בו בעזרת החרב. לאחר מספר דקות נפלו שלושתם על החול שוב. הרוח של הלילה פיזרה את החול ושנכנס לעיניהם. אז קם קרע שוב ועף אל הדרקון כשהוא מניף את חרבו אך חטף זנב ישירות בבטן ועף לתוך בקתת עץ נוספת שהייתה באזור וריסק אותה לגמרי. הקרשים נפלו עליו ורק רגליו, ידיו וכנף אחת נראו בין הקרשים. מפתח ומידע רצו לעזור לו מיד והוציאו אותו...
"מה אנחנו יכולים לעשות? הוא קורע אותנו למרות שאנחנו חזקים הרבה יותר מכל מיזוג אחר שראיתי!" אמר מפתח. מידע הביט אליו ואז אל הדרקון. קרע גם מאחריו כשהוא גונח מעט מכאב.
"מה שאנחנו צריכים... זה למצוא משהו חזק יותר!!" אמר קרע בלחש.
מידע הביט במפתח וקרע שוב... ואז בדרקון שוב. ואז שוב בהם... עצם את עיניו והושיט אליהם את ידיו. "לא סתם חלמתי על זה..." אמר, "יש בין שלושתנו קשר מסוים... הבגדים שלנו דומים... סגנון ההתקפה שלנו דומה... ועכשיו, למרות שאני מרגיש הרבה יותר יציב ומסודר מאשר מה שראיתי בתוך מפתח... אני עדיין חושב שאנחנו דומים מדי... כאילו... תוכן החדר שונה - אך צבע הקירות זהה." אמר מידע. מפתח וקרע שמו את ידיהם בתוך ידיו והוא הרגיש שהם סומכים עליו. שלושתם הסתובבו להביט בדרקון ששאג שוב ועף לכיוונם. הוא ירק להבה נוספת אך מידע מיד עזב את ידיהם של מפתח וקרע ופיזר את הלהבות בהינף אחד. אז אחז את ידיהם שוב וחזק יותר.
"אתם מוכנים...?", "מה הולך לקרות...?","מה שזה לא יהיה-", "אנחנו נקרע לדבר הזה את הצורה!!"
שלושתם הביטו בדרקון במבט זהה - ניצחון. זה הדבר היחיד עליו חשבו. לא משנה אם זה בשביל לשרוד או רק בשביל העיקרון - זה היה הדבר היחיד שחשוב כרגע. אז הסתער הדרקון בניגוח.....
הדרקון נהדף אחורנית באור חזק וסגול שבקע מהאזור בו היו. הוא עצר על הקרקע והביט עליהם.
שם עמד אלמנט אשר צורתו נראתה מטושטשת. הפנים נראו בבירור... הם היו שילוב מדויק של קרע, מפתח ומידע. הוא היה לבן לגמרי. כל כך לבן שכאב להסתכל עליו והוא נראה מטושטש מדי. הוא הרים בידו נשק מסוים שנראה שהתעקם ושינה את צורתו שוב ושוב. הנשק היה לבן ומטושטש כמוהו ורגע הפך לחרב, אחרי זה לגרזן ואז לשוט והמשיך להשתנות שוב ושוב ללא הפסקה.
"חלום\סיוט" אמר האלמנט החדש. הוא אמר זאת באותו הזמן. הוא ידע שזה חלום... וגם סיוט...
הדרקון קם וזינק לכיוון האלמנט החדש עם פה פתוח בכדי לטרוף אותו! חלום\סיוט טס לתוך פיו של הדרקון כשהוא מניף את נשקו ונעלם וקורע אותו מפיו עד לתחתית גופו לכל הארוך! כאשר הגיע לסוף חזר במהירות לכיוון הבטן ובלי להשמיע קול הניף את ידיו לצדדים! גוף הדרקון התפזר לכל עבר בחתיכות גדולות והאלמנט עמד באוויר מעל המקום בו נוצר. הוא הביט למעלה... ונשם...

"תסס... לא חשבתי שהם יכולים להתמזג עוד..."
"צק... את הרובוט שלי הם חיסלו בכיף... הדרקון שלך היה הרבה יותר קשה!"
"זה לא משנה כמה הוא היה קשה... הם קרעו אותו לגמרי! תראי!"
"כן כן אני רואה... אתה לא חושב שהם קצת חזקים מדי בשבילך?"
"חזקים מדי?! אני תקוע במקום הדפוק הזה כבר כמעט שנה בחיפוש אחרי משהו כזה! עד שמגיע אלי לידיים כוח חזק כל כך ומושלם שיכול להיות בדיוק מה שחיפשתי... אין דבר כזה חזק מדי."

--------------------

+Quote Post
Night Man
הודעה 16.08.2006, 18:18
הודעה #48

PROGLUTION
סמל קבוצה

אהבתי מאד את האלמנט החדש! אלמנט של 6 אלמנטים מחוברים! אני מקווה שיהיה אלמנט של כל האלמנטים P:
פרק ממש טוב!

+Quote Post
The Masked Girl
הודעה 16.08.2006, 18:54
הודעה #49

Honeysuckle
סמל קבוצה

הם שלושתם היו בגוונים סגולים?OO
מעניין XDD
וכמובן האיש הרע smile.gif
יאלה עכשיו הארק השני!!!

--------------------

+Quote Post
Rise
הודעה 16.08.2006, 20:12
הודעה #50

ג'ונין
סמל קבוצה

יאי! עכשיו הארק השני.... מתי מתחיל?

+Quote Post
Amaterasu
הודעה 16.08.2006, 20:53
הודעה #51

halom.co.il
סמל קבוצה

ספיישל פרק ראשון! 3 עמודי וורד!! >.<

-----------

ראסט - 2 - יריבים

פרק 1-2 (14) - יריבים ראשונים
נערה בעלת שיער אדום חזק ועיניים אדומות מתעניינות נכנסה לחדר מלון. היא צעדה לכיוון ילד נמוך בעל שיער שחור, עיניים שחורות ומבט עצבני. בידה היה מפתח ברגים ונראה שהיא מאוד נרגזת.
"לורן!" צעקה לעברו. הוא הסתובב אליה בלי לקום. מבטו היה מאוד עצבני.
"ריימי?" שאל בלי להזיז גבה. לאחר מכן הפנה את ראשו שוב והמשיך להביט בכדור הנוצץ שבידיו.
"שבוע!!"
"שבוע?"
"אנחנו יושבים ומסתכלים על העשרה טמבלים הצבעוניים האלו בלי לעשות כלום!!"
"אחד עשרה."
"אחד עשרה! שיהיה! ממש לא אכפת לי! אני רוצה כבר לעוף מפה..."
"הרובוט הזה שלך מוכן...?" שאל לורן ברוגע.
"כן כן כן... רק תטעין אותו בקסם כמו שעשית עם הקודם... ואם גם זה מתפרק זה בגללך!" אמרה.
"אני מקווה שזו גרסה משופרת או משהו... מובן שאין בעיה בקסם שלי."
מאז ומעולם תהה לורן כיצד הגיעה אחותו הגדולה לגועל הנפש המדעי בו היא עוסקת. שניהם באו ממשפחה מכובדת - אשפית קסמים מזה דורות! הוא בעצמו היה גאון קסם ואביו נהג להתרברב בכישרונו... לפחות כך זכר. כבר יותר משנה שניהם תקועים פה... בחיפושים... אך נראה שבמקום לחפש את מה שהיה צריך, היה מוטרד לורן מדברים אחרים. כמו למשל - איך זה שהעשרה ילדים הצבעוניים בהם צפה בשבוע האחרון הופיעו פתאום משום מקום? מי הם, מה הם ושאלות דומות גם הטרידו אותו... אך שנה שלמה ורק עכשיו הם פתאום צצים? אך כעת זמזם בראשו אותו היתוש שזמזם בכל פעם שאחותו הזכירה מכניקה... איך היא יצאה כל כך גרועה? לא מבינה שום דבר בקסם ומסוגלת לבנות רובוטים שחברות שלמות לא היו יכולות לפתח במשך שנים! מובן שבכדי להזיז אותם השתמש לורן בהמון קסמים. כמו שהוריו תמיד אמרו - מדע זה שטויות. קסם זה הכוח האמיתי. הוא נזכר כעת באותו היום בו נכנס בטעות לחדר של אחותו וראה את הוריו צועקים עליה...
"לא חשוב... עבודה טובה. נגמור אותם ונעוף מפה." אמר לורן וקם לכיוון החדר של ריימי.
הם שכרו דירת פאר באחד הבניינים שבעיר - מהחלונות הענקיים היה אפשר לראות את כל העיר מלמעלה. מה שהפתיע הוא שריימי הפכה את החדר שלה למוסך ממש...
כאשר הטעין לורן את הרובוט, תהה איך היא מסוגלת לחיות ככה. הוא היה חייב סטייל.
בכל מקרה שתק... משום מה התמונה של צללית הוריו צועקים על ריימי קפצה לראשו שוב.
"תקשיבי... אני מעוניין לבחון כמה מהם בנפרד. הגנבתי מהטירה לפני שהלכנו כרטיס אחד של 'האנהלנד'. אני אכניס כמה מהם לשם ונראה איך הם יוצאים..."
"ואני אנסה לחסל את האחרים עם הרובוט שלי?" שאלה ריימי במבט קורא מחשבות.
"לא לחסל... הם לא יעזרו לנו מתים... למרות שאחרי הפעם האחרונה לא נראה לי שתזיזי להם..."
"חכה ותראה... יש לי כמה טריקים חדשים!" אמרה ריימי בחיוך - עלתה על הרובוט והפעילה אותו.

עבר שבוע מאז חזרו אדמה, דשא, קסם, קרח, חשמל ואוויר מהמסע שלהם. האחרים היו מופתעים מעט לשמוע את הכל. קיירו אפילו הייתה מודאגת - אבל קרין לא האמינה כלל. מצד שני, הפציעות שלהם לא שיקרו. אף אחד מהם לא זכר מה קרה לאחר שהתמזגו יחד... הם זכרו את החלקים בהם הפכו למפתח, מסע וקרע - אך משם הכל מטושטש. הם רק זכרו שהתמזגו יחד ואז הופיעו ליד הבית.
העשרה ניצלו את השבוע כדי להמשיך להתרגל לבית. עוד משימות של ראש העיר כגון חילוץ חטופים או כיבוי שריפות היו דבר די נפוץ. אופל או חשמל אפילו חשבו שזה משעמם ברוב המקרים.
אך הסכומים שהוציא קסם מהביקורים שלו אצל ראש העיר היו נדיבים ביותר.
גם הפרסום של האלמנטים עלה בהדרגה וכעת כמעט כל תושבי העיר הכירו אותם. רובם עדיין חשבו שזו מתיחה ציבורית ומחוץ ליפן לא נראה שהדבר פורסם מלבד בכמה תוכניות שוליות שבהן במילא כמעט אף אחד לא צופה. למרות שפעם בכמה זמן הגיע איזה ילד לאזור וביקש חתימה או משהו - לא נראה שהייתה הטרדה גדולה מדי. אך להפתעתם הרבה, כמות נחמדה ביותר של אנשים עברה לגור באזור בו היו האלמנטים. אפילו הפארק היה כעת מלא בילדים והורים בשעות העמוסות.
אוויר ישב על הגג ליד חלון החדר שלו והיבט אל הפארק... הוא חייך והרגיש נוח כל כך...
"אנחנו יוצאים לקניות!" צעק לו מים מכניסת הבית. לידו היה בור ענקי מתוכו יצא אלמנט הר.
"כשתחזור, תתמזג עם איזה מישהו ותעזור לי להתקין את המזרקה הזאת!" אמר הר בעודו מנגב מעט זיעה ממצחו. לפני שהתמזגו אופל ואדמה, טען אופל שהרעיון מטופש. אך אדמה תפס אותו שוב והשניים התחילו מיד לעבוד על המזרקה בכניסה לבית. שתי קבוצות המדרגות שמסביב אל כיוון הכניסה כבר היו מוכנות וכעת לאחר הניקיונות זה צריך יהיה להראות מושלם. מים סימן לאישור.
אז קפץ אוויר למטה וכאשר יצאה סיריין, הלכו השלושה לכיוון הקניון. האנשים באזור כבר היו רגילים לראות את אוויר והיו רגילים אף לכנפיים שלו. כמובן, רבים חשבו שזה כלל לא אמיתי.
בינתיים, ישב קסם על הספה וקרא ספר על חלומות שמצא במרתף. אלמנט גל וטכנולוגיה עבדו קשה מאוד בכדי לנקות את המרתף שעדיין היה עמוס בזבל - אך כעת רק טכ' היה שם.
"אתה יודע... זה לא רע!" אמר קסם לחשמל שהביט על הטלוויזיה והנהן.
אז נשמע רעש מוזר - מאיין הבהוב של זרמים מוזרים. קסם וחשמל הביטו החוצה.
"אהה... הר? זה אתה? אופל? אדמה?" שאל חשמל. לא הייתה תשובה.
הוא וקסם קמו והתקרבו החוצה... היציאה נראתה ירוקה ופרחונית מהרגיל...
כאשר יצאו השניים מהבית... היו בשדה פרחוני וירוק כאשר סופו לא נראה לעין.
"אולי... אנחנו בקנזס?" שאל חשמל בחיוך דבילי בעודו מביט לאחור - הדלת לא הייתה שם.
"אמממ... לא זו לא קנזס...." אמר קסם. הוא גם לא הבין מה קורה. השניים החלו ללכת.

"קסם? ... מישהו? חבר'ה אני צריך עזרה פה!!" צעק הר. הוא יצא לרגע מהבור והביט אל הסלון... הדלת הייתה פתוחה אך לא היה שם אף אחד. 'בדיוק נטשו אותו לעשות את כל העבודה' חשב.
בינתיים היו אש, קרח ודשא יחד עם קיירו וקרין בדרכם החוצה מהקניון. להפתעתם נתקלו במים, אוויר וסיריין שבדיוק היו בדרכם לעשות קניות - בעיקר בשביל אוכל.
"אה! אנחנו בדיוק בדרך חזרה!" אמר דשא.
"היה משהו מעניין?" שאל מים בחיוך.
"לא ממש... חוץ מזה שהדרדסית שם ממשיכה לקרוא לי תפוז..." אמר אש וגלגל את עיניו למעלה.
"זה כי כל פעם שאנחנו שם אתה מזמין מיץ תפוזים!" אמר קרין בחיוך ושילוב ידיים.
"ואני לא מבין מה הבעיה עם תפוזים!" אמר אש במבט שואל.
...
ריימי עמדה על הבניין ממול וחייכה... אז נקשה באצבע..."
...
קול אדיר של קיר מתרסק הבהיל את כל מי שהיה ברחוב בעוד רובוט ענקי - דומה מעט לאחרון בו נלחמו יחד עם הדרקון אך גבוה יותר וכסוף יותר - פרץ מתוך קיר והחל ללכת לכיוון האלמנטים.
אש מיד נעמד מול קרין וקיירו ואוויר נעמד מול סיריין.
"זה... הוא קצת שונה... אבל זה ממש אותו הרובוט! נכון דשא?" שאל אוויר.
"יש מצב... אבל הוא עבר שיפור קל..." אמר דשא.
"זה הוא..." אמר קרח. אש ומים לא היו שם, אך שמעו את הסיפור מספיק בכדי לדעת על הרובוט.
קיירו, קרין וסיריין נשארו מאחוריהם. רבים מהאנשים שהיו באזור נשארו להביט אך החכמים מביניהם מיהרו לעזוב את האזור. רק כאשר זינק הרובוט על הרצפה וסדק אותה לגמרי - החלו אנשים לברוח בצעקות. אש אגרף את שתי ידיו והתקדם מעט אל כיוון הרובוט.

"אז... החלטת איפה אנחנו?" שאל חשמל את קסם במבט מחייך.
"אני?!" קסם הבין שחשמל צחק - אך גם הבין את הרמז... הוא צריך לקחת אחריות.
"אתה הגאון הקסום פה... אני רק יורה חשמל וכל זה... אז אהה... תעיר אותי כשתחליט איפה אנחנו"
השניים הלכו כ20 דקות בלי שום סימן לשינוי... המקום היה רק שדה פרחוני אחד ענק.

אש רץ אל הרובוט בצעקה חזקה ודפק אגרוף חזק המוקף הלהבות אדומות גדולות לתוכו - הרובוט אפילו לא נשרט וכמעט מיד אחז בשתי ידיו את ידו של אש. אז הניף אותו באוויר וזרק אותו על אחד הקירות בצד! אש הוטח עם גבו בקיר ושמע את הסדק הקטן שנפער מאחוריו. הוא ידע ששבר משהו... או עצם או את הקיר... או גם וגם... זה כאב מאוד אך הוא לא רצה לבדוק.
לאחר שראה שאש נפל על ברכיו אך הוא בסדר, שלף אוויר את חרב האור - לוסיאנדר.
"בסדר אהה רובוט... תתכונן!" צעק אוויר ועף כאשר הוא נוחת על ראשו של הרובוט כמו ציפור טרף ותוקע את חרבו בתוך ראש הרובוט! החרב כאילו החליקה לצד כאשר פגעה בראשו של הרובוט ורק שריטה קטנה נראתה על גופו המתכתי - אז נתפס אוויר ברגלו והושלך על אש.
מים נשאר בצד בכדי להגן על קיירו וקרין כאשר התמזגו דשא וקרח - אז נוצר אלמנט מפתח שוב.
הוא הביט אל הרובוט כאשר הוא מסובב את שרשרת הברזל הקשורה לצמיד מתכת עבה המונח סביב צווארו. המפתח שבקצה השני של השרשרת שרק כאשר סובב אותו מספיק מהר. אלמנט מפתח התקרב מעט אל הרובוט בחיוך וזינק עליו לפתע! כאשר הוא נוחת עם שתי רגליו על כתפי הרובוט, תפס את המפתח בשתי ידיו ותקע אותו בחוזקה בראש הרובוט! שוב, ברגע שנתקע המפתח בראש הרובוט, מלבד שריטה לא נשאר דבר. המפתח החליק לצד אך אלמנט מפתח הספיק לקפוץ ולהתרחק רגע לפני שתפס אותו הרובוט. אז שלף הרובוט רובה וכיוון אותו על מים ושלוש הבנות!
הוא החל לירות אך גוש אבן גבוה שהופיע מיד חסם את כל הכדורים. ריימי חייכה והתעניינה.
מאחורי גוש האבן, יצא אלמנט הר. הוא כיוון את ידו אל הרובוט וגושי אבן קטנים יצרו שביל ביניהם עד שמאיין קוץ ענקי העשוי אבן פרץ מתחת לרגלי הרובוט והרים אותו באוויר. הר היה מופתע שהאבן לא חדרה את גוף הרובוט אלא במקום זאת השאירה שם שריטה גדולה בלבד.
"לא יהיה כל כך קל לשבור אותו הפעם..." אמר ריימי שהתקרב מאחוריו כעת.
הוא הניחה יד אחת על צידו של הרובוט. האלמנטים היו מופתעים לראות... נערה...
"ילדה...?" שאל מפתח בהומור.
"ילדה?! אני בת 17 וחצי! אההם... בכל מקרה..." אמרה ריימי כשהיא מתחילה להסמיק, "האמר 216. הגרסה המשופרת של הקודם - 138. אתם לא תבינו את המספרים של הגרסאות אז לא משנה..." אמרה כאשר ראתה את מפתח עומד לשאול מה קרה לכל הרובוטים שבאמצע.
"אז... את בונה אותם ו... מה את רוצה? שליטה בעולם?" אמר הר בעודו משתעשע בנושא.
"שליטה בעולם?" שאלה ריימי במבט מטופש, "מה יש לי לעשות עם שליטה בעולם...?"
"מישהו ראה יותר מדי טלוויזיה..." אמר מים והביט אל הר. הוא הביט לצד ושרק.
"בכל מקרה - אנחנו לא נוותר לך כי את בת!" אמר אלמנט שמש. רק אז שמו לב כל האחרים שאוויר ואש כנראה התמזגו לאחר שנפלו זה על זה. שמש התקדם כאשר הוא שולף את חרבו הארוכה והכתומה שהחלה לזהור באור חזק כל כך שהיה קשה להביט בה. ממש כמו השמש...
"כן כן אני לא מצפה שתוותרו לי כי אני בת..." אמר ריימי והסמיקה מעט שוב, "חוץ מזה אני פה רק בשביל לבדוק אתכם... נראה לי... ה'פקודות' שקיבלתי הן לנסות ולפרק לכם ת'צורה..."
"פקודות?" שאל שמש.
"כן! לורן התחיל לחלק לי פקודות! הייתם מאמינים?! אם הוא לא היה אח שלי הייתי מרסקת לו... רגע! בגלל שהוא אח שלי אני יכולה לרסק לו ת'... טוב די זה מגעיל אותי... בכל מקרה-" אמר ריימי והצביעה להאמר 216 להמשיך ולתקוף.
"רגע!" צעק שמש בעודו קופץ מאגרוף ששבר את הרצפה שמתחתיו והעיף כמה חתיכות מדרכה לצדדים, "לורן? מי זה?" צעק שוב. ריימי לא ענתה. רק המשיכה לתת להאמר פקודות בהצבעה.

"אוקי! החלטתי איפה אנחנו!" אמר קסם לפתע ונעצר.
"מצויין! ... איפה...?" שאל חשמל.
"קנזס!"
"אהה..."
"לא... בעצם אין לי מושג איפה-"
"אולי כדאי שנשאל את הארנב ההוא עם הסיגריה..." אמר חשמל והצביע על ארנב מעשן במרחק.
השניים התקרבו אל הארנב שנראה גברי ביותר ולבש מעיל גשם. הסיגר שעישן היה ענקי. הוא היה לבן אפרפר ואוזניו היו מתוחות עד חציין ומשם שפופות בצורה לא נכונה. הוא נראה חולה...
"מה יש? לאיפה לכוון אתכם...!?" שאל בקול צרוד. השניים הביטו כאילו שום דבר לא אמיתי.
"אהה... לבית?" שאל חשמל בחיוך.
"אממ... אתה יכול להיות טיפה יותר ספציפי?" שאל הארנב בעודו נושף עשן אפור ועבה.
"לבית שלי?" שאל חשמל שוב. קסם דחף אותו לצד ולקח פיקוד על השיחה.
"תקשיב... אהה... ארנב... איפה אנחנו לעזאזל ואיך יוצאים מפה?!" שאל קסם. הוא כבר היה עצבני.
"מה? איפה...? אהה אין לי מושג ילד... שאל את פוסי אולי יש לו מושג..." אמר.
"פוסי... ואני מניח שאתה באני?" שאל חשמל בעודו נגרר על ידי קסם לכיוון חתול שהיה באזור.
"באני. קלעת בול ילד. יש לך עתיד צהוב... אני יכול לראות." אמר באני והמשיך לעשן.
השניים התקרבו אל החתול שלבש מעיל עור ומשקפי שמש שישבו על האף. הוא שיחק עם כדור צמר בידו. כאשר הגיעו השניים הוא הביט עליהם במבט משועמם וזרק את הכדור לצד.
"חתול!" אמר קסם כאשר נעצרו לידו.
"אתה מדבר אלי?!" אמר פוסי. המבט שלו היה ישיר ומעט עצבני. הוא נשמע כמו אופנוען.
"איך זה שהראש שלך כל כך גדול יחסית לגוף שלך?!" שאל חשמל בהלם.
"פלאי היקום..." אמר פוסי, "עוד משהו? אולי בן כמה אני? משפחה? מה אתם רוצים?"
"אנחנו... רוצים... הביתה." אמר קסם. הוא הביט אל החתול באותו המבט שהיה לו.
"כן החבר שלי קצת עצבני... הוא טען כל הדרך שכל המקום הזה לא הגיוני משום בחינה."
"אני עדיין טוען ככה! המקום הזה נראה כאילו אנחנו מצוירים! אפילו לקסם זה מוגזם!!"
"כן כן... שמע ילד צהוב, לחברה שלך יש המון בעיות... תשיג לה איזה-"
"אני זכר... פוסי... עכשיו תגיד לנו איך יוצאים או שאני מתחיל לירות כדורי אנרגיה ענקיים על כל דבר שזז ואחרי זה על כל דבר שלא זז! אני חולה ואני רוצה הביתה עכשיו!!" צעק קסם. הוא באמת הרגיש עצבני... הוא בדיוק נהיה מצונן יום לפני והרגיש לא טוב בכלל. מצב הרוח שלו היה נורא.
"בסדר בסדר... תשמעו הביתה זה לשם..." אמר והצביע, אז איתר את כדור הצמר שלו בצד, "OMFG! כדור צמר!!" צעק ורץ אליו. כאשר נתקל בו החל להתגלגל. השניים החלו ללכת אבודים...

הודעה זו נערכה על ידי דמוסתנס: 17.05.2007, 18:43

--------------------

+Quote Post
Night Man
הודעה 16.08.2006, 22:13
הודעה #52

PROGLUTION
סמל קבוצה

כמה דברים:
1. שם לארק השני..
2. *אהמ* טבלת מיזוגים אחרי ארק הראשון *אהמ*
3. יפה מאד! ומוזר מאד!

+Quote Post
DarkNisim
הודעה 16.08.2006, 22:29
הודעה #53

סטודנט באקדמייה
סמל קבוצה

קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 8,883

סליחה על הבורות מה זה ארק?

--------------------
יש שקוראים לי ניסים אבל אתם תקראו לי הניסים :)
הסיפור שלי

+Quote Post
Amaterasu
הודעה 16.08.2006, 22:54
הודעה #54

halom.co.il
סמל קבוצה

*הטבלה מכילה ספויילרים להמשך הסיפור, מומלץ לקרוא אותה רק אחרי שקראתם את כל הפרקים שפורסמו*

צודק >.<
הוספתי שם לארק (איך שכחתי ! ) ותוכן עניינים בעמוד הראשון.
ארק אגב זה כמו סאגה או עונה. תבדוק במילון...
והנה טבלת המיזוגים-

---------------------

והרי אני מציג בפניכם - טבלת מיזוגים! הטבלה תכיל את כל 45 המיזוגים הבסיסיים בין עשרת האלמנטים, מיזוגים משולשים, מיזוגים של אלמנטים שליליים, מיזוגי רגשות... בעצם, כל סוגי המיזוגים.
כדי לא להרוס יותר מדי, אני רק אכתוב פה בקצרה את השמות של האלמנטים הממוזגים.
בנוסף, אם יש אלמנט עקרוני לסיפור, אני לא אכתוב את השם שלו. וכמובן... יש עוד המון שינויים עתידיים שלא יכתבו. אלמנטים חדשים, נוספים, עוד מיזוגים שלא רשומים בטבלה וכו'.
אם אתם לא רוצים להרוס לעצמכם, עדיף לקרוא את הפרק האחרון שפורסם לפני קריאת הטבלה.
(הסדר של האלמנטים הוא הסדר בו יצרתי אותם בסיפור. בכל אחד אני אוריד את זה שמוזג איתו כבר בטבלה)

רשימת האלמנטים:
http://www.anime-il.com/index.php?showtopic=28038&st=90

הערות:
-שמו של אלמנט "רוח" השתנה לאלמנט "שלכת".
-שמו של אלמנט "הצפה" השתנה לאלמנט "צונאמי".
-שמו של אלמנט "רעידה" השתנה לאלמנט "רעידת אדמה".
-שמו של אלמנט "הוריקן" השתנה לאלמנט "טייפון".
-שמו של אלמנט "התפרצות" השתנה לאלמנט "געש".
-שמו של אלמנט "ניקוי" השתנה לאלמנט "ניקיון".
-שמו של אלמנט "לחימה" השתנה לאלמנט "מגע".
-שמו של אלמנט "גחלים" השתנה לאלמנט "פחם".
-שמו של אלמנט "הרמוניה" השתנה לאלמנט "זחיחות".
-שמו של אלמנט "שורשים" השתנה לאלמנט "במבוק".
-שמו של אלמנט "קרחון" השתנה לאלמנט "טוּנדרה".
-שמו של אלמנט "סופת שלג (בליזארד)" השתנה לאלמנט "צינה".

פוסיטיביים:
אש + אופל = לבה ~> גיהינום
אש + אוויר = שמש ~> אמטרסו
אש + מים = ערפל
אש + קרח = פיצוץ ~> זיקוקים (אבק כוכבים)
אש + אדמה = זכוכית
אש + חשמל = אנרגיה
אש + דשא = פחם
אש + טכנולוגיה = חום ~> טוסט
אש + קסם = מטאור

אופל + אוויר = ירח ~> צוקויומי
אופל + מים = רעל ~> מזרק
אופל + קרח = קור
אופל + אדמה = הר
אופל + חשמל = פלזמה
אופל + דשא = בִיצָה
אופל + טכנולוגיה = שוריקן ~> יו-יו
אופל + קסם = מעגל ~> טארוט

אוויר + מים = גשם
אוויר + קרח = שלג
אוויר + אדמה = חול
אוויר + חשמל = קרע
אוויר + דשא = שלכת ~> אדר (מייפל)
אוויר + טכנולוגיה = חלל
אוויר + קסם = נשמה ~> גן עדן

מים + קרח = רסיסים
מים + אדמה = עומק
מים + חשמל = גל
מים + דשא = קוצים ~> יער
מים + טכנולוגיה = ניקיון ~> גילוון
מים + קסם = מפל

קרח + אדמה = טונדרה
קרח + חשמל = קריסטל
קרח + דשא = מפתח ~> ארנב
קרח + טכנולוגיה = ברד
קרח + קסם = צינה

אדמה + חשמל = מגע ~> אצבעות
אדמה + דשא = במבוק
אדמה + טכנולוגיה = מתכת ~> שיתוך (חלודה)
אדמה + קסם = מידע

חשמל + דשא = זינוק ~> חתול
חשמל + טכנולוגיה = גליץ' ~> מציאות
חשמל + קסם = סטטי

דשא + טכנולוגיה = נייר
דשא + קסם = טבע/פרא

טכנולוגיה + קסם = דופק

נגטיביים:
מוזיקה + צרחה = רמיקס
ייאוש + דיכאון = מוות
ריפוי + דם = צלקת

מיזוגים משולשים:
אש + קסם + מוזיקה = געש
מים + קרח + צרחה = צונאמי
אופל + אוויר + טכנולוגיה = טייפון
אדמה + חשמל + דשא = רעידת אדמה
אש\להבה + אופל\לב + אוויר\אור = קשת ~> צבע
מוות + ריפוי = חיים

מיזוגים נוספים:
קרע + מפתח + מידע = חלום\סיוט (?)
חיים + רמיקס = ליריקה
ליריקה + דם = פרדוקס

רגשות:
אש + אופל + אוויר + מים + קרח + אדמה + חשמל + דשא + טכנולוגיה + קסם = אושר/כעס/דמעות/תקווה/אהבה

הטבלה, כפי שאתם רואים, לא מלאה - עדיין.

הודעה זו נערכה על ידי Amaterasu: 11.11.2008, 15:25

--------------------

+Quote Post
The Masked Girl
הודעה 17.08.2006, 00:52
הודעה #55

Honeysuckle
סמל קבוצה

רגע מה עם השילובים של יותר מאחד אחד?כי היה הרבה דברים ^^
אין לזה שמות אחרים או משהו?מה עם חלום/סיוט?
ואחלה פרק XDDD
אגב לפוסי יש כפל משמעות אתה יודע XDDDDD

--------------------

+Quote Post
Amaterasu
הודעה 17.08.2006, 01:04
הודעה #56

halom.co.il
סמל קבוצה

ציטוט(the masked girl @ 00:52 , 17.08.2006)
רגע מה עם השילובים של יותר מאחד אחד?כי היה הרבה דברים ^^
אין לזה שמות אחרים או משהו?מה עם חלום/סיוט?
ואחלה פרק XDDD
אגב לפוסי יש כפל משמעות אתה יודע XDDDDD

חחחחח הכפל היחיד שאני מכיר זה חתול\פלייסטיישן!! אל תסבכי אותי!! XD
היה בינתיים רק שילוב אחד של יותר מאחד... אם יהיו עוד אני אוסיף אותם... >שורק ומביט לצד<
חלום\סיוט במקרה הזה, לא הספיק להבין מה קורה איתו כדי להגדיר את זה כמיזוג. רק כ... תופעה שהצילה אותם.

מה דעתכם על האוייבים הראשונים בינתיים? (חוץ מהכנופיות המעפנות בארק הראשון XD )

--------------------

+Quote Post
Rise
הודעה 17.08.2006, 09:03
הודעה #57

ג'ונין
סמל קבוצה

ואי מצוין הפרק... יפה ומוזר.... אהבתי את העלילה ואם תדבר עם האנשים הנכונים ויהיה לך קצת מזל זה יכול להפוך לאנימה.

+Quote Post
Amaterasu
הודעה 17.08.2006, 19:14
הודעה #58

halom.co.il
סמל קבוצה

תגידו קראתם את הספיישל פרק על קרח? הוא הרבה יור מושקע מהפרקים הרגילים... ממש כמו OVA.

------------------

פרק 2-2 (15) - דרגה שנייה
עברה כשעה מאז שכוונו חשמל וקסם על ידי פוסי, החתול המעוות. מצבו של קסם רק החמיר וכרגע הוא הלך עם יד אחת על הראש ויד אחת על הבטן... זה לא שיפר את מצבו אבל שיפר את ההרגשה שלו מעט. הוא השתעל כל כמה דקות שוב ולרגע נראה שחשמל החל להיות מודאג.
"תגיד... יכול להיות שהמקום הזה עושה לך לא טוב?" שאל חשמל.
"שטויות... אני פשוט חולה... בוא נעוף מפה ומהר..." אמר קסם. אך השדה הפרחוני לא נגמר.

"אהה!!" צעק אש בעודו מתרסק על עוד קיר. אלמנט הר יצר קוץ אבן ענקי בשתי ידיו וקפץ על הרובוט אך שוב לא נגרם כל נזק מלבד שריטה.
"לעזאזל!!" צעק הר בעודו קופץ אחורה שוב, "הדבר הזה כל כך הגנתי?!"
"טוב ששמת לב..." אמרה ריימי בחיוך, "כמובן שהוא לא יכל לזוז בלי הקסם של לורן..."
"שוב הלורן הזה! מי זה? ומה שניכם רוצים מאיתנו?" שאל שמש כשהוא מתקרב שוב אך לאט יותר.
"האמר!" צעקה ריימי והצביעה על שמש. הרובוט טס אליו במהירות מדהימה וחבט בו עם כל הגוף!!
שמש צרח לרגע והוצמד לקיר בעוד הקיר נסדק לגמרי ונשבר. הרובוט השאיר את שמש בהריסות.
מפתח זינק על כתפי הרובוט שוב והחל לחבוט בו בעזרת המפתח שעל צווארו... הר ניסה לדקור את הרובוט מהצד שוב ושוב אך לא הצליח לעשות דבר מלבד לשרוט אותו.
מים באותו הזמן הרגיש פחד שלא יכל לתאר! הוא עמד כשידיו פרושות לצדיים כשסיריין, קרין וקיירו עומדות מאחוריו ונצמדות לקיר. בעצם... סיריין צעקה 'קדימה!!' ו'תשתמש בזה שוב!!' וכאלה...
הדאגה של מים, שמא אחת מהבנות תפגע, הייתה גדולה מדי. הוא חשב על לקחת אותן מפה. אבל אז נעצר מפתח לאחר שעף אחורה והביט עליו. רק המבט אמר 'אל תמשוך תשומת לב'. מים הינהן והמשיך לעמוד עם ידיו פרושות בלי לזוז.... עד שהר התגלגל על הרצפה לידו לאחר שחטף מכה אדירה. חתיכות אבן קטנות עפו לכל עבר והר נראה לרגע כאילו הוא מתפורר... הוא התנתק.
אופל ואדמה נפרדו זה מזה כשאופל כורע עם ידיו לרצפה, נוטף מזיעה - ואדמה שוכב על גבו ומתנשם בכבדות. השניים הרגישו מותשים לגמרי. הם עבדו כל הלילה על בניית הבית. רק אז הבינו שהמיזוג לוקח כמות גדולה כל כך של אנרגיה שעד לרגע חשבו שהם הולכים למות אם לא ייפרדו.
"שמישהו יתמזג איתי!" אמר מים בלי לזוז או להביט עליהם."
"אני... לא יכול... לזוז..." אמר אופל. זה הביך אותו לגמרי אך היה נכון. הראש שלו כאב וצבעים הבהבו מולו כשהוא מרגיש לחץ אדיר בכל הגוף... אדמה קם לאט ושם יד אחת על כתפו של מים.
"אבל... אלמנט עומק... יעזור?" שאל אדמה.
"יעזור יותר ממני..." אמר מים, "בוא ננסה!" אדמה חייך ואמר לאופל לשמור על הבנות. השניים התמזגו ויצרו את אלמנט עומק. כל החולשה של אדמה טבעה בין רגע באנרגיות שהיו למים. אך בגללה הם לא הרגישו חזקים מספיק. אז ראה עומק את מפתח נזרק לקיר אליו נזרק שמש.
"בסדר! בוא נראה מה אני שווה!" צעק עומק ורץ כשהוא קופת על הרובוט ויורה זרנוק ענקי של מים אליו! הזרנוק דחף את הרובוט מעט אחורה אך לא גרם כל נזק. הרובוט נעצר במקומו בעוד המים ממשיכים לדחוף אותו עד שכיוון את יד הרובה שלו אל עומק שקפץ להסתתר ליד חתיכה ענקית מהכביש שעמדה בצורת מכסה למזלו. נזקי הסביבה נראו נוראיים... ואז נשמעה... מוסיקה...
"עוד... אלמנט?!" אמר מפתח בעודו מביט המום. שמש קם מההריסות והחזיק את ראשו בעודו אומר את אותו הדבר. אופל שמע את זה אך עדיין לא יכל לזוז... הוא היה חייב להסתכל!! אבל לא יכל... עומק רק שמע את זה אך היה חייב להציץ. הוא הביט לרגע מאחורי חתיכת הכביש הענקית וראה... עוד אלמנט... צבעו היה חום בהיר. כך גם היה שערו, עיניו ושני הצמידים על ידיו. הוא ניגן באוקרינה קטנה שהייתה קשורה לידו. המנגינה הייתה מקסימה... הרובוט נעצר וריימי הביטה בהלם.
"אתה... האלמנט הנוסף הזה שלורן מזכיר כל הזמן... מה אתה רוצה?! עוף מפה! אתה לא גר איתם אז אתה שונה מהם.... אולי אוייב... לא אכפת לי האמת... אבל אל תתערב סתם!" אמרה ריימי.
"מובן שאני קשור... הרי אני נראה בדיוק כמוהם... למרות שאני לא גר איתם... אני מרגיש קשר..."
"קשר? אז אתה אומר שאתה רוצה גם להכנס לכל העסק הזה? חבל עד עכשיו לא חשבתי לתקוף אותך בכלל! אבל אתה נראה חלש יותר אז נסיים עם זה מהר! האמר!!" צעקה ריימי והצביע עליו.
הרובוט הענקי הסתובב מיד והחל להתקדם אל האלמנט החדש. האחרים עדיין היו בשוק.
"תברח!! אין לך סיכוי נגדו בלי מיזוג!!" צעק לו שמש. כך צעק גם מפתח ורץ אליו.
"קוראים לי... אלמנט מוסיקה..." אמר... הרובוט הנחית עליו אגרוף מלמעלה...

"מצאתי!!" צעק חשמל. הוא תפס את כתפו של קסם שהרגיש כאב אדיר מהאזור ההוא.
"בבקשה... אל תיגע בי..." אמר קסם... חשמל עזב מיד. קסם נראה כל כך נורא כרגע...
"אה סליחה... בכל מקרה, תראה שם!" הוא הצביע, "יש שם כזה... יצור!" אמר. השניים הלכו אליו.
כאשר הגיעו, ראו מאיין גמד חום קטן בעל משקפי שמש כהות ומבט של דיג'יי מופרע. היה לו רדיו ענקי ביד אחת - אותו הצמיד לאזנו... ותקליט גדול וישן בידו השניה - אותו הקפיץ שוב ושוב.
"אהלן אחים שלי! מה קורה קורה קורה???" שאל, "כשדיג'יי בשטח... הכל קווול..."
"קסם! קסם! הוא יכול לעזור לנו! תראה את הראסטות האלו!!" אמר חשמל.
"ראסטות מה...?" אמר קסם בדיכאון והשתעל, "מזה בטח בא השם לסיפור..." אמר וחייך מעט.
"לא לא! הראסטות מראות על חוכמה! כמו זקן! נכון דיג'יי?"
"אני אוההההב את דרך החשיבה שלך מן... בואו אני אוציא אתכם... זה חרא פה מה?" אמר.
בזמן שהלכו חשמל וקסם אחרי דיג'יי, העניין חשמל לגבי המקום.
"המקום הזה? לא יודע מן... אני פה מאז ומעולם... יש פה כמה חבר'ה אבל זה כל אחד לעצמו כזה... עכשיו תקשיבו מן... אתם הולכים לשם עד לפסל הגדול ההוא כן? שמה יש דלת אבל אני לא יודע יותר מזה מן... וזהו עזרתי לכם כבר יותר מדי! ביי ביי מן..." אמר דיג'יי התרחק בקולות רועשים.
חשל כבר החל לתמוך בקסם שכמעט נפל על ברכיו כאשר הלכו לאנדרטה גדולה.
על האנדרטה היה כתוב "ליציאה הקש קוד סודי..." והיו מספר כפתורים חרוטים באבן.
חשמל ניסה מספר צרופים אך לא הייתה כל תגובה. אז הרים קסם את ראשו וניסה גם... אך כלום.
"אז מה עכשיו?" שאל חשמל. קסם התיישב על הדשא והתנשף בכבדות.
"אני מרגיש כל כך יבש... כאילו המקום הזה באמת שואב ממני את הכוח..." אמר בקושי.
"גם אני לא מרגיש משהו מאז שנכנסנו... אבל אני בסדר תראה-" אמר ויצר כדור חשמל.
השניים שתקו כשתי דקות ולא ידעו מה לעשות. במשך השהות שלהם במקום הזה הם ניסו להתמזג מספר פעמים אך לא הצליחו לקבל דבר מלבד הבזק כחול שדחף אותם. זה היה מוזר מכיוון שבדרך כלל יכלו להתמזג זה עם זה בקלות. קסם טען שאין לו מספיק כוח להתמזג ומזה נוצר ההבזק הכחול.

אלמנט מוסיקה ניגן שוב באוקרינה הקטנה שהייתה קשורה לידו. ריימי שתקה באמצע. הוא זינק מעל האגרוף של הרובוט ונעמד על היד שלו בזמן שזה מרים אותה חזרה. מפתח קפא במקומו והביט.
"הבחור הזה יותר טוב מכולנו..." אמר שמש כשהוא מביט במוסיקה מתחמק מכל מכה בשלמות.
"הסוד הוא", אמר מוסיקה שהפסיק לנגן לרגע, "לשמור על קצב!" וחזר לנגן ולהתחמק.
כאשר התחמק בפעם השלישית, נתן בעיטה חזקה לראשו של הרובוט. לאחר מכן נחת על ידו והמשיך להתחמק. אז הצליח אלמטנ אופל להיעמד בקושי ולהביט... זה נראה... נורא... הוא הרגיש כל כך חלש... מובך... אלמנט אדמה ומים נתנו לו פקודה לשמור על הבנות? מה זה צריך להיות? הוא הרגיש שוב פעם כאחד האלמנטים היותר נחותים כשדעתו אמרה אחרת!
"הא!" צעק מוסיקה כשחבט שוב עם רגלו בראש הרובוט שהפעם הגיע קרוב אל אופל.
אופל הביט ברובוט כשהוא אוחז בידו שלו ומתנשף. הוא לא ידע מה לעשות וחיכך את שיניו.
"לעזאזל עם הכל!!" צעק אופל, יצר כדור אנרגיה שחור גדול יחסית לבדרך כלל ודחף אותו חזק על הרובוט! הכדור התפוצץ באמצע ונעלם באוויר בלי להשאיר זכר בזמן שהרובוט דוחף את ידיו אל בטנו של אופל! הוא שמע את שמו מספר פעמים... יכל להיות שכמה אנשים צעקו אותו? הכל החל להיות מטושטש ולהשחיר מעט... הבנות צרחו... אז הכל החל להלבין... אז סורה צרחה... הוא ידע שזו סורה למרות שלא הייתה שם... ההיגיון אמר לו שהוא על הרצפה... הוא הרגיש את קור המדרכה על לחיו ושמע את הרובוט נעמד ומתחיל ללכת בזמן שמישהו רץ אליו... חוטף ומכה ועף לצד... אופל שם יד אחת על המדרכה והרים את עצמו מעט אך לא יכל לעשות דבר. הוא לא ראה כלום מלבד טשטוש לבן שהשחיר שוב... ואז עיניו החלו להיעצם... עד שראה... אור ורוד...
שמש עמד על הרובוט כשחרבו תקועה בתוך ראשו. אופל עמד והביט - אך כולם הביטו עליו...
הוא הרגיש משהו מעקצץ בידיים... משהו לא נכון... הוא הביט על הצמידים וראה אותם מקצים... אבל משהו בהם לא היה כמו תמיד...
"אופל! מצויין! לא ידעתי שאתה יכול להמשיך! עכשיו נחסל אותו לגמרי!!" צעק שמש. הוא צרח והניף את החרב לצד כך שראש הרובוט התנפץ וחתיכות מתכת עפו לכל כיוון. זה לא עזר מכיוון שרגלו של שמש נתפסה והוא הוטח לרצפה שוב ואז עף לצד.
"נראה לכם שאם תשברו לו את הראש הרובוט שלי ייהרס?!" צעקה ריימי וצחקה.
אופל לא שמע את המהומה סביבו... הוא עמד כשענו פעורות וכל מה שראה היה מטושטש לגמרי...
אז הבין מה לא בסדר בצמידיו כשעיניו נפערות עוד יותר וגופו מצטמרר... הם היו... ורודים...

אלמנט קסם נעמד. הוא הביט על חשמל. הם ניסו להתמזג שוב אך לא הצליחו. יחסית למי שעד לפני רגע נראה גוסס, אלמנט קסם נראה נחוש מאוד.
"המקום הזה הוא סוג מסוים של כלא... כלא בלי אפשרות לצאת. אבל תמיד יש אפשרות לצאת מכל מקום אם אתה מספיק חזק נכון?" אמר קסם. הוא לא נשמע חלש כלל לרגע.
"קסם... אתה בסדר פתאום?" אמר חשמל ונעמד.
"לא. אבל אני הולך לפוצץ כל חתיכת אנרגיה שנשארה לי גם אם זה יהרוג אותי. אני לא מוכן להישאר פה למות בגלל שלא עשיתי שום דבר." אמר, "במקרה שאני מת, תשבור את המקום הזה בשבילי."
"כן." אמר חשמל והנהן. לרגע הוא הרגיש כמו קסם... אם ישתמש בכל טיפת אנרגיה שנותרה בו גם אם זה כרוך בניצול אנרגיית החיים שלו הוא יעשה את זה עד שישבור את המקום.
קסם לקח מעט מרווח מחשמל ונעמד עם רגליים פתוחות מעט. ידיו היו מושטות לצדדים והוא עצם את עיניו. הוא ראה את האנרגיה זורמת בכל כולו... כמות אדירה של אנרגיה בה לא נגע מעולם... אנרגיית החיים שלו... ההיגיון אמר לו לעזוב אותה... אבל המצב הכריע אחרת. הוא פקח את עיניו כשהיא התפרצה. כל המקום נראה חשוך לפתע והילה ענקית של זהב הופיע מסביבו...
"קסם... מה לעזא..." אמר חשמל והביט מופתע.
"חלק מהיכולות שלי כאלמנט קסם - זו שליטה מלאה באנרגיה שלי. לך זה בטח יהיה הרבה יותר קשה... אבל אני מניח שאם תצרח כמו משוגע... תוך כמה דקות תצליח גם..." אמר קסם וחייך מעט.
הוא החל לחכך את שיניו וגנח מעט בזמן שהאנרגיה שורפת את הדשא סביבו...
לורן נראה מופתע מעט... ואז חייך בהכנעה. "זה נגמר... הוא חזק מדי..." אמר.
קסם המשיך להגדיל את האנרגיה ושערו של חשמל החל להתנופף מהעוצמה. הוא נעמד גם והביט בקסם שנהיה זוהר בזה יותר ויותר... אז לפתע, פתח קסם את פיו וצרח ללא קול.

"מה אני... מה עשיתי...?" שאל אופל כשהוא עדיין מביט על צמידיו.
עומק התקרב אליו והביט בו. "למה הצמידים ורודים...? והשיער שלך?" שאל עומק.
אופל נבהל מיד. השיער שלו ורוד... אם הוא שמע נכון הוא יחטוף התקף לב...
"יש לך פס ורוד בשיער... זה כל כך... מוזר..." אמר עומק והצמיד יד לראשו של אופל.
"רק פס..." אמר אופל. הוקל לו שזה רק פס... לא רגע! לא הוקל לו כלל! הוא... נהיה ורוד?!?
עומק הרגיש שהוא צולל יחד לתוך ים שחור וענקי... הוא צלל וצלל והמים היו שחורים לגמרי... אבל אז הופתע לראות את המים נהפכים לורוד! הוא נעצר מול האזור שנהיה ורוד. הים היה ממש מחולק לשניים בחצי מדויק. הוא מעולם לא ראה דבר כזה... זה נראה לו לא נכון... הוא ידע שהים שלו מחולק כעת לכחול של מים וחום של אדמה. אך אופל לא משולב... ואלמנט ורוד? מה זה? עומק יכל מיד להבחין שאלמנט אופל צף כשהוא מעולף בתוך הים השחור כשידיו צמודות עד כדי כך שרק מעט מהצמידים נוגעים באזור הורוד וקצוות שיער שצפה לתוכו. אופל היה כל כך צמוד אל הים הורוד שנראה שכל רגע הוא הולך לטבוע בו! עומק מיד תפס את ידו של אופל ומשך אותו אליו בכל הכוח!
אז הוא ראה עיגול שחור... באמצע הים השחור... עיגול שחור עוד יותר מהים... אופל נגע בו...
אופל פתח את עיניו כשהוא רואה את עומק מביט בו עם עיניים פעורות.
"מה לעזא... אופל... אתה... בסדר?" שאל עומק.
אופל הרגיש מצויין. למען האמת הוא הרגיש אנרגיה בכמות אדירה ובאיכות שונה...
הוא הביט על צמידיו... הם לא היו ורודים. הם היו שחורים שוב. אך לא היו צמידי מתכת פשוטים עוד. כעת הם היו צמידי עור עבים ברוחב של כ10 ס"מ. היה עליהם עיטור מעניין באמצע.
אז הבחין אופל במה שהשתלשל בין שתי רגליו - בו שיחק שוב ושוב בלי לשים לב...
"זנב..." אמר והביט עליו. הוא הרים אותו בידו. זה היה זנב שד פשוט. חלק עם קצה משולש. שחור לגמרי. אופל הביט אל עומק... פניו נראו חדים יותר... שתי הניבים שלו בלטו כשפיו היה סגור.
"מה... קרה לך...? אתה נראה אפור יותר... ויש לך כנפיים וזנב..."
הוא שמע כנפיים. הוא הביט לאחור וראה זוג כנפי שד גדולות. פיו היה פעור כעת...
אז עף מפתח על עומק ודחף אותו לצד. הרובוט התקדם כשריימי צחקה שוב.
"מספיק." אמר אופל. הוא טס בין רגע כשהוא שולף את מקלו - וייל - שכעת היה עבה יותר ודוחף אותו ישירות לתוף בטן הרובוט! אז הניף אותו לצד וחתך את הרובוט לשניים.
ריימי הביטה בהלם. לקח לה מעט זמן להביט בעיניים של אופל עד שהסתלקה.

קסם המשיך להגדיל את העוצמה שלו עד שחשמל התחיל להרגיש עקצוצים בכל גופו.
ואז הכל נפסק ברגע... עמד מולו אלמנט אחר... הוא היה זהוב... צמידיו היו עבים יותר ועשויי עור. צמד כנפיים העשויות אור בהיר וזהוב ומעוטרות בדוגמאות מעניינות עמדו כאילו יצאו מתוך גבו.
"קסם...? מה זה... מה קרה לך?!" שאל חשמל כשהוא מביט בו.
"בוא נצא מפה... ואז נברר..." אמר והניף את טינג, מוט הזהב שלו, שכעת נצץ בלבן.
השניים הרגישו כאילו העולם נקרע ולפני ששמו לב יכלו לשמוע צעדי ריצה שנעלמים בזמן שעמדו בפארק שמול הבית שלהם. חשמל נפל על הדשא של הפארק כשהוא מותש והביט על קסם...
"זה מדהים..." אמר קסם בעודו מביט על ידיו ועל הצמידים.
"לרגע אתה מרגיש..." אמר קסם.
"כאילו כל האנרגיה חוזרת..." אמר אופל.
"ומקבלת צורה שונה..." אמר קסם, "תקרא לי... אלמנט הרמוניה..."
"תקראו לי... אלמנט שד." אמר.
הם הרגישו שונים... חדשים... אך לא אחרים. ולכן החליטו לקרוא לזה - 'אלמנט בדרגה שניה'.

--------------------

+Quote Post
The Masked Girl
הודעה 17.08.2006, 19:37
הודעה #59

Honeysuckle
סמל קבוצה

XDDDDDDD ורוד!!!!
חחח זה היה יכול להיות קורע עם אופל היה הופך להיות ורוד לגמרי ואז היה מקשט את הבית והיה הופך לאממ אלמנט יופי?XDDDD
אחלה פרק!!!!!!! ומגניב עוד אלמנט,הממ מוזיקה
עוד עוד!!
ואגב XDD פוסי אומר עוד משהו חוץ מחתול או פליסטשין XDDDDDDD וטם היית יודע מה,לקרוא את הפרקים עם פסי זה מצחיק פצצות XDDD
אז אני מציעה לך לשנות את זה לקאט או פוסיקאט

אא כן וקנזס...אממ טכנית העיקרון זה שהיא כבר לא בקנזס(דורות'י מהקוסף מערץ עוץ) אז אממ בעקרון זה היה אמור להיות "בערץ עוץ" אבל זה שטויות ^^

הודעה זו נערכה על ידי the masked girl: 17.08.2006, 19:44

--------------------

+Quote Post
Rise
הודעה 18.08.2006, 08:27
הודעה #60

ג'ונין
סמל קבוצה

פרק מצויין. באמת היה מצחיק אם אופל נהיה ורוד.
קבל ח"ח.

+Quote Post

81 עמודים V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 משתמשים נמצאים בנושא זה (1 אורחים ו-0 משתמשים אנונימים)
0 משתמשים:

RSS גרסת ארכיון הזמן כרגע: 16.09.2019 , 08:43